Premier League ♂ · Link stały · Historia klubu
Arsenal
Co to jest?
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
DVVVV ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wszystkie rozgrywki zwycięstwa z rzędu: 7 u siebie zwycięstwa z rzędu: 4 mecze z rzędu z golem: 4 mecze bez straty gola: 3
po zwycięstwie 1-0 z Liverpool · 4 Z, 0 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (6 strzelone, 4 stracone)
Zmiany miejsca w tabeliCo to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Co to jest?
1. miejsce po 9. kolejce · najlepsze 1., najgorsze 2. · Porównaj z inną drużyną →
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Arsenal
Atak · gole na mecz: 1,60 (2,30 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 14,4 strzałów na mecz, 34% celnych · bez gola w 14% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 46-60. minuta
Obrona · stracone na mecz: 0,70 (0,70 u siebie, 0,80 na wyjeździe) · 57% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 9, czerwone: 0
Dyscyplina · faule na mecz: 10,1 · spalone na mecz: 2,1 · żółte: 1,50 i czerwone kartki: 0,10 na mecz (fiches de match, mecze: 50)
Bramkarz · David Raya rotacja · obrony: 4, 100% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,00 · ocena 7,6
Trener · Mikel Arteta od 01/12/2019 · prowadzone kluby: 1 od 2019
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 46e et la 60e minute
Forma (API-Football): WWWWLWW
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Arsenal
- Kontuzja B. Saka · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja C. Tzolis · Mięsień dwugłowy uda nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja W. Saliba · Plecy nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: P. Hincapie (Kostka)
Composition probable — 4-2-3-1Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Arsenal | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,6 |
| 2026-27 | Spain | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Arsenal | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Arsenal | 38 | 0 | 0 | 1 | — | 3 | 7,1 |
| 2024-25 | Brentford | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Arsenal | 32 | 0 | 0 | — | — | 2 | 6,9 |
| 2023-24 | Brentford | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Benjamin William White| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | England | 2 | 1 | 0 | 1 | — | 1 | 6,6 |
| 2026-27 | Arsenal | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 8,2 |
| 2025-26 | Arsenal | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Arsenal | 20 | 0 | 2 | 10 | — | 2 | 7,0 |
| 2023-24 | Arsenal | 37 | 4 | 4 | 19 | — | 8 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Gabriel dos Santos Magalhães| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | 28 | 3 | 1 | 19 | — | 4 | 7,2 |
| 2023-24 | 36 | 4 | 0 | 35 | — | 4 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Myles Anthony Lewis-Skelly| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | England | 2 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7,5 |
| 2026-27 | Arsenal | 1 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | Arsenal | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Arsenal | 23 | 1 | 0 | 11 | — | 3 2 | 6,8 |
| 2023-24 | Arsenal | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ezri Konsa Ngoyo| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | England | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,6 |
| 2026-27 | Arsenal | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Aston Villa | 5 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Aston Villa | 35 | 2 | 0 | 9 | — | 1 | 6,9 |
| 2023-24 | Aston Villa | 35 | 1 | 0 | 14 | — | 5 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Martin Ødegaard| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Norway | 2 | 0 | 4 | 2 | — | 0 | 8,8 |
| 2026-27 | Arsenal | 1 | 1 | 0 | 1 | — | 1 | 8,3 |
| 2025-26 | Arsenal | 4 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Arsenal | 30 | 3 (1 z karnych) | 8 | 12 | — | 4 | 7,3 |
| 2023-24 | Arsenal | 35 | 8 (2 z karnych) | 10 | 30 | — | 2 | 7,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Declan Rice| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | England | 2 | 0 | 2 | 1 | — | 0 | 8,1 |
| 2026-27 | Arsenal | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Arsenal | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 7,3 |
