AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Ligue 1 ♂ · za 03 apr 2027 · 17:00

Nice – Lyon

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Nice VVDVV van oudste naar meest recente

20/09/2026thuisLille Ligue 1 ♂2 – 1V
11/10/2026thuisStrasbourg Ligue 1 ♂2 – 1V
18/10/2026uitLyon Ligue 1 ♂1 – 2D
23/10/2026uitBrest Ligue 1 ♂2 – 1V
30/10/2026thuisRennes Ligue 1 ♂5 – 2V

Lyon VDVDV van oudste naar meest recente

19/09/2026thuisRennes Ligue 1 ♂4 – 0V
09/10/2026uitLens Ligue 1 ♂1 – 2D
18/10/2026thuisNice Ligue 1 ♂2 – 1V
26/10/2026uitParis SG Ligue 1 ♂0 – 2D
01/11/2026thuisAngers Ligue 1 ♂2 – 0V

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Nice 8 wedstrijden ongeslagen thuis 5 wedstrijden met een doelpunt 3 overwinningen op rij thuis 2 overwinningen op rij
komt van een 5-2-zege tegen Rennes · 4 W, 0 G, 1 V in de laatste 5 wedstrijden (12 gescoord, 7 tegen)

Lyon 5 wedstrijden ongeslagen thuis 4 overwinningen op rij thuis 3 wedstrijden zonder overwinning uit
komt van een 2-0-zege tegen Angers · 3 W, 0 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (9 gescoord, 5 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Nice

Aanval · 0,90 doelpunt(en) per wedstrijd (1,30 thuis, 0,30 uit) · 11,0 schoten per wedstrijd, 31% op doel · niet gescoord in 43% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 16-30e minuut

Verdediging · 1,30 tegen per wedstrijd (0,80 thuis, 2,00 uit) · 14% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 31-45e minuut · 13 geel, 0 rood

Discipline · 10,8 overtreding(en) per wedstrijd · 2,8 buitenspel per wedstrijd · 1,80 geel en 0,20 rood per wedstrijd (fiches de match, 19 wedstrijd(en))

Doelman · Y. Diouf · 20 redding(en), 74% van de schoten op doel gestopt · 1,00 tegen per 90 min · cijfer 6,8

Trainer · O. Pantaloni sinds 01/07/2026 · 5 club(s) getraind sinds 2009
Systeem: 3-4-2-1, défense à trois centraux · attaque en difficulté · marque surtout entre la 16e et la 30e minute

Vorm (API-Football): DLDLWWL

Lyon

Aanval · 1,90 doelpunt(en) per wedstrijd (2,50 thuis, 1,00 uit) · 12,9 schoten per wedstrijd, 37% op doel · niet gescoord in 14% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 76-90e minuut

Verdediging · 0,70 tegen per wedstrijd (0,80 thuis, 0,70 uit) · 43% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 31-45e minuut · 10 geel, 1 rood

Discipline · 10,9 overtreding(en) per wedstrijd · 1,4 buitenspel per wedstrijd · 1,40 geel en 0,40 rood per wedstrijd (fiches de match, 18 wedstrijd(en))

Doelman · R. Descamps rotatie · 3 redding(en), 75% van de schoten op doel gestopt · 1,00 tegen per 90 min · cijfer 3,2

Trainer · Paulo Fonseca sinds 01/01/2025 · 10 club(s) getraind sinds 2009
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ook 4-3-3 ×2, 4-3-2-1 ×1)

Vorm (API-Football): WDWDWLW

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Nice

  • Blessure A. Abdi · Spierblessure miste de vorige wedstrijd 23/10/2026
  • Blessure A. Mendy · Knie miste de vorige wedstrijd 23/10/2026
  • Blessure L. Abergel · Knie miste de vorige wedstrijd 23/10/2026
  • Blessure M. Bombito · Been miste de vorige wedstrijd 23/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Lyon

  • Schorsing Keito Nakamura · Rode kaart in de laatste wedstrijd (Lyon – Nice) waarschijnlijke schorsing 18/10/2026
  • Blessure A. Hamdani · Inactive miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure L. Openda · Been miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure M. Ouedraogo · Knie miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure N. Tagliafico · Spierblessure miste de vorige wedstrijd 25/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Gemeld door één medium, nog te bevestigen: M. Niakhaté (Onbeschikbaar, L'Équipe)

Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: K. Nakamura (Rode kaart), P. Sulc (Knie), S. Kango (Blessure)

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 9,3 voor Nice, 10,6 voor Lyon · Verwachte gele kaarten: 3,0 · Verwacht buitenspel: 5,0

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: M. AmouraMohammed El Amine Amoura

SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Nice5107—26,9
2025-26Wolfsburg—00————
2024-25Wolfsburg3110 (2 strafsch.)931—67,2
2024-25St. Gilloise—00————
2023-24St. Gilloise32184——7—
2023-24FC Lugano000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,8 per wedstrijd), E. WahiSepe Elye Wahi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Nice6201—26,8
2025-26Nice42 (1 strafsch.)18—07,1
2025-26Ein Frankfurt111——08,3
2024-25Marseille153 (1 strafsch.)117—16,5
2024-25Ein Frankfurt11002—16,5
2024-25Lens00 (1 strafsch.)117—06,5
2023-24Lens279 (1 strafsch.)320—96,7
2023-24Montpellier10 (1 strafsch.)320—06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), G. HeinGauthier Hein
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Nice7013—06,9
2025-26Metz2011—07,4
2024-25Metz3412 (6 strafsch.)617—57,8
2024-25Auxerre001——07,9
2023-24Auxerre3711928—67,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), E. NuamahErnest Nuamah Appiah
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lyon1101—07,6
2025-26Lyon300——06,6
2024-25Lyon233118—26,9
2023-24Lyon293250—46,9
2023-24FC Nordsjaelland4514—17,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Nice

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
11 E. WahiSepe Elye Wahi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Nice6201—26,8
2025-26Nice42 (1 strafsch.)18—07,1
2025-26Ein Frankfurt111——08,3
2024-25Marseille153 (1 strafsch.)117—16,5
2024-25Ein Frankfurt11002—16,5
2024-25Lens00 (1 strafsch.)117—06,5
2023-24Lens279 (1 strafsch.)320—96,7
2023-24Montpellier10 (1 strafsch.)320—06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

13 %200,4162 %
92 J. ClaussJonathan Clauss
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Nice7112—07,3
2025-26Nice201——07,4
2024-25Nice283826—77,4
2024-25Marseille00826—07,4
2023-24Marseille273411—2 17,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

9 %110,1581 %
9 M. AmouraMohammed El Amine Amoura
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Nice5107—26,9
2025-26Wolfsburg—00————
2024-25Wolfsburg3110 (2 strafsch.)931—67,2
2024-25St. Gilloise—00————
2023-24St. Gilloise32184——7—
2023-24FC Lugano000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

7 %100,2453 %
7 G. HeinGauthier Hein
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Nice7013—06,9
2025-26Metz2011—07,4
2024-25Metz3412 (6 strafsch.)617—57,8
2024-25Auxerre001——07,9
2023-24Auxerre3711928—67,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

5 %010,0072 %

Lyon

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
99 N. NarteyNoah Teye Nartey
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lyon2103—06,5
2026-27Stuttgart100——06,6
2026-27Denmark100——06,5
2025-26Brondby174316—0 17,0
2025-26Lyon200——06,2
2025-26Stuttgart100——06,3
2024-25Brondby313525—7 17,1
2024-25Stuttgart100——06,7
2023-24Brondby9013—06,7
2023-24Stuttgart000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

6 %100,5934 %
11 Alejandro Gomes RodriguezAlejandro Gomes Rodriguez
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2025-26Annecy132120—26,5
2025-26Lyon300——06,2
2024-25Lyon300——06,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

5 %00—60 %
7 E. NuamahErnest Nuamah Appiah
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lyon1101—07,6
2025-26Lyon300——06,6
2024-25Lyon233118—26,9
2023-24Lyon293250—46,9
2023-24FC Nordsjaelland4514—17,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

4 %101,2924 %
8 C. TolissoCorentin Tolisso
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272100—07,0
2025-267407—07,2
2024-25327444—47,3
2023-24252 (1 strafsch.)124—57,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

4 %100,8624 %
10 P. ŠulcPavel Šulc
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Czech Republic211——07,9
2026-27Czechia211——07,9
2026-27Lyon2100—07,4
2025-26Lyon8134—16,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

3 %102,0015 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Nice — 4-3-3

Trainer : O. Pantaloni sinds 01/07/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

