Jupiler Pro League ♂ · Link stały · Historia klubu
Kortrijk
Co to jest?
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
DVDND ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wszystkie rozgrywki mecze bez zwycięstwa: 5 na wyjeździe mecze bez zwycięstwa: 3
po porażce 1-3 z Mechelen · 1 Z, 1 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (3 strzelone, 10 stracone)
Zmiany miejsca w tabeliCo to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Co to jest?
18. miejsce po 10. kolejce · najlepsze 2., najgorsze 18. · Porównaj z inną drużyną →
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Kortrijk
Atak · gole na mecz: 0,30 (0,50 u siebie, 0,00 na wyjeździe) · 11,1 strzałów na mecz, 30% celnych · bez gola w 75% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 0-15. minuta
Obrona · stracone na mecz: 2,30 (2,00 u siebie, 2,50 na wyjeździe) · 13% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 61-75. minuty · żółte: 16, czerwone: 3
Dyscyplina · faule na mecz: 11,1 · spalone na mecz: 1,9 · żółte: 2,20 i czerwone kartki: 0,80 na mecz (fiches de match, mecze: 43)
Bramkarz · M. Ilić · obrony: 19, 61% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 2,00 · ocena 6,8
Trener · Michiel Jonckheere od 01/10/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · attaque en difficulté · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (także 3-1-4-2 ×1, 4-4-1-1 ×1)
Forma (API-Football): LLLLLLWL
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Kortrijk
- Zawieszenie S. Campbell · Czerwona kartka w ostatnim meczu (Genk – Kortrijk) prawdopodobne zawieszenie 10/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Composition probable — 4-3-3Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | 15 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Rudy Kohon| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Kortrijk | 6 | 0 | 0 | 8 | — | 2 1 | 6,3 |
| 2025-26 | Kortrijk | 23 | 0 | 1 | 21 | — | 6 | 6,8 |
| 2024-25 | Betis | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Troyes | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Troyes | 10 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Harrison Murray-Campbell| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 0 | 0 | 7 | — | 1 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Axel Drouhin| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Annecy | 4 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7,7 |
| 2026-27 | Kortrijk | 4 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Annecy | 27 | 0 | 0 | 27 | — | 8 | 6,7 |
| 2024-25 | Annecy | 28 | 2 | 0 | 14 | — | 7 | 7,0 |
| 2023-24 | Dijon | 16 | 0 | 0 | — | — | 1 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Markus Adeniyi Anderson Adedeji| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lyngby | 4 | 1 | 0 | 4 | — | 0 | 6,7 |
| 2026-27 | Iceland | 3 | 0 | 1 | 3 | — | 0 | 7,2 |
| 2026-27 | Kortrijk | 3 | 0 | 0 | 3 | — | 2 | 6,4 |
| 2026-27 | Aarhus | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Kortrijk | 27 | 2 | 3 | 21 | — | 2 | 6,9 |
| 2025-26 | Aarhus | 25 | 5 | 1 | 23 | — | 3 | 6,9 |
| 2024-25 | Aarhus | 29 | 6 | 5 | 35 | — | 5 | 7,1 |
| 2024-25 | Dundee | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Aarhus | 30 | 1 (1 z karnych) | 3 | 26 | — | 5 | 7,0 |
| 2023-24 | Dundee | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Brecht Dejaegere| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Kortrijk | 8 | 0 | 0 | 15 | — | 1 | 7,1 |
| 2025-26 | Kortrijk | 26 | 2 | 4 | 43 | — | 6 | 7,4 |
| 2024-25 | Kortrijk | 25 | 1 | 1 | 28 | — | 4 | 6,9 |
| 2023-24 | Toulouse | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Boris Luc Lambert| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Kortrijk | 6 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Kortrijk | 28 | 1 | 1 | 10 | — | 4 | 6,9 |
| 2024-25 | Willem II | 26 | 2 | 0 | 22 | — | 5 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ken Masui| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Kortrijk | 6 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Beerschot VA | 9 | 2 (1 z karnych) | 0 | 8 | — | 1 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Thierry Winston Jordan Ambrose| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 0 | 1 | 10 | — | 3 | 6,8 |
| 2025-26 | 29 | 10 (2 z karnych) | 9 | 21 | — | 4 | 7,6 |
| 2024-25 | 33 | 3 | 3 | 14 | — | 5 | 6,8 |
| 2023-24 | 33 | 3 | 3 | 14 | — | 5 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Goduine Koyalipou| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Kortrijk | 8 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,4 |
| 2025-26 | Angers | 13 | 2 (1 z karnych) | 1 | 4 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Levante | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Lens | 18 | 4 | 0 | 7 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Beveren | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Beveren | 24 | 14 (2 z karnych) | 0 | 20 | — | 2 | 7,1 |
| 2023-24 | Lausanne | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jellert Van Landschoot| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | 30 | 10 | 1 | 14 | — | 4 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 9 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (10/10/2026) zachowanych.