| 2024-25 | Arsenal | 35 | 4 | 7 | 21 | — | 6 | 7,4 |
| 2023-24 | Arsenal | 38 | 7 | 8 | 34 | — | 5 | 7,4 |
| 2023-24 | West Ham | 0 | 0 | 8 | 34 | — | 0 | 7,4 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Eberechi Oluchi Eze| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Arsenal | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2026-27 | England | 1 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Arsenal | 3 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | Corum | 1 | 3 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Crystal Palace | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Crystal Palace | 34 | 8 (1 z karnych) | 8 | 13 | — | 1 | 7,3 |
| 2024-25 | Pendikspor | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Crystal Palace | 27 | 11 (1 z karnych) | 4 | 27 | — | 3 | 7,6 |
| 2023-24 | Eyupspor | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Pendikspor | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Mikel Merino Zazón| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Spain | 8 | 2 | 0 | 6 | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Arsenal | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Arsenal | 1 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | Arsenal | 28 | 7 | 2 | 41 | — | 3 | 7,0 |
| 2024-25 | Sociedad | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Sociedad | 32 | 5 | 3 | 70 | — | 10 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Bruno Guimarães Rodriguez Moura| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Arsenal | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Newcastle | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Newcastle | 38 | 5 | 6 | 65 | — | 7 | 7,2 |
| 2023-24 | Newcastle | 37 | 7 | 8 | 50 | — | 8 | 7,5 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Chukwunonso Tristan Madueke| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | England | 5 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Arsenal | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Chelsea | 6 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Arsenal | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,3 |
| 2024-25 | Chelsea | 32 | 7 | 3 | 22 | — | 3 | 7,1 |
| 2023-24 | Chelsea | 23 | 5 (1 z karnych) | 2 | 8 | — | 2 | 7,1 |
| 2023-24 | PSV Eindhoven | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.
TransferyCo to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Co to jest?
Przyjścia 36
- 20/08/2026 E. KonsaEzri Konsa Ngoyo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 England 2 0 0 1 — 0 7,6 2026-27 Arsenal 1 0 0 1 — 0 6,3 2025-26 Aston Villa 5 0 0 2 — 0 6,8 2024-25 Aston Villa 35 2 0 9 — 1 6,9 2023-24 Aston Villa 35 1 0 14 — 5 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Aston Villa - 07/08/2026 Bruno GuimarãesBruno Guimarães Rodriguez Moura
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Arsenal 1 0 0 — — 0 6,6 2025-26 Newcastle 1 0 0 1 — 0 6,7 2024-25 Newcastle 38 5 6 65 — 7 7,2 2023-24 Newcastle 37 7 8 50 — 8 7,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Newcastle - 06/08/2026 Bruno GuimarãesBruno Guimarães Rodriguez Moura
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Arsenal 1 0 0 — — 0 6,6 2025-26 Newcastle 1 0 0 1 — 0 6,7 2024-25 Newcastle 38 5 6 65 — 7 7,2 2023-24 Newcastle 37 7 8 50 — 8 7,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Newcastle - 22/07/2026 C. TzolisChristos Tzolis
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Greece 3 1 0 0 — 0 7,0 2026-27 Arsenal 1 0 2 2 — 0 8,2 2025-26 Club Brugge 38 16 (3 z karnych) 9 20 — 6 1 7,7 2024-25 Club Brugge 38 16 (3 z karnych) 9 20 — 6 1 7,7 2023-24 Fortuna Dusseldorf 30 22 (5 z karnych) 6 35 — 5 7,7 2023-24 Norwich 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Club Brugge KV - 21/07/2026 C. TzolisChristos Tzolis
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Greece 3 1 0 0 — 0 7,0 2026-27 Arsenal 1 0 2 2 — 0 8,2 2025-26 Club Brugge 38 16 (3 z karnych) 9 20 — 6 1 7,7 2024-25 Club Brugge 38 16 (3 z karnych) 9 20 — 6 1 7,7 2023-24 Fortuna Dusseldorf 30 22 (5 z karnych) 6 35 — 5 7,7 2023-24 Norwich 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Club Brugge KV - 08/07/2026 I. MeslierIllan Stéphane Meslier
