Bundesliga autrichienne ♂ · Link stały · Historia klubu
Wolfsberger AC
Co to jest?
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
DDDDD ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wszystkie rozgrywki mecze bez zwycięstwa: 9 porażki z rzędu: 6 mecze bez zwycięstwa: 6 na wyjeździe mecze bez zwycięstwa: 4 u siebie mecze bez gola: 3 porażki z rzędu: 3 u siebie porażki z rzędu: 3 na wyjeździe
po porażce 0-1 z Hartberg · 0 Z, 0 R, 5 P w ostatnich 5 meczach (1 strzelone, 13 stracone)
Zmiany miejsca w tabeliCo to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Co to jest?
12. miejsce po 10. kolejce · najlepsze 2., najgorsze 12. · Porównaj z inną drużyną →
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Wolfsberger AC
Atak · gole na mecz: 0,80 (1,00 u siebie, 0,50 na wyjeździe) · 11,0 strzałów na mecz, 31% celnych · bez gola w 44% meczów · karne: 2 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta
Obrona · stracone na mecz: 2,00 (1,80 u siebie, 2,30 na wyjeździe) · 22% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 21, czerwone: 3
Dyscyplina · faule na mecz: 12,2 · spalone na mecz: 1,8 · żółte: 2,20 i czerwone kartki: 0,70 na mecz (fiches de match, mecze: 47)
Bramkarz · L. Gütlbauer rotacja · obrony: 22, 59% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 2,50 · ocena 5,8
Trener · T. Silberberger od 01/05/2026 · prowadzone kluby: 4 od 2011
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · attaque en difficulté · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (także 3-4-3 ×1, 3-5-2 ×1)
Forma (API-Football): WDLDLLLLL
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Wolfsberger AC
Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.
Composition probable — 5-3-2Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Fabian Wohlmuth| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Wolfsberger AC | 9 | 1 | 1 | 16 | — | 1 | 7,0 |
| 2025-26 | Wolfsberger AC | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Ried | 28 | 4 | 0 | — | — | 6 | — |
| 2023-24 | Ried | 27 | 5 | 0 | — | — | 7 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Raffael Behounek| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Wolfsberger AC | 8 | 0 | 0 | 4 | — | 1 1 | 6,2 |
| 2025-26 | Willem II | 1 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | Willem II | 31 | 2 | 1 | 18 | — | 5 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Willem II | 37 | 2 | 4 | 17 | — | 6 | 7,1 |
| 2023-24 | WSG Wattens | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Aaron Sky Schwarz| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Wolfsberger AC | 7 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Hartberg | 5 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | A. Klagenfurt | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2023-24 | A. Klagenfurt | 17 | 3 | 1 | 7 | — | 2 | 6,7 |
| 2023-24 | Hartberg | — | 0 | 1 | 7 | — | — | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Cheikh Mamadou Diabaté| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 5 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,5 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | 25 | 0 | 1 | 11 | — | 2 | 6,8 |
| 2023-24 | 14 | 0 | 0 | 8 | — | 2 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
René Renner| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Wolfsberger AC | 8 | 0 | 0 | 7 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Wolfsberger AC | 28 | 3 | 0 | 26 | — | 8 1 | 6,9 |
| 2024-25 | LASK | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2023-24 | LASK | 8 | 0 | 0 | 5 | — | 2 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Marco Alessandro Sulzner| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Wolfsberger AC | 9 | 0 | 0 | 19 | — | 3 | 6,7 |
| 2024-25 | LASK | 7 | 0 | 0 | — | — | 1 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Donis Xhemë Avdijaj| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Wolfsberger AC | 8 | 0 | 4 | 3 | — | 0 | 5,9 |
| 2025-26 | Wolfsberger AC | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Hartberg | 30 | 4 | 4 | 26 | — | 5 | 6,9 |
| 2023-24 | Hartberg | 27 | 12 | 4 | 23 | — | 6 1 | 7,1 |
| 2023-24 | FC Zurich | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Simon Piesinger| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 5 | 0 | 0 | 7 | — | 1 1 | 6,3 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | 30 | 2 | 2 | 36 | — | 5 | 7,0 |
| 2023-24 | 33 | 2 | 2 | 13 | — | 1 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Giacomo Vrioni| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Wolfsberger AC | 7 | 4 (2 z karnych) | 0 | 6 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Cesena | 15 | 0 | 0 | 7 | — | 0 | 6,5 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Sankara William Karamoko| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Wolfsberger AC | 7 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,4 |
| 2025-26 | Pau FC | 17 | 0 | 0 | 17 | — | 4 1 | 6,5 |
| 2024-25 | Wolfsberger AC | 6 | 0 | 0 | 4 | — | 2 | 6,9 |
| 2023-24 | Wolfsberger AC | 9 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,4 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.
