AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Serie A ♂ · zo 29 nov 2026 · 18:30

Inter – Genoa

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Inter VVVVD van oudste naar meest recente

10/10/2026thuisParma Serie A ♂3 – 0V
17/10/2026uitBologna Serie A ♂3 – 1V
25/10/2026thuisFiorentina Serie A ♂2 – 1V
28/10/2026uitVenezia Serie A ♂2 – 0V
31/10/2026uitMilan Serie A ♂1 – 3D

Genoa VDVVV van oudste naar meest recente

10/10/2026thuisFiorentina Serie A ♂2 – 1V
17/10/2026uitRoma Serie A ♂0 – 2D
25/10/2026thuisVenezia Serie A ♂1 – 0V
28/10/2026thuisJuventus Serie A ♂2 – 0V
01/11/2026uitLecce Serie A ♂2 – 1V

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Inter 20 wedstrijden met een doelpunt 10 wedstrijden ongeslagen thuis 5 overwinningen op rij thuis
komt van een 1-3-nederlaag tegen Milan · 4 W, 0 G, 1 V in de laatste 5 wedstrijden (11 gescoord, 5 tegen)

Genoa 4 wedstrijden ongeslagen thuis 3 overwinningen op rij 3 overwinningen op rij thuis
komt van een 2-1-zege tegen Lecce · 4 W, 0 G, 1 V in de laatste 5 wedstrijden (7 gescoord, 4 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Inter

Aanval · 3,00 doelpunt(en) per wedstrijd (3,80 thuis, 2,00 uit) · 17,1 schoten per wedstrijd, 36% op doel · niet gescoord in 0% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 46-60e minuut

Verdediging · 1,30 tegen per wedstrijd (1,50 thuis, 1,00 uit) · 29% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 0-15e minuut · 11 geel, 0 rood

Discipline · 10,2 overtreding(en) per wedstrijd · 1,8 buitenspel per wedstrijd · 1,70 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 17 wedstrijd(en))

Doelman · Josep Martínez · 17 redding(en), 65% van de schoten op doel gestopt · 1,29 tegen per 90 min · cijfer 6,9

Trainer · C. Chivu sinds 01/06/2025 · 3 club(s) getraind sinds 2021
Systeem: 3-5-2, défense à trois centraux · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (ook 3-1-4-2 ×1)

Vorm (API-Football): WWWWDWW

Genoa

Aanval · 0,70 doelpunt(en) per wedstrijd (1,00 thuis, 0,30 uit) · 11,2 schoten per wedstrijd, 26% op doel · niet gescoord in 43% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut, 1 gemist · sterkste fase: 0-15e minuut

Verdediging · 1,90 tegen per wedstrijd (2,00 thuis, 1,70 uit) · 0% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 76-90e minuut · 20 geel, 1 rood

Discipline · 9,7 overtreding(en) per wedstrijd · 1,7 buitenspel per wedstrijd · 1,90 geel en 0,50 rood per wedstrijd (fiches de match, 17 wedstrijd(en))

Doelman · J. Bijlow rotatie · 1 redding(en), 50% van de schoten op doel gestopt · 1,00 tegen per 90 min · cijfer 3,1

Trainer · D. De Rossi sinds 01/07/2025 · 3 club(s) getraind sinds 2022
Systeem: 3-4-2-1, défense à trois centraux · attaque en difficulté · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (ook 3-4-1-2 ×1, 3-5-2 ×1)

Vorm (API-Football): LLLDLWL

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Inter

  • Blessure B. Pavard · Dij miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure C. Jones · Dij miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure J. Stones · Blessure miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure L. Martinez · Dij miste de vorige wedstrijd 25/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: M. Grisoni Fasana (Blessure)

Genoa

  • Blessure L. Colombo · Enkel miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure L. Venturino · Knie 29/11/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: D. Sow (Blessure), E. Havel (Enkel), F. Meichtry (Spierblessure)

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 10,1 voor Inter, 11,5 voor Genoa · Verwachte gele kaarten: 3,4 · Verwacht buitenspel: 4,2

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: M. ThuramMarcus Lilian Thuram-Ulien

SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Inter6429—17,6
2026-27France100——0—
2025-26Inter2001—06,5
2024-25Inter3514430—17,3
2023-24Inter3513735—37,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(1,0 per wedstrijd), F. EspositoFrancesco Pio Esposito
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Inter7215—17,1
2026-27Italy4216—06,9
2025-26Inter000——0—
2024-25Spezia3919 (1 strafsch.)348—97,3
2023-24Spezia383035—46,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), S. El ShaarawyStephan Kareem El Shaarawy
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Genoa1000—06,6
2025-26Roma1001—06,9
2024-25Roma31347—26,8
2023-24Roma333414—26,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Inter

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
9 M. ThuramMarcus Lilian Thuram-Ulien
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Inter6429—17,6
2026-27France100——0—
2025-26Inter2001—06,5
2024-25Inter3514430—17,3
2023-24Inter3513735—37,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

24 %420,9849 %
94 F. EspositoFrancesco Pio Esposito
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Inter7215—17,1
2026-27Italy4216—06,9
2025-26Inter000——0—
2024-25Spezia3919 (1 strafsch.)348—97,3
2023-24Spezia383035—46,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

17 %210,4466 %
20 H. ÇalhanoğluHakan Çalhanoğlu
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Inter53 (1 strafsch.)02—17,5
2026-27Türkiye2002—07,3
2026-27Turkey2002—07,3
2025-26Inter1021—08,3
2024-25Inter305 (3 strafsch.)622—57,4
2023-24Inter3213 (10 strafsch.)343—57,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

12 %301,2941 %
23 N. BarellaNicolò Barella
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Inter6124—17,3
2026-27Italy3011—07,2
2025-26Inter1002—06,9
2024-25Inter343625—47,2
2023-24Inter372328—77,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

11 %120,1766 %
7 P. ZielińskiPiotr Sebastian Zieliński
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Inter6121—07,4
2026-27Poland4101—17,5
2025-26Inter100——06,7
2024-25Inter302 (2 strafsch.)29—06,8
2024-25Widzew Łódź—00————
2024-25Wisla Plock—00————
2023-24Napoli283 (1 strafsch.)215—17,1
2023-24Widzew Łódź120013—36,5
2023-24Wisla Plock000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

9 %120,2157 %

Genoa

Niet genoeg gegevens om de doelpuntenmakers te schatten.

