AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Ligue 1 ♂ · za 20 mrt 2027 · 17:00

Lorient – Nice

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Lorient DVVND van oudste naar meest recente

19/09/2026uitLe Mans Ligue 1 ♂1 – 2D
10/10/2026thuisParis FC Ligue 1 ♂1 – 0V
18/10/2026thuisMonaco Ligue 1 ♂1 – 0V
25/10/2026uitAngers Ligue 1 ♂0 – 0N
02/11/2026thuisBrest Ligue 1 ♂0 – 2D

Nice VVDVV van oudste naar meest recente

20/09/2026thuisLille Ligue 1 ♂2 – 1V
11/10/2026thuisStrasbourg Ligue 1 ♂2 – 1V
18/10/2026uitLyon Ligue 1 ♂1 – 2D
23/10/2026uitBrest Ligue 1 ♂2 – 1V
30/10/2026thuisRennes Ligue 1 ♂5 – 2V

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Lorient 2 wedstrijden zonder doelpunt
komt van een 0-2-nederlaag tegen Brest · 2 W, 1 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (3 gescoord, 4 tegen)

Nice 8 wedstrijden ongeslagen thuis 5 wedstrijden met een doelpunt 3 overwinningen op rij thuis 2 overwinningen op rij
komt van een 5-2-zege tegen Rennes · 4 W, 0 G, 1 V in de laatste 5 wedstrijden (12 gescoord, 7 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Lorient

Aanval · 1,00 doelpunt(en) per wedstrijd (1,30 thuis, 0,70 uit) · 10,2 schoten per wedstrijd, 38% op doel · niet gescoord in 14% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 31-45e minuut

Verdediging · 0,90 tegen per wedstrijd (1,00 thuis, 0,70 uit) · 57% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 46-60e minuut · 8 geel, 0 rood

Discipline · 9,3 overtreding(en) per wedstrijd · 1,3 buitenspel per wedstrijd · 1,40 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 18 wedstrijd(en))

Doelman · Y. Mvogo · 21 redding(en), 78% van de schoten op doel gestopt · 0,86 tegen per 90 min · cijfer 7,1

Trainer · A. Dujeux sinds 01/07/2026 · 3 club(s) getraind sinds 2014
Systeem: 3-4-2-1, défense à trois centraux · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 31e et la 45e minute

Vorm (API-Football): DLWDLWW

Nice

Aanval · 0,90 doelpunt(en) per wedstrijd (1,30 thuis, 0,30 uit) · 11,0 schoten per wedstrijd, 31% op doel · niet gescoord in 43% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 16-30e minuut

Verdediging · 1,30 tegen per wedstrijd (0,80 thuis, 2,00 uit) · 14% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 31-45e minuut · 13 geel, 0 rood

Discipline · 10,8 overtreding(en) per wedstrijd · 2,8 buitenspel per wedstrijd · 1,80 geel en 0,20 rood per wedstrijd (fiches de match, 19 wedstrijd(en))

Doelman · Y. Diouf · 20 redding(en), 74% van de schoten op doel gestopt · 1,00 tegen per 90 min · cijfer 6,8

Trainer · O. Pantaloni sinds 01/07/2026 · 5 club(s) getraind sinds 2009
Systeem: 3-4-2-1, défense à trois centraux · attaque en difficulté · marque surtout entre la 16e et la 30e minute

Vorm (API-Football): DLDLWWL

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Lorient

  • Blessure N. Mbamba · Spierblessure miste de vorige wedstrijd 25/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: B. Fadiga (Inactive)

Nice

  • Blessure A. Abdi · Spierblessure miste de vorige wedstrijd 23/10/2026
  • Blessure A. Mendy · Knie miste de vorige wedstrijd 23/10/2026
  • Blessure L. Abergel · Knie miste de vorige wedstrijd 23/10/2026
  • Blessure M. Bombito · Been miste de vorige wedstrijd 23/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 9,9 voor Lorient, 9,3 voor Nice · Verwachte gele kaarten: 3,0 · Verwacht buitenspel: 4,9

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: M. AmouraMohammed El Amine Amoura

SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Nice5107—26,9
2025-26Wolfsburg—00————
2024-25Wolfsburg3110 (2 strafsch.)931—67,2
2024-25St. Gilloise—00————
2023-24St. Gilloise32184——7—
2023-24FC Lugano000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,8 per wedstrijd), E. WahiSepe Elye Wahi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Nice6201—26,8
2025-26Nice42 (1 strafsch.)18—07,1
2025-26Ein Frankfurt111——08,3
2024-25Marseille153 (1 strafsch.)117—16,5
2024-25Ein Frankfurt11002—16,5
2024-25Lens00 (1 strafsch.)117—06,5
2023-24Lens279 (1 strafsch.)320—96,7
2023-24Montpellier10 (1 strafsch.)320—06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), J. MakengoJean-Victor Makengo
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lorient7108—17,2
2026-27Freiburg110——07,6
2025-26Freiburg90110—26,5
2025-26Lorient4001—06,8
2024-25Freiburg31005—16,5
2024-25Lorient18113—16,8
2023-24Freiburg200014—16,7
2023-24Lorient11007—06,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), G. BernardeauGabin Bernardeau
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lorient7103—06,8
2025-26Nice3002—06,4
2024-25Le Mans200——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Lorient

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
17 J. MakengoJean-Victor Makengo
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lorient7108—17,2
2026-27Freiburg110——07,6
2025-26Freiburg90110—26,5
2025-26Lorient4001—06,8
2024-25Freiburg31005—16,5
2024-25Lorient18113—16,8
2023-24Freiburg200014—16,7
2023-24Lorient11007—06,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

11 %100,1581 %
8 N. CadiouNoah Cadiou
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lorient71 (1 strafsch.)06—16,9
2025-26Lorient3102—07,5
2024-25Rodez305425—37,2
2024-25Lorient295425—37,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

9 %100,1481 %
33 G. BernardeauGabin Bernardeau
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lorient7103—06,8
2025-26Nice3002—06,4
2024-25Le Mans200——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

8 %100,2172 %
42 M. KoneM. Kone
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lorient7107—06,6
2025-26Lorient2102—06,5
2025-26FC Nordsjaelland000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

6 %100,2753 %
18 I. BaldéIbrahima Baldé
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lorient5104—06,6
2026-27Rodez4505—17,9
2025-26Rodez2912 (2 strafsch.)042—46,8
2024-25Rodez316222—46,8
2024-25Lens—00————
2023-24Lens000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

4 %100,3643 %

Nice

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
11 E. WahiSepe Elye Wahi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Nice6201—26,8
2025-26Nice42 (1 strafsch.)18—07,1
2025-26Ein Frankfurt111——08,3
2024-25Marseille153 (1 strafsch.)117—16,5
2024-25Ein Frankfurt11002—16,5
2024-25Lens00 (1 strafsch.)117—06,5
2023-24Lens279 (1 strafsch.)320—96,7
2023-24Montpellier10 (1 strafsch.)320—06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

13 %200,4162 %
92 J. ClaussJonathan Clauss
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Nice7112—07,3
2025-26Nice201——07,4
2024-25Nice283826—77,4
2024-25Marseille00826—07,4
2023-24Marseille273411—2 17,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

9 %110,1581 %
9 M. AmouraMohammed El Amine Amoura
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Nice5107—26,9
2025-26Wolfsburg—00————
2024-25Wolfsburg3110 (2 strafsch.)931—67,2
2024-25St. Gilloise—00————
2023-24St. Gilloise32184——7—
2023-24FC Lugano000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

7 %100,2453 %
7 G. HeinGauthier Hein
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Nice7013—06,9
2025-26Metz2011—07,4
2024-25Metz3412 (6 strafsch.)617—57,8
2024-25Auxerre001——07,9
2023-24Auxerre3711928—67,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

5 %010,0072 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Lorient — 4-3-3

Trainer : A. Dujeux sinds 01/07/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

