AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Segunda Liga · Portugal · Vaste link · Clubgeschiedenis

Chaves

77wedstrijden (3 seizoen(en) in de database)
38 %overwinningen
1,18doelpunten / wedstrijd
1399ClubElo-rating
Wat is dit?
L'Elo est une note de niveau (comme aux échecs) : elle monte quand une équipe bat plus forte qu'elle, baisse quand elle perd contre plus faible. Autour de 1 500 : niveau moyen européen ; 1 800 et plus : les tout meilleurs clubs. Comparable d'un pays à l'autre.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

VDNVD laatste 5 wedstrijden, van oudste naar meest recente

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Alle competities 5 wedstrijden zonder overwinning uit 3 wedstrijden ongeslagen thuis
komt van een 1-3-nederlaag tegen Benfica B · 2 W, 1 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (5 gescoord, 9 tegen)

Verloop van de stand
Wat is dit?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.

148121618 J1J5J9 Speeldag 1 (08/08/2026): 6e, 0 ptnSpeeldag 2 (15/08/2026): 18e, 0 ptnSpeeldag 3 (23/08/2026): 17e, 1 ptnSpeeldag 4 (30/08/2026): 18e, 1 ptnSpeeldag 5 (13/09/2026): 16e, 4 ptnSpeeldag 6 (04/10/2026): 16e, 4 ptnSpeeldag 7 (11/10/2026): 17e, 5 ptnSpeeldag 8 (23/10/2026): 13e, 8 ptnSpeeldag 9 (31/10/2026): 15e, 8 ptn

15e na 9 speeldag(en) · beste 6e, slechtste 18e · Vergelijken met een ander team →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Chaves

Aanval · 1,18 doelpunt(en) per wedstrijd · 14,3 schoten per wedstrijd, 44% op doel

Verdediging · 1,31 tegen per wedstrijd

Discipline · · 0,0 buitenspel per wedstrijd · 2,50 geel en 0,20 rood per wedstrijd (fiches de match, 6 wedstrijd(en))

Doelman · M. Gudžulić

Trainer · niet bekend

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Chaves

  • Schorsing Tiago Simões · Rode kaart in de laatste wedstrijd (Chaves – Vizela) waarschijnlijke schorsing 23/10/2026

Vastgelegd op 05/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Composition probable — 4-3-3
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

João Valido 2025-26: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 2024-25: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 1 J. ValidoAarón Romero 2025-26: 18 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 2024-25: 21 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 3 A. RomeroLéo Alabá 2024-25: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 2023-24: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 23 L. AlabáN. Araújo 14 N. AraújoRicardo Alves Chaves · 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 Chaves · 2024-25: 8 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Tondela · 2024-25: 8 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Tondela · 2023-24: 32 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, 1 rood 34 R. AlvesAílson Tavares 42 A. TavaresGilberto García 19 G. GarcíaM. Fofana Antwerp · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Lyon · 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Belgium · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Sunderland · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Kortrijk · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Lyon · 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Antwerp · 2025-26: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,5 Lyon · 2024-25: 29 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 4 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 Amiens · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Gent · 2023-24: 19 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel Lyon · 2023-24: 17 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Buyuksehyr · 2023-24: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel Amiens · 2023-24: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Samsunspor · 2023-24: 0 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 80 M. FofanaAndré Rodrigues Chaves · 2025-26: 13 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 CS Marítimo · 2024-25: 9 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 Maritimo · 2024-25: 9 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 Maritimo · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel CS Marítimo · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 10 A. RodriguesR. Esajas Chaves · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel ADO Den Haag · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Den Haag · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Den Haag · 2023-24: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 ADO Den Haag · 2023-24: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 7 R. EsajasW. Tavares 18 W. Tavares
João Nuno Figueiredo Valido
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2025-26Arouca9001—06,6
2024-25Arouca500——07,2
2023-24Arouca000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Aarón Romero Catalán
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2025-2618103—06,7
2024-252100——07,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Leandro Santos do Nascimento
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2024-25AVS4003—16,5
2023-24AVS2015—17,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

