Scottish Premiership ♂ · Link stały · Historia klubu
Motherwell
Co to jest?
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
DDDNV ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wszystkie rozgrywki mecze bez zwycięstwa: 5 na wyjeździe
po zwycięstwie 1-0 z St Mirren · 1 Z, 1 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (5 strzelone, 9 stracone)
Zmiany miejsca w tabeliCo to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Co to jest?
9. miejsce po 12. kolejce · najlepsze 3., najgorsze 10. · Porównaj z inną drużyną →
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Motherwell
Atak · gole na mecz: 1,20 (0,80 u siebie, 1,60 na wyjeździe) · 13,9 strzałów na mecz, 36% celnych · bez gola w 44% meczów · karne: 1 wykorzystane, niewykorzystane: 1 · najlepszy okres: 16-30. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,80 (1,50 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 22% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 12, czerwone: 0
Dyscyplina · faule na mecz: 11,3 · spalone na mecz: 1,8 · żółte: 1,80 i czerwone kartki: 0,50 na mecz (fiches de match, mecze: 53)
Bramkarz · A. Paulsen rotacja · obrony: 13, 65% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 3,50 · ocena 7,6
Trener · Alfred Johansson od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 2 od 2025
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (także 4-2-2-2 ×2, 4-4-2 ×1)
Forma (API-Football): WDDWLLLLL
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Motherwell
Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.
Composition probable — 4-2-3-1Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Motherwell | 6 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,6 |
| 2025-26 | Lechia Gdansk | 24 | 0 | 0 | — | — | 2 | 6,7 |
| 2024-25 | Bournemouth | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Bournemouth | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Martin Moormann| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Motherwell | 5 | 0 | 0 | 1 | — | 0 1 | 5,6 |
| 2025-26 | BW Linz | 19 | 1 | 0 | 16 | — | 5 | 6,8 |
| 2024-25 | BW Linz | 23 | 0 | 0 | 15 | — | 5 | 7,0 |
| 2023-24 | SK Rapid | 15 | 1 | 1 | 6 | — | 2 | 6,7 |
| 2023-24 | Rapid Vienna | 15 | 1 | 1 | 6 | — | 2 | 6,7 |
| 2023-24 | BW Linz | — | 0 | 1 | 6 | — | — | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Emmanuel Longelo Mbule| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Motherwell | 6 | 1 | 1 | 2 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Motherwell | 5 | 3 | 1 | 7 | — | 1 | 7,5 |
| 2024-25 | Birmingham City FC | 0 | 0 | 2 | 5 | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Birmingham | 0 | 0 | 2 | 5 | — | 0 | 6,6 |
| 2023-24 | Birmingham | 17 | 0 | 1 | 13 | — | 4 | 6,5 |
| 2023-24 | Birmingham City FC | 17 | 0 | 1 | 13 | — | 4 | 6,5 |
| 2023-24 | West Ham | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Thomas Lance Sparrow| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Motherwell | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Motherwell | 34 | 6 | 1 | 33 | — | 6 | 6,8 |
| 2024-25 | Motherwell | 34 | 6 | 1 | 33 | — | 6 | 6,8 |
| 2023-24 | Stoke | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Stoke City | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Motherwell | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Stephen Gerard O'Donnell| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2025-26 | 37 | 0 | 0 | 15 | — | 5 | 6,6 |
| 2024-25 | 33 | 1 | 1 | 18 | — | 7 | 6,8 |
| 2023-24 | 37 | 0 | 3 | 28 | — | 6 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Lukas Fadinger| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Motherwell | 6 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | Motherwell | 31 | 3 | 1 | 55 | — | 7 | 7,2 |
| 2024-25 | Altach | 25 | 0 | 1 | 20 | — | 3 | 6,8 |
| 2023-24 | Altach | 31 | 3 | 1 | 55 | — | 7 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ibrahim Muhammad Said| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Motherwell | 5 | 0 | 1 | 4 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Motherwell | 29 | 4 | 4 | 39 | — | 6 1 | 6,9 |
| 2024-25 | Viborg | 19 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,6 |
| 2023-24 | Viborg | 29 | 3 | 4 | 42 | — | 6 1 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Tawanda Jethro Maswanhise| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Motherwell | 5 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Motherwell | 34 | 6 | 3 | 26 | — | 4 | 6,8 |
| 2024-25 | Motherwell | 34 | 6 | 3 | 26 | — | 4 | 6,8 |