TransferyCo to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Co to jest?
Przyjścia 38
- 26/08/2026 D. FitzDominik Fitz
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Wolfsberger AC 5 0 0 7 — 4 6,7 2025-26 Austria Vienna 3 1 1 3 — 1 7,4 2024-25 Austria Vienna 30 12 (8 z karnych) 12 30 — 11 7,8 2023-24 Austria Vienna 31 10 (5 z karnych) 4 33 — 8 7,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Minnesota United FC - 23/08/2026 L. GliklichLior Gliklich
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 1 0 0 0 — 0 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Maccabi Bnei Raina - 22/08/2026 L. GliklichLior Gliklich
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 1 0 0 0 — 0 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Maccabi Bnei Raina - 27/07/2026 P. VerhounigPhillip Verhounig
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Wolfsberger AC 8 0 0 9 — 1 6,3 2025-26 Salzburg 2 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Salzburg — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od FC Liefering - 26/07/2026 P. VerhounigPhillip Verhounig
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Wolfsberger AC 8 0 0 9 — 1 6,3 2025-26 Salzburg 2 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Salzburg — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od FC Liefering - 30/06/2026 G. VrioniGiacomo Vrioni
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Wolfsberger AC 7 4 (2 z karnych) 0 6 — 0 6,7 2025-26 Cesena 15 0 0 7 — 0 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Cesena - 30/06/2026 A. SchwarzAaron Sky Schwarz
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Wolfsberger AC 7 1 0 2 — 0 6,9 2024-25 Hartberg 5 0 0 1 — 0 6,5 2024-25 A. Klagenfurt 2 0 0 1 — 0 6,5 2023-24 A. Klagenfurt 17 3 1 7 — 2 6,7 2023-24 Hartberg — 0 1 7 — — 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Admira Wacker - 30/06/2026 L. HasslerLuca Hassler
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 4 0 0 0 — 0 6,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od SV Kapfenberg - 30/06/2026 M. SchabauerM. Schabauer
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer od Admira Wacker - 30/06/2026 Matteo KitzMatteo Kitz
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Wolfsberger AC 6 1 0 3 — 1 5,9 2024-25 A. Klagenfurt 18 0 0 9 — 2 1 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Austria Klagenfurt - 30/06/2026 O. MamageishviliOtar Mamageishvili
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Wolfsberger AC 7 0 0 4 — 2 6,6 2025-26 Famalicao 8 0 0 2 — 0 6,4 2024-25 Famalicao 4 0 0 3 — 2 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Famalicao - 30/06/2026 R. BehounekRaffael Behounek
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Wolfsberger AC 8 0 0 4 — 1 1 6,2 2025-26 Willem II 1 1 0 3 — 0 7,2 2024-25 Willem II 31 2 1 18 — 5 1 6,8 2023-24 Willem II 37 2 4 17 — 6 7,1 2023-24 WSG Wattens 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Willem II - 30/06/2026 T. SchrieblThorsten Schriebl
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Wolfsberger AC 6 0 0 8 — 1 5,4 2025-26 Grazer AK 22 0 2 24 — 6 6,9 2024-25 Grazer AK 23 0 0 25 — 6 2 6,6 2023-24 Grazer AK 22 4 0 — — 8 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Grazer AK - 30/06/2026 V. VukojevicV. Vukojevic
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 0 — 0 0,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Grafičar - 29/06/2026 A. SchwarzAaron Sky Schwarz
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Wolfsberger AC 7 1 0 2 — 0 6,9 2024-25 Hartberg 5 0 0 1 — 0 6,5 2024-25 A. Klagenfurt 2 0 0 1 — 0 6,5 2023-24 A. Klagenfurt 17 3 1 7 — 2 6,7 2023-24 Hartberg — 0 1 7 — — 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Admira Wacker - 29/06/2026 G. AgbevorG. Agbevor
