Primeira Liga ♂ · Link stały · Historia klubu
Benfica
Co to jest?
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
DVVVV ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wszystkie rozgrywki mecze bez porażki: 28 u siebie mecze z rzędu z golem: 25 zwycięstwa z rzędu: 5 u siebie zwycięstwa z rzędu: 4
po zwycięstwie 1-0 z Alverca · 4 Z, 0 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (8 strzelone, 4 stracone)
Zmiany miejsca w tabeliCo to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Co to jest?
2. miejsce po 11. kolejce · najlepsze 2., najgorsze 7. · Porównaj z inną drużyną →
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Benfica
Atak · gole na mecz: 3,00 (2,30 u siebie, 3,80 na wyjeździe) · 17,4 strzałów na mecz, 36% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 2 wykorzystane · najlepszy okres: 46-60. minuta
Obrona · stracone na mecz: 0,90 (1,00 u siebie, 0,80 na wyjeździe) · 50% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 16, czerwone: 1
Dyscyplina · faule na mecz: 11,7 · spalone na mecz: 2,1 · żółte: 1,90 i czerwone kartki: 0,40 na mecz (fiches de match, mecze: 47)
Bramkarz · A. Trubin rotacja · obrony: 10, 77% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,50 · ocena 8,2
Trener · Marco Silva od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 6 od 2015
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 46e et la 60e minute
Forma (API-Football): DWWWWWLW
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Benfica
Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.
Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: D. Banjaqui (Uraz mięśniowy), D. Ferreira (Inactive), E. Barrenechea (Kontuzja), J. Duran (Inactive), J. Kaminski (Uraz mięśniowy), L. Barreiro (Inactive)
Composition probable — 4-2-3-1Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Ukraine | 7 | 0 | 0 | — | — | 1 | — |
| 2026-27 | Benfica | 4 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 8,2 |
| 2025-26 | Benfica | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Benfica | 33 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,1 |
| 2023-24 | Benfica | 28 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Alexander Hartmann Bah| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Benfica | 6 | 1 | 0 | 1 | — | 2 | 7,3 |
| 2026-27 | Denmark | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Benfica | 29 | 1 | 4 | 33 | — | 1 | 7,2 |
| 2024-25 | Benfica | 29 | 1 | 4 | 33 | — | 1 | 7,2 |
| 2024-25 | Olympiakos | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Benfica | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Tomás Lemos Araújo| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Benfica | 6 | 0 | 1 | 1 | — | 1 | 7,9 |
| 2026-27 | Portugal | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Benfica | 23 | 1 | 2 | 9 | — | 4 | 7,1 |
| 2024-25 | Benfica | 28 | 1 | 2 | 25 | — | 1 | 7,1 |
| 2023-24 | Benfica | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Alessandro Circati| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Benfica | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 |
| 2026-27 | Parma | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Parma | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Parma | 12 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Parma | 35 | 1 | 0 | 29 | — | 8 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Souffian El Karouani| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Benfica | 2 | 0 | 1 | 2 | — | 1 | 7,0 |
| 2025-26 | Utrecht | 2 | 0 | 0 | 4 | — | 2 | 7,1 |
| 2024-25 | Utrecht | 34 | 2 | 8 | 43 | — | 3 | 7,3 |
| 2023-24 | Utrecht | 31 | 0 | 3 | 32 | — | 5 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Fredrik Aursnes| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Norway | 6 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,8 |
| 2026-27 | Benfica | 3 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | Benfica | 4 | 0 | 1 | 3 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Benfica | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,6 |
| 2023-24 | Benfica | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Emanuel Fernando Candimba Gonçalves| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Radomiak Radom | 6 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 5,6 |
| 2026-27 | Benfica | 3 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2025-26 | Benfica | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Vitória SC | 15 | 1 | 1 | 16 | — | 2 | 6,7 |
| 2024-25 | Benfica | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2023-24 | Vitória SC | 23 | 2 | 0 | 27 | — | 5 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Claudio Jeremías Echeverri| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Benfica | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Girona | 17 | 1 | 1 | 8 | — | 4 | 6,7 |
| 2025-26 | Leverkusen | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Rafael Alexandre Fernandes Ferreira da Silva| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Benfica | 6 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2026-27 | Osasuna | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2025-26 | Benfica | 16 | 5 | 0 | 4 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Besiktas | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Osasuna | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Vitória SC | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Besiktas | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Guimaraes | 8 | 0 | 0 | — | — | 2 | — |
| 2023-24 | Benfica | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Besiktas | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Vitória SC | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Heorhii Sudakov| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Benfica | 8 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
| 2026-27 | Ukraine | 4 | 1 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Benfica | 22 | 4 | 1 | 14 | — | 2 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Vangelis Pavlidis| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Benfica | 7 | 1 | 0 | 2 | — | 2 | 7,2 |
| 2026-27 | Greece | 5 | 1 | 2 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Benfica | 4 | 1 | 1 | 3 | — | 2 | 6,8 |
| 2024-25 | Benfica | 25 | 12 (1 z karnych) | 8 | 20 | — | 2 | 7,1 |
| 2024-25 | AZ Alkmaar | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | AZ Alkmaar | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (22/10/2026) zachowanych.