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Inter — 3-5-2

Trainer : C. Chivu sinds 01/06/2025 · vastgelegd op 23/10/2026

Ivan Provedel Inter · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Lazio · 2025-26: 38 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 Lazio · 2024-25: 38 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Lazio · 2023-24: 30 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 49 I. ProvedelManuel Obafemi Akanji Inter · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,4 Switzerland · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Inter · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 25 M. AkanjiAlessandro Bastoni Inter · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Italy · 2026-27: 3 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,8 Inter · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Inter · 2024-25: 33 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 5 assist(s), 44 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,2 Inter · 2023-24: 28 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 3 assist(s), 28 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,3 95 A. BastoniYann Aurel Ludger Bisseck Inter · 2026-27: 6 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Germany · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Inter · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Inter · 2024-25: 27 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 2 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,9 Inter · 2023-24: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Aarhus · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 31 Y. BisseckNicolò Barella Inter · 2026-27: 6 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,3 Italy · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Inter · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Inter · 2024-25: 34 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 6 assist(s), 25 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,2 Inter · 2023-24: 37 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 3 assist(s), 28 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 7,1 23 N. BarellaAndy Alune Diouf Inter · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 France · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 3,3 Lens · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Inter · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Lens · 2024-25: 34 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 43 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 Lens · 2023-24: 25 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 FC Basel 1893 · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 17 A. DioufHakan Çalhanoğlu Inter · 2026-27: 5 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,5 Türkiye · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Turkey · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Inter · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 8,3 Inter · 2024-25: 30 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 6 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,4 Inter · 2023-24: 32 wedstrijden, 13 doelpunt(en), 3 assist(s), 43 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,7 20 H. ÇalhanoğluHenrikh Hamlet Mkhitaryan 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 2024-25: 34 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 4 assist(s), 33 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,1 2023-24: 36 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 7 assist(s), 34 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,2 22 H. MkhitaryanFederico Dimarco 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 2024-25: 34 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 7 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,3 2023-24: 30 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 6 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 32 F. DimarcoFrancesco Pio Esposito Inter · 2026-27: 7 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 Italy · 2026-27: 4 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Inter · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Spezia · 2024-25: 39 wedstrijden, 19 doelpunt(en), 3 assist(s), 48 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 7,3 Spezia · 2023-24: 38 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 35 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,8 94 F. EspositoMarcus Lilian Thuram-Ulien Inter · 2026-27: 6 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 2 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,6 France · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Inter · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Inter · 2024-25: 35 wedstrijden, 14 doelpunt(en), 4 assist(s), 30 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,3 Inter · 2023-24: 35 wedstrijden, 13 doelpunt(en), 7 assist(s), 35 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,3 9 M. Thuram
Ivan Provedel
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Inter000——0—
2025-26Lazio3800——17,1
2024-25Lazio3800——06,9
2023-24Lazio3000——07,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Manuel Obafemi Akanji
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Inter6014—27,4
2026-27Switzerland6004—07,0
2025-26Inter000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Alessandro Bastoni
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Inter6005—17,0
2026-27Italy3206—17,8
2025-26Inter1011—06,3
2024-25Inter331544—57,2
2023-24Inter281328—57,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Yann Aurel Ludger Bisseck
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Inter6101—07,3
2026-27Germany1002—16,6
2025-26Inter100——0—
2024-25Inter273216—46,9
2023-24Inter500——0—
2023-24Aarhus000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Nicolò Barella
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Inter6124—17,3
2026-27Italy3011—07,2
2025-26Inter1002—06,9
2024-25Inter343625—47,2
2023-24Inter372328—77,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Andy Alune Diouf
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Inter6033—07,1
2026-27France1000—03,3
2025-26Lens100——0—
2025-26Inter100——06,9
2024-25Lens341243—26,8
2023-24Lens251012—26,8
2023-24FC Basel 1893000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Hakan Çalhanoğlu
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Inter53 (1 strafsch.)02—17,5
2026-27Türkiye2002—07,3
2026-27Turkey2002—07,3
2025-26Inter1021—08,3
2024-25Inter305 (3 strafsch.)622—57,4
2023-24Inter3213 (10 strafsch.)343—57,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Henrikh Hamlet Mkhitaryan
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27301——17,0
2025-264005—07,0
2024-25341433—47,1
2023-24362734—47,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Federico Dimarco
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-277012—07,2
2025-26100——06,3
2024-25344719—37,3
2023-24305612—07,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Francesco Pio Esposito
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Inter7215—17,1
2026-27Italy4216—06,9
2025-26Inter000——0—
2024-25Spezia3919 (1 strafsch.)348—97,3
2023-24Spezia383035—46,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Marcus Lilian Thuram-Ulien
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Inter6429—17,6
2026-27France100——0—
2025-26Inter2001—06,5
2024-25Inter3514430—17,3
2023-24Inter3513735—37,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 10 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (25/10/2026) behouden.

Genoa — 3-4-2-1

Trainer : D. De Rossi sinds 01/07/2025 · vastgelegd op 23/10/2026

Justin Bijlow Genoa · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 3,1 Netherlands · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Genoa · 2025-26: 16 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Feyenoord · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Feyenoord · 2024-25: 17 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Feyenoord · 2023-24: 17 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 1 J. BijlowAlessandro Marcandalli Genoa · 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 8,1 Genoa · 2025-26: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Venezia · 2024-25: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,3 Genoa · 2024-25: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Reggiana · 2023-24: 35 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 41 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, 1 rood, cijfer 6,9 27 A. MarcandalliJohan Felipe Vázquez Ibarra 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 2024-25: 36 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 7,1 2023-24: 37 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 36 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 7,1 22 J. VásquezLeo Skiri Østigård Genoa · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,3 Norway · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Genoa · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Rennes · 2024-25: 16 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,9 Hoffenheim · 2024-25: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, 1 rood, cijfer 6,8 Napoli · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Napoli · 2023-24: 25 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 5 L. ØstigårdDavid Puczka 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,7 31 D. PuczkaS. Wiafe Genoa · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Modena · 2025-26: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 71 S. WiafeMorten Wetche Frendrup 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 3,8 2025-26: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 2024-25: 36 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 51 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,0 2023-24: 37 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 5 assist(s), 49 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 7,0 32 M. FrendrupMikael Egill Ellertsson Iceland · 2026-27: 3 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,3 Genoa · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 3,2 Genoa · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,0 Venezia · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Venezia · 2023-24: 37 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 3 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,7 77 M. EllertssonTommaso Baldanzi Genoa · 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,5 Roma · 2025-26: 31 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 0 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 Genoa · 2025-26: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Roma · 2024-25: 38 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,6 Empoli · 2023-24: 14 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Roma · 2023-24: 13 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 8 T. BaldanziAlexsandro Amorim de Freitas Filho Genoa · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Alverca · 2025-26: 19 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 25 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 Genoa · 2025-26: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 4 A. AmorimStephan Kareem El Shaarawy Genoa · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Roma · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Roma · 2024-25: 31 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 4 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 Roma · 2023-24: 33 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 4 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 92 S. El Shaarawy
Justin Bijlow
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Genoa1000—03,1
2026-27Netherlands000——0—
2025-26Genoa16001—17,0
2025-26Feyenoord100——0—
2024-25Feyenoord1700——06,6
2023-24Feyenoord1700——16,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Alessandro Marcandalli
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Genoa2104—08,1
2025-26Genoa2102—06,9
2024-25Venezia800——26,3
2024-25Genoa200——06,3
2023-24Reggiana351141—5 16,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Johan Felipe Vázquez Ibarra
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272101—07,1
2025-262005—07,1
2024-25363031—97,1
2023-24371136—67,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Leo Skiri Østigård
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Genoa1001—16,3
2026-27Norway100——06,9
2025-26Genoa100——06,9
2024-25Rennes161018—56,9
2024-25Hoffenheim110019—0 16,8
2024-25Napoli000——0—
2023-24Napoli251012—36,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

