AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

LaLiga 2 ♂ · zo 06 dec 2026 · 17:00

Sabadell – Eibar

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Sabadell NVDND van oudste naar meest recente

03/10/2026thuisAndorra LaLiga 2 ♂0 – 0N
10/10/2026uitCeuta LaLiga 2 ♂2 – 1V
18/10/2026uitBurgos LaLiga 2 ♂0 – 1D
25/10/2026thuisTenerife LaLiga 2 ♂1 – 1N
31/10/2026uitAlbacete LaLiga 2 ♂1 – 2D

Eibar VDNDN van oudste naar meest recente

03/10/2026uitAlbacete LaLiga 2 ♂3 – 1V
12/10/2026uitOviedo LaLiga 2 ♂1 – 3D
17/10/2026thuisMallorca LaLiga 2 ♂1 – 1N
24/10/2026uitCordoba LaLiga 2 ♂0 – 2D
31/10/2026thuisAlmeria LaLiga 2 ♂1 – 1N

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Sabadell 6 wedstrijden ongeslagen thuis 3 wedstrijden zonder overwinning
komt van een 1-2-nederlaag tegen Albacete · 1 W, 2 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (4 gescoord, 5 tegen)

Eibar 5 wedstrijden ongeslagen thuis 4 wedstrijden zonder overwinning
komt van een 1-1-gelijkspel tegen Almeria · 1 W, 2 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (6 gescoord, 8 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Sabadell

Aanval · 1,00 doelpunt(en) per wedstrijd (1,80 thuis, 0,50 uit) · 14,1 schoten per wedstrijd, 27% op doel · niet gescoord in 50% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut, 1 gemist · sterkste fase: 16-30e minuut

Verdediging · 0,80 tegen per wedstrijd (0,80 thuis, 0,80 uit) · 40% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 0-15e minuut · 29 geel, 1 rood

Discipline · 17,5 overtreding(en) per wedstrijd · 2,9 buitenspel per wedstrijd · 2,70 geel en 0,30 rood per wedstrijd (fiches de match, 10 wedstrijd(en))

Doelman · Diego Fuoli · 24 redding(en), 80% van de schoten op doel gestopt · 0,60 tegen per 90 min · cijfer 6,8

Trainer · Ferran Costa sinds 01/10/2025 · 1 club(s) getraind sinds 2025
Systeem: 4-4-2 · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (ook 3-1-4-2 ×2, 5-3-2 ×2)

Vorm (API-Football): DDWWLWDDWL

Eibar

Aanval · 2,00 doelpunt(en) per wedstrijd (1,80 thuis, 2,20 uit) · 11,2 schoten per wedstrijd, 37% op doel · niet gescoord in 0% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut, 1 gemist · sterkste fase: 0-15e minuut

Verdediging · 1,10 tegen per wedstrijd (1,20 thuis, 1,00 uit) · 40% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 0-15e minuut · 19 geel, 2 rood

Discipline · 10,3 overtreding(en) per wedstrijd · 1,4 buitenspel per wedstrijd · 2,20 geel en 0,30 rood per wedstrijd (fiches de match, 19 wedstrijd(en))

Doelman · Jon Mikel · 44 redding(en), 80% van de schoten op doel gestopt · 1,10 tegen per 90 min · cijfer 6,9

Trainer · Jokin Aranbarri sinds 01/08/2026 · 2 club(s) getraind sinds 2025
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 0e et la 15e minute

Vorm (API-Football): LWWWWWWWLD

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Sabadell

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Eibar

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 14,2 voor Sabadell, 11,1 voor Eibar · Verwachte gele kaarten: 4,4 · Verwacht buitenspel: 3,8

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Meeste kans op een gele kaart

SpelerTeamOvertredingen / 90 minGeel / 90 minRisico
Edgar GonzálezEdgar González Estrada
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Sabadell81012—56,7
2025-26Andorra3004—16,8
2025-26Almeria—00————
2024-25Almeria—00————
2023-24Almeria322029—7 16,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Sabadell1,430,4731 %
Óscar SanzÓscar Sanz Naval
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27101020—47,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Sabadell1,770,3429 %
UrriAlbert Orriols Cerarols
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27101 (1 strafsch.)126—36,9
2024-251900——6—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Sabadell2,130,2629 %

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: Ángel BaenaÁngel Baena Pérez

SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Sabadell7309—07,1
2026-27Widzew Łódź6114—16,8
2025-26Widzew Łódź292116—56,7
2024-25Rakow3230——1—
2024-25Wisla3230——1—
2023-24Rakow3020——1—
2023-24Wisla3020——1—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,8 per wedstrijd), Javi MartónJavier Martón Ansó
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar10125—16,5
2025-26Eibar3001—06,5
2024-25Albacete13304—16,7
2024-25Ath Bilbao3001—16,2
2024-25Mirandes—00————
2023-24Mirandes20409—56,7
2023-24Ath Bilbao000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), J. PriegoJ. Priego
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27100110—26,6
2025-26200——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Sabadell

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
10 Ángel BaenaÁngel Baena Pérez
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Sabadell7309—07,1
2026-27Widzew Łódź6114—16,8
2025-26Widzew Łódź292116—56,7
2024-25Rakow3230——1—
2024-25Wisla3230——1—
2023-24Rakow3020——1—
2023-24Wisla3020——1—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

9 %300,6143 %
16 N. GioacchiniNicholas Selson Gioacchini
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Sabadell53011—27,1
2025-26Asteras Tripolis171114—26,6
2024-25Asteras Tripolis7109—16,7
2024-25Como000——0—
2023-24Como16006—06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

7 %300,8743 %
20 UrriAlbert Orriols Cerarols
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27101 (1 strafsch.)126—36,9
2024-251900——6—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

7 %110,1086 %
14 Óscar SanzÓscar Sanz Naval
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27101020—47,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

6 %100,1186 %
6 Edgar GonzálezEdgar González Estrada
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Sabadell81012—56,7
2025-26Andorra3004—16,8
2025-26Almeria—00————
2024-25Almeria—00————
2023-24Almeria322029—7 16,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

5 %100,1372 %

Eibar

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
10 Jon GuruzetaJon Guruzeta Rodríguez
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2710329—37,2
2025-26320236—36,8
2024-25333322—46,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

16 %320,4372 %
21 Iván GilIván Gil Calero
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar94 (1 strafsch.)16—07,1
2025-26Las Palmas262110—26,7
2024-25Eibar11016—36,7
2024-25Las Palmas000——0—
2023-24Andorra416 (1 strafsch.)126—57,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

15 %410,7550 %
8 Ander MadariagaAnder Madariaga Susaeta
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2710225—07,2
2025-26200——06,5
2024-25263026—26,7
2023-244011—06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

14 %220,2279 %
7 Malcom AduMalcom Abdulai Ares Djaló
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar92313—57,4
2025-26Eibar3002—06,3
2024-25Zaragoza302136—96,8
2024-25Ath Bilbao100——06,2
2023-24Ath Bilbao12005—26,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

11 %230,3072 %
22 Álvaro RodríguezÁlvaro Rodríguez Pérez
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar9211—07,0
2025-26Eibar3001—16,2
2024-25Albacete260018—26,5
2023-24Albacete302329—76,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

11 %210,2672 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Sabadell — 4-4-2

Trainer : Ferran Costa sinds 01/10/2025 · vastgelegd op 23/10/2026

Diego Licinio Lázaro Fuoli 2026-27: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 1 D. FuoliÓscar Sanz Naval 2026-27: 10 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,0 14 Ó. SanzMiquel Codina Sayol 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 4 M. CodinaJosé Luis Català Vázquez Sabadell · 2026-27: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Espanol · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Espanol · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 27 J. Luis CatalàArthur Werder Bremen · 2026-27: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Sabadell · 2026-27: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Leverkusen · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Leverkusen · 2025-26: 3 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Juventus · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Leverkusen · 2024-25: 31 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 Sabadell · 2024-25: 20 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel Girona · 2024-25: 15 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 Juventus · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Fiorentina · 2023-24: 33 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 3 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,2 Leverkusen · 2023-24: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Juventus · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Liverpool · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 5 ArthurAlbert Orriols Cerarols 2026-27: 10 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 2024-25: 19 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 6 geel 20 UrriQuadri Liameed 2026-27: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 22 Q. LiameedTon Ripoll i Molera 2026-27: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 2024-25: 17 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 4 geel 7 T. RipollEdgar González Estrada Sabadell · 2026-27: 8 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,7 Andorra · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Almeria · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Almeria · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Almeria · 2023-24: 32 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 29 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, 1 rood, cijfer 6,7 6 E. GonzálezJ. Priego 2026-27: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,6 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 23 J. PriegoÁngel Baena Pérez Sabadell · 2026-27: 7 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Widzew Łódź · 2026-27: 6 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Widzew Łódź · 2025-26: 29 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,7 Rakow · 2024-25: 32 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel Wisla · 2024-25: 32 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel Rakow · 2023-24: 30 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel Wisla · 2023-24: 30 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel 10 Á. Baena
Diego Licinio Lázaro Fuoli
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2710001—06,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Óscar Sanz Naval
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27101020—47,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Miquel Codina Sayol
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279008—16,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

