Ligue Europa ♂ · do 05 nov 2026 · 17:45
Lille – Plzen
Actualiteit van de informatie 5 na te kijken
- Voorspelling berekend : op 22/10/2026 na te kijken
- Selectie van Lille : op 23/10/2026 na te kijken
- Afwezigen bij Lille : op 23/10/2026 na te kijken
- Selectie van Plzen : op 23/10/2026 na te kijken
- Afwezigen bij Plzen : op 23/10/2026 na te kijken
Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.
KansenWat is dit?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.
Wat is dit?
waarschijnlijkste uitslag: thuisoverwinning · betrouwbaarheid goed Wat is dit?
Lezing: van 10 wedstrijden als deze zou Lille er ongeveer 6 winnen en de andere 4 niet.
Bron: Elo (coupe d'Europe) · berekend op 22/10/2026. Geen quoteringen hier: quoteringen en signalen staan in de accountruimte.
VormWat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Wat is dit?
Lille NVDND van oudste naar meest recente
| 20/08/2026 | uit | KF Egnatia Ligue Europa ♂ | 0 – 0 | N |
| 27/08/2026 | thuis | KF Egnatia Ligue Europa ♂ | 2 – 1 | V |
| 17/09/2026 | thuis | Torreense Ligue Europa ♂ | 1 – 2 | D |
| 15/10/2026 | uit | Sparta Prague Ligue Europa ♂ | 1 – 1 | N |
| 22/10/2026 | thuis | Sociedad Ligue Europa ♂ | 0 – 6 | D |
Plzen DVDDD van oudste naar meest recente
| 20/08/2026 | uit | Red Star Belgrade Ligue Europa ♂ | 0 – 3 | D |
| 27/08/2026 | thuis | Red Star Belgrade Ligue Europa ♂ | 5 – 1 | V |
| 17/09/2026 | thuis | St. Gilloise Ligue Europa ♂ | 0 – 3 | D |
| 15/10/2026 | uit | Ferencvarosi TC Ligue Europa ♂ | 1 – 2 | D |
| 22/10/2026 | thuis | PFC Levski Sofia Ligue Europa ♂ | 1 – 2 | D |
Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.
Lopende reeksenWat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Wat is dit?
Lille 3 wedstrijden zonder overwinning
komt van een 0-6-nederlaag tegen Sociedad · 1 W, 2 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (4 gescoord, 10 tegen)
Plzen 3 nederlagen op rij
komt van een 1-2-nederlaag tegen PFC Levski Sofia · 1 W, 0 G, 4 V in de laatste 5 wedstrijden (7 gescoord, 11 tegen)
KrachtsverhoudingenWat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Wat is dit?
Lille
Aanval · 1,40 doelpunt(en) per wedstrijd (1,50 thuis, 1,30 uit) · 15,0 schoten per wedstrijd, 33% op doel · niet gescoord in 0% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 16-30e minuut
Verdediging · 0,70 tegen per wedstrijd (0,80 thuis, 0,70 uit) · 57% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 76-90e minuut · 9 geel, 0 rood
Discipline · 11,8 overtreding(en) per wedstrijd · 1,2 buitenspel per wedstrijd · 1,60 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 5 wedstrijd(en))
Doelman · B. Özer · 19 redding(en), 83% van de schoten op doel gestopt · 0,67 tegen per 90 min · cijfer 7,4
Trainer · Davide Ancelotti sinds 01/07/2026 · 2 club(s) getraind sinds 2025
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 16e et la 30e minute
Vorm (API-Football): WDWWLWD
Plzen
Aanval · 1,40 doelpunt(en) per wedstrijd · 15,0 schoten per wedstrijd, 67% op doel
Verdediging · 2,20 tegen per wedstrijd
Discipline · 12,6 overtreding(en) per wedstrijd · 0,4 buitenspel per wedstrijd · 1,80 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 5 wedstrijd(en))
Doelman · D. Ťapaj rotatie · 4 redding(en), 67% van de schoten op doel gestopt · 2,00 tegen per 90 min · cijfer 6,7
Trainer · R. Kováč sinds 01/09/2026 · 5 club(s) getraind sinds 2020
Systeem: équilibre entre attaque et défense
Geblesseerd en geschorstWat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Wat is dit?
Lille
- Blessure A. Ueda · Voet miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
- Blessure H. Igamane · Knie miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
- Blessure T. Santos · Knie miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.
Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: E. Mbappe (Rode kaart), O. Sahraoui (Keuze van de trainer)
Plzen
Geen bekende afwezige per 23/10/2026.
Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: A. Sojka (Health problems), M. Tvrdon (Off the roster), V. Jemelka (Knie), J. Paluska (Keuze van de trainer), P. Adu (Keuze van de trainer)
ScheidsrechterWat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Wat is dit?
