Scottish Premiership ♂ · Link stały · Historia klubu
St Mirren
Co to jest?
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
DDVND ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wszystkie rozgrywki porażki z rzędu: 4 na wyjeździe
po porażce 0-1 z Motherwell · 1 Z, 1 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (4 strzelone, 11 stracone)
Zmiany miejsca w tabeliCo to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Co to jest?
8. miejsce po 12. kolejce · najlepsze 1., najgorsze 8. · Porównaj z inną drużyną →
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
St Mirren
Atak · gole na mecz: 1,00 (1,30 u siebie, 0,80 na wyjeździe) · 11,5 strzałów na mecz, 33% celnych · bez gola w 33% meczów · karne: 2 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,90 (2,00 u siebie, 1,80 na wyjeździe) · 33% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 22, czerwone: 0
Dyscyplina · faule na mecz: 13,1 · spalone na mecz: 2,1 · żółte: 2,30 i czerwone kartki: 0,50 na mecz (fiches de match, mecze: 52)
Bramkarz · J. Chapman · obrony: 31, 78% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,00 · ocena 7,2
Trener · Craig McLeish od 01/12/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque en difficulté · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (także 5-4-1 ×1, 4-4-2 ×1)
Forma (API-Football): WWDWLLLLL
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
St Mirren
Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.
Composition probable — 4-2-3-1Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | St Mirren | 9 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Huddersfield | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Huddersfield | 23 | 0 | 0 | — | — | 1 | 6,9 |
| 2023-24 | Huddersfield | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Alexandros Gogić| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 0 | 1 | 12 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | 36 | 1 | 1 | 33 | — | 8 | 6,9 |
| 2023-24 | 38 | 2 | 1 | 33 | — | 6 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Declan Christopher John| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | St Mirren | 8 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 6,4 |
| 2025-26 | St Mirren | 24 | 2 | 1 | 5 | — | 1 | 6,9 |
| 2024-25 | St Mirren | 24 | 2 | 1 | 5 | — | 1 | 6,9 |
| 2023-24 | Bolton | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Bolton Wanderers FC | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Henry Fieldson| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 0 | 1 | 6 | — | 1 | 6,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Calvin William Ramsay| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | St Mirren | 7 | 0 | 0 | 6 | — | 2 | 6,5 |
| 2025-26 | Liverpool | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | Kilmarnock | 8 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Liverpool | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Bolton | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2023-24 | Bolton Wanderers FC | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2023-24 | Preston North End FC | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2023-24 | Preston | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2023-24 | Liverpool | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ryan Carr| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | St Mirren | 9 | 0 | 0 | 21 | — | 5 | 6,7 |
| 2024-25 | Ipswich | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Ipswich | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ismeal Kabia| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | St Mirren | 7 | 0 | 0 | 8 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Arsenal | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | Arsenal | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Luke Gerald Michael Thomas| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | St Mirren | 9 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Leicester | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,5 |
| 2025-26 | Bristol City | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Leicester | 14 | 0 | 0 | 16 | — | 3 | 6,9 |
| 2024-25 | Bristol City | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Middlesbrough | 12 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Bristol City | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Leicester | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Paul Nsio| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | St Mirren | 8 | 1 | 0 | 22 | — | 2 | 6,6 |
| 2024-25 | Rangers | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Christopher Robert Mochrie| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 0 | 0 | 9 | — | 1 | 5,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Killian Phillips| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | St Mirren | 5 | 3 (1 z karnych) | 1 | 8 | — | 2 | 7,4 |
| 2026-27 | Rep. Of Ireland | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | St Mirren | 4 | 4 | 0 | — | — | 1 | — |
| 2025-26 | Ross County | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | St Mirren | 35 | 4 | 1 | 45 | — | 9 | 6,9 |
| 2024-25 | Ipswich | 19 | 0 | 0 | 28 | — | 5 | 6,6 |
| 2024-25 | Crystal Palace | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Huddersfield | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Ross County | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | West Ham | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Aberdeen | 10 | 0 | 0 | 9 | — | 0 | 6,5 |
| 2023-24 | West Ham | 8 | 0 | 0 | 3 | — | 2 | 6,7 |
| 2023-24 | Crystal Palace | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Huddersfield | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 9 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.