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Arsenal 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Leeds 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Leeds 39 0 0 — — 0 6,9 2023-24 Leeds 47 0 0 — — 5 1 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Leeds - 30/06/2026 P. HincapiéPiero Martín Hincapié Reyna
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Arsenal 1 0 0 1 — 0 7,0 2025-26 Arsenal 2 0 0 2 — 1 7,2 2025-26 Leverkusen 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Leverkusen 33 2 2 26 — 8 7,2 2023-24 Leverkusen 26 1 2 16 — 2 7,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Bayer Leverkusen - 29/06/2026 E. NwaneriEthan Chidiebere Nwaneri
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Dortmund 5 0 0 3 — 1 6,7 2026-27 England 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Arsenal 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Marseille 2 0 0 1 — 1 6,2 2025-26 Arsenal 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Arsenal 36 4 2 9 — 1 6,9 2023-24 Arsenal 2 0 0 1 — 0 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Marseille - 29/06/2026 Fábio VieiraFábio Daniel Ferreira Vieira
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Hamburg 5 0 0 3 — 0 6,8 2025-26 Hamburg 30 7 (1 z karnych) 5 21 — 4 3 7,2 2025-26 Porto 2 0 1 2 — 0 6,8 2025-26 Arsenal 2 0 1 3 — 1 7,1 2024-25 Porto 26 4 4 36 — 7 7,3 2024-25 Arsenal 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Arsenal 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Hamburger SV - 29/06/2026 I. MeslierIllan Stéphane Meslier
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Arsenal 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Leeds 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Leeds 39 0 0 — — 0 6,9 2023-24 Leeds 47 0 0 — — 5 1 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Leeds - 29/06/2026 J. KiwiorJakub Piotr Kiwior
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Poland 2 0 0 3 — 0 7,9 2026-27 Porto 1 0 0 — — 1 — 2025-26 Arsenal 5 0 2 1 — 0 7,3 2025-26 Porto 5 0 2 1 — 0 7,3 2024-25 Arsenal 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Arsenal 1 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od FC Porto - 29/06/2026 K. HeinKarl Jakob Hein
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Werder Bremen 6 0 0 0 — 0 7,1 2026-27 Estonia 1 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Werder Bremen 2 0 0 — — 0 7,7 2025-26 Arsenal 1 0 0 — — 0 6,2 2024-25 Valladolid 33 0 0 — — 0 6,9 2024-25 Arsenal 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Arsenal 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Werder Bremen - 29/06/2026 L. MartinLucas Martin Nygaard
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Brabrand - 29/06/2026 R. NelsonReiss Luke Nelson
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Feyenoord 1 0 0 1 — 0 6,6 2025-26 Brentford 2 1 1 1 — 0 7,6 2025-26 Arsenal 1 1 0 — — 0 7,2 2024-25 Fulham 11 1 0 1 — 1 — 2024-25 Arsenal 2 0 0 1 — 0 — 2023-24 Arsenal 30 0 0 5 — 1 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Brentford - 30/05/2026 Ismeal KabiaIsmeal Kabia
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 St Mirren 7 0 0 8 — 0 6,5 2025-26 Arsenal 1 0 0 — — 0 6,2 2024-25 Arsenal 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Shrewsbury - 30/05/2026 Louie George CopleyLouie George Copley
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Crawley Town - 01/02/2026 Jaden DixonJaden Dixon
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Arsenal 1 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Stoke 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Stoke City 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Stoke City 2 0 0 1 — 0 6,3 2024-25 Stoke 2 0 0 1 — 0 6,3 2023-24 Stoke City 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Stoke 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Stoke City - 30/01/2026 O. ZinchenkoOleksandr Zinchenko
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Arsenal 3 0 0 1 — 1 7,0 2025-26 Ajax 2 0 0 1 — 0 7,0 2025-26 Nott'm Forest 1 0 0 1 — 0 6,5 2024-25 Arsenal 31 0 1 8 — 1 6,7 2023-24 Arsenal 32 1 2 7 — 2 7,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Nottingham Forest - 28/01/2026 M. KacurriMaldini Kacurri
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Morecambe - 30/12/2025 M. KacurriMaldini Kacurri
