Serie B ♂ · za 07 nov 2026 · 15:00
Padova – Empoli
Actualiteit van de informatie 4 na te kijken
- Voorspelling berekend : 17 u geleden
- Selectie van Padova : op 25/10/2026 na te kijken
- Afwezigen bij Padova : op 25/10/2026 na te kijken
- Selectie van Empoli : op 23/10/2026 na te kijken
- Afwezigen bij Empoli : op 24/10/2026 na te kijken
Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.
KansenWat is dit?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.
Wat is dit?
Verwachte score 1 – 0 (13 %) · verwachte doelpunten 1,39 – 0,95 Wat is dit?
Wat is dit?
Lezing: van 10 wedstrijden als deze zou Padova er ongeveer 4 winnen en de andere 6 niet.
Twee meningen 1 · N · 2 Wat is dit?
✓ Beide meningen komen overeen: de voorspelling houdt stand met twee verschillende methodes.
⚖ Laatste onderlinge duel was spannend: Padova 1 – 0 Empoli op 12/04/2026, gewonnen met één doelpunt verschil.
Bron: cotes du marché · berekend op 06/11/2026. Geen quoteringen hier: quoteringen en signalen staan in de accountruimte.
VormWat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Wat is dit?
Padova DDVVN van oudste naar meest recente
| 11/10/2026 | thuis | Carrarese Serie B ♂ | 0 – 2 | D |
| 17/10/2026 | thuis | Virtus Entella Serie B ♂ | 1 – 2 | D |
| 24/10/2026 | uit | Avellino Serie B ♂ | 1 – 0 | V |
| 27/10/2026 | thuis | Sudtirol Serie B ♂ | 2 – 0 | V |
| 31/10/2026 | uit | Catanzaro Serie B ♂ | 1 – 1 | N |
Empoli DNDDN van oudste naar meest recente
| 10/10/2026 | thuis | Palermo Serie B ♂ | 2 – 4 | D |
| 17/10/2026 | uit | Ascoli Serie B ♂ | 1 – 1 | N |
| 23/10/2026 | thuis | Vicenza Serie B ♂ | 0 – 2 | D |
| 27/10/2026 | uit | Cesena Serie B ♂ | 1 – 2 | D |
| 01/11/2026 | thuis | Juve Stabia Serie B ♂ | 2 – 2 | N |
Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.
Lopende reeksenWat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Wat is dit?
Padova 4 wedstrijden met een doelpunt 3 wedstrijden ongeslagen
komt van een 1-1-gelijkspel tegen Catanzaro · 2 W, 1 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (5 gescoord, 5 tegen)
Empoli 7 wedstrijden zonder overwinning 4 wedstrijden zonder overwinning thuis 3 wedstrijden zonder overwinning uit
komt van een 2-2-gelijkspel tegen Juve Stabia · 0 W, 2 G, 3 V in de laatste 5 wedstrijden (6 gescoord, 11 tegen)
KrachtsverhoudingenWat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Wat is dit?
Padova
Aanval · 0,90 doelpunt(en) per wedstrijd (0,80 thuis, 1,00 uit) · 11,0 schoten per wedstrijd, 27% op doel · niet gescoord in 13% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 61-75e minuut
Verdediging · 1,30 tegen per wedstrijd (1,30 thuis, 1,30 uit) · 38% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 0-15e minuut · 15 geel, 1 rood
Discipline · 14,0 overtreding(en) per wedstrijd · 2,5 buitenspel per wedstrijd · 2,30 geel en 0,40 rood per wedstrijd (fiches de match, 18 wedstrijd(en))
Doelman · L. Mouquet
Trainer · Roberto Breda sinds 01/05/2026 · 1 club(s) getraind sinds 2026
Systeem: 3-5-2, défense à trois centraux · attaque en difficulté · marque surtout entre la 61e et la 75e minute
Vorm (API-Football): WDLWLLLW
Empoli
Aanval · 1,00 doelpunt(en) per wedstrijd (1,00 thuis, 1,00 uit) · 11,9 schoten per wedstrijd, 31% op doel · niet gescoord in 14% van de wedstrijden · strafschoppen 2 benut · sterkste fase: 16-30e minuut
Verdediging · 1,60 tegen per wedstrijd (1,70 thuis, 1,50 uit) · 29% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 61-75e minuut · 14 geel, 2 rood
Discipline · 16,8 overtreding(en) per wedstrijd · 2,0 buitenspel per wedstrijd · 2,20 geel en 0,40 rood per wedstrijd (fiches de match, 18 wedstrijd(en))
Doelman · J. Seghetti rotatie · 4 redding(en), 80% van de schoten op doel gestopt · 1,00 tegen per 90 min · cijfer 7,6
Trainer · Guido Pagliuca sinds 01/08/2026 · 1 club(s) getraind sinds 2026
Systeem: 3-5-2, défense à trois centraux · attaque en difficulté · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (ook 4-2-3-1 ×1, 3-4-2-1 ×1)
Vorm (API-Football): WLWLLLD
Geblesseerd en geschorstWat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Wat is dit?
