AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

LaLiga 2 ♂ · zo 08 nov 2026 · 18:30

Las Palmas – Eldense

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Kansen
Wat is dit?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.

43 %1 — Las Palmas
27 %Gelijk
29 %2 — Eldense

Verwachte score 1 – 0 (11 %) · verwachte doelpunten 1,74 – 1,05

Wat is dit?
« Buts attendus » : combien de buts chaque équipe marquerait en moyenne si le match se rejouait beaucoup de fois, d'après ses attaques, ses défenses et le championnat. 1,70 contre 1,10 ne promet pas un 2 – 1 : c'est une tendance. Le « score attendu » est simplement le score exact le plus probable, souvent avec moins de 15 % de chances.
· waarschijnlijkste uitslag: thuisoverwinning · betrouwbaarheid gemiddeld
Wat is dit?
« Issue la plus probable » : la colonne 1, N ou 2 qui a le plus de chances (parfois une double chance, 1N ou N2, quand le match est serré). La « confiance » dit à quel point ce résultat se détache : forte à partir de 70 % (une issue domine nettement), bonne de 50 à 70 %, moyenne ou faible quand tout se tient. À 64 %, l'issue manque encore environ une fois sur trois. Elle baisse d'un cran quand les cotes et notre modèle ne s'accordent pas (12 points d'écart ou plus), et d'un cran quand le dernier face-à-face s'est joué à un but ou sur un nul : la raison est alors indiquée.

Lezing: van 10 wedstrijden als deze zou Las Palmas er ongeveer 4 winnen en de andere 6 niet.

Twee meningen 1 · N · 2

Wat is dit?
Deux façons d'estimer le même match. Les cotes du marché : ce que les bookmakers pensent, une fois leur marge retirée ; elles réagissent vite aux blessures et aux compositions. Notre modèle : les résultats passés seulement (force des équipes, Elo, avantage du terrain). Quand les deux se rejoignent, la prévision est solide ; quand ils s'écartent de plus de 12 points, le match est moins évident qu'il n'y paraît.

De markt (bookmakers)43 · 27 · 29
Ons model (competitie en Elo)52 · 25 · 23

≈ Klein verschil (9 ptn) op een zege van Las Palmas: niets verontrustends, maar houd het in gedachten.

Bron: cotes du marché · berekend op 06/11/2026. Geen quoteringen hier: quoteringen en signalen staan in de accountruimte.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Las Palmas NDDVV van oudste naar meest recente

04/10/2026thuisValladolid LaLiga 2 ♂2 – 2N
11/10/2026uitMallorca LaLiga 2 ♂1 – 3D
17/10/2026thuisCastellon LaLiga 2 ♂0 – 3D
24/10/2026thuisSociedad B LaLiga 2 ♂1 – 0V
02/11/2026uitOviedo LaLiga 2 ♂3 – 2V

Eldense VVVDD van oudste naar meest recente

02/10/2026thuisOviedo LaLiga 2 ♂4 – 1V
10/10/2026thuisCordoba LaLiga 2 ♂2 – 1V
18/10/2026uitValladolid LaLiga 2 ♂3 – 2V
25/10/2026uitAlbacete LaLiga 2 ♂0 – 2D
01/11/2026thuisGranada LaLiga 2 ♂0 – 2D

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Las Palmas 2 overwinningen op rij
komt van een 3-2-zege tegen Oviedo · 2 W, 1 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (7 gescoord, 10 tegen)

Eldense 2 nederlagen op rij 2 wedstrijden zonder doelpunt
komt van een 0-2-nederlaag tegen Granada · 3 W, 0 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (9 gescoord, 8 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Las Palmas

Aanval · 1,30 doelpunt(en) per wedstrijd (1,00 thuis, 1,60 uit) · 10,3 schoten per wedstrijd, 36% op doel · niet gescoord in 20% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 16-30e minuut

Verdediging · 1,90 tegen per wedstrijd (1,60 thuis, 2,20 uit) · 30% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 16-30e minuut · 29 geel, 2 rood

