Bundesliga autrichienne ♂ · Link stały · Historia klubu
Austria Vienna
Co to jest?
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
VNDDD ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wszystkie rozgrywki mecze bez zwycięstwa: 4 mecze bez zwycięstwa: 4 na wyjeździe porażki z rzędu: 3
po porażce 1-2 z Altach · 1 Z, 1 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (7 strzelone, 10 stracone)
Zmiany miejsca w tabeliCo to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Co to jest?
11. miejsce po 10. kolejce · najlepsze 8., najgorsze 12. · Porównaj z inną drużyną →
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Austria Vienna
Atak · gole na mecz: 1,00 (0,50 u siebie, 1,40 na wyjeździe) · 11,1 strzałów na mecz, 33% celnych · bez gola w 44% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta
Obrona · stracone na mecz: 2,00 (1,50 u siebie, 2,40 na wyjeździe) · 11% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 13, czerwone: 1
Dyscyplina · faule na mecz: 11,0 · spalone na mecz: 1,9 · żółte: 2,30 i czerwone kartki: 0,50 na mecz (fiches de match, mecze: 45)
Bramkarz · S. Şahin-Radlinger rotacja · obrony: 23, 79% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,93 · ocena 7,6
Trener · S. Helm od 01/06/2024 · prowadzone kluby: 3 od 2021
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · attaque en difficulté · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 3-4-1-2 ×1, 4-2-3-1 ×1)
Forma (API-Football): LLWLLWDLL
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Austria Vienna
Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.
Composition probable — 3-4-2-1Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Austria Vienna | 6 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,6 |
| 2025-26 | Austria Vienna | 32 | 0 | 0 | 1 | — | 2 | 6,8 |
| 2024-25 | Austria Vienna | 32 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,1 |
| 2024-25 | Almere City | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Almere City | 6 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,1 |
| 2023-24 | Ried | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Reinhold Ranftl| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 6 | 1 | 0 | 9 | — | 2 | 7,5 |
| 2025-26 | 32 | 3 | 0 | 32 | — | 4 | 7,0 |
| 2024-25 | 30 | 2 | 3 | 27 | — | 5 | 7,1 |
| 2023-24 | 32 | 1 | 3 | 33 | — | 7 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ibrahim Buhari| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 4 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Johannes Handl| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 4 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | 16 | 0 | 0 | 10 | — | 5 | 6,6 |
| 2024-25 | 17 | 0 | 0 | 10 | — | 1 | 6,9 |
| 2023-24 | 29 | 1 | 0 | 29 | — | 9 | 7,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Mikkel Rosleff Fischer| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lyngby | 11 | 0 | 0 | 9 | — | 1 | 6,7 |
| 2026-27 | Austria Vienna | 6 | 0 | 2 | 10 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Austria Vienna | 32 | 4 | 3 | 35 | — | 3 | 6,8 |
| 2024-25 | Austria Vienna | 31 | 3 | 3 | 39 | — | 6 | 7,0 |
| 2024-25 | FC Fredericia | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Austria Vienna | 32 | 0 | 1 | 31 | — | 8 | 6,9 |
| 2023-24 | FC Fredericia | 31 | 0 | 0 | — | — | 2 | — |
| 2023-24 | FC Midtjylland | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
V. Markovic| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Austria Vienna | 6 | 1 | 0 | 17 | — | 0 | 6,6 |
| 2026-27 | Austria | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Austria Vienna | 13 | 0 | 2 | 14 | — | 3 | 6,5 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Valentino Müller| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Austria Vienna | 4 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | WSG Wattens | 1 | 1 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | Aalborg | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | WSG Wattens | 32 | 4 (2 z karnych) | 3 | 19 | — | 4 | 7,0 |
| 2024-25 | Aalborg | 30 | 0 | 0 | — | — | 1 | 6,9 |
| 2023-24 | WSG Wattens | 15 | 0 | 0 | 11 | — | 2 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Daniel Nnodim| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 4 | 0 | 1 | 3 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Matteo Schablas| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 5 | 0 | 0 | 4 | — | 2 | 6,9 |
| 2025-26 | 9 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Philipp Maybach| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 5 | 0 | 1 | 7 | — | 1 | 6,5 |
| 2025-26 | 23 | 0 | 0 | 7 | — | 1 | 6,6 |
| 2024-25 | 14 | 0 | 0 | 5 | — | 2 | 6,4 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Julian Hettwer| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Austria Vienna | 6 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Fortuna Dusseldorf | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | Dortmund | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 9 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (23/10/2026) zachowanych.
