AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Jupiler Pro League ♂ · Link stały · Historia klubu

Club Brugge

148mecze (5 sezon(y) w bazie)
59 %zwycięstwa
2,13gole strzelone / mecz
1738Elo ClubElo
Co to jest?
L'Elo est une note de niveau (comme aux échecs) : elle monte quand une équipe bat plus forte qu'elle, baisse quand elle perd contre plus faible. Autour de 1 500 : niveau moyen européen ; 1 800 et plus : les tout meilleurs clubs. Comparable d'un pays à l'autre.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

VVVVV ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Wszystkie rozgrywki mecze z rzędu z golem: 27 mecze bez porażki: 15 u siebie zwycięstwa z rzędu: 11 u siebie zwycięstwa z rzędu: 6 zwycięstwa z rzędu: 3 na wyjeździe
po zwycięstwie 4-2 z Waregem · 5 Z, 0 R, 0 P w ostatnich 5 meczach (17 strzelone, 6 stracone)

Zmiany miejsca w tabeli
Co to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.

148121618 J1J5J10 1. kolejka (07/08/2026): 1. miejsce, 3 pkt2. kolejka (15/08/2026): 1. miejsce, 6 pkt3. kolejka (23/08/2026): 1. miejsce, 9 pkt4. kolejka (30/08/2026): 2. miejsce, 9 pkt5. kolejka (04/09/2026): 2. miejsce, 12 pkt6. kolejka (13/09/2026): 3. miejsce, 15 pkt7. kolejka (20/09/2026): 3. miejsce, 18 pkt8. kolejka (10/10/2026): 2. miejsce, 21 pkt9. kolejka (25/10/2026): 2. miejsce, 24 pkt10. kolejka (30/10/2026): 1. miejsce, 27 pkt

1. miejsce po 10. kolejce · najlepsze 1., najgorsze 3. · Porównaj z inną drużyną →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Club Brugge

Atak · gole na mecz: 2,40 (2,50 u siebie, 2,30 na wyjeździe) · 19,0 strzałów na mecz, 33% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 3 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta

Obrona · stracone na mecz: 0,50 (0,30 u siebie, 0,80 na wyjeździe) · 63% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 11, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 7,9 · spalone na mecz: 1,9 · żółte: 1,60 i czerwone kartki: 1,00 na mecz (fiches de match, mecze: 8)

Bramkarz · Y. Sommer · obrony: 23, 85% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,50 · ocena 7,4

Trener · Ivan Leko od 01/07/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (także 4-3-3 ×1)

Forma (API-Football): WWWLWWWW

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Club Brugge

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: J. Ordonez (Stopa)

