AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Bundesliga autrichienne ♂ · Link stały · Historia klubu

Sturm Graz

101mecze (5 sezon(y) w bazie)
57 %zwycięstwa
1,77gole strzelone / mecz
1631Elo ClubElo
Co to jest?
L'Elo est une note de niveau (comme aux échecs) : elle monte quand une équipe bat plus forte qu'elle, baisse quand elle perd contre plus faible. Autour de 1 500 : niveau moyen européen ; 1 800 et plus : les tout meilleurs clubs. Comparable d'un pays à l'autre.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

DVDVV ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Wszystkie rozgrywki mecze bez porażki: 13 u siebie zwycięstwa z rzędu: 2
po zwycięstwie 6-1 z Grazer AK · 3 Z, 0 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (11 strzelone, 8 stracone)

Zmiany miejsca w tabeli
Co to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.

124681012 J1J5J9 1. kolejka (01/08/2026): 3. miejsce, 1 pkt2. kolejka (08/08/2026): 1. miejsce, 4 pkt3. kolejka (15/08/2026): 2. miejsce, 7 pkt4. kolejka (22/08/2026): 3. miejsce, 8 pkt5. kolejka (30/08/2026): 4. miejsce, 8 pkt6. kolejka (13/09/2026): 4. miejsce, 11 pkt7. kolejka (20/09/2026): 4. miejsce, 11 pkt8. kolejka (10/10/2026): 4. miejsce, 14 pkt9. kolejka (18/10/2026): 4. miejsce, 17 pkt

4. miejsce po 9. kolejce · najlepsze 1., najgorsze 4. · Porównaj z inną drużyną →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Sturm Graz

Atak · gole na mecz: 1,80 (2,50 u siebie, 1,20 na wyjeździe) · 14,7 strzałów na mecz, 31% celnych · bez gola w 11% meczów · karne: 2 wykorzystane, niewykorzystane: 1 · najlepszy okres: 46-60. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,10 (0,80 u siebie, 1,40 na wyjeździe) · 33% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 21, czerwone: 2

Dyscyplina · faule na mecz: 10,7 · spalone na mecz: 1,8 · żółte: 2,30 i czerwone kartki: 0,50 na mecz (fiches de match, mecze: 47)

Bramkarz · D. Khudyakov rotacja · obrony: 8, 73% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,50 · ocena 7,1

Trener · F. Ingolitsch od 01/08/2025 · prowadzone kluby: 4 od 2021
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (także 4-4-2 ×3, 3-4-2-1 ×2)

Forma (API-Football): DWWDLWLWW

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Sturm Graz

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: D. Khudyakov (Inactive), E. Soglo (Uraz mięśniowy), F. Rozga (Uraz mięśniowy), G. Mamageishvili (Kontuzja), L. Grgic (Kolano), N. Geyrhofer (Off the roster), N. Weiper (Kontuzja), O. Kiteishvili (Łydka), S. Jatta (Bark), S. Wlodarczyk (Off the roster)