TransferyCo to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Co to jest?
Przyjścia 27
- 07/09/2026 V. MüllerValentino Müller
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Austria Vienna 4 0 0 0 — 0 6,7 2025-26 WSG Wattens 1 1 0 — — 0 7,3 2025-26 Aalborg — 0 0 — — — — 2024-25 WSG Wattens 32 4 (2 z karnych) 3 19 — 4 7,0 2024-25 Aalborg 30 0 0 — — 1 6,9 2023-24 WSG Wattens 15 0 0 11 — 2 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od WSG Wattens - 07/07/2026 I. BuhariIbrahim Buhari
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 4 0 0 2 — 0 6,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od IF Elfsborg - 06/07/2026 I. BuhariIbrahim Buhari
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 4 0 0 2 — 0 6,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od IF Elfsborg - 06/07/2026 M. MoswitzerM. Moswitzer
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny od Austria Vienna - 30/06/2026 J. FeddersenJ. Feddersen
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 4 1 0 1 — 0 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Dortmund U17 - 30/06/2026 J. HettwerJulian Hettwer
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Austria Vienna 6 0 0 1 — 0 6,5 2025-26 Fortuna Dusseldorf 1 0 0 1 — 0 6,2 2024-25 Dortmund — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Fortuna Düsseldorf - 30/06/2026 K. JusicKenan Jusic
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Austria Vienna - 29/06/2026 I. BuhariIbrahim Buhari
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 4 0 0 2 — 0 6,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od IF Elfsborg - 29/06/2026 M. WelsMoritz Wels
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 WSG Wattens 4 1 0 6 — 0 6,7 2026-27 Austria Vienna 4 1 0 5 — 0 6,8 2025-26 WSG Wattens 30 5 2 37 — 6 6,7 2025-26 Austria Vienna 5 2 0 9 — 2 7,0 2024-25 Austria Vienna 18 0 0 6 — 0 6,4 2023-24 Austria Vienna 15 0 0 14 — 5 2 6,2 2023-24 Sturm Graz 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od WSG Wattens - 29/06/2026 V. MüllerValentino Müller
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Austria Vienna 4 0 0 0 — 0 6,7 2025-26 WSG Wattens 1 1 0 — — 0 7,3 2025-26 Aalborg — 0 0 — — — — 2024-25 WSG Wattens 32 4 (2 z karnych) 3 19 — 4 7,0 2024-25 Aalborg 30 0 0 — — 1 6,9 2023-24 WSG Wattens 15 0 0 11 — 2 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od WSG Wattens - 27/02/2026 Romeo MörthRomeo Mörth
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 2 0 0 1 — 1 6,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Austria Vienna - 01/02/2026 M. HuskovićMuharem Husković
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 BW Linz 11 0 0 3 — 2 6,4 2025-26 Austria Vienna 7 0 0 3 — 2 6,5 2024-25 Hartberg 13 3 0 4 — 0 7,0 2024-25 Austria Vienna 7 1 0 4 — 0 7,0 2023-24 Austria Vienna 28 3 0 33 — 5 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od FC BW Linz - 04/11/2025 R. SutterlütyRocco Sutterlüty
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Stripfing - 04/11/2025 A. KantéAboubakary Kanté
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Laval 7 3 0 5 — 0 6,8 2026-27 Middlesbrough 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Austria Vienna 0 0 0 — — 0 — 2025-26 St Etienne 13 0 0 33 — 3 6,9 2025-26 Austria Vienna 2 0 0 — — 0 6,3 2025-26 Middlesbrough 1 0 0 2 — 1 6,7 2025-26 Dunkerque 1 0 0 1 — 0 6,3 2024-25 Ajaccio 25 6 1 20 — 0 6,8 2024-25 Dunkerque 25 6 1 20 — 0 6,8 2024-25 Austria Vienna — 0 0 — — — — 2024-25 Troyes — 0 0 — — — — 2023-24 Troyes 18 0 1 44 — 0 6,8 2023-24 Huesca 16 0 0 15 — 2 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Stripfing - 04/11/2025 C. CarvalhoC. Carvalho
