AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Jupiler Pro League ♂ · zo 20 dec 2026 · 13:30

Standard – Anderlecht

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Standard DDDDN van oudste naar meest recente

12/09/2026uitWesterlo Jupiler Pro League ♂2 – 4D
18/09/2026uitGent Jupiler Pro League ♂1 – 2D
11/10/2026thuisCharleroi Jupiler Pro League ♂0 – 1D
25/10/2026uitGenk Jupiler Pro League ♂1 – 2D
31/10/2026thuisKortrijk Jupiler Pro League ♂1 – 1N

Anderlecht VVVDV van oudste naar meest recente

11/09/2026uitMechelen Jupiler Pro League ♂1 – 0V
19/09/2026thuisWaregem Jupiler Pro League ♂3 – 0V
10/10/2026uitCercle Brugge Jupiler Pro League ♂2 – 1V
25/10/2026uitGent Jupiler Pro League ♂0 – 4D
31/10/2026thuisWesterlo Jupiler Pro League ♂4 – 1V

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Standard 5 wedstrijden zonder overwinning 3 nederlagen op rij uit
komt van een 1-1-gelijkspel tegen Kortrijk · 0 W, 1 G, 4 V in de laatste 5 wedstrijden (5 gescoord, 10 tegen)

Anderlecht 7 wedstrijden ongeslagen thuis
komt van een 4-1-zege tegen Westerlo · 4 W, 0 G, 1 V in de laatste 5 wedstrijden (10 gescoord, 6 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Standard

Aanval · 1,60 doelpunt(en) per wedstrijd (1,30 thuis, 2,00 uit) · 12,3 schoten per wedstrijd, 37% op doel · niet gescoord in 13% van de wedstrijden · strafschoppen 2 benut · sterkste fase: 61-75e minuut

Verdediging · 1,60 tegen per wedstrijd (0,80 thuis, 2,50 uit) · 25% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 76-90e minuut · 9 geel, 1 rood

Discipline · 8,8 overtreding(en) per wedstrijd · 2,1 buitenspel per wedstrijd · 1,20 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 16 wedstrijd(en))

Doelman · M. Epolo · 21 redding(en), 62% van de schoten op doel gestopt · 1,63 tegen per 90 min · cijfer 7,1

Trainer · V. Euvrard sinds 01/07/2025 · 8 club(s) getraind sinds 2014
Systeem: 4-3-3, trois attaquants · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 61e et la 75e minute (ook 4-2-3-1 ×1)

Vorm (API-Football): DDWWWLLL

Anderlecht

Aanval · 1,10 doelpunt(en) per wedstrijd (1,50 thuis, 0,80 uit) · 14,8 schoten per wedstrijd, 35% op doel · niet gescoord in 38% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 31-45e minuut

Verdediging · 0,80 tegen per wedstrijd (0,30 thuis, 1,30 uit) · 50% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 0-15e minuut · 17 geel, 0 rood

Discipline · 13,4 overtreding(en) per wedstrijd · 1,3 buitenspel per wedstrijd · 2,30 geel en 0,80 rood per wedstrijd (fiches de match, 16 wedstrijd(en))

Doelman · C. Coosemans · 23 redding(en), 79% van de schoten op doel gestopt · 0,75 tegen per 90 min · cijfer 7,5

Trainer · Vitor Bruno sinds 01/07/2026 · 1 club(s) getraind sinds 2026
Systeem: 4-4-2 · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (ook 4-2-3-1 ×2, 4-3-3 ×1)

Vorm (API-Football): WLLWDWWW

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Standard

  • Schorsing G. Mortensen · Rode kaart in de laatste wedstrijd (Standard – Charleroi) waarschijnlijke schorsing 11/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Anderlecht

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: G. Biancone (Hamstring), I. Camara (Voet), I. Koutsoupias (Off the roster), K. Sardella (Dij), L. Hey (Been)

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 10,3 voor Standard, 11,6 voor Anderlecht · Verwachte gele kaarten: 3,3 · Verwacht buitenspel: 4,4

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Meeste kans op een gele kaart

SpelerTeamOvertredingen / 90 minGeel / 90 minRisico
M. KanaMarco Kana
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Anderlecht80011—46,9
2025-26Anderlecht2002—17,0
2024-25Anderlecht100——06,7
2024-25Kortrijk—00————
2023-24Kortrijk2000——5—
2023-24Anderlecht200——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Anderlecht1,490,4328 %

