AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

LaLiga ♂ · zo 10 jan 2027 · 16:00

Elche – Getafe

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Elche VNNVD van oudste naar meest recente

18/09/2026uitEspanol LaLiga ♂3 – 1V
11/10/2026thuisCelta LaLiga ♂0 – 0N
17/10/2026uitVillarreal LaLiga ♂0 – 0N
24/10/2026uitVallecano LaLiga ♂3 – 0V
01/11/2026thuisValencia LaLiga ♂0 – 1D

Getafe VDNDV van oudste naar meest recente

20/09/2026thuisMalaga LaLiga ♂1 – 0V
10/10/2026uitBarcelona LaLiga ♂0 – 3D
19/10/2026thuisVallecano LaLiga ♂1 – 1N
25/10/2026uitAth Bilbao LaLiga ♂0 – 4D
01/11/2026thuisSevilla LaLiga ♂3 – 1V

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Elche 5 wedstrijden zonder overwinning thuis 4 wedstrijden ongeslagen uit
komt van een 0-1-nederlaag tegen Valencia · 2 W, 2 G, 1 V in de laatste 5 wedstrijden (6 gescoord, 2 tegen)

Getafe 8 wedstrijden ongeslagen thuis 7 wedstrijden zonder overwinning uit 6 nederlagen op rij uit
komt van een 3-1-zege tegen Sevilla · 2 W, 1 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (5 gescoord, 9 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Elche

Aanval · 1,20 doelpunt(en) per wedstrijd (1,00 thuis, 1,40 uit) · 10,6 schoten per wedstrijd, 39% op doel · niet gescoord in 33% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 76-90e minuut

Verdediging · 1,90 tegen per wedstrijd (2,80 thuis, 1,20 uit) · 22% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 31-45e minuut · 22 geel, 1 rood

Discipline · 13,8 overtreding(en) per wedstrijd · 1,4 buitenspel per wedstrijd · 2,40 geel en 0,40 rood per wedstrijd (fiches de match, 19 wedstrijd(en))

Doelman · M. Dituro · 24 redding(en), 59% van de schoten op doel gestopt · 1,89 tegen per 90 min · cijfer 6,7

Trainer · Martin Anselmi sinds 01/07/2026 · 2 club(s) getraind sinds 2026
Systeem: 5-4-1, défense à trois centraux · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ook 3-5-2 ×1, 4-4-1-1 ×1)

Vorm (API-Football): DLLLDLWDD

Getafe

Aanval · 0,60 doelpunt(en) per wedstrijd (1,00 thuis, 0,00 uit) · 9,6 schoten per wedstrijd, 26% op doel · niet gescoord in 44% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 76-90e minuut

Verdediging · 1,20 tegen per wedstrijd (0,60 thuis, 2,00 uit) · 22% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 76-90e minuut · 34 geel, 4 rood

Discipline · 14,9 overtreding(en) per wedstrijd · 1,8 buitenspel per wedstrijd · 3,40 geel en 0,80 rood per wedstrijd (fiches de match, 18 wedstrijd(en))

Doelman · David Soria rotatie · 4 redding(en), 50% van de schoten op doel gestopt · 1,33 tegen per 90 min · cijfer 6,5

Trainer · José Bordalás sinds 01/04/2023 · 5 club(s) getraind sinds 2009
Systeem: 4-4-2 · attaque en difficulté · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ook 3-5-2 ×2, 5-3-2 ×1)

Vorm (API-Football): LWLDDLWLD

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Elche

  • Blessure M. Aguado · Enkel miste de vorige wedstrijd 24/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Getafe

  • Schorsing Dakonam Ortega Djené · Rode kaart in de laatste wedstrijd (Getafe – Vallecano) waarschijnlijke schorsing 19/10/2026
  • Blessure C. Uche · Knie miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure Juanmi · Knie miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure O. Mangala · Spierblessure miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure Z. Romero · Spierblessure miste de vorige wedstrijd 25/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: Djene (Rode kaart), I. Azon (Blessure)

