Championship ♂ · Link stały · Historia klubu
Bolton
Co to jest?
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
VNDDV ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wszystkie rozgrywki mecze bez porażki: 4 na wyjeździe porażki z rzędu: 3 u siebie
po zwycięstwie 1-0 z Charlton · 2 Z, 1 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (7 strzelone, 9 stracone)
Zmiany miejsca w tabeliCo to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Co to jest?
16. miejsce po 14. kolejce · najlepsze 4., najgorsze 23. · Porównaj z inną drużyną →
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Bolton
Atak · gole na mecz: 1,40 (1,20 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 13,6 strzałów na mecz, 34% celnych · bez gola w 36% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 16-30. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,60 (1,40 u siebie, 1,80 na wyjeździe) · 27% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 19, czerwone: 1
Dyscyplina · faule na mecz: 10,6 · spalone na mecz: 1,4 · żółte: 1,80 i czerwone kartki: 0,20 na mecz (fiches de match, mecze: 12)
Bramkarz · G. Bazunu rotacja · obrony: 21, 70% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,50 · ocena 7,3
Trener · Steven Schumacher od 01/08/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (także 4-4-2 ×1)
Forma (API-Football): DLLLLWWLWD
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Bolton
- Kontuzja C. Forino-Joseph · Pachwina nie zagrał w ostatnim meczu 23/10/2026
- Kontuzja J. Nelson · Inactive nie zagrał w ostatnim meczu 23/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Composition probable — 4-2-3-1Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Bolton | 6 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,3 |
| 2026-27 | Bolton Wanderers FC | 3 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 8,0 |
| 2026-27 | Rep. Of Ireland | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2025-26 | Stoke | 6 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Stoke City | 6 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Southampton | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Standard | 8 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Southampton | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Southampton | 41 | 0 | 0 | — | — | 1 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Lewis Brunt| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Bolton | 7 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,8 |
| 2026-27 | Bolton Wanderers FC | 5 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Leicester | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Leicester | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Akinlolu Richard Olamide Famewo| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Bolton | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,3 |
| 2026-27 | Bolton Wanderers FC | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,3 |
| 2025-26 | Hull | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Eoin Toal| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Bolton | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Bolton Wanderers FC | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Northern Ireland | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Bolton | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Bolton Wanderers FC | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Bolton Wanderers FC | 19 | 2 | 2 | 10 | — | 2 | 6,9 |
| 2024-25 | Bolton | 19 | 2 | 2 | 10 | — | 2 | 6,9 |
| 2023-24 | Bolton | 43 | 5 | 0 | 28 | — | 8 1 | 7,0 |
| 2023-24 | Bolton Wanderers FC | 43 | 5 | 0 | 28 | — | 8 1 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Luca Stephenson| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Bolton | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,9 |
| 2026-27 | Bolton Wanderers FC | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,9 |
