Primeira Liga ♂ · Link stały · Historia klubu
Sp Lisbon
Co to jest?
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
NVVDV ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wszystkie rozgrywki mecze z rzędu z golem: 56 mecze bez porażki: 28 na wyjeździe zwycięstwa z rzędu: 3 na wyjeździe
po zwycięstwie 2-0 z Casa Pia · 3 Z, 1 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (11 strzelone, 6 stracone)
Zmiany miejsca w tabeliCo to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Co to jest?
2. miejsce po 12. kolejce · najlepsze 1., najgorsze 4. · Porównaj z inną drużyną →
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Sp Lisbon
Atak · gole na mecz: 2,50 (2,50 u siebie, 2,50 na wyjeździe) · 16,4 strzałów na mecz, 40% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 2 wykorzystane · najlepszy okres: 0-15. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,10 (1,30 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 25% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 61-75. minuty · żółte: 19, czerwone: 1
Dyscyplina · faule na mecz: 12,0 · spalone na mecz: 1,5 · żółte: 2,10 i czerwone kartki: 0,40 na mecz (fiches de match, mecze: 47)
Bramkarz · Rui Silva · obrony: 16, 73% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,75 · ocena 6,9
Trener · Rui Borges od 01/12/2024 · prowadzone kluby: 9 od 2017
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (także 4-3-3 ×1)
Forma (API-Football): DWWWWDDW
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Sp Lisbon
Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.
Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: N. Santos (Kolano), R. Zalazar (Udo), Z. Debast (Kontuzja)
Composition probable — 4-3-3Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sp Lisbon | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2025-26 | Nacional | 28 | 0 | 0 | — | — | 3 | 7,1 |
| 2024-25 | Farense | 6 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,0 |
| 2023-24 | Farense | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Gonçalo Bernardo Inácio| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sp Lisbon | 7 | 1 | 0 | 6 | — | 2 | 6,3 |
| 2026-27 | Portugal | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Sp Lisbon | 29 | 2 | 3 | 21 | — | 4 1 | 7,5 |
| 2024-25 | Sp Lisbon | 28 | 3 | 2 | 27 | — | 6 | 7,3 |
| 2023-24 | Sp Lisbon | 32 | 1 | 0 | 32 | — | 8 1 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Iván Fresneda Corraliza| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sp Lisbon | 8 | 0 | 1 | 12 | — | 1 | 6,9 |
| 2026-27 | Spain | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 3,3 |
| 2025-26 | Sp Lisbon | 23 | 1 | 0 | 20 | — | 6 | 6,7 |
| 2024-25 | Sp Lisbon | 18 | 3 | 0 | 13 | — | 2 | 6,8 |
| 2023-24 | Sp Lisbon | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Valladolid | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Maximiliano Javier Araújo Vilches| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 1 | 2 | 7 | — | 2 | 6,9 |
| 2025-26 | 28 | 5 | 4 | 44 | — | 9 1 | 6,9 |
| 2024-25 | 34 | 3 | 3 | 45 | — | 5 1 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Eduardo Filipe Quaresma Vieira Coimbra Simões| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 5 | 0 | 0 | 5 | — | 2 | 7,1 |
| 2025-26 | 15 | 2 | 1 | 14 | — | 2 | 7,3 |
| 2024-25 | 20 | 1 | 0 | 20 | — | 2 | 7,0 |
| 2023-24 | 20 | 1 | 0 | 12 | — | 2 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Sergi Altimira Clavell| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sp Lisbon | 8 | 1 | 0 | 12 | — | 2 | 7,4 |
| 2025-26 | Betis | 24 | 1 | 2 | 14 | — | 3 | 7,0 |
| 2024-25 | Betis | 32 | 0 | 1 | 35 | — | 4 | 6,9 |
| 2023-24 | Getafe | 35 | 1 | 0 | 8 | — | 1 | 6,7 |
| 2023-24 | Betis | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Issa Doumbia| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sp Lisbon | 8 | 0 | 1 | 8 | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Italy | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,1 |
| 2025-26 | Venezia | 29 | 7 | 5 | 36 | — | 3 | 7,0 |