TransferyCo to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Co to jest?
Przyjścia 38
- 02/09/2026 A. DrouhinAxel Drouhin
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Annecy 4 1 0 1 — 0 7,7 2026-27 Kortrijk 4 0 0 1 — 0 6,6 2025-26 Annecy 27 0 0 27 — 8 6,7 2024-25 Annecy 28 2 0 14 — 7 7,0 2023-24 Dijon 16 0 0 — — 1 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Annecy - 02/09/2026 B. VroninksBasile Vroninks
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Kortrijk 2 0 0 — — 0 6,3 2026-27 Anderlecht 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Anderlecht 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Anderlecht - 01/09/2026 A. DrouhinAxel Drouhin
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Annecy 4 1 0 1 — 0 7,7 2026-27 Kortrijk 4 0 0 1 — 0 6,6 2025-26 Annecy 27 0 0 27 — 8 6,7 2024-25 Annecy 28 2 0 14 — 7 7,0 2023-24 Dijon 16 0 0 — — 1 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Annecy - 01/09/2026 B. VroninksBasile Vroninks
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Kortrijk 2 0 0 — — 0 6,3 2026-27 Anderlecht 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Anderlecht 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Anderlecht - 01/09/2026 J. RocheJamie John Roche
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Lausanne 4 0 0 4 — 0 7,1 2026-27 Kortrijk 4 1 0 9 — 1 7,0 2025-26 Lausanne 14 2 2 15 — 1 7,1 2024-25 Lausanne 36 2 1 30 — 3 7,0 2023-24 Lausanne 32 0 1 29 — 4 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Lausanne - 31/08/2026 J. RocheJamie John Roche
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Lausanne 4 0 0 4 — 0 7,1 2026-27 Kortrijk 4 1 0 9 — 1 7,0 2025-26 Lausanne 14 2 2 15 — 1 7,1 2024-25 Lausanne 36 2 1 30 — 3 7,0 2023-24 Lausanne 32 0 1 29 — 4 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Lausanne - 31/08/2026 R. ŠtormanRok Štorman
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 3 0 0 3 — 0 1 6,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Karviná - 19/07/2026 S. CampbellShandre Campbell
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Kortrijk 7 1 0 7 — 1 6,5 2025-26 Club Brugge 11 2 3 7 — 2 7,3 2025-26 Plymouth 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Club Brugge 6 0 0 — — 0 6,7 2023-24 Motherwell 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Club Brugge KV - 18/07/2026 S. CampbellShandre Campbell
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Kortrijk 7 1 0 7 — 1 6,5 2025-26 Club Brugge 11 2 3 7 — 2 7,3 2025-26 Plymouth 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Club Brugge 6 0 0 — — 0 6,7 2023-24 Motherwell 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Club Brugge KV - 15/07/2026 N. MehssatouNayel Rayan Mehssatou Sepúlveda
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Kortrijk 6 0 0 3 — 0 6,4 2025-26 Standard 29 0 1 12 — 2 6,7 2024-25 Kortrijk 35 4 1 16 — 3 6,9 2024-25 Standard 33 4 1 16 — 3 6,9 2023-24 Standard 33 4 1 16 — 3 6,9 2023-24 Kortrijk 32 1 0 — — 7 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Standard Liege - 15/07/2026 G. KoyalipouGoduine Koyalipou
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Kortrijk 8 0 0 2 — 0 6,4 2025-26 Angers 13 2 (1 z karnych) 1 4 — 0 6,6 2025-26 Levante 3 0 0 1 — 0 6,6 2024-25 Lens 18 4 0 7 — 0 6,8 2024-25 Beveren — 0 0 — — — — 2023-24 Beveren 24 14 (2 z karnych) 0 20 — 2 7,1 2023-24 Lausanne 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Lens - 14/07/2026 N. MehssatouNayel Rayan Mehssatou Sepúlveda
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Kortrijk 6 0 0 3 — 0 6,4 2025-26 Standard 29 0 1 12 — 2 6,7 2024-25 Kortrijk 35 4 1 16 — 3 6,9 2024-25 Standard 33 4 1 16 — 3 6,9 2023-24 Standard 33 4 1 16 — 3 6,9 2023-24 Kortrijk 32 1 0 — — 7 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Standard Liege - 09/07/2026 Harrison Murray-CampbellHarrison Murray-Campbell
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 7 0 0 7 — 1 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Chelsea - 30/06/2026 B. LambertBoris Luc Lambert
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Kortrijk 6 0 0 6 — 0 6,3 2025-26 Kortrijk 28 1 1 10 — 4 6,9 2024-25 Willem II 26 2 0 22 — 5 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Willem II - 30/06/2026 K. MasuiKen Masui
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Kortrijk 6 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Beerschot VA 9 2 (1 z karnych) 0 8 — 1 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Nagoya Grampus - 30/06/2026 S. PodgoreanuSuf Podgoreanu