| 2024-25 | Liverpool | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Liverpool | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ethan Erhahon| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Bolton | 10 | 1 | 0 | 9 | — | 1 | 7,1 |
| 2026-27 | Bolton Wanderers FC | 7 | 1 | 0 | 5 | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | Bolton | 1 | 0 | 1 | — | — | 0 | 7,5 |
| 2025-26 | Bolton Wanderers FC | 1 | 0 | 1 | — | — | 0 | 7,5 |
| 2024-25 | Lincoln City FC | 31 | 0 | 1 | 12 | — | 6 | 6,9 |
| 2024-25 | Lincoln | 31 | 0 | 1 | 12 | — | 6 | 6,9 |
| 2024-25 | Bolton Wanderers FC | 4 | 0 | 0 | 5 | — | 3 | 6,9 |
| 2024-25 | Bolton | 4 | 0 | 0 | 5 | — | 3 | 6,9 |
| 2023-24 | Lincoln City FC | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Lincoln | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Joshua Luke Sheehan| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Wales | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 |
| 2026-27 | Bolton Wanderers FC | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,2 |
| 2026-27 | Bolton | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Bolton | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Bolton Wanderers FC | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Bolton Wanderers FC | 35 | 3 | 5 | 27 | — | 8 | 7,1 |
| 2024-25 | Bolton | 35 | 3 | 5 | 27 | — | 8 | 7,1 |
| 2023-24 | Bolton | 48 | 2 | 12 | 41 | — | 10 | 7,2 |
| 2023-24 | Bolton Wanderers FC | 48 | 2 | 12 | 41 | — | 10 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Thierry Mikael Gale| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Bolton | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2026-27 | Bolton Wanderers FC | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Bolton | 1 | 1 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | Bolton Wanderers FC | 1 | 1 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Piast Gliwice | 11 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 6,5 |
| 2024-25 | SK Rapid | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Rapid Vienna | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2023-24 | Rapid Vienna | 5 | 1 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2023-24 | SK Rapid | 5 | 1 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Gaizka Larrazabal Goikoetxea| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Bolton | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
| 2026-27 | Bolton Wanderers FC | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Casa Pia | 35 | 6 | 4 | 32 | — | 6 | 6,9 |
| 2024-25 | Casa Pia | 32 | 2 | 3 | 20 | — | 9 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Casa Pia | 32 | 2 | 1 | 23 | — | 4 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Atsuki Ito| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Bolton | 5 | 2 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Bolton Wanderers FC | 2 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Gent | 30 | 4 | 3 | 27 | — | 3 | 6,9 |
| 2024-25 | Gent | 33 | 2 | 0 | 33 | — | 7 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Thelonius Bair| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Bolton | 6 | 1 | 1 | 3 | — | 1 | 6,8 |
| 2026-27 | Bolton Wanderers FC | 3 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 4,2 |
| 2026-27 | Auxerre | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Lausanne | 35 | 1 | 1 | 15 | — | 1 | 6,5 |
| 2025-26 | Auxerre | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Auxerre | 34 | 2 | 1 | 20 | — | 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Motherwell | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Motherwell | 37 | 15 (3 z karnych) | 5 | 39 | — | 1 | 7,0 |
| 2023-24 | St Johnstone | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 9 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (23/10/2026) zachowanych.
TransferyCo to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Co to jest?
Przyjścia 55
- 17/09/2026 D. HarringtonDavid Harrington