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Morecambe - 29/11/2025 D. OyetundeD. Oyetunde
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie od St Albans City - 01/09/2025 P. HincapiéPiero Martín Hincapié Reyna
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Arsenal 1 0 0 1 — 0 7,0 2025-26 Arsenal 2 0 0 2 — 1 7,2 2025-26 Leverkusen 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Leverkusen 33 2 2 26 — 8 7,2 2023-24 Leverkusen 26 1 2 16 — 2 7,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Bayer Leverkusen - 23/08/2025 E. EzeEberechi Oluchi Eze
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Arsenal 1 0 0 — — 0 6,2 2026-27 England 1 1 0 1 — 0 7,2 2025-26 Arsenal 3 1 0 2 — 0 7,1 2025-26 Corum 1 3 0 — — 0 — 2025-26 Crystal Palace 1 0 0 1 — 0 7,0 2024-25 Crystal Palace 34 8 (1 z karnych) 8 13 — 1 7,3 2024-25 Pendikspor 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Crystal Palace 27 11 (1 z karnych) 4 27 — 3 7,6 2023-24 Eyupspor — 0 0 — — — — 2023-24 Pendikspor 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Crystal Palace - 26/07/2025 V. GyökeresViktor Einar Gyökeres
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sweden 4 1 2 4 — 1 7,0 2026-27 Arsenal 1 0 0 — — 0 6,3 2025-26 Arsenal 1 0 0 1 — 0 6,7 2024-25 Sp Lisbon 33 39 (12 z karnych) 7 24 — 4 8,0 2023-24 Sp Lisbon 33 29 (5 z karnych) 11 40 — 3 7,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Sporting CP - 24/07/2025 Cristhian MosqueraCristhian Andrey Mosquera Ibargüen
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Spain 2 0 0 — — 0 7,5 2026-27 Arsenal 1 0 0 1 — 0 6,9 2025-26 Arsenal 1 0 0 1 — 0 7,3 2024-25 Valencia 37 1 0 14 — 6 6,8 2023-24 Valencia 36 0 0 25 — 2 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Valencia
Odejścia 60
- 13/09/2026 C. IsmailC. Ismail
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer do Peterborough United U21 - 02/09/2026 Gabriel MartinelliGabriel Teodoro Martinelli Silva
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 1 1 1 — — 0 8,3 2024-25 33 8 4 16 — 1 6,9 2023-24 35 6 4 23 — 1 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Al-Hilal Saudi FC - 01/09/2026 R. NelsonReiss Luke Nelson
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Feyenoord 1 0 0 1 — 0 6,6 2025-26 Brentford 2 1 1 1 — 0 7,6 2025-26 Arsenal 1 1 0 — — 0 7,2 2024-25 Fulham 11 1 0 1 — 1 — 2024-25 Arsenal 2 0 0 1 — 0 — 2023-24 Arsenal 30 0 0 5 — 1 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Feyenoord - 01/09/2026 Gabriel MartinelliGabriel Teodoro Martinelli Silva
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 1 1 1 — — 0 8,3 2024-25 33 8 4 16 — 1 6,9 2023-24 35 6 4 23 — 1 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Al-Hilal Saudi FC - 31/08/2026 E. NwaneriEthan Chidiebere Nwaneri
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Dortmund 5 0 0 3 — 1 6,7 2026-27 England 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Arsenal 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Marseille 2 0 0 1 — 1 6,2 2025-26 Arsenal 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Arsenal 36 4 2 9 — 1 6,9 2023-24 Arsenal 2 0 0 1 — 0 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Borussia Dortmund - 31/08/2026 Fábio VieiraFábio Daniel Ferreira Vieira
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Hamburg 5 0 0 3 — 0 6,8 2025-26 Hamburg 30 7 (1 z karnych) 5 21 — 4 3 7,2 2025-26 Porto 2 0 1 2 — 0 6,8 2025-26 Arsenal 2 0 1 3 — 1 7,1 2024-25 Porto 26 4 4 36 — 7 7,3 2024-25 Arsenal 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Arsenal 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Hamburger SV - 31/08/2026 Gabriel JesusGabriel Fernando de Jesus
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Barcelona 2 1 0 0 — 0 5,0 2025-26 Arsenal — 0 0 — — — — 2024-25 Arsenal 17 3 0 14 — 4 6,9 2023-24 Arsenal 27 4 5 26 — 6 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Barcelona - 31/08/2026 T. SetfordTommy Hogan Setford
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 1 0 0 — — 0 — 2024-25 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Stevenage - 30/08/2026 Fábio VieiraFábio Daniel Ferreira Vieira
