AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Ligue Europa ♂ · do 26 nov 2026 · 18:45

Celta – Bournemouth

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Celta DDV van oudste naar meest recente

16/09/2026uitOmonia Nicosia Ligue Europa ♂0 – 1D
15/10/2026thuisJuventus Ligue Europa ♂1 – 2D
22/10/2026uitCeltic Ligue Europa ♂2 – 1V

Bournemouth VVV van oudste naar meest recente

17/09/2026uitSociedad Ligue Europa ♂2 – 1V
15/10/2026thuisSturm Graz Ligue Europa ♂3 – 0V
22/10/2026thuisMilan Ligue Europa ♂3 – 0V

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Celta geen reeks (twee gelijke uitslagen op rij)
komt van een 2-1-zege tegen Celtic · 1 W, 0 G, 2 V in de laatste 3 wedstrijden (3 gescoord, 4 tegen)

Bournemouth 3 overwinningen op rij 2 wedstrijden zonder tegendoelpunt
komt van een 3-0-zege tegen Milan · 3 W, 0 G, 0 V in de laatste 3 wedstrijden (8 gescoord, 1 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Celta

Aanval · 1,10 doelpunt(en) per wedstrijd (1,80 thuis, 0,30 uit) · 16,7 schoten per wedstrijd, 22% op doel · niet gescoord in 44% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 31-45e minuut

Verdediging · 0,80 tegen per wedstrijd (1,20 thuis, 0,30 uit) · 44% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 16-30e minuut · 15 geel, 1 rood

Discipline · 10,7 overtreding(en) per wedstrijd · 2,0 buitenspel per wedstrijd · 1,00 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 3 wedstrijd(en))

Doelman · I. Radu rotatie · 7 redding(en), 70% van de schoten op doel gestopt · 1,50 tegen per 90 min · cijfer 7,2

Trainer · Claudio Giraldez sinds 01/07/2025 · 1 club(s) getraind sinds 2025
Systeem: 3-4-3, défense à trois centraux · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 31e et la 45e minute

Vorm (API-Football): DLLDDDWDW

Bournemouth

Aanval · 1,30 doelpunt(en) per wedstrijd (1,30 thuis, 1,30 uit) · 18,3 schoten per wedstrijd, 33% op doel · niet gescoord in 14% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 46-60e minuut

Verdediging · 1,90 tegen per wedstrijd (1,00 thuis, 3,00 uit) · 14% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 76-90e minuut · 21 geel, 0 rood

Discipline · 14,0 overtreding(en) per wedstrijd · 2,3 buitenspel per wedstrijd · 2,70 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 3 wedstrijd(en))

Doelman · M. Di Gregorio rotatie · 1 redding(en), 100% van de schoten op doel gestopt · 0,00 tegen per 90 min · cijfer 6,9

Trainer · M. Rose sinds 01/09/2026 · 8 club(s) getraind sinds 2012
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 46e et la 60e minute

Vorm (API-Football): LDDDLLW

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Celta

  • Blessure A. Nunez · Lies miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure B. Iglesias · Kuit miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure C. Starfelt · Spierblessure miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure J. El Abdellaoui · Knie miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure M. Roman · Knie miste de vorige wedstrijd 25/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: P. Duran (Kuit)

Bournemouth

  • Blessure A. Scott · Dij miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure E. J. Kroupi · Voet miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure J. Araujo · Dij miste de vorige wedstrijd 25/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: D. Jebbison (Off the roster), F. Forster (Off the roster), J. Sanchez (Off the roster), M. Aarons (Off the roster), V. Milosavljevic (Off the roster)

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 11,2 voor Celta, 11,4 voor Bournemouth · Verwachte gele kaarten: 3,5 · Verwacht buitenspel: 4,8

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Meeste kans op een gele kaart

SpelerTeamOvertredingen / 90 minGeel / 90 minRisico
W. SwedbergWilliot Theo Swedberg
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Celta2015—26,8
2026-27Sweden2001—06,5
2025-26Celta2004—06,5
2024-25Celta334521—16,7
2023-24Celta31506—16,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Celta1,650,4329 %

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: W. SwedbergWilliot Theo Swedberg

SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Celta2015—26,8
2026-27Sweden2001—06,5
2025-26Celta2004—06,5
2024-25Celta334521—16,7
2023-24Celta31506—16,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,7 per wedstrijd), Ferran JutglàFerran Jutglà Blanch
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Celta2002—06,4
2025-26Celta2001—06,3
2024-25Club Brugge387316—27,0
2023-24Club Brugge3580——1—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,7 per wedstrijd), EvanilsonFrancisco Evanilson de Lima Barbosa
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Bournemouth2102—17,3
2025-26Bournemouth366126—16,6
2024-25Bournemouth3110137—1 17,1
2024-25Porto000——0—
2023-24Porto2713 (2 strafsch.)337—5 17,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,7 per wedstrijd), Iago AspasIago Aspas Juncal
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271000—06,4
2025-262004—06,1
2024-253010 (5 strafsch.)516—57,3
2023-24359 (3 strafsch.)1019—6 17,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Celta

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
23 Hugo ÁlvarezHugo Álvarez Antúnez
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Celta2101—06,9
2025-26Celta3003—06,6
2024-25Celta344325—66,8
2023-24Celta B2760——2—
2023-24Celta15119—17,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

8 %100,8743 %
9 Ferran JutglàFerran Jutglà Blanch
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Celta2002—06,4
2025-26Celta2001—06,3
2024-25Club Brugge387316—27,0
2023-24Club Brugge3580——1—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

7 %000,0072 %
5 Sergio CarreiraSergio Carreira Vilariño
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Celta2002—06,5
2025-26Celta1002—06,9
2024-25Celta230419—16,9
2024-25Elche—00————
2023-24Elche200113—16,9
2023-24Celta000——0—
2023-24Villarreal—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

5 %000,0072 %
19 W. SwedbergWilliot Theo Swedberg
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Celta2015—26,8
2026-27Sweden2001—06,5
2025-26Celta2004—06,5
2024-25Celta334521—16,7
2023-24Celta31506—16,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

4 %010,0043 %
24 C. DriouechCouhaib Driouech
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Celta2002—06,6
2025-26PSV Eindhoven100——0—
2024-25PSV Eindhoven26211—06,9
2024-25Excelsior—00————
2023-24Excelsior266730—47,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

3 %000,0043 %

Bournemouth

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
10 R. ChristieRyan Christie
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Scotland3002—16,5
2026-27Bournemouth1302—09,7
2025-26Bournemouth1002—07,3
2024-25Bournemouth292343—97,1
2023-24Bournemouth370548—67,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

14 %303,0043 %
9 EvanilsonFrancisco Evanilson de Lima Barbosa
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Bournemouth2102—17,3
2025-26Bournemouth366126—16,6
2024-25Bournemouth3110137—1 17,1
2024-25Porto000——0—
2023-24Porto2713 (2 strafsch.)337—5 17,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

13 %100,6472 %
11 B. DoakBen Gannon Doak
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Scotland3003—06,5
2026-27Bournemouth1013—07,7
2025-26Bournemouth1001—06,5
2025-26Liverpool000——0—
2024-25Middlesbrough243726—77,0
2024-25Liverpool000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

3 %010,0043 %
30 Á. RodríguezÁlvaro Daniel Rodríguez Muñoz
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Bournemouth1000—06,6
2025-26Elche2003—16,8
2024-25Getafe302030—66,9
2024-25Real Madrid00030—06,9
2023-24Elche210——0 16,6
2023-24Real Madrid100——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

