AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

LaLiga 2 ♂ · zo 07 mrt 2027 · 17:00

Eibar – Eldense

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Eibar VDNDN van oudste naar meest recente

03/10/2026uitAlbacete LaLiga 2 ♂3 – 1V
12/10/2026uitOviedo LaLiga 2 ♂1 – 3D
17/10/2026thuisMallorca LaLiga 2 ♂1 – 1N
24/10/2026uitCordoba LaLiga 2 ♂0 – 2D
31/10/2026thuisAlmeria LaLiga 2 ♂1 – 1N

Eldense VVVDD van oudste naar meest recente

02/10/2026thuisOviedo LaLiga 2 ♂4 – 1V
10/10/2026thuisCordoba LaLiga 2 ♂2 – 1V
18/10/2026uitValladolid LaLiga 2 ♂3 – 2V
25/10/2026uitAlbacete LaLiga 2 ♂0 – 2D
01/11/2026thuisGranada LaLiga 2 ♂0 – 2D

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Eibar 5 wedstrijden ongeslagen thuis 4 wedstrijden zonder overwinning
komt van een 1-1-gelijkspel tegen Almeria · 1 W, 2 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (6 gescoord, 8 tegen)

Eldense 2 nederlagen op rij 2 wedstrijden zonder doelpunt
komt van een 0-2-nederlaag tegen Granada · 3 W, 0 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (9 gescoord, 8 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Eibar

Aanval · 2,00 doelpunt(en) per wedstrijd (1,80 thuis, 2,20 uit) · 11,2 schoten per wedstrijd, 37% op doel · niet gescoord in 0% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut, 1 gemist · sterkste fase: 0-15e minuut

Verdediging · 1,10 tegen per wedstrijd (1,20 thuis, 1,00 uit) · 40% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 0-15e minuut · 19 geel, 2 rood

Discipline · 10,3 overtreding(en) per wedstrijd · 1,4 buitenspel per wedstrijd · 2,20 geel en 0,30 rood per wedstrijd (fiches de match, 19 wedstrijd(en))

Doelman · Jon Mikel · 44 redding(en), 80% van de schoten op doel gestopt · 1,10 tegen per 90 min · cijfer 6,9

Trainer · Jokin Aranbarri sinds 01/08/2026 · 2 club(s) getraind sinds 2025
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 0e et la 15e minute

Vorm (API-Football): LWWWWWWWLD

Eldense

Aanval · 1,30 doelpunt(en) per wedstrijd (1,80 thuis, 0,80 uit) · 13,1 schoten per wedstrijd, 33% op doel · niet gescoord in 40% van de wedstrijden · strafschoppen 3 benut · sterkste fase: 76-90e minuut

Verdediging · 1,30 tegen per wedstrijd (1,20 thuis, 1,40 uit) · 20% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 0-15e minuut · 22 geel, 0 rood

Discipline · 13,0 overtreding(en) per wedstrijd · 1,9 buitenspel per wedstrijd · 2,60 geel en 0,20 rood per wedstrijd (fiches de match, 18 wedstrijd(en))

Doelman · Ramón Vila · 29 redding(en), 71% van de schoten op doel gestopt · 1,33 tegen per 90 min · cijfer 6,8

Trainer · Javi Calleja sinds 01/09/2026 · 8 club(s) getraind sinds 2015
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ook 4-4-2 ×1)

Vorm (API-Football): LDLDWLLWWW

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Eibar

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Eldense

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 10,2 voor Eibar, 12,7 voor Eldense · Verwachte gele kaarten: 4,2 · Verwacht buitenspel: 5,5

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Meeste kans op een gele kaart

SpelerTeamOvertredingen / 90 minGeel / 90 minRisico
Juan LariosJuan Larios López
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eldense60010—36,9
2025-26Zaragoza170027—66,6
2025-26Cultural Leonesa3001—07,2
2024-25Southampton000——0—
2023-24Southampton000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Eldense1,810,4533 %
J. SmithJustin Smith
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eldense91017—47,0
2026-27Hibernian000——0—
2025-26Hibernian200——07,4
2025-26Sp Gijon2001—16,9
2025-26Livingston000——0—
2024-25Hibernian38001—17,1
2024-25Espanol5005—06,7
2023-24Le Mans000——0—
2023-24Nott'm Forest000——0—
2023-24Huddersfield—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Eldense1,690,3629 %

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: Manu NietoManuel Nieto Sánchez

SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eldense8009—16,2
2025-26Andorra325 (1 strafsch.)120—46,7
2024-25Andorra34120——4—
2024-25Elche—00————
2023-24Andorra20408—16,5
2023-24Elche11008—06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,8 per wedstrijd), Jorge RastrojoJorge Rastrojo Moro
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279315—17,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,7 per wedstrijd), Javi MartónJavier Martón Ansó
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar10125—16,5
2025-26Eibar3001—06,5
2024-25Albacete13304—16,7
2024-25Ath Bilbao3001—16,2
2024-25Mirandes—00————
2023-24Mirandes20409—56,7
2023-24Ath Bilbao000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), PejiñoFrancisco Jesús Crespo García
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar7103—06,8
2025-26Las Palmas272315—36,7
2024-25Elche12104—06,9
2024-25Las Palmas1001—06,7
2023-24Las Palmas17206—16,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Eibar

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
10 Jon GuruzetaJon Guruzeta Rodríguez
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2710329—37,2
2025-26320236—36,8
2024-25333322—46,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

16 %320,4372 %
21 Iván GilIván Gil Calero
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar94 (1 strafsch.)16—07,1
2025-26Las Palmas262110—26,7
2024-25Eibar11016—36,7
2024-25Las Palmas000——0—
2023-24Andorra416 (1 strafsch.)126—57,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

15 %410,7550 %
8 Ander MadariagaAnder Madariaga Susaeta
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2710225—07,2
2025-26200——06,5
2024-25263026—26,7
2023-244011—06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

14 %220,2279 %
7 Malcom AduMalcom Abdulai Ares Djaló
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar92313—57,4
2025-26Eibar3002—06,3
2024-25Zaragoza302136—96,8
2024-25Ath Bilbao100——06,2
2023-24Ath Bilbao12005—26,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

11 %230,3072 %
22 Álvaro RodríguezÁlvaro Rodríguez Pérez
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar9211—07,0
2025-26Eibar3001—16,2
2024-25Albacete260018—26,5
2023-24Albacete302329—76,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

11 %210,2672 %

Eldense

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
10 FidelFidel Chaves de la Torre
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eldense102 (2 strafsch.)07—26,8
2025-26Eldense000——0—
2024-25Albacete344617—57,1
2023-24Elche17128—37,0
2023-24Albacete14028—17,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

12 %200,2386 %
7 Jorge RastrojoJorge Rastrojo Moro
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279315—17,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

9 %310,7143 %
33 Aingeru OlabarrietaAingeru Olabarrieta Capelo
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eldense7212—07,0
2025-26Andorra281014—56,6
2024-25Ath Bilbao1001—06,3
2023-24Ath Bilbao100——06,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

7 %210,3650 %
14 J. SmithJustin Smith
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eldense91017—47,0
2026-27Hibernian000——0—
2025-26Hibernian200——07,4
2025-26Sp Gijon2001—16,9
2025-26Livingston000——0—
2024-25Hibernian38001—17,1
2024-25Espanol5005—06,7
2023-24Le Mans000——0—
2023-24Nott'm Forest000——0—
2023-24Huddersfield—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

7 %100,1279 %
9 M. CarmonaM. Carmona
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-275206—16,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

6 %200,5543 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Eibar — 4-3-3

Trainer : Jokin Aranbarri sinds 01/08/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

