Jupiler Pro League ♂ · za 07 nov 2026 · 16:00
Westerlo – Charleroi
Actualiteit van de informatie 4 na te kijken
- Voorspelling berekend : 23 u geleden
- Selectie van Westerlo : op 23/10/2026 na te kijken
- Afwezigen bij Westerlo : op 25/10/2026 na te kijken
- Selectie van Charleroi : op 23/10/2026 na te kijken
- Afwezigen bij Charleroi : op 25/10/2026 na te kijken
Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.
KansenWat is dit?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.
Wat is dit?
Verwachte score 2 – 1 (8 %) · verwachte doelpunten 1,75 – 1,69 Wat is dit?
Wat is dit?
Lezing: van 10 wedstrijden als deze zou Charleroi er ongeveer 4 winnen en de andere 6 niet.
Twee meningen 1 · N · 2 Wat is dit?
⚠ Verdeelde meningen: de markt en ons model wijzen niet dezelfde favoriet aan. Open wedstrijd, voorzichtig.
⚖ Laatste onderlinge duel was spannend: Charleroi 0 – 1 Westerlo op 16/05/2026, gewonnen met één doelpunt verschil.
Bron: cotes du marché · berekend op 06/11/2026. Geen quoteringen hier: quoteringen en signalen staan in de accountruimte.
VormWat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Wat is dit?
Westerlo VVVND van oudste naar meest recente
| 12/09/2026 | thuis | Standard Jupiler Pro League ♂ | 4 – 2 | V |
| 20/09/2026 | uit | St Truiden Jupiler Pro League ♂ | 2 – 0 | V |
| 11/10/2026 | thuis | Antwerp Jupiler Pro League ♂ | 5 – 1 | V |
| 24/10/2026 | thuis | Beveren Jupiler Pro League ♂ | 4 – 4 | N |
| 31/10/2026 | uit | Anderlecht Jupiler Pro League ♂ | 1 – 4 | D |
Charleroi VVVDV van oudste naar meest recente
| 13/09/2026 | uit | Waregem Jupiler Pro League ♂ | 1 – 0 | V |
| 19/09/2026 | thuis | Cercle Brugge Jupiler Pro League ♂ | 3 – 2 | V |
| 11/10/2026 | uit | Standard Jupiler Pro League ♂ | 1 – 0 | V |
| 24/10/2026 | uit | Antwerp Jupiler Pro League ♂ | 0 – 3 | D |
| 01/11/2026 | thuis | RAAL La Louviere Jupiler Pro League ♂ | 5 – 2 | V |
Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.
Lopende reeksenWat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Wat is dit?
Westerlo 7 wedstrijden met een doelpunt 4 wedstrijden ongeslagen thuis
komt van een 1-4-nederlaag tegen Anderlecht · 3 W, 1 G, 1 V in de laatste 5 wedstrijden (16 gescoord, 11 tegen)
Charleroi geen reeks (twee gelijke uitslagen op rij)
komt van een 5-2-zege tegen RAAL La Louviere · 4 W, 0 G, 1 V in de laatste 5 wedstrijden (10 gescoord, 7 tegen)
KrachtsverhoudingenWat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Wat is dit?
Westerlo
Aanval · 2,50 doelpunt(en) per wedstrijd (3,00 thuis, 2,00 uit) · 15,1 schoten per wedstrijd, 36% op doel · niet gescoord in 13% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 0-15e minuut
Verdediging · 2,10 tegen per wedstrijd (2,50 thuis, 1,80 uit) · 25% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 16-30e minuut · 11 geel, 0 rood
Discipline · 12,2 overtreding(en) per wedstrijd · 1,0 buitenspel per wedstrijd · 1,40 geel en 0,50 rood per wedstrijd (fiches de match, 9 wedstrijd(en))
Doelman · A. Jungdal · 24 redding(en), 59% van de schoten op doel gestopt · 2,13 tegen per 90 min · cijfer 6,8
Trainer · I. Charaï sinds 01/07/2025 · 2 club(s) getraind sinds 2023
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (ook 3-4-2-1 ×1, 4-4-2 ×1)
Vorm (API-Football): LLLDWWWW
Charleroi
Aanval · 2,00 doelpunt(en) per wedstrijd (2,50 thuis, 1,50 uit) · 15,2 schoten per wedstrijd, 33% op doel · niet gescoord in 0% van de wedstrijden · strafschoppen 2 benut · sterkste fase: 16-30e minuut
Verdediging · 0,90 tegen per wedstrijd (1,50 thuis, 0,30 uit) · 50% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 31-45e minuut · 9 geel, 0 rood
Discipline · 10,6 overtreding(en) per wedstrijd · 1,6 buitenspel per wedstrijd · 1,90 geel en 0,50 rood per wedstrijd (fiches de match, 17 wedstrijd(en))
Doelman · M. Koné · 19 redding(en), 73% van de schoten op doel gestopt · 1,00 tegen per 90 min · cijfer 7,5
Trainer · Mario Kohnen sinds 01/04/2026 · 1 club(s) getraind sinds 2026
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 16e et la 30e minute
Vorm (API-Football): WWWWLWWW
Geblesseerd en geschorstWat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Wat is dit?
