Jupiler Pro League ♂ · Link stały · Historia klubu
Mechelen
Co to jest?
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
DNVVV ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wszystkie rozgrywki mecze bez porażki: 4 zwycięstwa z rzędu: 3 mecze bez porażki: 3 na wyjeździe
po zwycięstwie 3-1 z Kortrijk · 3 Z, 1 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (8 strzelone, 5 stracone)
Zmiany miejsca w tabeliCo to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Co to jest?
10. miejsce po 10. kolejce · najlepsze 10., najgorsze 17. · Porównaj z inną drużyną →
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Mechelen
Atak · gole na mecz: 1,10 (1,80 u siebie, 0,50 na wyjeździe) · 10,8 strzałów na mecz, 34% celnych · bez gola w 63% meczów · karne: 2 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta
Obrona · stracone na mecz: 2,10 (2,80 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 13% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 13, czerwone: 0
Dyscyplina · faule na mecz: 10,3 · spalone na mecz: 1,4 · żółte: 2,00 i czerwone kartki: 0,20 na mecz (fiches de match, mecze: 44)
Bramkarz · Nacho Mirás · obrony: 23, 58% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 2,13 · ocena 7,0
Trener · Frederic Vanderbiest od 01/07/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (także 4-2-3-1 ×2, 3-4-1-2 ×2)
Forma (API-Football): LDLDLLDW
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Mechelen
Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.
Composition probable — 3-4-2-1Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | 32 | 0 | 0 | — | — | 2 | 7,6 |
| 2024-25 | 17 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
José Martínez Marsà| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Mechelen | 8 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Mechelen | 33 | 1 | 2 | 20 | — | 4 | 6,8 |
| 2024-25 | Mechelen | 35 | 1 | 3 | 37 | — | 5 | 6,9 |
| 2023-24 | Andorra | 30 | 0 | 3 | 21 | — | 4 | 6,8 |
| 2023-24 | Sp Lisbon | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Thérence Ange Koudou| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Mechelen | 7 | 1 | 0 | 5 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Mechelen | 37 | 5 | 2 | 15 | — | 5 | 6,9 |
| 2024-25 | Pau FC | 31 | 2 | 5 | 18 | — | 4 | 7,0 |
| 2024-25 | Reims | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Pau FC | 12 | 0 | 0 | 18 | — | 3 | 6,8 |
| 2023-24 | Reims | 1 | 0 | 0 | 9 | — | 0 | 6,5 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Mike Eerdhuijzen| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Mechelen | 5 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 7,1 |
| 2026-27 | Utrecht | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,2 |
| 2025-26 | Utrecht | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,6 |
| 2024-25 | Sparta Rotterdam | 32 | 1 | 0 | 17 | — | 7 1 | 7,2 |
| 2024-25 | Utrecht | 32 | 1 | 0 | 17 | — | 7 1 | 7,2 |
| 2023-24 | Sparta Rotterdam | 20 | 1 | 0 | 9 | — | 1 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Fredrik Carl Michael Hammar| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 0 | 0 | 18 | — | 4 | 6,9 |
| 2025-26 | 38 | 1 | 1 | 55 | — | 10 | 7,1 |
| 2024-25 | 18 | 0 | 0 | 30 | — | 3 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Simion Michez| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Mechelen | 4 | 1 | 0 | 8 | — | 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Beerschot VA | 6 | 2 | 1 | 7 | — | 2 | 7,1 |
| 2023-24 | Beerschot VA | 25 | 4 | 3 | 25 | — | 3 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Marco Decherf| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Dunkerque | 4 | 1 | 2 | 4 | — | 1 | 6,9 |
| 2026-27 | Mechelen | 4 | 0 | 0 | 4 | — | 3 | 6,5 |
| 2025-26 | Dunkerque | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Dennis Pierre Jacques Albert Praet| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Mechelen | 8 | 0 | 0 | 10 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Antwerp | 31 | 0 | 0 | 28 | — | 3 1 | 6,9 |
| 2024-25 | Antwerp | 25 | 0 | 0 | 19 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Leicester | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Leicester | 17 | 0 | 1 | 5 | — | 0 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Massimo Stephane Decoene| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Mechelen | 5 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,6 |
| 2025-26 | Mechelen | 8 | 0 | 0 | 4 | — | 4 | 6,5 |
| 2024-25 | Kortrijk | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Kortrijk | 20 | 0 | 1 | 16 | — | 0 2 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Dikeni-Rafid Salifou| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Mechelen | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Mechelen | 18 | 0 | 0 | 16 | — | 2 | 6,6 |
| 2024-25 | A. Klagenfurt | 24 | 2 | 0 | 30 | — | 7 | 6,7 |
| 2024-25 | Werder Bremen | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Werder Bremen | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Myron van Brederode| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Mechelen | 8 | 3 (2 z karnych) | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Mechelen | 34 | 9 (1 z karnych) | 5 | 15 | — | 2 | 7,1 |
| 2024-25 | Fortuna Dusseldorf | 24 | 4 | 4 | 7 | — | 4 1 | 6,9 |
| 2024-25 | AZ Alkmaar | 3 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,4 |
| 2023-24 | AZ Alkmaar | 29 | 2 | 4 | 2 | — | 1 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 8 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (11/10/2026) zachowanych.
