AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Serie B ♂ · za 07 nov 2026 · 19:30

Benevento – Avellino

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Kansen
Wat is dit?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.

50 %1 — Benevento
27 %Gelijk
23 %2 — Avellino

Verwachte score 1 – 0 (14 %) · verwachte doelpunten 1,38 – 0,94

Wat is dit?
« Buts attendus » : combien de buts chaque équipe marquerait en moyenne si le match se rejouait beaucoup de fois, d'après ses attaques, ses défenses et le championnat. 1,70 contre 1,10 ne promet pas un 2 – 1 : c'est une tendance. Le « score attendu » est simplement le score exact le plus probable, souvent avec moins de 15 % de chances.
· waarschijnlijkste uitslag: thuisoverwinning · betrouwbaarheid goed
Wat is dit?
« Issue la plus probable » : la colonne 1, N ou 2 qui a le plus de chances (parfois une double chance, 1N ou N2, quand le match est serré). La « confiance » dit à quel point ce résultat se détache : forte à partir de 70 % (une issue domine nettement), bonne de 50 à 70 %, moyenne ou faible quand tout se tient. À 64 %, l'issue manque encore environ une fois sur trois. Elle baisse d'un cran quand les cotes et notre modèle ne s'accordent pas (12 points d'écart ou plus), et d'un cran quand le dernier face-à-face s'est joué à un but ou sur un nul : la raison est alors indiquée.

Lezing: van 10 wedstrijden als deze zou Benevento er ongeveer 5 winnen en de andere 5 niet.

Twee meningen 1 · N · 2

Wat is dit?
Deux façons d'estimer le même match. Les cotes du marché : ce que les bookmakers pensent, une fois leur marge retirée ; elles réagissent vite aux blessures et aux compositions. Notre modèle : les résultats passés seulement (force des équipes, Elo, avantage du terrain). Quand les deux se rejoignent, la prévision est solide ; quand ils s'écartent de plus de 12 points, le match est moins évident qu'il n'y paraît.

De markt (bookmakers)50 · 27 · 23
Ons model (competitie en Elo)47 · 28 · 26

✓ Beide meningen komen overeen: de voorspelling houdt stand met twee verschillende methodes.

Bron: cotes du marché · berekend op 06/11/2026. Geen quoteringen hier: quoteringen en signalen staan in de accountruimte.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Benevento VNVND van oudste naar meest recente

10/10/2026thuisCesena Serie B ♂2 – 0V
17/10/2026thuisVicenza Serie B ♂2 – 2N
24/10/2026uitArezzo Serie B ♂3 – 0V
27/10/2026thuisCatanzaro Serie B ♂1 – 1N
31/10/2026uitCremonese Serie B ♂0 – 2D

Avellino VNDNV van oudste naar meest recente

09/10/2026thuisSampdoria Serie B ♂4 – 1V
18/10/2026uitCesena Serie B ♂1 – 1N
24/10/2026thuisPadova Serie B ♂0 – 1D
27/10/2026uitVirtus Entella Serie B ♂1 – 1N
01/11/2026thuisPisa Serie B ♂2 – 0V

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Benevento 5 wedstrijden ongeslagen thuis
komt van een 0-2-nederlaag tegen Cremonese · 2 W, 2 G, 1 V in de laatste 5 wedstrijden (8 gescoord, 5 tegen)

Avellino 3 wedstrijden zonder overwinning uit
komt van een 2-0-zege tegen Pisa · 2 W, 2 G, 1 V in de laatste 5 wedstrijden (8 gescoord, 4 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Benevento

Aanval · 1,40 doelpunt(en) per wedstrijd (1,80 thuis, 0,50 uit) · 15,8 schoten per wedstrijd, 31% op doel · niet gescoord in 14% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 16-30e minuut

Verdediging · 1,00 tegen per wedstrijd (1,20 thuis, 0,50 uit) · 29% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 61-75e minuut · 20 geel, 1 rood

Discipline · 14,4 overtreding(en) per wedstrijd · 1,9 buitenspel per wedstrijd · 2,80 geel en 0,30 rood per wedstrijd (fiches de match, 8 wedstrijd(en))