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie od Stripfing - 04/11/2025 L. HaubenwallerLukas Haubenwaller
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Stripfing - 03/09/2025 C. CarvalhoC. Carvalho
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer od Jamono Fatick - 02/08/2025 Lee Tae-SeokTae-Seok Lee
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 3 0 0 5 — 2 6,8 2025-26 30 3 4 42 — 6 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Pohang Steelers - 01/08/2025 Lee Tae-SeokTae-Seok Lee
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 3 0 0 5 — 2 6,8 2025-26 30 3 4 42 — 6 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Pohang Steelers - 23/07/2025 J. EggesteinJohannes Eggestein
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Austria Vienna 4 0 0 1 — 0 6,7 2025-26 Austria Vienna 29 9 (4 z karnych) 6 20 — 2 6,7 2024-25 St Pauli 32 3 (1 z karnych) 4 11 — 3 6,8 2023-24 St Pauli 29 9 4 18 — 2 7,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od FC St. Pauli - 01/07/2025 D. KreikerDario Kreiker
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 — 0 0 — — — — 2023-24 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Powrót z wypożyczenia od Stripfing - 01/07/2025 D. RadonjicDejan Radonjic
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Ried 6 0 0 1 — 0 4,8 2026-27 Austria Vienna 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Austria Vienna 14 1 0 6 — 1 6,8 2024-25 Austria Vienna — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Powrót z wypożyczenia od Stripfing - 01/07/2025 K. BoatengKelvin Owusu Boateng
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Austria Vienna 5 2 0 7 — 1 6,6 2025-26 Austria Vienna 20 4 0 17 — 2 6,5 2023-24 A. Lustenau 17 0 0 20 — 2 1 6,8 2023-24 Santa Clara — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od First Vienna - 01/07/2025 M. HuskovićMuharem Husković
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 BW Linz 11 0 0 3 — 2 6,4 2025-26 Austria Vienna 7 0 0 3 — 2 6,5 2024-25 Hartberg 13 3 0 4 — 0 7,0 2024-25 Austria Vienna 7 1 0 4 — 0 7,0 2023-24 Austria Vienna 28 3 0 33 — 5 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ruch od TSV Hartberg - 01/07/2025 M. MeislMatteo Raphael Meisl
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 35 1 0 6 — 2 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ruch od Stripfing
Odejścia 49
- 02/09/2026 M. WelsMoritz Wels
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 WSG Wattens 4 1 0 6 — 0 6,7 2026-27 Austria Vienna 4 1 0 5 — 0 6,8 2025-26 WSG Wattens 30 5 2 37 — 6 6,7 2025-26 Austria Vienna 5 2 0 9 — 2 7,0 2024-25 Austria Vienna 18 0 0 6 — 0 6,4 2023-24 Austria Vienna 15 0 0 14 — 5 2 6,2 2023-24 Sturm Graz 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do WSG Wattens - 01/09/2026 M. WelsMoritz Wels
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 WSG Wattens 4 1 0 6 — 0 6,7 2026-27 Austria Vienna 4 1 0 5 — 0 6,8 2025-26 WSG Wattens 30 5 2 37 — 6 6,7 2025-26 Austria Vienna 5 2 0 9 — 2 7,0 2024-25 Austria Vienna 18 0 0 6 — 0 6,4 2023-24 Austria Vienna 15 0 0 14 — 5 2 6,2 2023-24 Sturm Graz 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do WSG Wattens - 31/07/2026 D. RadonjicDejan Radonjic
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Ried 6 0 0 1 — 0 4,8 2026-27 Austria Vienna 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Austria Vienna 14 1 0 6 — 1 6,8 2024-25 Austria Vienna — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Ried - 30/07/2026 D. RadonjicDejan Radonjic
