AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Ligue 2 ♂ · Link stały · Historia klubu

Sochaux

35mecze (2 sezon(y) w bazie)
29 %zwycięstwa
1,11gole strzelone / mecz
1494Elo ClubElo
Co to jest?
L'Elo est une note de niveau (comme aux échecs) : elle monte quand une équipe bat plus forte qu'elle, baisse quand elle perd contre plus faible. Autour de 1 500 : niveau moyen européen ; 1 800 et plus : les tout meilleurs clubs. Comparable d'un pays à l'autre.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

NNDDD ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Wszystkie rozgrywki mecze bez zwycięstwa: 10 na wyjeździe mecze bez zwycięstwa: 5 porażki z rzędu: 3
po porażce 0-2 z Reims · 0 Z, 2 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (5 strzelone, 10 stracone)

Zmiany miejsca w tabeli
Co to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.

148121618 J1J5J10J11 1. kolejka (08/08/2026): 18. miejsce, 0 pkt2. kolejka (14/08/2026): 17. miejsce, 1 pkt3. kolejka (21/08/2026): 8. miejsce, 4 pkt4. kolejka (28/08/2026): 9. miejsce, 5 pkt5. kolejka (04/09/2026): 9. miejsce, 6 pkt6. kolejka (12/09/2026): 6. miejsce, 9 pkt7. kolejka (18/09/2026): 7. miejsce, 10 pkt8. kolejka (09/10/2026): 8. miejsce, 11 pkt9. kolejka (17/10/2026): 11. miejsce, 11 pkt10. kolejka (23/10/2026): 12. miejsce, 11 pkt11. kolejka (02/11/2026): 13. miejsce, 11 pkt

13. miejsce po 11. kolejce · najlepsze 6., najgorsze 18. · Porównaj z inną drużyną →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Sochaux

Atak · gole na mecz: 0,80 (0,80 u siebie, 0,80 na wyjeździe) · 10,5 strzałów na mecz, 30% celnych · bez gola w 33% meczów · karne: 0 wykorzystane, niewykorzystane: 1 · najlepszy okres: 0-15. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,00 (1,00 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 44% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 10, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 14,7 · spalone na mecz: 2,3 · żółte: 1,20 i czerwone kartki: 0,20 na mecz (fiches de match, mecze: 10)

Bramkarz · M. Jeannin · obrony: 34, 85% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,67 · ocena 6,9

Trener · Vincent Hognon od 01/08/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 0e et la 15e minute