TransferyCo to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Co to jest?
Przyjścia 57
- 01/09/2026 C. EcheverriClaudio Jeremías Echeverri
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Benfica 1 0 0 0 — 0 6,3 2025-26 Girona 17 1 1 8 — 4 6,7 2025-26 Leverkusen 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Manchester City - 31/08/2026 S. El KarouaniSouffian El Karouani
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Benfica 2 0 1 2 — 1 7,0 2025-26 Utrecht 2 0 0 4 — 2 7,1 2024-25 Utrecht 34 2 8 43 — 3 7,3 2023-24 Utrecht 31 0 3 32 — 5 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Al-Qadisiyah FC - 29/08/2026 D. KauanD. Kauan
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie od São João Ver - 25/08/2026 João PalhinhaJoão Maria Lobo Alves Palhinha Gonçalves
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Portugal 3 0 0 — — 1 — 2026-27 Benfica 2 0 0 1 — 1 7,3 2025-26 Tottenham 33 5 2 28 — 8 7,0 2024-25 Fulham 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Fulham 33 4 1 52 — 13 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Bayern München - 24/08/2026 João PalhinhaJoão Maria Lobo Alves Palhinha Gonçalves
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Portugal 3 0 0 — — 1 — 2026-27 Benfica 2 0 0 1 — 1 7,3 2025-26 Tottenham 33 5 2 28 — 8 7,0 2024-25 Fulham 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Fulham 33 4 1 52 — 13 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Bayern München - 18/08/2026 A. CircatiAlessandro Circati
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Benfica 3 0 0 2 — 0 6,7 2026-27 Parma 1 0 0 2 — 0 7,0 2025-26 Parma 2 0 0 3 — 0 6,8 2024-25 Parma 12 0 0 4 — 1 6,8 2023-24 Parma 35 1 0 29 — 8 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Parma - 17/08/2026 A. CircatiAlessandro Circati
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Benfica 3 0 0 2 — 0 6,7 2026-27 Parma 1 0 0 2 — 0 7,0 2025-26 Parma 2 0 0 3 — 0 6,8 2024-25 Parma 12 0 0 4 — 1 6,8 2023-24 Parma 35 1 0 29 — 8 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Parma - 27/07/2026 Gabriel IndioGabriel Indio
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 0 — 0 0,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Athletic Club - 26/07/2026 Gabriel IndioGabriel Indio
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 0 — 0 0,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Athletic Club - 24/07/2026 Felipe LimaLima Felipe
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Alverca 4 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Alverca - 20/07/2026 J. DuránJhon Jader Durán Palacio
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Benfica 7 2 (1 z karnych) 0 1 — 1 7,2 2025-26 Fenerbahce 10 3 2 12 — 2 6,9 2024-25 Aston Villa 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Aston Villa 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Al-Nassr - 19/07/2026 J. DuránJhon Jader Durán Palacio
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Benfica 7 2 (1 z karnych) 0 1 — 1 7,2 2025-26 Fenerbahce 10 3 2 12 — 2 6,9 2024-25 Aston Villa 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Aston Villa 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Al-Nassr - 06/07/2026 J. KamińskiJakub Piotr Kamiński
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Benfica 6 1 1 — — 0 7,9 2026-27 Poland 2 0 1 3 — 0 7,5 2025-26 FC Koln 37 9 3 16 — 4 7,2 2025-26 Wolfsburg 4 2 0 1 — 0 7,3 2024-25 Wolfsburg 22 0 2 10 — 2 6,8 2023-24 Wolfsburg 17 0 2 3 — 0 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od 1. FC Köln - 05/07/2026 J. KamińskiJakub Piotr Kamiński