Composition probable — 3-4-1-2
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Ammar Helac Sturm Graz · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 Hartberg · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Hartberg · 2024-25: mecze 30, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Altach · 2024-25: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 A. Lustenau · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 A. Lustenau · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 22 A. HelacJoshua Quarshie Sturm Graz · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Southampton · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Southampton · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,4 Greuther Furth · 2024-25: mecze 13, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Fortuna Dusseldorf · 2024-25: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Fortuna Dusseldorf · 2023-24: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,6 Hoffenheim · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2 J. QuarshieArjan Malic Sturm Graz · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Bosnia & Herzegovina · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Sturm Graz · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Sturm Graz · 2024-25: mecze 19, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Ried · 2023-24: mecze 29, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 4 23 A. MalicPaul-Friedrich Koller Sturm Graz · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,0 Altach · 2025-26: mecze 17, gole 1, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Sturm Graz · 2025-26: mecze 14, gole 1, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 0, czerwone: 1, ocena 7,1 Altach · 2024-25: mecze 31, gole 3, asysty 0, faule 22, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 6,9 Altach · 2023-24: mecze 31, gole 3, asysty 0, faule 34, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Grazer AK · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 30 P. KollerValmir Matoshi Sturm Graz · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,9 Kosovo · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 FC Thun · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 FC Thun · 2025-26: mecze 5, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 FC Thun · 2024-25: mecze 5, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 FC Thun · 2023-24: mecze 5, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 78 V. MatoshiJacob Peter Hödl 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,0 2025-26: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 2024-25: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 43 J. Peter HödlLuís Francisco Balbo Vieira Sturm Graz · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,0 Fiorentina · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 27 L. BalboJon Gorenc Stankovič Sturm Graz · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Slovenia · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sturm Graz · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 Sturm Graz · 2024-25: mecze 26, gole 1, asysty 4, faule 34, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,1 Sturm Graz · 2023-24: mecze 28, gole 3, asysty 0, faule 40, spalone —, żółte kartki 5, czerwone: 2, ocena 6,8 4 J. Gorenc StankovičSimon Seidl Sturm Graz · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 BW Linz · 2025-26: mecze 29, gole 8, asysty 4, faule 33, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 BW Linz · 2024-25: mecze 32, gole 4, asysty 3, faule 32, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 BW Linz · 2023-24: mecze 22, gole 4, asysty 1, faule 17, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 19 S. SeidlOumar Diakité Sturm Graz · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 West Brom · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Cercle Brugge · 2025-26: mecze 25, gole 7, asysty 0, faule 29, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 6,6 Reims · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 West Brom · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Reims · 2024-25: mecze 31, gole 4, asysty 1, faule 36, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,5 West Brom · 2024-25: mecze 22, gole 0, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Hartberg · 2023-24: mecze 31, gole 2, asysty 0, faule 18, spalone —, żółte kartki 5, czerwone: 1, ocena 6,9 Reims · 2023-24: mecze 28, gole 5, asysty 1, faule 34, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,7 Salzburg · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 14 O. DiakitéSeedy Jatta 2026-27: mecze 6, gole 2, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 2025-26: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 2024-25: mecze 21, gole 5, asysty 2, faule 22, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 6,8 2023-24: mecze 17, gole 2, asysty 0, faule 17, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 20 S. Jatta
Ammar Helac
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sturm Graz0000—00,0
2025-26Hartberg300——07,1
2024-25Hartberg3000——07,2
2024-25Altach300——07,2
2024-25A. Lustenau—00————
2023-24A. Lustenau000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Joshua Quarshie
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sturm Graz2001—06,3
2026-27Southampton000——0—
2025-26Southampton2013—17,4
2024-25Greuther Furth13002—06,7
2024-25Fortuna Dusseldorf5002—06,7
2023-24Fortuna Dusseldorf8007—36,6
2023-24Hoffenheim000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Arjan Malic
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sturm Graz2003—06,3
2026-27Bosnia & Herzegovina2006—16,7
2025-26Sturm Graz100——07,2
2024-25Sturm Graz19008—16,6
2023-24Ried2910——4—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Paul-Friedrich Koller
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sturm Graz2001—06,0
2025-26Altach171013—36,9
2025-26Sturm Graz141010—0 17,1
2024-25Altach313022—6 16,9
2023-24Altach313034—46,9
2023-24Grazer AK000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Valmir Matoshi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sturm Graz2002—05,9
2026-27Kosovo2003—16,3
2026-27FC Thun200——06,5
2025-26FC Thun5103—26,7
2024-25FC Thun5103—26,7
2023-24FC Thun5103—26,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jacob Peter Hödl
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272003—06,0
2025-267006—06,7
2024-257001—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Luís Francisco Balbo Vieira
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sturm Graz2001—16,0
2025-26Fiorentina1001—06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jon Gorenc Stankovič
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sturm Graz2004—16,5
2026-27Slovenia000——0—
2025-26Sturm Graz100——07,4
2024-25Sturm Graz261434—57,1
2023-24Sturm Graz283040—5 26,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Simon Seidl
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sturm Graz2002—06,6
2025-26BW Linz298433—37,0
2024-25BW Linz324332—36,8
2023-24BW Linz224117—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Oumar Diakité
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sturm Graz2003—06,5
2026-27West Brom2004—16,7
2025-26Cercle Brugge257 (1 z karnych)029—4 16,6
2025-26Reims2002—06,8
2025-26West Brom100——07,2
2024-25Reims314136—66,5
2024-25West Brom220010—16,8
2023-24Hartberg312018—5 16,9
2023-24Reims285134—46,7
2023-24Salzburg000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Seedy Jatta
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2762 (1 z karnych)04—06,7
2025-268004—06,3
2024-25215222—4 16,8
2023-24172017—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (22/10/2026) zachowanych.

