2. Bundesliga ♂ · Link stały · Historia klubu
Heidenheim
Co to jest?
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
NNDND ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wszystkie rozgrywki mecze bez porażki: 8 u siebie mecze bez zwycięstwa: 5 mecze bez zwycięstwa: 3 na wyjeździe
po porażce 1-2 z Karlsruhe · 0 Z, 3 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (5 strzelone, 8 stracone)
Zmiany miejsca w tabeliCo to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Co to jest?
6. miejsce po 10. kolejce · najlepsze 2., najgorsze 7. · Porównaj z inną drużyną →
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Heidenheim
Atak · gole na mecz: 1,90 (2,50 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 17,9 strzałów na mecz, 34% celnych · bez gola w 13% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,90 (1,50 u siebie, 2,30 na wyjeździe) · 38% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 12, czerwone: 0
Dyscyplina · faule na mecz: 9,7 · spalone na mecz: 3,9 · żółte: 1,60 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 9)
Bramkarz · T. Dähne · obrony: 22, 81% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,83 · ocena 6,9
Trener · F. Schmidt od 01/09/2007 · prowadzone kluby: 1 od 2007
System: 4-4-2 · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 4-5-1 ×1, 4-4-1-1 ×1)
Forma (API-Football): WLWWWDDL
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Heidenheim
Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.
Composition probable — 4-4-2Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Heidenheim | 6 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Holstein Kiel | 9 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,3 |
| 2023-24 | Holstein Kiel | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jonas Föhrenbach| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 1 | 1 | 3 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | 35 | 0 | 1 | 15 | — | 3 | 6,6 |
| 2023-24 | 33 | 0 | 0 | 15 | — | 2 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Michael Heule| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Heidenheim | 6 | 0 | 1 | 5 | — | 1 | 7,2 |
| 2026-27 | FC Thun | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | FC Thun | 31 | 2 | 7 | 29 | — | 8 | 7,2 |
| 2024-25 | Stade Lausanne-Ouchy | 29 | 3 | 0 | — | — | 8 | — |
| 2023-24 | Stade Lausanne-Ouchy | 13 | 0 | 0 | 9 | — | 1 | 6,5 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Patrick Mainka| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | 36 | 1 | 0 | 17 | — | 4 | 7,1 |
| 2023-24 | 34 | 2 | 0 | 24 | — | 1 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Oualid Mhamdi| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Heidenheim | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Greuther Furth | 16 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,5 |
| 2023-24 | Greuther Furth | 10 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Christian Joe Conteh| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Heidenheim | 6 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Heidenheim | 9 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Braunschweig | 1 | 1 | 0 | — | — | 1 | 8,0 |
| 2025-26 | Eintracht Braunschweig | 1 | 1 | 0 | — | — | 1 | 8,0 |
| 2024-25 | Braunschweig | 18 | 0 | 1 | 5 | — | 4 1 | 6,6 |
| 2024-25 | Eintracht Braunschweig | 18 | 0 | 1 | 5 | — | 4 1 | 6,6 |
| 2024-25 | Osnabruck | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Osnabruck | 30 | 4 | 2 | 9 | — | 3 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Julian Niehues| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Heidenheim | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Heidenheim | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,5 |
| 2024-25 | Heidenheim | 12 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,7 |
| 2023-24 | Kaiserslautern | 26 | 1 | 0 | 27 | — | 6 | 6,9 |
| 2023-24 | Heidenheim | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jan Schöppner| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,5 |
| 2025-26 | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,3 |
| 2024-25 | 35 | 4 | 3 | 35 | — | 8 | 6,9 |
| 2023-24 | 26 | 2 | 2 | 14 | — | 3 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Paul Hennrich| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Heidenheim | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Hoffenheim | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Budu Zivzivadze| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Georgia | 2 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,6 |
| 2026-27 | Heidenheim | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 5,9 |
| 2025-26 | Heidenheim | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Heidenheim | 17 | 2 | 2 | 10 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Karlsruhe | 17 | 12 | 3 | 17 | — | 4 | 7,6 |
| 2023-24 | Karlsruhe | 30 | 12 | 1 | 16 | — | 2 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Mikkel Kaufmann Sørensen| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Heidenheim | 1 | 1 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Heidenheim | 16 | 1 | 1 | 14 | — | 2 | 6,6 |
| 2024-25 | Karlsruhe | 14 | 1 | 1 | 18 | — | 1 | 6,9 |
| 2024-25 | Heidenheim | 9 | 0 | 0 | 5 | — | 2 | 6,7 |
| 2023-24 | Union Berlin | 18 | 1 | 0 | 7 | — | 0 | 6,7 |
| 2023-24 | Heidenheim | — | 0 | 0 | 7 | — | — | 6,7 |
| 2023-24 | Karlsruhe | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 11 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.