TransferyCo to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Co to jest?
Przyjścia 37
- 02/09/2026 Marco DecherfMarco Decherf
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Dunkerque 4 1 2 4 — 1 6,9 2026-27 Mechelen 4 0 0 4 — 3 6,5 2025-26 Dunkerque 3 0 0 1 — 0 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Dunkerque - 01/09/2026 Marco DecherfMarco Decherf
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Dunkerque 4 1 2 4 — 1 6,9 2026-27 Mechelen 4 0 0 4 — 3 6,5 2025-26 Dunkerque 3 0 0 1 — 0 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Dunkerque - 26/08/2026 S. MichezSimion Michez
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mechelen 4 1 0 8 — 1 6,7 2024-25 Beerschot VA 6 2 1 7 — 2 7,1 2023-24 Beerschot VA 25 4 3 25 — 3 7,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Slavia Praha - 25/08/2026 S. MichezSimion Michez
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mechelen 4 1 0 8 — 1 6,7 2024-25 Beerschot VA 6 2 1 7 — 2 7,1 2023-24 Beerschot VA 25 4 3 25 — 3 7,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Slavia Praha - 21/08/2026 M. EerdhuijzenMike Eerdhuijzen
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mechelen 5 0 0 4 — 1 7,1 2026-27 Utrecht 2 0 0 3 — 0 6,2 2025-26 Utrecht 1 0 0 2 — 0 7,6 2024-25 Sparta Rotterdam 32 1 0 17 — 7 1 7,2 2024-25 Utrecht 32 1 0 17 — 7 1 7,2 2023-24 Sparta Rotterdam 20 1 0 9 — 1 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Utrecht - 20/08/2026 M. EerdhuijzenMike Eerdhuijzen
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mechelen 5 0 0 4 — 1 7,1 2026-27 Utrecht 2 0 0 3 — 0 6,2 2025-26 Utrecht 1 0 0 2 — 0 7,6 2024-25 Sparta Rotterdam 32 1 0 17 — 7 1 7,2 2024-25 Utrecht 32 1 0 17 — 7 1 7,2 2023-24 Sparta Rotterdam 20 1 0 9 — 1 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Utrecht - 14/08/2026 L. MarijnissenLuc Marijnissen
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mechelen 7 0 0 6 — 0 6,9 2025-26 Dender 37 1 0 36 — 7 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Dender - 13/08/2026 L. MarijnissenLuc Marijnissen
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mechelen 7 0 0 6 — 0 6,9 2025-26 Dender 37 1 0 36 — 7 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Dender - 10/08/2026 L. HjeldeLeo Fuhr Hjelde
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mechelen 1 0 0 — — 0 6,3 2025-26 Sunderland 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Sunderland 17 0 1 10 — 3 6,7 2023-24 Sunderland 11 0 0 2 — 1 6,3 2023-24 Leeds 1 0 0 2 — 0 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Sunderland - 09/08/2026 L. HjeldeLeo Fuhr Hjelde
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mechelen 1 0 0 — — 0 6,3 2025-26 Sunderland 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Sunderland 17 0 1 10 — 3 6,7 2023-24 Sunderland 11 0 0 2 — 1 6,3 2023-24 Leeds 1 0 0 2 — 0 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Sunderland - 05/08/2026 Shina AyodeleShina Ayodele
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mechelen 4 1 0 2 — 1 6,5 2024-25 Iraklis — 0 0 — — — — 2024-25 St Etienne — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Lille - 04/08/2026 Shina AyodeleShina Ayodele
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mechelen 4 1 0 2 — 1 6,5 2024-25 Iraklis — 0 0 — — — — 2024-25 St Etienne — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Lille - 15/07/2026 D. PraetDennis Pierre Jacques Albert Praet
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mechelen 8 0 0 10 — 1 6,9 2025-26 Antwerp 31 0 0 28 — 3 1 6,9 2024-25 Antwerp 25 0 0 19 — 0 6,9 2024-25 Leicester — 0 0 — — — — 2023-24 Leicester 17 0 1 5 — 0 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Antwerp - 30/06/2026 C. Van MeirvenneCedric Jan Van Meirvenne
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 8 0 0 5 — 0 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od K. Lierse S.K. - 30/06/2026 K. CorbanieKobe Corbanie
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mechelen 2 0 1 2 — 0 6,6 2025-26 Antwerp 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Antwerp 33 0 0 12 — 2 6,7 2023-24 Antwerp 33 0 0 12 — 2 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Antwerp - 30/06/2026 M. Lohunanu-MbasiM. Lohunanu-Mbasi