Transfery
Co to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.

Przyjścia 39

  • 01/09/2026 O. DiakitéOumar Diakité
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Sturm Graz2003—06,5
    2026-27West Brom2004—16,7
    2025-26Cercle Brugge257 (1 z karnych)029—4 16,6
    2025-26Reims2002—06,8
    2025-26West Brom100——07,2
    2024-25Reims314136—66,5
    2024-25West Brom220010—16,8
    2023-24Hartberg312018—5 16,9
    2023-24Reims285134—46,7
    2023-24Salzburg000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wypożyczenie od Reims
  • 26/08/2026 J. QuarshieJoshua Quarshie
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Sturm Graz2001—06,3
    2026-27Southampton000——0—
    2025-26Southampton2013—17,4
    2024-25Greuther Furth13002—06,7
    2024-25Fortuna Dusseldorf5002—06,7
    2023-24Fortuna Dusseldorf8007—36,6
    2023-24Hoffenheim000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wypożyczenie od Southampton
  • 23/08/2026 V. MatoshiValmir Matoshi
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Sturm Graz2002—05,9
    2026-27Kosovo2003—16,3
    2026-27FC Thun200——06,5
    2025-26FC Thun5103—26,7
    2024-25FC Thun5103—26,7
    2023-24FC Thun5103—26,7

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer od FC Thun
  • 22/08/2026 V. MatoshiValmir Matoshi
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Sturm Graz2002—05,9
    2026-27Kosovo2003—16,3
    2026-27FC Thun200——06,5
    2025-26FC Thun5103—26,7
    2024-25FC Thun5103—26,7
    2023-24FC Thun5103—26,7

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer od FC Thun
  • 28/07/2026 L. BalboLuís Francisco Balbo Vieira
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Sturm Graz2001—16,0
    2025-26Fiorentina1001—06,3

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer od Fiorentina
  • 26/07/2026 J. HalwachsJulian Halwachs
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Sturm Graz1002—12,9
    2025-26Hartberg6002—06,7
    2024-25Hartberg000——0—
    2023-24Hartberg200011—36,5

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer od TSV Hartberg
  • 16/07/2026 N. WeiperNelson Felix Patrick Weiper
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Sturm Graz4204—16,7
    2025-26Mainz100——06,7
    2024-25Mainz293219—26,7
    2023-24Mainz500——06,3

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wypożyczenie od FSV Mainz 05
  • 30/06/2026 J. MitchellJeyland Yahir Mitchell Baltodano
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Strasbourg6003—17,0
    2026-27Sturm Graz200——07,9
    2025-26Sturm Graz7005—26,8
    2025-26Feyenoord—00————
    2024-25Feyenoord1900——06,7

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer od Feyenoord
  • 29/06/2026 A. CamaraAdama Mohamed Camara
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Paris FC7008—06,8
    2026-27Randers FC4001—06,5
    2026-27Salzburg3000—02,9
    2026-27Nice100——06,9
    2026-27Udinese000——0—
    2025-26Sturm Graz5002—06,5
    2025-26Paris FC3001—07,2
    2025-26Nantes000——0—
    2025-26Udinese000——0—
    2024-25Paris FC323140—67,2
    2024-25Sturm Graz23006—06,6
    2024-25RAAL La Louviere—00————
    2024-25Olympiakos000——0—
    2024-25Montpellier000——0—
    2023-24Paris FC362044—77,1
    2023-24Sturm Graz19102—06,6
    2023-24Olympiakos—0030——7,0
    2023-24RAAL La Louviere—00————

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wypożyczenie od Nantes
  • 29/06/2026 J. HalwachsJulian Halwachs
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Sturm Graz1002—12,9
    2025-26Hartberg6002—06,7
    2024-25Hartberg000——0—
    2023-24Hartberg200011—36,5

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer od TSV Hartberg
  • 29/06/2026 P. KiedlPeter Kiedl
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2025-26Ried204 (1 z karnych)231—46,6
    2025-26Sturm Graz6207—17,0
    2024-25Sturm Graz200——06,2
    2023-24Grazer AK—00————

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wypożyczenie od Ried
  • 24/06/2026 A. HelacAmmar Helac
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Sturm Graz0000—00,0
    2025-26Hartberg300——07,1
    2024-25Hartberg3000——07,2
    2024-25Altach300——07,2
    2024-25A. Lustenau—00————
    2023-24A. Lustenau000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny od TSV Hartberg
  • 24/06/2026 E. RocheE. Roche

    Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

    Transfer od Toronto II
  • 24/06/2026 E. SogloEmran Soglo
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Sturm Graz5012—17,1
    2025-26Waregem180316—26,9
    2025-26Zulte Waregem180316—26,9
    2025-26Sturm Graz—00————
    2024-25Sturm Graz3001—06,8
    2024-25Marseille000——0—
    2023-24Marseille3112—17,0

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wypożyczenie od Zulte Waregem
  • 24/06/2026 J. HeilJürgen Heil
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Sturm Graz2000—05,8
    2025-26Hartberg272235—56,9
    2024-25Hartberg321033—56,9
    2023-24Hartberg322252—11 16,7

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny od TSV Hartberg
  • 24/06/2026 P. PetrovićPetar Petrović
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Serbia100——06,5
    2026-27Sturm Graz1000—02,9

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer od Javor
  • 24/06/2026 S. SeidlSimon Seidl
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Sturm Graz2002—06,6
    2025-26BW Linz298433—37,0
    2024-25BW Linz324332—36,8
    2023-24BW Linz224117—26,9

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer od FC BW Linz
  • 23/06/2026 A. HelacAmmar Helac
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Sturm Graz0000—00,0
    2025-26Hartberg300——07,1
    2024-25Hartberg3000——07,2
    2024-25Altach300——07,2
    2024-25A. Lustenau—00————
    2023-24A. Lustenau000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny od TSV Hartberg
  • 23/06/2026 J. HeilJürgen Heil
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Sturm Graz2000—05,8
    2025-26Hartberg272235—56,9
    2024-25Hartberg321033—56,9
    2023-24Hartberg322252—11 16,7

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny od TSV Hartberg
  • 23/06/2026 S. WłodarczykSzymon Włodarczyk
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Sturm Graz5105—06,5
    2025-26Sturm Graz4103—06,5
    2025-26Excelsior000——0—
    2024-25Salernitana180117—26,6
    2024-25Sturm Graz000——0—
    2023-24Sturm Graz295110—06,7

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wypożyczenie od Excelsior
  • 05/02/2026 A. VallciAlbert Vallci
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Sturm Graz2002—16,0
    2025-26FC ST. Gallen290019—86,7
    2025-26Sturm Graz142113—47,1
    2024-25FC ST. Gallen302129—10 27,0
    2023-24FC ST. Gallen365032—97,1

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny od FC ST. Gallen
  • 05/02/2026 R. WilsonRoan Roberto Wilson Gordon
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2025-26Chaves100——06,9
    2025-26Rotherham—00————
    2025-26Sturm Graz000——06,6
    2024-25Chaves2001—06,6
    2024-25Rotherham—00————
    2023-24Gil Vicente000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wypożyczenie od Aston Villa U21
  • 04/02/2026 A. VallciAlbert Vallci
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Sturm Graz2002—16,0
    2025-26FC ST. Gallen290019—86,7
    2025-26Sturm Graz142113—47,1
    2024-25FC ST. Gallen302129—10 27,0
    2023-24FC ST. Gallen365032—97,1

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny od FC ST. Gallen
  • 29/01/2026 P. KollerPaul-Friedrich Koller
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Sturm Graz2001—06,0
    2025-26Altach171013—36,9
    2025-26Sturm Graz141010—0 17,1
    2024-25Altach313022—6 16,9
    2023-24Altach313034—46,9
    2023-24Grazer AK000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer od SCR Altach
  • 28/01/2026 B. MaierhoferB. Maierhofer
    SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2025-26000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer od Traiskirchen

Odejścia 50

  • 30/08/2026 A. CamaraAdama Mohamed Camara
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Paris FC7008—06,8
    2026-27Randers FC4001—06,5
    2026-27Salzburg3000—02,9
    2026-27Nice100——06,9
    2026-27Udinese000——0—
    2025-26Sturm Graz5002—06,5
    2025-26Paris FC3001—07,2
    2025-26Nantes000——0—
    2025-26Udinese000——0—
    2024-25Paris FC323140—67,2
    2024-25Sturm Graz23006—06,6
    2024-25RAAL La Louviere—00————
    2024-25Olympiakos000——0—
    2024-25Montpellier000——0—
    2023-24Paris FC362044—77,1
    2023-24Sturm Graz19102—06,6
    2023-24Olympiakos—0030——7,0
    2023-24RAAL La Louviere—00————