Yvon Landry Mvogo Nganoma Lorient · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Switzerland · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Lorient · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Lorient · 2024-25: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Lorient · 2023-24: 34 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 38 Y. MvogoMontassar Omar Talbi 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,9 2024-25: 29 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, 1 rood, cijfer 7,1 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 3 M. TalbiNathaniel Adjei 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 2024-25: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 2023-24: 15 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 32 N. AdjeiPanos Katseris Lorient · 2026-27: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 5,8 Lorient · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Lorient · 2024-25: 23 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 0 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 Lorient · 2023-24: 15 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,7 Catanzaro · 2023-24: 15 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,6 77 P. KatserisSouleymane Isaak Touré Lorient · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,8 Lorient · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Udinese · 2024-25: 12 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, 2 rood, cijfer 6,5 Lorient · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Lorient · 2023-24: 24 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 36 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 7,0 Marseille · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 36 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 95 S. TouréKan Guy Arsène Kouassi Cercle Brugge · 2026-27: 8 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Lorient · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 Cercle Brugge · 2025-26: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Lorient · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,3 Ajaccio · 2024-25: 24 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 25 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, 1 rood, cijfer 6,9 Amiens · 2024-25: 12 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Ajaccio · 2023-24: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 43 K. KouassiNoah Cadiou Lorient · 2026-27: 7 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Lorient · 2025-26: 3 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,5 Rodez · 2024-25: 30 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 4 assist(s), 25 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,2 Lorient · 2024-25: 29 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 4 assist(s), 25 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,2 8 N. CadiouDembo Sylla Lorient · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Red Star · 2025-26: 31 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 4 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,7 Dender · 2024-25: 29 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,4 Lorient · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Rodez · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Rodez · 2023-24: 17 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 4 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Lorient · 2023-24: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 20 D. SyllaJean-Victor Makengo Lorient · 2026-27: 7 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 Freiburg · 2026-27: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,6 Freiburg · 2025-26: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,5 Lorient · 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Freiburg · 2024-25: 31 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 Lorient · 2024-25: 18 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Freiburg · 2023-24: 20 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Lorient · 2023-24: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 17 J. MakengoGabin Bernardeau Lorient · 2026-27: 7 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Nice · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 Le Mans · 2024-25: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 33 G. BernardeauM. Kone Lorient · 2026-27: 7 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Lorient · 2025-26: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 FC Nordsjaelland · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 42 M. Kone
Yvon Landry Mvogo Nganoma
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lorient7000—07,1
2026-27Switzerland000——0—
2025-26Lorient000——0—
2024-25Lorient3300——06,8
2023-24Lorient3400——17,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Montassar Omar Talbi
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-277002—17,2
2025-262002—17,9
2024-25291121—4 17,1
2023-24000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Nathaniel Adjei
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-277005—17,2
2025-263003—07,1
2024-259005—06,8
2023-24150010—26,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Panos Katseris
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lorient5031—15,8
2025-26Lorient200——07,3
2024-25Lorient234018—36,8
2023-24Lorient151119—46,7
2023-24Catanzaro150215—46,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Souleymane Isaak Touré
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lorient2003—07,8
2025-26Lorient100——06,9
2024-25Udinese121015—2 26,5
2024-25Lorient000——0—
2023-24Lorient241136—67,0
2023-24Marseille00136—07,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Krys-Anthony Madou Kouassi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cercle Brugge81 (1 strafsch.)04—16,7
2026-27Lorient7016—26,8
2025-26Cercle Brugge11003—16,6
2025-26Lorient2001—17,3
2024-25Ajaccio240225—4 16,9
2024-25Amiens12002—16,7
2023-24Ajaccio100——06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Noah Cadiou
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lorient71 (1 strafsch.)06—16,9
2025-26Lorient3102—07,5
2024-25Rodez305425—37,2
2024-25Lorient295425—37,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Dembo Sylla
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lorient7004—07,0
2025-26Red Star310424—56,7
2024-25Dender290011—26,4
2024-25Lorient000——0—
2024-25Rodez—00————
2023-24Rodez17045—06,9
2023-24Lorient100——06,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jean-Victor Makengo
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lorient7108—17,2
2026-27Freiburg110——07,6
2025-26Freiburg90110—26,5
2025-26Lorient4001—06,8
2024-25Freiburg31005—16,5
2024-25Lorient18113—16,8
2023-24Freiburg200014—16,7
2023-24Lorient11007—06,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Gabin Bernardeau
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lorient7103—06,8
2025-26Nice3002—06,4
2024-25Le Mans200——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