Scheidsrechter : Radoslav Gidzhenov 12 wedstrijd(en) dit seizoen
Assistenten: Miroslav Maksimov, Todor Vukov · Vierde official: Nikola Popov · VAR: Fedayi San (assistent-VAR: Dimitar Dimitrov) · officiële aanstelling (uefa.com)
25,7 gefloten overtredingen per wedstrijd · 2,0 buitenspel · 4,55 geel en 0,09 rood per wedstrijd · 3 strafschop(pen) gegeven (statistieken over 3 wedstrijd(en))
Lille: 11,8 overtreding(en) per wedstrijd · Plzen: 12,6.
Scheidsrechter in lijn met beide teams (25,7 gefloten overtredingen per wedstrijd, 24,4 die beide teams samen gewoonlijk maken).
Disciplinair risicoWat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Wat is dit?
Verwachte overtredingen: 10,7 voor Lille, 11,8 voor Plzen · Verwachte gele kaarten: 3,8 · Verwacht buitenspel: 3,6
Scheidsrechter: 0 % gefloten overtredingen en +11 % kaarten ten opzichte van het gemiddelde van de competitie (12 wedstrijd(en) dit seizoen).
Meeste kans op een gele kaart
| Speler | Team | Overtredingen / 90 min | Geel / 90 min | Risico | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
P. HrošovskýPatrik Hrošovský
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Plzen | 1,23 | 0,45 | 30 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
C. SouaréCheick Oumar Souaré
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Plzen | 1,50 | 0,32 | 27 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
S. DwehSampson Kargeoh Dweh Jr.
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Plzen | 1,46 | 0,28 | 25 % |
Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: H. HaraldssonHákon Arnar Haraldsson W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Lille 7 1 0 7 — 1 6,9 2026-27 Iceland 4 0 2 4 — 0 7,1 2025-26 Lille 2 1 0 3 — 1 7,0 2024-25 Lille 26 5 3 19 — 3 7,2 2023-24 Lille 26 2 0 15 — 5 6,7 2023-24 FC Copenhagen 0 0 0 — — 0 — Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Lille 7 2 (1 strafsch.) 2 2 — 1 6,8 2025-26 Lille 12 4 (1 strafsch.) 0 10 — 1 6,5 2024-25 Milan 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Milan 35 15 (4 strafsch.) 8 31 — 1 1 7,2 Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Lille 6 2 1 7 — 0 7,1 2025-26 Strasbourg 1 0 0 — — 0 7,2 2025-26 Nott'm Forest 1 0 0 — — 0 6,9 2024-25 Strasbourg 30 6 8 29 — 4 7,3 2023-24 Strasbourg 31 3 6 32 — 4 1 7,1 2023-24 Bordeaux 0 0 0 — — 0 — Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Plzen 3 0 0 2 — 0 3,1 2023-24 Lommel SK — 0 0 — — — —
Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.
Waarschijnlijke doelpuntenmakersWat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Wat is dit?
Lille
| Speler | Scoort | Doelpunten | Assists | Doelpunten / 90 min | Speelt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9 O. GiroudOlivier Jonathan Giroud
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 26 % | 2 | 2 | 0,45 | 100 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 H. HaraldssonHákon Arnar Haraldsson
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 19 % | 1 | 0 | 0,18 | 100 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 D. BakwaDilane Bakwa
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 18 % | 2 | 1 | 0,55 | 66 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 E. MbappéEthan Mbappé Lottin
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 12 % | 1 | 0 | 0,25 | 100 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 N. BentalebNabil Bentaleb
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 4 % | 0 | 1 | 0,00 | 100 % |
Plzen
| Speler | Scoort | Doelpunten | Assists | Doelpunten / 90 min | Speelt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9 D. VišinskýDenis Višinský
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 6 % | 1 | 0 | 1,58 | 49 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 A. NovakA. Novak Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen. | 3 % | 0 | 0 | — | 60 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
80 P. AduPrince Kwabena Adu
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 3 % | 0 | 0 | 0,00 | 66 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
99 A. MemićAmar Memić
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 3 % | 0 | 0 | 0,00 | 83 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17 P. HrošovskýPatrik Hrošovský
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 3 % | 0 | 0 | 0,00 | 83 % |
Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.
Waarschijnlijke opstellingenWat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Wat is dit?