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Benfica 6 1 1 — — 0 7,9 2026-27 Poland 2 0 1 3 — 0 7,5 2025-26 FC Koln 37 9 3 16 — 4 7,2 2025-26 Wolfsburg 4 2 0 1 — 0 7,3 2024-25 Wolfsburg 22 0 2 10 — 2 6,8 2023-24 Wolfsburg 17 0 2 3 — 0 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od 1. FC Köln - 30/06/2026 C. LengletClément Nicolas Laurent Lenglet
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Benfica 7 0 0 1 — 0 7,1 2025-26 Ath Madrid 19 0 1 22 — 6 1 6,8 2024-25 Ath Madrid 23 2 1 29 — 9 7,1 2024-25 Barcelona 0 0 1 29 — 0 7,1 2024-25 Aston Villa — 0 0 — — — — 2023-24 Tottenham 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Aston Villa 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Barcelona 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Atletico Madrid - 30/06/2026 E. BarrenecheaEnzo Barrenechea
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Benfica 6 0 0 — — 0 — 2025-26 Benfica 26 1 0 35 — 7 7,1 2025-26 Aston Villa 3 1 0 2 — 1 7,3 2024-25 Valencia 30 1 2 25 — 6 7,0 2024-25 Aston Villa 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Frosinone 36 0 1 32 — 10 6,8 2023-24 Juventus — 0 1 32 — — 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Aston Villa - 30/06/2026 Gabriel IndioGabriel Indio
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 0 — 0 0,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Athletic Club - 30/06/2026 H. SudakovHeorhii Sudakov
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Benfica 8 0 0 1 — 0 6,8 2026-27 Ukraine 4 1 0 — — 0 — 2025-26 Benfica 22 4 1 14 — 2 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Shakhtar Donetsk - 29/06/2026 André GomesAndré Nogueira Gomes
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Casa Pia 5 0 0 — — 0 6,5 2025-26 Alverca 25 0 0 1 — 4 6,8 2025-26 Lille 2 0 0 2 — 0 6,9 2025-26 Benfica 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Lille 20 0 0 24 — 3 6,8 2024-25 Everton — 0 0 — — — — 2024-25 Benfica 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Everton 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Alverca - 29/06/2026 B. SouzaB. Souza
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie od Academica - 29/06/2026 FlorentinoFlorentino Ibrain Morris Luís
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Ipswich 1 0 0 1 — 0 6,1 2025-26 Burnley 31 0 2 40 — 6 6,7 2025-26 Benfica 3 0 0 2 — 0 6,6 2024-25 Benfica 31 0 3 31 — 4 7,1 2023-24 Benfica 1 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Burnley - 29/06/2026 Gustavo MarquesGustavo Marques Alves dos Santos
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od RB Bragantino - 29/06/2026 Gustavo VarelaGustavo Miguel Pereira de Sousa Varela
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Monza 1 2 0 2 — 0 7,7 2025-26 Gil Vicente 31 4 3 15 — 3 6,7 2024-25 Benfica 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Benfica 1 0 0 — — 0 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od GIL Vicente - 29/06/2026 H. SudakovHeorhii Sudakov
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Benfica 8 0 0 1 — 0 6,8 2026-27 Ukraine 4 1 0 — — 0 — 2025-26 Benfica 22 4 1 14 — 2 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Shakhtar Donetsk - 29/06/2026 O. KökçüOrkun Kökçü
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Besiktas 7 0 2 0 — 0 7,3 2026-27 Turkey 3 0 1 2 — 0 6,3 2026-27 Türkiye 3 0 1 2 — 0 6,3 2025-26 Besiktas 30 8 (2 z karnych) 8 23 — 5 2 7,6 2025-26 Benfica 4 0 2 4 — 2 7,2 2024-25 Benfica 33 7 (2 z karnych) 7 34 — 8 7,5 2023-24 Benfica 1 0 0 — — 0 — 2023-24 Feyenoord 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Beşiktaş