| 2024-25 | Leicester | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Leicester | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Alexander Lowry| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Motherwell | 4 | 0 | 0 | 2 | — | 2 | 6,1 |
| 2024-25 | Rangers | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Rangers | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Joseph Shaun Hodge| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Motherwell | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,2 |
| 2026-27 | Rep. Of Ireland | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Tondela | 25 | 1 | 1 | 22 | — | 3 | 6,5 |
| 2024-25 | Huddersfield | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Wolves | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | QPR | 8 | 1 | 0 | 4 | — | 1 | 6,9 |
| 2023-24 | Wolves | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Sebastian Palmer-Houlden| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Motherwell | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,4 |
| 2024-25 | Dundee | 34 | 5 | 1 | 23 | — | 3 | 6,6 |
| 2023-24 | Dundee | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 11 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (17/10/2026) zachowanych.
TransferyCo to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Co to jest?
Przyjścia 55
- 31/08/2026 D. LevittDylan James Christopher Levitt
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Motherwell 5 1 0 1 — 0 6,7 2025-26 Hibernian 27 5 3 10 — 3 6,9 2024-25 Hibernian 34 2 1 9 — 2 6,9 2023-24 Hibernian 34 2 2 9 — 6 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Leyton Orient - 30/08/2026 D. LevittDylan James Christopher Levitt
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Motherwell 5 1 0 1 — 0 6,7 2025-26 Hibernian 27 5 3 10 — 3 6,9 2024-25 Hibernian 34 2 1 9 — 2 6,9 2023-24 Hibernian 34 2 2 9 — 6 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Leyton Orient - 27/08/2026 J. KangaJardell Kanga
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 7 1 0 2 — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Ilves - 26/08/2026 J. KangaJardell Kanga
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 7 1 0 2 — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Ilves - 18/08/2026 S. Palmer-HouldenSebastian Palmer-Houlden
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Motherwell 2 0 0 2 — 0 6,4 2024-25 Dundee 34 5 1 23 — 3 6,6 2023-24 Dundee — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Gillingham - 17/08/2026 S. Palmer-HouldenSebastian Palmer-Houlden
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Motherwell 2 0 0 2 — 0 6,4 2024-25 Dundee 34 5 1 23 — 3 6,6 2023-24 Dundee — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Gillingham - 11/08/2026 J. HodgeJoseph Shaun Hodge
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Motherwell 2 0 0 3 — 1 6,2 2026-27 Rep. Of Ireland 1 0 0 — — 0 — 2025-26 Tondela 25 1 1 22 — 3 6,5 2024-25 Huddersfield 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Wolves 0 0 0 — — 0 — 2023-24 QPR 8 1 0 4 — 1 6,9 2023-24 Wolves 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Tondela - 10/08/2026 J. HodgeJoseph Shaun Hodge
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Motherwell 2 0 0 3 — 1 6,2 2026-27 Rep. Of Ireland 1 0 0 — — 0 — 2025-26 Tondela 25 1 1 22 — 3 6,5 2024-25 Huddersfield 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Wolves 0 0 0 — — 0 — 2023-24 QPR 8 1 0 4 — 1 6,9 2023-24 Wolves 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Tondela - 30/07/2026 Jamie Knight-LebelJamie Knight-Lebel
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Motherwell 4 0 0 3 — 1 6,8 2025-26 Bristol City 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Bristol City 2 0 0 — — 0 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Bristol City - 24/07/2026 A. LowryAlexander Lowry
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Motherwell 4 0 0 2 — 2 6,1 2024-25 Rangers 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Rangers 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Wycombe - 19/07/2026 Dylan WilliamsDylan Williams
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Motherwell 3 0 0 — — 0 6,5 2024-25 Chelsea — 0 0 — — — — 2023-24 Chelsea — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Burton Albion - 18/07/2026 Dylan WilliamsDylan Williams
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Motherwell 3 0 0 — — 0 6,5 2024-25 Chelsea — 0 0 — — — — 2023-24 Chelsea — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Burton Albion - 14/07/2026 J. Girdwood-ReichJake Max Girdwood-Reich