Doelman · G. Vannucchi rotatie · 3 redding(en), 43% van de schoten op doel gestopt · 4,00 tegen per 90 min · cijfer 6,9

Trainer · Antonio Floro Flores sinds 01/08/2026 · 1 club(s) getraind sinds 2026
Systeem: 4-1-3-2 · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (ook 4-1-4-1 ×1, 4-3-2-1 ×1)

Vorm (API-Football): LDLWWWD

Avellino

Aanval · 1,70 doelpunt(en) per wedstrijd (2,30 thuis, 1,00 uit) · 12,1 schoten per wedstrijd, 34% op doel · niet gescoord in 0% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 16-30e minuut

Verdediging · 1,10 tegen per wedstrijd (1,00 thuis, 1,30 uit) · 29% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 46-60e minuut · 17 geel, 0 rood

Discipline · 13,5 overtreding(en) per wedstrijd · 1,7 buitenspel per wedstrijd · 2,30 geel en 0,30 rood per wedstrijd (fiches de match, 18 wedstrijd(en))

Doelman · T. Martinelli rotatie · 2 redding(en), 40% van de schoten op doel gestopt · 3,00 tegen per 90 min · cijfer 6,9

Trainer · Alessandro Nesta sinds 01/08/2026 · 1 club(s) getraind sinds 2026
Systeem: 3-5-2, défense à trois centraux · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (ook 4-2-3-1 ×1)

Vorm (API-Football): LWWDLWD

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Benevento

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Avellino

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 11,8 voor Benevento, 12,1 voor Avellino · Verwachte gele kaarten: 3,7 · Verwacht buitenspel: 4,0

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: F. SalveminiFrancesco Paolo Salvemini

SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272002—06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,7 per wedstrijd), L. CherubiniLuigi Cherubini
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Benevento6104—17,2
2026-27Italy100——06,6
2025-26Sampdoria352131—3 16,9
2025-26Roma—00————
2024-25Carrarese302522—46,9
2024-25Roma000——0—
2023-24Roma000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), W. CheddiraWalid Cheddira
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Avellino6205—06,8
2025-26Lecce173120—26,7
2025-26Sassuolo1002—05,9
2025-26Napoli000——0—
2024-25Espanol341130—36,6
2024-25Napoli200——06,7
2023-24Frosinone367 (1 strafsch.)127—06,8
2023-24Napoli—0 (1 strafsch.)127——6,8
2023-24Bari000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), R. RussoRaffaele Russo
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271001—06,2
2025-261102—07,7
2024-253560——3 1—
2023-241410——1—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Benevento

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
10 L. CherubiniLuigi Cherubini
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Benevento6104—17,2
2026-27Italy100——06,6
2025-26Sampdoria352131—3 16,9
2025-26Roma—00————
2024-25Carrarese302522—46,9
2024-25Roma000——0—
2023-24Roma000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

9 %100,3941 %
11 D. LamestaDavide Lamesta
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27210——07,5
2024-253750——4—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

4 %101,0032 %
V. BattistaV. Battista

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

3 %00—60 %

Avellino

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
9 W. CheddiraWalid Cheddira
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Avellino6205—06,8
2025-26Lecce173120—26,7
2025-26Sassuolo1002—05,9
2025-26Napoli000——0—
2024-25Espanol341130—36,6
2024-25Napoli200——06,7
2023-24Frosinone367 (1 strafsch.)127—06,8
2023-24Napoli—0 (1 strafsch.)127——6,8
2023-24Bari000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

12 %200,5341 %
2 F. MissoriFilippo Missori
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Avellino5003—16,6
2026-27Sassuolo1001—06,9
2025-26Avellino322226—66,9
2025-26Sassuolo—00————
2024-25Sassuolo1400——06,6
2023-24Sassuolo8001—06,6
2023-24Roma000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

2 %000,0049 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Benevento — 4-1-3-2

Trainer : Antonio Floro Flores sinds 01/08/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