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Ried 6 0 0 1 — 0 4,8 2026-27 Austria Vienna 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Austria Vienna 14 1 0 6 — 1 6,8 2024-25 Austria Vienna — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Ried - 23/07/2026 T. PlavotićTin Plavotić
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Motor Lublin 7 0 0 6 — 1 6,4 2025-26 Austria Vienna 25 2 1 16 — 5 1 6,7 2024-25 Austria Vienna 28 2 0 19 — 4 7,0 2023-24 Austria Vienna 19 0 0 14 — 0 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Motor Lublin - 22/07/2026 T. PlavotićTin Plavotić
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Motor Lublin 7 0 0 6 — 1 6,4 2025-26 Austria Vienna 25 2 1 16 — 5 1 6,7 2024-25 Austria Vienna 28 2 0 19 — 4 7,0 2023-24 Austria Vienna 19 0 0 14 — 0 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Motor Lublin - 19/07/2026 IfeanyiIfeanyi NdukweIfeanyi Ndukwe
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Levante 5 1 0 1 — 0 6,7 2025-26 Austria Vienna 1 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Liverpool - 19/07/2026 Ifeanyi NdukweIfeanyi Ndukwe
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Levante 5 1 0 2 — 0 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Liverpool - 30/06/2026 IfeanyiIfeanyi NdukweIfeanyi Ndukwe
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Levante 5 1 0 1 — 0 6,7 2025-26 Austria Vienna 1 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Liverpool U21 - 30/06/2026 A. BarryAbubakr Barry
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Salzburg 6 0 0 3 — 2 7,0 2025-26 Austria Vienna 1 0 0 — — 0 7,1 2024-25 Austria Vienna 30 1 3 43 — 8 7,0 2024-25 Amiens 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Amiens 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Red Bull Salzburg - 30/06/2026 Ifeanyi NdukweIfeanyi Ndukwe
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Levante 5 1 0 2 — 0 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Liverpool U21 - 30/06/2026 Konstantin AleksaKonstantin Aleksa
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 4 0 0 2 — 0 6,4 2024-25 11 0 1 2 — 0 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do 1899 Hoffenheim - 30/06/2026 M. RagužMarko Raguž
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Altach 4 0 0 1 — 0 6,5 2025-26 Austria Vienna 10 1 0 3 — 1 6,6 2024-25 Austria Vienna 21 0 1 3 — 1 6,6 2023-24 Austria Vienna 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do SCR Altach - 30/06/2026 R. VučićRomeo Vučić
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Austria Vienna 5 0 0 1 — 0 6,5 2024-25 Grazer AK 17 2 1 13 — 1 6,6 2024-25 Austria Vienna — 0 0 — — — — 2023-24 Austria Vienna 19 2 1 11 — 1 1 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do FC BW Linz - 29/06/2026 Konstantin AleksaKonstantin Aleksa
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 4 0 0 2 — 0 6,4 2024-25 11 0 1 2 — 0 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do 1899 Hoffenheim - 29/06/2026 M. RagužMarko Raguž
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Altach 4 0 0 1 — 0 6,5 2025-26 Austria Vienna 10 1 0 3 — 1 6,6 2024-25 Austria Vienna 21 0 1 3 — 1 6,6 2023-24 Austria Vienna 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do SCR Altach - 29/06/2026 IfeanyiIfeanyi NdukweIfeanyi Ndukwe