Yehvann Diouf Nice · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Nice · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Nice · 2024-25: 36 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 Reims · 2024-25: 34 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 Reims · 2023-24: 34 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 23 Y. DioufX. Mandza Tsiendi 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 35 X. Mandza TsiendiYoussouf Nyange Ndayishimiye 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 2024-25: 23 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,1 2023-24: 23 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, 1 rood, cijfer 6,9 55 Y. NdayishimiyeMohamed Abdelmonem El Sayed Mohamed Ahmed 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2024-25: 24 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 5 M. AbdelmonemAlidu Seidu Nice · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Rennes · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 0,0 Rennes · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Rennes · 2024-25: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,2 Clermont · 2023-24: 14 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, 1 rood, cijfer 7,0 Rennes · 2023-24: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 36 A. SeiduJonathan Clauss Nice · 2026-27: 7 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Nice · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,4 Nice · 2024-25: 28 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 8 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 7,4 Marseille · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 8 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,4 Marseille · 2023-24: 27 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 4 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, 1 rood, cijfer 7,2 92 J. ClaussAxel Laurent Angel Lambert Witsel Nice · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Belgium · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Girona · 2025-26: 32 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 34 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, 1 rood, cijfer 6,9 Ath Madrid · 2025-26: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Girona · 2024-25: 38 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Ath Madrid · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Girona · 2023-24: 36 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,0 Ath Madrid · 2023-24: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 28 A. WitselDjibril Coulibaly 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 5,6 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 39 D. CoulibalyGauthier Hein Nice · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Metz · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,4 Metz · 2024-25: 34 wedstrijden, 12 doelpunt(en), 6 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,8 Auxerre · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,9 Auxerre · 2023-24: 37 wedstrijden, 11 doelpunt(en), 9 assist(s), 28 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 7,6 7 G. HeinSepe Elye Wahi Nice · 2026-27: 6 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 Nice · 2025-26: 4 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Ein Frankfurt · 2025-26: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 8,3 Marseille · 2024-25: 15 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 Ein Frankfurt · 2024-25: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 Lens · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Lens · 2023-24: 27 wedstrijden, 9 doelpunt(en), 3 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 6,7 Montpellier · 2023-24: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 11 E. WahiMohammed El Amine Amoura Nice · 2026-27: 5 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 Wolfsburg · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Wolfsburg · 2024-25: 31 wedstrijden, 10 doelpunt(en), 9 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 7,2 St. Gilloise · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel St. Gilloise · 2023-24: 32 wedstrijden, 18 doelpunt(en), 4 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 7 geel FC Lugano · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 9 M. Amoura
Yehvann Diouf
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Nice7001—06,8
2025-26Nice300——06,9
2024-25Nice3600——17,2
2024-25Reims3400——17,2
2023-24Reims3400——17,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

X. Mandza Tsiendi
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-277003—16,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Youssouf Nyange Ndayishimiye
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-277004—27,0
2025-261001—07,3
2024-25233019—57,1
2023-24230015—6 16,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Mohamed Abdelmonem El Sayed Mohamed Ahmed
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-277003—27,0
2025-26000——0—
2024-2524009—26,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Alidu Seidu
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Nice2001—06,2
2026-27Rennes0000—00,0
2025-26Rennes3004—16,9
2024-25Rennes110010—47,2
2023-24Clermont140120—5 17,0
2023-24Rennes110120—37,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jonathan Clauss
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Nice7112—07,3
2025-26Nice201——07,4
2024-25Nice283826—77,4
2024-25Marseille00826—07,4
2023-24Marseille273411—2 17,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Axel Laurent Angel Lambert Witsel
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Nice6002—06,6
2026-27Belgium200——0—
2025-26Girona321234—3 16,9
2025-26Ath Madrid1101—07,3
2024-25Girona38014—17,0
2024-25Ath Madrid000——0—
2023-24Girona362024—57,0
2023-24Ath Madrid400——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Djibril Coulibaly
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2760010—15,6
2025-26100——06,6
2024-25—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Gauthier Hein
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Nice7013—06,9
2025-26Metz2011—07,4
2024-25Metz3412 (6 strafsch.)617—57,8
2024-25Auxerre001——07,9
2023-24Auxerre3711928—67,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Sepe Elye Wahi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Nice6201—26,8
2025-26Nice42 (1 strafsch.)18—07,1
2025-26Ein Frankfurt111——08,3
2024-25Marseille153 (1 strafsch.)117—16,5
2024-25Ein Frankfurt11002—16,5
2024-25Lens00 (1 strafsch.)117—06,5
2023-24Lens279 (1 strafsch.)320—96,7
2023-24Montpellier10 (1 strafsch.)320—06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Mohammed El Amine Amoura
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Nice5107—26,9
2025-26Wolfsburg—00————
2024-25Wolfsburg3110 (2 strafsch.)931—67,2
2024-25St. Gilloise—00————
2023-24St. Gilloise32184——7—
2023-24FC Lugano000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Lyon — 4-3-3