Gianmarco Vannucchi Benevento · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Ternana · 2024-25: 35 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, 1 rood 26 G. VannucchiPietro Beruatto Benevento · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 5,9 Spezia · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Pisa · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Sampdoria · 2024-25: 18 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Pisa · 2024-25: 16 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Pisa · 2023-24: 30 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 5 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,0 20 P. BeruattoStefano Scognamillo Benevento · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,3 Catanzaro · 2024-25: 37 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 40 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 7,0 Catanzaro · 2023-24: 37 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 54 overtreding(en), — buitenspel, 15 geel, cijfer 6,9 14 S. ScognamilloEdoardo Pierozzi Benevento · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Pescara · 2024-25: 32 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 7 geel Cesena · 2023-24: 30 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 4 geel Fiorentina · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 77 E. PierozziChristian Dalle Mura Benevento · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Juve Stabia · 2025-26: 16 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Cosenza · 2024-25: 23 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,9 Fiorentina · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Ternana · 2023-24: 14 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Fiorentina · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 15 C. Dalle MuraMattia Maita Benevento · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Bari · 2024-25: 35 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 39 overtreding(en), — buitenspel, 10 geel, cijfer 7,0 Bari · 2023-24: 32 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 53 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, 1 rood, cijfer 6,7 8 M. MaitaChristian Kouan Oulaï Benevento · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Cosenza · 2024-25: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 41 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, 1 rood, cijfer 6,7 Cosenza · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 28 C. KouanAntonis Siatounis Benevento · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Virtus Entella · 2024-25: 12 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Virtus Entella · 2023-24: 17 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel 6 A. SiatounisDavide Lamesta 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,5 2024-25: 37 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 4 geel 11 D. LamestaLuigi Cherubini Benevento · 2026-27: 6 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 Italy · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Sampdoria · 2025-26: 35 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, 1 rood, cijfer 6,9 Roma · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Carrarese · 2024-25: 30 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 5 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,9 Roma · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Roma · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 10 L. CherubiniFrancesco Paolo Salvemini 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 9 F. Salvemini
Gianmarco Vannucchi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Benevento100——06,9
2024-25Ternana3500——1 1—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Pietro Beruatto
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Benevento2011—15,9
2025-26Spezia1002—06,5
2025-26Pisa—00————
2024-25Sampdoria180015—16,7
2024-25Pisa160015—16,7
2023-24Pisa301521—47,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Stefano Scognamillo
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Benevento2001—16,3
2024-25Catanzaro371240—97,0
2023-24Catanzaro370154—156,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Edoardo Pierozzi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Benevento2001—06,3
2024-25Pescara3240——7—
2023-24Cesena3020——4—
2023-24Fiorentina—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Christian Dalle Mura
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Benevento000——0—
2025-26Juve Stabia16016—16,9
2024-25Cosenza230115—56,9
2024-25Fiorentina—00————
2023-24Ternana14008—16,8
2023-24Fiorentina000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Mattia Maita
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Benevento2001—06,9
2024-25Bari351139—107,0
2023-24Bari320153—5 16,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Christian Kouan Oulaï
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Benevento200——06,6
2024-25Cosenza330041—8 16,7
2023-24Cosenza—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Antonis Siatounis
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Benevento000——0—
2024-25Virtus Entella1200——0—
2023-24Virtus Entella1700——2—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Davide Lamesta
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27210——07,5
2024-253750——4—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Luigi Cherubini
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Benevento6104—17,2
2026-27Italy100——06,6
2025-26Sampdoria352131—3 16,9
2025-26Roma—00————
2024-25Carrarese302522—46,9
2024-25Roma000——0—
2023-24Roma000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Francesco Paolo Salvemini
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272002—06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 10 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (24/10/2026) behouden.

Avellino — 3-5-2

Trainer : Alessandro Nesta sinds 01/08/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