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Levante 5 1 0 1 — 0 6,7 2025-26 Austria Vienna 1 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Liverpool - 29/06/2026 A. IlićAndrej Ilić
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Union Berlin 2 1 1 2 — 1 7,5 2025-26 Austria Vienna 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Union Berlin 16 7 (1 z karnych) 0 14 — 1 6,9 2024-25 Austria Vienna — 0 0 — — — — 2024-25 Lille 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Lille 2 0 0 1 — 0 6,3 2023-24 Austria Vienna 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Ilic Aleksa - 29/06/2026 R. VučićRomeo Vučić
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Austria Vienna 5 0 0 1 — 0 6,5 2024-25 Grazer AK 17 2 1 13 — 1 6,6 2024-25 Austria Vienna — 0 0 — — — — 2023-24 Austria Vienna 19 2 1 11 — 1 1 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do FC BW Linz - 29/06/2026 A. BarryAbubakr Barry
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Salzburg 6 0 0 3 — 2 7,0 2025-26 Austria Vienna 1 0 0 — — 0 7,1 2024-25 Austria Vienna 30 1 3 43 — 8 7,0 2024-25 Amiens 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Amiens 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Red Bull Salzburg - 29/06/2026 C. CarvalhoC. Carvalho
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer do Austria Vienna (Am) - 29/06/2026 H. GuenoucheHakim Guenouche
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 4 0 0 1 — 0 6,6 2024-25 23 0 0 8 — 2 6,7 2023-24 30 1 1 17 — 4 1 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Guenouche Hakim - 29/06/2026 Ifeanyi NdukweIfeanyi Ndukwe
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Levante 5 1 0 2 — 0 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Liverpool - 29/06/2026 O. IvanovicO. Ivanovic
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Ivanovic Ognjen - 29/06/2026 Osman AbdiOsman Abdi
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Abdi Osman
Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 25/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.
Najbliższe mecze
Austria Vienna 431 25N 322 Bundesliga autrichienne ♂ · niedz. 14:30 Tirol
Austria Vienna 361 27N 372 Bundesliga autrichienne ♂ · niedz. 17:00 Austria Vienna
Salzburg 221 23N 562 Bundesliga autrichienne ♂ · sob. 17:00 Austria Vienna
Wolfsberger AC nadchodzące Bundesliga autrichienne ♂ · niedz. 17:00 Sturm Graz
Austria Vienna nadchodzące Bundesliga autrichienne ♂ · niedz. 17:00 LASK
Austria Vienna nadchodzące Bundesliga autrichienne ♂ · sob. 17:00 Austria Vienna
Grazer AK nadchodzące Bundesliga autrichienne ♂ · sob. 17:00 SK Rapid
Austria Vienna nadchodzące
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 23/10/2026 | Altach – Austria Vienna | 2 – 1 |
| 17/10/2026 | Ried – Austria Vienna | 3 – 2 |
| 10/10/2026 | Austria Vienna – Sturm Graz | 0 – 2 |
| 19/09/2026 | Grazer AK – Austria Vienna | 2 – 2 |
| 13/09/2026 | Austria Vienna – A. Lustenau | 2 – 1 |
| 02/09/2026 | Austria Vienna – WSG Wattens | 0 – 1 |
| 30/08/2026 | Salzburg – Austria Vienna | 4 – 1 |
| 16/08/2026 | Hartberg – Austria Vienna | 0 – 2 |
| 09/08/2026 | Austria Vienna – LASK | 0 – 2 |
| 02/08/2026 | Wolfsberger AC – Austria Vienna | 3 – 0 |
| 17/05/2026 | Austria Vienna – LASK | 0 – 3 |
| 10/05/2026 | SK Rapid – Austria Vienna | 0 – 2 |
| 03/05/2026 | Austria Vienna – Hartberg | 1 – 0 |
| 26/04/2026 | Sturm Graz – Austria Vienna | 1 – 1 |
| 22/04/2026 | Salzburg – Austria Vienna | 3 – 1 |
Występy zawodnikówCo to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Co to jest?