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 7 0 1 6 — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Oud-Heverlee Leuven II - 29/06/2026 K. CorbanieKobe Corbanie
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mechelen 2 0 1 2 — 0 6,6 2025-26 Antwerp 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Antwerp 33 0 0 12 — 2 6,7 2023-24 Antwerp 33 0 0 12 — 2 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Antwerp - 29/06/2026 D. PraetDennis Pierre Jacques Albert Praet
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mechelen 8 0 0 10 — 1 6,9 2025-26 Antwerp 31 0 0 28 — 3 1 6,9 2024-25 Antwerp 25 0 0 19 — 0 6,9 2024-25 Leicester — 0 0 — — — — 2023-24 Leicester 17 0 1 5 — 0 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Antwerp - 29/06/2026 Noah MakanzaNoah Makanza Mbeleba
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Helmond Sport - 29/06/2026 Ryan TeagueRyan Teague
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 5 0 0 2 — 0 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Melbourne City - 27/01/2026 Bouke BoersmaBouke Boersma
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 5 0 0 6 — 0 6,6 2025-26 17 3 3 20 — 1 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od De Graafschap - 19/01/2026 A. Et-TaïbiAmine Et-Taïbi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Willem II 3 0 0 0 — 0 4,7 2025-26 Willem II 11 0 2 9 — 1 6,9 2024-25 Club Brugge 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Helmond Sport - 31/12/2025 M. LenaertsM. Lenaerts
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny od K. Lierse S.K. - 26/10/2025 Xander van der VeldeXander van der Velde
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od KV Mechelen - 22/10/2025 H. BandéBoureima Hassane Bandé
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Mechelen 7 0 0 2 — 0 6,5 2023-24 Amiens 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od HJK Helsinki
Odejścia 47
- 01/09/2026 L. GolicL. Golic
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie do Helmond Sport - 01/09/2026 Noah MakanzaNoah Makanza Mbeleba
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do UMM Salal - 31/08/2026 Noah MakanzaNoah Makanza Mbeleba
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do UMM Salal - 24/08/2026 M. ZekriMoncef Zekri
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mechelen 1 0 0 3 — 0 5,9 2026-27 Sp Lisbon 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Mechelen 16 0 0 12 — 1 6,6 2024-25 Mechelen 3 0 0 — — 0 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Sporting CP - 23/08/2026 M. ZekriMoncef Zekri
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mechelen 1 0 0 3 — 0 5,9 2026-27 Sp Lisbon 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Mechelen 16 0 0 12 — 1 6,6 2024-25 Mechelen 3 0 0 — — 0 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Sporting CP - 07/08/2026 K. MrabtiAbdallah Kerim Mrabti
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 33 5 3 30 — 5 6,8 2024-25 33 2 (1 z karnych) 2 23 — 6 7,0 2023-24 33 2 (1 z karnych) 2 23 — 6 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do AEK Larnaca - 05/08/2026 M. LenaertsM. Lenaerts
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie do Helmond Sport - 31/07/2026 M. KonatéMory Konaté
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Mechelen 30 2 1 34 — 7 6,7 2024-25 Mechelen 15 0 0 4 — 1 6,6 2023-24 Mechelen 15 0 0 4 — 1 6,6 2023-24 St Truiden 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Al-Hazm - 31/07/2026 R. HalhalRedouane Halhal
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Venezia 2 0 0 3 — 0 6,3 2025-26 Mechelen 33 1 2 53 — 10 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Venezia - 30/07/2026 R. HalhalRedouane Halhal
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Venezia 2 0 0 3 — 0 6,3 2025-26 Mechelen 33 1 2 53 — 10 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Venezia - 17/07/2026 Xander van der VeldeXander van der Velde
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Helmond Sport - 05/07/2026 M. ServaisMathis Servais
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Millwall 1 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Mechelen 32 2 4 24 — 5 7,0 2025-26 Beveren 4 1 0 2 — 1 7,1 2024-25 Beveren 30 8 (3 z karnych) 8 26 — 2 7,2 2023-24 Beveren 22 1 1 10 — 1 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Millwall - 04/07/2026 M. ServaisMathis Servais