Composition probable — 4-2-3-1
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Yann Sommer Club Brugge · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 Inter · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Inter · 2024-25: mecze 36, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Inter · 2023-24: mecze 34, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 1 Y. SommerBrandon Mechele Club Brugge · 2026-27: mecze 8, gole 2, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,9 Belgium · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Club Brugge · 2025-26: mecze 14, gole 2, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Club Brugge · 2024-25: mecze 40, gole 3, asysty 1, faule 24, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,3 Club Brugge · 2023-24: mecze 40, gole 5, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 3 44 B. MecheleJoaquin Seys Club Brugge · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 3, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 Belgium · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Club Brugge · 2025-26: mecze 20, gole 1, asysty 3, faule 13, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 Club Brugge · 2024-25: mecze 26, gole 2, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Club Brugge · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 65 J. SeysKyriani Sabbe Club Brugge · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 Belgium · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Club Brugge · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Club Brugge · 2024-25: mecze 24, gole 1, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Club Brugge · 2023-24: mecze 21, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 64 K. SabbeJorne Spileers 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 2024-25: mecze 9, gole 1, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 2023-24: mecze 29, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2 58 J. SpileersFreddie Potts Club Brugge · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,1 West Ham · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Portsmouth · 2024-25: mecze 37, gole 1, asysty 4, faule 37, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,9 West Ham · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 West Ham · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 8 F. PottsHans Vanaken Club Brugge · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 2, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,7 Belgium · 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 2, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Club Brugge · 2025-26: mecze 40, gole 14, asysty 6, faule 21, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,3 Club Brugge · 2024-25: mecze 37, gole 9, asysty 12, faule 24, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,5 Club Brugge · 2023-24: mecze 37, gole 9, asysty 12, faule 24, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,5 20 H. VanakenCarlos Roberto Forbs Borges Club Brugge · 2026-27: mecze 7, gole 2, asysty 3, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 7,7 Club Brugge · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Ajax · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Wolves · 2024-25: mecze 27, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,5 Ajax · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Ajax · 2023-24: mecze 21, gole 2, asysty 3, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 9 C. ForbsJan Virgili Tenas Club Brugge · 2026-27: mecze 7, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Mallorca · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 11 J. VirgiliFélix Lemaréchal Club Brugge · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Strasbourg · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 2, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Club Brugge · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Strasbourg · 2024-25: mecze 32, gole 4, asysty 3, faule 30, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Cercle Brugge · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Monaco · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 3, faule 30, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Cercle Brugge · 2023-24: mecze 31, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 5 Monaco · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 80 F. LemaréchalNicolò Tresoldi Club Brugge · 2026-27: mecze 8, gole 4, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Club Brugge · 2025-26: mecze 25, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Hannover · 2024-25: mecze 34, gole 7, asysty 1, faule 32, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Hannover · 2023-24: mecze 30, gole 7, asysty 1, faule 23, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 7 N. Tresoldi
Yann Sommer
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Club Brugge800——07,4
2025-26Inter400——06,5
2024-25Inter3600——07,1
2023-24Inter34001—17,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Brandon Mechele
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Club Brugge8203—17,9
2026-27Belgium6009—16,9
2025-26Club Brugge142011—17,0
2024-25Club Brugge403124—27,3
2023-24Club Brugge4050——3—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Joaquin Seys
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Club Brugge8034—17,3
2026-27Belgium100——06,5
2025-26Club Brugge201313—57,0
2024-25Club Brugge262012—06,9
2023-24Club Brugge000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Kyriani Sabbe
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Club Brugge7002—07,4
2026-27Belgium000——0—
2025-26Club Brugge—00————
2024-25Club Brugge24117—17,0
2023-24Club Brugge2110——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jorne Spileers
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-274003—17,1
2025-26100——07,2
2024-259105—07,1
2023-242900——2—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Freddie Potts
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Club Brugge80010—47,1
2025-26West Ham000——0—
2024-25Portsmouth371437—76,9
2024-25West Ham000——0—
2023-24West Ham—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Hans Vanaken
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Club Brugge7122—07,7
2026-27Belgium612——06,8
2025-26Club Brugge4014 (2 z karnych)621—57,3
2024-25Club Brugge3791224—37,5
2023-24Club Brugge3791224—37,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Carlos Roberto Forbs Borges
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Club Brugge7234—1 17,7
2025-26Club Brugge2103—06,6
2025-26Ajax000——0—
2024-25Wolves27002—26,5
2024-25Ajax200——06,9
2023-24Ajax21236—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jan Virgili Tenas
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Club Brugge720——06,9
2025-26Mallorca3002—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Félix Lemaréchal
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Club Brugge8113—07,2
2025-26Strasbourg4024—06,8
2025-26Club Brugge200——06,6
2024-25Strasbourg324330—27,0
2024-25Cercle Brugge—00————
2024-25Monaco00330—07,0
2023-24Cercle Brugge3120——5—
2023-24Monaco000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Nicolò Tresoldi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Club Brugge84 (2 z karnych)08—06,9
2025-26Club Brugge25009—06,6
2024-25Hannover347132—16,9
2023-24Hannover307123—16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 11 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (21/10/2026) zachowanych.

Transfery
Co to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.