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Randers FC
  • 29/08/2026 A. CamaraAdama Mohamed Camara
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Paris FC7008—06,8
    2026-27Randers FC4001—06,5
    2026-27Salzburg3000—02,9
    2026-27Nice100——06,9
    2026-27Udinese000——0—
    2025-26Sturm Graz5002—06,5
    2025-26Paris FC3001—07,2
    2025-26Nantes000——0—
    2025-26Udinese000——0—
    2024-25Paris FC323140—67,2
    2024-25Sturm Graz23006—06,6
    2024-25RAAL La Louviere—00————
    2024-25Olympiakos000——0—
    2024-25Montpellier000——0—
    2023-24Paris FC362044—77,1
    2023-24Sturm Graz19102—06,6
    2023-24Olympiakos—0030——7,0
    2023-24RAAL La Louviere—00————

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Randers FC
  • 23/08/2026 M. MaloneMaurice Maximilian Malone
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2025-26Sturm Graz8017—16,3
    2025-26Austria Vienna5001—06,5
    2024-25Austria Vienna3111334—67,0
    2024-25FC Basel 1893—00————
    2023-24FC Basel 189318104—06,6
    2023-24Augsburg000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Minnesota United FC
  • 22/08/2026 M. MaloneMaurice Maximilian Malone
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2025-26Sturm Graz8017—16,3
    2025-26Austria Vienna5001—06,5
    2024-25Austria Vienna3111334—67,0
    2024-25FC Basel 1893—00————
    2023-24FC Basel 189318104—06,6
    2023-24Augsburg000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Minnesota United FC
  • 18/08/2026 J. MitchellJeyland Yahir Mitchell Baltodano
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Strasbourg6003—17,0
    2026-27Sturm Graz200——07,9
    2025-26Sturm Graz7005—26,8
    2025-26Feyenoord—00————
    2024-25Feyenoord1900——06,7

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Strasbourg
  • 17/08/2026 J. MitchellJeyland Yahir Mitchell Baltodano
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Strasbourg6003—17,0
    2026-27Sturm Graz200——07,9
    2025-26Sturm Graz7005—26,8
    2025-26Feyenoord—00————
    2024-25Feyenoord1900——06,7

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Strasbourg
  • 13/08/2026 R. FossoDonfack Ryan Gloire Fosso Ymefack
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Standard6003—16,7
    2026-27Sturm Graz1001—16,3
    2025-26Sturm Graz141015—36,6
    2025-26For Sittard2001—07,0
    2024-25For Sittard301122—66,9
    2023-24FC Vaduz301122—66,9

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Standard Liege
  • 12/08/2026 R. FossoDonfack Ryan Gloire Fosso Ymefack
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Standard6003—16,7
    2026-27Sturm Graz1001—16,3
    2025-26Sturm Graz141015—36,6
    2025-26For Sittard2001—07,0
    2024-25For Sittard301122—66,9
    2023-24FC Vaduz301122—66,9

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Standard Liege
  • 29/07/2026 P. KiedlPeter Kiedl
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2025-26Ried204 (1 z karnych)231—46,6
    2025-26Sturm Graz6207—17,0
    2024-25Sturm Graz200——06,2
    2023-24Grazer AK—00————

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Hansa Rostock
  • 28/07/2026 P. KiedlPeter Kiedl
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2025-26Ried204 (1 z karnych)231—46,6
    2025-26Sturm Graz6207—17,0
    2024-25Sturm Graz200——06,2
    2023-24Grazer AK—00————

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Hansa Rostock
  • 16/07/2026 E. AiwuEmanuel Aiwu
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2025-26Sturm Graz80015—26,8
    2024-25Sturm Graz291040—86,8
    2023-24Birmingham City FC240014—46,8
    2023-24Birmingham240014—46,8
    2023-24Cremonese000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Apollon Limassol
  • 15/07/2026 E. AiwuEmanuel Aiwu
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2025-26Sturm Graz80015—26,8
    2024-25Sturm Graz291040—86,8
    2023-24Birmingham City FC240014—46,8
    2023-24Birmingham240014—46,8
    2023-24Cremonese000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Apollon Limassol
  • 12/07/2026 E. KarićEmir Karić
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2025-26Sturm Graz8006—26,9
    2024-25Sturm Graz210115—4 16,6
    2023-24Darmstadt270017—46,7
    2023-24Sturm Graz—00————