3 %000,0043 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Celta — 3-4-3

Trainer : Claudio Giraldez sinds 01/07/2025 · vastgelegd op 23/10/2026

Ionuț Andrei Radu Romania · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,0 Celta · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Celta · 2025-26: 12 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 Venezia · 2024-25: 15 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Bournemouth · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Inter · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Bournemouth · 2023-24: 13 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,1 Inter · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 13 I. RaduJavier Rodríguez Galiano Celta · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Spain · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Celta · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Celta · 2024-25: 37 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 2 assist(s), 37 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 6,9 Celta B · 2023-24: 36 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 7 geel Celta · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 20 J. RodríguezMarcos Alonso Mendoza Celta · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Celta · 2025-26: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 Celta · 2024-25: 31 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 10 geel, 2 rood, cijfer 7,1 Barcelona · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Celta · 2023-24: 21 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Barcelona · 2023-24: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 3 M. AlonsoJavier Rueda García Celta · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 2,9 Celta · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,2 Albacete · 2024-25: 31 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 1 assist(s), 23 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 7,1 Celta · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Celta B · 2023-24: 32 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, 1 rood Celta · 2023-24: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 17 J. RuedaSergio Carreira Vilariño Celta · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Celta · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Celta · 2024-25: 23 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 4 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Elche · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Elche · 2023-24: 20 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Celta · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Villarreal · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 5 S. CarreiraHugo Álvarez Antúnez Celta · 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Celta · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Celta · 2024-25: 34 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 3 assist(s), 25 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 6,8 Celta B · 2023-24: 27 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel Celta · 2023-24: 15 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 23 H. ÁlvarezAleix Febas Pérez Celta · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Elche · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Elche · 2024-25: 37 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 29 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 7,1 Elche · 2023-24: 42 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 29 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,0 14 A. FebasH. Burcio Celta B · 2026-27: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Celta · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Celta · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 30 H. BurcioFerran Jutglà Blanch Celta · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 Celta · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Club Brugge · 2024-25: 38 wedstrijden, 7 doelpunt(en), 3 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 Club Brugge · 2023-24: 35 wedstrijden, 8 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel 9 F. JutglàIago Aspas Juncal 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,1 2024-25: 30 wedstrijden, 10 doelpunt(en), 5 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,3 2023-24: 35 wedstrijden, 9 doelpunt(en), 10 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, 1 rood, cijfer 7,5 10 I. AspasWilliot Theo Swedberg Celta · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 Sweden · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Celta · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Celta · 2024-25: 33 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 5 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Celta · 2023-24: 31 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 19 W. Swedberg
Ionuț Andrei Radu
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Romania2000—06,0
2026-27Celta2000—07,2
2025-26Celta1200——26,7
2024-25Venezia1500——17,0
2024-25Bournemouth—00————
2024-25Inter000——07,0
2023-24Bournemouth1300——06,1
2023-24Inter—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Javier Rodríguez Galiano
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Celta2001—06,8
2026-27Spain100——06,6
2025-26Celta100——06,6
2024-25Celta373237—76,9
2023-24Celta B3630——7—
2023-24Celta000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Marcos Alonso Mendoza
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Celta2000—06,9
2025-26Celta11009—27,0
2024-25Celta313 (3 strafsch.)031—10 27,1
2024-25Barcelona—00————
2023-24Celta21007—07,1
2023-24Barcelona5007—07,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Javier Rueda García
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Celta1002—02,9
2025-26Celta100——16,2
2024-25Albacete314123—77,1
2024-25Celta000——0—
2023-24Celta B3220——4 1—
2023-24Celta100——06,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Sergio Carreira Vilariño
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Celta2002—06,5
2025-26Celta1002—06,9
2024-25Celta230419—16,9
2024-25Elche—00————
2023-24Elche200113—16,9
2023-24Celta000——0—
2023-24Villarreal—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Hugo Álvarez Antúnez
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Celta2101—06,9
2025-26Celta3003—06,6
2024-25Celta344325—66,8
2023-24Celta B2760——2—
2023-24Celta15119—17,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Aleix Febas Pérez
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Celta2000—06,3
2025-26Elche1001—06,2
2024-25Elche371029—97,1
2023-24Elche420229—47,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

H. Burcio
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Celta B4007—06,7
2026-27Celta2001—06,3
2025-26Celta000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ferran Jutglà Blanch
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Celta2002—06,4
2025-26Celta2001—06,3
2024-25Club Brugge387316—27,0
2023-24Club Brugge3580——1—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Iago Aspas Juncal
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271000—06,4
2025-262004—06,1
2024-253010 (5 strafsch.)516—57,3
2023-24359 (3 strafsch.)1019—6 17,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Williot Theo Swedberg
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Celta2015—26,8
2026-27Sweden2001—06,5
2025-26Celta2004—06,5
2024-25Celta334521—16,7
2023-24Celta31506—16,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 10 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (22/10/2026) behouden.

Bournemouth — 4-4-2

Trainer : M. Rose sinds 01/09/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