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: A. AbidAdnane Abid

SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Standard8326—17,8
2025-26Standard342519—5 16,9
2024-25Standard140110—16,9
2023-24Genk000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), D. Eckert AyensaDennis-Yerai Eckert Ayensa
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Standard84 (1 strafsch.)18—07,0
2025-26Standard355 (1 strafsch.)030—26,6
2024-25Standard337 (1 strafsch.)031—27,2
2024-25St. Gilloise31 (1 strafsch.)031—07,2
2023-24St. Gilloise3180——1—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), D. SikanDanylo Sikan
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Anderlecht8107—16,5
2026-27Ukraine2102—17,2
2025-26Trabzonspor173126—16,9
2025-26Anderlecht92113—16,8
2024-25Trabzonspor143126—16,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), T. BentayebTawfik Bentayeb
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Anderlecht6314—07,2
2025-26Troyes3203—07,0
2024-25Rodez2910122—56,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Standard

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
11 A. AbidAdnane Abid
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Standard8326—17,8
2025-26Standard342519—5 16,9
2024-25Standard140110—16,9
2023-24Genk000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

23 %320,3883 %
10 D. Eckert AyensaDennis-Yerai Eckert Ayensa
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Standard84 (1 strafsch.)18—07,0
2025-26Standard355 (1 strafsch.)030—26,6
2024-25Standard337 (1 strafsch.)031—27,2
2024-25St. Gilloise31 (1 strafsch.)031—07,2
2023-24St. Gilloise3180——1—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

23 %410,6675 %
94 C. NielsenCasper Mørup Nielsen
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Standard82 (1 strafsch.)35—17,3
2025-26Standard265 (1 strafsch.)220—57,0
2024-25Standard33018—06,7
2024-25Club Brugge19018—06,7
2023-24Club Brugge3120——3—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

15 %230,2683 %
17 Bernard NgueneBernard Nguene
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Standard8116—06,4
2025-26Standard14106—16,7
2025-26Nice4001—06,3
2024-25Nice4001—06,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

8 %110,1975 %
15 S. DrammehSalieu Drammeh
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-277203—06,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

6 %200,6532 %

Anderlecht

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
21 T. BentayebTawfik Bentayeb
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Anderlecht6314—07,2
2025-26Troyes3203—07,0
2024-25Rodez2910122—56,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

10 %310,8349 %
14 D. SikanDanylo Sikan
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Anderlecht8107—16,5
2026-27Ukraine2102—17,2
2025-26Trabzonspor173126—16,9
2025-26Anderlecht92113—16,8
2024-25Trabzonspor143126—16,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

8 %100,1675 %
10 M. WinklerMarten Winkler
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Anderlecht5207—07,1
2026-27Hertha2122—08,1
2025-26Hertha4105—07,2
2024-25Hertha202113—36,7
2023-24Hertha305532—76,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

6 %200,6041 %
61 J. BethumeJ. Bethume
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-274103—06,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

3 %100,4441 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Standard — 4-3-3