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 6 0 0 1 — 1 1 6,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od St. Louis City - 13/07/2026 J. Girdwood-ReichJake Max Girdwood-Reich
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 6 0 0 1 — 1 1 6,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od St. Louis City - 12/07/2026 A. PaulsenAlexander Noah Paulsen
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Motherwell 6 0 0 — — 0 7,6 2025-26 Lechia Gdansk 24 0 0 — — 2 6,7 2024-25 Bournemouth — 0 0 — — — — 2023-24 Bournemouth — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Bournemouth - 02/07/2026 M. MoormannMartin Moormann
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Motherwell 5 0 0 1 — 0 1 5,6 2025-26 BW Linz 19 1 0 16 — 5 6,8 2024-25 BW Linz 23 0 0 15 — 5 7,0 2023-24 SK Rapid 15 1 1 6 — 2 6,7 2023-24 Rapid Vienna 15 1 1 6 — 2 6,7 2023-24 BW Linz — 0 1 6 — — 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od FC BW Linz - 02/07/2026 W. VogtWilly Gabriel Vogt Veigantes
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 6 0 0 — — 0 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Bellinzona - 30/06/2026 S. NganduS. Ngandu
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer od Motherwell - 30/06/2026 Samuel NganduSamuel Ngandu
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer od Motherwell - 29/06/2026 A. StamatelopoulosApostolos Vasilios Stamatelopoulos
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 — — 0 — 2025-26 16 5 1 19 — 3 7,0 2024-25 16 5 1 19 — 3 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Sydney - 29/06/2026 M. MoormannMartin Moormann
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Motherwell 5 0 0 1 — 0 1 5,6 2025-26 BW Linz 19 1 0 16 — 5 6,8 2024-25 BW Linz 23 0 0 15 — 5 7,0 2023-24 SK Rapid 15 1 1 6 — 2 6,7 2023-24 Rapid Vienna 15 1 1 6 — 2 6,7 2023-24 BW Linz — 0 1 6 — — 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od FC BW Linz - 29/06/2026 W. VogtWilly Gabriel Vogt Veigantes
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 6 0 0 — — 0 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Bellinzona - 30/05/2026 A. OxboroughAston Jay Oxborough
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 31 0 0 1 — 0 7,1 2024-25 31 0 0 1 — 0 7,1 2023-24 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Dunfermline - 30/05/2026 C. ForrestC. Forrest
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie od Hamilton Academical - 30/05/2026 D. WellsDylan Wells
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 1 0 0 — — 0 6,3 2023-24 1 0 0 — — 0 6,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Stirling Albion
Odejścia 57
- 16/09/2026 Z. RobinsonZachary Scott Robinson
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Motherwell 29 3 0 14 — 0 6,6 2024-25 Motherwell 13 1 0 8 — 1 6,6 2023-24 Motherwell 29 3 0 14 — 0 6,6 2023-24 Dundee 21 3 0 14 — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Morton - 13/09/2026 A. StamatelopoulosApostolos Vasilios Stamatelopoulos
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 — — 0 — 2025-26 16 5 1 19 — 3 7,0 2024-25 16 5 1 19 — 3 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Macarthur - 12/09/2026 A. StamatelopoulosApostolos Vasilios Stamatelopoulos
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 — — 0 — 2025-26 16 5 1 19 — 3 7,0 2024-25 16 5 1 19 — 3 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Macarthur - 10/09/2026 L. RossLuca Ross
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Motherwell 3 0 0 — — 0 — 2025-26 Motherwell 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Motherwell 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Ross County 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Motherwell 3 1 0 — — 0 6,7 2023-24 Ross County 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Alloa Athletic - 02/09/2026 Olly WhyteOliver Whyte
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 6 0 0 — — 0 6,5 2025-26 0 0 0 — — 0 — 2023-24 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Ayr Utd - 21/07/2026 E. JustElijah Henry Just
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Swansea City AFC 1 0 0 1 — 0 7,0 2025-26 Motherwell 5 0 3 2 — 0 7,2 2024-25 AC Horsens 4 1 0 — — 0 — 2023-24 AC Horsens 27 3 0 — — 3 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Swansea - 20/07/2026 E. JustElijah Henry Just