| 2024-25 | Venezia | 24 | 0 | 0 | 18 | — | 0 | 6,6 |
| 2023-24 | Alanyaspor | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
João Pedro Arnauth Barrocas Simões| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,4 |
| 2025-26 | 17 | 0 | 1 | 24 | — | 2 | 6,6 |
| 2024-25 | 14 | 1 | 0 | 9 | — | 0 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Geny Cipriano Catamo| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 1 | 4 | 7 | — | 3 | 7,0 |
| 2025-26 | 28 | 6 | 2 | 18 | — | 1 | 7,1 |
| 2024-25 | 30 | 5 | 2 | 12 | — | 3 | 7,1 |
| 2023-24 | 27 | 5 | 3 | 18 | — | 2 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Luis Javier Suárez Charris| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sp Lisbon | 8 | 7 (2 z karnych) | 1 | 7 | — | 4 | 7,3 |
| 2025-26 | Sp Lisbon | 32 | 28 (4 z karnych) | 6 | 43 | — | 7 | 7,4 |
| 2024-25 | Almeria | 40 | 25 (8 z karnych) | 8 | 50 | — | 8 | 7,4 |
| 2024-25 | Sp Lisbon | 5 | 3 (1 z karnych) | 2 | 8 | — | 0 | 7,1 |
| 2023-24 | Almeria | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Nestory Irankunda| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sp Lisbon | 6 | 0 | 1 | 2 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | Watford | 39 | 4 | 4 | 40 | — | 12 1 | 6,8 |
| 2024-25 | Grasshoppers | 19 | 1 | 3 | 17 | — | 5 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 11 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (21/10/2026) zachowanych.
TransferyCo to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Co to jest?
Przyjścia 48
- 31/08/2026 D. GueyeD. Gueye
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Leganes 1 0 0 1 — 0 7,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Leganes - 28/08/2026 KaiqueKaique Pereira Azarias
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sp Lisbon 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Nacional 28 0 0 — — 3 7,1 2024-25 Farense 6 0 0 — — 1 7,0 2023-24 Farense — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Palmeiras - 27/08/2026 KaiqueKaique Pereira Azarias
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sp Lisbon 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Nacional 28 0 0 — — 3 7,1 2024-25 Farense 6 0 0 — — 1 7,0 2023-24 Farense — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Palmeiras - 25/08/2026 BiduBidu
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer od Criciuma - 24/08/2026 M. ZekriMoncef Zekri
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mechelen 1 0 0 3 — 0 5,9 2026-27 Sp Lisbon 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Mechelen 16 0 0 12 — 1 6,6 2024-25 Mechelen 3 0 0 — — 0 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od KV Mechelen - 24/08/2026 BiduBidu
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer od Criciuma - 23/08/2026 M. ZekriMoncef Zekri
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mechelen 1 0 0 3 — 0 5,9 2026-27 Sp Lisbon 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Mechelen 16 0 0 12 — 1 6,6 2024-25 Mechelen 3 0 0 — — 0 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od KV Mechelen - 14/08/2026 N. IrankundaNestory Irankunda
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sp Lisbon 6 0 1 2 — 1 6,8 2025-26 Watford 39 4 4 40 — 12 1 6,8 2024-25 Grasshoppers 19 1 3 17 — 5 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Watford - 13/08/2026 N. IrankundaNestory Irankunda
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sp Lisbon 6 0 1 2 — 1 6,8 2025-26 Watford 39 4 4 40 — 12 1 6,8 2024-25 Grasshoppers 19 1 3 17 — 5 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Watford - 21/07/2026 Ibrahima BaIbrahima Ba
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sp Lisbon 1 0 0 0 — 0 7,4 2025-26 Famalicao 21 1 1 17 — 4 7,1 2024-25 Famalicao 2 0 0 2 — 0 6,7 2023-24 Valenciennes 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Famalicao - 20/07/2026 Ibrahima BaIbrahima Ba
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sp Lisbon 1 0 0 0 — 0 7,4 2025-26 Famalicao 21 1 1 17 — 4 7,1 2024-25 Famalicao 2 0 0 2 — 0 6,7 2023-24 Valenciennes 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Famalicao - 10/07/2026 J. DerryJesse Derry
