LaLiga 2 ♂ · Link stały · Historia klubu
Castellon
Co to jest?
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
NDVVN ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wszystkie rozgrywki mecze bez porażki: 7 u siebie mecze bez porażki: 3
po remisie 1-1 z Burgos · 2 Z, 2 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (9 strzelone, 3 stracone)
Zmiany miejsca w tabeliCo to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Co to jest?
1. miejsce po 12. kolejce · najlepsze 1., najgorsze 4. · Porównaj z inną drużyną →
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Castellon
Atak · gole na mecz: 1,80 (2,00 u siebie, 1,70 na wyjeździe) · 14,8 strzałów na mecz, 34% celnych · bez gola w 20% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 16-30. minuta
Obrona · stracone na mecz: 0,40 (0,30 u siebie, 0,50 na wyjeździe) · 60% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 17, czerwone: 1
Dyscyplina · faule na mecz: 14,0 · spalone na mecz: 2,0 · żółte: 2,70 i czerwone kartki: 0,60 na mecz (fiches de match, mecze: 44)
Bramkarz · R. Matthys · obrony: 27, 87% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,40 · ocena 7,4
Trener · Pablo Hernandez od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (także 4-4-2 ×2, 3-4-3 ×1)
Forma (API-Football): WDWWWWWDLW
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Castellon
Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.
Composition probable — 4-4-2Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 10 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,4 |
| 2025-26 | 40 | 0 | 1 | — | — | 1 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Alberto Jiménez Benítez| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 10 | 0 | 1 | 7 | — | 3 | 7,5 |
| 2025-26 | 38 | 1 | 1 | 35 | — | 11 2 | 7,2 |
| 2024-25 | 38 | 2 | 0 | 42 | — | 11 | 7,0 |
| 2023-24 | 32 | 2 | 0 | — | — | 11 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Agustín Sienra| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 2 | 0 | 4 | — | 1 | 7,3 |
| 2025-26 | 26 | 2 | 0 | 19 | — | 4 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jérémy Mellot| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Castellon | 9 | 0 | 0 | 4 | — | 0 1 | 7,4 |
| 2025-26 | Castellon | 36 | 0 | 1 | 30 | — | 6 3 | 7,1 |
| 2024-25 | Tenerife | 40 | 0 | 2 | 45 | — | 7 | 7,1 |
| 2023-24 | Tenerife | 34 | 2 | 2 | 41 | — | 6 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Juan José Nieto Zarzoso| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Castellon | 7 | 0 | 1 | 5 | — | 1 | 7,2 |
| 2024-25 | Huesca | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Huesca | 38 | 1 | 1 | 33 | — | 8 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Diego Hernández Barriuso| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Castellon | 10 | 1 | 0 | 13 | — | 1 | 7,1 |
| 2025-26 | Castellon | 41 | 3 | 2 | 59 | — | 10 | 6,9 |
| 2024-25 | Cultural Leonesa | 33 | 2 | 0 | — | — | 8 1 | — |
| 2023-24 | Cultural Leonesa | 33 | 1 | 0 | — | — | 8 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Álvaro Martín de Frías| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Castellon | 9 | 0 | 0 | 11 | — | 1 | 7,0 |
| 2025-26 | Andorra | 19 | 0 | 2 | 15 | — | 2 | 6,8 |
| 2024-25 | Andorra | 33 | 4 | 0 | — | — | 3 | — |
| 2023-24 | Andorra | 28 | 1 | 3 | 16 | — | 1 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Pablo Santiago López| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 3 | 2 | 7 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | 34 | 3 | 5 | 33 | — | 3 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Iñigo Córdoba Querejeta| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Castellon | 9 | 0 | 1 | 8 | — | 3 | 6,7 |
| 2025-26 | Burgos | 4 | 2 | 0 | 1 | — | 1 | 8,1 |
| 2024-25 | Burgos | 32 | 3 | 5 | 15 | — | 5 | 7,0 |
| 2024-25 | For Sittard | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | For Sittard | 33 | 4 | 2 | 23 | — | 2 | 7,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Israel Suero Fernández| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 4 | 2 | 2 | — | 0 | 7,5 |
| 2025-26 | 34 | 6 (2 z karnych) | 6 | 11 | — | 4 | 6,9 |
| 2024-25 | 38 | 11 (2 z karnych) | 2 | 21 | — | 4 | 7,1 |
| 2023-24 | 18 | 4 | 0 | — | — | 1 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Adam Emil Skaanning Jakobsen| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Castellon | 7 | 1 | 1 | 5 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Castellon | 35 | 4 | 3 | 27 | — | 3 | 6,7 |
| 2024-25 | Waalwijk | 5 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,3 |
| 2023-24 | FC Fredericia | 20 | 6 | 0 | — | — | 3 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (17/10/2026) zachowanych.
