AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Ligue 1 ♂ · za 05 dec 2026 · 17:00

Rennes – Brest

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Rennes DVDVD van oudste naar meest recente

19/09/2026uitLyon Ligue 1 ♂0 – 4D
11/10/2026thuisAuxerre Ligue 1 ♂4 – 1V
18/10/2026uitParis FC Ligue 1 ♂3 – 4D
25/10/2026thuisStrasbourg Ligue 1 ♂3 – 0V
30/10/2026uitNice Ligue 1 ♂2 – 5D

Brest DVNDV van oudste naar meest recente

20/09/2026uitAuxerre Ligue 1 ♂1 – 2D
10/10/2026thuisAngers Ligue 1 ♂5 – 1V
17/10/2026uitLille Ligue 1 ♂1 – 1N
23/10/2026thuisNice Ligue 1 ♂1 – 2D
02/11/2026uitLorient Ligue 1 ♂2 – 0V

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Rennes 9 wedstrijden ongeslagen thuis 4 wedstrijden met een doelpunt 4 overwinningen op rij thuis 3 nederlagen op rij uit
komt van een 2-5-nederlaag tegen Nice · 2 W, 0 G, 3 V in de laatste 5 wedstrijden (12 gescoord, 14 tegen)

Brest 5 wedstrijden met een doelpunt
komt van een 2-0-zege tegen Lorient · 2 W, 1 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (10 gescoord, 6 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Rennes

Aanval · 2,10 doelpunt(en) per wedstrijd (2,50 thuis, 1,70 uit) · 16,2 schoten per wedstrijd, 37% op doel · niet gescoord in 14% van de wedstrijden · strafschoppen 4 benut · sterkste fase: 0-15e minuut

Verdediging · 2,00 tegen per wedstrijd (1,30 thuis, 3,00 uit) · 14% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 76-90e minuut · 16 geel, 0 rood

Discipline · 12,4 overtreding(en) per wedstrijd · 1,9 buitenspel per wedstrijd · 1,80 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 18 wedstrijd(en))

Doelman · B. Samba rotatie · 4 redding(en), 80% van de schoten op doel gestopt · 0,50 tegen per 90 min · cijfer 7,2

Trainer · F. Haise sinds 01/08/2025 · 6 club(s) getraind sinds 2013
Systeem: 4-1-4-1 · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (ook 4-3-3 ×3)

Vorm (API-Football): DWWWLWL

Brest

Aanval · 1,90 doelpunt(en) per wedstrijd (2,30 thuis, 1,50 uit) · 13,0 schoten per wedstrijd, 31% op doel · niet gescoord in 14% van de wedstrijden · strafschoppen 2 benut · sterkste fase: 16-30e minuut

Verdediging · 1,40 tegen per wedstrijd (1,30 thuis, 1,50 uit) · 0% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 46-60e minuut · 9 geel, 0 rood

Discipline · 12,5 overtreding(en) per wedstrijd · 1,6 buitenspel per wedstrijd · 1,70 geel en 0,10 rood per wedstrijd (fiches de match, 19 wedstrijd(en))

Doelman · E. Selvik · 21 redding(en), 70% van de schoten op doel gestopt · 1,29 tegen per 90 min · cijfer 7,2

Trainer · Julien Lachuer sinds 01/08/2026 · 1 club(s) getraind sinds 2026
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 16e et la 30e minute

Vorm (API-Football): DDWLLWD

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Rennes

  • Blessure E. Lepaul · Enkel miste de vorige wedstrijd 25/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Brest

  • Blessure B. Chardonnet · Kuit miste de vorige wedstrijd 23/10/2026
  • Blessure G. Versini · Been miste de vorige wedstrijd 23/10/2026
  • Blessure R. Le Guen · Been miste de vorige wedstrijd 23/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: N. Edjouma (Loan agreement)

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 11,3 voor Rennes, 12,7 voor Brest · Verwachte gele kaarten: 3,4 · Verwacht buitenspel: 4,0