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Hamburg 5 0 0 3 — 0 6,8 2025-26 Hamburg 30 7 (1 z karnych) 5 21 — 4 3 7,2 2025-26 Porto 2 0 1 2 — 0 6,8 2025-26 Arsenal 2 0 1 3 — 1 7,1 2024-25 Porto 26 4 4 36 — 7 7,3 2024-25 Arsenal 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Arsenal 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Hamburger SV - 30/08/2026 Gabriel JesusGabriel Fernando de Jesus
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Barcelona 2 1 0 0 — 0 5,0 2025-26 Arsenal — 0 0 — — — — 2024-25 Arsenal 17 3 0 14 — 4 6,9 2023-24 Arsenal 27 4 5 26 — 6 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Barcelona - 25/08/2026 R. NelsonReiss Luke Nelson
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Feyenoord 1 0 0 1 — 0 6,6 2025-26 Brentford 2 1 1 1 — 0 7,6 2025-26 Arsenal 1 1 0 — — 0 7,2 2024-25 Fulham 11 1 0 1 — 1 — 2024-25 Arsenal 2 0 0 1 — 0 — 2023-24 Arsenal 30 0 0 5 — 1 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Nelson Reiss - 14/08/2026 Ismeal KabiaIsmeal Kabia
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 St Mirren 7 0 0 8 — 0 6,5 2025-26 Arsenal 1 0 0 — — 0 6,2 2024-25 Arsenal 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do ST Mirren - 06/08/2026 C. NørgaardChristian Thers Nørgaard
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Everton 1 0 0 1 — 1 6,3 2025-26 Arsenal 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Brentford 34 5 4 44 — 8 1 7,1 2023-24 Brentford 31 2 1 41 — 8 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Everton - 05/08/2026 C. NørgaardChristian Thers Nørgaard
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Everton 1 0 0 1 — 1 6,3 2025-26 Arsenal 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Brentford 34 5 4 44 — 8 1 7,1 2023-24 Brentford 31 2 1 41 — 8 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Everton - 31/07/2026 Osman KamaraOsman Kamara
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie do Crawley Town - 17/07/2026 Alex MarciniakAlex Marciniak
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer do Cracovia Krakow - 17/07/2026 Alexei Rojas FedorushchenkoAlexei Rojas Fedorushchenko
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — 2024-25 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Penafiel - 16/07/2026 Alexei Rojas FedorushchenkoAlexei Rojas Fedorushchenko
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — 2024-25 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Penafiel - 13/07/2026 L. TrossardLeandro Trossard
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Belgium 6 2 2 4 — 0 7,5 2026-27 Besiktas 3 0 0 0 — 0 6,7 2025-26 Arsenal 1 1 1 1 — 0 8,3 2024-25 Arsenal 38 8 7 27 — 3 7,1 2023-24 Arsenal 34 12 1 15 — 2 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Beşiktaş - 12/07/2026 L. TrossardLeandro Trossard
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Belgium 6 2 2 4 — 0 7,5 2026-27 Besiktas 3 0 0 0 — 0 6,7 2025-26 Arsenal 1 1 1 1 — 0 8,3 2024-25 Arsenal 38 8 7 27 — 3 7,1 2023-24 Arsenal 34 12 1 15 — 2 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Beşiktaş - 30/06/2026 K. HeinKarl Jakob Hein
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Werder Bremen 6 0 0 0 — 0 7,1 2026-27 Estonia 1 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Werder Bremen 2 0 0 — — 0 7,7 2025-26 Arsenal 1 0 0 — — 0 6,2 2024-25 Valladolid 33 0 0 — — 0 6,9 2024-25 Arsenal 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Arsenal 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Werder Bremen - 30/06/2026 K. ThompsonK. Thompson
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Newcastle 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Newcastle - 30/06/2026 J. KiwiorJakub Piotr Kiwior
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Poland 2 0 0 3 — 0 7,9 2026-27 Porto 1 0 0 — — 1 — 2025-26 Arsenal 5 0 2 1 — 0 7,3 2025-26 Porto 5 0 2 1 — 0 7,3 2024-25 Arsenal 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Arsenal 1 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do FC Porto - 30/06/2026 Joshua NicholsJoshua Nichols
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — 2024-25 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Kustosija - 29/06/2026 Joshua NicholsJoshua Nichols
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — 2024-25 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Kustosija
Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 24/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.