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie od Mura - 29/06/2026 L. HasslerLuca Hassler
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 4 0 0 0 — 0 6,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od SV Kapfenberg - 29/06/2026 M. DossoMickael Sebedian Dosso
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Wolfsberger AC 0 0 0 — — 0 6,6 2024-25 Lyngby — 0 0 — — — — 2023-24 Lyngby 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Al-Khor - 29/06/2026 Matteo KitzMatteo Kitz
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Wolfsberger AC 6 1 0 3 — 1 5,9 2024-25 A. Klagenfurt 18 0 0 9 — 2 1 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Austria Klagenfurt - 29/06/2026 S. KaramokoSankara William Karamoko
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Wolfsberger AC 7 0 0 2 — 0 6,4 2025-26 Pau FC 17 0 0 17 — 4 1 6,5 2024-25 Wolfsberger AC 6 0 0 4 — 2 6,9 2023-24 Wolfsberger AC 9 0 0 5 — 0 6,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od IMT Novi Beograd - 29/06/2026 T. BalloThierno Mamadou Lamarana Ballo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Wolfsberger AC 1 0 0 2 — 0 6,9 2025-26 Millwall 1 0 0 — — 1 7,2 2024-25 Wolfsberger AC 31 10 (2 z karnych) 6 44 — 7 7,0 2023-24 Wolfsberger AC 28 12 (3 z karnych) 3 37 — 4 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Millwall - 29/06/2026 T. SchrieblThorsten Schriebl
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Wolfsberger AC 6 0 0 8 — 1 5,4 2025-26 Grazer AK 22 0 2 24 — 6 6,9 2024-25 Grazer AK 23 0 0 25 — 6 2 6,6 2023-24 Grazer AK 22 4 0 — — 8 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Grazer AK - 05/02/2026 D. DjuricD. Djuric
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer od FK Crvena Zvezda - 05/02/2026 E. KujovicE. Kujovic
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 9 0 0 13 — 2 6,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od 1. FC Köln - 05/02/2026 J. NgankamNgankam Jessic Gaïtan Ngankam
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Wolfsberger AC 8 1 0 10 — 2 6,6 2025-26 Ein Frankfurt 3 0 0 4 — 0 6,3 2024-25 Hannover 27 4 (1 z karnych) 1 40 — 7 6,8 2023-24 Ein Frankfurt 15 0 0 11 — 2 6,4 2023-24 Mainz 7 0 0 11 — 0 1 6,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Eintracht Frankfurt
Odejścia 34
- 11/08/2026 N. PolsterNikolas Polster
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Wolfsberger AC 2 0 0 — — 0 8,6 2026-27 Nijmegen 1 0 0 0 — 0 2,8 2025-26 Wolfsberger AC 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Wolfsberger AC 32 0 0 — — 1 6,9 2023-24 LASK 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do NEC Nijmegen - 10/08/2026 N. PolsterNikolas Polster
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Wolfsberger AC 2 0 0 — — 0 8,6 2026-27 Nijmegen 1 0 0 0 — 0 2,8 2025-26 Wolfsberger AC 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Wolfsberger AC 32 0 0 — — 1 6,9 2023-24 LASK 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do NEC Nijmegen - 20/07/2026 A. GattermayerAngelo Gattermayer
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Hartberg 9 1 1 9 — 2 6,7 2025-26 Wolfsberger AC 1 0 0 1 — 0 6,7 2024-25 Wolfsberger AC 32 3 3 17 — 3 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do TSV Hartberg - 10/07/2026 R. OgamRambok Ryan Wesley Ogam