Padova
Geen bekende afwezige per 25/10/2026.
Empoli
- Schorsing Marco Curto · Rode kaart in de laatste wedstrijd (Empoli – Vicenza) waarschijnlijke schorsing 23/10/2026
Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.
ScheidsrechterWat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Wat is dit?
Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).
Disciplinair risicoWat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Wat is dit?
Verwachte overtredingen: 11,4 voor Padova, 12,6 voor Empoli · Verwachte gele kaarten: 3,4 · Verwacht buitenspel: 4,5
Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.
Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: J. CeesayLars Joseph Ceesay W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Empoli 1 0 0 1 — 0 5,9 2025-26 Antalyaspor 2 0 0 — — 1 — 2025-26 Empoli 1 0 0 1 — 0 6,3 2024-25 Cesena 3 1 0 — — 0 7,0 Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Spezia 2 1 0 1 — 0 6,7 2024-25 Cosenza 17 5 0 12 — 4 6,6 2024-25 Juve Stabia 16 2 0 12 — 1 6,6 Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sassuolo 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Sassuolo 1 0 0 — — 0 6,2 2024-25 Sassuolo 25 7 (2 strafsch.) 0 9 — 2 6,8 2023-24 Spezia 26 4 (1 strafsch.) 0 22 — 3 6,7 2023-24 Sassuolo — 0 0 — — — — Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 1 0 0 — — 0 6,9 2025-26 1 0 0 4 — 1 6,5 2024-25 0 0 0 — — 0 —
Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.
Waarschijnlijke doelpuntenmakersWat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Wat is dit?
Padova
| Speler | Scoort | Doelpunten | Assists | Doelpunten / 90 min | Speelt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
90 G. ArtisticoGabriele Artistico
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 6 % | 0 | 0 | — | 60 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20 M. BortolussiMattia Bortolussi
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 6 % | 0 | 0 | — | 60 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
92 C. BuonaiutoCristian Buonaiuto
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 6 % | 0 | 0 | — | 60 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 G. CaprariGianluca Caprari
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 6 % | 0 | 0 | — | 60 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15 K. LasagnaKevin Lasagna
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 6 % | 0 | 0 | — | 60 % |
Empoli
| Speler | Scoort | Doelpunten | Assists | Doelpunten / 90 min | Speelt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
91 N. CorradoNiccolò Corrado
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 4 % | 0 | 0 | 0,00 | 66 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 E. SaporitiEdoardo Saporiti
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 3 % | 1 | 0 | 1,00 | 24 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
98 K. ZedadkaKarim Zedadka
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 2 % | 0 | 0 | 0,00 | 41 % |
Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.
Waarschijnlijke opstellingenWat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Wat is dit?
Padova — 3-5-2
Trainer : Roberto Breda sinds 01/05/2026 · vastgelegd op 25/10/2026
| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | Monza | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Frosinone | 29 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Monza | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Monza | 7 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Alessandro Dellavalle| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | Modena | 15 | 0 | 0 | 19 | — | 2 | 6,9 |
| 2024-25 | Modena | 21 | 1 | 0 | 14 | — | 1 | 7,0 |
| 2024-25 | Torino | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Torino | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Filippo Lorenzo Sgarbi| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | Padova | 1 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Cosenza | 15 | 0 | 0 | 16 | — | 3 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Ternana | 9 | 1 | 0 | 6 | — | 2 | 6,6 |
| 2023-24 | Cosenza | 8 | 0 | 0 | 6 | — | 1 1 | 6,6 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Matteo Lovato| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | Empoli | 33 | 3 | 0 | 45 | — | 5 1 | 6,8 |
| 2024-25 | Salernitana | 23 | 0 | 0 | 11 | — | 1 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Sassuolo | 20 | 1 | 0 | 11 | — | 1 1 | 6,7 |
| 2023-24 | Salernitana | 13 | 0 | 0 | 7 | — | 2 | 6,6 |
| 2023-24 | Torino | 13 | 0 | 0 | 7 | — | 2 | 6,6 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Alessandro Capelli| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | 37 | 5 | 0 | — | — | 2 | — |
| 2023-24 | 36 | 3 | 0 | — | — | 3 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Emanuele Zuelli| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | Carrarese | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Carrarese | 33 | 2 | 3 | 21 | — | 3 | 6,8 |
| 2024-25 | Pisa | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Carrarese | 35 | 3 | 0 | — | — | 3 | — |
| 2023-24 | Pisa | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
G. GiuntiNog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Lorenzo Carissoni| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | Juve Stabia | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Cittadella | 31 | 2 | 1 | 52 | — | 5 | 6,9 |
| 2023-24 | Cittadella | 31 | 2 | 3 | 47 | — | 9 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Pietro Fusi| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | 34 | 3 | 0 | — | — | 13 | — |
| 2023-24 | 31 | 2 | 0 | — | — | 14 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Gabriele Artistico| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | Spezia | 2 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Cosenza | 17 | 5 | 0 | 12 | — | 4 | 6,6 |
| 2024-25 | Juve Stabia | 16 | 2 | 0 | 12 | — | 1 | 6,6 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Luca Moro| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sassuolo | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Sassuolo | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | Sassuolo | 25 | 7 (2 strafsch.) | 0 | 9 | — | 2 | 6,8 |
| 2023-24 | Spezia | 26 | 4 (1 strafsch.) | 0 | 22 | — | 3 | 6,7 |
| 2023-24 | Sassuolo | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 11 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (24/10/2026) behouden.