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Sporting Kansas City
  • 11/07/2026 E. KarićEmir Karić
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2025-26Sturm Graz8006—26,9
    2024-25Sturm Graz210115—4 16,6
    2023-24Darmstadt270017—46,7
    2023-24Sturm Graz—00————

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Sporting Kansas City
  • 30/06/2026 D. LavaléeDimitri Dominique Lavalée
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2025-26Sturm Graz4004—06,7
    2024-25Sturm Graz301229—6 17,0
    2023-24Sturm Graz222038—8 17,1
    2023-24Mechelen300——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny do Standard Liege
  • 30/06/2026 D. ShalaD. Shala

    Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

    Transfer do Sturm Graz II
  • 30/06/2026 Kristjan BendraKristjan Bendra
    SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2025-261001—16,3

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Olimpija Ljubljana
  • 30/06/2026 M. BignettiMatteo Bignetti
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Austria000——0—
    2025-26Sturm Graz100——06,3
    2024-25Sturm Graz000——0—
    2023-24Sturm Graz000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny do FC Saarbrücken
  • 30/06/2026 S. MustaficSenad Mustafic
    SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2024-25—00————
    2023-24—00————

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny do NK Osijek
  • 29/06/2026 D. LavaléeDimitri Dominique Lavalée
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2025-26Sturm Graz4004—06,7
    2024-25Sturm Graz301229—6 17,0
    2023-24Sturm Graz222038—8 17,1
    2023-24Mechelen300——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny do Standard Liege
  • 29/06/2026 J. GazibegovićJusuf Gazibegović
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Widzew Łódź4012—16,7
    2025-26Sturm Graz11027—26,9
    2025-26FC Koln000——0—
    2024-25Sturm Graz141111—67,2
    2024-25FC Koln110012—26,8
    2023-24Sturm Graz322531—37,0

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wypożyczenie do 1. FC Köln
  • 29/06/2026 J. MitchellJeyland Yahir Mitchell Baltodano
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Strasbourg6003—17,0
    2026-27Sturm Graz200——07,9
    2025-26Sturm Graz7005—26,8
    2025-26Feyenoord—00————
    2024-25Feyenoord1900——06,7

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wypożyczenie do Feyenoord
  • 29/06/2026 Kristjan BendraKristjan Bendra
    SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2025-261001—16,3

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Olimpija Ljubljana
  • 29/06/2026 M. BignettiMatteo Bignetti
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Austria000——0—
    2025-26Sturm Graz100——06,3
    2024-25Sturm Graz000——0—
    2023-24Sturm Graz000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny do FC Saarbrücken
  • 29/06/2026 N. GeyrhoferNiklas Geyrhofer
    SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-270000—00,0
    2025-264001—07,1
    2024-25221014—26,8
    2023-24180010—06,7

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny do Geyrhofer Niklas

Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 25/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.

W prasie
Co to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.

Najbliższe mecze

Ostatnie mecze

DataMeczWynik
18/10/2026Sturm Graz – Grazer AK6 – 1
10/10/2026Austria Vienna – Sturm Graz0 – 2
20/09/2026Salzburg – Sturm Graz3 – 0
13/09/2026Sturm Graz – LASK2 – 1
30/08/2026SK Rapid – Sturm Graz3 – 1
22/08/2026Sturm Graz – A. Lustenau1 – 1
15/08/2026Sturm Graz – Altach1 – 0
08/08/2026Hartberg – Sturm Graz0 – 2
01/08/2026WSG Wattens – Sturm Graz1 – 1
17/05/2026Sturm Graz – SK Rapid2 – 0
10/05/2026Hartberg – Sturm Graz2 – 4
03/05/2026Salzburg – Sturm Graz1 – 1
26/04/2026Sturm Graz – Austria Vienna1 – 1
22/04/2026Sturm Graz – LASK1 – 1
19/04/2026LASK – Sturm Graz1 – 1

Występy zawodników
Co to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.