TransferyCo to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Co to jest?
Przyjścia 63
- 02/09/2026 J. FarquharJ. Farquhar
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 1 0 0 — — 0 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Alloa Athletic - 29/08/2026 Louis JacksonLouis Jackson
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 1 0 0 0 — 0 2,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Manchester United - 29/08/2026 N. AgrafiotisNikolas Agrafiotis
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 St Mirren 4 1 (1 z karnych) 1 7 — 1 6,5 2023-24 Excelsior 18 5 2 13 — 0 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od SV Wehen - 28/08/2026 Louis JacksonLouis Jackson
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 1 0 0 0 — 0 2,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Manchester United - 28/08/2026 N. AgrafiotisNikolas Agrafiotis
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 St Mirren 4 1 (1 z karnych) 1 7 — 1 6,5 2023-24 Excelsior 18 5 2 13 — 0 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od SV Wehen - 24/08/2026 C. RamsayCalvin William Ramsay
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 St Mirren 7 0 0 6 — 2 6,5 2025-26 Liverpool 1 0 0 2 — 0 6,2 2024-25 Kilmarnock 8 0 0 3 — 0 6,6 2024-25 Liverpool — 0 0 — — — — 2023-24 Bolton 3 0 0 — — 0 6,5 2023-24 Bolton Wanderers FC 3 0 0 — — 0 6,5 2023-24 Preston North End FC 2 0 0 — — 0 6,5 2023-24 Preston 2 0 0 — — 0 6,5 2023-24 Liverpool — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Liverpool - 14/08/2026 Ismeal KabiaIsmeal Kabia
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 St Mirren 7 0 0 8 — 0 6,5 2025-26 Arsenal 1 0 0 — — 0 6,2 2024-25 Arsenal 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Arsenal - 31/07/2026 L. ThomasLuke Gerald Michael Thomas
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 St Mirren 9 0 0 4 — 1 6,7 2025-26 Leicester 1 0 0 1 — 0 7,5 2025-26 Bristol City 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Leicester 14 0 0 16 — 3 6,9 2024-25 Bristol City 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Middlesbrough 12 0 0 — — 0 — 2023-24 Bristol City 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Leicester 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Bristol Rovers - 29/07/2026 P. NsioPaul Nsio
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 St Mirren 8 1 0 22 — 2 6,6 2024-25 Rangers 2 0 0 — — 0 6,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Rangers - 28/07/2026 T. SobowaleTunmise Sobowale
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 5 0 0 — — 0 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Shamrock Rovers - 13/07/2026 Eseosa SuleEseosa Sule
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 St Mirren 9 1 0 3 — 1 6,5 2025-26 West Brom 1 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Motherwell — 0 0 — — — — 2024-25 West Brom 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od West Brom - 12/07/2026 Eseosa SuleEseosa Sule
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 St Mirren 9 1 0 3 — 1 6,5 2025-26 West Brom 1 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Motherwell — 0 0 — — — — 2024-25 West Brom 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od West Brom - 08/07/2026 Henry FieldsonHenry Fieldson
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 7 0 1 6 — 1 6,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Queen's Park - 07/07/2026 Henry FieldsonHenry Fieldson
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 7 0 1 6 — 1 6,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Queen's Park - 30/06/2026 C. MochrieChristopher Robert Mochrie
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 8 0 0 9 — 1 5,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Airdrie United - 30/06/2026 J. ChapmanJacob Anthony Chapman
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 St Mirren 9 0 0 0 — 0 7,2 2025-26 Huddersfield 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Huddersfield 23 0 0 — — 1 6,9 2023-24 Huddersfield 2 0 0 — — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Huddersfield - 30/06/2026 R. CarrRyan Carr
