Bundesliga autrichienne ♂ · Link stały · Historia klubu
WSG Wattens
Co to jest?
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
NDDVN ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wszystkie rozgrywki mecze bez zwycięstwa: 6 u siebie
po remisie 1-1 z Grazer AK · 1 Z, 2 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (6 strzelone, 8 stracone)
Zmiany miejsca w tabeliCo to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Co to jest?
7. miejsce po 10. kolejce · najlepsze 4., najgorsze 11. · Porównaj z inną drużyną →
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
WSG Wattens
Atak · gole na mecz: 1,30 (1,00 u siebie, 1,60 na wyjeździe) · 12,1 strzałów na mecz, 33% celnych · bez gola w 22% meczów · karne: 2 wykorzystane, niewykorzystane: 1 · najlepszy okres: 31-45. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,60 (2,00 u siebie, 1,20 na wyjeździe) · 33% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 14, czerwone: 0
Dyscyplina · faule na mecz: 11,3 · spalone na mecz: 1,4 · żółte: 2,00 i czerwone kartki: 0,40 na mecz (fiches de match, mecze: 39)
Bramkarz · S. Hamzić · obrony: 35, 71% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,56 · ocena 7,0
Trener · Philipp Semlic od 01/07/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (także 4-1-3-2 ×1, 4-2-2-2 ×1)
Forma (API-Football): DLLWWDLLW
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
WSG Wattens
Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.
Composition probable — 4-2-3-1Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | WSG Wattens | 9 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,0 |
| 2026-27 | Bosnia & Herzegovina | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2025-26 | Salzburg | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Salzburg | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Marco Boras| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 0 | 1 | 8 | — | 2 | 7,1 |
| 2025-26 | 30 | 2 | 3 | 38 | — | 9 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
David Gugganig| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 0 | 0 | 13 | — | 2 | 6,8 |
| 2025-26 | 16 | 0 | 0 | 17 | — | 2 | 6,5 |
| 2024-25 | 24 | 1 | 1 | 18 | — | 4 | 6,9 |
| 2023-24 | 22 | 0 | 1 | 14 | — | 6 1 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Moritz Oswald| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | WSG Wattens | 6 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 7,1 |
| 2026-27 | SK Rapid | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2026-27 | Rapid Vienna | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Altach | 18 | 0 | 0 | 18 | — | 2 | 6,5 |
| 2025-26 | Rapid Vienna | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | SK Rapid | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Rapid Vienna | 28 | 1 | 0 | 12 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | SK Rapid | 28 | 1 | 0 | 12 | — | 0 | 6,8 |
| 2023-24 | Rapid Vienna | 28 | 0 | 2 | 20 | — | 0 | 6,8 |
| 2023-24 | SK Rapid | 28 | 0 | 2 | 20 | — | 0 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
David Kubatta| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | WSG Wattens | 6 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | WSG Wattens | 25 | 1 | 1 | 17 | — | 8 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Dresden | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Dynamo Dresden | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Dynamo Dresden | 11 | 0 | 0 | 2 | — | 2 | 6,7 |
| 2024-25 | Dresden | 11 | 0 | 0 | 2 | — | 2 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Thomas Goiginger| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | WSG Wattens | 9 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | BW Linz | 18 | 1 | 2 | 15 | — | 4 | 6,7 |
| 2024-25 | BW Linz | 25 | 2 | 4 | 17 | — | 3 | 7,0 |
| 2024-25 | Osnabruck | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | LASK | 12 | 2 (1 z karnych) | 2 | 4 | — | 0 | 6,9 |
| 2023-24 | Osnabruck | 9 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Marc Striednig| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 1 | 0 | 14 | — | 2 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Murat Şatin| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | WSG Wattens | 9 | 1 (1 z karnych) | 0 | 2 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Grazer AK | 28 | 2 | 2 | 20 | — | 4 | 6,6 |
| 2024-25 | Grazer AK | 29 | 0 | 4 | 29 | — | 4 | 7,0 |
| 2023-24 | Grazer AK | 13 | 1 | 0 | — | — | 1 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Matthäus Taferner| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | WSG Wattens | 5 | 0 | 2 | 4 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | WSG Wattens | 26 | 1 | 2 | 39 | — | 6 | 7,1 |
| 2024-25 | WSG Wattens | 27 | 1 | 3 | 43 | — | 9 1 | 7,1 |
| 2023-24 | WSG Wattens | 29 | 1 | 3 | 47 | — | 8 | 7,3 |
| 2023-24 | Wolfsberger AC | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Moritz Wels| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | WSG Wattens | 4 | 1 | 0 | 6 | — | 0 | 6,7 |
| 2026-27 | Austria Vienna | 4 | 1 | 0 | 5 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | WSG Wattens | 30 | 5 | 2 | 37 | — | 6 | 6,7 |
| 2025-26 | Austria Vienna | 5 | 2 | 0 | 9 | — | 2 | 7,0 |
| 2024-25 | Austria Vienna | 18 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 6,4 |
| 2023-24 | Austria Vienna | 15 | 0 | 0 | 14 | — | 5 2 | 6,2 |
| 2023-24 | Sturm Graz | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Husein Balić| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | WSG Wattens | 8 | 1 | 0 | 4 | — | 0 | 5,8 |
| 2023-24 | LASK | 5 | 1 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 11 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.