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 12,4 voor Elche, 11,9 voor Getafe · Verwachte gele kaarten: 4,0 · Verwacht buitenspel: 5,0

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Meeste kans op een gele kaart

SpelerTeamOvertredingen / 90 minGeel / 90 minRisico
Tete MorenteJosé Antonio Morente Oliva
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Elche90317—26,5
2025-26Elche131120—16,7
2025-26Lecce200——06,4
2024-25Lecce363226—56,9
2024-25Elche—00————
2023-24Elche398 (1 strafsch.)249—47,2
2023-24Lecce—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elche2,120,2528 %
Gonzalo VillarGonzalo Villar del Fraile
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Elche90117—36,7
2025-26Elche121011—37,0
2024-25Granada372151—9 16,9
2023-24Granada351344—76,8
2023-24Roma—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elche1,750,3027 %

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: Fer NiñoFernando Niño Rodríguez

SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Elche9506—27,1
2025-26Burgos387161—76,9
2024-25Burgos4110242—86,8
2023-24Burgos377436—87,0
2023-24Villarreal000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), Tete MorenteJosé Antonio Morente Oliva
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Elche90317—26,5
2025-26Elche131120—16,7
2025-26Lecce200——06,4
2024-25Lecce363226—56,9
2024-25Elche—00————
2023-24Elche398 (1 strafsch.)249—47,2
2023-24Lecce—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), Iván AzónIván Azón Monzón
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Getafe5115—16,7
2026-27Como000——0—
2025-26Ipswich200——06,3
2025-26Como—00————
2024-25Zaragoza236227—26,9
2024-25Como000——0—
2023-24Zaragoza365132—16,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), E. ÜnalEnes Ünal
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Getafe2204—07,8
2025-26Bournemouth100——06,2
2024-25Bournemouth000——0—
2023-24Bournemouth162210—16,7
2023-24Getafe3015—06,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Elche

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
14 Fer NiñoFernando Niño Rodríguez
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Elche9506—27,1
2025-26Burgos387161—76,9
2024-25Burgos4110242—86,8
2023-24Burgos377436—87,0
2023-24Villarreal000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

23 %500,8069 %
11 Germán ValeraGermán Valera Karabinaite
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Elche9109—16,9
2025-26Elche100——06,7
2024-25Elche163320—36,8
2024-25Valencia8002—06,6
2024-25Zaragoza—00————
2024-25Ath Madrid—00————
2023-24Zaragoza381127—26,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

7 %100,1285 %
2 Buba SangaréAboubacar Sangaré Traoré
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Elche8107—06,5
2025-26Elche120023—36,5
2025-26Roma000——0—
2024-25Levante000——0—
2023-24Levante1500——06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

6 %100,1477 %
18 T. LemarThomas Benoît Lemar
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Elche6107—17,3
2025-26Girona273119—46,7
2024-25Ath Madrid26001—06,5
2023-24Ath Madrid5003—06,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

3 %100,2838 %
24 A. OsorioAbiel Alesio Osorio
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-276107—16,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

3 %100,3330 %

Getafe

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
20 Iván AzónIván Azón Monzón
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Getafe5115—16,7
2026-27Como000——0—
2025-26Ipswich200——06,3
2025-26Como—00————
2024-25Zaragoza236227—26,9
2024-25Como000——0—
2023-24Zaragoza365132—16,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

3 %110,2746 %
19 E. ÜnalEnes Ünal
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Getafe2204—07,8
2025-26Bournemouth100——06,2
2024-25Bournemouth000——0—
2023-24Bournemouth162210—16,7
2023-24Getafe3015—06,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

3 %201,0730 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Elche — 4-3-3

Trainer : Martin Anselmi sinds 01/07/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