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 St Mirren 9 0 0 21 — 5 6,7 2024-25 Ipswich 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Ipswich 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Ipswich - 30/06/2026 S. RamosSantiago Martín Ramos Mingo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2023-24 Oud-Heverlee Leuven — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Zemplín Michalovce - 30/06/2026 Taylor HogarthTaylor Hogarth
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny od ST Mirren - 29/06/2026 C. MochrieChristopher Robert Mochrie
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 8 0 0 9 — 1 5,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Airdrie United - 29/06/2026 J. ChapmanJacob Anthony Chapman
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 St Mirren 9 0 0 0 — 0 7,2 2025-26 Huddersfield 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Huddersfield 23 0 0 — — 1 6,9 2023-24 Huddersfield 2 0 0 — — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Huddersfield - 29/06/2026 L. ThomasLuke Gerald Michael Thomas
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 St Mirren 9 0 0 4 — 1 6,7 2025-26 Leicester 1 0 0 1 — 0 7,5 2025-26 Bristol City 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Leicester 14 0 0 16 — 3 6,9 2024-25 Bristol City 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Middlesbrough 12 0 0 — — 0 — 2023-24 Bristol City 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Leicester 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Bristol Rovers - 29/06/2026 T. SobowaleTunmise Sobowale
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 5 0 0 — — 0 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Shamrock Rovers - 30/05/2026 J. ScottJames Ryan Scott
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Ross County — 0 0 — — — — 2025-26 St Mirren — 0 0 — — — — 2024-25 St Mirren 28 0 2 8 — 0 6,6 2023-24 St Mirren 16 1 0 4 — 0 6,6 2023-24 Hull 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Ross County - 30/05/2026 L. KennyLuke Kenny
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 2 0 0 — — 0 6,5 2023-24 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Arbroath
Odejścia 58
- 15/09/2026 R. DuffR. Duff
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Renfrew - 01/09/2026 J. CalvinJalmaro Tyreese Calvin
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 5 0 0 4 — 0 6,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Calvin Jalmaro - 27/08/2026 Theo McCormickTheo McCormick
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie do Kelty Hearts - 20/08/2026 R. IdowuRoland Idowu
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 2 0 1 — — 0 7,0 2025-26 4 1 0 — — 1 — 2024-25 31 4 (2 z karnych) 2 30 — 5 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do FC Botosani - 19/08/2026 R. IdowuRoland Idowu
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 2 0 1 — — 0 7,0 2025-26 4 1 0 — — 1 — 2024-25 31 4 (2 z karnych) 2 30 — 5 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do FC Botosani - 07/08/2026 T. FalconerT. Falconer
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie do Kelty Hearts - 06/08/2026 J. FarquharJ. Farquhar
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 1 0 0 — — 0 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Alloa Athletic - 05/08/2026 S. ThompsonS. Thompson
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Caledonian Braves - 04/08/2026 M. MandronMikaël Yann Mathieu Mandron
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 11 1 1 16 — 0 6,7 2024-25 37 7 2 49 — 5 6,9 2023-24 36 8 3 43 — 2 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Stockport County - 03/08/2026 M. MandronMikaël Yann Mathieu Mandron
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 11 1 1 16 — 0 6,7 2024-25 37 7 2 49 — 5 6,9 2023-24 36 8 3 43 — 2 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Stockport County - 31/07/2026 Taylor HogarthTaylor Hogarth
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie do Bonnyrigg Rose Athletic - 30/07/2026 Billy HutchinsonBilly Hutchinson
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie do Stirling Albion - 30/07/2026 Taylor HogarthTaylor Hogarth
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Hogarth Taylor - 28/07/2026 T. SobowaleTunmise Sobowale
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 5 0 0 — — 0 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Shamrock Rovers - 27/07/2026 T. SobowaleTunmise Sobowale
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 5 0 0 — — 0 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Shamrock Rovers - 23/07/2026 I. ClarkI. Clark