Forma (API-Football): LDWDDWDDL

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Sochaux

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Composition probable — 4-2-3-1
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Mehdi Jeannin Sochaux · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Sochaux · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Pau FC · 2024-25: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Pau FC · 2023-24: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 40 M. JeanninMathieu Peybernes 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 2025-26: mecze 16, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 3 2024-25: mecze 27, gole 2, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 6 14 M. PeybernesSaad Agouzoul Sochaux · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,4 Auxerre · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Radomiak Radom · 2024-25: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Auxerre · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Auxerre · 2023-24: mecze 16, gole 0, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 97 S. AgouzoulDylan Tavares dos Santos Sochaux · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Sochaux · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Bastia · 2024-25: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,7 Bastia · 2023-24: mecze 26, gole 1, asysty 2, faule 26, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 6,8 42 D. TavaresArthur Vitelli Sochaux · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Sochaux · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sochaux · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sochaux · 2023-24: mecze 28, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 7 Guingamp · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 4 A. VitelliJulien Masson Sochaux · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Sochaux · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Valenciennes · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Valenciennes · 2023-24: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule 45, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,7 23 J. MassonBenjamin Gomel Sochaux · 2026-27: mecze 7, gole 3, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Sochaux · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Nancy · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Nancy · 2023-24: mecze 18, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 3 7 B. GomelJonathan Michel Mexique 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,7 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 15 J. MexiqueYohan Demoncy Sochaux · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Guingamp · 2025-26: mecze 16, gole 1, asysty 3, faule 9, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Reims · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Annecy · 2024-25: mecze 32, gole 7, asysty 5, faule 30, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,2 Paris FC · 2023-24: mecze 15, gole 0, asysty 2, faule 13, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Annecy · 2023-24: mecze 14, gole 1, asysty 2, faule 13, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 7,1 24 Y. DemoncyAxel Landry Nomel Lorng Sochaux · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Stade Lausanne-Ouchy · 2024-25: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2 Valenciennes · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 77 L. NomelKapitbafan Djoco Sochaux · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 1, faule 20, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Sochaux · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Annecy · 2024-25: mecze 33, gole 3, asysty 3, faule 49, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,7 Bastia · 2023-24: mecze 18, gole 0, asysty 2, faule 33, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Annecy · 2023-24: mecze 17, gole 6, asysty 2, faule 33, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 9 K. Djoco
Mehdi Jeannin
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sochaux9000—06,9
2025-26Sochaux200——07,2
2024-25Pau FC500——06,7
2023-24Pau FC200——07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mathieu Peybernes
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278005—07,2
2025-261610——3—
2024-252721——6—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Saad Agouzoul
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sochaux5018—26,4
2025-26Auxerre000——0—
2024-25Radomiak Radom100011—36,9
2024-25Auxerre000——0—
2023-24Auxerre160014—47,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Dylan Tavares dos Santos
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sochaux8008—06,6
2025-26Sochaux—00————
2024-25Bastia7005—1 16,7
2023-24Bastia261226—2 16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Arthur Vitelli
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sochaux3001—07,2
2025-26Sochaux—00————
2024-25Sochaux—00————
2023-24Sochaux2800——7—
2023-24Guingamp000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Julien Masson
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sochaux80016—16,6
2025-26Sochaux—00————
2024-25Valenciennes—00————
2023-24Valenciennes330045—76,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Benjamin Gomel
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sochaux7307—36,9
2025-26Sochaux—00————
2024-25Nancy—00————
2023-24Nancy1820——3—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jonathan Michel Mexique
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277004—05,7
2025-26—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Yohan Demoncy
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sochaux4004—06,7
2025-26Guingamp16139—06,8
2025-26Reims100——06,7
2024-25Annecy327530—87,2
2023-24Paris FC150213—07,1
2023-24Annecy141213—4 17,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Axel Landry Nomel Lorng
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sochaux8004—06,6
2024-25Stade Lausanne-Ouchy900——2—
2023-24Valenciennes000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Kapitbafan Djoco
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sochaux90120—16,5
2025-26Sochaux—00————
2024-25Annecy333 (2 z karnych)349—3 16,7
2023-24Bastia180 (1 z karnych)233—37,0
2023-24Annecy176 (1 z karnych)233—27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (23/10/2026) zachowanych.

Transfery
Co to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.

Przyjścia 38

  • 06/09/2026 Y. DemoncyYohan Demoncy
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Sochaux4004—06,7
    2025-26Guingamp16139—06,8
    2025-26Reims100——06,7
    2024-25Annecy327530—87,2
    2023-24Paris FC150213—07,1
    2023-24Annecy141213—4 17,1

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny od Reims
  • 05/09/2026 Y. DemoncyYohan Demoncy
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Sochaux4004—06,7
    2025-26Guingamp16139—06,8
    2025-26Reims100——06,7
    2024-25Annecy327530—87,2
    2023-24Paris FC150213—07,1
    2023-24Annecy141213—4 17,1

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny od Reims
  • 26/08/2026 L. DeedsonLouicius Don Deedson
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Sochaux4105—06,8
    2025-26Odense—00————
    2024-25Odense—00————
    2023-24Odense308129—56,8

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny od FC Dallas
  • 25/08/2026 L. DeedsonLouicius Don Deedson
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Sochaux4105—06,8
    2025-26Odense—00————
    2024-25Odense—00————
    2023-24Odense308129—56,8