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Millwall 1 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Mechelen 32 2 4 24 — 5 7,0 2025-26 Beveren 4 1 0 2 — 1 7,1 2024-25 Beveren 30 8 (3 z karnych) 8 26 — 2 7,2 2023-24 Beveren 22 1 1 10 — 1 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Millwall - 30/06/2026 L. CiceroLivio Cicero
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 Lommel SK — 0 0 — — — — 2023-24 Lommel SK 2 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Helmond Sport - 29/06/2026 H. BandéBoureima Hassane Bandé
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Mechelen 7 0 0 2 — 0 6,5 2023-24 Amiens 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Bande Hassane - 29/06/2026 K. MrabtiAbdallah Kerim Mrabti
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 33 5 3 30 — 5 6,8 2024-25 33 2 (1 z karnych) 2 23 — 6 7,0 2023-24 33 2 (1 z karnych) 2 23 — 6 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Mrabti Kerim - 29/06/2026 L. CiceroLivio Cicero
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 Lommel SK — 0 0 — — — — 2023-24 Lommel SK 2 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Helmond Sport - 29/06/2026 Lukas BaertLukas Baert
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 — 0 0 — — — — 2024-25 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Heist - 29/06/2026 M. KonatéMory Konaté
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Mechelen 30 2 1 34 — 7 6,7 2024-25 Mechelen 15 0 0 4 — 1 6,6 2023-24 Mechelen 15 0 0 4 — 1 6,6 2023-24 St Truiden 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Konate Mory - 29/06/2026 Thibau LoemanThibau Loeman
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Loeman Thibau - 29/06/2026 Xander van der VeldeXander van der Velde
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Helmond Sport - 29/06/2026 Xavi EveraertXavi Everaert
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Everaert Xavi - 01/02/2026 Elton YeboahElton Yeboah
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 — 0 0 — — — — 2024-25 20 0 0 1 — 1 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do K. Lierse S.K. - 31/01/2026 Elton YeboahElton Yeboah
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 — 0 0 — — — — 2024-25 20 0 0 1 — 1 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do K. Lierse S.K. - 28/01/2026 L. LauberbachLion Lauberbach
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Venezia 1 0 0 — — 0 6,2 2025-26 Mechelen 22 6 1 20 — 4 6,7 2025-26 Venezia 12 1 (1 z karnych) 0 12 — 0 6,5 2024-25 Mechelen 34 8 2 24 — 2 1 6,8 2023-24 Mechelen 34 8 2 24 — 2 1 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Venezia
Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 25/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.
Najbliższe mecze
Mechelen 421 27N 322 Jupiler Pro League ♂ · sob. 21:45 Mechelen
Club Brugge 181 22N 602 Jupiler Pro League ♂ · sob. 19:15 Cercle Brugge
Mechelen nadchodzące Jupiler Pro League ♂ · niedz. 19:30 Mechelen
St. Gilloise nadchodzące Jupiler Pro League ♂ · sob. 17:00 Beveren
Mechelen nadchodzące Jupiler Pro League ♂ · niedz. 20:15 Mechelen
Waregem nadchodzące Jupiler Pro League ♂ · sob. 21:45 Antwerp
Mechelen nadchodzące Jupiler Pro League ♂ · sob. 18:00 Mechelen
Lommel SK nadchodzące
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 04/11/2026 | Kortrijk – Mechelen | 1 – 3 |
| 31/10/2026 | Mechelen – Genk | 1 – 0 |
| 11/10/2026 | Mechelen – St Truiden | 4 – 3 |
| 19/09/2026 | Lommel SK – Mechelen | 0 – 0 |
| 11/09/2026 | Mechelen – Anderlecht | 0 – 1 |
| 05/09/2026 | Mechelen – Westerlo | 0 – 4 |
| 29/08/2026 | RAAL La Louviere – Mechelen | 2 – 2 |
| 22/08/2026 | Charleroi – Mechelen | 2 – 0 |
| 16/08/2026 | Mechelen – Standard | 3 – 3 |
| 09/08/2026 | Gent – Mechelen | 2 – 0 |
| 24/05/2026 | St Truiden – Mechelen | 3 – 0 |
| 21/05/2026 | Mechelen – Club Brugge | 2 – 2 |
| 17/05/2026 | Anderlecht – Mechelen | 2 – 2 |
| 10/05/2026 | St. Gilloise – Mechelen | 3 – 0 |
| 03/05/2026 | Mechelen – Gent | 1 – 0 |
Występy zawodnikówCo to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Co to jest?
