LaLiga 2 ♂ · Vaste link · Clubgeschiedenis
Celta B
Wat is dit?
VormWat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Wat is dit?
DVNDN laatste 5 wedstrijden, van oudste naar meest recente
Lopende reeksenWat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Wat is dit?
Alle competities 6 wedstrijden met een doelpunt 4 wedstrijden ongeslagen thuis 3 wedstrijden zonder overwinning 3 nederlagen op rij uit
komt van een 2-2-gelijkspel tegen Cordoba · 1 W, 2 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (10 gescoord, 12 tegen)
Verloop van de standWat is dit?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Wat is dit?
15e na 12 speeldag(en) · beste 3e, slechtste 17e · Vergelijken met een ander team →
KrachtsverhoudingenWat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Wat is dit?
Celta B
Aanval · 1,50 doelpunt(en) per wedstrijd (1,80 thuis, 1,00 uit) · 11,5 schoten per wedstrijd, 43% op doel · niet gescoord in 30% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 76-90e minuut
Verdediging · 1,60 tegen per wedstrijd (1,80 thuis, 1,30 uit) · 20% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 46-60e minuut · 27 geel, 1 rood
Discipline · 12,8 overtreding(en) per wedstrijd · 1,7 buitenspel per wedstrijd · 2,70 geel en 0,30 rood per wedstrijd (fiches de match, 11 wedstrijd(en))
Doelman · Coke Carrillo · 33 redding(en), 69% van de schoten op doel gestopt · 1,50 tegen per 90 min · cijfer 6,8
Trainer · Fredi Alvarez sinds 01/08/2026 · 1 club(s) getraind sinds 2026
Systeem: 3-4-3, défense à trois centraux · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ook 3-4-2-1 ×2)
Vorm (API-Football): DWLWLLDLWD
Geblesseerd en geschorstWat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Wat is dit?
Celta B
- Schorsing Pablo González Meixús · Rode kaart in de laatste wedstrijd (Girona – Celta B) waarschijnlijke schorsing 24/10/2026
Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.
Composition probable — 3-4-2-1Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Wat is dit?
| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Celta B | 10 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Celta B | 9 | 0 | 0 | — | — | 1 | — |
| 2024-25 | Celta | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Celta B | 9 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Celta | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
K. Ribes| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Celta B | 10 | 0 | 1 | 6 | — | 4 | 6,8 |
| 2026-27 | Celta | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
G. Miller| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Celta B | 10 | 0 | 2 | 6 | — | 2 | 6,6 |
| 2026-27 | Celta | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Joel López Salguero| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Celta B | 10 | 0 | 1 | 12 | — | 3 | 6,9 |
| 2024-25 | Celta B | 8 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Celta | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Celta B | 33 | 0 | 0 | — | — | 6 | — |
| 2023-24 | Celta | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Adrià Capdevila Puigmal| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 10 | 1 | 0 | 14 | — | 4 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Ángel Arcos Cadilla| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Celta B | 10 | 1 | 0 | 7 | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Celta | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2024-25 | Celta B | 29 | 2 | 0 | — | — | 5 | — |
| 2023-24 | Celta B | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
P. Gavian| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 0 | 1 | 7 | — | 0 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Hugo Francisco Cuenca Martínez| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Celta B | 7 | 0 | 1 | 4 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | Genoa | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2025-26 | Burgos | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Genoa | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
H. Burcio| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Celta B | 4 | 0 | 0 | 7 | — | 0 | 6,7 |
| 2026-27 | Celta | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Celta | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Andrés Antañón| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Celta B | 3 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 7,0 |
| 2026-27 | Celta | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2025-26 | Celta | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Celta B | 22 | 1 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
O. Marcos| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Celta B | 10 | 2 | 1 | 7 | — | 3 | 6,9 |
| 2025-26 | Celta | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 9 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (24/10/2026) behouden.
TransfersWat is dit?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Wat is dit?