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Kortrijk 5 0 0 3 — 0 6,8 2024-25 Heracles 32 1 5 36 — 3 6,7 2024-25 Spezia — 0 0 — — — — 2023-24 Spezia — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Maccabi Haifa - 29/06/2026 B. LambertBoris Luc Lambert
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Kortrijk 6 0 0 6 — 0 6,3 2025-26 Kortrijk 28 1 1 10 — 4 6,9 2024-25 Willem II 26 2 0 22 — 5 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Willem II - 29/06/2026 Kyan HimpeKyan Himpe
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 1 0 0 1 — 1 6,7 2024-25 2 0 0 — — 0 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Roeselare Daisel - 29/06/2026 M. BoussadiaM. Boussadia
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Knokke - 01/02/2026 B. AdinanyBryan Adinany
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 3 0 0 1 — 0 6,4 2025-26 8 2 1 10 — 1 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od K. Lierse S.K. - 08/09/2025 C. MailulaCassius Tumelo Mailula
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 3 0 0 — — 0 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Toronto FC - 07/09/2025 C. MailulaCassius Tumelo Mailula
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 3 0 0 — — 0 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Toronto FC - 01/09/2025 C. DenesCsanád Vilmos Dénes
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 21 1 3 18 — 1 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Zalaegerszegi TE - 27/08/2025 R. KohonRudy Kohon
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Kortrijk 6 0 0 8 — 2 1 6,3 2025-26 Kortrijk 23 0 1 21 — 6 6,8 2024-25 Betis 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Troyes — 0 0 — — — — 2023-24 Troyes 10 0 0 4 — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Real Betis - 21/08/2025 M. OsifoManuel Osifo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Kortrijk 24 1 1 16 — 4 6,6 2025-26 Oud-Heverlee Leuven 2 0 0 1 — 0 6,6 2024-25 Oud-Heverlee Leuven 33 0 1 19 — 4 6,6 2023-24 Oud-Heverlee Leuven 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od OH Leuven
Odejścia 46
- 02/09/2026 B. AdinanyBryan Adinany
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 3 0 0 1 — 0 6,4 2025-26 8 2 1 10 — 1 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Debreceni VSC - 11/08/2026 F. Wirsiy NsoloF. Wirsiy Nsolo
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer do FK Vozdovac - 10/08/2026 F. Wirsiy NsoloF. Wirsiy Nsolo
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer do FK Vozdovac - 27/07/2026 M. BoussadiaM. Boussadia
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do US Monastirienne - 26/07/2026 M. BoussadiaM. Boussadia
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do US Monastirienne - 21/07/2026 I. TempermanI. Temperman
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Cercle Brugge 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Kortrijk 1 0 0 — — 0 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Cercle Brugge - 20/07/2026 I. TempermanI. Temperman
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Cercle Brugge 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Kortrijk 1 0 0 — — 0 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Temperman Ilian - 04/07/2026 J. AfolabiJonathan Swanson Afolabi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Kortrijk 2 1 0 — — 0 6,8 2024-25 Cambuur 14 2 (1 z karnych) 0 5 — 0 6,7 2024-25 Kortrijk 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Kortrijk 13 1 0 — — 1 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Shamrock Rovers - 03/07/2026 J. AfolabiJonathan Swanson Afolabi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Kortrijk 2 1 0 — — 0 6,8 2024-25 Cambuur 14 2 (1 z karnych) 0 5 — 0 6,7 2024-25 Kortrijk 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Kortrijk 13 1 0 — — 1 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Shamrock Rovers - 30/06/2026 D. SeckDemba Seck
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 Catanzaro 32 0 1 10 — 1 6,6 2024-25 Kortrijk 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Torino 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Kortrijk 11 0 0 — — 0 6,4 2023-24 Frosinone 11 0 0 9 — 0 6,6 2023-24 Torino 9 0 0 9 — 1 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Quevilly - 30/06/2026 Kyan HimpeKyan Himpe
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 1 0 0 1 — 1 6,7 2024-25 2 0 0 — — 0 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do K. Lierse S.K. - 30/06/2026 M. GueyeMaguette Gueye