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny od FC Dallas
  • 21/07/2026 S. AgouzoulSaad Agouzoul
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Sochaux5018—26,4
    2025-26Auxerre000——0—
    2024-25Radomiak Radom100011—36,9
    2024-25Auxerre000——0—
    2023-24Auxerre160014—47,0

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny od Auxerre
  • 20/07/2026 S. AgouzoulSaad Agouzoul
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Sochaux5018—26,4
    2025-26Auxerre000——0—
    2024-25Radomiak Radom100011—36,9
    2024-25Auxerre000——0—
    2023-24Auxerre160014—47,0

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny od Auxerre
  • 16/07/2026 L. NomelAxel Landry Nomel Lorng
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Sochaux8004—06,6
    2024-25Stade Lausanne-Ouchy900——2—
    2023-24Valenciennes000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny od Stade Lausanne-Ouchy
  • 30/06/2026 V. LobryVictor Lobry
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Sochaux4002—06,7
    2025-26Amiens141218—16,8
    2024-25Amiens15029—06,8
    2024-25Guingamp—00————
    2023-24Guingamp180023—16,8
    2023-24St Etienne150023—16,8

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny od Amiens
  • 30/06/2026 B. DiawaraB. Diawara
    SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-277017—06,5

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny od Sochaux
  • 30/06/2026 E. CortesE. Cortes

    Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

    Wolny od Olympiakos Piraeus U19
  • 30/06/2026 M. ClairiciaMathis Clairicia
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Sochaux91019—06,5
    2025-26Alverca9002—06,4
    2025-26Bochum9005—06,2

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer od VfL Bochum
  • 30/06/2026 S. BaghdadiSamy Baghdadi
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Sochaux9116—16,6
    2025-26Valenciennes—00————
    2024-25Dunkerque—00————
    2024-25Valenciennes—00————
    2023-24Dunkerque202 (1 z karnych)019—16,6

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer od Valenciennes
  • 29/06/2026 M. MukanyaMarie Gael Mukanya
    SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2024-25300——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wypożyczenie od Colmar
  • 29/06/2026 M. TouréMohamed Touré
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Norwich2111—07,5
    2025-26Randers FC174 (1 z karnych)312—46,8
    2025-26Norwich110——07,0
    2025-26Sochaux1001—16,2
    2024-25Randers FC276 (1 z karnych)319—36,8
    2024-25Sochaux000——0—
    2024-25Paris FC—00————
    2024-25Reims000——0—
    2023-24Paris FC101 (1 z karnych)15—16,6
    2023-24Reims000——0—
    2023-24Valenciennes000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wypożyczenie od Montlouis
  • 29/06/2026 S. BaghdadiSamy Baghdadi
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Sochaux9116—16,6
    2025-26Valenciennes—00————
    2024-25Dunkerque—00————
    2024-25Valenciennes—00————
    2023-24Dunkerque202 (1 z karnych)019—16,6

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer od Valenciennes
  • 29/06/2026 A. SaidiAbderrezzek Saidi
    SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2025-261002—16,6
    2024-25—00————

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wypożyczenie od Unionistas de Salamanca
  • 29/06/2026 L. NomelAxel Landry Nomel Lorng
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Sochaux8004—06,6
    2024-25Stade Lausanne-Ouchy900——2—
    2023-24Valenciennes000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny od Stade Lausanne-Ouchy
  • 01/02/2026 Dalangunypole GomisDalangunypole Gomis

    Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

    Wypożyczenie od Cercle Brugge
  • 28/01/2026 S. LoubaoSolomon Tãkeacãbã Loubao
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Monza000——0—
    2025-26Sochaux—00————
    2024-25Sochaux—00————

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wypożyczenie od Monza
  • 05/01/2026 S. BaghdadiSamy Baghdadi
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Sochaux9116—16,6
    2025-26Valenciennes—00————
    2024-25Dunkerque—00————
    2024-25Valenciennes—00————
    2023-24Dunkerque202 (1 z karnych)019—16,6

