AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Jupiler Pro League ♂ · za 23 jan 2027 · 16:00

Standard – Westerlo

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Standard DDDDN van oudste naar meest recente

12/09/2026uitWesterlo Jupiler Pro League ♂2 – 4D
18/09/2026uitGent Jupiler Pro League ♂1 – 2D
11/10/2026thuisCharleroi Jupiler Pro League ♂0 – 1D
25/10/2026uitGenk Jupiler Pro League ♂1 – 2D
31/10/2026thuisKortrijk Jupiler Pro League ♂1 – 1N

Westerlo VVVND van oudste naar meest recente

12/09/2026thuisStandard Jupiler Pro League ♂4 – 2V
20/09/2026uitSt Truiden Jupiler Pro League ♂2 – 0V
11/10/2026thuisAntwerp Jupiler Pro League ♂5 – 1V
24/10/2026thuisBeveren Jupiler Pro League ♂4 – 4N
31/10/2026uitAnderlecht Jupiler Pro League ♂1 – 4D

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Standard 5 wedstrijden zonder overwinning 3 nederlagen op rij uit
komt van een 1-1-gelijkspel tegen Kortrijk · 0 W, 1 G, 4 V in de laatste 5 wedstrijden (5 gescoord, 10 tegen)

Westerlo 7 wedstrijden met een doelpunt 4 wedstrijden ongeslagen thuis
komt van een 1-4-nederlaag tegen Anderlecht · 3 W, 1 G, 1 V in de laatste 5 wedstrijden (16 gescoord, 11 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Standard

Aanval · 1,60 doelpunt(en) per wedstrijd (1,30 thuis, 2,00 uit) · 12,3 schoten per wedstrijd, 37% op doel · niet gescoord in 13% van de wedstrijden · strafschoppen 2 benut · sterkste fase: 61-75e minuut

Verdediging · 1,60 tegen per wedstrijd (0,80 thuis, 2,50 uit) · 25% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 76-90e minuut · 9 geel, 1 rood

Discipline · 8,8 overtreding(en) per wedstrijd · 2,1 buitenspel per wedstrijd · 1,20 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 16 wedstrijd(en))

Doelman · M. Epolo · 21 redding(en), 62% van de schoten op doel gestopt · 1,63 tegen per 90 min · cijfer 7,1

Trainer · V. Euvrard sinds 01/07/2025 · 8 club(s) getraind sinds 2014
Systeem: 4-3-3, trois attaquants · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 61e et la 75e minute (ook 4-2-3-1 ×1)

Vorm (API-Football): DDWWWLLL

Westerlo

Aanval · 2,50 doelpunt(en) per wedstrijd (3,00 thuis, 2,00 uit) · 15,1 schoten per wedstrijd, 36% op doel · niet gescoord in 13% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 0-15e minuut

Verdediging · 2,10 tegen per wedstrijd (2,50 thuis, 1,80 uit) · 25% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 16-30e minuut · 11 geel, 0 rood

Discipline · 12,2 overtreding(en) per wedstrijd · 1,0 buitenspel per wedstrijd · 1,40 geel en 0,50 rood per wedstrijd (fiches de match, 9 wedstrijd(en))

Doelman · A. Jungdal · 24 redding(en), 59% van de schoten op doel gestopt · 2,13 tegen per 90 min · cijfer 6,8

Trainer · I. Charaï sinds 01/07/2025 · 2 club(s) getraind sinds 2023
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (ook 3-4-2-1 ×1, 4-4-2 ×1)

Vorm (API-Football): LLLDWWWW

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Standard

  • Schorsing G. Mortensen · Rode kaart in de laatste wedstrijd (Standard – Charleroi) waarschijnlijke schorsing 11/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Westerlo

  • Schorsing R. Laalaoui · Rode kaart in de laatste wedstrijd (Westerlo – Beveren) waarschijnlijke schorsing 24/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 10,3 voor Standard, 12,7 voor Westerlo · Verwachte gele kaarten: 3,1 · Verwacht buitenspel: 4,1

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: A. AbidAdnane Abid

SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Standard8326—17,8
2025-26Standard342519—5 16,9
2024-25Standard140110—16,9
2023-24Genk000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), D. Eckert AyensaDennis-Yerai Eckert Ayensa
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Standard84 (1 strafsch.)18—07,0
2025-26Standard355 (1 strafsch.)030—26,6
2024-25Standard337 (1 strafsch.)031—27,2
2024-25St. Gilloise31 (1 strafsch.)031—07,2
2023-24St. Gilloise3180——1—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), N. BassetteNorman Jaquy Bassette Van Acker
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Westerlo85 (1 strafsch.)021—16,9
2025-26Kaiserslautern162211—46,7
2025-26Coventry2006—26,2
2025-26Reims1101—07,3
2024-25Coventry252022—56,5
2024-25Caen000——0—
2024-25Mechelen—00————
2023-24Mechelen2250——1—
2023-24Caen100——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), I. SakamotoIsa Sakamoto
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278137—26,6
2025-26386451—16,6
2024-25196126—26,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Standard