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Wales 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Bolton 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Bolton Wanderers FC 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Bolton 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Bolton Wanderers FC 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Grimsby - 11/09/2026 D. HarringtonDavid Harrington
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Wales 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Bolton 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Bolton Wanderers FC 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Bolton 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Bolton Wanderers FC 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Grimsby - 31/08/2026 T. BairThelonius Bair
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Bolton 6 1 1 3 — 1 6,8 2026-27 Bolton Wanderers FC 3 0 1 1 — 0 4,2 2026-27 Auxerre 1 0 0 — — 0 6,3 2025-26 Lausanne 35 1 1 15 — 1 6,5 2025-26 Auxerre 2 0 0 — — 0 6,5 2024-25 Auxerre 34 2 1 20 — 1 6,7 2024-25 Motherwell 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Motherwell 37 15 (3 z karnych) 5 39 — 1 7,0 2023-24 St Johnstone — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Auxerre - 27/08/2026 A. ItoAtsuki Ito
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Bolton 5 2 0 2 — 0 6,9 2026-27 Bolton Wanderers FC 2 1 0 1 — 0 6,8 2025-26 Gent 30 4 3 27 — 3 6,9 2024-25 Gent 33 2 0 33 — 7 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Gent - 27/08/2026 G. BazunuGavin Okeroghene Bazunu
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Bolton 6 0 0 0 — 0 7,3 2026-27 Bolton Wanderers FC 3 0 0 0 — 0 8,0 2026-27 Rep. Of Ireland 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Stoke 6 0 0 — — 0 6,6 2025-26 Stoke City 6 0 0 — — 0 6,6 2025-26 Southampton 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Standard 8 0 0 — — 0 6,8 2024-25 Southampton 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Southampton 41 0 0 — — 1 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Southampton - 26/08/2026 A. ItoAtsuki Ito
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Bolton 5 2 0 2 — 0 6,9 2026-27 Bolton Wanderers FC 2 1 0 1 — 0 6,8 2025-26 Gent 30 4 3 27 — 3 6,9 2024-25 Gent 33 2 0 33 — 7 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Gent - 26/08/2026 G. BazunuGavin Okeroghene Bazunu
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Bolton 6 0 0 0 — 0 7,3 2026-27 Bolton Wanderers FC 3 0 0 0 — 0 8,0 2026-27 Rep. Of Ireland 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Stoke 6 0 0 — — 0 6,6 2025-26 Stoke City 6 0 0 — — 0 6,6 2025-26 Southampton 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Standard 8 0 0 — — 0 6,8 2024-25 Southampton 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Southampton 41 0 0 — — 1 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Southampton - 25/08/2026 J. NelsonJayden Nelson
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Bolton 6 0 0 5 — 1 6,6 2026-27 Bolton Wanderers FC 4 0 0 2 — 1 5,1 2024-25 Ulm 8 0 0 5 — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Austin - 24/08/2026 J. NelsonJayden Nelson
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Bolton 6 0 0 5 — 1 6,6 2026-27 Bolton Wanderers FC 4 0 0 2 — 1 5,1 2024-25 Ulm 8 0 0 5 — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Austin - 13/08/2026 Max LottMax Lott
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Bolton B - 13/08/2026 S. Iling-JuniorSamuel Iling-Junior
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Bolton 11 0 1 7 — 1 6,6 2026-27 Bolton Wanderers FC 8 0 1 7 — 1 6,4 2025-26 Pisa 5 0 0 1 — 0 6,5 2025-26 Aston Villa 2 0 0 — — 0 6,7 2025-26 West Brom 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Middlesbrough 16 1 2 19 — 2 7,0 2024-25 Bologna 8 1 0 6 — 1 6,7 2024-25 Aston Villa 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Juventus 24 1 2 15 — 1 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Aston Villa - 11/08/2026 L. BruntLewis Brunt