Matías Ezequiel Dituro Curto 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,3 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2023-24: 21 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 1 M. DituroVíctor Chust García Elche · 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Elche · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Cadiz · 2024-25: 41 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 36 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 7,0 Cadiz · 2023-24: 28 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, 2 rood, cijfer 6,8 23 V. ChustGermán Valera Karabinaite Elche · 2026-27: 9 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Elche · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Elche · 2024-25: 16 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 3 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 Valencia · 2024-25: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Zaragoza · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Ath Madrid · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Zaragoza · 2023-24: 38 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 27 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 11 G. ValeraAboubacar Sangaré Traoré Elche · 2026-27: 8 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Elche · 2025-26: 12 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 23 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,5 Roma · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Levante · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Levante · 2023-24: 15 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 2 B. SangaréJ. Morcillo Elche · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Ath Madrid · 2025-26: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,6 47 J. MorcilloGonzalo Villar del Fraile Elche · 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,7 Elche · 2025-26: 12 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 Granada · 2024-25: 37 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 51 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, 1 rood, cijfer 6,9 Granada · 2023-24: 35 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 3 assist(s), 44 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 6,8 Roma · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 12 G. VillarFederico Redondo Solari 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, 1 rood, cijfer 6,1 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 5 F. RedondoThomas Benoît Lemar Elche · 2026-27: 6 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,3 Girona · 2025-26: 27 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,7 Ath Madrid · 2024-25: 26 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Ath Madrid · 2023-24: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 18 T. LemarFernando Niño Rodríguez Elche · 2026-27: 9 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,1 Burgos · 2025-26: 38 wedstrijden, 7 doelpunt(en), 1 assist(s), 61 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 6,9 Burgos · 2024-25: 41 wedstrijden, 10 doelpunt(en), 2 assist(s), 42 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 6,8 Burgos · 2023-24: 37 wedstrijden, 7 doelpunt(en), 4 assist(s), 36 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 7,0 Villarreal · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 14 F. NiñoJosé Antonio Morente Oliva Elche · 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,5 Elche · 2025-26: 13 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Lecce · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 Lecce · 2024-25: 36 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 2 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,9 Elche · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Elche · 2023-24: 39 wedstrijden, 8 doelpunt(en), 2 assist(s), 49 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,2 Lecce · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 20 T. MorenteAli Houary Jeddoub Elche · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,1 Mirandes · 2025-26: 15 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,6 Elche · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Elche · 2024-25: 14 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Elche · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 29 A. Houary
Matías Ezequiel Dituro Curto
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27900——06,7
2025-26400——17,3
2024-25000——0—
2023-242100——17,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Víctor Chust García
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Elche9015—16,8
2025-26Elche2001—06,5
2024-25Cadiz413136—87,0
2023-24Cadiz280115—3 26,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Germán Valera Karabinaite
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Elche9109—16,9
2025-26Elche100——06,7
2024-25Elche163320—36,8
2024-25Valencia8002—06,6
2024-25Zaragoza—00————
2024-25Ath Madrid—00————
2023-24Zaragoza381127—26,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Aboubacar Sangaré Traoré
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Elche8107—06,5
2025-26Elche120023—36,5
2025-26Roma000——0—
2024-25Levante000——0—
2023-24Levante1500——06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

J. Morcillo
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Elche7005—06,6
2025-26Ath Madrid5006—26,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Gonzalo Villar del Fraile
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Elche90117—36,7
2025-26Elche121011—37,0
2024-25Granada372151—9 16,9
2023-24Granada351344—76,8
2023-24Roma—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Federico Redondo Solari
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-276004—1 16,1
2025-264003—06,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Thomas Benoît Lemar
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Elche6107—17,3
2025-26Girona273119—46,7
2024-25Ath Madrid26001—06,5
2023-24Ath Madrid5003—06,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Fernando Niño Rodríguez
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Elche9506—27,1
2025-26Burgos387161—76,9
2024-25Burgos4110242—86,8
2023-24Burgos377436—87,0
2023-24Villarreal000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