Odejścia 84
- 13/09/2026 BrumaArmindo Tué Na Bangna
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Aris 2 1 (1 z karnych) 0 2 — 0 6,8 2026-27 Aris Thessalonikis 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Benfica 4 0 0 — — 0 6,7 2024-25 SC Braga 17 7 (3 z karnych) 5 9 — 1 7,4 2024-25 Sp Braga 17 7 (3 z karnych) 5 9 — 1 7,4 2024-25 Benfica 14 1 2 5 — 0 7,0 2023-24 SC Braga 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Sp Braga 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Fenerbahce 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Aris Thessalonikis - 12/09/2026 BrumaArmindo Tué Na Bangna
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Aris 2 1 (1 z karnych) 0 2 — 0 6,8 2026-27 Aris Thessalonikis 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Benfica 4 0 0 — — 0 6,7 2024-25 SC Braga 17 7 (3 z karnych) 5 9 — 1 7,4 2024-25 Sp Braga 17 7 (3 z karnych) 5 9 — 1 7,4 2024-25 Benfica 14 1 2 5 — 0 7,0 2023-24 SC Braga 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Sp Braga 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Fenerbahce 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Aris Thessalonikis - 06/09/2026 J. TrevisanJ. Trevisan
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do CFR 1907 Cluj - 05/09/2026 J. TrevisanJ. Trevisan
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do CFR 1907 Cluj - 03/09/2026 Rafael LuísRafael Filipe Gonçalves Soares Luís
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Genclerbirligi 5 1 0 2 — 0 6,9 2025-26 Benfica 4 0 0 2 — 0 6,8 2025-26 Strasbourg 4 0 0 — — 0 — 2024-25 Benfica 3 0 0 — — 0 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Gençlerbirliği S.K. - 02/09/2026 Rafael LuísRafael Filipe Gonçalves Soares Luís
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Genclerbirligi 5 1 0 2 — 0 6,9 2025-26 Benfica 4 0 0 2 — 0 6,8 2025-26 Strasbourg 4 0 0 — — 0 — 2024-25 Benfica 3 0 0 — — 0 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Gençlerbirliği S.K. - 01/09/2026 J. WynderJoshua Liam Wynder
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 3 0 0 — — 0 — 2024-25 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do New England Revolution - 01/09/2026 R. RiosRichard Ríos Montoya
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 3 0 0 — — 0 — 2025-26 27 5 4 50 — 9 7,1 2024-25 5 0 0 15 — 2 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Al-Ittihad FC - 21/08/2026 João Pedro Seno Luís RêgoJoão Pedro Seno Luís Rêgo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Casa Pia 5 0 0 7 — 0 7,2 2026-27 Benfica 1 0 0 — — 0 — 2025-26 Benfica 4 0 0 — — 0 6,9 2024-25 Benfica 2 0 0 1 — 0 7,0 2023-24 Benfica 1 0 0 1 — 0 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Casa Pia - 19/08/2026 Tiago GouveiaTiago Maria Antunes Gouveia
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Genclerbirligi 7 0 1 6 — 1 6,8 2026-27 Benfica 1 0 0 — — 0 — 2025-26 Nice 4 0 1 3 — 2 6,6 2025-26 Benfica 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Benfica 2 0 0 — — 0 — 2023-24 Benfica 1 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Gençlerbirliği S.K. - 17/08/2026 A. DedićAmar Dedić
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Newcastle 2 0 2 4 — 0 6,9 2026-27 Benfica 2 0 0 — — 0 — 2026-27 Bosnia & Herzegovina 2 0 0 1 — 0 7,0 2025-26 Benfica 24 1 4 17 — 5 2 6,8 2025-26 Salzburg 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Benfica 13 0 1 7 — 1 6,6 2024-25 Salzburg 12 0 3 5 — 1 7,1 2024-25 Marseille 10 0 1 7 — 1 6,6 2023-24 Salzburg 2 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Newcastle - 16/08/2026 A. DedićAmar Dedić