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Bolton 7 0 0 4 — 1 6,8 2026-27 Bolton Wanderers FC 5 0 0 2 — 0 6,8 2024-25 Leicester — 0 0 — — — — 2023-24 Leicester — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Wrexham - 10/08/2026 R. HardieRyan Hardie
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Bolton 7 0 0 2 — 1 5,7 2026-27 Bolton Wanderers FC 6 0 0 2 — 1 6,4 2025-26 Huddersfield 6 2 0 4 — 0 6,7 2024-25 Plymouth 37 10 (3 z karnych) 3 15 — 0 6,7 2023-24 Plymouth 40 12 4 13 — 3 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Wrexham - 22/07/2026 Gaizka LarrazabalGaizka Larrazabal Goikoetxea
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Bolton 1 0 0 1 — 0 6,3 2026-27 Bolton Wanderers FC 1 0 0 1 — 0 6,3 2025-26 Casa Pia 35 6 4 32 — 6 6,9 2024-25 Casa Pia 32 2 3 20 — 9 1 6,8 2023-24 Casa Pia 32 2 1 23 — 4 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Casa Pia - 21/07/2026 Gaizka LarrazabalGaizka Larrazabal Goikoetxea
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Bolton 1 0 0 1 — 0 6,3 2026-27 Bolton Wanderers FC 1 0 0 1 — 0 6,3 2025-26 Casa Pia 35 6 4 32 — 6 6,9 2024-25 Casa Pia 32 2 3 20 — 9 1 6,8 2023-24 Casa Pia 32 2 1 23 — 4 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Casa Pia - 06/07/2026 K. DongKyliane Dong
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Bolton Wanderers FC 1 0 0 — — 0 6,3 2026-27 Bolton 1 0 0 — — 0 6,3 2025-26 Pau FC 29 6 3 20 — 4 6,8 2025-26 Augsburg 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Troyes — 0 0 — — — — 2023-24 Troyes 30 3 2 18 — 2 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od FC Augsburg - 01/07/2026 Luca StephensonLuca Stephenson
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Bolton 1 0 0 1 — 1 6,9 2026-27 Bolton Wanderers FC 1 0 0 1 — 1 6,9 2024-25 Liverpool — 0 0 — — — — 2023-24 Liverpool — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Liverpool - 30/06/2026 A. FamewoAkinlolu Richard Olamide Famewo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Bolton 1 0 0 1 — 1 6,3 2026-27 Bolton Wanderers FC 1 0 0 1 — 1 6,3 2025-26 Hull 1 0 0 — — 0 6,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Hull City - 30/06/2026 B. DaviesBenjamin Thomas Davies
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Wales 2 1 1 2 — 0 7,6 2026-27 Bolton 1 0 0 — — 0 6,9 2026-27 Tottenham 1 1 0 0 — 0 3,7 2026-27 Bolton Wanderers FC 1 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Rangers 1 0 0 1 — 0 6,3 2025-26 Tottenham 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Birmingham City FC 40 1 1 13 — 3 7,2 2024-25 Birmingham 40 1 1 13 — 3 7,2 2024-25 Tottenham 24 0 0 17 — 5 6,9 2024-25 Rangers 1 0 0 1 — 0 7,3 2024-25 Sheffield United 1 0 0 — — 0 — 2023-24 Tottenham 30 1 0 8 — 2 7,0 2023-24 Rangers 20 1 0 4 — 1 7,1 2023-24 Sheffield United 1 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Rangers - 30/06/2026 D. WatsonDavid Watson
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Bolton 1 0 0 1 — 0 6,3 2026-27 Bolton Wanderers FC 1 0 0 1 — 0 6,3 2025-26 Kilmarnock 11 0 0 8 — 2 1 6,4 2024-25 Kilmarnock 38 4 1 29 — 4 6,8 2023-24 Kilmarnock 36 5 2 38 — 8 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Kilmarnock - 30/06/2026 L. HutchinsonLuke Hutchinson
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 Bolton Wanderers FC 5 0 0 — — 0 — 2024-25 Bolton 5 0 0 — — 0 — 2023-24 Bolton 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Bolton Wanderers FC 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Altrincham - 29/06/2026 S. SchönSzabolcs Gergő Schön
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Bolton — 0 0 — — — — 2025-26 Bolton Wanderers FC — 0 0 — — — — 2024-25 Bolton Wanderers FC 40 1 4 29 — 8 6,9 2024-25 Bolton 40 1 4 29 — 8 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Gyori ETO FC - 29/06/2026 D. WatsonDavid Watson
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Bolton 1 0 0 1 — 0 6,3 2026-27 Bolton Wanderers FC 1 0 0 1 — 0 6,3 2025-26 Kilmarnock 11 0 0 8 — 2 1 6,4 2024-25 Kilmarnock 38 4 1 29 — 4 6,8 2023-24 Kilmarnock 36 5 2 38 — 8 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Kilmarnock - 30/05/2026 C. WarrenCharlie Warren