Przyjścia 31

  • 26/08/2026 W. MikeWisdom Okpako Mike
    SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer od Bayern München
  • 25/08/2026 W. MikeWisdom Okpako Mike
    SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer od Bayern München
  • 21/08/2026 M. DamsMatteo Dams
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Club Brugge000——0—
    2025-26PSV Eindhoven7008—16,8
    2024-25PSV Eindhoven19007—1 17,1
    2023-24PSV Eindhoven—00————

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer od Al-Ahli Jeddah
  • 20/08/2026 M. DamsMatteo Dams
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Club Brugge000——0—
    2025-26PSV Eindhoven7008—16,8
    2024-25PSV Eindhoven19007—1 17,1
    2023-24PSV Eindhoven—00————

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer od Al-Ahli Jeddah
  • 07/08/2026 Jan VirgiliJan Virgili Tenas
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Club Brugge720——06,9
    2025-26Mallorca3002—06,5

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer od Mallorca
  • 06/08/2026 Jan VirgiliJan Virgili Tenas
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Club Brugge720——06,9
    2025-26Mallorca3002—06,5

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer od Mallorca
  • 03/08/2026 F. PottsFreddie Potts
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Club Brugge80010—47,1
    2025-26West Ham000——0—
    2024-25Portsmouth371437—76,9
    2024-25West Ham000——0—
    2023-24West Ham—00————

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer od West Ham United U21
  • 02/08/2026 F. PottsFreddie Potts
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Club Brugge80010—47,1
    2025-26West Ham000——0—
    2024-25Portsmouth371437—76,9
    2024-25West Ham000——0—
    2023-24West Ham—00————

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer od West Ham
  • 02/08/2026 Lee Han-BeomHan-Beom Lee
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Club Brugge71010—17,5
    2025-26FC Midtjylland11004—36,8
    2024-25FC Midtjylland300110—07,0
    2023-24FC Midtjylland3113—07,4

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer od FC Midtjylland
  • 01/08/2026 Lee Han-BeomHan-Beom Lee
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Club Brugge71010—17,5
    2025-26FC Midtjylland11004—36,8
    2024-25FC Midtjylland300110—07,0
    2023-24FC Midtjylland3113—07,4

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer od FC Midtjylland
  • 14/07/2026 A. VasovicAndrej Vasovic
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Club Brugge100——06,5
    2025-26FC Luzern200——06,2
    2024-25FC Luzern200——06,2

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer od FC Luzern
  • 13/07/2026 A. VasovicAndrej Vasovic
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Club Brugge100——06,5
    2025-26FC Luzern200——06,2
    2024-25FC Luzern200——06,2

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer od FC Luzern
  • 13/07/2026 Y. SommerYann Sommer
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Club Brugge800——07,4
    2025-26Inter400——06,5
    2024-25Inter3600——07,1
    2023-24Inter34001—17,1

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny od Inter
  • 10/07/2026 C. TsawaCheveyo Tsawa
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Club Brugge4001—06,6
    2025-26FC Zurich7004—16,7
    2024-25FC Zurich243240—76,8
    2023-24FC Zurich7004—16,7

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer od FC Zurich
  • 10/07/2026 S. CoulibalySenou Coulibaly
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Omonia Nicosia5114—27,2
    2026-27Watford5002—07,0
    2026-27Club Brugge000——0—
    2025-26Brest160026—36,6
    2025-26Strasbourg100——0—
    2025-26Paris SG000——0—
    2024-25Brest130012—16,9
    2024-25Antwerp—00————
    2024-25Dortmund000——0—
    2023-24Antwerp130012—16,9
    2023-24Dortmund000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer od PSG U19
  • 09/07/2026 C. TsawaCheveyo Tsawa
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Club Brugge4001—06,6
    2025-26FC Zurich7004—16,7
    2024-25FC Zurich243240—76,8
    2023-24FC Zurich7004—16,7

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer od FC Zurich
  • 07/07/2026 M. RobberechtsMilan Robberechts
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Club Brugge1000—06,5
    2024-25For Sittard2003—06,5
    2023-24For Sittard10104—16,5

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer od Patro Eisden
  • 01/07/2026 S. CoulibalySenou Coulibaly
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Omonia Nicosia5114—27,2
    2026-27Watford5002—07,0
    2026-27Club Brugge000——0—
    2025-26Brest160026—36,6
    2025-26Strasbourg100——0—
    2025-26Paris SG000——0—
    2024-25Brest130012—16,9
    2024-25Antwerp—00————
    2024-25Dortmund000——0—
    2023-24Antwerp130012—16,9
    2023-24Dortmund000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer od PSG U19
  • 29/06/2026 Y. SommerYann Sommer
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Club Brugge800——07,4
    2025-26Inter400——06,5
    2024-25Inter3600——07,1
    2023-24Inter34001—17,1