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Newcastle 2 0 2 4 — 0 6,9 2026-27 Benfica 2 0 0 — — 0 — 2026-27 Bosnia & Herzegovina 2 0 0 1 — 0 7,0 2025-26 Benfica 24 1 4 17 — 5 2 6,8 2025-26 Salzburg 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Benfica 13 0 1 7 — 1 6,6 2024-25 Salzburg 12 0 3 5 — 1 7,1 2024-25 Marseille 10 0 1 7 — 1 6,6 2023-24 Salzburg 2 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Newcastle - 13/08/2026 Rafael ObradorRafael Obrador Burguera
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sassuolo 1 0 0 1 — 0 6,2 2025-26 Torino 16 1 3 7 — 1 6,6 2025-26 Benfica 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Benfica 35 0 1 14 — 5 6,7 2024-25 La Coruna 32 0 1 14 — 5 6,7 2024-25 Real Madrid 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Sassuolo - 11/08/2026 F. IvanovićFranjo Ivanović
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Croatia 7 2 1 — — 1 — 2026-27 Benfica 1 0 0 — — 0 — 2026-27 Lens 1 0 0 1 — 0 5,9 2025-26 Benfica 25 6 (1 z karnych) 1 19 — 1 6,7 2025-26 St. Gilloise 5 2 0 8 — 0 6,8 2024-25 St. Gilloise 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Lens - 07/08/2026 G. NevesG. Neves
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer do 1. FC Köln - 06/08/2026 G. NevesG. Neves
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer do 1. FC Köln - 02/08/2026 Tiago ParenteTiago Miguel Geraldes Parente
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Swansea City AFC 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Benfica 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Swansea - 31/07/2026 António SilvaAntónio João Pereira de Albuquerque Tavares
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Benfica 2 0 0 — — 0 — 2026-27 Bournemouth 1 0 0 1 — 1 7,1 2026-27 Portugal 1 0 0 — — 0 — 2025-26 Benfica 4 0 0 1 — 1 7,5 2024-25 Benfica 30 3 0 35 — 4 7,2 2023-24 Benfica 1 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Bournemouth - 31/07/2026 Ismael DaboIsmael Dabo
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer do Lecce - 30/07/2026 António SilvaAntónio João Pereira de Albuquerque Tavares
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Benfica 2 0 0 — — 0 — 2026-27 Bournemouth 1 0 0 1 — 1 7,1 2026-27 Portugal 1 0 0 — — 0 — 2025-26 Benfica 4 0 0 1 — 1 7,5 2024-25 Benfica 30 3 0 35 — 4 7,2 2023-24 Benfica 1 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Bournemouth - 30/07/2026 J. MonteiroJ. Monteiro
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer do Feirense - 29/07/2026 Ismael DaboIsmael Dabo
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer do Lecce - 29/07/2026 J. MonteiroJ. Monteiro
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer do Feirense - 27/07/2026 Henrique AraújoHenrique Pereira Araújo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Casa Pia 8 1 (1 z karnych) 0 3 — 1 6,3 2025-26 Benfica 5 0 0 1 — 0 6,3 2024-25 Arouca 24 6 (3 z karnych) 2 23 — 4 6,7 2024-25 Benfica — 0 0 — — — — 2023-24 Benfica — 0 0 11 — — 6,6 2023-24 Famalicao 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Casa Pia - 26/07/2026 Gustavo VarelaGustavo Miguel Pereira de Sousa Varela
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Monza 1 2 0 2 — 0 7,7 2025-26 Gil Vicente 31 4 3 15 — 3 6,7 2024-25 Benfica 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Benfica 1 0 0 — — 0 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Monza
Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 24/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.
W prasieCo to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Co to jest?