TransferyCo to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Co to jest?
Przyjścia 26
- 02/09/2026 M. WelsMoritz Wels
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 WSG Wattens 4 1 0 6 — 0 6,7 2026-27 Austria Vienna 4 1 0 5 — 0 6,8 2025-26 WSG Wattens 30 5 2 37 — 6 6,7 2025-26 Austria Vienna 5 2 0 9 — 2 7,0 2024-25 Austria Vienna 18 0 0 6 — 0 6,4 2023-24 Austria Vienna 15 0 0 14 — 5 2 6,2 2023-24 Sturm Graz 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Austria Vienna - 01/09/2026 M. WelsMoritz Wels
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 WSG Wattens 4 1 0 6 — 0 6,7 2026-27 Austria Vienna 4 1 0 5 — 0 6,8 2025-26 WSG Wattens 30 5 2 37 — 6 6,7 2025-26 Austria Vienna 5 2 0 9 — 2 7,0 2024-25 Austria Vienna 18 0 0 6 — 0 6,4 2023-24 Austria Vienna 15 0 0 14 — 5 2 6,2 2023-24 Sturm Graz 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Austria Vienna - 23/08/2026 M. OswaldMoritz Oswald
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 WSG Wattens 6 0 0 3 — 1 7,1 2026-27 SK Rapid 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Rapid Vienna 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Altach 18 0 0 18 — 2 6,5 2025-26 Rapid Vienna 2 0 0 2 — 0 6,6 2025-26 SK Rapid 2 0 0 2 — 0 6,6 2024-25 Rapid Vienna 28 1 0 12 — 0 6,8 2024-25 SK Rapid 28 1 0 12 — 0 6,8 2023-24 Rapid Vienna 28 0 2 20 — 0 6,8 2023-24 SK Rapid 28 0 2 20 — 0 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Rapid Vienna - 30/07/2026 T. GoigingerThomas Goiginger
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 WSG Wattens 9 0 1 1 — 0 6,7 2025-26 BW Linz 18 1 2 15 — 4 6,7 2024-25 BW Linz 25 2 4 17 — 3 7,0 2024-25 Osnabruck 0 0 0 — — 0 — 2023-24 LASK 12 2 (1 z karnych) 2 4 — 0 6,9 2023-24 Osnabruck 9 0 0 2 — 1 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od FC BW Linz - 12/07/2026 H. BalićHusein Balić
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 WSG Wattens 8 1 0 4 — 0 5,8 2023-24 LASK 5 1 0 — — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od ŁKS Łódź - 02/07/2026 M. ŞatinMurat Şatin
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 WSG Wattens 9 1 (1 z karnych) 0 2 — 0 6,8 2025-26 Grazer AK 28 2 2 20 — 4 6,6 2024-25 Grazer AK 29 0 4 29 — 4 7,0 2023-24 Grazer AK 13 1 0 — — 1 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Grazer AK - 01/07/2026 M. ŞatinMurat Şatin
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 WSG Wattens 9 1 (1 z karnych) 0 2 — 0 6,8 2025-26 Grazer AK 28 2 2 20 — 4 6,6 2024-25 Grazer AK 29 0 4 29 — 4 7,0 2023-24 Grazer AK 13 1 0 — — 1 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Grazer AK - 30/06/2026 M. OlakigbeMichael Oluwakorede Olakigbe
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 WSG Wattens 9 2 2 2 — 1 6,8 2023-24 Brentford 8 0 0 2 — 0 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Brentford - 30/06/2026 Marc StriednigMarc Striednig
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 8 1 0 14 — 2 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Red Bull Salzburg - 30/06/2026 N. ČelićNemanja Čelić
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 WSG Wattens 6 0 0 2 — 1 5,5 2024-25 Ried 23 0 0 — — 6 — 2023-24 Ried 22 0 0 — — 9 — 2023-24 Darmstadt 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od SKN ST. Polten - 30/06/2026 Felix LibisellerFelix Libiseller
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer od WSG Wattens - 30/06/2026 Julian MargreiterJulian Margreiter