José Luis Català Vázquez
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Sabadell10006—16,6
2024-25Espanol000——0—
2023-24Espanol000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Arthur Augusto de Matos Soares
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Werder Bremen5001—16,8
2026-27Sabadell5006—16,8
2026-27Leverkusen000——0—
2025-26Leverkusen3103—07,1
2025-26Juventus—00————
2024-25Leverkusen310120—16,5
2024-25Sabadell2020——2—
2024-25Girona150016—26,9
2024-25Juventus000——0—
2023-24Fiorentina332 (1 strafsch.)318—27,2
2023-24Leverkusen4022—07,0
2023-24Juventus—0 (1 strafsch.)318——7,2
2023-24Liverpool000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Albert Orriols Cerarols
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27101 (1 strafsch.)126—36,9
2024-251900——6—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Quadri Liameed
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27100312—26,8
2025-26200——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ton Ripoll i Molera
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27100312—26,8
2024-251730——4—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Edgar González Estrada
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Sabadell81012—56,7
2025-26Andorra3004—16,8
2025-26Almeria—00————
2024-25Almeria—00————
2023-24Almeria322029—7 16,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

J. Priego
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27100110—26,6
2025-26200——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ángel Baena Pérez
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Sabadell7309—07,1
2026-27Widzew Łódź6114—16,8
2025-26Widzew Łódź292116—56,7
2024-25Rakow3230——1—
2024-25Wisla3230——1—
2023-24Rakow3020——1—
2023-24Wisla3020——1—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 8 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (25/10/2026) behouden.

Eibar — 4-2-3-1

Trainer : Jokin Aranbarri sinds 01/08/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

Jon Mikel Magunagoitia Blasco Eibar · 2026-27: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Eibar · 2025-26: 42 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,1 Eibar · 2024-25: 32 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 Amorebieta · 2023-24: 16 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,4 13 J. MikelSergio Cubero Ezcurra Eibar · 2026-27: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Eibar · 2025-26: 35 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 35 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,9 Eibar · 2024-25: 27 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Ferrol · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Ferrol · 2023-24: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 40 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,9 Eibar · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2 S. CuberoJair Amador Silos Eibar · 2026-27: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, 1 rood, cijfer 6,7 Eibar · 2025-26: 21 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,8 Zaragoza · 2024-25: 23 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,8 Zaragoza · 2023-24: 34 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 30 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 7,0 15 J. AmadorImanol García de Albéniz Crecente Eibar · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Andorra · 2025-26: 24 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,7 Ath Bilbao · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Ath Bilbao · 2023-24: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 3 I. García de AlbénizAnaitz Arbilla Zabala 2026-27: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,1 2025-26: 34 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 1 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, 2 rood, cijfer 7,1 2024-25: 26 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 7,0 2023-24: 43 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 34 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,1 23 A. ArbillaAnder Madariaga Susaeta 2026-27: 10 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 2024-25: 26 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 2023-24: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 8 A. MadariagaAleix Garrido Cañizares Eibar · 2026-27: 10 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Eibar · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Barcelona · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Barcelona · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 30 A. GarridoJon Magunazelaia Argoitia Eibar · 2026-27: 8 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, 1 rood, cijfer 6,7 Eibar · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Cordoba · 2024-25: 20 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, 1 rood, cijfer 6,3 Sociedad · 2024-25: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Sociedad B · 2023-24: 15 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 4 geel Real Sociedad II · 2023-24: 15 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 4 geel Sociedad · 2023-24: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 11 J. MagunazelaiaPeru Nolaskoain Esnal Eibar · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Eibar · 2025-26: 28 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 2 assist(s), 29 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 7,1 Eibar · 2024-25: 36 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 49 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 6,9 Eibar · 2023-24: 18 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 Ath Bilbao · 2023-24: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 5 P. NolaskoainJon Guruzeta Rodríguez 2026-27: 10 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 2 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,2 2025-26: 32 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 36 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 2024-25: 33 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 3 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,8 10 J. GuruzetaJavier Martón Ansó Eibar · 2026-27: 10 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 Eibar · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Albacete · 2024-25: 13 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Ath Bilbao · 2024-25: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,2 Mirandes · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Mirandes · 2023-24: 20 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,7 Ath Bilbao · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 20 J. Martón
Jon Mikel Magunagoitia Blasco
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar1000——06,9
2025-26Eibar42001—27,1
2024-25Eibar3210——17,1
2023-24Amorebieta1600——17,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Sergio Cubero Ezcurra
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar5011—16,8
2025-26Eibar351235—46,9
2024-25Eibar270231—16,9
2024-25Ferrol—00————
2023-24Ferrol330140—56,9
2023-24Eibar—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jair Amador Silos
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar4001—0 16,7
2025-26Eibar210019—56,8
2024-25Zaragoza232220—56,8
2023-24Zaragoza341130—97,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Imanol García de Albéniz Crecente
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar000——0—
2025-26Andorra241117—46,7
2024-25Ath Bilbao—00————
2023-24Ath Bilbao9005—26,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Anaitz Arbilla Zabala
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2710006—37,1
2025-26344131—7 27,1
2024-25260024—97,0
2023-24431134—57,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ander Madariaga Susaeta
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2710225—07,2
2025-26200——06,5
2024-25263026—26,7
2023-244011—06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Aleix Garrido Cañizares
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar101110—07,3
2025-26Eibar2001—06,9
2024-25Barcelona000——0—
2023-24Barcelona000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jon Magunazelaia Argoitia
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar82110—0 16,7
2025-26Eibar3003—06,3
2024-25Cordoba200015—4 16,3
2024-25Sociedad2001—07,2
2023-24Sociedad B1530——4—
2023-24Real Sociedad II1530——4—
2023-24Sociedad5002—06,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Peru Nolaskoain Esnal
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar2002—06,8
2025-26Eibar283229—67,1
2024-25Eibar362049—86,9
2023-24Eibar182126—37,0
2023-24Ath Bilbao200——06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jon Guruzeta Rodríguez
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2710329—37,2
2025-26320236—36,8
2024-25333322—46,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Javier Martón Ansó
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar10125—16,5
2025-26Eibar3001—06,5
2024-25Albacete13304—16,7
2024-25Ath Bilbao3001—16,2
2024-25Mirandes—00————
2023-24Mirandes20409—56,7
2023-24Ath Bilbao000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 9 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (24/10/2026) behouden.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