TransferyCo to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Co to jest?
Przyjścia 24
- 30/08/2026 A. VogtAlessandro Vogt
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Heidenheim 5 0 0 5 — 0 6,4 2025-26 FC ST. Gallen 5 0 0 — — 0 — 2024-25 FC ST. Gallen 5 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od 1899 Hoffenheim - 23/08/2026 M. HeuleMichael Heule
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Heidenheim 6 0 1 5 — 1 7,2 2026-27 FC Thun 3 0 0 2 — 0 6,5 2025-26 FC Thun 31 2 7 29 — 8 7,2 2024-25 Stade Lausanne-Ouchy 29 3 0 — — 8 — 2023-24 Stade Lausanne-Ouchy 13 0 0 9 — 1 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od FC Thun - 22/08/2026 M. HeuleMichael Heule
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Heidenheim 6 0 1 5 — 1 7,2 2026-27 FC Thun 3 0 0 2 — 0 6,5 2025-26 FC Thun 31 2 7 29 — 8 7,2 2024-25 Stade Lausanne-Ouchy 29 3 0 — — 8 — 2023-24 Stade Lausanne-Ouchy 13 0 0 9 — 1 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od FC Thun - 14/07/2026 T. DähneThomas Dähne
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Heidenheim 6 0 0 0 — 0 6,9 2024-25 Holstein Kiel 9 0 0 1 — 0 7,3 2023-24 Holstein Kiel 3 0 0 — — 0 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od TSV 1860 München - 13/07/2026 T. DähneThomas Dähne
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Heidenheim 6 0 0 0 — 0 6,9 2024-25 Holstein Kiel 9 0 0 1 — 0 7,3 2023-24 Holstein Kiel 3 0 0 — — 0 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od TSV 1860 München - 30/06/2026 O. MhamdiOualid Mhamdi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Heidenheim 1 0 0 — — 0 6,6 2024-25 Greuther Furth 16 0 0 3 — 0 6,5 2023-24 Greuther Furth 10 0 0 3 — 1 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Verl - 30/06/2026 P. HennrichPaul Hennrich
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Heidenheim 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Hoffenheim 1 0 0 — — 0 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od 1899 Hoffenheim - 30/06/2026 Luka JanesLuka Janes
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 — 0 0 — — — — 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od SG Sonnenhof Grossaspach - 30/06/2026 M. CostlyMarcel Costly
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 1 0 0 — — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od FC Ingolstadt 04 - 29/06/2026 K. MüllerKevin Müller
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Schalke 04 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Schalke 04 4 0 0 — — 0 6,5 2025-26 Heidenheim 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Heidenheim 35 0 0 — — 0 6,9 2023-24 Heidenheim 34 0 0 1 — 1 7,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od FC Schalke 04 - 29/06/2026 M. BreunigMaximilian Breunig
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Heidenheim 1 0 0 1 — 0 6,5 2025-26 Magdeburg 2 1 0 1 — 0 6,9 2025-26 Heidenheim — 0 0 — — — — 2024-25 Heidenheim 19 2 (1 z karnych) 0 8 — 0 6,6 2023-24 Freiburg 2 0 0 1 — 0 6,3 2023-24 Heidenheim — 0 0 1 — — 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od 1. FC Magdeburg - 29/06/2026 M. CostlyMarcel Costly
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 1 0 0 — — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od FC Ingolstadt 04 - 29/06/2026 O. MhamdiOualid Mhamdi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Heidenheim 1 0 0 — — 0 6,6 2024-25 Greuther Furth 16 0 0 3 — 0 6,5 2023-24 Greuther Furth 10 0 0 3 — 1 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Verl - 29/06/2026 T. KellerThomas Leon Keller