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sp Lisbon 3 0 0 0 — 1 3,3 2025-26 Chelsea 1 0 0 — — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Chelsea - 30/06/2026 Sergi AltimiraSergi Altimira Clavell
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sp Lisbon 8 1 0 12 — 2 7,4 2025-26 Betis 24 1 2 14 — 3 7,0 2024-25 Betis 32 0 1 35 — 4 6,9 2023-24 Getafe 35 1 0 8 — 1 6,7 2023-24 Betis 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Real Betis - 30/06/2026 I. DoumbiaIssa Doumbia
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sp Lisbon 8 0 1 8 — 0 6,9 2026-27 Italy 2 0 0 0 — 0 6,1 2025-26 Venezia 29 7 5 36 — 3 7,0 2024-25 Venezia 24 0 0 18 — 0 6,6 2023-24 Alanyaspor 1 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Venezia - 30/06/2026 Pedro LimaPedro Lima Barros
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sp Lisbon 2 0 0 1 — 0 6,5 2026-27 Wolves 1 0 0 2 — 0 7,3 2025-26 AVS 25 4 (1 z karnych) 2 29 — 4 6,7 2025-26 Wolves 9 0 0 5 — 0 6,6 2025-26 Porto 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Wolves 3 0 0 1 — 0 6,9 2024-25 Norwich — 0 0 — — — — 2023-24 Norwich 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od AVS - 30/06/2026 R. ZalazarRodrigo Zalazar Martínez
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sp Lisbon 8 2 1 0 — 0 7,1 2025-26 Sp Braga 28 16 (10 z karnych) 5 17 — 6 7,3 2025-26 SC Braga 28 16 (10 z karnych) 5 17 — 6 7,3 2024-25 Sp Braga 19 4 (1 z karnych) 6 21 — 4 7,4 2024-25 SC Braga 19 4 (1 z karnych) 6 21 — 4 7,4 2023-24 Sp Braga 1 0 0 — — 0 — 2023-24 SC Braga 1 0 0 — — 0 — 2023-24 Schalke 04 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od SC Braga - 30/06/2026 S. AndersenSilas Sinan Erhen Thorup Andersen
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sp Lisbon 6 0 0 2 — 0 5,4 2024-25 Utrecht 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Utrecht 1 0 0 — — 0 6,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od BK Hacken - 29/06/2026 Alexandre Miguel Soares Carvalho BritoAlexandre Miguel Soares Carvalho Brito
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Pafos - 29/06/2026 Alisson SantosAlisson de Almeida Santos
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Napoli 4 0 0 — — 0 6,8 2025-26 Sp Lisbon 18 0 2 2 — 0 6,7 2025-26 Napoli 14 4 0 4 — 1 7,3 2024-25 Sp Lisbon — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Napoli - 29/06/2026 BielGabriel Teixeira Aragão
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 3 0 0 — — 0 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Al Taawon - 29/06/2026 Diogo TravassosDiogo Martins Travassos
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sp Braga 6 0 0 5 — 0 6,8 2026-27 SC Braga 6 0 0 5 — 0 6,8 2025-26 Moreirense 29 5 3 46 — 2 6,9 2025-26 Sp Lisbon 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Sp Lisbon 0 0 0 23 — 0 6,8 2023-24 Sp Lisbon 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Moreirense - 29/06/2026 José SilvaJosé Augusto Silva
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Gil Vicente 3 0 0 1 — 0 5,1 2025-26 Arouca 4 0 0 1 — 0 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Arouca - 29/06/2026 K. KoindrediKoba Leïn Koindredi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Lausanne 4 0 0 6 — 1 6,6 2025-26 FC Basel 1893 27 1 (1 z karnych) 1 14 — 4 6,8 2024-25 Lausanne 32 1 6 30 — 7 7,1 2024-25 Sp Lisbon 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Estoril 11 0 0 16 — 0 6,6 2023-24 Sp Lisbon 4 0 0 1 — 0 6,8 2023-24 Oviedo — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od FC Basel 1893 - 29/06/2026 S. AndersenSilas Sinan Erhen Thorup Andersen
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sp Lisbon 6 0 0 2 — 0 5,4 2024-25 Utrecht 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Utrecht 1 0 0 — — 0 6,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od BK Hacken - 29/06/2026 Pedro LimaPedro Lima Barros