Empoli — 3-5-2
Trainer : Guido Pagliuca sinds 01/08/2026 · vastgelegd op 23/10/2026
| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,6 |
| 2024-25 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2023-24 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Luca Magnino| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Empoli | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 5,6 |
| 2025-26 | Empoli | 15 | 1 | 1 | 24 | — | 4 | 6,6 |
| 2025-26 | Modena | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Modena | 29 | 1 | 0 | 27 | — | 6 | 6,7 |
| 2023-24 | Modena | 38 | 1 | 2 | 49 | — | 4 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Cristian Cauz| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Empoli | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Modena | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Modena | 28 | 1 | 1 | 8 | — | 3 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Modena | 29 | 0 | 0 | 16 | — | 5 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
M. Egan| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Niccolò Corrado| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Empoli | 6 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Frosinone | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Brescia | 36 | 1 | 2 | 11 | — | 1 | 6,8 |
| 2024-25 | Frosinone | 32 | 1 | 2 | 11 | — | 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Ternana | 18 | 0 | 1 | 1 | — | 1 | 6,7 |
| 2023-24 | Modena | 17 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Karim Zedadka| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Empoli | 7 | 0 | 0 | 10 | — | 1 | 6,5 |
| 2025-26 | Sudtirol | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Sudtirol | 18 | 1 | 1 | 19 | — | 2 | 6,8 |
| 2023-24 | Ascoli | 14 | 0 | 0 | 21 | — | 2 | 6,9 |
| 2023-24 | Napoli | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Filippo Bandinelli| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Empoli | 4 | 0 | 0 | 7 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Spezia | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Spezia | 33 | 1 | 3 | 66 | — | 7 | 6,8 |
| 2023-24 | Spezia | 29 | 0 | 1 | 50 | — | 6 | 6,8 |
| 2023-24 | Empoli | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Edoardo Saporiti| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 1 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | 0 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 8,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Duccio Degli Innocenti| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Empoli | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 4,5 |
| 2025-26 | Empoli | 24 | 0 | 2 | 16 | — | 5 | 6,8 |
| 2024-25 | Spezia | 17 | 0 | 0 | 9 | — | 3 | 6,9 |
| 2024-25 | Empoli | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Lecco | 29 | 0 | 1 | 30 | — | 8 | 6,9 |
| 2023-24 | Empoli | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Lars Joseph Ceesay| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Empoli | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 5,9 |
| 2025-26 | Antalyaspor | 2 | 0 | 0 | — | — | 1 | — |
| 2025-26 | Empoli | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Cesena | 3 | 1 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Bohdan Popov| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,5 |
| 2024-25 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 10 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (23/10/2026) behouden.
Onderlinge duelsWat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Wat is dit?
6 onderlinge wedstrijd(en): Padova 6 doelpunt(en), Empoli 8 · beide scoren in 50% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 33% · 4,5 geel en 0,0 rood per wedstrijd (2 verslag(en)) · scheidsrechters: D. Perenzoni, M. Caputi
Doelpuntenmakers in deze duels : B. Popov Empoli, 2 · M. Bortolussi Padova, 2 · S. Shpendi Empoli, 1
| Datum | Wedstrijd | Uitslag | Winnaar |
|---|---|---|---|
| 12/04/2026 | Padova – Empoli Serie B ♂ | 1 – 0 | Padova |
| 23/08/2025 | Empoli – Padova Serie B ♂ | 3 – 1 | Empoli |
| 22/02/2014 | Padova – Empoli Serie B ♂ | 0 – 1 | Empoli |
| 21/09/2013 | Empoli – Padova Serie B ♂ | 3 – 1 | Empoli |
| 23/02/2013 | Empoli – Padova Serie B ♂ | 1 – 1 | gelijk |
| 25/09/2012 | Padova – Empoli Serie B ♂ | 2 – 0 | Padova |
Van meest recent naar oudst.
Volledige historiek Padova – Empoli →
Tv-uitzendingWat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Wat is dit?
Uitzending onbekend: geen zender aangekondigd en geen rechten bekend voor deze competitie.