Aanwinsten 21
- 30/08/2026 Stefan BajčetićStefan Bajčetić Maquieira
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Salzburg 2 0 0 — — 0 6,2 2024-25 Las Palmas 14 1 0 21 — 4 6,7 2024-25 Salzburg 12 0 0 12 — 3 6,9 2024-25 Liverpool 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Liverpool 1 0 0 1 — 0 6,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Liverpool - 29/08/2026 Stefan BajčetićStefan Bajčetić Maquieira
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Salzburg 2 0 0 — — 0 6,2 2024-25 Las Palmas 14 1 0 21 — 4 6,7 2024-25 Salzburg 12 0 0 12 — 3 6,9 2024-25 Liverpool 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Liverpool 1 0 0 1 — 0 6,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Liverpool - 04/08/2026 Alexis OlmedoAlexis Olmedo Vila
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Celta B 4 0 0 4 — 2 6,3 2024-25 Barcelona 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Barcelona - 04/08/2026 Vladimir SilvaVladimir Silva
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 3 0 0 1 — 0 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Pacos Ferreira - 03/08/2026 Alexis OlmedoAlexis Olmedo Vila
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Celta B 4 0 0 4 — 2 6,3 2024-25 Barcelona 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Barcelona - 30/06/2026 B. SomuahBernard Sarppong Somuah
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 6 2 0 4 — 0 6,7 2024-25 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Asante Kotoko - 31/08/2025 S. M. NdiayeS. M. Ndiaye
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 3 0 0 3 — 2 6,5 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Gorée - 28/08/2025 Adrià CapdevilaAdrià Capdevila Puigmal
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 10 1 0 14 — 4 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Getafe II - 27/08/2025 Adrià CapdevilaAdrià Capdevila Puigmal
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 10 1 0 14 — 4 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Getafe - 21/08/2025 Quique RibesQuique Ribes
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer van Real Madrid II - 13/08/2025 Jan OliverasJan Oliveras Codina
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Celta B 5 0 0 4 — 0 6,6 2024-25 Roma 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Roma 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Dinamo Zagreb - 28/07/2025 Luis BilbaoLuis Bilbao Arechaga
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2023-24 Cultural Leonesa 10 0 0 — — 0 — 2023-24 Ath Bilbao 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Athletic Club II - 27/07/2025 Luis BilbaoLuis Bilbao Arechaga
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2023-24 Cultural Leonesa 10 0 0 — — 0 — 2023-24 Ath Bilbao 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Athletic Club - 25/07/2025 Alvaro MarinAlvaro Marin Sesma
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 Amorebieta 31 5 0 — — 7 1 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Basconia - 24/07/2025 A. MarinA. Marin
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Celta B 10 6 (1 strafsch.) 1 8 — 0 7,1 2026-27 Eldense 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Athletic Club - 16/07/2025 Caio BaroneCaio Albado Barone
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 0 0 0 0 — 0 0,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Flamengo - 15/07/2025 A. KibetA. Kibet
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 8 2 1 7 — 0 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Sofapaka - 15/07/2025 Caio BaroneCaio Albado Barone
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 0 0 0 0 — 0 0,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Flamengo U20 - 14/07/2025 Caio BaroneCaio Albado Barone
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 0 0 0 0 — 0 0,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Flamengo U20 - 08/07/2025 Hugo GonzálezHugo González Sotos
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Celta 2 0 0 0 — 0 6,4 2025-26 Celta 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Cartagena 17 0 0 8 — 0 6,6 2024-25 Celta B 12 4 0 — — 3 — 2024-25 Valencia 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Valencia 9 0 1 3 — 0 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Valencia - 01/07/2025 Fer MartínezFernando Martínez Baamonde
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2023-24 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Terug van huur van Coruxo
Vertrekken 24
- 02/07/2026 Jorge SálamoJorge Sálamo
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij naar UD Logroñés - 01/07/2026 Jorge SálamoJorge Sálamo
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij naar UD Logroñés - 01/07/2026 D. NoyaD. Noya