Westerlo
- Schorsing R. Laalaoui · Rode kaart in de laatste wedstrijd (Westerlo – Beveren) waarschijnlijke schorsing 24/10/2026
Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.
Charleroi
Geen bekende afwezige per 23/10/2026.
ScheidsrechterWat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Wat is dit?
Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).
Disciplinair risicoWat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Wat is dit?
Verwachte overtredingen: 12,5 voor Westerlo, 10,3 voor Charleroi · Verwachte gele kaarten: 3,1 · Verwacht buitenspel: 3,0
Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.
Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: N. BassetteNorman Jaquy Bassette Van Acker W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Westerlo 8 5 (1 strafsch.) 0 21 — 1 6,9 2025-26 Kaiserslautern 16 2 2 11 — 4 6,7 2025-26 Coventry 2 0 0 6 — 2 6,2 2025-26 Reims 1 1 0 1 — 0 7,3 2024-25 Coventry 25 2 0 22 — 5 6,5 2024-25 Caen 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Mechelen — 0 0 — — — — 2023-24 Mechelen 22 5 0 — — 1 — 2023-24 Caen 1 0 0 — — 0 — Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Charleroi 7 3 (1 strafsch.) 1 8 — 0 6,9 2025-26 Charleroi 36 9 (1 strafsch.) 4 38 — 2 6,9 2025-26 Dender 4 0 0 5 — 1 6,2 2024-25 Dender 28 8 2 26 — 4 1 7,1 2024-25 Bari — 0 0 — — — — 2023-24 Andorra 32 5 0 27 — 5 1 6,7 2023-24 Bari 3 0 0 2 — 0 6,7
Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.
Waarschijnlijke doelpuntenmakersWat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Wat is dit?
Westerlo
| Speler | Scoort | Doelpunten | Assists | Doelpunten / 90 min | Speelt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9 N. BassetteNorman Jaquy Bassette Van Acker
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 25 % | 5 | 0 | 0,79 | 83 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 S. SaitoShunsuke Saito
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 16 % | 3 | 1 | 0,45 | 83 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14 C. SandraCisse Sandra
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 13 % | 2 | 1 | 0,25 | 83 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13 I. SakamotoIsa Sakamoto
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 8 % | 1 | 3 | 0,15 | 75 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28 D. OuregaDrahgo Gnatoa Dylan Ourega
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 7 % | 1 | 1 | 0,13 | 83 % |
Charleroi
| Speler | Scoort | Doelpunten | Assists | Doelpunten / 90 min | Speelt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21 A. ScheidlerAurélien Scheidler
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 19 % | 3 | 1 | 0,48 | 75 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 K. Van Den KerkhofKévin Daniel Guitoun Van Den Kerkhof
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 13 % | 2 | 2 | 0,25 | 83 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20 F. Situmona MbembaFreddy Situmona Mbemba
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 12 % | 3 | 0 | 0,70 | 49 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
95 C. KeitaCheick Keita
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 12 % | 2 | 0 | 0,29 | 75 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 J. RomsaasJakob Napoleon Romsaas
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 8 % | 1 | 3 | 0,14 | 75 % |
Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.
Waarschijnlijke opstellingenWat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Wat is dit?