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
11 A. AbidAdnane Abid
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Standard8326—17,8
2025-26Standard342519—5 16,9
2024-25Standard140110—16,9
2023-24Genk000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

23 %320,3883 %
10 D. Eckert AyensaDennis-Yerai Eckert Ayensa
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Standard84 (1 strafsch.)18—07,0
2025-26Standard355 (1 strafsch.)030—26,6
2024-25Standard337 (1 strafsch.)031—27,2
2024-25St. Gilloise31 (1 strafsch.)031—07,2
2023-24St. Gilloise3180——1—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

23 %410,6675 %
94 C. NielsenCasper Mørup Nielsen
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Standard82 (1 strafsch.)35—17,3
2025-26Standard265 (1 strafsch.)220—57,0
2024-25Standard33018—06,7
2024-25Club Brugge19018—06,7
2023-24Club Brugge3120——3—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

15 %230,2683 %
17 Bernard NgueneBernard Nguene
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Standard8116—06,4
2025-26Standard14106—16,7
2025-26Nice4001—06,3
2024-25Nice4001—06,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

8 %110,1975 %
15 S. DrammehSalieu Drammeh
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-277203—06,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

6 %200,6532 %

Westerlo

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
9 N. BassetteNorman Jaquy Bassette Van Acker
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Westerlo85 (1 strafsch.)021—16,9
2025-26Kaiserslautern162211—46,7
2025-26Coventry2006—26,2
2025-26Reims1101—07,3
2024-25Coventry252022—56,5
2024-25Caen000——0—
2024-25Mechelen—00————
2023-24Mechelen2250——1—
2023-24Caen100——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

33 %500,7983 %
7 S. SaitoShunsuke Saito
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278315—07,5
2025-2617119—26,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

22 %310,4583 %
14 C. SandraCisse Sandra
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Westerlo8219—26,8
2025-26Club Brugge3003—06,3
2024-25Willem II264232—16,7
2024-25Club Brugge—00————
2024-25Excelsior—00————
2023-24Excelsior261215—26,6
2023-24Club Brugge000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

18 %210,2583 %
13 I. SakamotoIsa Sakamoto
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278137—26,6
2025-26386451—16,6
2024-25196126—26,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

11 %130,1575 %
28 D. OuregaDrahgo Gnatoa Dylan Ourega
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Westerlo8119—06,6
2025-26Westerlo8116—16,8
2025-26Guingamp100——06,3
2024-25Guingamp110014—07,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

10 %110,1383 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Standard — 4-3-3