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: L. AjorqueLudovic Ajorque

SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Brest72119—27,0
2025-26Brest328965—9 16,9
2024-25Brest3113261—57,1
2024-25Mainz000——0—
2023-24Mainz262028—46,6
2023-24Strasbourg000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,7 per wedstrijd), B. DiaBoulaye Dia
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rennes2000—06,6
2026-27Lazio100——06,3
2025-26Lazio3416 (1 strafsch.)628—47,0
2024-25Lazio379323—26,9
2024-25Salernitana000——0—
2023-24Salernitana174 (1 strafsch.)011—16,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), Mousa TamariMousa Mohammad Mousa Sulaiman Al Tamari
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rennes2001—06,7
2025-26Rennes3122—07,3
2024-25Montpellier15217—36,8
2024-25Rennes11117—16,8
2023-24Montpellier275211—06,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,5 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Rennes

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
18 M. NagidaMahamadou Aboubakar Nagida
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272103—07,1
2025-261002—05,9
2024-2526205—16,8
2023-24300——06,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

8 %100,5034 %
B. CoulibalyB. Coulibaly

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

5 %00—60 %
K. DongopandjiK. Dongopandji

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

5 %00—60 %
48 A. Ait BoudlalAbdelhamid Aït Boudlal
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rennes2102—17,1
2025-26Rennes1002—16,3
2024-25Amiens9017—17,0
2024-25Rennes000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

5 %100,9024 %
10 L. BlasLudovic Régis Arsène Blas
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272001—06,5
2025-263015—16,6
2024-25296831—67,2
2023-24294 (1 strafsch.)144—36,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

4 %000,0034 %

Brest

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
23 K. DoumbiaKamory Doumbia
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Brest74 (1 strafsch.)18—37,0
2025-26Brest245429—66,8
2024-25Brest303217—17,0
2024-25Reims00217—07,0
2023-24Brest256515—17,0
2023-24Reims00515—07,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

30 %410,6381 %
19 L. AjorqueLudovic Ajorque
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Brest72119—27,0
2025-26Brest328965—9 16,9
2024-25Brest3113261—57,1
2024-25Mainz000——0—
2023-24Mainz262028—46,6
2023-24Strasbourg000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

23 %210,2981 %
9 P. MboupPathé Mboup
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Brest72122—16,8
2025-26Brest281034—66,5
2025-26Pau FC311——07,2
2024-25Pau FC319 (2 strafsch.)367—10 16,8
2023-24Lyon—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

17 %210,3281 %
70 K. LalaKenny Lala
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2771 (1 strafsch.)03—16,8
2025-26100——17,9
2024-25323 (3 strafsch.)218—57,1
2023-24332324—77,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

9 %100,1681 %
17 Mama BaldéMama Samba Baldé
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Brest6214—06,9
2025-26Brest182212—06,6
2024-25Brest272319—46,7
2024-25Lyon100——0—
2023-24Lyon20238—16,7
2023-24Troyes000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