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wypożyczenie od Valenciennes
  • 18/12/2025 M. TouréMohamed Touré
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Norwich2111—07,5
    2025-26Randers FC174 (1 z karnych)312—46,8
    2025-26Norwich110——07,0
    2025-26Sochaux1001—16,2
    2024-25Randers FC276 (1 z karnych)319—36,8
    2024-25Sochaux000——0—
    2024-25Paris FC—00————
    2024-25Reims000——0—
    2023-24Paris FC101 (1 z karnych)15—16,6
    2023-24Reims000——0—
    2023-24Valenciennes000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wypożyczenie od Montlouis
  • 25/09/2025 T. BorneThéo Borne
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2024-25Clermont000——0—
    2023-24Clermont000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny od Clermont Foot
  • 31/08/2025 J. VetroJulien Vetro
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Sochaux000——0—
    2025-26Sochaux—00————
    2024-25Dundee1800——07,0
    2024-25Bordeaux—00————
    2023-24Bordeaux13117—06,7

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer od Burnley U21
  • 31/08/2025 P. MendyJules François Roger Joseph Mendy
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Cagliari2103—06,8
    2025-26Cagliari92012—16,6
    2025-26Sochaux2002—06,5
    2024-25Nancy—00————
    2023-24Nancy2500——3—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny od Al Fujairah SC
  • 30/08/2025 P. MendyJules François Roger Joseph Mendy
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Cagliari2103—06,8
    2025-26Cagliari92012—16,6
    2025-26Sochaux2002—06,5
    2024-25Nancy—00————
    2023-24Nancy2500——3—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny od Al Fujairah SC

Odejścia 38

  • 23/07/2026 A. SidibeAlassane Sidibe
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2025-26Arka Gdynia210024—46,6
    2025-26Sochaux1003—06,2
    2024-25Arka Gdynia1910——4—
    2023-24Arka Gdynia1530——4—
    2023-24Atalanta—00————

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wypożyczenie do Gobelins
  • 17/07/2026 A. BoutoutaouAymen Boutoutaou
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2025-26Sochaux—00————
    2024-25Valenciennes—00————
    2023-24Valenciennes264 (1 z karnych)123—17,0

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do FCSB
  • 16/07/2026 A. BoutoutaouAymen Boutoutaou
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2025-26Sochaux—00————
    2024-25Valenciennes—00————
    2023-24Valenciennes264 (1 z karnych)123—17,0

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do FCSB
  • 06/07/2026 A. SaidiAbderrezzek Saidi
    SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2025-261002—16,6
    2024-25—00————

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny do Unionistas de Salamanca
  • 05/07/2026 A. SaidiAbderrezzek Saidi
    SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2025-261002—16,6
    2024-25—00————

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny do Unionistas de Salamanca
  • 01/07/2026 E. DodeE. Dode

    Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

    Wypożyczenie do Gobelins
  • 30/06/2026 Elson MendesElson Mendes Da Silva
    SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2025-26—00————
    2024-25—00————
    2023-24100——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Kasımpaşa
  • 30/06/2026 M. TouréMohamed Touré
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Norwich2111—07,5
    2025-26Randers FC174 (1 z karnych)312—46,8
    2025-26Norwich110——07,0
    2025-26Sochaux1001—16,2
    2024-25Randers FC276 (1 z karnych)319—36,8
    2024-25Sochaux000——0—
    2024-25Paris FC—00————
    2024-25Reims000——0—
    2023-24Paris FC101 (1 z karnych)15—16,6
    2023-24Reims000——0—
    2023-24Valenciennes000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny do UNA Strassen
  • 29/06/2026 Elson MendesElson Mendes Da Silva
    SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2025-26—00————
    2024-25—00————
    2023-24100——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Kasımpaşa
  • 29/06/2026 M. TouréMohamed Touré
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Norwich2111—07,5
    2025-26Randers FC174 (1 z karnych)312—46,8
    2025-26Norwich110——07,0
    2025-26Sochaux1001—16,2
    2024-25Randers FC276 (1 z karnych)319—36,8
    2024-25Sochaux000——0—
    2024-25Paris FC—00————
    2024-25Reims000——0—
    2023-24Paris FC101 (1 z karnych)15—16,6
    2023-24Reims000——0—
    2023-24Valenciennes000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny do UNA Strassen
  • 29/06/2026 P. MendyJules François Roger Joseph Mendy
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Cagliari2103—06,8
    2025-26Cagliari92012—16,6
    2025-26Sochaux2002—06,5
    2024-25Nancy—00————
    2023-24Nancy2500——3—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny do Mendy Prince
  • 29/06/2026 S. BaghdadiSamy Baghdadi
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Sochaux9116—16,6
    2025-26Valenciennes—00————
    2024-25Dunkerque—00————
    2024-25Valenciennes—00————
    2023-24Dunkerque202 (1 z karnych)019—16,6