TransferyCo to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Co to jest?
Przyjścia 59
- 31/08/2026 M. OrozcoM. Orozco
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 5 1 0 6 — 2 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Brighton - 27/08/2026 F. CeccheriniFederico Ceccherini
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Castellon 1 0 0 2 — 0 7,0 2025-26 Cremonese 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Cremonese 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Verona 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Verona — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Cremonese - 30/07/2026 I. KostisIlias Kostis
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Castellon 1 0 0 — — 0 7,0 2025-26 Ath Madrid 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Ath Madrid 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Ath Madrid 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Atletico Madrid - 29/07/2026 I. KostisIlias Kostis
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Castellon 1 0 0 — — 0 7,0 2025-26 Ath Madrid 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Ath Madrid 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Ath Madrid 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Atletico Madrid - 22/07/2026 D. Muale NzanzaD. Muale Nzanza
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 2 0 0 — — 0 6,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Leça - 21/07/2026 D. Muale NzanzaD. Muale Nzanza
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 2 0 0 — — 0 6,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Leça - 20/07/2026 A. GalaAntonio Gala
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Castellon 6 0 0 3 — 0 6,7 2023-24 Milan 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Campobasso FC - 19/07/2026 A. GalaAntonio Gala
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Castellon 6 0 0 3 — 0 6,7 2023-24 Milan 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Campobasso FC - 17/07/2026 Rodrigo Miguel Ferreira RêgoRodrigo Miguel Ferreira Rêgo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Castellon 5 0 0 2 — 0 6,6 2025-26 Benfica 3 0 0 5 — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Brighton - 13/07/2026 A. SaipiAmir Saipi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Kosovo 3 0 0 — — 0 6,8 2026-27 Castellon 0 0 0 — — 0 — 2025-26 FC Lugano 26 0 0 1 — 3 6,8 2024-25 FC Lugano 35 0 0 3 — 3 7,0 2023-24 FC Lugano 34 0 0 1 — 3 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od FC Lugano - 12/07/2026 A. SaipiAmir Saipi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Kosovo 3 0 0 — — 0 6,8 2026-27 Castellon 0 0 0 — — 0 — 2025-26 FC Lugano 26 0 0 1 — 3 6,8 2024-25 FC Lugano 35 0 0 3 — 3 7,0 2023-24 FC Lugano 34 0 0 1 — 3 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od FC Lugano - 07/07/2026 H. BellariH. Bellari
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Eldense 3 0 1 — — 0 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Valencia U21 - 07/07/2026 J. VlakJari Vlak
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Castellon 4 0 0 2 — 1 6,6 2025-26 ADO Den Haag 1 0 0 1 — 0 6,7 2025-26 Den Haag 1 0 0 1 — 0 6,7 2024-25 ADO Den Haag 38 10 (2 z karnych) 4 56 — 4 7,3 2024-25 Den Haag 38 10 (2 z karnych) 4 56 — 4 7,3 2023-24 Den Haag 4 0 1 3 — 0 6,5 2023-24 ADO Den Haag 4 0 1 3 — 0 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od ADO Den Haag - 06/07/2026 J. VlakJari Vlak
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Castellon 4 0 0 2 — 1 6,6 2025-26 ADO Den Haag 1 0 0 1 — 0 6,7 2025-26 Den Haag 1 0 0 1 — 0 6,7 2024-25 ADO Den Haag 38 10 (2 z karnych) 4 56 — 4 7,3 2024-25 Den Haag 38 10 (2 z karnych) 4 56 — 4 7,3 2023-24 Den Haag 4 0 1 3 — 0 6,5 2023-24 ADO Den Haag 4 0 1 3 — 0 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od ADO Den Haag - 03/07/2026 Iñigo CórdobaIñigo Córdoba Querejeta