8 %210,7643 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Rennes — 5-3-2

Trainer : F. Haise sinds 01/08/2025 · vastgelegd op 23/10/2026

Brice Lauriche Samba Rennes · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 France · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Rennes · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,1 Lens · 2024-25: 15 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 Rennes · 2024-25: 15 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 Lens · 2023-24: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,2 30 B. SambaCharlie Richard Cresswell Rennes · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,6 Toulouse · 2025-26: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 8,2 Toulouse · 2024-25: 32 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 28 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,0 Leeds · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Leeds · 2023-24: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 4 C. CresswellMahamadou Aboubakar Nagida 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 5,9 2024-25: 26 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 2023-24: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 18 M. NagidaAbdelhamid Aït Boudlal Rennes · 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 Rennes · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,3 Amiens · 2024-25: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Rennes · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 48 A. Ait BoudlalBryan Keith Reynolds Jr. Rennes · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Westerlo · 2025-26: 39 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 3 assist(s), 37 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 6,8 Westerlo · 2024-25: 37 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 3 assist(s), 37 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 6,9 Westerlo · 2023-24: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 4 geel Roma · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 14 B. ReynoldsAnthony Rouault Rennes · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 3,7 Rennes · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Stuttgart · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Stuttgart · 2024-25: 18 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Rennes · 2024-25: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 Stuttgart · 2023-24: 22 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 Toulouse · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 24 A. RouaultMahdi Camara Montpellier · 2026-27: 6 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Rennes · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 PAOK · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Roma · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Nantes · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel PAOK · 2025-26: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,6 Rennes · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Laval · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Brest · 2024-25: 34 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 3 assist(s), 41 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,1 Rennes · 2024-25: 34 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 3 assist(s), 41 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,1 Laval · 2024-25: 30 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 1 assist(s), 41 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,9 PAOK · 2024-25: 19 wedstrijden, 7 doelpunt(en), 1 assist(s), 33 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, 1 rood, cijfer 7,0 Young Boys · 2024-25: 18 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, 2 rood, cijfer 7,0 Lens · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Monaco · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Olympiakos · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Brest · 2023-24: 32 wedstrijden, 7 doelpunt(en), 3 assist(s), 37 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 7,1 Young Boys · 2023-24: 29 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 43 overtreding(en), — buitenspel, 13 geel, cijfer 7,1 Monaco · 2023-24: 20 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 25 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,0 Olympiakos · 2023-24: 17 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,0 Nancy · 2023-24: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, 1 rood PAOK · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Roma · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Lens · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 45 M. CamaraValentin Rongier Rennes · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Rennes · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 8,2 Rennes · 2024-25: 30 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 37 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,0 Marseille · 2024-25: 25 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 37 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,0 Marseille · 2023-24: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,3 21 V. RongierAdrien Thomasson Rennes · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 3,2 Lens · 2025-26: 3 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Lens · 2024-25: 33 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 7 assist(s), 51 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 7,1 Lens · 2023-24: 29 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, 1 rood, cijfer 6,7 Strasbourg · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 28 A. ThomassonMousa Mohammad Mousa Sulaiman Al Tamari Rennes · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Rennes · 2025-26: 3 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Montpellier · 2024-25: 15 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 Rennes · 2024-25: 11 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Montpellier · 2023-24: 27 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 2 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 11 M. TamariBoulaye Dia Rennes · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Lazio · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Lazio · 2025-26: 34 wedstrijden, 16 doelpunt(en), 6 assist(s), 28 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,0 Lazio · 2024-25: 37 wedstrijden, 9 doelpunt(en), 3 assist(s), 23 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 Salernitana · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Salernitana · 2023-24: 17 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 0 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 22 B. Dia
Brice Lauriche Samba
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rennes2000—17,2
2026-27France000——0—
2025-26Rennes200——06,1
2024-25Lens1500——17,2
2024-25Rennes1500——17,2
2023-24Lens33001—37,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Charlie Richard Cresswell
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rennes2002—07,6
2025-26Toulouse1111—18,2
2024-25Toulouse323128—57,0
2024-25Leeds000——0—
2023-24Leeds5003—07,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Mahamadou Aboubakar Nagida
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272103—07,1
2025-261002—05,9
2024-2526205—16,8
2023-24300——06,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Abdelhamid Aït Boudlal
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rennes2102—17,1
2025-26Rennes1002—16,3
2024-25Amiens9017—17,0
2024-25Rennes000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Bryan Keith Reynolds Jr.
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rennes2002—06,7
2025-26Westerlo392337—86,8
2024-25Westerlo371337—86,9
2023-24Westerlo3300——4—
2023-24Roma—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Anthony Rouault
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rennes1000—03,7
2025-26Rennes3013—07,3
2025-26Stuttgart100——06,3
2024-25Stuttgart181019—16,9
2024-25Rennes11007—26,9
2023-24Stuttgart22028—36,8
2023-24Toulouse000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Mamadou Camara
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Montpellier6107—06,8
2026-27Rennes2001—16,6
2026-27PAOK100——06,2
2026-27Roma000——0—
2026-27Nantes000——0—
2025-26PAOK330015—36,6
2025-26Rennes3003—06,8
2025-26Laval1002—06,2
2024-25Brest345341—57,1
2024-25Rennes345341—57,1
2024-25Laval305 (1 strafsch.)141—56,9
2024-25PAOK197133—5 17,0
2024-25Young Boys180026—3 27,0
2024-25Lens—00————
2024-25Monaco000——0—
2024-25Olympiakos000——0—
2023-24Brest327 (1 strafsch.)337—77,1
2023-24Young Boys291143—137,1
2023-24Monaco201 (1 strafsch.)225—47,0
2023-24Olympiakos172022—57,0
2023-24Nancy800——3 1—
2023-24PAOK—0022——7,0
2023-24Roma000——0—
2023-24Lens000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Valentin Rongier
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rennes2001—06,8
2025-26Rennes2003—08,2
2024-25Rennes303137—57,0
2024-25Marseille253137—57,0
2023-24Marseille100013—27,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Adrien Thomasson
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rennes1003—03,2
2025-26Lens3102—07,1
2024-25Lens333751—77,1
2023-24Lens291216—3 16,7
2023-24Strasbourg000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Mousa Mohammad Mousa Sulaiman Al Tamari
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rennes2001—06,7
2025-26Rennes3122—07,3
2024-25Montpellier15217—36,8
2024-25Rennes11117—16,8
2023-24Montpellier275211—06,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Boulaye Dia
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rennes2000—06,6
2026-27Lazio100——06,3
2025-26Lazio3416 (1 strafsch.)628—47,0
2024-25Lazio379323—26,9
2024-25Salernitana000——0—
2023-24Salernitana174 (1 strafsch.)011—16,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 11 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (22/10/2026) behouden.