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Dresden 1 0 0 — — 0 7,5 2026-27 Dynamo Dresden 1 0 0 — — 0 7,5 2025-26 Dresden 14 3 0 18 — 2 7,2 2025-26 Dynamo Dresden 14 3 0 18 — 2 7,2 2025-26 Heidenheim 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Heidenheim 20 0 0 6 — 2 6,7 2023-24 Heidenheim 2 0 0 1 — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Dynamo Dresden - 29/01/2026 E. DinkçiEren Sami Dinkçi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Werder Bremen 6 1 1 0 — 0 6,7 2025-26 Heidenheim 14 3 1 9 — 3 7,0 2025-26 Freiburg 3 0 0 3 — 0 6,5 2024-25 Freiburg 25 0 3 9 — 1 6,8 2023-24 Heidenheim 33 10 4 28 — 8 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od SC Freiburg - 14/01/2026 L. StergiouLeonidas Stergiou
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Stuttgart 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Heidenheim 5 0 0 3 — 0 6,6 2025-26 Stuttgart 2 0 0 — — 0 6,2 2024-25 Stuttgart 12 1 2 6 — 0 1 7,0 2023-24 Stuttgart 15 1 0 5 — 0 6,7 2023-24 FC ST. Gallen 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od VfB Stuttgart - 11/01/2026 C. ContehChristian Joe Conteh
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Heidenheim 6 0 0 3 — 0 6,6 2025-26 Heidenheim 9 0 0 4 — 0 6,6 2025-26 Braunschweig 1 1 0 — — 1 8,0 2025-26 Eintracht Braunschweig 1 1 0 — — 1 8,0 2024-25 Braunschweig 18 0 1 5 — 4 1 6,6 2024-25 Eintracht Braunschweig 18 0 1 5 — 4 1 6,6 2024-25 Osnabruck 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Osnabruck 30 4 2 9 — 3 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Eintracht Braunschweig - 01/01/2026 Hennes BehrensHennes Behrens
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Augsburg 1 0 0 1 — 0 7,0 2026-27 Germany 1 0 0 0 — 0 3,2 2025-26 Heidenheim 16 1 2 5 — 0 6,9 2025-26 Hoffenheim — 0 0 — — — — 2024-25 Hoffenheim 2 0 0 — — 0 7,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od 1899 Hoffenheim - 28/08/2025 L. PaqaradaLeart Paqarada
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Heidenheim 0 0 0 — — 0 — 2025-26 FC Koln 2 0 0 — — 0 — 2025-26 Heidenheim 1 0 0 — — 0 — 2024-25 FC Koln 32 0 6 34 — 7 1 7,3 2023-24 FC Koln 17 0 0 7 — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od 1. FC Köln - 27/08/2025 L. PaqaradaLeart Paqarada
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Heidenheim 0 0 0 — — 0 — 2025-26 FC Koln 2 0 0 — — 0 — 2025-26 Heidenheim 1 0 0 — — 0 — 2024-25 FC Koln 32 0 6 34 — 7 1 7,3 2023-24 FC Koln 17 0 0 7 — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od 1. FC Köln - 14/08/2025 Adam KölleAdam Kölle
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 1 0 0 1 — 0 6,3 2025-26 1 0 0 — — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Reutlingen - 28/07/2025 D. RamajDiant Ramaj
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 FC Copenhagen 2 0 0 — — 0 7,4 2025-26 Dortmund 4 0 0 2 — 1 7,4 2025-26 Heidenheim 2 0 0 — — 1 7,2 2025-26 Ajax 1 0 0 — — 0 7,3 2024-25 Ajax 19 0 0 — — 0 7,3 2024-25 FC Copenhagen 12 0 0 — — 2 1 7,1 2023-24 Ajax 22 0 0 — — 0 7,1 2023-24 Ein Frankfurt 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Borussia Dortmund - 01/07/2025 A. IbrahimovićArijon Ibrahimović
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Augsburg 4 0 0 2 — 0 6,6 2025-26 Heidenheim 2 0 0 — — 2 7,3 2024-25 Lazio 15 0 0 — — 0 6,3 2023-24 Frosinone 16 1 1 3 — 1 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Bayern München - 01/07/2025 M. KaufmannMikkel Kaufmann Sørensen
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Heidenheim 1 1 0 — — 0 7,2 2025-26 Heidenheim 16 1 1 14 — 2 6,6 2024-25 Karlsruhe 14 1 1 18 — 1 6,9 2024-25 Heidenheim 9 0 0 5 — 2 6,7 2023-24 Union Berlin 18 1 0 7 — 0 6,7 2023-24 Heidenheim — 0 0 7 — — 6,7 2023-24 Karlsruhe 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Powrót z wypożyczenia od Karlsruher SC