- Sudakov mostra-se a falar português e atira: «A gramática é uma m...» Record · sob. 16:48
- Edo Bosch arrasa arbitragem após derrota frente ao Benfica: «Já sabia que as coisas iam descambar para o lado que foi...» Record · sob. 15:52 · Sędziowanie
- Marco Silva: «Circati não se mete em caminhos apertados» Record · sob. 15:42
- Marco Silva 'defende' Trubin: «Tomou a decisão acertada» Record · sob. 15:37
- Marco Silva e a renovação de Prestianni: «Os adeptos têm de estar descansados» Record · sob. 15:30
- Marco Silva contrataria Paulo Fonseca... jogador? «De certeza que não!» Record · sob. 15:22 · Transfer
- Pepa: «É muito fácil de perceber e identificar as diferenças do Benfica em relação ao passado» Record · sob. 15:06
- Marco Silva: renovação de Prestianni (e não só), "decisão acertada" de Trubin, o "jogador" Paulo Fonseca e regresso na defesa Record · sob. 14:52
- Benfica bate Sporting com reviravolta e conquista Supertaça de hóquei em patins Record · sob. 14:38
- Paulo Fonseca vai conseguir ignorar a arbitragem? Debate com os exemplos de Marco Silva, Farioli, Rui Borges e até... Mourinho e Amorim Record · sob. 10:00 · Sędziowanie
- Circati deixa Marco Silva cada vez mais convencido: central a ganhar maior protagonismo Record · sob. 07:00
- Bacci já parou o Benfica e dá a receita ao Estrela: «Vai ter de defender bem os extremos» Record · pt. 23:42
Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.
Najbliższe mecze
Benfica 91 15N 762 Primeira Liga ♂ · pon. 21:15 Benfica
Famalicao nadchodzące Primeira Liga ♂ · niedz. 17:00 Nacional
Benfica nadchodzące Primeira Liga ♂ · niedz. 17:00 Benfica
Sp Braga nadchodzące Primeira Liga ♂ · niedz. 17:00 Rio Ave
Benfica nadchodzące Primeira Liga ♂ · niedz. 17:00 Benfica
Sp Lisbon nadchodzące Primeira Liga ♂ · niedz. 17:00 Arouca
Benfica nadchodzące Primeira Liga ♂ · niedz. 17:00 Academico Viseu
Benfica nadchodzące
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 02/11/2026 | Benfica – Alverca | 1 – 0 |
| 26/10/2026 | Santa Clara – Benfica | 1 – 2 |
| 11/10/2026 | Benfica – Guimaraes | 2 – 0 |
| 11/10/2026 | Benfica – Vitória SC | 2 – 0 |
| 20/09/2026 | Porto – Benfica | 3 – 1 |
| 13/09/2026 | Benfica – Gil Vicente | 3 – 1 |
| 09/09/2026 | Moreirense – Benfica | 0 – 4 |
| 05/09/2026 | Maritimo – Benfica | 0 – 3 |
| 31/08/2026 | Benfica – Estoril | 2 – 1 |
| 17/08/2026 | Casa Pia – Benfica | 0 – 7 |
| 09/08/2026 | Benfica – Academico Viseu | 2 – 2 |
| 16/05/2026 | Estoril – Benfica | 1 – 3 |
| 11/05/2026 | Benfica – Sp Braga | 2 – 2 |
| 02/05/2026 | Famalicao – Benfica | 2 – 2 |
| 25/04/2026 | Benfica – Moreirense | 4 – 1 |
Występy zawodnikówCo to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Co to jest?