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer od Wildschonau - 29/06/2026 N. ČelićNemanja Čelić
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 WSG Wattens 6 0 0 2 — 1 5,5 2024-25 Ried 23 0 0 — — 6 — 2023-24 Ried 22 0 0 — — 9 — 2023-24 Darmstadt 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od SKN ST. Polten - 25/06/2026 Clemens KerschbaumerClemens Kerschbaumer
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer od WSG Wattens - 25/06/2026 D. MurrayDrew Murray
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 WSG Wattens 8 1 0 5 — 2 6,0 2026-27 Celtic 1 0 0 1 — 0 3,1 2025-26 Celtic 4 0 0 2 — 0 7,1 2024-25 Celtic 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Portsmouth — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od SC Freiburg - 25/06/2026 Giorgi BedianashviliGiorgi Bedianashvili
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 1 0 0 1 — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od WSG Wattens - 25/06/2026 S. HamzićSalko Hamzić
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 WSG Wattens 9 0 0 0 — 0 7,0 2026-27 Bosnia & Herzegovina 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Salzburg 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Salzburg 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Red Bull Salzburg - 24/06/2026 D. MurrayDrew Murray
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 WSG Wattens 8 1 0 5 — 2 6,0 2026-27 Celtic 1 0 0 1 — 0 3,1 2025-26 Celtic 4 0 0 2 — 0 7,1 2024-25 Celtic 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Portsmouth — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od SC Freiburg - 27/10/2025 CielCiel
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie od CSA - 01/10/2025 N. FrederiksenNikolai Baden Frederiksen
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 WSG Wattens 9 3 (1 z karnych) 0 4 — 0 6,9 2025-26 WSG Wattens 25 9 3 19 — 4 7,0 2024-25 Lyngby 1 0 0 1 — 0 6,7 2023-24 A. Lustenau 10 0 0 6 — 2 6,5 2023-24 Lyngby 1 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Lyngby - 04/09/2025 D. KubattaDavid Kubatta
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 WSG Wattens 6 1 0 3 — 0 6,6 2025-26 WSG Wattens 25 1 1 17 — 8 1 6,7 2025-26 Dresden 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Dynamo Dresden 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Dynamo Dresden 11 0 0 2 — 2 6,7 2024-25 Dresden 11 0 0 2 — 2 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Dynamo Dresden - 03/09/2025 D. KubattaDavid Kubatta
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 WSG Wattens 6 1 0 3 — 0 6,6 2025-26 WSG Wattens 25 1 1 17 — 8 1 6,7 2025-26 Dresden 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Dynamo Dresden 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Dynamo Dresden 11 0 0 2 — 2 6,7 2024-25 Dresden 11 0 0 2 — 2 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Dynamo Dresden - 30/08/2025 N. FrederiksenNikolai Baden Frederiksen
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 WSG Wattens 9 3 (1 z karnych) 0 4 — 0 6,9 2025-26 WSG Wattens 25 9 3 19 — 4 7,0 2024-25 Lyngby 1 0 0 1 — 0 6,7 2023-24 A. Lustenau 10 0 0 6 — 2 6,5 2023-24 Lyngby 1 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Lyngby - 22/07/2025 Ademola Oladipupo Ola-AdebomiAdemola Oladipupo Ola-Adebomi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 WSG Wattens 2 0 0 2 — 0 6,6 2025-26 WSG Wattens 24 3 2 49 — 5 6,5 2024-25 Beveren 8 0 0 14 — 4 6,7 2024-25 Crystal Palace — 0 0 — — — — 2023-24 Crystal Palace 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Crystal Palace - 15/07/2025 M. BorasMarco Boras