Discipline · 11,4 overtreding(en) per wedstrijd · 2,1 buitenspel per wedstrijd · 1,90 geel en 0,30 rood per wedstrijd (fiches de match, 19 wedstrijd(en))

Doelman · José Caro · 30 redding(en), 61% van de schoten op doel gestopt · 1,90 tegen per 90 min · cijfer 6,7

Trainer · Ruben de la Barrera sinds 01/07/2026 · 2 club(s) getraind sinds 2025
Systeem: 4-4-2 · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (ook 4-2-3-1 ×3, 4-5-1 ×1)

Vorm (API-Football): WWLDWLLDLL

Eldense

Aanval · 1,30 doelpunt(en) per wedstrijd (1,80 thuis, 0,80 uit) · 13,1 schoten per wedstrijd, 33% op doel · niet gescoord in 40% van de wedstrijden · strafschoppen 3 benut · sterkste fase: 76-90e minuut

Verdediging · 1,30 tegen per wedstrijd (1,20 thuis, 1,40 uit) · 20% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 0-15e minuut · 22 geel, 0 rood

Discipline · 13,0 overtreding(en) per wedstrijd · 1,9 buitenspel per wedstrijd · 2,60 geel en 0,20 rood per wedstrijd (fiches de match, 18 wedstrijd(en))

Doelman · Ramón Vila · 29 redding(en), 71% van de schoten op doel gestopt · 1,33 tegen per 90 min · cijfer 6,8

Trainer · Javi Calleja sinds 01/09/2026 · 8 club(s) getraind sinds 2015
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ook 4-4-2 ×1)

Vorm (API-Football): LDLDWLLWWW

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Las Palmas

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Eldense

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 11,8 voor Las Palmas, 12,4 voor Eldense · Verwachte gele kaarten: 4,4 · Verwacht buitenspel: 4,6

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Meeste kans op een gele kaart

SpelerTeamOvertredingen / 90 minGeel / 90 minRisico
Juan LariosJuan Larios López
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eldense60010—36,9
2025-26Zaragoza170027—66,6
2025-26Cultural Leonesa3001—07,2
2024-25Southampton000——0—
2023-24Southampton000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Eldense1,810,4533 %
J. SmithJustin Smith
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eldense91017—47,0
2026-27Hibernian000——0—
2025-26Hibernian200——07,4
2025-26Sp Gijon2001—16,9
2025-26Livingston000——0—
2024-25Hibernian38001—17,1
2024-25Espanol5005—06,7
2023-24Le Mans000——0—
2023-24Nott'm Forest000——0—
2023-24Huddersfield—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Eldense1,690,3629 %
G. BonfantiGiovanni Bonfanti
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Las Palmas90014—36,6
2025-26Spezia121214—3 16,6
2025-26Pisa100——07,6
2025-26Atalanta000——0—
2024-25Pisa300130—47,0
2024-25Atalanta000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Las Palmas1,580,3127 %
Iván JaimeIván Jaime Pajuelo
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Las Palmas8228—36,8
2025-26Porto—00————
2024-25Porto9224—17,0
2024-25Valencia9008—06,7
2023-24Famalicao23107—06,9
2023-24Porto21107—06,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Las Palmas1,240,3525 %

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: Jorge RastrojoJorge Rastrojo Moro

SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279315—17,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,7 per wedstrijd), Jefté BetancorJefté Betancor Sánchez
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Las Palmas10114—06,5
2025-26Albacete5301—17,9
2024-25Panserraikos2012 (3 strafsch.)111—77,2
2023-24Panserraikos13402—17,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,7 per wedstrijd), JeséJesé Rodríguez Ruiz
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278218—1 16,8
2025-26267 (1 strafsch.)319—16,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,5 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Las Palmas

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
11 T. MiyashiroTaisei Miyashiro
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2710228—06,9
2025-26194216—16,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

16 %220,2286 %
25 Valentín PezzolesiValentín Alejandro Pezzolesi
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27102016—26,9
2025-265004—16,4
2024-25100——04,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

15 %200,2086 %
10 JeséJesé Rodríguez Ruiz
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278218—1 16,8
2025-26267 (1 strafsch.)319—16,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