Brest — 4-2-3-1

Trainer : Julien Lachuer sinds 01/08/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

Egil Selvik Brest · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Norway · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Watford · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 5,2 Watford · 2024-25: 17 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,1 Udinese · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 1 E. SelvikBradley Locko Banzouzi Brest · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 Brest · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Brest · 2024-25: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 Brest · 2023-24: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 25 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,0 Reims · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 25 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 2 B. LockoKenny Lala 2026-27: 7 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,9 2024-25: 32 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 2 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,1 2023-24: 33 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 3 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 7,2 70 K. LalaGautier Lloris Brest · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Le Havre · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,7 Le Havre · 2024-25: 32 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,9 Le Havre · 2023-24: 31 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 35 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 4 G. LlorisLucas Simon Pierre Tousart Brest · 2026-27: 7 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Brest · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Union Berlin · 2024-25: 15 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 Union Berlin · 2023-24: 23 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,7 Hertha · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 29 L. TousartJoris Chotard Brest · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Brest · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Montpellier · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Montpellier · 2024-25: 26 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,7 Montpellier · 2023-24: 31 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 30 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,0 13 J. ChotardKamory Doumbia Brest · 2026-27: 7 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 1 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 Brest · 2025-26: 24 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 4 assist(s), 29 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 6,8 Brest · 2024-25: 30 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 2 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Reims · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Brest · 2023-24: 25 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 5 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Reims · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 5 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 23 K. DoumbiaPathé Mboup Brest · 2026-27: 7 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Brest · 2025-26: 28 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 34 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 6,5 Pau FC · 2025-26: 3 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Pau FC · 2024-25: 31 wedstrijden, 9 doelpunt(en), 3 assist(s), 67 overtreding(en), — buitenspel, 10 geel, 1 rood, cijfer 6,8 Lyon · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 9 P. MboupHugo Magnetti 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 2025-26: 33 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,8 2024-25: 32 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 29 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,7 2023-24: 33 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 6,9 8 H. MagnettiMama Samba Baldé Brest · 2026-27: 6 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Brest · 2025-26: 18 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Brest · 2024-25: 27 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 3 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,7 Lyon · 2024-25: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Lyon · 2023-24: 20 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 3 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Troyes · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 17 M. BaldéLudovic Ajorque Brest · 2026-27: 7 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 Brest · 2025-26: 32 wedstrijden, 8 doelpunt(en), 9 assist(s), 65 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, 1 rood, cijfer 6,9 Brest · 2024-25: 31 wedstrijden, 13 doelpunt(en), 2 assist(s), 61 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,1 Mainz · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Mainz · 2023-24: 26 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 28 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,6 Strasbourg · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 19 L. Ajorque
Egil Selvik
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Brest7000—07,2
2026-27Norway000——0—
2025-26Watford100——05,2
2024-25Watford1700——27,1
2024-25Udinese000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Bradley Locko Banzouzi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Brest7006—27,0
2025-26Brest100——06,7
2024-25Brest2001—16,5
2023-24Brest330325—57,0
2023-24Reims00325—07,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Kenny Lala
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2771 (1 strafsch.)03—16,8
2025-26100——17,9
2024-25323 (3 strafsch.)218—57,1
2023-24332324—77,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Gautier Lloris
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Brest6011—06,9
2025-26Le Havre1001—07,7
2024-25Le Havre322131—56,9
2023-24Le Havre312035—27,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Lucas Simon Pierre Tousart
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Brest7103—06,9
2025-26Brest1003—06,9
2024-25Union Berlin150111—26,7
2023-24Union Berlin230031—56,7
2023-24Hertha—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Joris Chotard
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Brest7026—07,2
2025-26Brest100——06,6
2025-26Montpellier100——06,7
2024-25Montpellier261016—56,7
2023-24Montpellier310330—57,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Kamory Doumbia
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Brest74 (1 strafsch.)18—37,0
2025-26Brest245429—66,8
2024-25Brest303217—17,0
2024-25Reims00217—07,0
2023-24Brest256515—17,0
2023-24Reims00515—07,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Pathé Mboup
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Brest72122—16,8
2025-26Brest281034—66,5
2025-26Pau FC311——07,2
2024-25Pau FC319 (2 strafsch.)367—10 16,8
2023-24Lyon—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Hugo Magnetti
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-276027—07,1
2025-26331131—56,8
2024-25321029—56,7
2023-24332021—66,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Mama Samba Baldé
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Brest6214—06,9
2025-26Brest182212—06,6
2024-25Brest272319—46,7
2024-25Lyon100——0—
2023-24Lyon20238—16,7
2023-24Troyes000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ludovic Ajorque
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Brest72119—27,0
2025-26Brest328965—9 16,9
2024-25Brest3113261—57,1
2024-25Mainz000——0—
2023-24Mainz262028—46,6
2023-24Strasbourg000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 11 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (23/10/2026) behouden.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