Jon Mikel Magunagoitia Blasco Eibar · 2026-27: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Eibar · 2025-26: 42 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,1 Eibar · 2024-25: 32 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 Amorebieta · 2023-24: 16 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,4 13 J. MikelAnaitz Arbilla Zabala 2026-27: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,1 2025-26: 34 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 1 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, 2 rood, cijfer 7,1 2024-25: 26 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 7,0 2023-24: 43 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 34 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,1 23 A. ArbillaJuan Bernat Velasco Eibar · 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Eibar · 2025-26: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Getafe · 2024-25: 14 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Villarreal · 2024-25: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Paris SG · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Paris SG · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Benfica · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 24 J. BernatUnai Elgezabal Udondo Eibar · 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 Levante · 2025-26: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,9 Levante · 2024-25: 39 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 23 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 7,1 Burgos · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Levante · 2023-24: 36 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 11 geel, cijfer 6,9 Burgos · 2023-24: 35 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 11 geel, cijfer 6,9 4 U. ElgezabalÁlvaro Rodríguez Pérez Eibar · 2026-27: 9 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Eibar · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,2 Albacete · 2024-25: 26 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,5 Albacete · 2023-24: 30 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 3 assist(s), 29 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 6,9 22 Á. RodríguezAnder Madariaga Susaeta 2026-27: 10 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 2024-25: 26 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 2023-24: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 8 A. MadariagaAleix Garrido Cañizares Eibar · 2026-27: 10 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Eibar · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Barcelona · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Barcelona · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 30 A. GarridoJon Guruzeta Rodríguez 2026-27: 10 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 2 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,2 2025-26: 32 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 36 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 2024-25: 33 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 3 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,8 10 J. GuruzetaJon Bautista Orgilles 2026-27: 10 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 2024-25: 37 wedstrijden, 11 doelpunt(en), 4 assist(s), 53 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, 1 rood, cijfer 7,1 2023-24: 34 wedstrijden, 17 doelpunt(en), 2 assist(s), 53 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 7,2 9 J. BautistaJavier Martón Ansó Eibar · 2026-27: 10 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 Eibar · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Albacete · 2024-25: 13 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Ath Bilbao · 2024-25: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,2 Mirandes · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Mirandes · 2023-24: 20 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,7 Ath Bilbao · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 20 J. MartónFrancisco Jesús Crespo García Eibar · 2026-27: 7 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Las Palmas · 2025-26: 27 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 3 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,7 Elche · 2024-25: 12 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Las Palmas · 2024-25: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Las Palmas · 2023-24: 17 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 17 Pejiño
Jon Mikel Magunagoitia Blasco
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar1000——06,9
2025-26Eibar42001—27,1
2024-25Eibar3210——17,1
2023-24Amorebieta1600——17,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Anaitz Arbilla Zabala
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2710006—37,1
2025-26344131—7 27,1
2024-25260024—97,0
2023-24431134—57,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Juan Bernat Velasco
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar9005—16,7
2025-26Eibar500——06,7
2024-25Getafe140111—06,5
2024-25Villarreal1001——06,7
2024-25Paris SG000——0—
2023-24Paris SG000——0—
2023-24Benfica000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Unai Elgezabal Udondo
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar9009—37,0
2025-26Levante1112—17,9
2024-25Levante390023—97,1
2024-25Burgos—00————
2023-24Levante361031—116,9
2023-24Burgos351031—116,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Álvaro Rodríguez Pérez
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar9211—07,0
2025-26Eibar3001—16,2
2024-25Albacete260018—26,5
2023-24Albacete302329—76,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ander Madariaga Susaeta
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2710225—07,2
2025-26200——06,5
2024-25263026—26,7
2023-244011—06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Aleix Garrido Cañizares
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar101110—07,3
2025-26Eibar2001—06,9
2024-25Barcelona000——0—
2023-24Barcelona000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jon Guruzeta Rodríguez
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2710329—37,2
2025-26320236—36,8
2024-25333322—46,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jon Bautista Orgilles
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27101112—16,8
2025-26300——16,5
2024-253711453—5 17,1
2023-243417253—67,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Javier Martón Ansó
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar10125—16,5
2025-26Eibar3001—06,5
2024-25Albacete13304—16,7
2024-25Ath Bilbao3001—16,2
2024-25Mirandes—00————
2023-24Mirandes20409—56,7
2023-24Ath Bilbao000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Francisco Jesús Crespo García
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar7103—06,8
2025-26Las Palmas272315—36,7
2024-25Elche12104—06,9
2024-25Las Palmas1001—06,7
2023-24Las Palmas17206—16,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Eldense — 4-3-3

Trainer : Javi Calleja sinds 01/09/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

Ramón Vila Rovira Eldense · 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Eldense · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Cordoba · 2024-25: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 1 R. VilaFloris Smand Eldense · 2026-27: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Eldense · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,3 Cambuur · 2024-25: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Cambuur · 2023-24: 32 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 32 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 4 F. SmandAlex Serradell Garralaga Eldense · 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 Eldense · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,3 Valencia · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 5 A. SerradellJesús Clemente Corcho Eldense · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Eldense · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 5,2 Andorra · 2024-25: 28 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 6 geel Eldense · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Eldense · 2023-24: 36 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 3 assist(s), 81 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 6,6 17 J. ClementeJuan Larios López Eldense · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 Zaragoza · 2025-26: 17 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 27 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 6,6 Cultural Leonesa · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Southampton · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Southampton · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 3 J. LariosFidel Chaves de la Torre Eldense · 2026-27: 10 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 Eldense · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Albacete · 2024-25: 34 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 6 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,1 Elche · 2023-24: 17 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 Albacete · 2023-24: 14 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 10 FidelJustin Smith Eldense · 2026-27: 9 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,0 Hibernian · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Hibernian · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,4 Sp Gijon · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Livingston · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Hibernian · 2024-25: 38 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 Espanol · 2024-25: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Le Mans · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Nott'm Forest · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Huddersfield · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 14 J. SmithCarlos Guirao Mora Eldense · 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Leganes · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Betis · 2024-25: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Leganes · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 15 C. GuiraoD. Ruiz 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,5 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,3 21 D. RuizJorge Rastrojo Moro 2026-27: 9 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 7 J. RastrojoManuel Nieto Sánchez Eldense · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,2 Andorra · 2025-26: 32 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 1 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,7 Andorra · 2024-25: 34 wedstrijden, 12 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 4 geel Elche · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Andorra · 2023-24: 20 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 Elche · 2023-24: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 11 M. Nieto
Ramón Vila Rovira
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eldense901——06,8
2025-26Eldense000——0—
2024-25Cordoba200——07,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Floris Smand
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eldense10006—06,7
2025-26Eldense1001—16,3
2024-25Cambuur2005—06,9
2023-24Cambuur321132—36,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Alex Serradell Garralaga
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eldense9009—36,9
2025-26Eldense300——16,3
2024-25Valencia000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jesús Clemente Corcho
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eldense7005—16,7
2025-26Eldense2003—15,2
2024-25Andorra2800——6—
2024-25Eldense000——0—
2023-24Eldense362381—86,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Juan Larios López
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eldense60010—36,9
2025-26Zaragoza170027—66,6
2025-26Cultural Leonesa3001—07,2
2024-25Southampton000——0—
2023-24Southampton000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Fidel Chaves de la Torre
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eldense102 (2 strafsch.)07—26,8
2025-26Eldense000——0—
2024-25Albacete344617—57,1
2023-24Elche17128—37,0
2023-24Albacete14028—17,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Justin Smith
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eldense91017—47,0
2026-27Hibernian000——0—
2025-26Hibernian200——07,4
2025-26Sp Gijon2001—16,9
2025-26Livingston000——0—
2024-25Hibernian38001—17,1
2024-25Espanol5005—06,7
2023-24Le Mans000——0—
2023-24Nott'm Forest000——0—
2023-24Huddersfield—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Carlos Guirao Mora
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eldense90112—16,8
2025-26Leganes200——0—
2024-25Betis200——0—
2024-25Leganes000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