Tommaso Martinelli Avellino · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Sampdoria · 2025-26: 16 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 Fiorentina · 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Fiorentina · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Fiorentina · 2023-24: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 50 T. MartinelliMichael Venturi Avellino · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Venezia · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Cosenza · 2024-25: 30 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 34 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, 1 rood, cijfer 6,7 Cosenza · 2023-24: 30 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 55 overtreding(en), — buitenspel, 15 geel, 1 rood, cijfer 6,9 23 M. VenturiAlessandro Di Bitonto Sassuolo · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Avellino · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 0,0 5 A. Di BitontoPatrick Enrici Avellino · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Avellino · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Avellino · 2024-25: 36 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 7 geel Lecco · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 56 P. EnriciFilippo Missori Avellino · 2026-27: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Sassuolo · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Avellino · 2025-26: 32 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 6,9 Sassuolo · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Sassuolo · 2024-25: 14 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Sassuolo · 2023-24: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Roma · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2 F. MissoriBrando Moruzzi Avellino · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,2 Empoli · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Pescara · 2024-25: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 8 geel Pescara · 2023-24: 17 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 3 geel 27 B. MoruzziMichele Besaggio Avellino · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Avellino · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Brescia · 2024-25: 31 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,7 Brescia · 2023-24: 22 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 39 M. BesaggioLuca Palmiero 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 2025-26: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 47 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, 1 rood, cijfer 7,0 2024-25: 32 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 13 geel 2023-24: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 8 geel 6 L. PalmieroMartin Njøten Palumbo 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 2025-26: 36 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 3 assist(s), 25 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,8 2024-25: 16 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel 20 M. PalumboWalid Cheddira Avellino · 2026-27: 6 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Lecce · 2025-26: 17 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 Sassuolo · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 5,9 Napoli · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Espanol · 2024-25: 34 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 30 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,6 Napoli · 2024-25: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Frosinone · 2023-24: 36 wedstrijden, 7 doelpunt(en), 1 assist(s), 27 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Napoli · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 27 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Bari · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 9 W. CheddiraRaffaele Russo 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 2025-26: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,7 2024-25: 35 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, 1 rood 2023-24: 14 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel 10 R. Russo
Tommaso Martinelli
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Avellino100——06,9
2025-26Sampdoria1600——27,0
2025-26Fiorentina400——0—
2024-25Fiorentina000——0—
2023-24Fiorentina100——06,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Michael Venturi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Avellino100——06,6
2025-26Venezia3006—06,8
2024-25Cosenza301134—5 16,7
2023-24Cosenza301055—15 16,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Alessandro Di Bitonto
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Sassuolo100——06,3
2026-27Avellino0000—00,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Patrick Enrici
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Avellino000——0—
2025-26Avellino1001—06,7
2024-25Avellino3620——7—
2023-24Lecco000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Filippo Missori
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Avellino5003—16,6
2026-27Sassuolo1001—06,9
2025-26Avellino322226—66,9
2025-26Sassuolo—00————
2024-25Sassuolo1400——06,6
2023-24Sassuolo8001—06,6
2023-24Roma000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Brando Moruzzi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Avellino1004—16,2
2025-26Empoli1012—06,5
2024-25Pescara3300——8—
2023-24Pescara1710——3—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Michele Besaggio
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Avellino1002—06,5
2025-26Avellino100——06,3
2024-25Brescia311021—56,7
2023-24Brescia220017—26,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Luca Palmiero
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271002—06,6
2025-26330147—9 17,0
2024-253200——13—
2023-243300——8—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Martin Njøten Palumbo
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27100——06,3
2025-26364325—46,8
2024-251610——1—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Walid Cheddira
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Avellino6205—06,8
2025-26Lecce173120—26,7
2025-26Sassuolo1002—05,9
2025-26Napoli000——0—
2024-25Espanol341130—36,6
2024-25Napoli200——06,7
2023-24Frosinone367 (1 strafsch.)127—06,8
2023-24Napoli—0 (1 strafsch.)127——6,8
2023-24Bari000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Raffaele Russo
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271001—06,2
2025-261102—07,7
2024-253560——3 1—
2023-241410——1—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 11 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (24/10/2026) behouden.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

1overwinning(en) Benevento
1gelijk
0overwinning(en) Avellino
2,5doelpunten per wedstrijd

2 onderlinge wedstrijd(en): Benevento 3 doelpunt(en), Avellino 2 · beide scoren in 100% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 50%

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
01/05/2017Benevento – Avellino Serie B ♂2 – 1Benevento
10/12/2016Avellino – Benevento Serie B ♂1 – 1gelijk

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek Benevento – Avellino →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Uitzending onbekend: geen zender aangekondigd en geen rechten bekend voor deze competitie.

Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13