| # | Zawodnik | Pozycja | Wiek | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena | Status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 | H. SudakovHeorhii Sudakov
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 23 | 8 | 8 | 134 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | C. LengletClément Nicolas Laurent Lenglet
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 31 | 7 | 7 | 90 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,1 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 26 | S. DahlSamuel Elias Dahl
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 23 | 7 | 6 | 66 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,4 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | A. BahAlexander Hartmann Bah
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 28 | 6 | 6 | 80 | 1 | 0 | 1 | — | 2 | 7,3 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | V. PavlidisVangelis Pavlidis
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 27 | 7 | 5 | 33 | 1 | 0 | 2 | — | 2 | 7,2 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 44 | Tomás AraújoTomás Lemos Araújo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 24 | 6 | 5 | 180 | 0 | 1 | 1 | — | 1 | 7,9 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 94 | Rui SilvaRui Tiago Dantas da Silva
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 18 | 6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | E. BarrenecheaEnzo Barrenechea
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 25 | 6 | 5 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | G. PrestianniGianluca Prestianni Gross
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 20 | 6 | 4 | 110 | 0 | 2 | 0 | — | 1 | 7,6 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | L. BarreiroLeandro Barreiro Martins
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 26 | 6 | 4 | 20 | 0 | 0 | 1 | — | 2 | 3,3 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | A. TrubinAnatolii Trubin
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 25 | 4 | 4 | 180 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 8,2 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | Samuel SoaresSamuel Jumpe Soares
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 24 | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | J. DuránJhon Jader Durán Palacio
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 22 | 7 | 3 | 147 | 2 | 0 | 1 | — | 1 | 7,2 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | J. KamińskiJakub Piotr Kamiński
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 24 | 6 | 3 | 80 | 1 | 1 | — | — | 0 | 7,9 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | D. LukebakioDodi Lukebakio Ngandoli
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 28 | 5 | 3 | 158 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7,4 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | F. AursnesFredrik Aursnes
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 30 | 3 | 2 | 160 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7,1 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | ManuEmanuel Fernando Candimba Gonçalves
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 25 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 36 | João PalhinhaJoão Maria Lobo Alves Palhinha Gonçalves
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 31 | 2 | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 7,3 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | A. SchjelderupAndreas Rædergård Schjelderup
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 22 | 7 | 1 | 32 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,5 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | A. CircatiAlessandro Circati
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 22 | 3 | 1 | 100 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 34 | S. El KarouaniSouffian El Karouani
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 25 | 2 | 1 | 114 | 0 | 1 | 2 | — | 1 | 7 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 58 | Daniel BanjaquiDaniel Banjaqui
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 17 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 7,3 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | C. EcheverriClaudio Jeremías Echeverri
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 19 | 1 | 0 | 26 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,3 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 77 | Gonçalo Carvalho MoreiraGonçalo Carvalho Moreira
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 20 | 1 | 0 | 10 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 72 | A. CabralAnisio Anisio
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | Gabriel IndioGabriel Indio
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 62 | J. NetoJose Neto
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 73 | Miguel FigueiredoMiguel Figueiredo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 17 | 1 | — | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 88 | A. ChemongAsuwan Chemong
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 23 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | D. KauanD. Kauan Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Napastnik | 18 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 50 | Diogo FerreiraDiogo José de Nazaré e Jesus Ferreira
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 56 | Felipe LimaLima Felipe
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | RafaRafael Alexandre Fernandes Ferreira da Silva
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 33 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.
Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 11
Odeszli w trakcie sezonu 6
Zawodnicy, którzy grali w Benfica w tym sezonie i nie są już w kadrze: ich liczby zdobyte tutaj zostają tutaj, te z nowego klubu są na jego stronie.
| Zawodnik | Pozycja | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Dedić | Obrońca | 2 | — | — | 0 | 0 | — |
| Tiago Gouveia | Napastnik | 1 | — | — | 0 | 0 | — |
| R. Rios | Pomocnik | 3 | — | — | 0 | 0 | — |
| F. Ivanović | Napastnik | 1 | — | — | 0 | 0 | — |
| António Silva | Obrońca | 2 | — | — | 0 | 0 | — |
| João Pedro Seno Luís Rêgo | Pomocnik | 1 | — | — | 0 | 0 | — |
Historia bezpośrednich meczów
Wszystkie mecze Benfica przeciwko:
- Academico Viseu
- Alverca
- Arouca
- Casa Pia
- Estoril
- Estrela
- Famalicao
- Gil Vicente
- Guimaraes
- Maritimo
- Moreirense
- Nacional
- Porto
- Rio Ave
- Santa Clara
- SC Braga
- Sp Braga
- Sp Lisbon
- Sporting Clube de Portugal
- Vitória SC
Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.