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Bolton Wanderers FC 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Bolton 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Bolton Wanderers FC 1 0 0 2 — 0 6,3 2025-26 Bolton 1 0 0 2 — 0 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Aldershot Town - 30/05/2026 Carlos GomesCarlos Mendes Gomes
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Bolton 1 0 0 1 — 0 6,6 2025-26 Bolton Wanderers FC 1 0 0 1 — 0 6,6 2024-25 Bolton Wanderers FC 15 0 0 7 — 0 6,7 2024-25 Bolton 15 0 0 7 — 0 6,7 2023-24 Bolton 21 2 0 10 — 2 6,7 2023-24 Bolton Wanderers FC 21 2 0 10 — 2 6,7 2023-24 Luton 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Exeter City
Odejścia 60
- 09/09/2026 Oliver SmithOliver Smith
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Accrington ST - 08/09/2026 Oliver SmithOliver Smith
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Accrington ST - 06/09/2026 L. HutchinsonLuke Hutchinson
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 Bolton Wanderers FC 5 0 0 — — 0 — 2024-25 Bolton 5 0 0 — — 0 — 2023-24 Bolton 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Bolton Wanderers FC 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Harrogate Town - 04/09/2026 D. HarringtonDavid Harrington
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Wales 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Bolton 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Bolton Wanderers FC 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Bolton 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Bolton Wanderers FC 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Grimsby - 31/08/2026 C. ChristieCyrus Sylvester Frederick Christie
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Bolton Wanderers FC 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Bolton 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Bolton 4 0 0 4 — 1 7,7 2025-26 Bolton Wanderers FC 4 0 0 4 — 1 7,7 2024-25 Swansea City AFC 11 0 0 4 — 1 6,4 2024-25 Hull — 0 0 — — — — 2023-24 Hull 27 0 2 14 — 4 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Ha Noi - 31/08/2026 J. RandallJoel John Randall
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Bolton 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Bolton Wanderers FC 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Bolton Wanderers FC 19 1 3 5 — 0 6,8 2024-25 Bolton 19 1 3 5 — 0 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Chesterfield - 30/08/2026 C. WarrenCharlie Warren
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Bolton Wanderers FC 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Bolton 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Bolton Wanderers FC 1 0 0 2 — 0 6,3 2025-26 Bolton 1 0 0 2 — 0 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Accrington ST - 26/08/2026 C. ChristieCyrus Sylvester Frederick Christie
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Bolton Wanderers FC 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Bolton 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Bolton 4 0 0 4 — 1 7,7 2025-26 Bolton Wanderers FC 4 0 0 4 — 1 7,7 2024-25 Swansea City AFC 11 0 0 4 — 1 6,4 2024-25 Hull — 0 0 — — — — 2023-24 Hull 27 0 2 14 — 4 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Ha Noi - 20/08/2026 J. Osei-TutuJordi Martin Emmanuel Osei-Tutu
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Millwall 2 0 0 1 — 0 6,7 2025-26 Bolton 1 1 0 2 — 0 6,2 2025-26 Bolton Wanderers FC 1 1 0 2 — 0 6,2 2024-25 Bolton Wanderers FC 33 1 2 18 — 7 6,9 2024-25 Bolton 33 1 2 18 — 7 6,9 2024-25 Bochum 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Bochum 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Millwall - 05/08/2026 L. TempleLewis Temple
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Bolton Wanderers FC 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Bolton 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Oldham - 02/08/2026 D. AbimbolaD. Abimbola