Trainer : V. Euvrard sinds 01/07/2025 · vastgelegd op 23/10/2026

Matthieu Luka Epolo 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,1 2025-26: 29 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,3 2024-25: 34 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 2023-24: 34 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 1 M. EpoloIbe Tom Hautekiet Standard · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Standard · 2025-26: 36 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 27 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 Standard · 2024-25: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 7,0 Standard · 2023-24: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 7,0 Club Brugge · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 25 I. HautekietIbrahim Karamoko Standard · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Standard · 2025-26: 31 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 37 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 6,8 Bastia · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Standard · 2024-25: 17 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,9 20 I. KaramokoMarlon Joseph Fossey 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 2025-26: 20 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, 1 rood, cijfer 6,9 2024-25: 36 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,1 2023-24: 36 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,1 13 M. FosseyHenry Lawrence 2026-27: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 2025-26: 30 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,8 2024-25: 36 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, 1 rood, cijfer 6,9 2023-24: 36 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, 1 rood, cijfer 6,9 18 H. LawrenceCasper Mørup Nielsen Standard · 2026-27: 8 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 3 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,3 Standard · 2025-26: 26 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 2 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,0 Standard · 2024-25: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Club Brugge · 2024-25: 19 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Club Brugge · 2023-24: 31 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 3 geel 94 C. NielsenAlexis Trouillet Standard · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 Rodez · 2025-26: 21 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,7 Rodez · 2024-25: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Panathinaikos · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Volos NFC · 2023-24: 24 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 Panathinaikos · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 22 A. TrouilletRayan Touzghar Standard · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Pau FC · 2025-26: 33 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 3 assist(s), 46 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 6,8 Pau FC · 2024-25: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,3 Concarneau · 2024-25: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Guingamp · 2024-25: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,3 84 R. TouzgharAdnane Abid Standard · 2026-27: 8 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 2 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,8 Standard · 2025-26: 34 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 5 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, 1 rood, cijfer 6,9 Standard · 2024-25: 14 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Genk · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 11 A. AbidDennis-Yerai Eckert Ayensa Standard · 2026-27: 8 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 1 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Standard · 2025-26: 35 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 0 assist(s), 30 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,6 Standard · 2024-25: 33 wedstrijden, 7 doelpunt(en), 0 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,2 St. Gilloise · 2024-25: 3 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 St. Gilloise · 2023-24: 31 wedstrijden, 8 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel 10 D. Eckert AyensaBernard Nguene Standard · 2026-27: 8 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 Standard · 2025-26: 14 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Nice · 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Nice · 2024-25: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 17 B. Nguene
Matthieu Luka Epolo
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278001—27,1
2025-262900——17,3
2024-253401——07,3
2023-243401——07,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ibe Tom Hautekiet
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Standard8005—16,7
2025-26Standard362027—36,9
2024-25Standard330024—67,0
2023-24Standard330024—67,0
2023-24Club Brugge000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ibrahim Karamoko
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Standard80111—16,8
2025-26Standard311037—86,8
2025-26Bastia2004—06,3
2024-25Standard170026—56,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Marlon Joseph Fossey
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278014—06,8
2025-2620129—2 16,9
2024-25360215—27,1
2023-24360215—27,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Henry Lawrence
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-275003—06,6
2025-26302019—56,8
2024-25360019—4 16,9
2023-24360019—4 16,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Casper Mørup Nielsen
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Standard82 (1 strafsch.)35—17,3
2025-26Standard265 (1 strafsch.)220—57,0
2024-25Standard33018—06,7
2024-25Club Brugge19018—06,7
2023-24Club Brugge3120——3—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Alexis Trouillet
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Standard8003—17,2
2025-26Rodez210117—36,7
2024-25Rodez110117—06,8
2024-25Panathinaikos000——0—
2023-24Volos NFC241 (1 strafsch.)016—36,8
2023-24Panathinaikos—0 (1 strafsch.)016——6,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Rayan Touzghar
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Standard80010—06,6
2025-26Pau FC333346—66,8
2024-25Pau FC9003—16,3
2024-25Concarneau6006—16,8
2024-25Guingamp4003—16,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Adnane Abid
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Standard8326—17,8
2025-26Standard342519—5 16,9
2024-25Standard140110—16,9
2023-24Genk000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Dennis-Yerai Eckert Ayensa
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Standard84 (1 strafsch.)18—07,0
2025-26Standard355 (1 strafsch.)030—26,6
2024-25Standard337 (1 strafsch.)031—27,2
2024-25St. Gilloise31 (1 strafsch.)031—07,2
2023-24St. Gilloise3180——1—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Bernard Nguene
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Standard8116—06,4
2025-26Standard14106—16,7
2025-26Nice4001—06,3
2024-25Nice4001—06,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Westerlo — 3-5-2