M. Kone
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lorient7107—06,6
2025-26Lorient2102—06,5
2025-26FC Nordsjaelland000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Nice — 4-3-3

Trainer : O. Pantaloni sinds 01/07/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

Yehvann Diouf Nice · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Nice · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Nice · 2024-25: 36 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 Reims · 2024-25: 34 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 Reims · 2023-24: 34 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 23 Y. DioufX. Mandza Tsiendi 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 35 X. Mandza TsiendiYoussouf Nyange Ndayishimiye 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 2024-25: 23 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,1 2023-24: 23 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, 1 rood, cijfer 6,9 55 Y. NdayishimiyeMohamed Abdelmonem El Sayed Mohamed Ahmed 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2024-25: 24 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 5 M. AbdelmonemAlidu Seidu Nice · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Rennes · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 0,0 Rennes · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Rennes · 2024-25: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,2 Clermont · 2023-24: 14 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, 1 rood, cijfer 7,0 Rennes · 2023-24: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 36 A. SeiduJonathan Clauss Nice · 2026-27: 7 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Nice · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,4 Nice · 2024-25: 28 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 8 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 7,4 Marseille · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 8 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,4 Marseille · 2023-24: 27 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 4 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, 1 rood, cijfer 7,2 92 J. ClaussAxel Laurent Angel Lambert Witsel Nice · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Belgium · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Girona · 2025-26: 32 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 34 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, 1 rood, cijfer 6,9 Ath Madrid · 2025-26: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Girona · 2024-25: 38 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Ath Madrid · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Girona · 2023-24: 36 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,0 Ath Madrid · 2023-24: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 28 A. WitselDjibril Coulibaly 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 5,6 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 39 D. CoulibalyGauthier Hein Nice · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Metz · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,4 Metz · 2024-25: 34 wedstrijden, 12 doelpunt(en), 6 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,8 Auxerre · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,9 Auxerre · 2023-24: 37 wedstrijden, 11 doelpunt(en), 9 assist(s), 28 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 7,6 7 G. HeinSepe Elye Wahi Nice · 2026-27: 6 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 Nice · 2025-26: 4 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Ein Frankfurt · 2025-26: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 8,3 Marseille · 2024-25: 15 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 Ein Frankfurt · 2024-25: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 Lens · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Lens · 2023-24: 27 wedstrijden, 9 doelpunt(en), 3 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 6,7 Montpellier · 2023-24: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 11 E. WahiMohammed El Amine Amoura Nice · 2026-27: 5 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 Wolfsburg · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Wolfsburg · 2024-25: 31 wedstrijden, 10 doelpunt(en), 9 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 7,2 St. Gilloise · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel St. Gilloise · 2023-24: 32 wedstrijden, 18 doelpunt(en), 4 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 7 geel FC Lugano · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 9 M. Amoura
Yehvann Diouf
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Nice7001—06,8
2025-26Nice300——06,9
2024-25Nice3600——17,2
2024-25Reims3400——17,2
2023-24Reims3400——17,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