Odejścia 40
- 25/08/2026 M. PieringerMarvin Pieringer
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Paderborn 6 0 0 14 — 1 6,3 2026-27 Heidenheim 1 0 1 — — 0 6,7 2025-26 Heidenheim 1 0 0 — — 0 6,6 2024-25 Heidenheim 33 7 (3 z karnych) 4 50 — 7 7,0 2023-24 Heidenheim 31 3 3 38 — 5 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do SC Paderborn 07 - 24/08/2026 M. PieringerMarvin Pieringer
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Paderborn 6 0 0 14 — 1 6,3 2026-27 Heidenheim 1 0 1 — — 0 6,7 2025-26 Heidenheim 1 0 0 — — 0 6,6 2024-25 Heidenheim 33 7 (3 z karnych) 4 50 — 7 7,0 2023-24 Heidenheim 31 3 3 38 — 5 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do SC Paderborn 07 - 22/08/2026 A. BeckAsker Beck Jensen
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Viborg 11 3 1 5 — 0 7,1 2026-27 Heidenheim 2 0 0 1 — 0 6,7 2026-27 Osnabruck 1 0 0 1 — 0 6,3 2025-26 Viborg 13 0 0 8 — 1 6,6 2025-26 Heidenheim 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Heidenheim 35 4 1 17 — 2 6,9 2024-25 Viborg 2 0 0 — — 0 — 2023-24 Heidenheim 23 1 1 14 — 1 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do VfL Osnabrück - 18/08/2026 B. GimberBenedikt Steffen Gimber
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Granada 4 0 0 3 — 1 5,5 2026-27 Heidenheim 1 0 0 2 — 0 6,9 2025-26 Heidenheim 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Heidenheim 35 0 0 62 — 9 6,7 2023-24 Heidenheim 24 1 1 40 — 9 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Granada CF - 17/08/2026 B. GimberBenedikt Steffen Gimber
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Granada 4 0 0 3 — 1 5,5 2026-27 Heidenheim 1 0 0 2 — 0 6,9 2025-26 Heidenheim 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Heidenheim 35 0 0 62 — 9 6,7 2023-24 Heidenheim 24 1 1 40 — 9 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Granada CF - 11/08/2026 Luka JanesLuka Janes
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 — 0 0 — — — — 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Tasmania Berlin - 27/07/2026 N. DorschNiklas Bernd Dorsch
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Heidenheim 2 0 0 1 — 1 7,2 2024-25 Heidenheim 22 2 0 — — 5 1 6,7 2024-25 Augsburg 1 0 0 — — 0 6,7 2023-24 Augsburg 21 0 0 19 — 5 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Toronto FC - 26/07/2026 N. DorschNiklas Bernd Dorsch
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Heidenheim 2 0 0 1 — 1 7,2 2024-25 Heidenheim 22 2 0 — — 5 1 6,7 2024-25 Augsburg 1 0 0 — — 0 6,7 2023-24 Augsburg 21 0 0 19 — 5 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Toronto FC - 21/07/2026 S. SchimmerStefan Schimmer
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 19 0 0 2 — 1 6,6 2023-24 16 0 1 1 — 0 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Buriram United - 20/07/2026 S. SchimmerStefan Schimmer
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 19 0 0 2 — 1 6,6 2023-24 16 0 1 1 — 0 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Buriram United - 19/07/2026 V. EicherVitus Eicher
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do TSV 1860 München - 09/07/2026 T. KellerThomas Leon Keller
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Dresden 1 0 0 — — 0 7,5 2026-27 Dynamo Dresden 1 0 0 — — 0 7,5 2025-26 Dresden 14 3 0 18 — 2 7,2 2025-26 Dynamo Dresden 14 3 0 18 — 2 7,2 2025-26 Heidenheim 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Heidenheim 20 0 0 6 — 2 6,7 2023-24 Heidenheim 2 0 0 1 — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Dynamo Dresden - 08/07/2026 O. TraoréOmar Haktab Traoré