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 1 0 0 1 — 0 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Liège - 10/07/2026 T. BalloThierno Mamadou Lamarana Ballo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Wolfsberger AC 1 0 0 2 — 0 6,9 2025-26 Millwall 1 0 0 — — 1 7,2 2024-25 Wolfsberger AC 31 10 (2 z karnych) 6 44 — 7 7,0 2023-24 Wolfsberger AC 28 12 (3 z karnych) 3 37 — 4 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Saint Etienne - 09/07/2026 T. BalloThierno Mamadou Lamarana Ballo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Wolfsberger AC 1 0 0 2 — 0 6,9 2025-26 Millwall 1 0 0 — — 1 7,2 2024-25 Wolfsberger AC 31 10 (2 z karnych) 6 44 — 7 7,0 2023-24 Wolfsberger AC 28 12 (3 z karnych) 3 37 — 4 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Saint Etienne - 01/07/2026 F. HajdiniFlorent Hajdini
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 3 0 0 — — 0 6,7 2023-24 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do SKU Amstetten - 30/06/2026 D. BaumgartnerDominik Baumgartner
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Cracovia Krakow 4 0 0 4 — 2 6,6 2026-27 Cracovia 4 0 0 4 — 2 4,4 2025-26 Wolfsberger AC 26 2 1 30 — 5 7,2 2024-25 Wolfsberger AC 28 2 0 31 — 8 7,2 2023-24 Wolfsberger AC 31 0 3 36 — 6 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Cracovia Krakow - 30/06/2026 D. ZukićDejan Zukić
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Serbia 2 0 0 — — 0 6,2 2025-26 Wolfsberger AC 1 0 0 — — 0 7,3 2024-25 Wolfsberger AC 31 10 8 13 — 5 7,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Vojvodina - 30/06/2026 E. KojzekErik Kojzek
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 21 8 3 9 — 1 6,9 2024-25 21 8 3 9 — 1 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do FK Partizan - 30/06/2026 A. SchöpfAlessandro André Schöpf
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 LASK 8 1 0 8 — 0 6,0 2026-27 Austria 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Wolfsberger AC 1 0 0 1 — 1 7,3 2024-25 Wolfsberger AC 9 2 (1 z karnych) 0 5 — 3 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Lask Linz - 29/06/2026 D. ZukićDejan Zukić
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Serbia 2 0 0 — — 0 6,2 2025-26 Wolfsberger AC 1 0 0 — — 0 7,3 2024-25 Wolfsberger AC 31 10 8 13 — 5 7,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Vojvodina - 29/06/2026 E. KujovicE. Kujovic
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 9 0 0 13 — 2 6,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do 1. FC Köln - 29/06/2026 A. GattermayerAngelo Gattermayer
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Hartberg 9 1 1 9 — 2 6,7 2025-26 Wolfsberger AC 1 0 0 1 — 0 6,7 2024-25 Wolfsberger AC 32 3 3 17 — 3 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Gattermayer Angelo - 29/06/2026 D. AtangaDavid Dona Atanga
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 18 1 0 4 — 0 6,5 2024-25 15 4 (1 z karnych) 1 10 — 2 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Atanga David - 29/06/2026 D. SkublDavid Franz Skubl
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 — — 0 — 2025-26 0 0 0 — — 0 — 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Skubl David - 29/06/2026 E. ChukwuEmmanuel Chukwu
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 A. Lustenau 7 0 0 4 — 1 6,8 2025-26 Wolfsberger AC 11 1 0 5 — 0 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Hoffenheim II - 29/06/2026 G. AgbevorG. Agbevor
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Agbevor Godwin - 29/06/2026 J. NgankamNgankam Jessic Gaïtan Ngankam
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Wolfsberger AC 8 1 0 10 — 2 6,6 2025-26 Ein Frankfurt 3 0 0 4 — 0 6,3 2024-25 Hannover 27 4 (1 z karnych) 1 40 — 7 6,8 2023-24 Ein Frankfurt 15 0 0 11 — 2 6,4 2023-24 Mainz 7 0 0 11 — 0 1 6,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Eintracht Frankfurt - 29/06/2026 M. MorgensternMarlon Morgenstern