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij naar Noya Daniel - 29/06/2026 I. ServerI. Server
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij naar Server Izan - 29/06/2026 M. PradoM. Prado
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij naar Estradense - 17/08/2025 Fer MartínezFernando Martínez Baamonde
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2023-24 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Águilas - 16/08/2025 Fer MartinezFer Martinez
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij naar Águilas - 15/08/2025 Fer MartinezFer Martinez
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij naar Águilas - 12/08/2025 Martín CondeMartín Conde Gómez
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Castellon 1 0 0 1 — 0 6,7 2025-26 Castellon 15 0 1 7 — 3 6,7 2024-25 Celta B 36 4 0 — — 12 — 2024-25 Celta 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Celta B 26 1 0 — — 5 1 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Castellón - 01/08/2025 Jordi EscobarJordi Escobar Fernández
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 AD Ceuta FC 7 2 1 5 — 0 6,6 2025-26 Huesca 10 2 0 4 — 2 6,6 2025-26 AVS 5 0 0 5 — 0 6,5 2024-25 Celta B 31 11 0 — — 7 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar AVS - 30/07/2025 Jordi EscobarJordi Escobar Fernández
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 AD Ceuta FC 7 2 1 5 — 0 6,6 2025-26 Huesca 10 2 0 4 — 2 6,6 2025-26 AVS 5 0 0 5 — 0 6,5 2024-25 Celta B 31 11 0 — — 7 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar AVS - 16/07/2025 Sergio DíezSergio Díez Roldán
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 Celta B 29 1 0 — — 3 — 2024-25 Ath Madrid — 0 0 — — — — 2023-24 Ath Madrid 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Ibiza - 14/07/2025 Sergio DíezSergio Díez Roldán
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 Celta B 29 1 0 — — 3 — 2024-25 Ath Madrid — 0 0 — — — — 2023-24 Ath Madrid 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Ibiza - 13/07/2025 Miguel CondeMiguel Conde Piñeiro
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 6 0 0 — — 0 — 2023-24 1 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Real Zaragoza II - 12/07/2025 Martín CondeMartín Conde Gómez
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Castellon 1 0 0 1 — 0 6,7 2025-26 Castellon 15 0 1 7 — 3 6,7 2024-25 Celta B 36 4 0 — — 12 — 2024-25 Celta 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Celta B 26 1 0 — — 5 1 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Castellón - 11/07/2025 M. CondeM. Conde
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sp Gijon 1 0 0 2 — 1 6,2 2025-26 Sp Gijon 6 0 0 4 — 0 6,3 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Real Zaragoza II - 10/07/2025 Gael AlonsoGael Alonso Moreno
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Andorra 38 2 0 42 — 11 1 7,2 2024-25 Celta B 30 3 0 — — 7 1 — 2023-24 Celta B 8 0 0 — — 1 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar FC Andorra - 07/07/2025 Y. CrespoY. Crespo
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij naar UD Ourense - 06/07/2025 Y. CrespoY. Crespo
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij naar UD Ourense - 01/07/2025 Hugo GonzálezHugo González Sotos
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Celta 2 0 0 0 — 0 6,4 2025-26 Celta 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Cartagena 17 0 0 8 — 0 6,6 2024-25 Celta B 12 4 0 — — 3 — 2024-25 Valencia 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Valencia 9 0 1 3 — 0 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Terug van huur naar Valencia - 01/07/2025 Hugo WauthierHugo Wauthier Gorjón
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Real Valladolid II - 01/07/2025 Iván GarrielIván Garriel Muñoz
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Valladolid 8 0 1 4 — 2 6,9 2025-26 Valladolid 15 0 0 11 — 2 6,7 2024-25 Celta B 29 0 0 — — 2 — 2024-25 Valladolid — 0 0 — — — — 2023-24 Valladolid 1 0 0 1 — 0 6,2 2023-24 Celta B — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Terug van huur naar Real Valladolid II - 01/07/2025 Jaime VázquezJaime Vázquez Cuervo-Arango
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 Celta B 7 0 0 — — 0 — 2024-25 Oviedo 5 0 0 7 — 2 6,3 2023-24 Oviedo 1 0 0 2 — 0 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Oviedo - 01/07/2025 Johan GuedesJohan Guedes
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 26 3 0 — — 4 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Terug van huur naar Sparta-KT
Sinds het begin van vorig seizoen, volgens API-Football, vastgelegd op 25/10/2026. Bedragen zoals de bron ze geeft, vaak ontbrekend: er wordt geen marktwaarde berekend.