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny od Inter
  • 29/06/2026 Z. RomeroZaid Abner Romero
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Getafe2002—16,4
    2025-26Club Brugge18208—2 17,1
    2025-26Getafe151011—47,0
    2024-25Club Brugge35004—16,8

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wypożyczenie od Getafe
  • 31/01/2026 A. GarciaA. Garcia
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Granada4002—05,3

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer od Reading
  • 23/01/2026 F. LemaréchalFélix Lemaréchal
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Club Brugge8113—07,2
    2025-26Strasbourg4024—06,8
    2025-26Club Brugge200——06,6
    2024-25Strasbourg324330—27,0
    2024-25Cercle Brugge—00————
    2024-25Monaco00330—07,0
    2023-24Cercle Brugge3120——5—
    2023-24Monaco000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer od Strasbourg
  • 18/08/2025 M. DiakhonMamadou Diakhon
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Club Brugge7121—07,4
    2025-26Club Brugge11214—16,9
    2025-26Reims1101—07,7
    2024-25Reims33215—26,8
    2023-24Reims11004—06,5

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer od Reims
  • 17/08/2025 M. DiakhonMamadou Diakhon
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Club Brugge7121—07,4
    2025-26Club Brugge11214—16,9
    2025-26Reims1101—07,7
    2024-25Reims33215—26,8
    2023-24Reims11004—06,5

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer od Reims
  • 12/08/2025 T. N. KorenT. N. Koren
    SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-273000—03,4

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer od Maribor

Odejścia 48

  • 01/09/2026 R. BuifrahiR. Buifrahi

    Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

    Wolny do FC Eindhoven
  • 31/08/2026 R. BuifrahiR. Buifrahi

    Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

    Wolny do FC Eindhoven
  • 30/08/2026 G. NilssonHåkan Gustaf Nilsson
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Hertha3003—06,6
    2026-27Sweden100——0—
    2025-26Club Brugge305026—36,8
    2024-25Club Brugge299 (2 z karnych)545—27,1
    2024-25St. Gilloise—00————
    2023-24St. Gilloise299 (2 z karnych)545—27,1

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wypożyczenie do Hertha BSC
  • 18/08/2026 V. OsujiVince Chijioke Osuji
    SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2025-266003—06,9
    2024-25000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny do Tromso
  • 17/08/2026 V. OsujiVince Chijioke Osuji
    SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2025-266003—06,9
    2024-25000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny do Tromso
  • 13/08/2026 L. ReisLudovit Reis
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Werder Bremen1103—08,0
    2025-26Club Brugge319541—57,0
    2024-25Hamburg262222—56,9
    2023-24Hamburg253232—47,1

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny do Werder Bremen
  • 12/08/2026 L. ReisLudovit Reis
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Werder Bremen1103—08,0
    2025-26Club Brugge319541—57,0
    2024-25Hamburg262222—56,9
    2023-24Hamburg253232—47,1

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny do Werder Bremen
  • 11/08/2026 B. MeijerBjorn Thomas Meijer
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Club Brugge100——06,7
    2026-27Sampdoria100——06,2
    2025-26Club Brugge363626—46,8
    2024-25Club Brugge11022—07,0
    2023-24Club Brugge11022—07,0

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Sampdoria
  • 10/08/2026 B. MeijerBjorn Thomas Meijer
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Club Brugge100——06,7
    2026-27Sampdoria100——06,2
    2025-26Club Brugge363626—46,8
    2024-25Club Brugge11022—07,0
    2023-24Club Brugge11022—07,0

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Sampdoria
  • 03/08/2026 C. SandraCisse Sandra
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Westerlo8219—26,8
    2025-26Club Brugge3003—06,3
    2024-25Willem II264232—16,7
    2024-25Club Brugge—00————
    2024-25Excelsior—00————
    2023-24Excelsior261215—26,6
    2023-24Club Brugge000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do KVC Westerlo
  • 02/08/2026 C. SandraCisse Sandra
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Westerlo8219—26,8
    2025-26Club Brugge3003—06,3
    2024-25Willem II264232—16,7
    2024-25Club Brugge—00————
    2024-25Excelsior—00————
    2023-24Excelsior261215—26,6
    2023-24Club Brugge000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do KVC Westerlo
  • 01/08/2026 Yanis MusuayiYanis Musuayi
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Levante3002—04,9