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Swansea City AFC 1 0 0 1 — 0 7,0 2025-26 Motherwell 5 0 3 2 — 0 7,2 2024-25 AC Horsens 4 1 0 — — 0 — 2023-24 AC Horsens 27 3 0 — — 3 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Swansea - 17/07/2026 E. WattElliot William Watt
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Samsunspor 5 0 0 8 — 2 6,9 2025-26 Motherwell 3 0 1 — — 0 7,0 2024-25 St Johnstone 8 2 1 8 — 3 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Samsunspor - 16/07/2026 A. OxboroughAston Jay Oxborough
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 31 0 0 1 — 0 7,1 2024-25 31 0 0 1 — 0 7,1 2023-24 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Dunfermline - 16/07/2026 E. WattElliot William Watt
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Samsunspor 5 0 0 8 — 2 6,9 2025-26 Motherwell 3 0 1 — — 0 7,0 2024-25 St Johnstone 8 2 1 8 — 3 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Samsunspor - 15/07/2026 A. OxboroughAston Jay Oxborough
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 31 0 0 1 — 0 7,1 2024-25 31 0 0 1 — 0 7,1 2023-24 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Dunfermline - 08/07/2026 C. WardCalum Brian Joseph Ward
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 QPR 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Motherwell 5 0 0 — — 0 7,0 2024-25 Motherwell 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do QPR - 07/07/2026 C. WardCalum Brian Joseph Ward
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 QPR 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Motherwell 5 0 0 — — 0 7,0 2024-25 Motherwell 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do QPR - 30/06/2026 C. SlatteryCallum Slattery
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 30 4 2 51 — 14 1 6,8 2024-25 16 6 1 17 — 4 7,1 2023-24 20 1 0 30 — 7 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Sheffield Wednesday - 30/06/2026 D. WellsDylan Wells
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 1 0 0 — — 0 6,3 2023-24 1 0 0 — — 0 6,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Linfield - 30/06/2026 K. BalmerKofi Balmer
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Motherwell 15 0 0 11 — 5 6,7 2024-25 Motherwell 33 0 1 16 — 3 1 6,7 2023-24 Crystal Palace 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Motherwell — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Bristol Rovers - 30/06/2026 L. GordonLiam Craig Gordon
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Motherwell 36 2 1 36 — 7 6,8 2024-25 Motherwell 28 1 1 20 — 3 1 6,9 2023-24 Motherwell 32 0 0 32 — 3 1 6,9 2023-24 St Johnstone 32 0 0 32 — 3 1 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Gillingham - 30/06/2026 R. McColmRocco McColm
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Queen of the South - 30/06/2026 S. NicholsonSam Alastair Nicholson
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Motherwell 16 1 0 9 — 2 6,7 2024-25 Motherwell 12 0 0 2 — 1 6,6 2024-25 Clermont — 0 0 — — — — 2023-24 Clermont 26 4 (1 z karnych) 3 20 — 2 6,8 2023-24 Motherwell 16 1 0 9 — 2 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Livingston - 29/06/2026 C. SlatteryCallum Slattery
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 30 4 2 51 — 14 1 6,8 2024-25 16 6 1 17 — 4 7,1 2023-24 20 1 0 30 — 7 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Sheffield Wednesday - 29/06/2026 D. WellsDylan Wells
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 1 0 0 — — 0 6,3 2023-24 1 0 0 — — 0 6,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Linfield - 29/06/2026 K. BalmerKofi Balmer
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Motherwell 15 0 0 11 — 5 6,7 2024-25 Motherwell 33 0 1 16 — 3 1 6,7 2023-24 Crystal Palace 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Motherwell — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Bristol Rovers - 29/06/2026 L. GordonLiam Craig Gordon
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Motherwell 36 2 1 36 — 7 6,8 2024-25 Motherwell 28 1 1 20 — 3 1 6,9 2023-24 Motherwell 32 0 0 32 — 3 1 6,9 2023-24 St Johnstone 32 0 0 32 — 3 1 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Gillingham - 29/06/2026 R. McColmRocco McColm
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Queen of the South - 29/06/2026 A. HallidayAndrew William Halliday
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 4 0 0 — — 0 — 2024-25 38 3 (1 z karnych) 2 35 — 8 6,8 2023-24 12 1 0 2 — 1 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Halliday Andy
Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 25/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.