Trainer : I. Charaï sinds 01/07/2025 · vastgelegd op 23/10/2026

Andreas Kristoffer Jungdal Westerlo · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Denmark · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Westerlo · 2025-26: 40 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 Westerlo · 2024-25: 17 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Cremonese · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Cremonese · 2023-24: 18 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Milan · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 99 A. JungdalSeiji Kimura 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 2025-26: 21 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 5 S. KimuraAmando Lapage Westerlo · 2026-27: 8 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 Westerlo · 2025-26: 16 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,1 Westerlo · 2024-25: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Anderlecht · 2024-25: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Anderlecht · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 4 A. LapageLasse Flø Borregaard Westerlo · 2026-27: 8 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Vejle · 2025-26: 12 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Vejle · 2024-25: 12 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Vejle · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2 L. FløCisse Sandra Westerlo · 2026-27: 8 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 Club Brugge · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Willem II · 2024-25: 26 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 2 assist(s), 32 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Club Brugge · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Excelsior · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Excelsior · 2023-24: 26 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,6 Club Brugge · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 14 C. SandraDrahgo Gnatoa Dylan Ourega Westerlo · 2026-27: 8 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Westerlo · 2025-26: 8 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Guingamp · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Guingamp · 2024-25: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 28 D. OuregaShunsuke Saito 2026-27: 8 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,5 2025-26: 17 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 7 S. SaitoIbrahim Cheick Junior Fofana Westerlo · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Amiens · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Amiens · 2024-25: 27 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,6 Kocaelispor · 2023-24: 14 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, 1 rood, cijfer 6,7 Amiens · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 45 I. FofanaCameron Mark Congreve Westerlo · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Wales · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Dundee · 2025-26: 34 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 6 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 Swansea City AFC · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Swansea City AFC · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Swansea · 2023-24: 4 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel Swansea City AFC · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 20 C. CongreveNorman Jaquy Bassette Van Acker Westerlo · 2026-27: 8 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 0 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Kaiserslautern · 2025-26: 16 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,7 Coventry · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,2 Reims · 2025-26: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Coventry · 2024-25: 25 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,5 Caen · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Mechelen · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Mechelen · 2023-24: 22 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel Caen · 2023-24: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 9 N. BassetteIsa Sakamoto 2026-27: 8 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 3 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,6 2025-26: 38 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 4 assist(s), 51 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 2024-25: 19 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 1 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 13 I. Sakamoto
Andreas Kristoffer Jungdal
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Westerlo801——06,8
2026-27Denmark000——0—
2025-26Westerlo4000——37,0
2024-25Westerlo17011—07,1
2024-25Cremonese000——0—
2023-24Cremonese1800——07,2
2023-24Milan—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Seiji Kimura
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278003—06,8
2025-26211010—16,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Amando Lapage
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Westerlo81010—17,1
2025-26Westerlo16009—37,1
2024-25Westerlo11002—06,2
2024-25Anderlecht2002—06,2
2023-24Anderlecht000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Lasse Flø Borregaard
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Westerlo8127—16,9
2025-26Vejle12005—16,6
2024-25Vejle12005—16,6
2023-24Vejle000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Cisse Sandra
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Westerlo8219—26,8
2025-26Club Brugge3003—06,3
2024-25Willem II264232—16,7
2024-25Club Brugge—00————
2024-25Excelsior—00————
2023-24Excelsior261215—26,6
2023-24Club Brugge000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Drahgo Gnatoa Dylan Ourega
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Westerlo8119—06,6
2025-26Westerlo8116—16,8
2025-26Guingamp100——06,3
2024-25Guingamp110014—07,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Shunsuke Saito
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278315—07,5
2025-2617119—26,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ibrahim Cheick Junior Fofana
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Westerlo80117—07,1
2025-26Amiens3007—07,0
2024-25Amiens271020—36,6
2023-24Kocaelispor14004—0 16,7
2023-24Amiens000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Cameron Mark Congreve
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Westerlo6034—16,9
2026-27Wales000——0—
2025-26Dundee343618—36,8
2025-26Swansea City AFC100——06,7
2024-25Swansea City AFC000——07,2
2023-24Swansea420——1—
2023-24Swansea City AFC000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Norman Jaquy Bassette Van Acker
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Westerlo85 (1 strafsch.)021—16,9
2025-26Kaiserslautern162211—46,7
2025-26Coventry2006—26,2
2025-26Reims1101—07,3
2024-25Coventry252022—56,5
2024-25Caen000——0—
2024-25Mechelen—00————
2023-24Mechelen2250——1—
2023-24Caen100——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Isa Sakamoto
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278137—26,6
2025-26386451—16,6
2024-25196126—26,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

2overwinning(en) Standard
2gelijk
2overwinning(en) Westerlo
2,7doelpunten per wedstrijd

6 onderlinge wedstrijd(en): Standard 8 doelpunt(en), Westerlo 8 · beide scoren in 67% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 50% · 0,0 geel en 0,0 rood per wedstrijd (1 verslag(en)) · scheidsrechters: B. Put

Doelpuntenmakers in deze duels : A. Abid Standard, 1 · A. Lapage Westerlo, 1 · B. Nsimba Standard, 1 · N. Bassette Westerlo, 1 · P. Diong Westerlo, 1 · T. Van den Keybus Westerlo, 1

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
12/09/2026Westerlo – Standard Jupiler Pro League ♂4 – 2Westerlo
19/05/2026Westerlo – Standard Jupiler Pro League ♂1 – 2Standard
11/04/2026Standard – Westerlo Jupiler Pro League ♂1 – 2Westerlo
21/09/2025Westerlo – Standard Jupiler Pro League ♂0 – 2Standard
24/05/2025Westerlo – Standard Jupiler Pro League ♂0 – 0gelijk
19/04/2025Standard – Westerlo Jupiler Pro League ♂1 – 1gelijk

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek Standard – Westerlo →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Uitzending onbekend: geen zender aangekondigd en geen rechten bekend voor deze competitie.

Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13