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Castellon 9 0 1 8 — 3 6,7 2025-26 Burgos 4 2 0 1 — 1 8,1 2024-25 Burgos 32 3 5 15 — 5 7,0 2024-25 For Sittard — 0 0 — — — — 2023-24 For Sittard 33 4 2 23 — 2 7,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Burgos - 02/07/2026 F. CastilloF. Castillo
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 6 1 1 4 — 1 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Ibiza - 02/07/2026 Iñigo CórdobaIñigo Córdoba Querejeta
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Castellon 9 0 1 8 — 3 6,7 2025-26 Burgos 4 2 0 1 — 1 8,1 2024-25 Burgos 32 3 5 15 — 5 7,0 2024-25 For Sittard — 0 0 — — — — 2023-24 For Sittard 33 4 2 23 — 2 7,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Burgos - 01/07/2026 F. CastilloF. Castillo
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 6 1 1 4 — 1 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Ibiza - 30/06/2026 Álvaro MartínÁlvaro Martín de Frías
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Castellon 9 0 0 11 — 1 7,0 2025-26 Andorra 19 0 2 15 — 2 6,8 2024-25 Andorra 33 4 0 — — 3 — 2023-24 Andorra 28 1 3 16 — 1 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od FC Andorra - 30/06/2026 Axel PerezAxel Perez
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Castellón - 30/06/2026 Juanjo NietoJuan José Nieto Zarzoso
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Castellon 7 0 1 5 — 1 7,2 2024-25 Huesca 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Huesca 38 1 1 33 — 8 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Celje - 29/06/2026 A. LottinAlbert-Nicolas Lottin
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 15 1 2 14 — 2 6,7 2023-24 11 1 0 — — 1 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od União de Leiria - 29/06/2026 Arafat Al HajArafat Al Haj
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie od Arenas Getxo - 29/06/2026 J. VertrouwdJozhua Vertrouwd
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Vallecano 2 0 0 2 — 0 3,1 2025-26 Vallecano 3 0 0 1 — 0 6,6 2024-25 Vallecano 24 0 0 9 — 2 6,5 2024-25 Castellon 2 0 0 — — 1 — 2023-24 Vallecano 24 0 0 9 — 2 6,5 2023-24 Castellon 2 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Rayo Vallecano - 29/06/2026 M. TraoreMamadou Traore
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 Castellon 6 0 0 1 — 0 6,5 2024-25 St. Gilloise 1 0 0 1 — 0 6,3 2023-24 Castellon 11 0 0 — — 5 — 2023-24 St. Gilloise — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Teruel
Odejścia 53
- 31/08/2026 M. DouéMarc-Olivier Doué Séné
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Cadiz 7 0 0 5 — 3 6,6 2026-27 Castellon 2 0 0 — — 0 6,8 2025-26 Castellon 33 3 0 17 — 9 6,8 2024-25 Eldense 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Eldense 9 0 0 6 — 1 6,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Cadiz - 30/08/2026 M. DouéMarc-Olivier Doué Séné
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Cadiz 7 0 0 5 — 3 6,6 2026-27 Castellon 2 0 0 — — 0 6,8 2025-26 Castellon 33 3 0 17 — 9 6,8 2024-25 Eldense 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Eldense 9 0 0 6 — 1 6,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Cadiz - 29/08/2026 A. AbedzadehAmir Abedzadeh
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Castellon 4 0 0 — — 0 6,9 2024-25 Castellon 3 0 0 1 — 0 7,0 2023-24 Maritimo 17 0 0 — — 3 — 2023-24 CS Marítimo 17 0 0 — — 3 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Ponferradina - 29/08/2026 José AlbertJosé Albert Andrés
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 1 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Zamora - 26/08/2026 Douglas AurélioDouglas Aurélio
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 3 1 (1 z karnych) 0 1 — 1 6,7 2024-25 24 3 0 16 — 1 6,9 2023-24 16 4 0 — — 2 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Huesca - 19/08/2026 Arafat Al HajArafat Al Haj
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Teruel - 09/08/2026 Mauro CostaMauro Costa Bueso
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Zamora - 05/08/2026 A. MabilAwer Bul Mabil