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer do Hednesford Town - 02/08/2026 S. InwoodSamuel Lawrence Inwood
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Bolton Wanderers FC — 0 0 — — — — 2025-26 Bolton — 0 0 — — — — 2024-25 Bolton Wanderers FC 6 0 0 1 — 0 6,8 2024-25 Bolton 6 0 0 1 — 0 6,8 2023-24 Bolton 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Bolton Wanderers FC 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Swindon Town - 01/08/2026 D. AbimbolaD. Abimbola
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer do Hednesford Town - 26/07/2026 R. TaylorRichard Akinfolarin Taylor
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Bolton 5 0 3 3 — 1 7,0 2025-26 Bolton Wanderers FC 5 0 3 3 — 1 7,0 2024-25 St Mirren 34 2 1 33 — 6 7,0 2023-24 St Mirren 26 0 0 26 — 5 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Bromley - 30/06/2026 G. JohnstonGeorge Johnston
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Bolton 1 0 0 — — 0 6,0 2025-26 Bolton Wanderers FC 1 0 0 — — 0 6,0 2024-25 Bolton Wanderers FC 40 0 1 24 — 8 7,1 2024-25 Bolton 40 0 1 24 — 8 7,1 2023-24 Bolton 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Bolton Wanderers FC 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Luton - 30/06/2026 K. DempseyKyle Michael Dempsey
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Bolton 3 0 0 3 — 1 6,4 2025-26 Bolton Wanderers FC 3 0 0 3 — 1 6,4 2024-25 Bolton Wanderers FC 15 3 2 6 — 2 6,9 2024-25 Bolton 15 3 2 6 — 2 6,9 2023-24 Bolton 44 3 6 40 — 7 6,9 2023-24 Bolton Wanderers FC 44 3 6 40 — 7 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Port Vale - 30/06/2026 S. SchönSzabolcs Gergő Schön
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Bolton — 0 0 — — — — 2025-26 Bolton Wanderers FC — 0 0 — — — — 2024-25 Bolton Wanderers FC 40 1 4 29 — 8 6,9 2024-25 Bolton 40 1 4 29 — 8 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Gyori ETO FC - 30/06/2026 S. Sharples-AhmedS. Sharples-Ahmed
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer do Hednesford Town - 29/06/2026 Carlos GomesCarlos Mendes Gomes
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Bolton 1 0 0 1 — 0 6,6 2025-26 Bolton Wanderers FC 1 0 0 1 — 0 6,6 2024-25 Bolton Wanderers FC 15 0 0 7 — 0 6,7 2024-25 Bolton 15 0 0 7 — 0 6,7 2023-24 Bolton 21 2 0 10 — 2 6,7 2023-24 Bolton Wanderers FC 21 2 0 10 — 2 6,7 2023-24 Luton 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Mendes Carlos - 29/06/2026 I. CissokoIbrahim Cissoko
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Zwolle 9 1 1 5 — 1 6,7 2025-26 Bolton Wanderers FC 3 2 0 — — 0 7,6 2025-26 Bolton 3 2 0 — — 0 7,6 2024-25 Plymouth 13 3 1 8 — 2 1 6,8 2024-25 Toulouse — 0 0 — — — — 2023-24 Toulouse 11 1 1 1 — 1 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Toulouse - 29/06/2026 J. KennyJohnny Kenny
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Preston 5 2 0 4 — 0 6,8 2026-27 Preston North End FC 4 2 0 3 — 0 6,9 2026-27 PAOK 2 0 0 — — 0 7,2 2026-27 Rep. Of Ireland 1 0 0 — — 0 6,3 2026-27 Celtic 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Bolton 14 6 (1 z karnych) 3 8 — 3 7,1 2025-26 Bolton Wanderers FC 14 6 (1 z karnych) 3 8 — 3 7,1 2025-26 PAOK 11 0 1 8 — 2 6,7 2025-26 Celtic 3 0 0 2 — 0 6,5 2024-25 Hertha 32 1 8 33 — 6 7,2 2024-25 Celtic 8 1 1 3 — 1 6,7 2023-24 Hertha 29 3 5 34 — 7 7,0 2023-24 Celtic — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Celtic - 29/06/2026 J. Osei-TutuJordi Martin Emmanuel Osei-Tutu
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Millwall 2 0 0 1 — 0 6,7 2025-26 Bolton 1 1 0 2 — 0 6,2 2025-26 Bolton Wanderers FC 1 1 0 2 — 0 6,2 2024-25 Bolton Wanderers FC 33 1 2 18 — 7 6,9 2024-25 Bolton 33 1 2 18 — 7 6,9 2024-25 Bochum 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Bochum 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Osei-Tutu Jordi - 29/06/2026 Mason Paul James BurstowMason Paul James Burstow