Trainer : V. Euvrard sinds 01/07/2025 · vastgelegd op 23/10/2026

Matthieu Luka Epolo 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,1 2025-26: 29 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,3 2024-25: 34 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 2023-24: 34 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 1 M. EpoloIbe Tom Hautekiet Standard · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Standard · 2025-26: 36 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 27 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 Standard · 2024-25: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 7,0 Standard · 2023-24: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 7,0 Club Brugge · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 25 I. HautekietIbrahim Karamoko Standard · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Standard · 2025-26: 31 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 37 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 6,8 Bastia · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Standard · 2024-25: 17 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,9 20 I. KaramokoMarlon Joseph Fossey 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 2025-26: 20 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, 1 rood, cijfer 6,9 2024-25: 36 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,1 2023-24: 36 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,1 13 M. FosseyHenry Lawrence 2026-27: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 2025-26: 30 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,8 2024-25: 36 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, 1 rood, cijfer 6,9 2023-24: 36 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, 1 rood, cijfer 6,9 18 H. LawrenceCasper Mørup Nielsen Standard · 2026-27: 8 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 3 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,3 Standard · 2025-26: 26 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 2 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,0 Standard · 2024-25: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Club Brugge · 2024-25: 19 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Club Brugge · 2023-24: 31 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 3 geel 94 C. NielsenAlexis Trouillet Standard · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 Rodez · 2025-26: 21 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,7 Rodez · 2024-25: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Panathinaikos · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Volos NFC · 2023-24: 24 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 Panathinaikos · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 22 A. TrouilletRayan Touzghar Standard · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Pau FC · 2025-26: 33 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 3 assist(s), 46 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 6,8 Pau FC · 2024-25: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,3 Concarneau · 2024-25: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Guingamp · 2024-25: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,3 84 R. TouzgharAdnane Abid Standard · 2026-27: 8 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 2 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,8 Standard · 2025-26: 34 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 5 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, 1 rood, cijfer 6,9 Standard · 2024-25: 14 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Genk · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 11 A. AbidDennis-Yerai Eckert Ayensa Standard · 2026-27: 8 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 1 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Standard · 2025-26: 35 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 0 assist(s), 30 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,6 Standard · 2024-25: 33 wedstrijden, 7 doelpunt(en), 0 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,2 St. Gilloise · 2024-25: 3 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 St. Gilloise · 2023-24: 31 wedstrijden, 8 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel 10 D. Eckert AyensaBernard Nguene Standard · 2026-27: 8 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 Standard · 2025-26: 14 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Nice · 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Nice · 2024-25: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 17 B. Nguene
Matthieu Luka Epolo
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278001—27,1
2025-262900——17,3
2024-253401——07,3
2023-243401——07,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ibe Tom Hautekiet
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Standard8005—16,7
2025-26Standard362027—36,9
2024-25Standard330024—67,0
2023-24Standard330024—67,0
2023-24Club Brugge000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ibrahim Karamoko
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Standard80111—16,8
2025-26Standard311037—86,8
2025-26Bastia2004—06,3
2024-25Standard170026—56,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Marlon Joseph Fossey
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278014—06,8
2025-2620129—2 16,9
2024-25360215—27,1
2023-24360215—27,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Henry Lawrence
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-275003—06,6
2025-26302019—56,8
2024-25360019—4 16,9
2023-24360019—4 16,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Casper Mørup Nielsen
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Standard82 (1 strafsch.)35—17,3
2025-26Standard265 (1 strafsch.)220—57,0
2024-25Standard33018—06,7
2024-25Club Brugge19018—06,7
2023-24Club Brugge3120——3—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Alexis Trouillet
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Standard8003—17,2
2025-26Rodez210117—36,7
2024-25Rodez110117—06,8
2024-25Panathinaikos000——0—
2023-24Volos NFC241 (1 strafsch.)016—36,8
2023-24Panathinaikos—0 (1 strafsch.)016——6,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Rayan Touzghar
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Standard80010—06,6
2025-26Pau FC333346—66,8
2024-25Pau FC9003—16,3
2024-25Concarneau6006—16,8
2024-25Guingamp4003—16,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Adnane Abid
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Standard8326—17,8
2025-26Standard342519—5 16,9
2024-25Standard140110—16,9
2023-24Genk000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Dennis-Yerai Eckert Ayensa
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Standard84 (1 strafsch.)18—07,0
2025-26Standard355 (1 strafsch.)030—26,6
2024-25Standard337 (1 strafsch.)031—27,2
2024-25St. Gilloise31 (1 strafsch.)031—07,2
2023-24St. Gilloise3180——1—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Bernard Nguene
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Standard8116—06,4
2025-26Standard14106—16,7
2025-26Nice4001—06,3
2024-25Nice4001—06,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Anderlecht — 4-3-3

Trainer : Vitor Bruno sinds 01/07/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