| # | Zawodnik | Pozycja | Wiek | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena | Status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | S. Şahin-RadlingerSamuel Şahin-Radlinger
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 33 | 6 | 6 | 582 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,6 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | M. FischerMikkel Rosleff Fischer
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 30 | 6 | 5 | 522 | 0 | 2 | 10 | — | 1 | 6,9 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | V. MarkovicV. Markovic
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 17 | 6 | 5 | 474 | 1 | 0 | 17 | — | 0 | 6,6 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | J. HettwerJulian Hettwer
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 22 | 6 | 5 | 333 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 26 | R. RanftlReinhold Ranftl
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 33 | 6 | 4 | 449 | 1 | 0 | 9 | — | 2 | 7,5 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | Matteo SchablasMatteo Schablas
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 20 | 5 | 4 | 365 | 0 | 0 | 4 | — | 2 | 6,9 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | Philipp MaybachPhilipp Maybach
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 18 | 5 | 4 | 292 | 0 | 1 | 7 | — | 1 | 6,5 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | K. BoatengKelvin Owusu Boateng
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 26 | 5 | 4 | 279 | 2 | 0 | 7 | — | 1 | 6,6 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 44 | J. FeddersenJ. Feddersen
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 18 | 4 | 4 | 398 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | V. MüllerValentino Müller
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 26 | 4 | 4 | 337 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,7 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | I. BuhariIbrahim Buhari
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 24 | 4 | 4 | 278 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,2 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | F. WustingerFlorian Wustinger
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 22 | 6 | 3 | 357 | 1 | 0 | 6 | — | 2 | 6,8 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | A. DragovićAleksandar Dragović
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 34 | 5 | 3 | 367 | 0 | 0 | 7 | — | 0 | 6,9 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 46 | J. HandlJohannes Handl
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 27 | 4 | 3 | 264 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | J. EggesteinJohannes Eggestein
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 27 | 4 | 3 | 249 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | Lee Kang-HeeKang-Hee Lee
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 24 | 4 | 3 | 214 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 40 | Daniel NnodimDaniel Nnodim
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 18 | 4 | 2 | 255 | 0 | 1 | 3 | — | 0 | 6,7 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | Lee Tae-SeokTae-Seok Lee
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 23 | 3 | 2 | 226 | 0 | 0 | 5 | — | 2 | 6,8 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | S. SaljicSanel Saljic
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 20 | 5 | 1 | 213 | 1 | 0 | 3 | — | 1 | 6,9 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | H. DeshihskuH. Deshihsku
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 17 | 3 | 0 | 83 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 44 | V. ToiflValentin Toifl
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 20 | 2 | 0 | 45 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,5 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 47 | A. KantéAboubakary Kanté
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 20 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 32 | K. JusicKenan Jusic
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 20 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | L. WedlLukas Wedl
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 30 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 99 | M. KosMirko Kos
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 28 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | Dominik NisandzicDominik Nisandzic
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 77 | Marijan ÖsterreicherMarijan Österreicher
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | P. WiesingerPhilipp Wiesinger
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 31 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | Romeo MörthRomeo Mörth
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 18 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.
Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 10
Odeszli w trakcie sezonu 1
Zawodnicy, którzy grali w Austria Vienna w tym sezonie i nie są już w kadrze: ich liczby zdobyte tutaj zostają tutaj, te z nowego klubu są na jego stronie.
| Zawodnik | Pozycja | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Wels | Pomocnik | 4 | 1 | 157 | 1 | 0 | 6,8 |
Historia bezpośrednich meczów
Wszystkie mecze Austria Vienna przeciwko:
Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.