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wypożyczenie do Valenciennes
  • 29/06/2026 S. LoubaoSolomon Tãkeacãbã Loubao
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Monza000——0—
    2025-26Sochaux—00————
    2024-25Sochaux—00————

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wypożyczenie do Monza
  • 11/02/2026 T. BorneThéo Borne
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2024-25Clermont000——0—
    2023-24Clermont000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do České Budějovice
  • 10/02/2026 T. BorneThéo Borne
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2024-25Clermont000——0—
    2023-24Clermont000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do České Budějovice
  • 01/02/2026 A. SaidiAbderrezzek Saidi
    SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2025-261002—16,6
    2024-25—00————

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wypożyczenie do Unionistas de Salamanca
  • 27/01/2026 S. LoubaoSolomon Tãkeacãbã Loubao
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Monza000——0—
    2025-26Sochaux—00————
    2024-25Sochaux—00————

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Monza
  • 26/01/2026 S. LoubaoSolomon Tãkeacãbã Loubao
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Monza000——0—
    2025-26Sochaux—00————
    2024-25Sochaux—00————

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Monza
  • 25/01/2026 V. JosephVictor Joseph
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2025-26Blackburn000——0—
    2025-26Blackburn Rovers FC000——0—
    2025-26Sochaux—00————
    2024-25Sochaux—00————

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Marseille II
  • 31/12/2025 M. LecolierMartin Lecolier
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Boulogne100——06,3
    2025-26Boulogne163111—16,6
    2025-26Sochaux—00————
    2024-25Sochaux—00————
    2023-24Sochaux—00————

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Boulogne
  • 30/12/2025 M. LecolierMartin Lecolier
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Boulogne100——06,3
    2025-26Boulogne163111—16,6
    2025-26Sochaux—00————
    2024-25Sochaux—00————
    2023-24Sochaux—00————

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Boulogne
  • 14/09/2025 M. TouréMohamed Touré
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Norwich2111—07,5
    2025-26Randers FC174 (1 z karnych)312—46,8
    2025-26Norwich110——07,0
    2025-26Sochaux1001—16,2
    2024-25Randers FC276 (1 z karnych)319—36,8
    2024-25Sochaux000——0—
    2024-25Paris FC—00————
    2024-25Reims000——0—
    2023-24Paris FC101 (1 z karnych)15—16,6
    2023-24Reims000——0—
    2023-24Valenciennes000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wypożyczenie do Montlouis
  • 02/09/2025 C. JeanCorentin Jean
    SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2024-252331——56,7

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Chateauroux
  • 01/09/2025 S. BenchammaSamy Benchamma
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Rodez200——06,4
    2025-26Rodez304111—36,7
    2025-26Sochaux200——06,6
    2024-25Sochaux200——06,6

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Rodez
  • 31/08/2025 S. BenchammaSamy Benchamma
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Rodez200——06,4
    2025-26Rodez304111—36,7
    2025-26Sochaux200——06,6
    2024-25Sochaux200——06,6

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Rodez

Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 25/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.