N. Araújo

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

Ricardo Miguel Martins Alves
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2025-26Chaves4002—17,1
2024-25Chaves8106—06,8
2024-25Tondela8106—06,8
2023-24Tondela3220——5 1—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Aílson Tavares

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

Gilberto García

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

Malick Martin Fofana
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Antwerp8008—06,9
2026-27Lyon2101—07,3
2026-27Belgium100——06,5
2026-27Sunderland1000—06,7
2026-27Kortrijk000——06,9
2025-26Lyon4001—06,9
2025-26Antwerp210——07,5
2024-25Lyon295413—27,0
2024-25Amiens000——0—
2023-24Gent1920——1—
2023-24Lyon17303—06,8
2023-24Buyuksehyr200——1—
2023-24Amiens100——0—
2023-24Samsunspor020——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

André Filipe Lopes Teixeira Rodrigues
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2025-26Chaves13106—26,9
2024-25CS Marítimo910——37,0
2024-25Maritimo910——37,0
2023-24Maritimo—00————
2023-24CS Marítimo—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Robyn Esajas
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2025-26Chaves000——0—
2024-25ADO Den Haag—00————
2024-25Den Haag—00————
2023-24Den Haag4002—06,7
2023-24ADO Den Haag4002—06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

W. Tavares

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 11 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (23/10/2026) behouden.

Transfers
Wat is dit?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.

Transfers nog niet vastgelegd: ze komen met de verzamelingen, enkele teams per keer.

Volgende wedstrijden

Laatste wedstrijden

DatumWedstrijdUitslag
31/10/2026Benfica B – Chaves3 – 1
23/10/2026Chaves – Vizela2 – 1
11/10/2026Lusitânia Lourosa – Chaves1 – 1
04/10/2026Farense – Chaves4 – 0
13/09/2026Chaves – Feirense1 – 0
30/08/2026Felgueiras 1932 – Chaves2 – 1
23/08/2026Chaves – AVS2 – 2
15/08/2026Sporting CP B – Chaves1 – 0
08/08/2026Chaves – Academica1 – 4
15/05/2026Maritimo – Chaves1 – 3
09/05/2026Chaves – Leixoes1 – 2
03/05/2026Portimonense – Chaves3 – 2
27/04/2026Chaves – Oliveirense2 – 1
18/04/2026Pacos Ferreira – Chaves4 – 3
11/04/2026Chaves – Torreense2 – 0

Spelersprestaties
Wat is dit?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.

SpelerPositieBij de club sinds
A. HerbertVerdediger—
Aarón RomeroVerdediger—
Aílson TavaresMiddenvelder—
André RodriguesAanvaller—
B. EboudjeMiddenvelder—
Bruno RodriguesVerdediger—
CostinhaAanvaller—
D. CardosoMiddenvelder—
D. YearwoodMiddenvelder—
Féderico BikoroMiddenvelder—
GBAanvaller—
Gilberto GarcíaMiddenvelder—
I. VázquezVerdediger—
J. MendesAanvaller—
João TeixeiraMiddenvelder—
João ValidoDoelman—
K. AbdalaMiddenvelder—
KikoVerdediger—
L. LimaAanvaller—
Léo AlabáVerdediger—
M. FofanaMiddenvelder—
M. GudžulićDoelman—
M. TounkaraVerdediger—
Marcos André de Menezes DinizAanvaller—
N. AraújoVerdediger—
Pedro PelágioMiddenvelder—
R. EsajasAanvaller—
Ricardo AlvesVerdediger—
RobertoAanvaller—
Rodrigo MouraDoelman—
Tiago SimõesVerdediger—
W. M. Muteba D. M.Aanvaller—
W. TavaresAanvaller—
Wellington CarvalhoAanvaller—

Posities uit Wikidata, zonder speeltijd of prestaties: die kolommen komen met API-Football.

Selectie per 05/10/2026 · API-Football · 9 competitiewedstrijd(en) gespeeld dit seizoen

Historiek van de onderlinge duels

Alle wedstrijden van Chaves tegen:

Beweeg over of tik op een naam, of beweeg over een shirt: statistieken van de speler seizoen per seizoen.

Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13