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sp Lisbon 2 0 0 1 — 0 6,5 2026-27 Wolves 1 0 0 2 — 0 7,3 2025-26 AVS 25 4 (1 z karnych) 2 29 — 4 6,7 2025-26 Wolves 9 0 0 5 — 0 6,6 2025-26 Porto 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Wolves 3 0 0 1 — 0 6,9 2024-25 Norwich — 0 0 — — — — 2023-24 Norwich 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od AVS
Odejścia 69
- 31/08/2026 Daniel BragançaDaniel Santos Bragança
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Torino 5 1 0 3 — 1 7,0 2025-26 Sp Lisbon 13 5 0 7 — 1 7,3 2024-25 Sp Lisbon 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Sp Lisbon 28 3 2 19 — 2 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Torino - 31/08/2026 K. KoindrediKoba Leïn Koindredi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Lausanne 4 0 0 6 — 1 6,6 2025-26 FC Basel 1893 27 1 (1 z karnych) 1 14 — 4 6,8 2024-25 Lausanne 32 1 6 30 — 7 7,1 2024-25 Sp Lisbon 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Estoril 11 0 0 16 — 0 6,6 2023-24 Sp Lisbon 4 0 0 1 — 0 6,8 2023-24 Oviedo — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Lausanne - 31/08/2026 PotePedro António Pereira Gonçalves
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Fiorentina 1 1 0 0 — 0 7,5 2026-27 Portugal 1 0 0 — — 0 — 2025-26 Sp Lisbon 26 12 (1 z karnych) 8 9 — 5 7,1 2024-25 Sp Lisbon 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Sp Lisbon 32 11 12 19 — 4 7,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Fiorentina - 30/08/2026 K. KoindrediKoba Leïn Koindredi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Lausanne 4 0 0 6 — 1 6,6 2025-26 FC Basel 1893 27 1 (1 z karnych) 1 14 — 4 6,8 2024-25 Lausanne 32 1 6 30 — 7 7,1 2024-25 Sp Lisbon 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Estoril 11 0 0 16 — 0 6,6 2023-24 Sp Lisbon 4 0 0 1 — 0 6,8 2023-24 Oviedo — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Lausanne - 27/08/2026 João VirgíniaJoão Manuel Neves Virgínia
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Wolves 1 0 0 0 — 0 6,8 2026-27 Sp Lisbon 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Sp Lisbon 2 0 0 — — 0 7,0 2024-25 Everton 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Everton 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Wolves - 26/08/2026 João VirgíniaJoão Manuel Neves Virgínia
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Wolves 1 0 0 0 — 0 6,8 2026-27 Sp Lisbon 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Sp Lisbon 2 0 0 — — 0 7,0 2024-25 Everton 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Everton 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Wolves - 20/08/2026 G. KochorashviliGiorgi Kochorashvili
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sevilla 6 0 1 3 — 1 6,8 2026-27 Georgia 2 0 0 — — 0 — 2025-26 Sp Lisbon 18 0 1 10 — 0 6,8 2024-25 Sp Lisbon 5 0 0 4 — 0 6,9 2024-25 Levante 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Levante 24 2 0 34 — 3 1 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Sevilla - 20/08/2026 Manuel Ascenção Bebiano MendonçaManuel Ascenção Bebiano Mendonça
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Moreirense 6 1 0 10 — 1 6,6 2024-25 Sp Lisbon 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Moreirense - 19/08/2026 G. KochorashviliGiorgi Kochorashvili
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sevilla 6 0 1 3 — 1 6,8 2026-27 Georgia 2 0 0 — — 0 — 2025-26 Sp Lisbon 18 0 1 10 — 0 6,8 2024-25 Sp Lisbon 5 0 0 4 — 0 6,9 2024-25 Levante 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Levante 24 2 0 34 — 3 1 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Sevilla - 12/08/2026 E. IngebrethsenE. Ingebrethsen
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer do Stromsgodset - 11/08/2026 E. IngebrethsenE. Ingebrethsen
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer do Stromsgodset - 10/08/2026 O. DiomandeOusmane Diomande
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Nott'm Forest 1 0 0 2 — 0 6,6 2026-27 Sp Lisbon 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Sp Lisbon 17 0 1 28 — 5 7,0 2024-25 Sp Lisbon 31 2 0 42 — 7 2 7,1 2023-24 Sp Lisbon 26 2 1 26 — 7 1 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Nottingham Forest - 09/08/2026 O. DiomandeOusmane Diomande