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Wolfsberger AC 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Wolfsberger AC 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Hertha 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Wolfsberger AC 6 0 0 — — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Morgenstern Marlon - 29/06/2026 T. GruberTobias Gruber
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 6 0 0 3 — 2 6,6 2024-25 4 0 0 2 — 0 6,9 2023-24 2 0 0 — — 0 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Wolfsberger AC II - 05/03/2026 A. SyllaLoubadhe Abakar Sylla
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Benevento 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Nantes 2 0 0 2 — 0 6,1 2025-26 Strasbourg 1 0 0 2 — 1 6,2 2024-25 Strasbourg 30 1 0 17 — 2 1 6,7 2024-25 Wolfsberger AC 1 0 0 — — 0 6,7 2024-25 Moreirense 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Strasbourg 22 2 0 30 — 4 6,8 2023-24 Club Brugge 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Moreirense 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Riga - 05/03/2026 Claude KouakouClaude Kouakou
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer do Dila - 02/02/2026 M. DossoMickael Sebedian Dosso
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Wolfsberger AC 0 0 0 — — 0 6,6 2024-25 Lyngby — 0 0 — — — — 2023-24 Lyngby 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Al-Khor - 01/02/2026 G. AgbevorG. Agbevor
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie do Mura
Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 24/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.
W prasieCo to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Co to jest?
- "Terrible douleur", "drame"... le football espagnol sous le choc après la mort de Jesus de Miguel RMC Sport · wt. 10:40 · Reakcja
- La presse mondiale se mêle de la polémique Kylian Mbappé, la vérité sur le drame Kompany Foot Mercato · śr. 10:20
- "Garde les yeux sur la route": le dernier sms glaçant envoyé par la femme de Diogo Jota avant le drame RMC Sport · czw. 19:50
Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.
Najbliższe mecze
Ried 361 28N 372 Bundesliga autrichienne ♂ · sob. 17:00 Austria Vienna
Wolfsberger AC nadchodzące Bundesliga autrichienne ♂ · niedz. 14:30 Wolfsberger AC
A. Lustenau nadchodzące Bundesliga autrichienne ♂ · niedz. 14:30 Salzburg
Wolfsberger AC nadchodzące Bundesliga autrichienne ♂ · sob. 17:00 Sturm Graz
Wolfsberger AC nadchodzące Bundesliga autrichienne ♂ · sob. 17:00 Wolfsberger AC
Hartberg nadchodzące Bundesliga autrichienne ♂ · sob. 17:00 LASK
Wolfsberger AC nadchodzące Bundesliga autrichienne ♂ · sob. 17:00 Wolfsberger AC
Grazer AK nadchodzące
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 24/10/2026 | Hartberg – Wolfsberger AC | 1 – 0 |
| 18/10/2026 | Wolfsberger AC – WSG Wattens | 0 – 2 |
| 11/10/2026 | Altach – Wolfsberger AC | 3 – 0 |
| 20/09/2026 | Ried – Wolfsberger AC | 4 – 1 |
| 12/09/2026 | Wolfsberger AC – SK Rapid | 0 – 3 |
| 01/09/2026 | Wolfsberger AC – LASK | 1 – 3 |
| 29/08/2026 | Grazer AK – Wolfsberger AC | 0 – 0 |
| 15/08/2026 | A. Lustenau – Wolfsberger AC | 2 – 1 |
| 09/08/2026 | Wolfsberger AC – Salzburg | 1 – 1 |
| 02/08/2026 | Wolfsberger AC – Austria Vienna | 3 – 0 |
| 19/05/2026 | Ried – Wolfsberger AC | 2 – 1 |
| 16/05/2026 | Wolfsberger AC – WSG Wattens | 2 – 0 |
| 04/05/2026 | Altach – Wolfsberger AC | 1 – 4 |
| 25/04/2026 | Wolfsberger AC – Grazer AK | 1 – 0 |
| 21/04/2026 | BW Linz – Wolfsberger AC | 3 – 0 |
Występy zawodnikówCo to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Co to jest?