12 %210,3565 %
24 Iván JaimeIván Jaime Pajuelo
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Las Palmas8228—36,8
2025-26Porto—00————
2024-25Porto9224—17,0
2024-25Valencia9008—06,7
2023-24Famalicao23107—06,9
2023-24Porto21107—06,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

11 %220,3257 %
7 Jefté BetancorJefté Betancor Sánchez
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Las Palmas10114—06,5
2025-26Albacete5301—17,9
2024-25Panserraikos2012 (3 strafsch.)111—77,2
2023-24Panserraikos13402—17,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

7 %110,1757 %

Eldense

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
10 FidelFidel Chaves de la Torre
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eldense102 (2 strafsch.)07—26,8
2025-26Eldense000——0—
2024-25Albacete344617—57,1
2023-24Elche17128—37,0
2023-24Albacete14028—17,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

10 %200,2386 %
7 Jorge RastrojoJorge Rastrojo Moro
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279315—17,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

7 %310,7143 %
33 Aingeru OlabarrietaAingeru Olabarrieta Capelo
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eldense7212—07,0
2025-26Andorra281014—56,6
2024-25Ath Bilbao1001—06,3
2023-24Ath Bilbao100——06,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

6 %210,3650 %
14 J. SmithJustin Smith
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eldense91017—47,0
2026-27Hibernian000——0—
2025-26Hibernian200——07,4
2025-26Sp Gijon2001—16,9
2025-26Livingston000——0—
2024-25Hibernian38001—17,1
2024-25Espanol5005—06,7
2023-24Le Mans000——0—
2023-24Nott'm Forest000——0—
2023-24Huddersfield—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

5 %100,1279 %
9 M. CarmonaM. Carmona
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-275206—16,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

5 %200,5543 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Las Palmas — 4-4-2

Trainer : Ruben de la Barrera sinds 01/07/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

José Antonio Caro Díaz Las Palmas · 2026-27: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Las Palmas · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Cadiz · 2024-25: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Burgos · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Burgos · 2023-24: 41 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,0 13 J. CaroValentín Alejandro Pezzolesi 2026-27: 10 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 2025-26: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,4 2024-25: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 4,2 25 V. PezzolesiJuan Manuel Herzog González 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 2025-26: 19 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 2024-25: 19 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 2023-24: 4 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 15 J. HerzogJosé Alejandro Suárez Suárez 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,7 2025-26: 24 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 2024-25: 30 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 27 overtreding(en), — buitenspel, 12 geel, cijfer 6,7 2023-24: 32 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 6,9 4 Á. SuárezGiovanni Bonfanti Las Palmas · 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,6 Spezia · 2025-26: 12 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, 1 rood, cijfer 6,6 Pisa · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,6 Atalanta · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Pisa · 2024-25: 30 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 30 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,0 Atalanta · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 21 G. BonfantiTaisei Miyashiro 2026-27: 10 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 2025-26: 19 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 2 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 11 T. MiyashiroEnzo Lilian Marin Loiodice 2026-27: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,6 2025-26: 32 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 33 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 2024-25: 17 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,5 2023-24: 34 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 32 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 12 E. LoiodiceManuel Fuster Lázaro Las Palmas · 2026-27: 10 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Las Palmas · 2025-26: 44 wedstrijden, 7 doelpunt(en), 12 assist(s), 23 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,1 Las Palmas · 2024-25: 28 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 Albacete · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Albacete · 2023-24: 42 wedstrijden, 8 doelpunt(en), 11 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,3 14 M. FusterIván Jaime Pajuelo Las Palmas · 2026-27: 8 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 Porto · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Porto · 2024-25: 9 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Valencia · 2024-25: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Famalicao · 2023-24: 23 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Porto · 2023-24: 21 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 24 I. JaimeJesé Rodríguez Ruiz 2026-27: 8 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, 1 rood, cijfer 6,8 2025-26: 26 wedstrijden, 7 doelpunt(en), 3 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 10 JeséJefté Betancor Sánchez Las Palmas · 2026-27: 10 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Albacete · 2025-26: 5 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,9 Panserraikos · 2024-25: 20 wedstrijden, 12 doelpunt(en), 1 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 7,2 Panserraikos · 2023-24: 13 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 7 J. Betancor
José Antonio Caro Díaz
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Las Palmas1000——06,7
2025-26Las Palmas200——16,9
2024-25Cadiz500——16,8
2024-25Burgos—00————
2023-24Burgos4100——57,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Valentín Alejandro Pezzolesi
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27102016—26,9
2025-265004—16,4
2024-25100——04,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Juan Manuel Herzog González
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278009—26,7
2025-2619006—06,7
2024-2519006—16,8
2023-244201—17,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