David Puczka
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272010—07,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

S. Wiafe
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Genoa2012—06,9
2025-26Modena90112—06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Morten Wetche Frendrup
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271012—03,8
2025-262101—07,1
2024-25362051—57,0
2023-24372549—67,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Mikael Egill Ellertsson
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Iceland3106—27,3
2026-27Genoa1000—03,2
2025-26Genoa1001—06,0
2024-25Venezia000——0—
2023-24Venezia372322—56,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Tommaso Baldanzi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Genoa2102—07,5
2025-26Roma314012—26,7
2025-26Genoa8022—06,8
2024-25Roma38117—26,6
2023-24Empoli14204—16,7
2023-24Roma13004—26,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Alexsandro Amorim de Freitas Filho
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Genoa1000—07,2
2025-26Alverca192025—37,0
2025-26Genoa11007—16,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Stephan Kareem El Shaarawy
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Genoa1000—06,6
2025-26Roma1001—06,9
2024-25Roma31347—26,8
2023-24Roma333414—26,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 9 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (17/10/2026) behouden.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

4overwinning(en) Inter
2gelijk
0overwinning(en) Genoa
2,5doelpunten per wedstrijd

6 onderlinge wedstrijd(en): Inter 10 doelpunt(en), Genoa 5 · beide scoren in 67% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 50% · 3,3 geel en 0,0 rood per wedstrijd (4 verslag(en)) · scheidsrechters: M. Fabbri, Daniele Doveri, M. Piccinini

Doelpuntenmakers in deze duels : M. Thuram Inter, 2 · A. Vogliacco Genoa, 1 · F. Dimarco Inter, 1 · H. Calhanoglu Inter, 1 · Junior Messias Genoa, 1 · L. Martinez Inter, 1

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
28/02/2026Inter – Genoa Serie A ♂2 – 0Inter
14/12/2025Genoa – Inter Serie A ♂1 – 2Inter
22/02/2025Inter – Genoa Serie A ♂1 – 0Inter
17/08/2024Genoa – Inter Serie A ♂2 – 2gelijk
04/03/2024Inter – Genoa Serie A ♂2 – 1Inter
29/12/2023Genoa – Inter Serie A ♂1 – 1gelijk

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek Inter – Genoa →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

France · rechten van het seizoen: DAZN zender van de wedstrijd nog niet aangekondigd
Serie A : DAZN. À vérifier.

Elders in EuropaZender
Italie land van de competitieBAZR of Sky of DAZN rechten van het seizoen
Canada (Québec)Fubo of TLN rechten van het seizoen
DanemarkTV2 rechten van het seizoen
EspagneDAZN rechten van het seizoen
États-Unis (New York)CBS rechten van het seizoen
GrèceCosmote rechten van het seizoen
Pays-BasZiggo rechten van het seizoen
PologneEleven of Polsat rechten van het seizoen
PortugalSport TV rechten van het seizoen
Royaume-UniDAZN rechten van het seizoen
SuisseSky rechten van het seizoen
TurquieTIVIBU of S Sport rechten van het seizoen
Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13