W prasieCo to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Co to jest?
- Arteta rendido a Gyökeres: «É exatamente disso que precisamos...» Record · sob. 07:32
- Arsenal : mais où est passé Martin Zubimendi ? Foot Mercato · pt. 21:00 · Skład
- Mikel Arteta confirma Bukayo Saka de fora por "várias semanas" devido a lesão na coxa Record · pt. 17:37
- Preocupación en el Arsenal con Saka: "Estará un tiempo fuera" Mundo Deportivo · pt. 16:07 · Konferencja prasowa
- Arsenal : Bukayo Saka absent plusieurs semaines Foot Mercato · pt. 15:50 · Kontuzja
- Keep or sell Konsa? - FPL gameweek 10 dilemmas BBC Sport · czw. 23:26
- Hull City latest: Jakirovic aware of 'demanding' Arsenal test Sky Sports · czw. 17:00
- Fenerbahce thwart Liverpool and Arsenal pushed in Prague | Football Weekly Extra – video The Guardian · czw. 15:35
- Fenerbahce thwart Liverpool and Arsenal pushed in Prague: Football Weekly – podcast The Guardian · czw. 14:40
- ‘In our veins’: Arsenal pushed by pain of Champions League final defeat, says Raya The Guardian · czw. 11:08
- «Encore pire que le 6-0 contre Arsenal» : Les supporters lensois abasourdis L'Équipe · czw. 08:27
- Spektakuläre Doppel-Rettung auf der Linie: Arsenal besteht in Prag kicker · śr. 23:43
Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.
Najbliższe mecze
Hull 821 12N 52 Premier League ♂ · sob. 18:30 Newcastle
Arsenal 171 23N 602 Premier League ♂ · sob. 16:00 Arsenal
Man City 471 27N 262 Premier League ♂ · śr. 21:00 Brentford
Arsenal nadchodzące Premier League ♂ · sob. 16:00 Tottenham
Arsenal nadchodzące Premier League ♂ · sob. 16:00 Arsenal
Bournemouth nadchodzące Premier League ♂ · sob. 16:00 Arsenal
Man United nadchodzące Premier League ♂ · niedz. 20:00 Crystal Palace
Arsenal nadchodzące
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 01/11/2026 | Liverpool – Arsenal | 0 – 1 |
| 24/10/2026 | Arsenal – Everton | 2 – 0 |
| 18/10/2026 | Nott'm Forest – Arsenal | 0 – 1 |
| 10/10/2026 | Arsenal – Leeds | 2 – 1 |
| 19/09/2026 | Brighton – Arsenal | 3 – 0 |
| 12/09/2026 | Sunderland – Arsenal | 0 – 2 |
| 06/09/2026 | Arsenal – Chelsea | 2 – 1 |
| 31/08/2026 | Aston Villa – Arsenal | 0 – 1 |
| 21/08/2026 | Arsenal – Coventry | 3 – 0 |
| 24/05/2026 | Crystal Palace – Arsenal | 1 – 2 |
| 18/05/2026 | Arsenal – Burnley | 1 – 0 |
| 10/05/2026 | West Ham – Arsenal | 0 – 1 |
| 02/05/2026 | Arsenal – Fulham | 3 – 0 |
| 25/04/2026 | Arsenal – Newcastle | 1 – 0 |
| 19/04/2026 | Man City – Arsenal | 2 – 1 |
Występy zawodnikówCo to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Co to jest?