José Antonio Morente Oliva
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Elche90317—26,5
2025-26Elche131120—16,7
2025-26Lecce200——06,4
2024-25Lecce363226—56,9
2024-25Elche—00————
2023-24Elche398 (1 strafsch.)249—47,2
2023-24Lecce—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ali Houary Jeddoub
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Elche3002—16,1
2025-26Mirandes150112—26,6
2025-26Elche2002—16,7
2024-25Elche14001—06,2
2023-24Elche000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Getafe — 4-3-3

Trainer : José Bordalás sinds 01/04/2023 · vastgelegd op 23/10/2026

David Soria Solís 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2024-25: 38 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,1 2023-24: 38 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,1 13 D. SoriaDjené Dakonam Ortega 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2024-25: 32 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 40 overtreding(en), — buitenspel, 10 geel, 1 rood, cijfer 6,7 2023-24: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 51 overtreding(en), — buitenspel, 14 geel, 1 rood, cijfer 6,7 2 D. DakonamJohan Andrés Mojica Palacio Getafe · 2026-27: 3 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 Mallorca · 2025-26: 35 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 4 assist(s), 29 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, 1 rood, cijfer 6,7 Mallorca · 2024-25: 37 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,8 Osasuna · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Villarreal · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Mallorca · 2023-24: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Osasuna · 2023-24: 30 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Villarreal · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 22 J. MojicaAndrés García Robledo Getafe · 2026-27: 3 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Aston Villa · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,3 Levante · 2024-25: 21 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 3 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 Alcorcon · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Levante · 2023-24: 27 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 3 assist(s), 29 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 21 A. GarcíaDavid Cordón Mancha 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 2025-26: 14 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 27 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,4 3 DavinchiMartín Adrián Satriano Costa Getafe · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Getafe · 2025-26: 18 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 1 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,8 Lyon · 2025-26: 6 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 Lens · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,0 Lens · 2024-25: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Inter · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Brest · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Brest · 2023-24: 33 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 4 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,0 10 M. SatrianoFrancho Serrano Gracia Getafe · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Zaragoza · 2025-26: 34 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 6 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Zaragoza · 2024-25: 37 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 2 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 Zaragoza · 2023-24: 22 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 16 F. SerranoFrancisco Femenía Far Getafe · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,3 Getafe · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Getafe · 2024-25: 30 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 6,9 Villarreal · 2024-25: 28 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 6,9 Getafe · 2023-24: 36 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, 1 rood, cijfer 6,8 Villarreal · 2023-24: 23 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 6,8 17 K. FemeníaIván Azón Monzón Getafe · 2026-27: 5 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Como · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Ipswich · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Como · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Zaragoza · 2024-25: 23 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 2 assist(s), 27 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 Como · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Zaragoza · 2023-24: 36 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 1 assist(s), 32 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 20 I. AzónRamón Terrats Espacio Getafe · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Villarreal · 2025-26: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Espanol · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Villarreal · 2024-25: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 Getafe · 2024-25: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Villarreal · 2023-24: 26 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,6 11 R. TerratsEnes Ünal Getafe · 2026-27: 2 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,8 Bournemouth · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Bournemouth · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Bournemouth · 2023-24: 16 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Getafe · 2023-24: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 19 E. Ünal
David Soria Solís
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27300——06,5
2025-26000——0—
2024-253800——27,1
2023-2438001—37,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Djené Dakonam Ortega
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-273004—06,6
2025-26000——0—
2024-25320040—10 16,7
2023-24330051—14 16,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Johan Andrés Mojica Palacio
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Getafe3113—17,1
2025-26Mallorca350429—6 16,7
2024-25Mallorca371218—56,8
2024-25Osasuna—00————
2024-25Villarreal—00————
2023-24Mallorca330322—16,7
2023-24Osasuna300322—16,7
2023-24Villarreal—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Andrés García Robledo
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Getafe3102—06,8
2025-26Aston Villa1001—16,3
2024-25Levante213315—37,0
2024-25Alcorcon000——0—
2023-24Levante271329—06,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

