AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

1. SNL · Słowenia · Link stały · Historia klubu

Celje

83mecze (3 sezon(y) w bazie)
54 %zwycięstwa
2,14gole strzelone / mecz
1512Elo ClubElo
Co to jest?
L'Elo est une note de niveau (comme aux échecs) : elle monte quand une équipe bat plus forte qu'elle, baisse quand elle perd contre plus faible. Autour de 1 500 : niveau moyen européen ; 1 800 et plus : les tout meilleurs clubs. Comparable d'un pays à l'autre.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

NVNNV ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Wszystkie rozgrywki mecze bez porażki: 5 mecze bez zwycięstwa: 4 na wyjeździe mecze bez porażki: 3 na wyjeździe
po zwycięstwie 4-0 z Nafta · 2 Z, 3 R, 0 P w ostatnich 5 meczach (6 strzelone, 1 stracone)

Zmiany miejsca w tabeli
Co to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.

1246810 J1J5J10J13 1. kolejka (17/07/2026): 2. miejsce, 1 pkt2. kolejka (01/08/2026): 7. miejsce, 2 pkt3. kolejka (08/08/2026): 5. miejsce, 5 pkt4. kolejka (15/08/2026): 2. miejsce, 8 pkt5. kolejka (30/08/2026): 5. miejsce, 8 pkt6. kolejka (02/09/2026): 3. miejsce, 11 pkt7. kolejka (06/09/2026): 4. miejsce, 11 pkt8. kolejka (12/09/2026): 6. miejsce, 11 pkt9. kolejka (20/09/2026): 7. miejsce, 12 pkt10. kolejka (10/10/2026): 5. miejsce, 15 pkt11. kolejka (18/10/2026): 6. miejsce, 16 pkt12. kolejka (28/10/2026): 6. miejsce, 17 pkt13. kolejka (01/11/2026): 4. miejsce, 20 pkt

4. miejsce po 13. kolejce · najlepsze 2., najgorsze 7. · Porównaj z inną drużyną →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Celje

Atak · gole na mecz: 2,22

Obrona · stracone na mecz: 0,98

Bramkarz · Ž. Frelih

Trener · brak danych

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Celje

Brak znanych nieobecności na dzień 12/10/2026.

Composition probable — 4-3-3
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Žan-Luk Leban NK Celje · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Celje · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 Slovenia · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Everton · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 1 Ž. LebanA. Tutyškinas NK Celje · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Celje · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Lithuania · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 6 A. TutyškinasŁ. Bejger Celje · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 NK Celje · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Slask Wroclaw · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Slask Wroclaw · 2023-24: mecze 30, gole 1, asysty 0, faule 17, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 44 Ł. BejgerM. Zabukovnik NK Celje · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Celje · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Slovenia · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 19 M. ZabukovnikP. Širvys NK Celje · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Lithuania · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Celje · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 2 P. ŠirvysM. Kvesić NK Celje · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Celje · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,0 8 M. KvesićS. Sešlar NK Celje · 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Celje · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Slovenia · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Eyupspor · 2025-26: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Eyupspor · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 Eyupspor · 2023-24: mecze 14, gole 1, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 10 S. SešlarA. Kotnik Celje · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, czerwone: 1, ocena 6,2 NK Celje · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, czerwone: 1, ocena 6,2 17 A. KotnikB. Kramer Celje · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Konyaspor · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 NK Celje · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Konyaspor · 2025-26: mecze 11, gole 5, asysty 0, faule 20, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 Konyaspor · 2024-25: mecze 30, gole 9, asysty 3, faule 40, spalone —, żółte kartki 8, ocena 6,9 Legia · 2024-25: mecze 5, gole 3, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,4 Legia · 2023-24: mecze 17, gole 4, asysty 1, faule 27, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 9 B. KramerB. Verbič NK Celje · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 Slovenia · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Celje · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 5,9 Levadiakos · 2025-26: mecze 19, gole 5, asysty 1, faule 20, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 Levadiakos · 2024-25: mecze 8, gole 1, asysty 2, faule 15, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Panathinaikos · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 2, faule 15, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Panathinaikos · 2023-24: mecze 22, gole 4, asysty 0, faule 19, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,6 7 B. VerbičM. Avdyli NK Celje · 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Kosovo · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Celje · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,1 FC Aarau · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 FC Aarau · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 11 M. Avdyli
Žan-Luk Leban
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27NK Celje600——07,1
2026-27Celje2000—07,4
2026-27Slovenia000——0—
2024-25Everton000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Artemijus Tutyškinas
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27NK Celje5003—36,9
2026-27Celje2003—16,6
2026-27Lithuania1001—06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Łukasz Bejger
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celje2001—16,3
2026-27NK Celje100——06,2
2024-25Slask Wroclaw0006—06,6
2023-24Slask Wroclaw301017—56,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mark Zabukovnik
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27NK Celje6001—27,0
2026-27Celje2002—06,8
2026-27Slovenia2001—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pijus Širvys
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27NK Celje6003—16,3
2026-27Lithuania2003—07,0
2026-27Celje1001—06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mario Kvesić
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27NK Celje6011—16,6
2026-27Celje1000—16,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Svit Sešlar
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27NK Celje61 (1 z karnych)05—17,1
2026-27Celje2000—06,5
2026-27Slovenia100——0—
2025-26Eyupspor110——0—
2024-25Eyupspor4012—17,3
2023-24Eyupspor14104—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Andrej Kotnik
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celje5001—0 16,2
2026-27NK Celje5001—0 16,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Blaž Kramer
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celje2002—06,2
2026-27Konyaspor2001—06,5
2026-27NK Celje100——06,2
2025-26Konyaspor115020—46,8
2024-25Konyaspor309340—86,9
2024-25Legia53 (1 z karnych)18—37,4
2023-24Legia174 (1 z karnych)127—46,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Benjamin Verbič
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27NK Celje3003—26,6
2026-27Slovenia2001—06,3
2026-27Celje2003—15,9
2025-26Levadiakos195120—46,8
2024-25Levadiakos81 (1 z karnych)215—17,0
2024-25Panathinaikos00 (1 z karnych)215—07,0
2023-24Panathinaikos224019—46,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Milot Avdyli
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27NK Celje6105—36,8
2026-27Kosovo200——07,0
2026-27Celje2000—06,1
2024-25FC Aarau—00————
2023-24FC Aarau—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (22/10/2026) zachowanych.