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 9 0 1 8 — 2 7,1 2025-26 30 2 3 38 — 9 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od NK Slaven Belupo
Odejścia 32
- 13/09/2026 J. NaschbergerJohannes Naschberger
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Altach 3 0 0 1 — 0 6,6 2025-26 WSG Wattens 30 0 1 18 — 5 6,7 2024-25 WSG Wattens 32 2 0 14 — 2 6,8 2023-24 WSG Wattens 23 0 0 8 — 3 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do SCR Altach - 07/09/2026 V. MüllerValentino Müller
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Austria Vienna 4 0 0 0 — 0 6,7 2025-26 WSG Wattens 1 1 0 — — 0 7,3 2025-26 Aalborg — 0 0 — — — — 2024-25 WSG Wattens 32 4 (2 z karnych) 3 19 — 4 7,0 2024-25 Aalborg 30 0 0 — — 1 6,9 2023-24 WSG Wattens 15 0 0 11 — 2 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Austria Vienna - 02/09/2026 Ademola Oladipupo Ola-AdebomiAdemola Oladipupo Ola-Adebomi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 WSG Wattens 2 0 0 2 — 0 6,6 2025-26 WSG Wattens 24 3 2 49 — 5 6,5 2024-25 Beveren 8 0 0 14 — 4 6,7 2024-25 Crystal Palace — 0 0 — — — — 2023-24 Crystal Palace 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Lokeren-Temse - 01/09/2026 Ademola Oladipupo Ola-AdebomiAdemola Oladipupo Ola-Adebomi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 WSG Wattens 2 0 0 2 — 0 6,6 2025-26 WSG Wattens 24 3 2 49 — 5 6,5 2024-25 Beveren 8 0 0 14 — 4 6,7 2024-25 Crystal Palace — 0 0 — — — — 2023-24 Crystal Palace 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Lokeren-Temse - 19/07/2026 J. LawrenceJamie Lawrence
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Oud-Heverlee Leuven 5 0 0 12 — 2 6,8 2025-26 WSG Wattens 32 2 0 25 — 5 6,9 2025-26 Almere City 2 0 0 1 — 0 6,2 2024-25 WSG Wattens 28 3 1 23 — 7 7,3 2024-25 Almere City 26 0 1 16 — 0 6,7 2024-25 Nurnberg 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Magdeburg 11 0 0 7 — 2 6,5 2023-24 Nurnberg 3 0 0 2 — 0 6,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do OH Leuven - 30/06/2026 C. HuetzC. Huetz
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie do Austria Salzburg - 30/06/2026 Lukas SchweighoferLukas Schweighofer
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 1 0 0 — — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Austria Salzburg - 30/06/2026 T. AnselmTobias Anselm
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 WSG Wattens 19 1 1 3 — 0 6,4 2024-25 WSG Wattens 20 2 0 2 — 1 6,6 2024-25 LASK — 0 0 — — — — 2023-24 LASK 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do First Vienna - 30/06/2026 T. GerisThomas Geris
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 1 — 0 6,7 2024-25 21 0 0 2 — 0 6,6 2023-24 15 0 0 5 — 1 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Floridsdorfer AC - 30/06/2026 Y. VötterYannick Vötter
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 20 0 0 7 — 3 6,5 2024-25 15 0 0 2 — 1 6,6 2023-24 4 0 0 2 — 0 6,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do SKU Amstetten - 29/06/2026 A. StejskalAdam Stejskal
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 WSG Wattens 31 0 0 1 — 1 6,6 2024-25 WSG Wattens 32 0 0 — — 3 6,9 2023-24 WSG Wattens 32 0 0 3 — 2 1 6,9 2023-24 Salzburg 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Stejskal Adam - 29/06/2026 B. BöckleBenjamin Böckle