David Cordón Mancha
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272002—06,6
2025-26140027—26,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Martín Adrián Satriano Costa
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Getafe3022—17,0
2025-26Getafe186121—56,8
2025-26Lyon6105—06,4
2025-26Lens2003—06,0
2024-25Lens7004—06,6
2024-25Inter000——0—
2024-25Brest—00————
2023-24Brest334418—47,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Francho Serrano Gracia
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Getafe300——06,7
2025-26Zaragoza341616—06,9
2024-25Zaragoza37429—36,9
2023-24Zaragoza22316—17,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Francisco Femenía Far
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Getafe3004—16,3
2025-26Getafe100——06,9
2024-25Getafe300121—76,9
2024-25Villarreal280121—76,9
2023-24Getafe360024—8 16,8
2023-24Villarreal230024—76,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Iván Azón Monzón
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Getafe5115—16,7
2026-27Como000——0—
2025-26Ipswich200——06,3
2025-26Como—00————
2024-25Zaragoza236227—26,9
2024-25Como000——0—
2023-24Zaragoza365132—16,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ramón Terrats Espacio
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Getafe3002—06,9
2025-26Villarreal5002—06,6
2025-26Espanol200——06,5
2024-25Villarreal110113—17,1
2024-25Getafe1001—06,9
2023-24Villarreal260215—46,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Enes Ünal
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Getafe2204—07,8
2025-26Bournemouth100——06,2
2024-25Bournemouth000——0—
2023-24Bournemouth162210—16,7
2023-24Getafe3015—06,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

3overwinning(en) Elche
1gelijk
2overwinning(en) Getafe
1,7doelpunten per wedstrijd

6 onderlinge wedstrijd(en): Elche 6 doelpunt(en), Getafe 4 · beide scoren in 33% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 17% · 4,0 geel en 0,5 rood per wedstrijd (2 verslag(en)) · scheidsrechters: V. Garcia, Alejandro Hernandez

Doelpuntenmakers in deze duels : M. Arambarri Getafe, 1 · V. Chust Elche, 1

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
17/05/2026Elche – Getafe LaLiga ♂1 – 0Elche
28/11/2025Getafe – Elche LaLiga ♂1 – 0Getafe
20/05/2023Getafe – Elche LaLiga ♂1 – 1gelijk
31/10/2022Elche – Getafe LaLiga ♂0 – 1Getafe
22/05/2022Elche – Getafe LaLiga ♂3 – 1Elche
13/09/2021Getafe – Elche LaLiga ♂0 – 1Elche

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek Elche – Getafe →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Maroc · rechten van het seizoen: beIN Sports zender van de wedstrijd nog niet aangekondigd
Relevé sur laliga.com le 29/09/2026.

Elders in EuropaZender
Espagne land van de competitieMovistar+ of DAZN rechten van het seizoen
AllemagneDAZN rechten van het seizoen
AutricheDAZN rechten van het seizoen
BelgiqueDAZN rechten van het seizoen
Canada (Québec)TSN Canada of RDS rechten van het seizoen
DanemarkDisney+ rechten van het seizoen
États-Unis (New York)ESPN of ESPN Deportes of ESPN+ rechten van het seizoen
FranceDAZN of Disney+ rechten van het seizoen
GrèceMAGENTA TV rechten van het seizoen
GuadeloupeESPN of beIN Sports of Rush Sports rechten van het seizoen
IrlandeDisney+ of Premier Sports rechten van het seizoen
ItalieDAZN rechten van het seizoen
La RéunionbeIN Sports of Canal+ of SuperSport 7 of DAZN rechten van het seizoen
LuxembourgDAZN rechten van het seizoen
Pays-BasZiggo Sport rechten van het seizoen
PologneCanal+ rechten van het seizoen
PortugalDAZN rechten van het seizoen
Royaume-UniDisney+ of Premier Sports rechten van het seizoen
SénégalCanal+ of SuperSport 7 of DAZN of New World rechten van het seizoen
SuisseDAZN rechten van het seizoen
TunisiebeIN Sports rechten van het seizoen
TurquieS Sport of S Sport Plus rechten van het seizoen
Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13