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Bolton Wanderers FC 1 0 0 1 — 0 7,2 2025-26 Bolton 1 0 0 1 — 0 7,2 2023-24 Sunderland 20 1 1 11 — 3 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Hull City - 30/05/2026 A. Cozier-DuberryAmario Cozier-Duberry
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Brighton 1 0 0 2 — 0 6,3 2026-27 Middlesbrough 1 0 0 1 — 0 6,2 2025-26 Bolton Wanderers FC 1 1 0 — — 0 8,3 2025-26 Bolton 1 1 0 — — 0 8,3 2024-25 Blackburn Rovers FC 22 1 0 9 — 0 6,6 2024-25 Blackburn 22 1 0 9 — 0 6,6 2024-25 Arsenal — 0 0 — — — — 2024-25 Brighton 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Arsenal 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Brighton - 30/05/2026 C. Blackett-TaylorCorey Josiah Paul Blackett-Taylor
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Derby County FC 1 0 0 2 — 0 6,3 2026-27 Derby 1 0 0 2 — 0 6,3 2025-26 Bolton 7 2 1 3 — 1 7,1 2025-26 Bolton Wanderers FC 7 2 1 3 — 1 7,1 2025-26 Derby County FC 1 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Derby 1 0 0 — — 0 6,9 2024-25 Derby 12 1 0 2 — 1 6,7 2024-25 Derby County FC 12 1 0 2 — 1 6,7 2023-24 Charlton 25 8 (1 z karnych) 6 16 — 2 7,2 2023-24 Charlton Athletic FC 25 8 (1 z karnych) 6 16 — 2 7,2 2023-24 Derby County FC 12 0 (1 z karnych) 6 16 — 0 7,2 2023-24 Derby 12 0 (1 z karnych) 6 16 — 0 7,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Derby
Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 25/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.
W prasieCo to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Co to jest?
- Derby ease pressure on boss Eustace with comeback win over Bolton Sky Sports · pt. 22:45
- Derby County 3-1 Bolton Wanderers highlights Sky Sports · pt. 20:25
- Trotz Trainingsrückkehr: Kofane, Badé und Ben Seghir werden Bayers Not im Derby kaum lindern kicker · śr. 15:19 · Kontuzja
- Patrick Battiston, ex internacional que chocó con Schumacher en el Mundial'82: "Me enteré de lo de Jesús de Miguel y no podía dejar de pensare en ello" Mundo Deportivo · śr. 12:17
- Bolton earn narrow win at struggling Charlton Sky Sports · wt. 22:15
- El penalti que ha decidido el derbi vasco se va a recordar años en Donosti: el incendio allí es total AS · niedz. 22:57 · Sędziowanie
- Hamilton: A dream to emulate Schumacher with first Ferrari pole Sky Sports · niedz. 01:40
- Bristol City hit back late to stun Bolton Sky Sports · sob. 18:15
- Lankshear at the double as Middlesbrough thump Bolton to go top Sky Sports · sob. 13:13
- Brunt OG puts Boro three to the good against Bolton Sky Sports · sob. 00:17
- TWO goals in FIVE minutes! Cozier-Duberry and Lankshear add Boro's fourth and fifth Sky Sports · sob. 00:17
- Morris opens the scoring for Boro against Bolton Sky Sports · pt. 23:16
Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.
Najbliższe mecze
Portsmouth 381 27N 352 Championship ♂ · śr. 20:45 Bolton
West Brom 341 28N 382 Championship ♂ · sob. 16:00 Birmingham
Bolton 591 23N 182 Championship ♂ · sob. 13:30 Bolton
Blackburn nadchodzące Championship ♂ · wt. 20:45 Swansea
Bolton nadchodzące Championship ♂ · pt. 21:00 Bolton
Wrexham nadchodzące Championship ♂ · sob. 13:30 Watford
Bolton nadchodzące Championship ♂ · sob. 13:30 Bolton
Burnley nadchodzące
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 03/11/2026 | Charlton – Bolton | 0 – 1 |
| 31/10/2026 | Bolton – Bristol City | 2 – 3 |
| 23/10/2026 | Bolton – Middlesbrough | 1 – 5 |
| 17/10/2026 | Southampton – Bolton | 0 – 0 |
| 13/10/2026 | Wolves – Bolton | 1 – 3 |
| 10/10/2026 | Bolton – Stoke | 1 – 2 |
| 20/09/2026 | Norwich – Bolton | 3 – 4 |
| 12/09/2026 | Bolton – Cardiff | 1 – 0 |
| 08/09/2026 | Bolton – West Ham | 2 – 3 |
| 05/09/2026 | Millwall – Bolton | 4 – 0 |
| 01/09/2026 | Sheffield United – Bolton | 3 – 2 |
| 29/08/2026 | Bolton – Lincoln | 0 – 1 |
| 22/08/2026 | QPR – Bolton | 0 – 0 |
| 15/08/2026 | Bolton – Preston | 2 – 1 |
| 05/05/2019 | Nottm Forest – Bolton | 1 – 0 |
Występy zawodnikówCo to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Co to jest?