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Levante
  • 01/08/2026 R. OnyedikaRaphael Onyedika Nwadike
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Ein Frankfurt60011—46,5
    2025-26Club Brugge331146—4 16,9
    2024-25Club Brugge331146—4 16,9
    2023-24Club Brugge331146—4 16,9

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Eintracht Frankfurt
  • 31/07/2026 R. OnyedikaRaphael Onyedika Nwadike
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Ein Frankfurt60011—46,5
    2025-26Club Brugge331146—4 16,9
    2024-25Club Brugge331146—4 16,9
    2023-24Club Brugge331146—4 16,9

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Eintracht Frankfurt
  • 31/07/2026 Yanis MusuayiYanis Musuayi
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Levante3002—04,9

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Levante
  • 22/07/2026 C. TzolisChristos Tzolis
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Greece3100—07,0
    2026-27Arsenal1022—08,2
    2025-26Club Brugge3816 (3 z karnych)920—6 17,7
    2024-25Club Brugge3816 (3 z karnych)920—6 17,7
    2023-24Fortuna Dusseldorf3022 (5 z karnych)635—57,7
    2023-24Norwich000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Arsenal
  • 21/07/2026 C. TzolisChristos Tzolis
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Greece3100—07,0
    2026-27Arsenal1022—08,2
    2025-26Club Brugge3816 (3 z karnych)920—6 17,7
    2024-25Club Brugge3816 (3 z karnych)920—6 17,7
    2023-24Fortuna Dusseldorf3022 (5 z karnych)635—57,7
    2023-24Norwich000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Arsenal
  • 19/07/2026 S. CampbellShandre Campbell
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Kortrijk7107—16,5
    2025-26Club Brugge11237—27,3
    2025-26Plymouth000——0—
    2024-25Club Brugge600——06,7
    2023-24Motherwell000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Kortrijk
  • 18/07/2026 S. CampbellShandre Campbell
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Kortrijk7107—16,5
    2025-26Club Brugge11237—27,3
    2025-26Plymouth000——0—
    2024-25Club Brugge600——06,7
    2023-24Motherwell000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Kortrijk
  • 09/07/2026 S. WylinSiebe Roland Wylin
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27For Sittard5002—06,4
    2024-25Club Brugge—00————

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny do Fortuna Sittard
  • 08/07/2026 S. WylinSiebe Roland Wylin
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27For Sittard5002—06,4
    2024-25Club Brugge—00————

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny do Fortuna Sittard
  • 01/07/2026 S. CoulibalySenou Coulibaly
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Omonia Nicosia5114—27,2
    2026-27Watford5002—07,0
    2026-27Club Brugge000——0—
    2025-26Brest160026—36,6
    2025-26Strasbourg100——0—
    2025-26Paris SG000——0—
    2024-25Brest130012—16,9
    2024-25Antwerp—00————
    2024-25Dortmund000——0—
    2023-24Antwerp130012—16,9
    2023-24Dortmund000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Club Brugge II
  • 30/06/2026 Z. RomeroZaid Abner Romero
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Getafe2002—16,4
    2025-26Club Brugge18208—2 17,1
    2025-26Getafe151011—47,0
    2024-25Club Brugge35004—16,8

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Getafe
  • 30/06/2026 A. StankovićAleksandar Stanković
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Inter3001—06,6
    2026-27Serbia2001—06,6
    2025-26Club Brugge14328—07,1
    2024-25FC Luzern373217—37,0
    2023-24Inter000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Inter
  • 30/06/2026 D. van den HeuvelTristan Danique van den Heuvel
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Oud-Heverlee Leuven700——07,3
    2025-26Club Brugge600——17,0
    2024-25Club Brugge000——0—
    2024-25Leeds000——0—
    2023-24Leeds000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny do OH Leuven

Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 25/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.

W prasie
Co to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.