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Nott'm Forest 1 0 0 2 — 0 6,6 2026-27 Sp Lisbon 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Sp Lisbon 17 0 1 28 — 5 7,0 2024-25 Sp Lisbon 31 2 0 42 — 7 2 7,1 2023-24 Sp Lisbon 26 2 1 26 — 7 1 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Nottingham Forest - 01/08/2026 S. FayeSouleymane Faye
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Lorient 4 0 0 1 — 0 5,3 2025-26 Granada 19 2 6 15 — 2 7,0 2025-26 Sp Lisbon 4 0 0 1 — 0 6,5 2024-25 Granada 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Montpellier 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Lorient - 23/07/2026 H. MoritaHidemasa Morita
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Hull 1 0 0 — — 0 7,2 2025-26 Sp Lisbon 30 1 3 41 — 3 6,9 2024-25 Sp Lisbon 23 2 3 17 — 1 7,1 2023-24 Sp Lisbon 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Hull City - 23/07/2026 Ricardo MangasRicardo Luís Chaby Mangas
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Monza 2 0 0 3 — 0 6,9 2025-26 Sp Lisbon 14 2 1 15 — 3 7,0 2024-25 Sp Lisbon 4 0 0 4 — 0 7,0 2024-25 Vitória SC 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Sp Lisbon 23 1 3 16 — 2 7,0 2023-24 Vitória SC 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Monza - 22/07/2026 H. MoritaHidemasa Morita
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Hull 1 0 0 — — 0 7,2 2025-26 Sp Lisbon 30 1 3 41 — 3 6,9 2024-25 Sp Lisbon 23 2 3 17 — 1 7,1 2023-24 Sp Lisbon 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Hull City - 17/07/2026 TrincãoFrancisco António Machado Mota de Castro Trincão
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Portugal 1 0 0 — — 0 6,3 2025-26 Sp Lisbon 33 6 11 20 — 0 7,1 2024-25 Sp Lisbon 34 9 14 25 — 1 7,6 2023-24 Sp Lisbon 31 9 6 19 — 1 7,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Al-Ahli Jeddah - 16/07/2026 TrincãoFrancisco António Machado Mota de Castro Trincão
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Portugal 1 0 0 — — 0 6,3 2025-26 Sp Lisbon 33 6 11 20 — 0 7,1 2024-25 Sp Lisbon 34 9 14 25 — 1 7,6 2023-24 Sp Lisbon 31 9 6 19 — 1 7,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Al-Ahli Jeddah - 10/07/2026 M. HjulmandMorten Blom Due Hjulmand
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Denmark 8 0 0 — — 0 — 2026-27 Ath Madrid 1 0 0 1 — 0 6,7 2025-26 Sp Lisbon 26 3 4 25 — 8 7,3 2024-25 Sp Lisbon 28 2 (1 z karnych) 2 31 — 11 1 7,1 2023-24 Sp Lisbon 30 3 2 41 — 12 7,1 2023-24 Lecce 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Atletico Madrid - 09/07/2026 M. HjulmandMorten Blom Due Hjulmand
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Denmark 8 0 0 — — 0 — 2026-27 Ath Madrid 1 0 0 1 — 0 6,7 2025-26 Sp Lisbon 26 3 4 25 — 8 7,3 2024-25 Sp Lisbon 28 2 (1 z karnych) 2 31 — 11 1 7,1 2023-24 Sp Lisbon 30 3 2 41 — 12 7,1 2023-24 Lecce 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Atletico Madrid - 09/07/2026 Vitaly PalamarchukVitaly Palamarchuk
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer do Lecce - 06/07/2026 David MoreiraDavid Miguel Madeira Moreira
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Gil Vicente 6 0 0 5 — 0 6,7 2025-26 Sp Lisbon 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Sp Lisbon — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do GIL Vicente - 06/07/2026 José SilvaJosé Augusto Silva
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Gil Vicente 3 0 0 1 — 0 5,1 2025-26 Arouca 4 0 0 1 — 0 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do GIL Vicente - 05/07/2026 David MoreiraDavid Miguel Madeira Moreira
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Gil Vicente 6 0 0 5 — 0 6,7 2025-26 Sp Lisbon 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Sp Lisbon — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do GIL Vicente
Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 25/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.