In de persWat is dit?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Wat is dit?
- El Burgos recela de la visita del Celta Fortuna AS · vr 23:55
- Gavián, adiós a la temporada AS · di 20:04 · Blessure
- El Vila-seca gana para cerrar la jornada 7 del grupo 3 de Primera Catalana Mundo Deportivo · ma 00:46
- El Córdoba resiste en inferioridad ante el Celta Fortuna Mundo Deportivo · za 20:58 · Schorsing
- El Córdoba sobrevive con nueve AS · za 20:51
- Resumen y goles del Celta Fortuna vs. Córdoba, jornada 12 de LaLiga Hypermotion AS · za 20:42
- Celta Fortuna 2 - 2 Córdoba CF: resumen, goles y resultado AS · za tijd nog te bepalen · Schorsing
- Celta Fortuna - Córdoba, en directo | LaLiga Hypermotion de fútbol: Segunda división Mundo Deportivo · za 17:30 · Opstelling
- Gazzaniga, David López, Vanat, Asprilla y Mumin se pierden la Copa AS · ma 13:41 · Blessure
- “Sé que mi situación corre peligro y que la pérdida de crédito es importante; pero me veo en Vila-real” AS · ma 12:54
- Cinco partidos cierran la jornada en la máxima categoría juvenil. Goleadas de Barça y Girona Mundo Deportivo · zo tijd nog te bepalen · Schorsing
- Bryan Gil, otra vez, lesionado AS · zo 09:40 · Blessure
Koppen uit de media, met links naar hun artikelen. Automatisch gekoppeld: een fout blijft mogelijk.
Volgende wedstrijden
Celta B 561 25N 192 LaLiga 2 ♂ · ma 20:30 Albacete
Celta B 461 25N 292 LaLiga 2 ♂ · zo 17:00 Celta B
Valladolid 421 26N 322 LaLiga 2 ♂ · zo 17:00 Oviedo
Celta B komt eraan LaLiga 2 ♂ · zo 17:00 Celta B
Mallorca komt eraan LaLiga 2 ♂ · zo 17:00 Las Palmas
Celta B komt eraan LaLiga 2 ♂ · zo 17:00 Celta B
Eldense komt eraan LaLiga 2 ♂ · zo 17:00 Leganes
Celta B komt eraan
Laatste wedstrijden
| Datum | Wedstrijd | Uitslag |
|---|---|---|
| 31/10/2026 | Celta B – Cordoba | 2 – 2 |
| 24/10/2026 | Girona – Celta B | 5 – 1 |
| 19/10/2026 | Celta B – Tenerife | 1 – 1 |
| 10/10/2026 | Celta B – Sociedad B | 4 – 1 |
| 04/10/2026 | Sp Gijon – Celta B | 3 – 2 |
| 26/09/2026 | Celta B – Sabadell | 1 – 1 |
| 20/09/2026 | Almeria – Celta B | 2 – 0 |
| 14/09/2026 | Celta B – Eibar | 0 – 4 |
| 05/09/2026 | Ceuta – Celta B | 0 – 2 |
| 31/08/2026 | Celta B – Castellon | 1 – 2 |
| 24/08/2026 | Celta B – Andorra | 4 – 2 |
| 15/08/2026 | Cadiz – Celta B | 0 – 0 |
SpelersprestatiesWat is dit?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Wat is dit?