W prasieCo to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Co to jest?
- Fadinger's penalty downs St Mirren to end Motherwell's winless run Sky Sports · sob. 18:08
- Weir 25th in Ballon d'Or and joins Olid & Cuthbert in award shortlist BBC Sport · pon. 17:59
- Hearts seal solid win over struggling Motherwell Sky Sports · niedz. 21:15
- Weir would swap Ballon d'Or nominations for World Cup BBC Sport · niedz. 20:34
- Cláudio Braga regressa aos golos no triunfo do Hearts Record · niedz. 18:36
- Braga and Miller score as Hearts win at Motherwell Sky Sports · niedz. 16:50
- Lowry moves to McIlroy's team in TGL's first-ever trade as teams revealed Sky Sports · wt. 18:31
- Kiltie double helps Kilmarnock beat fellow-strugglers Motherwell Sky Sports · niedz. 14:53
- Motherwell 0-2 Celtic Sky Sports · pon. 15:19
- Alarme na direita: Bah apresentou algumas queixas e Banjaqui é pouco provável para o Celtic Record · pon. 12:39
- Moyes may offer Celtic solution next summer - gossip BBC Sport · pon. 09:33
- Podcast: Naderi's hot streak & Celtic bounce back BBC Sport · pon. 09:00
Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.
Najbliższe mecze
Motherwell 461 26N 292 Scottish Premiership ♂ · sob. 16:00 Motherwell
Rangers 281 26N 462 Scottish Premiership ♂ · sob. 16:00 Motherwell
Hibernian nadchodzące Scottish Premiership ♂ · śr. 20:45 Falkirk
Motherwell nadchodzące Scottish Premiership ♂ · sob. 16:00 Motherwell
Kilmarnock nadchodzące Scottish Premiership ♂ · niedz. 16:00 Hearts
Motherwell nadchodzące Scottish Premiership ♂ · sob. 16:00 Motherwell
Dundee nadchodzące Scottish Premiership ♂ · sob. 16:00 Celtic
Motherwell nadchodzące
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 31/10/2026 | Motherwell – St Mirren | 1 – 0 |
| 28/10/2026 | St Johnstone – Motherwell | 2 – 2 |
| 25/10/2026 | Motherwell – Hearts | 0 – 2 |
| 17/10/2026 | Kilmarnock – Motherwell | 3 – 2 |
| 11/10/2026 | Motherwell – Celtic | 0 – 2 |
| 19/09/2026 | Dundee – Motherwell | 2 – 1 |
| 15/09/2026 | Motherwell – Aberdeen | 0 – 4 |
| 05/09/2026 | Rangers – Motherwell | 1 – 0 |
| 02/09/2026 | Motherwell – Dundee United | 3 – 0 |
| 30/08/2026 | St Mirren – Motherwell | 3 – 3 |
| 09/08/2026 | Motherwell – Falkirk | 0 – 0 |
| 02/08/2026 | Hibernian – Motherwell | 1 – 2 |
| 16/05/2026 | Hibernian – Motherwell | 0 – 1 |
| 13/05/2026 | Motherwell – Celtic | 2 – 3 |
| 09/05/2026 | Motherwell – Hearts | 1 – 1 |
Występy zawodnikówCo to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Co to jest?