| # | Zawodnik | Pozycja | Wiek | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | M. van BrederodeMyron van Brederode
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 22 | 8 | 8 | 720 | 3 | 0 | — | — | 0 | 7 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | Nacho MirásIgnacio Mirás Blanco
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 28 | 8 | 8 | 720 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | José MarsàJosé Martínez Marsà
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 24 | 8 | 8 | 694 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,6 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | F. HammarFredrik Carl Michael Hammar
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 24 | 8 | 8 | 672 | 0 | 0 | 18 | — | 4 | 6,9 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 26 | D. PraetDennis Pierre Jacques Albert Praet
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 31 | 8 | 7 | 588 | 0 | 0 | 10 | — | 1 | 6,9 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | T. KoudouThérence Ange Koudou
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 21 | 7 | 7 | 611 | 1 | 0 | 5 | — | 0 | 6,8 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | L. MarijnissenLuc Marijnissen
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 22 | 7 | 6 | 521 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 6,9 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 44 | M. EerdhuijzenMike Eerdhuijzen
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 25 | 5 | 5 | 431 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 7,1 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | C. Van MeirvenneCedric Jan Van Meirvenne
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 20 | 8 | 4 | 351 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 7 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | B. RamanBenito Dirk Raman
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 31 | 7 | 3 | 276 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | M. Lohunanu-MbasiM. Lohunanu-Mbasi
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 18 | 7 | 3 | 271 | 0 | 1 | 6 | — | 0 | 6,6 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | Bouke BoersmaBouke Boersma
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 20 | 5 | 3 | 320 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 6,6 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 39 | M. DecoeneMassimo Stephane Decoene
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 21 | 5 | 3 | 284 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,6 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | S. MichezSimion Michez
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 23 | 4 | 3 | 259 | 1 | 0 | 8 | — | 1 | 6,7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | Marco DecherfMarco Decherf
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 19 | 4 | 2 | 175 | 0 | 0 | 4 | — | 3 | 6,5 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | K. Van RafelghemKeano Van Rafelghem
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 22 | 3 | 2 | 184 | 0 | 1 | 1 | — | 1 | 6,5 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | D. SalifouDikeni-Rafid Salifou
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 22 | 2 | 2 | 135 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | B. BafdiliBilal Bafdili
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 21 | 5 | 1 | 168 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,5 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | Shina AyodeleShina Ayodele
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 20 | 4 | 1 | 109 | 1 | 0 | 2 | — | 1 | 6,5 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | K. CorbanieKobe Corbanie
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 20 | 2 | 1 | 152 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 6,6 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | L. HjeldeLeo Fuhr Hjelde
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 22 | 1 | 1 | 38 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | G. DioufGora Diouf
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 22 | 1 | 1 | 28 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,2 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 29 | B. AntonioBill Leeroy Antonio
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 23 | 4 | 0 | 82 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | Adrían Eduardo Choco CordovaAdrían Eduardo Choco Cordova
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 21 | 2 | 0 | 29 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | M. KireevMaksim Kireev
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 21 | 2 | 0 | 27 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 40 | A. OuahabiAmine Ouahabi
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 18 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | H. ÖzdemirHalil Özdemir
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 20 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | O. De WolfOrtwin De Wolf
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 28 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | Tijn Van IngelgomTijn Van Ingelgom
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 18 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 32 | Axel WillockxAxel Willockx
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 18 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | Ryan TeagueRyan Teague
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 24 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | T. St. JagoTommy Luciano St. Jago
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 25 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.
Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 10
Odeszli w trakcie sezonu 1
Zawodnicy, którzy grali w Mechelen w tym sezonie i nie są już w kadrze: ich liczby zdobyte tutaj zostają tutaj, te z nowego klubu są na jego stronie.
| Zawodnik | Pozycja | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Zekri | Obrońca | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,9 |
Historia bezpośrednich meczów
Wszystkie mecze Mechelen przeciwko:
- Anderlecht
- Antwerp
- Beveren
- Cercle Brugge
- Charleroi
- Club Brugge
- Genk
- Gent
- Kortrijk
- Lommel SK
- Oud-Heverlee Leuven
- RAAL La Louviere
- St Truiden
- St. Gilloise
- Standard
- Waregem
- Westerlo
Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.