2overwinning(en) Rennes
2gelijk
2overwinning(en) Brest
4,2doelpunten per wedstrijd

6 onderlinge wedstrijd(en): Rennes 13 doelpunt(en), Brest 12 · beide scoren in 83% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 67% · 5,0 geel en 0,0 rood per wedstrijd (5 verslag(en)) · scheidsrechters: M. Bollengier, Benoît Millot, T. Léonard

Doelpuntenmakers in deze duels : E. Lepaul Rennes, 3 · A. Kalimuendo Rennes, 2 · J. Dina Ebimbe Brest, 2 · L. Blas Rennes, 2 · A. Theate Rennes, 1 · B. Embolo Rennes, 1

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
04/04/2026Brest – Rennes Ligue 1 ♂3 – 4Rennes
13/12/2025Rennes – Brest Ligue 1 ♂3 – 1Rennes
18/01/2025Rennes – Brest Ligue 1 ♂1 – 2Brest
19/10/2024Brest – Rennes Ligue 1 ♂1 – 1gelijk
28/04/2024Rennes – Brest Ligue 1 ♂4 – 5Brest
02/09/2023Brest – Rennes Ligue 1 ♂0 – 0gelijk

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek Rennes – Brest →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Autriche · rechten van het seizoen: DAZN zender van de wedstrijd nog niet aangekondigd
Relevé sur ligue1.com le 29/09/2026.

Elders in EuropaZender
France land van de competitieLigue 1+ of beIN Sports rechten van het seizoen
AllemagneDAZN rechten van het seizoen
BelgiqueDAZN rechten van het seizoen
Canada (Québec)beIN Sports rechten van het seizoen
DanemarkViaplay rechten van het seizoen
EspagneDAZN rechten van het seizoen
États-Unis (New York)beIN Sports rechten van het seizoen
GrèceOpen TV rechten van het seizoen
IrlandeLigue 1+ rechten van het seizoen
ItalieLigue 1+ rechten van het seizoen
LuxembourgDAZN rechten van het seizoen
MarocbeIN Sports rechten van het seizoen
Pays-BasViaplay rechten van het seizoen
PologneEleven Sports rechten van het seizoen
PortugalSport TV rechten van het seizoen
Royaume-UniLigue 1+ of Amazon Prime Video rechten van het seizoen
SénégalCanal+ of SuperSport rechten van het seizoen
SuisseDAZN of Sky Switzerland rechten van het seizoen
TunisiebeIN Sports rechten van het seizoen
TurquiebeIN Sports rechten van het seizoen
Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13