Trainer : Paulo Fonseca sinds 01/01/2025 · vastgelegd op 23/10/2026

Dominik Greif Slovakia · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 8,1 Lyon · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Lyon · 2025-26: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Mallorca · 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,7 Mallorca · 2024-25: 38 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 Mallorca · 2023-24: 38 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,9 1 D. GreifRuben Kluivert Lyon · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Lyon · 2025-26: 20 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,1 Casa Pia · 2024-25: 21 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,8 Utrecht · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Casa Pia · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 21 R. KluivertFelix Bacher Lyon · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 Austria · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Estoril · 2025-26: 34 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 37 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,8 WSG Wattens · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Estoril · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel WSG Wattens · 2023-24: 28 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, 1 rood, cijfer 7,1 20 F. BacherAbner Vinícius da Silva Santos Riga · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Dunkerque · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Lyon · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Dunkerque · 2025-26: 12 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Lyon · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Lyon · 2024-25: 32 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Dunkerque · 2024-25: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel Betis · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Betis · 2023-24: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,7 Farense · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 16 AbnerClinton Mukoni Mata Pedro Lourenço Lyon · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 3,1 Lyon · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Lyon · 2024-25: 31 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 4 assist(s), 27 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,9 Lyon · 2023-24: 28 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 29 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 6,9 Club Brugge · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 22 C. MataTyler Scott Morton Lyon · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Lyon · 2025-26: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,1 Hull · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Liverpool · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Hull · 2023-24: 39 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 5 assist(s), 37 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, 1 rood, cijfer 7,1 Blackburn Rovers FC · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Blackburn · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Liverpool · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 23 T. MortonNoah Teye Nartey Lyon · 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Stuttgart · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Denmark · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Brondby · 2025-26: 17 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 3 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, 1 rood, cijfer 7,0 Lyon · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Stuttgart · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Brondby · 2024-25: 31 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 5 assist(s), 25 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, 1 rood, cijfer 7,1 Stuttgart · 2024-25: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Brondby · 2023-24: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Stuttgart · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 99 N. NarteyKaïl Boudache Lyon · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Nice · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Nice · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Nice · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 26 K. BoudacheErnest Nuamah Appiah Lyon · 2026-27: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,6 Lyon · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Lyon · 2024-25: 23 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 Lyon · 2023-24: 29 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 2 assist(s), 50 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,9 FC Nordsjaelland · 2023-24: 4 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 1 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,6 7 E. NuamahPavel Šulc Czech Republic · 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,9 Czechia · 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,9 Lyon · 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,4 Lyon · 2025-26: 8 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 3 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 10 P. ŠulcRémi Stéphane Himbert 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 0,0 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 45 R. Himbert
Dominik Greif
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Slovakia3000—08,1
2026-27Lyon1000—06,2
2025-26Lyon600——07,1
2025-26Mallorca400——07,7
2024-25Mallorca3800——17,1
2023-24Mallorca3800——07,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ruben Kluivert
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lyon2005—06,8
2025-26Lyon200122—47,1
2024-25Casa Pia211018—56,8
2023-24Utrecht0002—07,1
2023-24Casa Pia—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Felix Bacher
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lyon2000—06,4
2026-27Austria1002—07,3
2025-26Estoril342037—46,8
2024-25WSG Wattens—00————
2024-25Estoril000——0—
2023-24WSG Wattens281131—8 17,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Abner Salles da Silva
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Riga6001—06,9
2026-27Dunkerque2001—17,0
2026-27Lyon1000—06,3
2025-26Dunkerque120010—16,7
2025-26Lyon1001—06,9
2024-25Lyon321116—16,9
2024-25Dunkerque200——1—
2024-25Betis—00————
2023-24Betis330116—36,7
2023-24Farense000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Clinton Mukoni Mata Pedro Lourenço
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lyon1001—03,1
2025-26Lyon100——06,7
2024-25Lyon310427—56,9
2023-24Lyon280329—66,9
2023-24Club Brugge000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Tyler Scott Morton
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lyon2000—07,0
2025-26Lyon10016—27,1
2024-25Hull—00————
2024-25Liverpool000——0—
2023-24Hull393537—8 17,1
2023-24Blackburn Rovers FC000——0—
2023-24Blackburn000——0—
2023-24Liverpool—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Noah Teye Nartey
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lyon2103—06,5
2026-27Stuttgart100——06,6
2026-27Denmark100——06,5
2025-26Brondby174316—0 17,0
2025-26Lyon200——06,2
2025-26Stuttgart100——06,3
2024-25Brondby313525—7 17,1
2024-25Stuttgart100——06,7
2023-24Brondby9013—06,7
2023-24Stuttgart000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Kaïl Boudache
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lyon2000—06,8
2025-26Nice2002—17,0
2024-25Nice—00————
2023-24Nice—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ernest Nuamah Appiah
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lyon1101—07,6
2025-26Lyon300——06,6
2024-25Lyon233118—26,9
2023-24Lyon293250—46,9
2023-24FC Nordsjaelland4514—17,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Pavel Šulc
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Czech Republic211——07,9
2026-27Czechia211——07,9
2026-27Lyon2100—07,4
2025-26Lyon8134—16,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Rémi Stéphane Himbert
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-270000—00,0
2025-26—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