Lille — 4-3-3
Trainer : Davide Ancelotti sinds 01/07/2026 · vastgelegd op 23/10/2026
| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lille | 6 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,4 |
| 2025-26 | Eyupspor | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Lille | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Eyupspor | 34 | 0 | 0 | — | — | 5 | 7,2 |
| 2023-24 | Eyupspor | 13 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,2 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Romain Paul Jean-Michel Perraud| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lille | 7 | 0 | 0 | 5 | — | 2 | 6,8 |
| 2025-26 | Lille | 10 | 0 | 0 | 7 | — | 1 | 6,8 |
| 2024-25 | Betis | 28 | 2 | 2 | 26 | — | 7 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Nice | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Nice | 19 | 0 | 1 | 4 | — | 2 | 6,5 |
| 2023-24 | Southampton | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Alexsandro Victor de Souza Ribeiro| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 6 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 7,4 |
| 2025-26 | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,4 |
| 2024-25 | 31 | 1 | 1 | 28 | — | 10 | 7,2 |
| 2023-24 | 29 | 0 | 0 | 27 | — | 6 1 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Nathan Ngoy| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lille | 6 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Belgium | 4 | 0 | 0 | 6 | — | 0 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Lille | 9 | 0 | 0 | 3 | — | 2 | 6,7 |
| 2024-25 | Standard | 17 | 0 | 0 | 13 | — | 1 | 7,2 |
| 2023-24 | Standard | 17 | 0 | 0 | 13 | — | 1 | 7,2 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Tanguy-Austin Nianzou Kouassi| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lille | 2 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | Sevilla | 12 | 0 | 0 | 15 | — | 5 1 | 6,5 |
| 2024-25 | Sevilla | 10 | 0 | 0 | 10 | — | 3 1 | 7,0 |
| 2023-24 | Sevilla | 23 | 0 | 0 | 6 | — | 3 | 6,4 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Nabil Bentaleb| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lille | 7 | 0 | 1 | 8 | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | Lille | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,7 |
| 2024-25 | Lille | 12 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 6,6 |
| 2023-24 | Lille | 26 | 0 | 3 | 23 | — | 7 | 7,1 |
| 2023-24 | Angers | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Ethan Mbappé Lottin| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lille | 6 | 1 | 0 | 4 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Lille | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Lille | 11 | 0 | 0 | 5 | — | 3 | 6,7 |
| 2024-25 | Paris SG | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Paris SG | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Ngal'ayel Mukau| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lille | 7 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Lille | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Lille | 29 | 0 | 1 | 19 | — | 4 | 6,8 |
| 2024-25 | Mechelen | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Mechelen | 29 | 0 | 1 | 19 | — | 4 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Hákon Arnar Haraldsson| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lille | 7 | 1 | 0 | 7 | — | 1 | 6,9 |
| 2026-27 | Iceland | 4 | 0 | 2 | 4 | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | Lille | 2 | 1 | 0 | 3 | — | 1 | 7,0 |
| 2024-25 | Lille | 26 | 5 | 3 | 19 | — | 3 | 7,2 |
| 2023-24 | Lille | 26 | 2 | 0 | 15 | — | 5 | 6,7 |
| 2023-24 | FC Copenhagen | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Olivier Jonathan Giroud| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lille | 7 | 2 (1 strafsch.) | 2 | 2 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | Lille | 12 | 4 (1 strafsch.) | 0 | 10 | — | 1 | 6,5 |
| 2024-25 | Milan | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Milan | 35 | 15 (4 strafsch.) | 8 | 31 | — | 1 1 | 7,2 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Dilane Bakwa| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lille | 6 | 2 | 1 | 7 | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | Strasbourg | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Nott'm Forest | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Strasbourg | 30 | 6 | 8 | 29 | — | 4 | 7,3 |
| 2023-24 | Strasbourg | 31 | 3 | 6 | 32 | — | 4 1 | 7,1 |
| 2023-24 | Bordeaux | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.
Plzen — 4-1-2-1-2
Trainer : R. Kováč sinds 01/09/2026 · vastgelegd op 23/10/2026
| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Plzen | 3 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,7 |
| 2026-27 | Austria | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Grazer AK | 15 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Sampson Kargeoh Dweh Jr.| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 4 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Denis Vavro| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Slovakia | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 4,7 |
| 2026-27 | Plzen | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,4 |
| 2025-26 | Wolfsburg | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Wolfsburg | 29 | 2 | 0 | 7 | — | 4 | 7,2 |
| 2024-25 | FC Copenhagen | 5 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 7,2 |
| 2023-24 | FC Copenhagen | 29 | 2 | 0 | 16 | — | 4 | 7,1 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Tobiáš Pališčák| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 3,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Filip Prebsl| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Plzen | 3 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,4 |
| 2024-25 | Gornik Zabrze | 9 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Amar Memić| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Plzen | 4 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 5,7 |
| 2026-27 | Bosnia & Herzegovina | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,2 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Patrik Hrošovský| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Plzen | 4 | 0 | 0 | 2 | — | 2 | 6,0 |
| 2025-26 | Genk | 7 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Genk | 38 | 6 | 4 | 12 | — | 2 | 7,0 |
| 2023-24 | Genk | 38 | 6 | 4 | 12 | — | 2 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Cheick Oumar Souaré| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 3 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 3,2 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Denis Višinský| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Plzen | 4 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 6,4 |
| 2026-27 | Czech Republic | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2026-27 | Czechia | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Christophe Kabongo| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Plzen | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 3,1 |
| 2023-24 | Lommel SK | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Prince Kwabena Adu| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 9 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (22/10/2026) behouden.
Onderlinge duelsWat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Wat is dit?
Geen recente onderlinge wedstrijd in de gegevens.
Volledige historiek Lille – Plzen →
Tv-uitzendingWat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Wat is dit?
Geen bekende zender voor Royaume-Uni.
| Elders in Europa | Zender |
|---|---|
| France | Canal+ rechten van het seizoen |