José Alejandro Suárez Suárez
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278006—36,7
2025-26240013—36,8
2024-25300027—126,7
2023-24322026—76,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Giovanni Bonfanti
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Las Palmas90014—36,6
2025-26Spezia121214—3 16,6
2025-26Pisa100——07,6
2025-26Atalanta000——0—
2024-25Pisa300130—47,0
2024-25Atalanta000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Taisei Miyashiro
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2710228—06,9
2025-26194216—16,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Enzo Lilian Marin Loiodice
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27100011—26,6
2025-26320333—36,8
2024-25170010—36,5
2023-24340132—26,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Manuel Fuster Lázaro
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Las Palmas10116—17,0
2025-26Las Palmas4471223—27,1
2024-25Las Palmas282112—26,9
2024-25Albacete—00————
2023-24Albacete4281126—37,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Iván Jaime Pajuelo
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Las Palmas8228—36,8
2025-26Porto—00————
2024-25Porto9224—17,0
2024-25Valencia9008—06,7
2023-24Famalicao23107—06,9
2023-24Porto21107—06,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jesé Rodríguez Ruiz
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278218—1 16,8
2025-26267 (1 strafsch.)319—16,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jefté Betancor Sánchez
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Las Palmas10114—06,5
2025-26Albacete5301—17,9
2024-25Panserraikos2012 (3 strafsch.)111—77,2
2023-24Panserraikos13402—17,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 10 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (24/10/2026) behouden.

Eldense — 4-2-3-1

Trainer : Javi Calleja sinds 01/09/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