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Altach 9 1 3 5 — 0 7,0 2025-26 WSG Wattens 29 2 2 12 — 3 6,9 2024-25 Rapid Vienna 17 0 1 3 — 2 6,8 2024-25 SK Rapid 17 0 1 3 — 2 6,8 2023-24 Preußen Münster 27 0 0 0 — 2 6,7 2023-24 Fortuna Dusseldorf 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Rapid Vienna - 29/06/2026 J. LawrenceJamie Lawrence
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Oud-Heverlee Leuven 5 0 0 12 — 2 6,8 2025-26 WSG Wattens 32 2 0 25 — 5 6,9 2025-26 Almere City 2 0 0 1 — 0 6,2 2024-25 WSG Wattens 28 3 1 23 — 7 7,3 2024-25 Almere City 26 0 1 16 — 0 6,7 2024-25 Nurnberg 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Magdeburg 11 0 0 7 — 2 6,5 2023-24 Nurnberg 3 0 0 2 — 0 6,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Lawrence Jamie - 29/06/2026 J. NaschbergerJohannes Naschberger
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Altach 3 0 0 1 — 0 6,6 2025-26 WSG Wattens 30 0 1 18 — 5 6,7 2024-25 WSG Wattens 32 2 0 14 — 2 6,8 2023-24 WSG Wattens 23 0 0 8 — 3 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Naschberger Johannes - 29/06/2026 L. SulzbacherLukas Sulzbacher
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 12 0 2 9 — 1 6,9 2024-25 18 0 0 19 — 6 6,8 2023-24 30 1 0 34 — 6 1 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Sulzbacher Lukas - 29/06/2026 M. TafernerMatthäus Taferner
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 WSG Wattens 5 0 2 4 — 0 7,0 2025-26 WSG Wattens 26 1 2 39 — 6 7,1 2024-25 WSG Wattens 27 1 3 43 — 9 1 7,1 2023-24 WSG Wattens 29 1 3 47 — 8 7,3 2023-24 Wolfsberger AC — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Taferner Matthaus - 29/06/2026 M. WelsMoritz Wels
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 WSG Wattens 4 1 0 6 — 0 6,7 2026-27 Austria Vienna 4 1 0 5 — 0 6,8 2025-26 WSG Wattens 30 5 2 37 — 6 6,7 2025-26 Austria Vienna 5 2 0 9 — 2 7,0 2024-25 Austria Vienna 18 0 0 6 — 0 6,4 2023-24 Austria Vienna 15 0 0 14 — 5 2 6,2 2023-24 Sturm Graz 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Austria Vienna - 29/06/2026 P. SchermerPaul Schermer
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 15 0 0 — — 0 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Kufstein - 29/06/2026 T. AnselmTobias Anselm
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 WSG Wattens 19 1 1 3 — 0 6,4 2024-25 WSG Wattens 20 2 0 2 — 1 6,6 2024-25 LASK — 0 0 — — — — 2023-24 LASK 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do First Vienna - 29/06/2026 V. MüllerValentino Müller
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Austria Vienna 4 0 0 0 — 0 6,7 2025-26 WSG Wattens 1 1 0 — — 0 7,3 2025-26 Aalborg — 0 0 — — — — 2024-25 WSG Wattens 32 4 (2 z karnych) 3 19 — 4 7,0 2024-25 Aalborg 30 0 0 — — 1 6,9 2023-24 WSG Wattens 15 0 0 11 — 2 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Muller Valentino - 29/06/2026 Y. VötterYannick Vötter
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 20 0 0 7 — 3 6,5 2024-25 15 0 0 2 — 1 6,6 2023-24 4 0 0 2 — 0 6,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do SKU Amstetten - 14/01/2026 F. RiederFabian Rieder