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie do Albion Rovers - 08/07/2026 D. NlunduluDan Nlundulu
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 St Mirren — 0 0 — — — — 2024-25 Bolton Wanderers FC 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Bolton 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Bolton 21 1 2 11 — 1 6,6 2023-24 Bolton Wanderers FC 21 1 2 11 — 1 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Petrolul Ploiesti - 08/07/2026 Dan NlunduluDan Nlundulu
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Petrolul Ploiesti - 07/07/2026 Dan NlunduluDan Nlundulu
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Petrolul Ploiesti - 01/07/2026 M. FreckletonMiguel Freckleton
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 LASK 4 0 0 0 — 0 6,7 2025-26 St Mirren 2 0 0 — — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Lask Linz - 30/06/2026 C. McKennaCallan McKenna
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 Bournemouth 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Bournemouth 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do East Kilbride - 30/06/2026 C. McMenaminConor McMenamin
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 30 1 1 21 — 4 6,7 2024-25 14 4 1 4 — 1 7,0 2023-24 30 1 1 21 — 4 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Coleraine FC - 30/06/2026 O. SmythOisin Smyth
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 38 4 (1 z karnych) 0 13 — 1 6,9 2024-25 38 4 (1 z karnych) 0 13 — 1 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Partick - 30/06/2026 S. TanserScott Tanser
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Falkirk 3 0 0 5 — 0 6,5 2025-26 St Mirren 30 0 0 19 — 4 6,7 2024-25 St Mirren 34 1 1 21 — 6 2 6,7 2023-24 St Mirren 38 2 4 29 — 6 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Falkirk - 30/06/2026 M. O'HaraM. O'Hara
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Kilmarnock
Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 25/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.
W prasieCo to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Co to jest?
- Ferguson harbours Rangers ambition - gossip BBC Sport · czw. 11:27
- Fadinger's penalty downs St Mirren to end Motherwell's winless run Sky Sports · sob. 21:08
- La extraña sanción a Jonathan Linares por un árbitro de femenino Mundo Deportivo · wt. 10:00 · Zawieszenie
- St Mirren 2-1 Dundee Sky Sports · niedz. 04:34
- Ramsay and Sule fire St Mirren to victory over Dundee Sky Sports · niedz. 01:21
- Improved second-half display helps Aberdeen beat St Mirren Sky Sports · niedz. 14:51
- Hearts 5-0 St Mirren Sky Sports · niedz. 13:55
- Five-star Hearts thrash St Mirren for biggest home win since 2023 Sky Sports · niedz. 10:29
- Cláudio Braga marca na goleada do Hearts Record · sob. 23:22
- Kingdom Hearts Collection já chegou Record · pt. 19:49
Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.
Najbliższe mecze
Rangers 141 20N 662 Scottish Premiership ♂ · sob. 19:00 Celtic
St Mirren 801 13N 72 Scottish Premiership ♂ · sob. 19:00 St Mirren
Kilmarnock nadchodzące Scottish Premiership ♂ · śr. 23:45 St Johnstone
St Mirren nadchodzące Scottish Premiership ♂ · sob. 19:00 St Mirren
Hearts nadchodzące Scottish Premiership ♂ · sob. 19:00 Dundee United
St Mirren nadchodzące Scottish Premiership ♂ · sob. 19:00 St Mirren
Falkirk nadchodzące Scottish Premiership ♂ · sob. 19:00 Dundee
St Mirren nadchodzące
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 31/10/2026 | Motherwell – St Mirren | 1 – 0 |
| 28/10/2026 | St Mirren – Hibernian | 1 – 1 |
| 24/10/2026 | St Mirren – Dundee | 2 – 1 |
| 17/10/2026 | Aberdeen – St Mirren | 3 – 1 |
| 10/10/2026 | Hearts – St Mirren | 5 – 0 |
| 19/09/2026 | St Mirren – Dundee United | 0 – 3 |
| 09/09/2026 | Rangers – St Mirren | 1 – 0 |
| 05/09/2026 | St Mirren – Celtic | 1 – 2 |
| 02/09/2026 | Kilmarnock – St Mirren | 0 – 1 |
| 30/08/2026 | St Mirren – Motherwell | 3 – 3 |
| 08/08/2026 | St Mirren – St Johnstone | 1 – 0 |
| 01/08/2026 | Falkirk – St Mirren | 0 – 2 |
| 17/05/2026 | St Mirren – Dundee United | 1 – 1 |
| 12/05/2026 | Aberdeen – St Mirren | 0 – 2 |
| 09/05/2026 | St Mirren – Kilmarnock | 0 – 3 |
Występy zawodnikówCo to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Co to jest?