X. Mandza Tsiendi
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-277003—16,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Youssouf Nyange Ndayishimiye
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-277004—27,0
2025-261001—07,3
2024-25233019—57,1
2023-24230015—6 16,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Mohamed Abdelmonem El Sayed Mohamed Ahmed
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-277003—27,0
2025-26000——0—
2024-2524009—26,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Alidu Seidu
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Nice2001—06,2
2026-27Rennes0000—00,0
2025-26Rennes3004—16,9
2024-25Rennes110010—47,2
2023-24Clermont140120—5 17,0
2023-24Rennes110120—37,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jonathan Clauss
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Nice7112—07,3
2025-26Nice201——07,4
2024-25Nice283826—77,4
2024-25Marseille00826—07,4
2023-24Marseille273411—2 17,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Axel Laurent Angel Lambert Witsel
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Nice6002—06,6
2026-27Belgium200——0—
2025-26Girona321234—3 16,9
2025-26Ath Madrid1101—07,3
2024-25Girona38014—17,0
2024-25Ath Madrid000——0—
2023-24Girona362024—57,0
2023-24Ath Madrid400——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Djibril Coulibaly
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2760010—15,6
2025-26100——06,6
2024-25—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Gauthier Hein
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Nice7013—06,9
2025-26Metz2011—07,4
2024-25Metz3412 (6 strafsch.)617—57,8
2024-25Auxerre001——07,9
2023-24Auxerre3711928—67,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Sepe Elye Wahi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Nice6201—26,8
2025-26Nice42 (1 strafsch.)18—07,1
2025-26Ein Frankfurt111——08,3
2024-25Marseille153 (1 strafsch.)117—16,5
2024-25Ein Frankfurt11002—16,5
2024-25Lens00 (1 strafsch.)117—06,5
2023-24Lens279 (1 strafsch.)320—96,7
2023-24Montpellier10 (1 strafsch.)320—06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Mohammed El Amine Amoura
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Nice5107—26,9
2025-26Wolfsburg—00————
2024-25Wolfsburg3110 (2 strafsch.)931—67,2
2024-25St. Gilloise—00————
2023-24St. Gilloise32184——7—
2023-24FC Lugano000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

1overwinning(en) Lorient
4gelijk
1overwinning(en) Nice
2,8doelpunten per wedstrijd

6 onderlinge wedstrijd(en): Lorient 8 doelpunt(en), Nice 9 · beide scoren in 67% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 50% · 2,8 geel en 0,0 rood per wedstrijd (4 verslag(en)) · scheidsrechters: Romain Lissorgue ×2, J. Stinat ×2, H. Ben El Hadj

Doelpuntenmakers in deze duels : S. Soumano Lorient, 2 · T. Louchet Nice, 2 · B. Dieng Lorient, 1 · E. Guessand Nice, 1 · J. Boga Nice, 1 · K. Boudache Nice, 1

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
22/08/2026Nice – Lorient Ligue 1 ♂0 – 0gelijk
22/02/2026Nice – Lorient Ligue 1 ♂3 – 3gelijk
30/11/2025Lorient – Nice Ligue 1 ♂3 – 1Lorient
19/04/2024Nice – Lorient Ligue 1 ♂3 – 0Nice
20/08/2023Lorient – Nice Ligue 1 ♂1 – 1gelijk
19/03/2023Nice – Lorient Ligue 1 ♂1 – 1gelijk

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek Lorient – Nice →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Allemagne · rechten van het seizoen: DAZN zender van de wedstrijd nog niet aangekondigd
Relevé sur ligue1.com le 29/09/2026.

Elders in EuropaZender
France land van de competitieLigue 1+ of beIN Sports rechten van het seizoen
AutricheDAZN rechten van het seizoen
BelgiqueDAZN rechten van het seizoen
Canada (Québec)beIN Sports rechten van het seizoen
DanemarkViaplay rechten van het seizoen
EspagneDAZN rechten van het seizoen
États-Unis (New York)beIN Sports rechten van het seizoen
GrèceOpen TV rechten van het seizoen
IrlandeLigue 1+ rechten van het seizoen
ItalieLigue 1+ rechten van het seizoen
LuxembourgDAZN rechten van het seizoen
MarocbeIN Sports rechten van het seizoen
Pays-BasViaplay rechten van het seizoen
PologneEleven Sports rechten van het seizoen
PortugalSport TV rechten van het seizoen
Royaume-UniLigue 1+ of Amazon Prime Video rechten van het seizoen
SénégalCanal+ of SuperSport rechten van het seizoen
SuisseDAZN of Sky Switzerland rechten van het seizoen
TunisiebeIN Sports rechten van het seizoen
TurquiebeIN Sports rechten van het seizoen
Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13