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Watford 1 0 0 1 — 0 7,2 2025-26 Heidenheim 1 0 0 — — 0 7,3 2024-25 Heidenheim 34 0 1 24 — 7 6,7 2023-24 Heidenheim 31 0 2 30 — 5 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Udinese - 08/07/2026 T. KellerThomas Leon Keller
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Dresden 1 0 0 — — 0 7,5 2026-27 Dynamo Dresden 1 0 0 — — 0 7,5 2025-26 Dresden 14 3 0 18 — 2 7,2 2025-26 Dynamo Dresden 14 3 0 18 — 2 7,2 2025-26 Heidenheim 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Heidenheim 20 0 0 6 — 2 6,7 2023-24 Heidenheim 2 0 0 1 — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Dynamo Dresden - 07/07/2026 K. MüllerKevin Müller
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Schalke 04 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Schalke 04 4 0 0 — — 0 6,5 2025-26 Heidenheim 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Heidenheim 35 0 0 — — 0 6,9 2023-24 Heidenheim 34 0 0 1 — 1 7,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do FC Schalke 04 - 06/07/2026 K. MüllerKevin Müller
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Schalke 04 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Schalke 04 4 0 0 — — 0 6,5 2025-26 Heidenheim 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Heidenheim 35 0 0 — — 0 6,9 2023-24 Heidenheim 34 0 0 1 — 1 7,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do FC Schalke 04 - 06/07/2026 S. SchimmerStefan Schimmer
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 19 0 0 2 — 1 6,6 2023-24 16 0 1 1 — 0 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Buriram United - 05/07/2026 N. RothweilerNick Rothweiler
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Hessen Kassel - 30/06/2026 L. GjiniL. Gjini
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer do Nürnberg II - 29/06/2026 A. IbrahimovićArijon Ibrahimović
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Augsburg 4 0 0 2 — 0 6,6 2025-26 Heidenheim 2 0 0 — — 2 7,3 2024-25 Lazio 15 0 0 — — 0 6,3 2023-24 Frosinone 16 1 1 3 — 1 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Bayern München - 29/06/2026 D. RamajDiant Ramaj
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 FC Copenhagen 2 0 0 — — 0 7,4 2025-26 Dortmund 4 0 0 2 — 1 7,4 2025-26 Heidenheim 2 0 0 — — 1 7,2 2025-26 Ajax 1 0 0 — — 0 7,3 2024-25 Ajax 19 0 0 — — 0 7,3 2024-25 FC Copenhagen 12 0 0 — — 2 1 7,1 2023-24 Ajax 22 0 0 — — 0 7,1 2023-24 Ein Frankfurt 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Borussia Dortmund - 29/06/2026 E. DinkçiEren Sami Dinkçi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Werder Bremen 6 1 1 0 — 0 6,7 2025-26 Heidenheim 14 3 1 9 — 3 7,0 2025-26 Freiburg 3 0 0 3 — 0 6,5 2024-25 Freiburg 25 0 3 9 — 1 6,8 2023-24 Heidenheim 33 10 4 28 — 8 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do SC Freiburg - 29/06/2026 Hennes BehrensHennes Behrens
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Augsburg 1 0 0 1 — 0 7,0 2026-27 Germany 1 0 0 0 — 0 3,2 2025-26 Heidenheim 16 1 2 5 — 0 6,9 2025-26 Hoffenheim — 0 0 — — — — 2024-25 Hoffenheim 2 0 0 — — 0 7,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do 1899 Hoffenheim - 29/06/2026 J. LangJannis Lang
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 Hansa Rostock 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Hansa Rostock 8 0 0 6 — 1 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Lang Jarne - 29/06/2026 L. GjiniL. Gjini
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer do Nürnberg II
Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 25/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.
