AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

League Two · Engeland · Vaste link · Clubgeschiedenis

Walsall

108wedstrijden (3 seizoen(en) in de database)
43 %overwinningen
1,44doelpunten / wedstrijd
1426ClubElo-rating
Wat is dit?
L'Elo est une note de niveau (comme aux échecs) : elle monte quand une équipe bat plus forte qu'elle, baisse quand elle perd contre plus faible. Autour de 1 500 : niveau moyen européen ; 1 800 et plus : les tout meilleurs clubs. Comparable d'un pays à l'autre.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

NNVDV laatste 5 wedstrijden, van oudste naar meest recente

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Alle competities 7 wedstrijden met een doelpunt 7 wedstrijden ongeslagen uit
komt van een 3-1-zege tegen Colchester · 2 W, 2 G, 1 V in de laatste 5 wedstrijden (10 gescoord, 7 tegen)

Verloop van de stand
Wat is dit?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.

14812162024 J1J5J10J13 Speeldag 1 (15/08/2026): 2e, 3 ptnSpeeldag 2 (22/08/2026): 3e, 4 ptnSpeeldag 3 (29/08/2026): 2e, 7 ptnSpeeldag 4 (01/09/2026): 3e, 8 ptnSpeeldag 5 (05/09/2026): 5e, 9 ptnSpeeldag 6 (12/09/2026): 5e, 10 ptnSpeeldag 7 (19/09/2026): 2e, 13 ptnSpeeldag 8 (26/09/2026): 5e, 14 ptnSpeeldag 9 (10/10/2026): 6e, 15 ptnSpeeldag 10 (17/10/2026): 5e, 16 ptnSpeeldag 11 (20/10/2026): 4e, 19 ptnSpeeldag 12 (26/10/2026): 6e, 19 ptnSpeeldag 13 (31/10/2026): 3e, 22 ptn

3e na 13 speeldag(en) · beste 2e, slechtste 6e · Vergelijken met een ander team →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Walsall

Aanval · 1,25 doelpunt(en) per wedstrijd · 15,0 schoten per wedstrijd, 28% op doel

Verdediging · 1,23 tegen per wedstrijd

Discipline · 11,8 overtreding(en) per wedstrijd · 1,4 buitenspel per wedstrijd · 2,10 geel en 0,30 rood per wedstrijd (fiches de match, 11 wedstrijd(en))

Doelman · Jenson Kilroy

Trainer · niet bekend

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Walsall

  • Schorsing Elicha Ahui · Rode kaart in de laatste wedstrijd (Walsall – Oldham) waarschijnlijke schorsing 20/10/2026

Vastgelegd op 04/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Composition probable — 4-2-3-1
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

J. Ward Derby County FC · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 5,9 Derby · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 5,9 Derby County FC · 2025-26: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Derby · 2025-26: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Swansea City AFC · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Derby · 2024-25: 17 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 Derby County FC · 2024-25: 17 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 Crystal Palace · 2024-25: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,1 Derby County FC · 2023-24: 29 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 3 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Derby · 2023-24: 29 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 3 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Crystal Palace · 2023-24: 26 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,7 1 J. WardD. Skura 25 D. SkuraJ. Connolly 4 J. ConnollyJ. Furlong Hull · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Hull · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Brighton · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Hull · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 29 J. FurlongH. Burke 5 H. BurkeC. Crew Wales · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Leeds · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Leeds · 2024-25: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 8 C. CrewCourtney Clarke 17 C. ClarkeIsaac Moore 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 15 I. MooreL. Simper 10 L. SimperA. Dallas 2023-24: 19 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 9 A. DallasA. Pressley 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 19 A. Pressley
Joe Ward
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Derby County FC100——05,9
2026-27Derby100——05,9
2025-26Derby County FC2101—06,9
2025-26Derby2101—06,9
2025-26Swansea City AFC1001—06,7
2024-25Derby17002—16,5
2024-25Derby County FC17002—16,5
2024-25Crystal Palace2004—16,1
2023-24Derby County FC29237—06,9
2023-24Derby29237—06,9
2023-24Crystal Palace260122—46,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

D. Skura

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

J. Connolly

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

Walter James Byrne Furlong
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2025-26Hull000——0—
2024-25Hull000——0—
2023-24Brighton—00————
2023-24Hull000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

H. Burke

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

Charlie Crew
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Wales000——0—
2025-26Leeds1001—07,2
2024-25Leeds100——06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Courtney Clarke

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

Isaac Moore
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2024-25Coventry000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

L. Simper

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

Andrew Robert Dallas
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2023-24Kilmarnock19013—06,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Aaron Alex Pressley
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2023-24Brentford—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 9 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (20/10/2026) behouden.

Transfers
Wat is dit?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.

Transfers nog niet vastgelegd: ze komen met de verzamelingen, enkele teams per keer.

Volgende wedstrijden

Laatste wedstrijden

DatumWedstrijdUitslag
31/10/2026Colchester – Walsall1 – 3
26/10/2026Walsall – Salford City2 – 4
20/10/2026Walsall – Oldham3 – 0
17/10/2026Swindon Town – Walsall1 – 1
10/10/2026Fleetwood Town – Walsall1 – 1
26/09/2026Tranmere – Walsall1 – 1
19/09/2026Walsall – Port Vale2 – 0
12/09/2026Walsall – Rochdale0 – 0
05/09/2026Exeter City – Walsall0 – 0
01/09/2026Crewe – Walsall2 – 2
29/08/2026Walsall – Accrington ST3 – 2
22/08/2026Walsall – Grimsby0 – 0
15/08/2026Gillingham – Walsall0 – 3
02/05/2026Bromley – Walsall3 – 1
25/04/2026Walsall – Harrogate Town0 – 2

Spelersprestaties
Wat is dit?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.

SpelerPositieBij de club sinds
A. AdomahAanvaller—
A. DallasMiddenvelder—
A. EvansMiddenvelder—
A. HarrisMiddenvelder—
A. PattisonMiddenvelder—
A. PressleyAanvaller—
C. CrewMiddenvelder—
Courtney ClarkeMiddenvelder—
D. SkuraVerdediger—
E. AhuiVerdediger—
H. BurkeVerdediger—
Isaac MooreMiddenvelder—
J. ConnollyVerdediger—
J. FurlongVerdediger—
J. KandemiriMiddenvelder—
J. WardDoelman—
Jenson KilroyDoelman—
L. SimperMiddenvelder—
M. HancockVerdediger—
R. LeakVerdediger—
R. MaherMiddenvelder—
R. SmithMiddenvelder—
Rico BrowneVerdediger—
Roman DixonVerdediger—
S. SpranglerMiddenvelder—
Stan StrawVerdediger—
Taione Richard Evumena SodjeAanvaller—
Tom WoosterDoelman—

Posities uit Wikidata, zonder speeltijd of prestaties: die kolommen komen met API-Football.

Selectie per 04/10/2026 · API-Football · 13 competitiewedstrijd(en) gespeeld dit seizoen

Historiek van de onderlinge duels

Alle wedstrijden van Walsall tegen:

Beweeg over of tik op een naam, of beweeg over een shirt: statistieken van de speler seizoen per seizoen.

Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13