| # | Zawodnik | Pozycja | Wiek | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena | Status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | A. PaulsenAlexander Noah Paulsen
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 23 | 6 | 6 | 180 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,6 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | L. FadingerLukas Fadinger
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 25 | 6 | 6 | 180 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,8 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | J. Girdwood-ReichJake Max Girdwood-Reich
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 21 | 6 | 6 | 135 | 0 | 0 | 1 | — | 1 1 | 6,1 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | I. SaidIbrahim Muhammad Said
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 23 | 5 | 5 | 155 | 0 | 1 | 4 | — | 0 | 6,6 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | M. MoormannMartin Moormann
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 24 | 5 | 5 | 65 | 0 | 0 | 1 | — | 0 1 | 5,6 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 45 | M. EmmanuelEmmanuel Longelo Mbule
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 25 | 6 | 4 | 180 | 1 | 1 | 2 | — | 0 | 6,5 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | R. Charles-CookRegan Evans Charles-Cook
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 28 | 6 | 4 | 70 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | Tawanda Jethro MaswanhiseTawanda Jethro Maswanhise
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 23 | 5 | 4 | 116 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,7 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | A. LowryAlexander Lowry
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 22 | 4 | 4 | 146 | 0 | 0 | 2 | — | 2 | 6,1 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 77 | W. VogtWilly Gabriel Vogt Veigantes
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 23 | 6 | 3 | 44 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | T. SparrowThomas Lance Sparrow
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 23 | 4 | 3 | 45 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | J. KangaJardell Kanga
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 20 | 7 | 2 | 274 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | E. WilsonEwan Wilson
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 21 | 5 | 2 | 110 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | Jamie Knight-LebelJamie Knight-Lebel
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 21 | 4 | 2 | 180 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,8 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | M. BoothMikey Booth
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 18 | 4 | 2 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | Dylan WilliamsDylan Williams
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 22 | 3 | 2 | 14 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | O. PriestmanOscar James Moncrieff Priestman
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 22 | 2 | 2 | 172 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,8 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 71 | J. HodgeJoseph Shaun Hodge
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 23 | 2 | 2 | 143 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,2 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 63 | D. LevittDylan James Christopher Levitt
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 25 | 5 | 1 | 156 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 47 | S. Palmer-HouldenSebastian Palmer-Houlden
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 21 | 2 | 1 | 110 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,4 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | J. KoutroumbisJohn Koutroumbis
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 27 | 2 | 0 | 35 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,7 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | S. O'DonnellStephen Gerard O'Donnell
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 33 | 1 | 0 | 12 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | J. McGheeJordan McGhee
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 29 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | A. ThomsonA. Thomson
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 16 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 35 | B. WatsonB. Watson
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 16 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | E. BjörgólfssonEyþór Martin Vigerust Björgólfsson
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 25 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 31 | Jack McConnellJack McConnell
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 18 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | M. ConnellyMatthew Connelly
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 22 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | Z. McAllisterZ. McAllister
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 17 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | A. BuchananA. Buchanan Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Pomocnik | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 66 | C. HendryCallum David Hendry
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 28 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | J. DalzielJ. Dalziel Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Obrońca | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 36 | L. WeirL. Weir Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Napastnik | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | P. McGinnPaul McGinn
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 35 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 32 | R. HunterR. Hunter Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Napastnik | 16 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 43 | Samuel NganduSamuel Ngandu Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Obrońca | 16 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.
Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 12
Odeszli w trakcie sezonu 2
Zawodnicy, którzy grali w Motherwell w tym sezonie i nie są już w kadrze: ich liczby zdobyte tutaj zostają tutaj, te z nowego klubu są na jego stronie.
| Zawodnik | Pozycja | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Olly Whyte | Pomocnik | 6 | 0 | 37 | 0 | 0 | 6,5 |
| L. Ross | Pomocnik | 3 | 0 | — | 0 | 0 | — |
Historia bezpośrednich meczów
Wszystkie mecze Motherwell przeciwko:
Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.