W prasieCo to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Co to jest?
- Vogt bedroht: Heidenheim geht nach Hassbotschaft gegen Anhänger vor kicker · pt. 17:21
- "Eine Befreiung" - Frank Schmidt über die Gründe für seinen Abschied Sportschau · śr. 19:28
- En poste depuis 2007, Frank Schmidt quittera le banc d'Heidenheim à la fin de la saison L'Équipe · śr. 12:43 · Transfer
- Kommentar: 20 Jahre ohne Schnörkel - Das macht Frank Schmidt keiner nach Sportschau · wt. 22:54
- Im Sommer ist Schluss: Trainer-Legende Frank Schmidt verlässt Heidenheim Sportschau · wt. 21:13
- Im Sommer ist Schluss: Trainer-Legende Frank Schmidt verlässt Heidenheim Sportschau · wt. 20:59
- Nach fast 20 Jahren: Schmidt hört im Sommer als Trainer in Heidenheim auf kicker · wt. 20:12
- Willensleistung und Umschaltspiel: Warum Karlsruhe wieder lebt kicker · pon. 16:41
- Wanitzek macht den Deckel drauf - Karlsruhe schlägt Heidenheim Sportschau · pon. 00:00
- Wanitzek trifft traumhaft: Karlsruhe schlägt Heidenheim und klettert kicker · sob. 22:26
- LIVE! Vogt per Kopf: Heidenheim hofft wieder in Karlsruhe kicker · sob. 22:18
- LIVE! Dähne pariert gegen Civeja: Weiter knappe Führung für den KSC kicker · sob. 21:58
Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.
Najbliższe mecze
Hannover 451 25N 302 2. Bundesliga ♂ · pt. 18:30 Darmstadt
Heidenheim 381 26N 352 2. Bundesliga ♂ · pt. 18:30 Heidenheim
Nurnberg nadchodzące 2. Bundesliga ♂ · niedz. 13:30 St Pauli
Heidenheim nadchodzące 2. Bundesliga ♂ · niedz. 13:30 Bochum
Heidenheim nadchodzące 2. Bundesliga ♂ · niedz. 13:30 Heidenheim
Braunschweig nadchodzące 2. Bundesliga ♂ · niedz. 13:30 Magdeburg
Heidenheim nadchodzące 2. Bundesliga ♂ · niedz. 13:30 Osnabruck
Heidenheim nadchodzące
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 31/10/2026 | Karlsruhe – Heidenheim | 2 – 1 |
| 24/10/2026 | Heidenheim – Cottbus | 1 – 1 |
| 17/10/2026 | Wolfsburg – Heidenheim | 3 – 1 |
| 09/10/2026 | Heidenheim – Kaiserslautern | 0 – 0 |
| 20/09/2026 | Bielefeld – Heidenheim | 2 – 2 |
| 13/09/2026 | Heidenheim – Holstein Kiel | 1 – 0 |
| 06/09/2026 | Greuther Furth – Heidenheim | 0 – 1 |
| 29/08/2026 | Heidenheim – Dresden | 5 – 3 |
| 15/08/2026 | Hertha – Heidenheim | 4 – 1 |
| 08/08/2026 | Heidenheim – Osnabruck | 4 – 3 |
| 28/05/2023 | Regensburg – Heidenheim | 2 – 3 |
| 20/05/2023 | Heidenheim – Sandhausen | 1 – 0 |
| 14/05/2023 | Paderborn – Heidenheim | 3 – 2 |
| 07/05/2023 | Heidenheim – Magdeburg | 0 – 0 |
| 28/04/2023 | Greuther Furth – Heidenheim | 0 – 2 |
Występy zawodnikówCo to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Co to jest?