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Switzerland 5 0 0 3 — 0 6,6 2026-27 Augsburg 1 0 0 2 — 0 6,6 2025-26 Rennes 3 0 0 2 — 0 6,3 2025-26 Stuttgart 1 0 0 — — 0 6,5 2025-26 Augsburg 1 0 0 2 — 0 6,2 2025-26 WSG Wattens 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Stuttgart 21 1 3 14 — 1 6,7 2024-25 WSG Wattens 10 0 0 6 — 2 6,6 2024-25 Rennes — 0 0 — — — — 2024-25 Wolfsberger AC 0 0 0 6 — 0 6,6 2023-24 Wolfsberger AC 22 1 1 13 — 2 6,7 2023-24 Rennes 15 1 0 10 — 0 6,7 2023-24 Young Boys 3 1 1 6 — 0 7,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Austria Salzburg - 13/01/2026 F. RiederFabian Rieder
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Switzerland 5 0 0 3 — 0 6,6 2026-27 Augsburg 1 0 0 2 — 0 6,6 2025-26 Rennes 3 0 0 2 — 0 6,3 2025-26 Stuttgart 1 0 0 — — 0 6,5 2025-26 Augsburg 1 0 0 2 — 0 6,2 2025-26 WSG Wattens 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Stuttgart 21 1 3 14 — 1 6,7 2024-25 WSG Wattens 10 0 0 6 — 2 6,6 2024-25 Rennes — 0 0 — — — — 2024-25 Wolfsberger AC 0 0 0 6 — 0 6,6 2023-24 Wolfsberger AC 22 1 1 13 — 2 6,7 2023-24 Rennes 15 1 0 10 — 0 6,7 2023-24 Young Boys 3 1 1 6 — 0 7,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Austria Salzburg - 10/01/2026 F. RiederFabian Rieder
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Switzerland 5 0 0 3 — 0 6,6 2026-27 Augsburg 1 0 0 2 — 0 6,6 2025-26 Rennes 3 0 0 2 — 0 6,3 2025-26 Stuttgart 1 0 0 — — 0 6,5 2025-26 Augsburg 1 0 0 2 — 0 6,2 2025-26 WSG Wattens 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Stuttgart 21 1 3 14 — 1 6,7 2024-25 WSG Wattens 10 0 0 6 — 2 6,6 2024-25 Rennes — 0 0 — — — — 2024-25 Wolfsberger AC 0 0 0 6 — 0 6,6 2023-24 Wolfsberger AC 22 1 1 13 — 2 6,7 2023-24 Rennes 15 1 0 10 — 0 6,7 2023-24 Young Boys 3 1 1 6 — 0 7,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Rieder Florian - 22/08/2025 Mahamadou DiarraMahamadou Diarra
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 2 0 1 3 — 0 7,0 2024-25 28 3 1 19 — 5 6,7 2023-24 22 4 1 33 — 6 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do FC WIL 1900
Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 24/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.
Najbliższe mecze
Austria Vienna 431 25N 322 Bundesliga autrichienne ♂ · sob. 17:00 WSG Wattens
A. Lustenau 511 25N 242 Bundesliga autrichienne ♂ · niedz. 14:30 Sturm Graz
WSG Wattens nadchodzące Bundesliga autrichienne ♂ · niedz. 14:30 Ried
WSG Wattens nadchodzące Bundesliga autrichienne ♂ · sob. 17:00 WSG Wattens
Altach nadchodzące Bundesliga autrichienne ♂ · sob. 17:00 WSG Wattens
LASK nadchodzące Bundesliga autrichienne ♂ · sob. 17:00 Grazer AK
WSG Wattens nadchodzące Bundesliga autrichienne ♂ · sob. 17:00 WSG Wattens
SK Rapid nadchodzące
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 24/10/2026 | WSG Wattens – Grazer AK | 1 – 1 |
| 18/10/2026 | Wolfsberger AC – WSG Wattens | 0 – 2 |
| 10/10/2026 | WSG Wattens – Ried | 1 – 2 |
| 18/09/2026 | SK Rapid – WSG Wattens | 3 – 0 |
| 13/09/2026 | WSG Wattens – Hartberg | 2 – 2 |
| 02/09/2026 | Austria Vienna – WSG Wattens | 0 – 1 |
| 28/08/2026 | A. Lustenau – WSG Wattens | 0 – 4 |
| 16/08/2026 | WSG Wattens – Salzburg | 0 – 3 |
| 07/08/2026 | Altach – WSG Wattens | 3 – 1 |
| 01/08/2026 | WSG Wattens – Sturm Graz | 1 – 1 |
| 16/05/2026 | Wolfsberger AC – WSG Wattens | 2 – 0 |
| 09/05/2026 | WSG Wattens – BW Linz | 1 – 1 |
| 02/05/2026 | Grazer AK – WSG Wattens | 4 – 0 |
| 25/04/2026 | WSG Wattens – Ried | 1 – 0 |
| 21/04/2026 | Altach – WSG Wattens | 0 – 0 |
Występy zawodnikówCo to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Co to jest?