| # | Zawodnik | Pozycja | Wiek | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | A. GogićAlexandros Gogić
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 31 | 9 | 9 | 810 | 0 | 1 | 12 | — | 1 | 6,8 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | J. ChapmanJacob Anthony Chapman
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 25 | 9 | 9 | 810 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,2 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | R. CarrRyan Carr
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 21 | 9 | 9 | 744 | 0 | 0 | 21 | — | 5 | 6,7 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | D. JohnDeclan Christopher John
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 30 | 8 | 8 | 719 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 6,4 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 48 | P. NsioPaul Nsio
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 19 | 8 | 8 | 697 | 1 | 0 | 22 | — | 2 | 6,6 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | C. MochrieChristopher Robert Mochrie
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 22 | 8 | 7 | 474 | 0 | 0 | 9 | — | 1 | 5,8 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 53 | Henry FieldsonHenry Fieldson
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 20 | 7 | 7 | 630 | 0 | 1 | 6 | — | 1 | 6 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 47 | C. RamsayCalvin William Ramsay
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 22 | 7 | 7 | 565 | 0 | 0 | 6 | — | 2 | 6,5 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | Ismeal KabiaIsmeal Kabia
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 20 | 7 | 7 | 550 | 0 | 0 | 8 | — | 0 | 6,5 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | F. TaylorFraser Cameron Taylor
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 22 | 7 | 5 | 368 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 88 | K. PhillipsKillian Phillips
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 23 | 5 | 5 | 426 | 3 | 1 | 8 | — | 2 | 7,4 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | Eseosa SuleEseosa Sule
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 19 | 9 | 4 | 381 | 1 | 0 | 3 | — | 1 | 6,5 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | N. AgrafiotisNikolas Agrafiotis
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 25 | 4 | 4 | 267 | 1 | 1 | 7 | — | 1 | 6,5 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | SamuFábio Samuel Amorim da Silva
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 25 | 5 | 3 | 282 | 1 | 2 | 3 | — | 1 | 5,8 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | M. FraserMarcus Ebenezer Fraser
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 31 | 4 | 3 | 239 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 6,7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | J. RichardsonJayden De'Chante Richardson
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 25 | 5 | 2 | 253 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | L. ThomasLuke Gerald Michael Thomas
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 26 | 9 | 1 | 249 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,7 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | Louis JacksonLouis Jackson
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 20 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 2,3 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | J. YoungJake Alan Young
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 24 | 9 | 0 | 230 | 0 | 0 | 5 | — | 2 | 6,6 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | L. DonnellyLiam Francis Peadar Donnelly
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 29 | 3 | 0 | 98 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 4,9 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | J. FarquharJ. Farquhar
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 18 | 1 | 0 | 13 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 26 | M. De BarrosM. De Barros
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 15 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 37 | C. McEvoyC. McEvoy
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 32 | L. DouglasL. Douglas
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 16 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | P. UrminskýPeter Urminský
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 26 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | R. KingRichard Larkland King
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 24 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 31 | R. MullenRyan Mullen
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 24 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | A. CampbellAllan Campbell
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 27 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 40 | C. McMillanC. McMillan
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 35 | Grant TamoseviciusGrant Tamosevicius
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | J. AyungaJonah Ananias Paul Ayunga
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 28 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | M. DijksteelMalik Marcel Dijksteel
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 24 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | S. MallanStevie Patrick Mallan
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 29 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.
Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 12
Odeszli w trakcie sezonu 1
Zawodnicy, którzy grali w St Mirren w tym sezonie i nie są już w kadrze: ich liczby zdobyte tutaj zostają tutaj, te z nowego klubu są na jego stronie.
| Zawodnik | Pozycja | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| R. Idowu | Pomocnik | 2 | 0 | 26 | 0 | 1 | 7,0 |
Historia bezpośrednich meczów
Wszystkie mecze St Mirren przeciwko:
Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.