W prasieCo to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Co to jest?
- Flávio Gonçalves num onze sem dúvidas: as escolhas de Paulo Fonseca e a surpresa na defesa Record · sob. 05:19
- Maxi Araújo, Rodrigo Zalazar e Arruabarrena na lista de 28 convocados do Uruguai Record · pt. 14:41
- Lukebakio convocado para os próximos jogos da seleção belga: Debast de fora Record · pt. 13:53
- Roberto Mancini convencido: Issa Doumbia volta a ser convocado para a seleção italiana Record · czw. 19:47
- Sporting CP : Paulo Fonseca explique son départ de l’OL en pleine saison Foot Mercato · śr. 22:39 · Transfer
- L’arrivée de Fonseca pourrait coûter bien plus cher que prévu au Sporting CP Foot Mercato · śr. 20:04
- Mercato: l'OL annonce le départ de Paulo Fonseca pour le Sporting CP RMC Sport · śr. 12:34 · Transfer
- Sporting CP : la première réaction de Paulo Fonseca Foot Mercato · śr. 12:16 · Reakcja
- L’OL annonce le montant du transfert de Paulo Fonseca au Sporting CP Foot Mercato · śr. 11:19 · Transfer
- L'OL officialise le départ de Paulo Fonseca, qui rejoint le Sporting Portugal L'Équipe · śr. 11:05 · Transfer
- Lyon oficializa saída de Paulo Fonseca para o Sporting: leões pagam 5 milhões de euros Record · śr. 11:05
- Tiago Fernandes a encher os bolsos do Sporting: os milhões que já deu aos leões Record · śr. 09:43
Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.
Najbliższe mecze
Moreirense 811 12N 62 Primeira Liga ♂ · niedz. 21:30 Porto
Sp Lisbon nadchodzące Primeira Liga ♂ · niedz. 17:00 Sp Lisbon
Maritimo nadchodzące Primeira Liga ♂ · niedz. 17:00 Gil Vicente
Sp Lisbon nadchodzące Primeira Liga ♂ · niedz. 17:00 Sp Lisbon
Estoril nadchodzące Primeira Liga ♂ · niedz. 17:00 Benfica
Sp Lisbon nadchodzące Primeira Liga ♂ · niedz. 17:00 Sp Lisbon
Santa Clara nadchodzące Primeira Liga ♂ · niedz. 17:00 Sp Lisbon
Estrela nadchodzące
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 30/10/2026 | Casa Pia – Sp Lisbon | 0 – 2 |
| 25/10/2026 | Sp Lisbon – Academico Viseu | 1 – 2 |
| 09/10/2026 | SC Braga – Sp Lisbon | 1 – 3 |
| 09/10/2026 | Sp Braga – Sp Lisbon | 1 – 3 |
| 19/09/2026 | Sp Lisbon – Arouca | 2 – 2 |
| 13/09/2026 | Famalicao – Sp Lisbon | 1 – 1 |
| 05/09/2026 | Sp Lisbon – Nacional | 2 – 0 |
| 28/08/2026 | Rio Ave – Sp Lisbon | 0 – 4 |
| 22/08/2026 | Sp Lisbon – Alverca | 3 – 1 |
| 14/08/2026 | Sp Lisbon – Vitória SC | 3 – 2 |
| 14/08/2026 | Sp Lisbon – Guimaraes | 3 – 2 |
| 08/08/2026 | Estrela – Sp Lisbon | 2 – 2 |
| 16/05/2026 | Sp Lisbon – Gil Vicente | 3 – 0 |
| 11/05/2026 | Rio Ave – Sp Lisbon | 1 – 4 |
| 04/05/2026 | Sp Lisbon – Guimaraes | 5 – 1 |
Występy zawodnikówCo to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Co to jest?