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Santander 6 1 0 6 — 0 6,7 2025-26 Santander 3 0 0 2 — 1 6,4 2025-26 Blackburn 1 0 0 — — 1 6,3 2025-26 Blackburn Rovers FC 1 0 0 — — 1 6,3 2024-25 Blackburn Rovers FC 44 6 6 65 — 10 6,8 2024-25 Blackburn 44 6 6 65 — 10 6,8 2024-25 Santander 27 0 0 25 — 7 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do HJK Helsinki - 29/06/2026 A. DiopA. Diop
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Bordeaux 1 0 0 1 — 0 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Diop Abdou - 29/06/2026 B. Djitte CisseB. Djitte Cisse
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Djitte Cisse Babacar - 29/06/2026 B. LambertBoris Luc Lambert
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Kortrijk 6 0 0 6 — 0 6,3 2025-26 Kortrijk 28 1 1 10 — 4 6,9 2024-25 Willem II 26 2 0 22 — 5 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Willem II - 29/06/2026 C. MailulaCassius Tumelo Mailula
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 3 0 0 — — 0 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Toronto FC - 29/06/2026 M. OsifoManuel Osifo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Kortrijk 24 1 1 16 — 4 6,6 2025-26 Oud-Heverlee Leuven 2 0 0 1 — 0 6,6 2024-25 Oud-Heverlee Leuven 33 0 1 19 — 4 6,6 2023-24 Oud-Heverlee Leuven 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do OH Leuven - 29/06/2026 T. AllietT. Alliet
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 0 — 0 0,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Alliet Tristen - 29/06/2026 Y. ChalloukYoussef Challouk
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Kortrijk 10 0 0 1 — 0 6,5 2024-25 Waregem 15 2 0 9 — 4 7,1 2024-25 Zulte Waregem 15 2 0 9 — 4 7,1 2024-25 Kortrijk 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Kortrijk 3 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Challouk Youssef - 29/01/2026 M. BoussadiaM. Boussadia
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Knokke - 23/09/2025 M. DecoeneMassimo Stephane Decoene
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mechelen 5 0 0 4 — 1 6,6 2025-26 Mechelen 8 0 0 4 — 4 6,5 2024-25 Kortrijk 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Kortrijk 20 0 1 16 — 0 2 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do KV Mechelen - 07/09/2025 M. BrunoMassimo Bruno
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 28 0 0 8 — 1 6,6 2023-24 28 0 0 8 — 1 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Francs Borains - 06/09/2025 Kyan HimpeKyan Himpe
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 1 0 0 1 — 1 6,7 2024-25 2 0 0 — — 0 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Roeselare Daisel - 31/08/2025 Leko VerbauwhedeLeko Verbauwhede
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Oudenaarde - 15/08/2025 H. FujiiHaruya Fujii
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 22 0 0 12 — 0 6,9 2023-24 10 0 0 — — 1 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Nagoya Grampus
Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 24/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.
Najbliższe mecze
Kortrijk 651 21N 142 Jupiler Pro League ♂ · niedz. 16:00 Kortrijk
St. Gilloise 91 18N 732 Jupiler Pro League ♂ · pt. 20:45 Oud-Heverlee Leuven
Kortrijk nadchodzące Jupiler Pro League ♂ · sob. 16:00 Kortrijk
Lommel SK nadchodzące Jupiler Pro League ♂ · niedz. 16:00 St Truiden
Kortrijk nadchodzące Jupiler Pro League ♂ · sob. 16:00 Kortrijk
Cercle Brugge nadchodzące Jupiler Pro League ♂ · sob. 20:45 Westerlo
Kortrijk nadchodzące Jupiler Pro League ♂ · sob. 17:00 Kortrijk
Anderlecht nadchodzące
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 04/11/2026 | Kortrijk – Mechelen | 1 – 3 |
| 31/10/2026 | Standard – Kortrijk | 1 – 1 |
| 10/10/2026 | Genk – Kortrijk | 3 – 0 |
| 20/09/2026 | Kortrijk – Beveren | 1 – 0 |
| 13/09/2026 | RAAL La Louviere – Kortrijk | 3 – 0 |
| 06/09/2026 | Kortrijk – Waregem | 0 – 2 |
| 03/09/2026 | Anderlecht – Kortrijk | 1 – 0 |
| 29/08/2026 | Kortrijk – Charleroi | 1 – 3 |
| 15/08/2026 | Kortrijk – Antwerp | 0 – 3 |
| 07/08/2026 | Club Brugge – Kortrijk | 3 – 0 |
| 10/05/2025 | Kortrijk – St Truiden | 2 – 2 |
| 03/05/2025 | Cercle Brugge – Kortrijk | 0 – 2 |
| 25/04/2025 | Beerschot VA – Kortrijk | 2 – 0 |
| 12/04/2025 | Kortrijk – Beerschot VA | 3 – 2 |
| 06/04/2025 | St Truiden – Kortrijk | 0 – 3 |
Występy zawodnikówCo to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Co to jest?