Najbliższe mecze

Ostatnie mecze

DataMeczWynik
30/10/2026Waregem – Club Brugge2 – 4
25/10/2026Club Brugge – St Truiden3 – 2
10/10/2026RAAL La Louviere – Club Brugge1 – 4
20/09/2026Club Brugge – Genk3 – 0
13/09/2026Club Brugge – Antwerp3 – 1
04/09/2026Lommel SK – Club Brugge0 – 1
30/08/2026Gent – Club Brugge2 – 1
23/08/2026Club Brugge – Cercle Brugge1 – 0
15/08/2026Oud-Heverlee Leuven – Club Brugge0 – 3
07/08/2026Club Brugge – Kortrijk3 – 0
24/05/2026Club Brugge – Gent5 – 0
21/05/2026Mechelen – Club Brugge2 – 2
17/05/2026Club Brugge – St. Gilloise5 – 0
09/05/2026Club Brugge – St Truiden2 – 0
03/05/2026Anderlecht – Club Brugge1 – 3

Występy zawodników
Co to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.

#ZawodnikPozycjaWiekMeczeW podstawowym składzieMinutyGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcenaStatus
44B. MecheleBrandon Mechele
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Club Brugge8203—17,9
2026-27Belgium6009—16,9
2025-26Club Brugge142011—17,0
2024-25Club Brugge403124—27,3
2023-24Club Brugge4050——3—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca3288720203—17,9podstawowy skład
1Y. SommerYann Sommer
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Club Brugge800——07,4
2025-26Inter400——06,5
2024-25Inter3600——07,1
2023-24Inter34001—17,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bramkarz378872000——07,4podstawowy skład
65J. SeysJoaquin Seys
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Club Brugge8034—17,3
2026-27Belgium100——06,5
2025-26Club Brugge201313—57,0
2024-25Club Brugge262012—06,9
2023-24Club Brugge000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca2088710034—17,3podstawowy skład
8F. PottsFreddie Potts
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Club Brugge80010—47,1
2025-26West Ham000——0—
2024-25Portsmouth371437—76,9
2024-25West Ham000——0—
2023-24West Ham—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik22887080010—47,1podstawowy skład
10H. VetlesenHugo Vegard Vetlesen
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2784 (1 z karnych)07—17,1
2025-26113214—37,0
2024-25362318—46,9
2023-24362318—46,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2588632407—17,1podstawowy skład
7N. TresoldiNicolò Tresoldi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Club Brugge84 (2 z karnych)08—06,9
2025-26Club Brugge25009—06,6
2024-25Hannover347132—16,9
2023-24Hannover307123—16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik2187611408—06,9podstawowy skład
3Lee Han-BeomHan-Beom Lee
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Club Brugge71010—17,5
2025-26FC Midtjylland11004—36,8
2024-25FC Midtjylland300110—07,0
2023-24FC Midtjylland3113—07,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca23776301010—17,5podstawowy skład
20H. VanakenHans Vanaken
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Club Brugge7122—07,7
2026-27Belgium612——06,8
2025-26Club Brugge4014 (2 z karnych)621—57,3
2024-25Club Brugge3791224—37,5
2023-24Club Brugge3791224—37,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik3377623122—07,7podstawowy skład
9Carlos ForbsCarlos Roberto Forbs Borges
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Club Brugge7234—1 17,7
2025-26Club Brugge2103—06,6
2025-26Ajax000——0—
2024-25Wolves27002—26,5
2024-25Ajax200——06,9
2023-24Ajax21236—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2177571234—1 17,7podstawowy skład
64K. SabbeKyriani Sabbe
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Club Brugge7002—07,4
2026-27Belgium000——0—
2025-26Club Brugge—00————
2024-25Club Brugge24117—17,0
2023-24Club Brugge2110——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca2077564002—07,4podstawowy skład
67M. DiakhonMamadou Diakhon
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Club Brugge7121—07,4
2025-26Club Brugge11214—16,9
2025-26Reims1101—07,7
2024-25Reims33215—26,8
2023-24Reims11004—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik2075363121—07,4rotacja
11Jan VirgiliJan Virgili Tenas
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Club Brugge720——06,9
2025-26Mallorca3002—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik197334320——06,9rotacja
17R. VermantRomeo Vermant
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Club Brugge8013—16,7
2025-26Club Brugge114014—16,8
2024-25Club Brugge289319—57,1
2024-25Westerlo—00————
2023-24Westerlo1230——3—
2023-24Club Brugge100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik2182215013—16,7rotacja
80F. LemaréchalFélix Lemaréchal