| # | Zawodnik | Pozycja | Wiek | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena | Status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 | F. WohlmuthFabian Wohlmuth
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 23 | 9 | 9 | 810 | 1 | 1 | 16 | — | 1 | 7 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | M. SulznerMarco Alessandro Sulzner
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 22 | 9 | 9 | 763 | 0 | 0 | 19 | — | 3 | 6,7 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | R. BehounekRaffael Behounek
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 28 | 8 | 7 | 473 | 0 | 0 | 4 | — | 1 1 | 6,2 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | D. AvdijajDonis Xhemë Avdijaj
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 29 | 8 | 6 | 402 | 0 | 4 | 3 | — | 0 | 5,9 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | G. VrioniGiacomo Vrioni
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 27 | 7 | 6 | 493 | 4 | 0 | 6 | — | 0 | 6,7 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | A. SchwarzAaron Sky Schwarz
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 21 | 7 | 6 | 376 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | L. GütlbauerLukas Gütlbauer
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 25 | 6 | 6 | 540 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 5,8 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | P. VerhounigPhillip Verhounig
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 19 | 8 | 5 | 383 | 0 | 0 | 9 | — | 1 | 6,3 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | O. MamageishviliOtar Mamageishvili
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 23 | 7 | 5 | 410 | 0 | 0 | 4 | — | 2 | 6,6 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | Marco SchabauerMarco Schabauer
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 20 | 7 | 5 | 341 | 0 | 0 | 8 | — | 2 | 6,4 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | Cheikh Mamadou DiabatéCheikh Mamadou Diabaté
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 21 | 5 | 5 | 405 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,5 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | S. PiesingerSimon Piesinger
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 33 | 5 | 5 | 404 | 0 | 0 | 7 | — | 1 1 | 6,3 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 77 | R. RennerRené Renner
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 32 | 8 | 4 | 448 | 0 | 0 | 7 | — | 1 | 6,7 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 34 | E. AgyemangEmmanuel Ofori Agyemang
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 21 | 6 | 4 | 373 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 36 | D. FitzDominik Fitz
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 26 | 5 | 4 | 327 | 0 | 0 | 7 | — | 4 | 6,7 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 37 | N. WimmerNicolas Wimmer
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 30 | 4 | 4 | 285 | 0 | 0 | 3 | — | 1 1 | 6,1 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 35 | Matteo KitzMatteo Kitz
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 18 | 6 | 3 | 430 | 1 | 0 | 3 | — | 1 | 5,9 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | T. SchrieblThorsten Schriebl
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 27 | 6 | 1 | 186 | 0 | 0 | 8 | — | 1 | 5,4 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 32 | M. PinkMarkus Pink
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 34 | 6 | 1 | 121 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,4 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | L. GliklichLior Gliklich
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 22 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 49 | S. KaramokoSankara William Karamoko
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 22 | 7 | 0 | 178 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,4 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | L. HasslerLuca Hassler
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 22 | 4 | 0 | 111 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,4 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | A. DrameAdama Drame
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 20 | 1 | 0 | 45 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | V. VukojevicV. Vukojevic
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | D. SkublDavid Franz Skubl
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 24 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | M. SchweigerMichael Leon Schweiger
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 20 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | Boris MatićBoris Matić
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 21 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 70 | D. DjuricD. Djuric Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Obrońca | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.
Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 10
Odeszli w trakcie sezonu 1
Zawodnicy, którzy grali w Wolfsberger AC w tym sezonie i nie są już w kadrze: ich liczby zdobyte tutaj zostają tutaj, te z nowego klubu są na jego stronie.
| Zawodnik | Pozycja | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| N. Polster | Bramkarz | 2 | 2 | 180 | 0 | 0 | 8,6 |
Historia bezpośrednich meczów
Wszystkie mecze Wolfsberger AC przeciwko:
Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.