#ZawodnikPozycjaWiekMeczeW podstawowym składzieMinutyGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcenaStatus
20S. JattaSeedy Jatta
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2762 (1 z karnych)04—06,7
2025-268004—06,3
2024-25215222—4 16,8
2023-24172017—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik2264355204—06,7rotacja
18E. SogloEmran Soglo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sturm Graz5012—17,1
2025-26Waregem180316—26,9
2025-26Zulte Waregem180316—26,9
2025-26Sturm Graz—00————
2024-25Sturm Graz3001—06,8
2024-25Marseille000——0—
2023-24Marseille3112—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca2054300012—17,1rotacja
17S. WłodarczykSzymon Włodarczyk
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sturm Graz5105—06,5
2025-26Sturm Graz4103—06,5
2025-26Excelsior000——0—
2024-25Salernitana180117—26,6
2024-25Sturm Graz000——0—
2023-24Sturm Graz295110—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik2253242105—06,5rotacja
53D. KhudyakovDaniil Khudyakov
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272000—07,1
2025-26200——07,4
2024-253200——16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bramkarz2122180000—07,1rezerwowy
28J. HeilJürgen Heil
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sturm Graz2000—05,8
2025-26Hartberg272235—56,9
2024-25Hartberg321033—56,9
2023-24Hartberg322252—11 16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2822180000—05,8rezerwowy
2J. QuarshieJoshua Quarshie
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sturm Graz2001—06,3
2026-27Southampton000——0—
2025-26Southampton2013—17,4
2024-25Greuther Furth13002—06,7
2024-25Fortuna Dusseldorf5002—06,7
2023-24Fortuna Dusseldorf8007—36,6
2023-24Hoffenheim000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca2122180001—06,3rezerwowy
78V. MatoshiValmir Matoshi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sturm Graz2002—05,9
2026-27Kosovo2003—16,3
2026-27FC Thun200——06,5
2025-26FC Thun5103—26,7
2024-25FC Thun5103—26,7
2023-24FC Thun5103—26,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2222171002—05,9rezerwowy
43Jacob Peter HödlJacob Peter Hödl
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272003—06,0
2025-267006—06,7
2024-257001—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik1822165003—06rezerwowy
27L. BalboLuís Francisco Balbo Vieira
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sturm Graz2001—16,0
2025-26Fiorentina1001—06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik1922164001—16rezerwowy
26B. BeganovićBelmin Beganović
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sturm Graz2004—16,2
2025-26Sturm Graz5004—06,4
2024-25Sturm Graz4003—2 16,4
2024-25Ried100——0—
2023-24Ried1840——3—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik2122123004—16,2rezerwowy
44N. WeiperNelson Felix Patrick Weiper
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sturm Graz4204—16,7
2025-26Mainz100——06,7
2024-25Mainz293219—26,7
2023-24Mainz500——06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik2041166204—16,7rezerwowy
23A. MalicArjan Malic
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sturm Graz2003—06,3
2026-27Bosnia & Herzegovina2006—16,7
2025-26Sturm Graz100——07,2
2024-25Sturm Graz19008—16,6
2023-24Ried2910——4—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca2021135003—06,3rezerwowy
4J. Gorenc StankovičJon Gorenc Stankovič
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sturm Graz2004—16,5
2026-27Slovenia000——0—
2025-26Sturm Graz100——07,4
2024-25Sturm Graz261434—57,1
2023-24Sturm Graz283040—5 26,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik292199004—16,5rezerwowy
30P. KollerPaul-Friedrich Koller
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sturm Graz2001—06,0
2025-26Altach171013—36,9
2025-26Sturm Graz141010—0 17,1
2024-25Altach313022—6 16,9
2023-24Altach313034—46,9
2023-24Grazer AK000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca232197001—06rezerwowy
19S. SeidlSimon Seidl
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sturm Graz2002—06,6
2025-26BW Linz298433—37,0
2024-25BW Linz324332—36,8
2023-24BW Linz224117—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik232184002—06,6rezerwowy
5A. VallciAlbert Vallci
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sturm Graz2002—16,0
2025-26FC ST. Gallen290019—86,7
2025-26Sturm Graz142113—47,1
2024-25FC ST. Gallen302129—10 27,0
2023-24FC ST. Gallen365032—97,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca302160002—16rezerwowy
39Luca WeinhandlLuca Weinhandl
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271001—03,3
2025-262002—06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik161190001—03,3rezerwowy
21P. PetrovićPetar Petrović
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Serbia100——06,5
2026-27Sturm Graz1000—02,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca201175000—02,9rezerwowy
15G. MamageishviliGizo Mamageishvili