| # | Zawodnik | Pozycja | Wiek | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 68 | T. AmbroseThierry Winston Jordan Ambrose
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 28 | 8 | 8 | 672 | 0 | 1 | 10 | — | 3 | 6,8 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | B. DejaegereBrecht Dejaegere
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 34 | 8 | 8 | 628 | 0 | 0 | 15 | — | 1 | 7,1 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | G. KoyalipouGoduine Koyalipou
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 25 | 8 | 6 | 525 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,4 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | S. CampbellShandre Campbell
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 20 | 7 | 6 | 468 | 1 | 0 | 7 | — | 1 | 6,5 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | G. RuyssenGilles Ruyssen
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 31 | 6 | 6 | 540 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,5 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 31 | M. IlićMarko Ilić
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 27 | 6 | 6 | 540 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 36 | R. KohonRudy Kohon
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 21 | 6 | 6 | 530 | 0 | 0 | 8 | — | 2 1 | 6,3 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | Harrison Murray-CampbellHarrison Murray-Campbell
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 19 | 7 | 5 | 470 | 0 | 0 | 7 | — | 1 | 6,6 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | J. NdjeungoueJames Willy Ndjeungoue
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 22 | 6 | 5 | 448 | 0 | 0 | 8 | — | 2 | 6,7 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 35 | B. LambertBoris Luc Lambert
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 25 | 6 | 4 | 329 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 6,3 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 71 | K. MasuiKen Masui
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 24 | 6 | 4 | 319 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | A. DrouhinAxel Drouhin
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 25 | 4 | 4 | 343 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | N. MehssatouNayel Rayan Mehssatou Sepúlveda
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 23 | 6 | 3 | 346 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,4 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | J. RocheJamie John Roche
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 24 | 4 | 3 | 283 | 1 | 0 | 9 | — | 1 | 7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | M. AndersonMarkus Adeniyi Anderson Adedeji
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 21 | 3 | 3 | 260 | 0 | 0 | 3 | — | 2 | 6,4 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | J. Van LandschootJellert Van Landschoot
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 28 | 8 | 2 | 281 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | S. PodgoreanuSuf Podgoreanu
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 23 | 5 | 2 | 190 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,8 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | R. ŠtormanRok Štorman
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 21 | 3 | 2 | 141 | 0 | 0 | 3 | — | 0 1 | 6 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | P. GunnarssonPatrik Sigurður Gunnarsson
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 25 | 2 | 2 | 180 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 70 | A. PhillipsAshley Famiwuya Phillips
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 17 | 4 | 1 | 122 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 90 | N. OgbuehiNzubechi Sixtus Ogbuehi
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 22 | 4 | 1 | 118 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | B. VroninksBasile Vroninks
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 19 | 2 | 1 | 59 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | Lenn De SmetLenn De Smet
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 21 | 2 | 0 | 14 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | Liam De SmetLiam De Smet
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 21 | 1 | 0 | 10 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | M. FofanaMalick Martin Fofana
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 19 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 77 | T. AllietT. Alliet
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | E. De VlaeminckEbbe De Vlaeminck
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 20 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 45 | G. LamerandG. Lamerand
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 18 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany |
Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.
Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 10
Odeszli w trakcie sezonu 1
Zawodnicy, którzy grali w Kortrijk w tym sezonie i nie są już w kadrze: ich liczby zdobyte tutaj zostają tutaj, te z nowego klubu są na jego stronie.
| Zawodnik | Pozycja | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| B. Adinany | Napastnik | 3 | 0 | 41 | 0 | 0 | 6,4 |
Historia bezpośrednich meczów
Wszystkie mecze Kortrijk przeciwko:
- Anderlecht
- Antwerp
- Beveren
- Cercle Brugge
- Charleroi
- Club Brugge
- Genk
- Gent
- Lommel SK
- Mechelen
- Oud-Heverlee Leuven
- RAAL La Louviere
- St Truiden
- St. Gilloise
- Standard
- Waregem
- Westerlo
Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.