Michele Di Gregorio Bournemouth · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Juventus · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Juventus · 2024-25: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Monza · 2023-24: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,4 20 M. Di GregorioBafodé Diakité Bournemouth · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,4 Lille · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Bournemouth · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Lille · 2024-25: 31 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 1 assist(s), 44 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 7,0 Lille · 2023-24: 21 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 2 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,2 18 B. DiakitéJames Clayton Hill Bournemouth · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,4 Bournemouth · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Bournemouth · 2024-25: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Blackburn · 2023-24: 18 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 3 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 Blackburn Rovers FC · 2023-24: 18 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 3 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 Bournemouth · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 5 J. HillAntónio João Pereira de Albuquerque Tavares Benfica · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Bournemouth · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 Portugal · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Benfica · 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,5 Benfica · 2024-25: 30 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 35 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,2 Benfica · 2023-24: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 14 A. SilvaAdrien Truffert France · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 3,3 Bournemouth · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 0,0 Bournemouth · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Rennes · 2024-25: 33 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 25 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 Rennes · 2023-24: 30 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 25 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 6,8 3 A. TruffertRyan Christie Scotland · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 Bournemouth · 2026-27: 1 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 9,7 Bournemouth · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Bournemouth · 2024-25: 29 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 3 assist(s), 43 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 7,1 Bournemouth · 2023-24: 37 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 5 assist(s), 48 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 7,1 10 R. ChristieMarcus Joseph Tavernier 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 2024-25: 29 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 5 assist(s), 34 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 7,0 2023-24: 30 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 4 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 16 M. TavernierTyler Shaan Adams Bournemouth · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 0,0 Bournemouth · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Bournemouth · 2024-25: 29 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 45 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 6,9 Bournemouth · 2023-24: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Leeds · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 12 T. AdamsLewis John Cook 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 2024-25: 36 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 3 assist(s), 49 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, 1 rood, cijfer 7,0 2023-24: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 39 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, 1 rood, cijfer 7,0 4 L. CookFrancisco Evanilson de Lima Barbosa Bournemouth · 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,3 Bournemouth · 2025-26: 36 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 1 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Bournemouth · 2024-25: 31 wedstrijden, 10 doelpunt(en), 1 assist(s), 37 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, 1 rood, cijfer 7,1 Porto · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Porto · 2023-24: 27 wedstrijden, 13 doelpunt(en), 3 assist(s), 37 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, 1 rood, cijfer 7,3 9 EvanilsonBen Gannon Doak Scotland · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Bournemouth · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,7 Bournemouth · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Liverpool · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Middlesbrough · 2024-25: 24 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 7 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 7,0 Liverpool · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 11 B. Doak
Michele Di Gregorio
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Bournemouth1000—06,9
2025-26Juventus100——06,7
2024-25Juventus3300——07,0
2023-24Monza3300——07,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Bafodé Diakité
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Bournemouth1010—07,4
2025-26Lille100——06,7
2025-26Bournemouth100——06,7
2024-25Lille314144—77,0
2023-24Lille215216—37,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

James Clayton Hill
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Bournemouth1001—07,4
2025-26Bournemouth100——06,2
2024-25Bournemouth10017—16,7
2023-24Blackburn181312—37,0
2023-24Blackburn Rovers FC181312—37,0
2023-24Bournemouth000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

António João Pereira de Albuquerque Tavares
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Benfica200——0—
2026-27Bournemouth1001—17,1
2026-27Portugal100——0—
2025-26Benfica4001—17,5
2024-25Benfica303035—47,2
2023-24Benfica100——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Adrien Truffert
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27France1000—03,3
2026-27Bournemouth0000—00,0
2025-26Bournemouth200——06,8
2024-25Rennes332225—37,0
2023-24Rennes301225—66,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ryan Christie
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Scotland3002—16,5
2026-27Bournemouth1302—09,7
2025-26Bournemouth1002—07,3
2024-25Bournemouth292343—97,1
2023-24Bournemouth370548—67,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Marcus Joseph Tavernier
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271000—06,5
2025-26100——06,7
2024-25293534—67,0
2023-24303420—37,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Tyler Shaan Adams
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Bournemouth0000—00,0
2025-26Bournemouth3007—16,9
2024-25Bournemouth290345—76,9
2023-24Bournemouth500——06,9
2023-24Leeds000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Lewis John Cook
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271000—07,2
2025-261001—06,3
2024-25361349—8 17,0
2023-24330339—5 17,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Francisco Evanilson de Lima Barbosa
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Bournemouth2102—17,3
2025-26Bournemouth366126—16,6
2024-25Bournemouth3110137—1 17,1
2024-25Porto000——0—
2023-24Porto2713 (2 strafsch.)337—5 17,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ben Gannon Doak
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Scotland3003—06,5
2026-27Bournemouth1013—07,7
2025-26Bournemouth1001—06,5
2025-26Liverpool000——0—
2024-25Middlesbrough243726—77,0
2024-25Liverpool000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 10 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (22/10/2026) behouden.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

Geen recente onderlinge wedstrijd in de gegevens.

Volledige historiek Celta – Bournemouth →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Geen bekende zender voor Pologne.

Elders in EuropaZender
FranceCanal+ rechten van het seizoen
Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13