1overwinning(en) Nice
0gelijk
5overwinning(en) Lyon
3,0doelpunten per wedstrijd

6 onderlinge wedstrijd(en): Nice 5 doelpunt(en), Lyon 13 · beide scoren in 50% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 50% · 3,4 geel en 0,2 rood per wedstrijd (5 verslag(en)) · scheidsrechters: Francois Letexier, T. Leonard, Jérôme Brisard

Doelpuntenmakers in deze duels : A. Lacazette Lyon, 3 · P. Sulc Lyon, 2 · S. Diop Nice, 2 · C. Tolisso Lyon, 1 · E. Nuamah Lyon, 1 · H. Boudaoui Nice, 1

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
18/10/2026Lyon – Nice Ligue 1 ♂2 – 1Lyon
15/02/2026Lyon – Nice Ligue 1 ♂2 – 0Lyon
18/10/2025Nice – Lyon Ligue 1 ♂3 – 2Nice
09/03/2025Nice – Lyon Ligue 1 ♂0 – 2Lyon
01/12/2024Lyon – Nice Ligue 1 ♂4 – 1Lyon
16/02/2024Lyon – Nice Ligue 1 ♂1 – 0Lyon

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek Nice – Lyon →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Pays-Bas · rechten van het seizoen: Viaplay zender van de wedstrijd nog niet aangekondigd
Relevé sur ligue1.com le 29/09/2026.

Elders in EuropaZender
France land van de competitieLigue 1+ of beIN Sports rechten van het seizoen
AllemagneDAZN rechten van het seizoen
AutricheDAZN rechten van het seizoen
BelgiqueDAZN rechten van het seizoen
Canada (Québec)beIN Sports rechten van het seizoen
DanemarkViaplay rechten van het seizoen
EspagneDAZN rechten van het seizoen
États-Unis (New York)beIN Sports rechten van het seizoen
GrèceOpen TV rechten van het seizoen
IrlandeLigue 1+ rechten van het seizoen
ItalieLigue 1+ rechten van het seizoen
LuxembourgDAZN rechten van het seizoen
MarocbeIN Sports rechten van het seizoen
PologneEleven Sports rechten van het seizoen
PortugalSport TV rechten van het seizoen
Royaume-UniLigue 1+ of Amazon Prime Video rechten van het seizoen
SénégalCanal+ of SuperSport rechten van het seizoen
SuisseDAZN of Sky Switzerland rechten van het seizoen
TunisiebeIN Sports rechten van het seizoen
TurquiebeIN Sports rechten van het seizoen
Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13