| # | Zawodnik | Pozycja | Wiek | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rui SilvaRui Tiago Dantas da Silva
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 32 | 8 | 8 | 720 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,9 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | Sergi AltimiraSergi Altimira Clavell
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 24 | 8 | 8 | 717 | 1 | 0 | 12 | — | 2 | 7,4 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 77 | I. DoumbiaIssa Doumbia
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 22 | 8 | 8 | 668 | 0 | 1 | 8 | — | 0 | 6,9 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | Geny CatamoGeny Cipriano Catamo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 25 | 8 | 8 | 599 | 1 | 4 | 7 | — | 3 | 7 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | Gonçalo InácioGonçalo Bernardo Inácio
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 24 | 7 | 7 | 630 | 1 | 0 | 6 | — | 2 | 6,3 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | Iván FresnedaIván Fresneda Corraliza
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 21 | 8 | 6 | 565 | 0 | 1 | 12 | — | 1 | 6,9 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | R. ZalazarRodrigo Zalazar Martínez
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 27 | 8 | 6 | 534 | 2 | 1 | 0 | — | 0 | 7,1 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | M. AraújoMaximiliano Javier Araújo Vilches
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 26 | 7 | 6 | 560 | 1 | 2 | 7 | — | 2 | 6,9 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 58 | Flávio GonçalvesFlávio Ferreira Gonçalves
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 19 | 7 | 6 | 425 | 3 | 1 | 5 | — | 1 | 6,2 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 97 | L. SuárezLuis Javier Suárez Charris
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 28 | 8 | 5 | 488 | 7 | 1 | 7 | — | 4 | 7,3 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | Z. DebastZeno Koen Debast
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 22 | 5 | 5 | 399 | 0 | 0 | 5 | — | 0 1 | 7,2 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | F. IoannidisFotis Ioannidis
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 26 | 7 | 3 | 273 | 2 | 2 | 6 | — | 0 | 6,9 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 72 | Eduardo QuaresmaEduardo Filipe Quaresma Vieira Coimbra Simões
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 24 | 5 | 3 | 318 | 0 | 0 | 5 | — | 2 | 7,1 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | G. VagiannidisGeorgios Vagiannidis
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 24 | 4 | 3 | 231 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 4,4 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | N. IrankundaNestory Irankunda
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 20 | 6 | 2 | 205 | 0 | 1 | 2 | — | 1 | 6,8 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 31 | Luis GuilhermeLuis Guilherme Lira dos Santos
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 20 | 6 | 1 | 170 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 5,8 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | S. AndersenSilas Sinan Erhen Thorup Andersen
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 22 | 6 | 1 | 154 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 5,4 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 55 | Ibrahima BaIbrahima Ba
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 21 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,4 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 50 | Rodrigo DiasRodrigo Miguel Amores Dias
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 21 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 2,3 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | J. DerryJesse Derry
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 19 | 3 | 0 | 27 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 3,3 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | Pedro LimaPedro Lima Barros
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 23 | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | Rafael Ferreira NelRafael Ferreira Nel
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 21 | 1 | 0 | 15 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 3,2 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | João SimõesJoão Pedro Arnauth Barrocas Simões
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 19 | 1 | 0 | 12 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,4 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 73 | Eduardo FelicíssimoEduardo Manuel de Freitas Monteiro Ferreira F
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | KaiqueKaique Pereira Azarias
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 41 | Diego CallaiDiego Callai Silva
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 22 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | M. ZekriMoncef Zekri
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 17 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 88 | BiduBidu Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Napastnik | 18 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | C. GrombahiChris Grombahi
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 38 | D. GueyeD. Gueye
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 99 | Francisco SilvaFrancisco Diogo Pereira Silva
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 20 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | Gabriel SilvaGabriel Silva Vieira
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 78 | Mauro CoutoMauro Meireles Couto
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 20 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | Nuno SantosNuno Miguel Valente Santos
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 31 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | Salvador BlopaSalvador Blopa
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.
Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 12
Historia bezpośrednich meczów
Wszystkie mecze Sp Lisbon przeciwko:
- Academico Viseu
- Alverca
- Arouca
- Benfica
- Casa Pia
- Estoril
- Estrela
- Famalicao
- Gil Vicente
- Guimaraes
- Maritimo
- Moreirense
- Nacional
- Porto
- Rio Ave
- Santa Clara
- SC Braga
- Sp Braga
- Sporting Clube de Portugal
- Vitória SC
Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.