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Castellon 30 3 6 27 — 3 6,7 2024-25 Castellon 14 0 6 13 — 1 7,0 2024-25 Grasshoppers 9 1 1 6 — 1 6,6 2023-24 Grasshoppers 19 4 4 11 — 2 7,1 2023-24 Cadiz 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Melbourne City - 31/07/2026 A. LottinAlbert-Nicolas Lottin
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 15 1 2 14 — 2 6,7 2023-24 11 1 0 — — 1 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do União de Leiria - 22/07/2026 Salva RuizSalvador Ruiz Rodríguez
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 21 0 0 11 — 5 6,6 2024-25 20 0 0 17 — 3 6,6 2023-24 26 1 0 — — 4 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Huesca - 15/07/2026 A. AbedzadehAmir Abedzadeh
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Castellon 4 0 0 — — 0 6,9 2024-25 Castellon 3 0 0 1 — 0 7,0 2023-24 Maritimo 17 0 0 — — 3 — 2023-24 CS Marítimo 17 0 0 — — 3 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Abedzadeh Amir - 12/07/2026 C. SeguraC. Segura
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Gimnastic - 09/07/2026 Sergio SanchísSergio Sanchís Hernández
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 3 0 0 — — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Águilas - 06/07/2026 Ismael FadelIsmael Fadel Pagés
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 3 0 0 2 — 1 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Ibiza - 01/07/2026 Álex CalatravaÁlex Calatrava Torrado
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Castellon 43 15 (3 z karnych) 8 69 — 5 7,2 2024-25 Castellon 32 6 11 52 — 7 7,2 2024-25 Ath Madrid — 0 0 — — — — 2023-24 Ath Madrid 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Espanyol - 30/06/2026 SellésDavid Sellés López
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Castellon 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Levante 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Levante 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Ústí nad Labem - 30/06/2026 Toni GabarriAntonio Gabarri Paches
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Gimnastic - 30/06/2026 A. LottinAlbert-Nicolas Lottin
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 15 1 2 14 — 2 6,7 2023-24 11 1 0 — — 1 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do União de Leiria - 30/06/2026 Alejandro AnesAlejandro Anes
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Guadalajara - 30/06/2026 F. SantamariaF. Santamaria
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer do Real Madrid II - 30/06/2026 J. VertrouwdJozhua Vertrouwd
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Vallecano 2 0 0 2 — 0 3,1 2025-26 Vallecano 3 0 0 1 — 0 6,6 2024-25 Vallecano 24 0 0 9 — 2 6,5 2024-25 Castellon 2 0 0 — — 1 — 2023-24 Vallecano 24 0 0 9 — 2 6,5 2023-24 Castellon 2 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Rayo Vallecano - 30/06/2026 M. TraoreMamadou Traore
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 Castellon 6 0 0 1 — 0 6,5 2024-25 St. Gilloise 1 0 0 1 — 0 6,3 2023-24 Castellon 11 0 0 — — 5 — 2023-24 St. Gilloise — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Minija - 30/06/2026 P. MarcoP. Marco
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Gimnastic - 30/06/2026 B. CipengaBrian Kibambe Cipenga
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Almeria 9 3 4 7 — 1 7,5 2025-26 Castellon 30 6 9 24 — 1 7,2 2024-25 Castellon 15 3 1 9 — 0 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Almeria - 29/06/2026 M. TraoreMamadou Traore
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 Castellon 6 0 0 1 — 0 6,5 2024-25 St. Gilloise 1 0 0 1 — 0 6,3 2023-24 Castellon 11 0 0 — — 5 — 2023-24 St. Gilloise — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Traore Mamadou
Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 25/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.
W prasieCo to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Co to jest?