| # | Zawodnik | Pozycja | Wiek | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | S. HamzićSalko Hamzić
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 19 | 9 | 9 | 810 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | M. BorasMarco Boras
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 24 | 9 | 9 | 805 | 0 | 1 | 8 | — | 2 | 7,1 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | M. OlakigbeMichael Oluwakorede Olakigbe
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 21 | 9 | 9 | 737 | 2 | 2 | 2 | — | 1 | 6,8 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | N. FrederiksenNikolai Baden Frederiksen
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 25 | 9 | 8 | 578 | 3 | 0 | 4 | — | 0 | 6,9 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | D. MurrayDrew Murray
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 20 | 8 | 8 | 717 | 1 | 0 | 5 | — | 2 | 6 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 36 | T. GoigingerThomas Goiginger
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 32 | 9 | 7 | 569 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 6,7 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | Marc StriednigMarc Striednig
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 19 | 8 | 7 | 616 | 1 | 0 | 14 | — | 2 | 6,8 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | H. BalićHusein Balić
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 29 | 8 | 7 | 530 | 1 | 0 | 4 | — | 0 | 5,8 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | D. GugganigDavid Gugganig
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 28 | 9 | 6 | 556 | 0 | 0 | 13 | — | 2 | 6,8 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | M. OswaldMoritz Oswald
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 23 | 6 | 6 | 540 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 7,1 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | M. ŞatinMurat Şatin
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 29 | 9 | 5 | 448 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 6,8 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | D. KubattaDavid Kubatta
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 22 | 6 | 4 | 368 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 6,6 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | M. TafernerMatthäus Taferner
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 24 | 5 | 4 | 391 | 0 | 2 | 4 | — | 0 | 7 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | L. HinterseerLukas Hinterseer
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 34 | 9 | 3 | 349 | 1 | 0 | 7 | — | 0 | 6,5 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 32 | Raphael GschösserRaphael Gschösser
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 19 | 6 | 3 | 295 | 0 | 1 | 7 | — | 2 | 6,6 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 43 | N. ČelićNemanja Čelić
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 26 | 6 | 2 | 256 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 5,5 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 37 | M. WelsMoritz Wels
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 21 | 4 | 2 | 225 | 1 | 0 | 6 | — | 0 | 6,7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | T. SabitzerThomas Sabitzer
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 25 | 3 | 0 | 65 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | D. JauneggDavid Jaunegg
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 22 | 2 | 0 | 22 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,4 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | M. BambaraJaden Mazou Bambara
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 20 | 2 | 0 | 20 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 39 | Giorgi BedianashviliGiorgi Bedianashvili
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 19 | 1 | 0 | 12 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | David FalknerDavid Falkner
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 18 | 1 | 0 | 8 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 38 | S. WieserSandro Wieser
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 19 | 1 | 0 | 8 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | A. EckmayrAlexander Eckmayr
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 0 | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 31 | M. NeunerMichael Neuner
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 19 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| — | Felix LibisellerFelix Libiseller Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Bramkarz | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| — | Julian MargreiterJulian Margreiter Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Bramkarz | 16 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.
Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 10
Odeszli w trakcie sezonu 1
Zawodnicy, którzy grali w WSG Wattens w tym sezonie i nie są już w kadrze: ich liczby zdobyte tutaj zostają tutaj, te z nowego klubu są na jego stronie.
| Zawodnik | Pozycja | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ademola Oladipupo Ola-Adebomi | Napastnik | 2 | 0 | 26 | 0 | 0 | 6,6 |
Historia bezpośrednich meczów
Wszystkie mecze WSG Wattens przeciwko:
Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.