1overwinning(en) Sabadell
0gelijk
1overwinning(en) Eibar
1,0doelpunten per wedstrijd

2 onderlinge wedstrijd(en): Sabadell 1 doelpunt(en), Eibar 1 · beide scoren in 0% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 0%

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
15/02/2014Eibar – Sabadell LaLiga 2 ♂1 – 0Eibar
14/09/2013Sabadell – Eibar LaLiga 2 ♂1 – 0Sabadell

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek Sabadell – Eibar →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Pologne · rechten van het seizoen: Canal+ zender van de wedstrijd nog niet aangekondigd
Relevé sur laliga.com le 29/09/2026.

Elders in EuropaZender
Espagne land van de competitieMovistar+ of DAZN rechten van het seizoen
AllemagneDAZN rechten van het seizoen
AutricheDAZN rechten van het seizoen
BelgiqueDAZN rechten van het seizoen
Canada (Québec)TSN Canada of RDS rechten van het seizoen
DanemarkDisney+ rechten van het seizoen
États-Unis (New York)ESPN of ESPN Deportes of ESPN+ rechten van het seizoen
FranceDAZN of Disney+ rechten van het seizoen
GrèceMAGENTA TV rechten van het seizoen
GuadeloupeESPN of beIN Sports of Rush Sports rechten van het seizoen
IrlandeDisney+ of Premier Sports rechten van het seizoen
ItalieDAZN rechten van het seizoen
La RéunionbeIN Sports of Canal+ of SuperSport 7 of DAZN rechten van het seizoen
LuxembourgDAZN rechten van het seizoen
MarocbeIN Sports rechten van het seizoen
Pays-BasZiggo Sport rechten van het seizoen
PortugalDAZN rechten van het seizoen
Royaume-UniDisney+ of Premier Sports rechten van het seizoen
SénégalCanal+ of SuperSport 7 of DAZN of New World rechten van het seizoen
SuisseDAZN rechten van het seizoen
TunisiebeIN Sports rechten van het seizoen
TurquieS Sport of S Sport Plus rechten van het seizoen
Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13