- Oficial: LaLiga aplaza el Castellón-Eibar por el fallecimiento de Jesús de Miguel Mundo Deportivo · czw. 18:10
- LaLiga no para el fútbol: aplaza solo el Granada-Tenerife, Andorra-Mallorca y Castellón-Eibar AS · czw. 17:19
- Albiol, sobre Mourinho: “Ha sabido adaptarse; necesita jugadores responsables” AS · czw. 17:01
- LaLiga atiende a la petición del Castellón y aplaza su encuentro ante el Eibar Mundo Deportivo · czw. 12:24 · Reakcja
- LaLiga aplazará el Castellón-Eibar por el fallecimiento de Jesús de Miguel AS · czw. 11:32 · Zawieszenie
- Captan esta conversación Mbappé-Capello sobre el Clásico en la gala del Balón de Oro: ojo a lo que desvela Kylian AS · śr. 12:08
- Castellón rinde homenaje a Jesús de Miguel AS · wt. 19:21
- La VI Gala Femenina del Fútbol Europeo reúne a las grandes protagonistas del deporte Mundo Deportivo · pon. godzina do ustalenia
- Estas son las nueve premiadas en la VI Gala Femenina de Fútbol Europeo Mundo Deportivo · pon. 21:42
- Gran éxito de la VI Gala Femenina del Fútbol Europeo Mundo Deportivo · pon. 21:24
- Las imágenes más espectaculares de la VI Gala Femenina de Fútbol Europeo Mundo Deportivo · pon. 20:52
- Las mejores imágenes de la alfombra roja de la VI Gala Femenina del Fútbol Europeo Mundo Deportivo Mundo Deportivo · pon. 20:52
Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.
Najbliższe mecze
Castellon 261 27N 472 LaLiga 2 ♂ · niedz. 17:00 Castellon
Eldense 581 24N 192 LaLiga 2 ♂ · niedz. 17:00 Mallorca
Castellon nadchodzące LaLiga 2 ♂ · niedz. 17:00 Castellon
Almeria nadchodzące LaLiga 2 ♂ · niedz. 17:00 Cordoba
Castellon nadchodzące LaLiga 2 ♂ · niedz. 17:00 Castellon
Granada nadchodzące LaLiga 2 ♂ · niedz. 17:00 Oviedo
Castellon nadchodzące LaLiga 2 ♂ · niedz. 17:00 Castellon
Cadiz nadchodzące
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 01/11/2026 | Burgos – Castellon | 1 – 1 |
| 25/10/2026 | Castellon – Sp Gijon | 4 – 0 |
| 17/10/2026 | Las Palmas – Castellon | 0 – 3 |
| 11/10/2026 | Andorra – Castellon | 1 – 0 |
| 04/10/2026 | Castellon – Ceuta | 1 – 1 |
| 28/09/2026 | Leganes – Castellon | 0 – 2 |
| 19/09/2026 | Castellon – Tenerife | 5 – 0 |
| 12/09/2026 | Girona – Castellon | 1 – 2 |
| 06/09/2026 | Castellon – Albacete | 2 – 0 |
| 31/08/2026 | Celta B – Castellon | 1 – 2 |
| 23/08/2026 | Castellon – Sabadell | 0 – 0 |
| 14/08/2026 | Sociedad B – Castellon | 0 – 1 |
| 31/05/2026 | Castellon – Eibar | 2 – 1 |
| 24/05/2026 | Huesca – Castellon | 0 – 1 |
| 15/05/2026 | Castellon – Cadiz | 1 – 1 |
Występy zawodnikówCo to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Co to jest?