Westerlo — 4-2-3-1
Trainer : I. Charaï sinds 01/07/2025 · vastgelegd op 23/10/2026
| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Westerlo | 8 | 0 | 1 | — | — | 0 | 6,8 |
| 2026-27 | Denmark | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Westerlo | 40 | 0 | 0 | — | — | 3 | 7,0 |
| 2024-25 | Westerlo | 17 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 7,1 |
| 2024-25 | Cremonese | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Cremonese | 18 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2023-24 | Milan | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Seiji Kimura| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | 21 | 1 | 0 | 10 | — | 1 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Amando Lapage| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Westerlo | 8 | 1 | 0 | 10 | — | 1 | 7,1 |
| 2025-26 | Westerlo | 16 | 0 | 0 | 9 | — | 3 | 7,1 |
| 2024-25 | Westerlo | 11 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | Anderlecht | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,2 |
| 2023-24 | Anderlecht | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Lasse Flø Borregaard| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Westerlo | 8 | 1 | 2 | 7 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Vejle | 12 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,6 |
| 2024-25 | Vejle | 12 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,6 |
| 2023-24 | Vejle | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Lucas Mbamba-Muanda| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 5 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | 14 | 0 | 0 | 13 | — | 2 | 6,5 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Cisse Sandra| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Westerlo | 8 | 2 | 1 | 9 | — | 2 | 6,8 |
| 2025-26 | Club Brugge | 3 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Willem II | 26 | 4 | 2 | 32 | — | 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Club Brugge | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Excelsior | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Excelsior | 26 | 1 | 2 | 15 | — | 2 | 6,6 |
| 2023-24 | Club Brugge | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Drahgo Gnatoa Dylan Ourega| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Westerlo | 8 | 1 | 1 | 9 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Westerlo | 8 | 1 | 1 | 6 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | Guingamp | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Guingamp | 11 | 0 | 0 | 14 | — | 0 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Shunsuke Saito| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 3 | 1 | 5 | — | 0 | 7,5 |
| 2025-26 | 17 | 1 | 1 | 9 | — | 2 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Ibrahim Cheick Junior Fofana| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Westerlo | 8 | 0 | 1 | 17 | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | Amiens | 3 | 0 | 0 | 7 | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Amiens | 27 | 1 | 0 | 20 | — | 3 | 6,6 |
| 2023-24 | Kocaelispor | 14 | 0 | 0 | 4 | — | 0 1 | 6,7 |
| 2023-24 | Amiens | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Cameron Mark Congreve| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Westerlo | 6 | 0 | 3 | 4 | — | 1 | 6,9 |
| 2026-27 | Wales | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Dundee | 34 | 3 | 6 | 18 | — | 3 | 6,8 |
| 2025-26 | Swansea City AFC | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Swansea City AFC | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2023-24 | Swansea | 4 | 2 | 0 | — | — | 1 | — |
| 2023-24 | Swansea City AFC | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Norman Jaquy Bassette Van Acker| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Westerlo | 8 | 5 (1 strafsch.) | 0 | 21 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Kaiserslautern | 16 | 2 | 2 | 11 | — | 4 | 6,7 |
| 2025-26 | Coventry | 2 | 0 | 0 | 6 | — | 2 | 6,2 |
| 2025-26 | Reims | 1 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Coventry | 25 | 2 | 0 | 22 | — | 5 | 6,5 |
| 2024-25 | Caen | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Mechelen | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Mechelen | 22 | 5 | 0 | — | — | 1 | — |
| 2023-24 | Caen | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 9 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (24/10/2026) behouden.
Charleroi — 4-2-3-1
Trainer : Mario Kohnen sinds 01/04/2026 · vastgelegd op 23/10/2026
| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Annecy | 9 | 0 | 1 | 11 | — | 2 | 6,8 |
| 2026-27 | Charleroi | 7 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,5 |
| 2026-27 | Roma | 6 | 2 | 0 | 9 | — | 2 | 7,4 |
| 2026-27 | France | 5 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Charleroi | 19 | 0 | 0 | — | — | 2 | 7,2 |
| 2025-26 | Roma | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2025-26 | Aston Villa | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Charleroi | 34 | 0 | 0 | 2 | — | 2 | 7,1 |
| 2024-25 | Boavista | 12 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Roma | 1 | 0 | 0 | — | — | 1 | — |
| 2024-25 | Dunkerque | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Le Havre | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | LASK | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | M'gladbach | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | M'gladbach | 22 | 1 | 0 | 28 | — | 4 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Dunkerque | 15 | 0 | 0 | — | — | 2 | 7,5 |