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Club Brugge8113—07,2
2025-26Strasbourg4024—06,8
2025-26Club Brugge200——06,6
2024-25Strasbourg324330—27,0
2024-25Cercle Brugge—00————
2024-25Monaco00330—07,0
2023-24Cercle Brugge3120——5—
2023-24Monaco000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2281188113—07,2rotacja
41H. SiquetHugo Thierry Siquet
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Club Brugge5002—06,6
2025-26Club Brugge29209—56,8
2024-25Club Brugge29209—56,8
2024-25Cercle Brugge—00————
2024-25Freiburg—00————
2023-24Cercle Brugge3000——4—
2023-24Club Brugge29209—56,8
2023-24Freiburg—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca235186002—06,6rotacja
58J. SpileersJorne Spileers
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-274003—17,1
2025-26100——07,2
2024-259105—07,1
2023-242900——2—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca2041166003—17,1rezerwowy
16C. TsawaCheveyo Tsawa
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Club Brugge4001—06,6
2025-26FC Zurich7004—16,7
2024-25FC Zurich243240—76,8
2023-24FC Zurich7004—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik194045001—06,6rezerwowy
85T. N. KorenT. N. Koren
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273000—03,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik16307000—03,4rezerwowy
77A. VasovicAndrej Vasovic
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Club Brugge100——06,5
2025-26FC Luzern200——06,2
2024-25FC Luzern200——06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik1810900——06,5rezerwowy
39M. RobberechtsMilan Robberechts
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Club Brugge1000—06,5
2024-25For Sittard2003—06,5
2023-24For Sittard10104—16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik21108000—06,5rezerwowy
62L. AudoorLynnt Audoor
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Club Brugge0000—00,0
2024-25Club Brugge000——0—
2024-25Kortrijk—00————
2023-24Kortrijk1100——2—
2023-24Club Brugge000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik22000000—00niewykorzystany
81Argus Vanden DriesscheArgus Vanden Driessche
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27000——0—
2025-26000——0—
2024-25000——0—
2023-24000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bramkarz1800—00——0—niewykorzystany
32M. DamsMatteo Dams
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Club Brugge000——0—
2025-26PSV Eindhoven7008—16,8
2024-25PSV Eindhoven19007—1 17,1
2023-24PSV Eindhoven—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca2100—00——0—niewykorzystany
29N. JackersNordin Jackers
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Club Brugge000——0—
2025-26Club Brugge6001—06,8
2024-25Club Brugge700——07,3
2023-24Club Brugge900——0—
2023-24Oud-Heverlee Leuven000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bramkarz2800—00——0—niewykorzystany
54S. CoulibalySenou Coulibaly
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Omonia Nicosia5114—27,2
2026-27Watford5002—07,0
2026-27Club Brugge000——0—
2025-26Brest160026—36,6
2025-26Strasbourg100——0—
2025-26Paris SG000——0—
2024-25Brest130012—16,9
2024-25Antwerp—00————
2024-25Dortmund000——0—
2023-24Antwerp130012—16,9
2023-24Dortmund000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca1800—00——0—niewykorzystany
27W. MikeWisdom Okpako Mike
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik1700—00——0—niewykorzystany
93W. VerlindenWout Verlinden
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca1800—00——0—niewykorzystany
71A. De CorteAxl De Corte
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2025-26000——0—
2024-25000——0—
2023-24000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bramkarz19—————————
86G. Okon-EngstlerG. Okon-Engstler

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Pomocnik16—————————
4J. OrdoñezJoel Leandro Ordóñez Guerrero
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2025-263103—06,5
2024-25361123—46,9
2023-24361123—46,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca21—————————

Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.

Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 10

Odeszli w trakcie sezonu 2

Zawodnicy, którzy grali w Club Brugge w tym sezonie i nie są już w kadrze: ich liczby zdobyte tutaj zostają tutaj, te z nowego klubu są na jego stronie.

ZawodnikPozycjaMeczeW podstawowym składzieMinutyGoleAsystyOcena
T. KorenPomocnik0036006,7
B. MeijerObrońca1013006,7

Historia bezpośrednich meczów

Wszystkie mecze Club Brugge przeciwko:

Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13