Colin Maurice Coosemans 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,5 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 2024-25: 36 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,4 2023-24: 36 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,4 26 C. CoosemansAli Maamar 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 2024-25: 19 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 79 A. MaamarLéo Pétrot Anderlecht · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Elche · 2025-26: 4 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,8 St Etienne · 2024-25: 31 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,8 St Etienne · 2023-24: 36 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 27 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 27 L. PétrotHans Carl Ludwig Augustinsson Anderlecht · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Anderlecht · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,2 Anderlecht · 2024-25: 24 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Sevilla · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Anderlecht · 2023-24: 31 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 3 geel Sevilla · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 6 L. AugustinssonGiulian Biancone Anderlecht · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,6 Olympiakos · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Olympiakos · 2024-25: 17 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 Olympiakos · 2023-24: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 Nott'm Forest · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 4 G. BianconeMarco Kana Anderlecht · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,9 Anderlecht · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Anderlecht · 2024-25: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Kortrijk · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Kortrijk · 2023-24: 20 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 5 geel Anderlecht · 2023-24: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 55 M. KanaLukáš Ambros Anderlecht · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Czechia · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 5,8 Czech Republic · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 5,8 Gornik Zabrze · 2025-26: 26 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 5 assist(s), 34 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,8 Gornik Zabrze · 2024-25: 26 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Wolfsburg · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 18 L. AmbrosIlias Koutsoupias Anderlecht · 2026-27: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,3 Frosinone · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Frosinone · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Catanzaro · 2024-25: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Frosinone · 2024-25: 6 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Bari · 2023-24: 14 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 30 I. KoutsoupiasDanylo Sikan Anderlecht · 2026-27: 8 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 Ukraine · 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 Trabzonspor · 2025-26: 17 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Anderlecht · 2025-26: 9 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Trabzonspor · 2024-25: 14 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 14 D. SikanTawfik Bentayeb Anderlecht · 2026-27: 6 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Troyes · 2025-26: 3 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Rodez · 2024-25: 29 wedstrijden, 10 doelpunt(en), 1 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,8 21 T. BentayebOliver Antman Anderlecht · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 Finland · 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Rangers · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Go Ahead Eagles · 2024-25: 32 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 15 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 FC Nordsjaelland · 2024-25: 3 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 FC Nordsjaelland · 2023-24: 22 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 11 O. Antman
Colin Maurice Coosemans
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27800——07,5
2025-26200——07,0
2024-253600——17,4
2023-243600——17,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ali Maamar
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2780214—07,0
2025-261002—06,3
2024-25190211—26,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Léo Pétrot
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Anderlecht8017—17,0
2025-26Elche4102—07,8
2024-25St Etienne310322—46,8
2023-24St Etienne361027—37,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Hans Carl Ludwig Augustinsson
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Anderlecht8007—06,8
2025-26Anderlecht2009—27,2
2024-25Anderlecht241115—17,0
2024-25Sevilla—00————
2023-24Anderlecht3100——3—
2023-24Sevilla—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Giulian Biancone
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Anderlecht6008—37,6
2025-26Olympiakos100——06,9
2024-25Olympiakos17018—36,8
2023-24Olympiakos110014—36,9
2023-24Nott'm Forest000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Marco Kana
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Anderlecht80011—46,9
2025-26Anderlecht2002—17,0
2024-25Anderlecht100——06,7
2024-25Kortrijk—00————
2023-24Kortrijk2000——5—
2023-24Anderlecht200——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Lukáš Ambros
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Anderlecht7007—17,0
2026-27Czechia2001—05,8
2026-27Czech Republic2001—05,8
2025-26Gornik Zabrze261534—56,8
2024-25Gornik Zabrze260114—16,8
2023-24Wolfsburg000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ilias Koutsoupias
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Anderlecht4011—17,3
2026-27Frosinone100——07,3
2025-26Frosinone2001—06,5
2024-25Catanzaro110011—16,9
2024-25Frosinone61011—16,9
2023-24Bari142113—27,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Danylo Sikan
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Anderlecht8107—16,5
2026-27Ukraine2102—17,2
2025-26Trabzonspor173126—16,9
2025-26Anderlecht92113—16,8
2024-25Trabzonspor143126—16,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Tawfik Bentayeb
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Anderlecht6314—07,2
2025-26Troyes3203—07,0
2024-25Rodez2910122—56,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Oliver Antman
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Anderlecht8014—26,9
2026-27Finland2101—07,3
2025-26Rangers—00————
2024-25Go Ahead Eagles3261510—17,1
2024-25FC Nordsjaelland3112—17,2
2023-24FC Nordsjaelland22317—16,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

2overwinning(en) Standard
1gelijk
3overwinning(en) Anderlecht
2,8doelpunten per wedstrijd

6 onderlinge wedstrijd(en): Standard 7 doelpunt(en), Anderlecht 10 · beide scoren in 33% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 50% · 4,8 geel en 0,3 rood per wedstrijd (4 verslag(en)) · scheidsrechters: J. Lardot ×2, E. Lambrechts, Bram Van Driessche

Doelpuntenmakers in deze duels : A. Dreyer Anderlecht, 1 · I. Karamoko Standard, 1 · J. Šimić Anderlecht, 1 · K. Dolberg Anderlecht, 1 · M. Cvetkovic Anderlecht, 1 · N. Angulo Anderlecht, 1

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
01/02/2026Standard – Anderlecht Jupiler Pro League ♂2 – 0Standard
05/10/2025Anderlecht – Standard Jupiler Pro League ♂1 – 0Anderlecht
02/03/2025Standard – Anderlecht Jupiler Pro League ♂0 – 2Anderlecht
06/10/2024Anderlecht – Standard Jupiler Pro League ♂3 – 0Anderlecht
10/12/2023Anderlecht – Standard Jupiler Pro League ♂2 – 2gelijk
22/10/2023Standard – Anderlecht Jupiler Pro League ♂3 – 2Standard

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek Standard – Anderlecht →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Uitzending onbekend: geen zender aangekondigd en geen rechten bekend voor deze competitie.

Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13