D. Ruiz
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-276007—26,5
2025-263001—16,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jorge Rastrojo Moro
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279315—17,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Manuel Nieto Sánchez
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eldense8009—16,2
2025-26Andorra325 (1 strafsch.)120—46,7
2024-25Andorra34120——4—
2024-25Elche—00————
2023-24Andorra20408—16,5
2023-24Elche11008—06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

4overwinning(en) Eibar
0gelijk
1overwinning(en) Eldense
3,4doelpunten per wedstrijd

5 onderlinge wedstrijd(en): Eibar 12 doelpunt(en), Eldense 5 · beide scoren in 80% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 80% · 2,8 geel en 0,0 rood per wedstrijd (4 verslag(en)) · scheidsrechters: E. Mallo, Manuel Orellana, Eder Mallo

Doelpuntenmakers in deze duels : K. de La Fuente Eibar, 2 · Ager Aketxe Eibar, 1 · Ander Madariaga Eibar, 1 · I. Gil Eibar, 1 · Iván Chapela Eldense, 1 · J. Magunazelaia Argoitia Eibar, 1

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
19/09/2026Eldense – Eibar LaLiga 2 ♂1 – 2Eibar
13/01/2025Eldense – Eibar LaLiga 2 ♂1 – 3Eibar
12/10/2024Eibar – Eldense LaLiga 2 ♂1 – 0Eibar
30/03/2024Eibar – Eldense LaLiga 2 ♂5 – 1Eibar
28/08/2023Eldense – Eibar LaLiga 2 ♂2 – 1Eldense

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek Eibar – Eldense →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Espagne · rechten van het seizoen: Movistar+ of DAZN zender van de wedstrijd nog niet aangekondigd
Relevé sur laliga.com le 29/09/2026.

Elders in EuropaZender
AllemagneDAZN rechten van het seizoen
AutricheDAZN rechten van het seizoen
BelgiqueDAZN rechten van het seizoen
Canada (Québec)TSN Canada of RDS rechten van het seizoen
DanemarkDisney+ rechten van het seizoen
États-Unis (New York)ESPN of ESPN Deportes of ESPN+ rechten van het seizoen
FranceDAZN of Disney+ rechten van het seizoen
GrèceMAGENTA TV rechten van het seizoen
GuadeloupeESPN of beIN Sports of Rush Sports rechten van het seizoen
IrlandeDisney+ of Premier Sports rechten van het seizoen
ItalieDAZN rechten van het seizoen
La RéunionbeIN Sports of Canal+ of SuperSport 7 of DAZN rechten van het seizoen
LuxembourgDAZN rechten van het seizoen
MarocbeIN Sports rechten van het seizoen
Pays-BasZiggo Sport rechten van het seizoen
PologneCanal+ rechten van het seizoen
PortugalDAZN rechten van het seizoen
Royaume-UniDisney+ of Premier Sports rechten van het seizoen
SénégalCanal+ of SuperSport 7 of DAZN of New World rechten van het seizoen
SuisseDAZN rechten van het seizoen
TunisiebeIN Sports rechten van het seizoen
TurquieS Sport of S Sport Plus rechten van het seizoen
Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13