W prasie
Co to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.

Najbliższe mecze

Ostatnie mecze

DataMeczWynik
02/11/2026Reims – Sochaux2 – 0
23/10/2026Sochaux – Annecy1 – 3
17/10/2026Metz – Sochaux3 – 2
09/10/2026Sochaux – Boulogne1 – 1
18/09/2026Laval – Sochaux1 – 1
12/09/2026Sochaux – Nantes1 – 0
04/09/2026Pau FC – Sochaux1 – 1
28/08/2026Clermont – Sochaux0 – 0
21/08/2026Sochaux – Guingamp1 – 0
14/08/2026Red Star – Sochaux0 – 0
08/08/2026Sochaux – St Etienne0 – 3
02/06/2023Nimes – Sochaux3 – 1
26/05/2023Sochaux – Metz0 – 1
20/05/2023Paris FC – Sochaux2 – 1
13/05/2023Sochaux – Guingamp0 – 1

Występy zawodników
Co to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.

#ZawodnikPozycjaWiekMeczeW podstawowym składzieMinutyGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcenaStatus
26E. N'GattaE. N'Gatta
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279007—16,7
2025-261001—06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca1999810007—16,7podstawowy skład
40M. JeanninMehdi Jeannin
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sochaux9000—06,9
2025-26Sochaux200——07,2
2024-25Pau FC500——06,7
2023-24Pau FC200——07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bramkarz3499810000—06,9podstawowy skład
23J. MassonJulien Masson
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sochaux80016—16,6
2025-26Sochaux—00————
2024-25Valenciennes—00————
2023-24Valenciennes330045—76,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik27887070016—16,6podstawowy skład
14M. PeybernesMathieu Peybernes
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278005—07,2
2025-261610——3—
2024-252721——6—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca3588692005—07,2podstawowy skład
77L. NomelAxel Landry Nomel Lorng
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sochaux8004—06,6
2024-25Stade Lausanne-Ouchy900——2—
2023-24Valenciennes000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2887517004—06,6rotacja
3D. GomisDalangunypole Gomis
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sochaux7003—06,7
2026-27Guingamp7214—3 16,7
2025-26Guingamp1001—08,2
2025-26Cercle Brugge000——06,3
2024-25Guingamp201016—1 17,1
2024-25Sochaux100——0—
2024-25Cercle Brugge000——0—
2023-24Guingamp292135—6 17,0
2023-24Sochaux2100——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca2176528003—06,7rotacja
7B. GomelBenjamin Gomel
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sochaux7307—36,9
2025-26Sochaux—00————
2024-25Nancy—00————
2023-24Nancy1820——3—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2776485307—36,9rotacja
9K. DjocoKapitbafan Djoco
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sochaux90120—16,5
2025-26Sochaux—00————
2024-25Annecy333 (2 z karnych)349—3 16,7
2023-24Bastia180 (1 z karnych)233—37,0
2023-24Annecy176 (1 z karnych)233—27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik30954370120—16,5rotacja
5S. BaghdadiSamy Baghdadi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sochaux9116—16,6
2025-26Valenciennes—00————
2024-25Dunkerque—00————
2024-25Valenciennes—00————
2023-24Dunkerque202 (1 z karnych)019—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik2895422116—16,6rotacja
21B. DiawaraB. Diawara
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277017—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik1775500017—06,5rotacja
91M. ClairiciaMathis Clairicia
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sochaux91019—06,5
2025-26Alverca9002—06,4
2025-26Bochum9005—06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik23944281019—06,5rotacja
10B. FofanaBoubacar Fofana
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sochaux9107—06,5
2025-26Sochaux—00————
2024-25FC Winterthur15007—16,5
2023-24FC Winterthur200——0—
2023-24Servette FC200——06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik2794340107—06,5rotacja
17B. YoussoufBendjaloud Salmata Youssouf
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sochaux5011—07,1
2025-26Sochaux—00————
2024-25Dunkerque10015—26,7
2023-24Dunkerque372619—46,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca3154394011—07,1rezerwowy
97S. AgouzoulSaad Agouzoul
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sochaux5018—26,4