| # | Zawodnik | Pozycja | Wiek | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena | Status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | R. MatthysRomain Matthys
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 27 | 10 | 10 | 900 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,4 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | Alberto JiménezAlberto Jiménez Benítez
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 33 | 10 | 10 | 855 | 0 | 1 | 7 | — | 3 | 7,5 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | BarriDiego Hernández Barriuso
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 30 | 10 | 10 | 813 | 1 | 0 | 13 | — | 1 | 7,1 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | A. SienraAgustín Sienra
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 26 | 9 | 9 | 810 | 2 | 0 | 4 | — | 1 | 7,3 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | J. MellotJérémy Mellot
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 31 | 9 | 8 | 757 | 0 | 0 | 4 | — | 0 1 | 7,4 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | Álvaro MartínÁlvaro Martín de Frías
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 24 | 9 | 7 | 670 | 0 | 0 | 11 | — | 1 | 7 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | Pablo SantiagoPablo Santiago López
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 25 | 9 | 7 | 567 | 3 | 2 | 7 | — | 0 | 6,9 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | Ousmane CamaraOusmane Camara
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 24 | 7 | 7 | 609 | 4 | 1 | 11 | — | 1 | 7,2 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | Juanjo NietoJuan José Nieto Zarzoso
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 31 | 7 | 7 | 509 | 0 | 1 | 5 | — | 1 | 7,2 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | Iñigo CórdobaIñigo Córdoba Querejeta
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 28 | 9 | 6 | 503 | 0 | 1 | 8 | — | 3 | 6,7 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | Israel SueroIsrael Suero Fernández
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 31 | 8 | 6 | 542 | 4 | 2 | 2 | — | 0 | 7,5 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | A. JakobsenAdam Emil Skaanning Jakobsen
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 26 | 7 | 6 | 484 | 1 | 1 | 5 | — | 1 | 6,9 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | M. OrozcoM. Orozco
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 18 | 5 | 4 | 296 | 1 | 0 | 6 | — | 2 | 7,1 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | Raúl SánchezRaúl Sánchez Sánchez
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 28 | 7 | 3 | 276 | 0 | 0 | 7 | — | 1 | 6,6 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | F. CastilloF. Castillo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 28 | 6 | 3 | 309 | 1 | 1 | 4 | — | 1 | 7 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | Lucas AlcázarLucas Alcázar Moreno
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 23 | 6 | 3 | 265 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | A. GalaAntonio Gala
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 21 | 6 | 1 | 149 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,7 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | Varo GarcíaÁlvaro García Arana
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 26 | 6 | 1 | 148 | 1 | 1 | 3 | — | 0 | 6,5 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 26 | Rodrigo Miguel Ferreira RêgoRodrigo Miguel Ferreira Rêgo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 21 | 5 | 1 | 146 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | F. CeccheriniFederico Ceccherini
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 33 | 1 | 1 | 63 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | J. VlakJari Vlak
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 27 | 4 | 0 | 53 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,6 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | Hamza BellariHamza Bellari
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 22 | 3 | 0 | 57 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | D. Muale NzanzaD. Muale Nzanza
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 22 | 2 | 0 | 19 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | I. KostisIlias Kostis
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 22 | 1 | 0 | 45 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | M. WillmannMichał Willmann
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 21 | 1 | 0 | 10 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | Martín CondeMartín Conde Gómez
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 22 | 1 | 0 | 10 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | A. SaipiAmir Saipi
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 25 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 32 | Axel PerezAxel Perez
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 19 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | Miguel Ferrer AlarteMiguel Ferrer Alarte
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 19 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 31 | O. AlbiolO. Albiol
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 17 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 35 | Sergi TornerSergi Torner Rosell
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 21 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | F. BrignaniFabrizio Brignani
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 27 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.
Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 12
Odeszli w trakcie sezonu 1
Zawodnicy, którzy grali w Castellon w tym sezonie i nie są już w kadrze: ich liczby zdobyte tutaj zostają tutaj, te z nowego klubu są na jego stronie.
| Zawodnik | Pozycja | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Doué | Pomocnik | 2 | 0 | 48 | 0 | 0 | 6,8 |
Historia bezpośrednich meczów
Wszystkie mecze Castellon przeciwko:
- Albacete
- Almeria
- Andorra
- Burgos
- Cadiz
- Celta B
- Ceuta
- Cordoba
- Eibar
- Eldense
- Girona
- Granada
- Las Palmas
- Leganes
- Mallorca
- Oviedo
- Real Sociedad II
- Sabadell
- Sociedad B
- Sp Gijon
- Tenerife
- Valladolid
Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.