Transfery
Co to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.

Transfery nie zostały jeszcze pobrane: pojawiają się przy kolejnych pobraniach, po kilka drużyn naraz.

Najbliższe mecze

Ostatnie mecze

DataMeczWynik
01/11/2026Celje – Nafta4 – 0
28/10/2026Olimpija Ljubljana – Celje1 – 1
18/10/2026Maribor – Celje0 – 0
10/10/2026Celje – Aluminij1 – 0
20/09/2026Mura – Celje0 – 0
12/09/2026Bravo – Celje2 – 1
06/09/2026Celje – Koper0 – 1
02/09/2026Aluminij – Celje0 – 2
30/08/2026Brinje-Grosuplje – Celje4 – 1
15/08/2026Nafta – Celje1 – 3
08/08/2026Celje – Olimpija Ljubljana1 – 0
01/08/2026Celje – Maribor1 – 1
17/07/2026Celje – Mura2 – 2
22/05/2026Primorje – Celje0 – 4
16/05/2026Celje – Koper1 – 2

Występy zawodników
Co to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.

ZawodnikPozycjaW klubie od
A. DionkouObrońca—
A. KotnikPomocnik—
A. KučysNapastnik—
A. TutyškinasObrońca—
B. KramerNapastnik—
B. VerbičNapastnik—
D. HrkaPomocnik—
D. SuhovrsnikNapastnik—
D. VukliševičObrońca—
I. ĆalušićPomocnik—
Ł. BejgerObrońca—
L. KolarBramkarz—
L. KoútrisObrońca—
L. TičićPomocnik—
Luka Sega ZanObrońca—
M. AvdyliNapastnik—
M. IvanšekNapastnik—
M. KvesićPomocnik—
M. ZabukovnikObrońca—
N. VukasovićObrońca—
P. ŠirvysObrońca—
Papa Mustapha DanielPomocnik—
R. PožegPomocnik—
S. SešlarPomocnik—
S. SlugaBramkarz—
T. LetonjaPomocnik—
V. TushaNapastnik—
Y. DukulyNapastnik—
Ž. FrelihBramkarz—
Ž. ŽužekObrońca—
Žan-Luk LebanBramkarz—

Pozycje z Wikidata, bez czasu gry i statystyk występów: te kolumny pojawią się wraz z API-Football.

Kadra na dzień 12/10/2026 · API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 13

Historia bezpośrednich meczów

Wszystkie mecze Celje przeciwko:

Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13