| # | Zawodnik | Pozycja | Wiek | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 | J. TimberJurriën David Norman Timber
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 24 | 4 | 1 | 156 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | B. WhiteBenjamin William White
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 28 | 1 | 1 | 94 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 8,2 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | C. TzolisChristos Tzolis
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. kontuzjowany | Napastnik | 23 | 1 | 1 | 94 | 0 | 2 | 2 | — | 0 | 8,2 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | Cristhian MosqueraCristhian Andrey Mosquera Ibargüen
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 21 | 1 | 1 | 94 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | David RayaDavid Raya Martin
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 30 | 1 | 1 | 94 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,6 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | Gabriel MagalhãesGabriel dos Santos Magalhães
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 28 | 1 | 1 | 94 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 89 | M. SalmonMarli Ellis Salmon
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 16 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,5 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | M. ØdegaardMartin Ødegaard
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 27 | 1 | 1 | 84 | 1 | 0 | 1 | — | 1 | 8,3 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 29 | K. HavertzKai Lukas Havertz
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 26 | 1 | 1 | 75 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7,2 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 49 | M. Lewis-SkellyMyles Anthony Lewis-Skelly
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 19 | 1 | 1 | 75 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 7,3 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | N. MaduekeChukwunonso Tristan Madueke
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 23 | 1 | 1 | 60 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | R. CalafioriRiccardo Calafiori
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 23 | 1 | 1 | 60 | 1 | 0 | 1 | — | 1 | 7,7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 39 | Bruno GuimarãesBruno Guimarães Rodriguez Moura
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 28 | 1 | 1 | 45 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 41 | D. RiceDeclan Rice
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 26 | 1 | 0 | 49 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | E. KonsaEzri Konsa Ngoyo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 28 | 1 | 0 | 45 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | B. SakaBukayo Ayoyinka Temidayo Saka
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. kontuzjowany | Napastnik | 24 | 1 | 0 | 34 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | P. HincapiéPiero Martín Hincapié Reyna
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 23 | 1 | 0 | 34 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 45 | T. JulienneTheo Devon Julienne
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 17 | 1 | 0 | 26 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,1 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 36 | Martín ZubimendiMartín Zubimendi Ibáñez
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 26 | 1 | 0 | 19 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | V. GyökeresViktor Einar Gyökeres
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 28 | 1 | 0 | 19 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | E. EzeEberechi Oluchi Eze
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 27 | 1 | 0 | 10 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 44 | I. IbrahimIfeoluwa David Ibrahim
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 17 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 53 | C. O’NeillCeadach O'Neill
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | I. MeslierIllan Stéphane Meslier
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 74 | M. HashiM. Hashi
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | KepaKepa Arrizabalaga Revuelta
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 31 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 56 | M. DowmanMax Dowman
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 16 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | Mikel MerinoMikel Merino Zazón
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 29 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 43 | A. AnnousAndre Annous
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 18 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 38 | B. ClarkeBrayden Clarke
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 18 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | K. RansonKhari Ranson
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 18 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | Louie George CopleyLouie George Copley
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | W. SalibaWilliam Alain André Gabriel Saliba
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. kontuzjowany | Obrońca | 24 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.
Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 9
Historia bezpośrednich meczów
Wszystkie mecze Arsenal przeciwko:
- Aston Villa
- Bournemouth
- Brentford
- Brighton
- Chelsea
- Coventry
- Crystal Palace
- Everton
- Fulham
- Hull
- Ipswich
- Leeds
- Liverpool
- Man City
- Man United
- Newcastle
- Nott'm Forest
- Sunderland
- Tottenham
Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.