| 2023-24 | LASK | 8 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,6 |
| 2023-24 | Le Havre | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Kévin Daniel Guitoun Van Den Kerkhof| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Charleroi | 8 | 2 | 2 | 4 | — | 1 | 7,6 |
| 2025-26 | Charleroi | 30 | 3 | 4 | 19 | — | 5 1 | 6,8 |
| 2025-26 | Metz | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Metz | 19 | 2 | 3 | 6 | — | 3 | 6,9 |
| 2023-24 | Metz | 29 | 1 | 2 | 8 | — | 2 | 6,6 |
| 2023-24 | Bastia | 3 | 0 | 1 | 2 | — | 1 | 7,3 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Mardochée Nzita Theto| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Charleroi | 8 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 7,2 |
| 2025-26 | Charleroi | 38 | 0 | 2 | 35 | — | 4 | 6,8 |
| 2024-25 | Charleroi | 36 | 0 | 0 | 14 | — | 3 | 6,9 |
| 2024-25 | Beerschot VA | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Beerschot VA | 22 | 5 | 2 | 35 | — | 10 1 | 7,1 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Aiham Hanz Ousou| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Charleroi | 7 | 1 | 0 | 8 | — | 2 | 7,4 |
| 2025-26 | Charleroi | 39 | 2 | 1 | 40 | — | 12 1 | 7,0 |
| 2024-25 | Charleroi | 26 | 0 | 0 | 29 | — | 3 | 7,0 |
| 2024-25 | Cadiz | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Cadiz | 6 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,6 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Cheick Keita| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Charleroi | 7 | 2 | 0 | 3 | — | 0 | 7,6 |
| 2025-26 | Charleroi | 40 | 3 | 0 | 32 | — | 5 | 6,7 |
| 2024-25 | Charleroi | 37 | 3 | 0 | 12 | — | 6 1 | 6,8 |
| 2024-25 | Beerschot VA | 20 | 1 | 1 | 15 | — | 2 | 6,8 |
| 2024-25 | Bastia | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Reims | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Beerschot VA | 28 | 4 | 2 | 37 | — | 4 | 6,8 |
| 2023-24 | Bastia | 27 | 1 | 0 | 27 | — | 9 | 6,8 |
| 2023-24 | Reims | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Yassine Khalifi| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 7,2 |
| 2025-26 | 20 | 0 | 1 | 5 | — | 2 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Amine Boukamir| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 1 | 0 | 12 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | 8 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 7,0 |
| 2024-25 | 15 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 |
| 2023-24 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Patrick Pflücke| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Charleroi | 8 | 1 | 3 | 1 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Charleroi | 35 | 4 | 7 | 2 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Mechelen | 6 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Mechelen | 37 | 5 (1 strafsch.) | 5 | 4 | — | 2 | 7,3 |
| 2023-24 | Mechelen | 34 | 4 | 0 | — | — | 1 | — |
| 2023-24 | Servette FC | 3 | 1 | 0 | 2 | — | 1 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Jakob Napoleon Romsaas| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 1 | 3 | 10 | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | 37 | 2 | 3 | 13 | — | 2 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Ibrahim Cisse| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Charleroi | 7 | 0 | 1 | 3 | — | 1 | 6,8 |
| 2026-27 | Gent | 6 | 3 | 0 | 4 | — | 1 1 | 6,9 |
| 2026-27 | Nancy | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Gent | 12 | 1 | 0 | 8 | — | 1 | 6,5 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Aurélien Scheidler| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Charleroi | 7 | 3 (1 strafsch.) | 1 | 8 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Charleroi | 36 | 9 (1 strafsch.) | 4 | 38 | — | 2 | 6,9 |
| 2025-26 | Dender | 4 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,2 |
| 2024-25 | Dender | 28 | 8 | 2 | 26 | — | 4 1 | 7,1 |
| 2024-25 | Bari | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Andorra | 32 | 5 | 0 | 27 | — | 5 1 | 6,7 |
| 2023-24 | Bari | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 10 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (24/10/2026) behouden.
Onderlinge duelsWat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Wat is dit?
6 onderlinge wedstrijd(en): Westerlo 10 doelpunt(en), Charleroi 9 · beide scoren in 50% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 50%
| Datum | Wedstrijd | Uitslag | Winnaar |
|---|---|---|---|
| 16/05/2026 | Charleroi – Westerlo Jupiler Pro League ♂ | 0 – 1 | Westerlo |
| 05/04/2026 | Westerlo – Charleroi Jupiler Pro League ♂ | 2 – 0 | Westerlo |
| 22/02/2026 | Westerlo – Charleroi Jupiler Pro League ♂ | 2 – 1 | Westerlo |
| 08/11/2025 | Charleroi – Westerlo Jupiler Pro League ♂ | 2 – 0 | Charleroi |
| 09/05/2025 | Charleroi – Westerlo Jupiler Pro League ♂ | 4 – 3 | Charleroi |
| 11/04/2025 | Westerlo – Charleroi Jupiler Pro League ♂ | 2 – 2 | gelijk |
Van meest recent naar oudst.
Volledige historiek Westerlo – Charleroi →
Tv-uitzendingWat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Wat is dit?
Uitzending onbekend: geen zender aangekondigd en geen rechten bekend voor deze competitie.