| # | Zawodnik | Pozycja | Wiek | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena | Status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | E. ErhahonEthan Erhahon
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 24 | 10 | 8 | 670 | 1 | 0 | 9 | — | 1 | 7,1 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | S. Iling-JuniorSamuel Iling-Junior
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 22 | 11 | 6 | 489 | 0 | 1 | 7 | — | 1 | 6,6 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 31 | G. BazunuGavin Okeroghene Bazunu
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 23 | 6 | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,3 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | L. BruntLewis Brunt
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 25 | 7 | 5 | 496 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,8 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | A. ItoAtsuki Ito
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 27 | 5 | 2 | 202 | 2 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | T. BairThelonius Bair
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 26 | 6 | 1 | 167 | 1 | 1 | 3 | — | 1 | 6,8 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | A. FamewoAkinlolu Richard Olamide Famewo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 27 | 1 | 1 | 97 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,3 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | J. BonhamJack Elliott Bonham
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 32 | 1 | 1 | 97 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | J. SheehanJoshua Luke Sheehan
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 30 | 1 | 1 | 97 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,2 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | Luca StephensonLuca Stephenson
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 22 | 1 | 1 | 97 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,9 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | S. DalbySamuel George Dalby
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 26 | 1 | 1 | 97 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | B. DaviesBenjamin Thomas Davies
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 30 | 1 | 1 | 76 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | C. Forino-JosephChris Forino-Joseph
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. kontuzjowany | Obrońca | 25 | 1 | 1 | 76 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,9 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | Ruben RodriguesRúben da Rocha Rodrigues
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 29 | 1 | 1 | 72 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | T. GaleThierry Mikael Gale
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 23 | 1 | 1 | 72 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | Gaizka LarrazabalGaizka Larrazabal Goikoetxea
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 28 | 1 | 1 | 62 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | X. SimonsXavier Quentin Shay Simons
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 22 | 1 | 1 | 56 | 0 | 0 | — | — | 0 1 | 6,5 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 39 | R. HardieRyan Hardie
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 28 | 7 | 0 | 128 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 5,7 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 26 | J. NelsonJayden Nelson
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. kontuzjowany | Napastnik | 23 | 6 | 0 | 121 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,6 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | M. ConwayMax Conway
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 22 | 1 | 0 | 35 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 5,9 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 45 | J. McAteeJohn George McAtee
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 26 | 1 | 0 | 25 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | K. DongKyliane Dong
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 21 | 1 | 0 | 25 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | D. WatsonDavid Watson
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 20 | 1 | 0 | 21 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | E. ToalEoin Toal
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 26 | 1 | 0 | 21 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 42 | D. HarringtonDavid Harrington
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 25 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 35 | Max LottMax Lott
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 18 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 36 | D. LawrenceD. Lawrence Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Napastnik | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 40 | H. IrwinH. Irwin Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Pomocnik | 18 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | N. BroomeNathan Lee Broome
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 23 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.
Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 14
Historia bezpośrednich meczów
Wszystkie mecze Bolton przeciwko:
- Birmingham
- Blackburn
- Bristol City
- Burnley
- Cardiff
- Charlton
- Derby
- Lincoln
- Middlesbrough
- Millwall
- Norwich
- Portsmouth
- Preston
- QPR
- Queens Park Rangers FC
- Sheffield United
- Southampton
- Stoke
- Swansea
- Watford
- West Brom
- West Ham
- Wolves
- Wrexham
Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.