Ramón Vila Rovira Eldense · 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Eldense · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Cordoba · 2024-25: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 1 R. VilaFloris Smand Eldense · 2026-27: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Eldense · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,3 Cambuur · 2024-25: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Cambuur · 2023-24: 32 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 32 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 4 F. SmandAlex Serradell Garralaga Eldense · 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 Eldense · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,3 Valencia · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 5 A. SerradellJesús Clemente Corcho Eldense · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Eldense · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 5,2 Andorra · 2024-25: 28 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 6 geel Eldense · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Eldense · 2023-24: 36 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 3 assist(s), 81 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 6,6 17 J. ClementeJuan Larios López Eldense · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 Zaragoza · 2025-26: 17 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 27 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 6,6 Cultural Leonesa · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Southampton · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Southampton · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 3 J. LariosFidel Chaves de la Torre Eldense · 2026-27: 10 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 Eldense · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Albacete · 2024-25: 34 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 6 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,1 Elche · 2023-24: 17 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 Albacete · 2023-24: 14 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 10 FidelJustin Smith Eldense · 2026-27: 9 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,0 Hibernian · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Hibernian · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,4 Sp Gijon · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Livingston · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Hibernian · 2024-25: 38 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 Espanol · 2024-25: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Le Mans · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Nott'm Forest · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Huddersfield · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 14 J. SmithCarlos Guirao Mora Eldense · 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Leganes · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Betis · 2024-25: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Leganes · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 15 C. GuiraoAingeru Olabarrieta Capelo Eldense · 2026-27: 7 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Andorra · 2025-26: 28 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,6 Ath Bilbao · 2024-25: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Ath Bilbao · 2023-24: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 33 A. OlabarrietaJavier Martínez Calvo Eldense · 2026-27: 9 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Eibar · 2025-26: 32 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 Eibar · 2024-25: 16 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,6 Osasuna · 2024-25: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Huesca · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Huesca · 2023-24: 38 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 46 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 6,8 Osasuna · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 24 J. MartínezJorge Rastrojo Moro 2026-27: 9 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 7 J. Rastrojo
Ramón Vila Rovira
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eldense901——06,8
2025-26Eldense000——0—
2024-25Cordoba200——07,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Floris Smand
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eldense10006—06,7
2025-26Eldense1001—16,3
2024-25Cambuur2005—06,9
2023-24Cambuur321132—36,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Alex Serradell Garralaga
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eldense9009—36,9
2025-26Eldense300——16,3
2024-25Valencia000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jesús Clemente Corcho
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eldense7005—16,7
2025-26Eldense2003—15,2
2024-25Andorra2800——6—
2024-25Eldense000——0—
2023-24Eldense362381—86,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Juan Larios López
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eldense60010—36,9
2025-26Zaragoza170027—66,6
2025-26Cultural Leonesa3001—07,2
2024-25Southampton000——0—
2023-24Southampton000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Fidel Chaves de la Torre
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eldense102 (2 strafsch.)07—26,8
2025-26Eldense000——0—
2024-25Albacete344617—57,1
2023-24Elche17128—37,0
2023-24Albacete14028—17,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Justin Smith
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eldense91017—47,0
2026-27Hibernian000——0—
2025-26Hibernian200——07,4
2025-26Sp Gijon2001—16,9
2025-26Livingston000——0—
2024-25Hibernian38001—17,1
2024-25Espanol5005—06,7
2023-24Le Mans000——0—
2023-24Nott'm Forest000——0—
2023-24Huddersfield—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Carlos Guirao Mora
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eldense90112—16,8
2025-26Leganes200——0—
2024-25Betis200——0—
2024-25Leganes000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Aingeru Olabarrieta Capelo
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eldense7212—07,0
2025-26Andorra281014—56,6
2024-25Ath Bilbao1001—06,3
2023-24Ath Bilbao100——06,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Javier Martínez Calvo
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eldense9118—07,0
2025-26Eibar321112—26,8
2024-25Eibar16009—26,6
2024-25Osasuna100——06,3
2024-25Huesca—00————
2023-24Huesca383146—76,8
2023-24Osasuna000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jorge Rastrojo Moro
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279315—17,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 11 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (18/10/2026) behouden.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

Geen recente onderlinge wedstrijd in de gegevens.

Volledige historiek Las Palmas – Eldense →

In de pers
Wat is dit?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.

Koppen uit de media, met links naar hun artikelen. Automatisch gekoppeld: een fout blijft mogelijk.

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Tunisie · beIN Sports enige uitzender van de competitie

Elders in EuropaZender
Espagne land van de competitieMovistar+ of DAZN rechten van het seizoen
AllemagneDAZN enige uitzender van de competitie
AutricheDAZN enige uitzender van de competitie
BelgiqueDAZN enige uitzender van de competitie
Canada (Québec)TSN Canada of RDS rechten van het seizoen
DanemarkDisney+ enige uitzender van de competitie
États-Unis (New York)ESPN of ESPN Deportes of ESPN+ rechten van het seizoen
FranceDAZN of Disney+ rechten van het seizoen
GrèceMAGENTA TV enige uitzender van de competitie
GuadeloupeESPN of beIN Sports of Rush Sports rechten van het seizoen
IrlandeDisney+ of Premier Sports rechten van het seizoen
ItalieDAZN enige uitzender van de competitie
La RéunionbeIN Sports of Canal+ of SuperSport 7 of DAZN rechten van het seizoen
LuxembourgDAZN enige uitzender van de competitie
MarocbeIN Sports enige uitzender van de competitie
Pays-BasZiggo Sport enige uitzender van de competitie
PologneCanal+ enige uitzender van de competitie
PortugalDAZN enige uitzender van de competitie
Royaume-UniDisney+ of Premier Sports rechten van het seizoen
SénégalCanal+ of SuperSport 7 of DAZN of New World rechten van het seizoen
SuisseDAZN enige uitzender van de competitie
TurquieS Sport of S Sport Plus rechten van het seizoen
Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13