| # | Speler | Positie | Leeftijd | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Coke CarrilloJorge Carrillo Balea
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 23 | 10 | 10 | 900 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,8 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | K. RibesK. Ribes
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 21 | 10 | 10 | 832 | 0 | 1 | 6 | — | 4 | 6,8 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | Adrià CapdevilaAdrià Capdevila Puigmal
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 21 | 10 | 10 | 820 | 1 | 0 | 14 | — | 4 | 6,9 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | O. MarcosO. Marcos
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 19 | 10 | 8 | 701 | 2 | 1 | 7 | — | 3 | 6,9 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | A. MarinA. Marin
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 22 | 10 | 8 | 680 | 6 | 1 | 8 | — | 0 | 7,1 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | Ángel ArcosÁngel Arcos Cadilla
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 19 | 10 | 8 | 678 | 1 | 0 | 7 | — | 0 | 6,9 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | G. MillerG. Miller
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 19 | 10 | 8 | 670 | 0 | 2 | 6 | — | 2 | 6,6 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | Joel LópezJoel López Salguero
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 23 | 10 | 8 | 668 | 0 | 1 | 12 | — | 3 | 6,9 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | A. RodriguezAlan Rodriguez
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 19 | 8 | 7 | 646 | 0 | 1 | 11 | — | 5 | 6,5 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | P. MeixusP. Meixus
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 22 | 9 | 6 | 512 | 0 | 0 | 8 | — | 1 1 | 6,5 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | P. GavianP. Gavian
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 19 | 8 | 5 | 479 | 0 | 1 | 7 | — | 0 | 6,8 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | A. KibetA. Kibet
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 19 | 8 | 5 | 427 | 2 | 1 | 7 | — | 0 | 7 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 29 | M. SobralM. Sobral
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 16 | 5 | 3 | 270 | 0 | 0 | 7 | — | 0 | 6,6 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | H. BurcioH. Burcio
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 18 | 4 | 3 | 288 | 0 | 0 | 7 | — | 0 | 6,7 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | Alexis OlmedoAlexis Olmedo Vila
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 19 | 4 | 3 | 169 | 0 | 0 | 4 | — | 2 | 6,3 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | H. CuencaHugo Francisco Cuenca Martínez
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 20 | 7 | 2 | 310 | 0 | 1 | 4 | — | 1 | 6,8 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | B. SomuahBernard Sarppong Somuah
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 19 | 6 | 2 | 204 | 2 | 0 | 4 | — | 0 | 6,7 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | Andrés AntañónAndrés Antañón
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 18 | 3 | 2 | 180 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 7 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | Jan OliverasJan Oliveras Codina
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 21 | 5 | 1 | 144 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,6 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | S. M. NdiayeS. M. Ndiaye
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 20 | 3 | 1 | 143 | 0 | 0 | 3 | — | 2 | 6,5 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | Vladimir SilvaVladimir Silva
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 16 | 3 | 0 | 91 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | A. Davila OutereloA. Davila Outerelo
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 19 | 3 | 0 | 29 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 4,8 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 26 | J. Perez-LafuenteJ. Perez-Lafuente
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 18 | 2 | 0 | 17 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,4 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | David SueiroDavid Sueiro
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 16 | 1 | 0 | 8 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | Caio BaroneCaio Albado Barone
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | M. GonzalezMatéo Gonzalez
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 32 | H. LopezH. Lopez
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 17 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | N. RodriguezN. Rodriguez
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 17 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 32 | Antony KhayatAntony Khayat Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen. | Verdediger | 18 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | Hugo GonzálezHugo González Sotos
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 22 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | Stefan BajčetićStefan Bajčetić Maquieira
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 21 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Wedstrijden: optredens in alle competities dit seizoen (API-Football); cijfer: gemiddelde op 10 van de gespeelde wedstrijden; gemaakte overtredingen, BS = buitenspel, gele en rode kaarten dit seizoen; status: basisspeler ≥ 70% van de teamwedstrijden, rotatie ≥ 50% van de optredens.
Selectie per 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · 12 competitiewedstrijd(en) gespeeld dit seizoen
Historiek van de onderlinge duels
Alle wedstrijden van Celta B tegen:
- Albacete
- Almeria
- Andorra
- Burgos
- Cadiz
- Castellon
- Ceuta
- Cordoba
- Eibar
- Eldense
- Girona
- Granada
- Las Palmas
- Leganes
- Mallorca
- Oviedo
- Real Sociedad II
- Sabadell
- Sociedad B
- Sp Gijon
- Tenerife
- Valladolid
Beweeg over of tik op een naam, of beweeg over een shirt: statistieken van de speler seizoen per seizoen.