| # | Zawodnik | Pozycja | Wiek | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 | J. FöhrenbachJonas Föhrenbach
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 29 | 8 | 8 | 727 | 1 | 1 | 3 | — | 0 | 6,9 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | M. HeuleMichael Heule
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 24 | 6 | 6 | 540 | 0 | 1 | 5 | — | 1 | 7,2 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | T. DähneThomas Dähne
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 31 | 6 | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,9 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | A. VogtAlessandro Vogt
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 20 | 5 | 4 | 353 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,4 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | C. ContehChristian Joe Conteh
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 26 | 6 | 3 | 248 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,6 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | T. SierslebenTim Siersleben
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 25 | 5 | 2 | 198 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,6 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | Frank FellerFrank Feller
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 21 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 5,9 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | J. NiehuesJulian Niehues
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 24 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | J. SchöppnerJan Schöppner
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 26 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,5 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | M. BuschMarnon-Thomas Busch
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 31 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | M. CostlyMarcel Costly
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 30 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | P. MainkaPatrick Mainka
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 31 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | O. MhamdiOualid Mhamdi
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 22 | 1 | 1 | 60 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | Adam KölleAdam Kölle
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 19 | 1 | 1 | 45 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | M. BreunigMaximilian Breunig
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 25 | 1 | 1 | 45 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 38 | Y. WagnerYannik Wagner
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 18 | 1 | 1 | 45 | 1 | 0 | — | — | 1 | 7,3 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | B. ZivzivadzeBudu Zivzivadze
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 31 | 1 | 0 | 45 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 5,9 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | M. HonsakMathias Honsak
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 29 | 1 | 0 | 45 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | P. HennrichPaul Hennrich
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 20 | 1 | 0 | 45 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 29 | M. KaufmannMikkel Kaufmann Sørensen
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 24 | 1 | 0 | 30 | 1 | 0 | — | — | 0 | 7,2 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | L. KerberLuca Kerber
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 23 | 1 | 0 | 19 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 6,6 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | L. PaqaradaLeart Paqarada
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 31 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 41 | M. ZrilicM. Zrilic
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 18 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 34 | P. TschernuthPaul Tschernuth
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 23 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| — | Felix MarkFelix Mark Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Bramkarz | 18 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.
Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 10
Odeszli w trakcie sezonu 3
Zawodnicy, którzy grali w Heidenheim w tym sezonie i nie są już w kadrze: ich liczby zdobyte tutaj zostają tutaj, te z nowego klubu są na jego stronie.
| Zawodnik | Pozycja | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Beck | Pomocnik | 2 | 2 | 133 | 0 | 0 | 6,7 |
| M. Pieringer | Napastnik | 1 | 1 | 71 | 0 | 1 | 6,7 |
| B. Gimber | Obrońca | 1 | 0 | 45 | 0 | 0 | 6,9 |
Historia bezpośrednich meczów
Wszystkie mecze Heidenheim przeciwko:
- Arminia Bielefeld
- Bielefeld
- Bochum
- Braunschweig
- Cottbus
- Darmstadt
- Dresden
- Dynamo Dresden
- Eintracht Braunschweig
- Energie Cottbus
- Greuther Furth
- Hannover
- Hertha
- Holstein Kiel
- Kaiserslautern
- Karlsruhe
- Magdeburg
- Nurnberg
- Osnabruck
- St Pauli
- Wolfsburg
Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.