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sturm Graz1001—06,5
2026-27Georgia100——06,9
2025-26Sturm Graz131112—46,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik221161001—06,5rezerwowy
14O. DiakitéOumar Diakité
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sturm Graz2003—06,5
2026-27West Brom2004—16,7
2025-26Cercle Brugge257 (1 z karnych)029—4 16,6
2025-26Reims2002—06,8
2025-26West Brom100——07,2
2024-25Reims314136—66,5
2024-25West Brom220010—16,8
2023-24Hartberg312018—5 16,9
2023-24Reims285134—46,7
2023-24Salzburg000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik222057003—06,5rezerwowy
8F. RózgaFilip Rózga
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sturm Graz2002—16,2
2025-26Sturm Graz—00————
2024-25Cracovia—00————
2024-25Cracovia Krakow—00————
2023-24Cracovia—00————
2023-24Cracovia Krakow—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik192053002—16,2rezerwowy
10O. KiteishviliOtar Kiteishvili
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Georgia3002—16,7
2026-27Sturm Graz2001—16,2
2025-26Sturm Graz110——09,0
2024-25Sturm Graz3212 (5 z karnych)324—37,4
2023-24Sturm Graz259 (1 z karnych)530—97,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik292053001—16,2rezerwowy
11A. KayomboAxel Kayombo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sturm Graz1000—06,2
2025-26Sturm Graz6004—16,2
2024-25FC Basel 1893000——0—
2024-25Stade Lausanne-Ouchy—00————
2023-24FC Basel 18933002—16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik191015000—06,2rezerwowy
40J. HalwachsJulian Halwachs
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sturm Graz1002—12,9
2025-26Hartberg6002—06,7
2024-25Hartberg000——0—
2023-24Hartberg200011—36,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik221015002—12,9rezerwowy
22A. HelacAmmar Helac
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sturm Graz0000—00,0
2025-26Hartberg300——07,1
2024-25Hartberg3000——07,2
2024-25Altach300——07,2
2024-25A. Lustenau—00————
2023-24A. Lustenau000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bramkarz27000000—00niewykorzystany
41E. LorenzElias Lorenz
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-270000—00,0
2025-26000——0—
2023-24000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bramkarz19000000—00niewykorzystany
37J. PetritschJ. Petritsch
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-270000—00,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca18000000—00niewykorzystany
38Jonas PeinhartJonas Peinhart
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-270000—00,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik16000000—00niewykorzystany
25M. GrgicM. Grgic
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-270000—00,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik18000000—00niewykorzystany
35N. GeyrhoferNiklas Geyrhofer
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-270000—00,0
2025-264001—07,1
2024-25221014—26,8
2023-24180010—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca25000000—00niewykorzystany
32C. Wiener-PucherChristoph Wiener-Pucher
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27000——0—
2025-26000——0—
2024-25—00————
2023-24—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bramkarz1900—00——0—niewykorzystany
6G. HaiderGabriel Haider
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27000——0—
2025-26000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca2300—00——0—niewykorzystany
25L. GrgićLeon Grgić
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sturm Graz000——0—
2025-26SK Rapid160016—46,5
2025-26Rapid Vienna160016—46,5
2025-26Sturm Graz4003—06,4
2024-25SK Rapid280226—46,9
2024-25Rapid Vienna280226—46,9
2024-25Sturm Graz205217—3 16,6
2023-24Rapid Vienna222128—56,9
2023-24SK Rapid222128—56,9
2023-24Sturm Graz000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik1900—00——0—niewykorzystany
5Bastian Tim MaierhoferBastian Tim Maierhofer

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Obrońca19—————————
15E. RocheE. Roche

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Obrońca17—————————
13Jonas WolfJonas Wolf
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2025-26000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca19—————————
19Kelechi NnamdiKelechi Nnamdi

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Obrońca19—————————

Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.

Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 9

Odeszli w trakcie sezonu 3

Zawodnicy, którzy grali w Sturm Graz w tym sezonie i nie są już w kadrze: ich liczby zdobyte tutaj zostają tutaj, te z nowego klubu są na jego stronie.

ZawodnikPozycjaMeczeW podstawowym składzieMinutyGoleAsystyOcena
J. MitchellObrońca2196007,9
R. FossoPomocnik1190006,3
Filip RozgaPomocnik0038006,9

Historia bezpośrednich meczów

Wszystkie mecze Sturm Graz przeciwko:

Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13