2025-26Auxerre000——0—
2024-25Radomiak Radom100011—36,9
2024-25Auxerre000——0—
2023-24Auxerre160014—47,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca2854322018—26,4rezerwowy
42Dylan TavaresDylan Tavares dos Santos
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sochaux8008—06,6
2025-26Sochaux—00————
2024-25Bastia7005—1 16,7
2023-24Bastia261226—2 16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca2983353008—06,6rotacja
15J. MexiqueJonathan Michel Mexique
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277004—05,7
2025-26—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik3073308004—05,7rotacja
19V. LobryVictor Lobry
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sochaux4002—06,7
2025-26Amiens141218—16,8
2024-25Amiens15029—06,8
2024-25Guingamp—00————
2023-24Guingamp180023—16,8
2023-24St Etienne150023—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik3043226002—06,7rezerwowy
24Y. DemoncyYohan Demoncy
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sochaux4004—06,7
2025-26Guingamp16139—06,8
2025-26Reims100——06,7
2024-25Annecy327530—87,2
2023-24Paris FC150213—07,1
2023-24Annecy141213—4 17,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2943222004—06,7rezerwowy
4A. VitelliArthur Vitelli
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sochaux3001—07,2
2025-26Sochaux—00————
2024-25Sochaux—00————
2023-24Sochaux2800——7—
2023-24Guingamp000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca2532196001—07,2rezerwowy
11L. DeedsonLouicius Don Deedson
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sochaux4105—06,8
2025-26Odense—00————
2024-25Odense—00————
2023-24Odense308129—56,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik2441161105—06,8rezerwowy
44N. K. MouyemaN. K. Mouyema
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273000—00,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik20300000—00rezerwowy
30A. PierreAlexandre Pierre
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sochaux0000—00,0
2025-26Sochaux—00————
2024-25Sochaux000——0—
2024-25Strasbourg—00————
2023-24Sochaux—00————
2023-24Strasbourg000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bramkarz24000000—00niewykorzystany
8H. BayanginisaHonoré Bayanginisa
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27000——0—
2025-26—00————
2024-25000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik1900—00——0—niewykorzystany
47J. VetroJulien Vetro
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sochaux000——0—
2025-26Sochaux—00————
2024-25Dundee1800——07,0
2024-25Bordeaux—00————
2023-24Bordeaux13117—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik2100—00——0—niewykorzystany
16M. Schubler-LecartMathis Schübler-Lecart
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bramkarz1900—00——0—niewykorzystany
2Mohamed ToureMohamed Toure
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27000——0—
2025-26100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik2000—00——0—niewykorzystany
25P. DiopPape Demba Diop
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Strasbourg7007—26,8
2026-27Sochaux000——0—
2025-26Nurnberg10006—26,7
2025-26Toulouse4004—27,1
2025-26Strasbourg—00————
2024-25Waregem286532—77,5
2024-25Zulte Waregem286532—77,5
2023-24Zulte Waregem6117—17,4
2023-24Waregem6117—17,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2000—00——0—niewykorzystany
92Victor MonthieuVictor Monthieu
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27000——0—
2025-26000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik1700—00——0—niewykorzystany
21E. CortesE. Cortes

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Napastnik19—————————

Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.

Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 11

Odeszli w trakcie sezonu 1

Zawodnicy, którzy grali w Sochaux w tym sezonie i nie są już w kadrze: ich liczby zdobyte tutaj zostają tutaj, te z nowego klubu są na jego stronie.

ZawodnikPozycjaMeczeW podstawowym składzieMinutyGoleAsystyOcena
N. Kotto Kotto MouyemaNapastnik0031006,6

Historia bezpośrednich meczów

Wszystkie mecze Sochaux przeciwko:

Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13