Serie B ♂ · Link stały · Historia klubu
Vicenza
Co to jest?
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
DNVDD ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wszystkie rozgrywki mecze z rzędu z golem: 4 mecze bez zwycięstwa: 3 u siebie porażki z rzędu: 2
po porażce 1-3 z Palermo · 1 Z, 1 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (6 strzelone, 10 stracone)
Zmiany miejsca w tabeliCo to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Co to jest?
17. miejsce po 10. kolejce · najlepsze 1., najgorsze 18. · Porównaj z inną drużyną →
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Vicenza
Atak · gole na mecz: 1,30 (1,30 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 13,9 strzałów na mecz, 23% celnych · bez gola w 29% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta
Obrona · stracone na mecz: 2,10 (2,00 u siebie, 2,30 na wyjeździe) · 0% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 17, czerwone: 0
Dyscyplina · faule na mecz: 17,0 · spalone na mecz: 1,2 · żółte: 2,40 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 8)
Bramkarz · R. Gagno · obrony: 34, 72% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,86 · ocena 7,1
Trener · F. Gallo od 01/09/2025 · prowadzone kluby: 7 od 2012
System: 3-5-2, défense à trois centraux · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 3-1-4-2 ×1)
Forma (API-Football): WLDDLLD
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Vicenza
Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.
Composition probable — 3-5-2Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Vicenza | 7 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,1 |
| 2024-25 | Modena | 37 | 0 | 0 | — | — | 1 | 6,9 |
| 2023-24 | Modena | 22 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Riccardo Marchizza| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Vicenza | 5 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Frosinone | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Frosinone | 22 | 1 | 3 | 11 | — | 3 | 6,9 |
| 2023-24 | Frosinone | 13 | 0 | 4 | 6 | — | 1 | 6,6 |
| 2023-24 | Sassuolo | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Lorenzo Caferri| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 1 | 2 | 9 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Nicolò Brighenti| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Vicenza | 4 | 0 | 0 | 6 | — | 2 | 6,7 |
| 2025-26 | Catanzaro | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | Catanzaro | 33 | 0 | 1 | 39 | — | 10 | 7,0 |
| 2023-24 | Catanzaro | 32 | 1 | 0 | 35 | — | 9 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Giulio Pellizzari| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 6 | 0 | 0 | 10 | — | 1 | 6,4 |
| 2025-26 | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Mattia Valoti| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Vicenza | 6 | 0 | 1 | 7 | — | 2 | 6,8 |
| 2025-26 | Spezia | 16 | 4 (1 z karnych) | 3 | 29 | — | 3 1 | 7,3 |
| 2025-26 | Cremonese | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Cremonese | 15 | 3 | 1 | 7 | — | 3 | 6,7 |
| 2024-25 | Monza | 5 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,5 |
| 2023-24 | Pisa | 33 | 10 (3 z karnych) | 3 | 34 | — | 5 | 7,2 |
| 2023-24 | Monza | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Tommaso Corazza| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Vicenza | 5 | 2 | 1 | 3 | — | 1 | 7,2 |
| 2025-26 | Pescara | 15 | 3 | 2 | 8 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | Cesena | 12 | 2 | 0 | 7 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Bologna | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Salernitana | 13 | 1 | 3 | 10 | — | 1 | 7,2 |
| 2024-25 | Bologna | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Bologna | 9 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Alessandro Bellemo| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Vicenza | 4 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,4 |
| 2026-27 | Sampdoria | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Spezia | 11 | 0 | 1 | 9 | — | 3 | 6,6 |
| 2025-26 | Sampdoria | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Sampdoria | 22 | 1 | 1 | 24 | — | 6 | 6,8 |
| 2024-25 | Como | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Como | 36 | 3 | 2 | 53 | — | 6 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Loris Zonta| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 0 | 0 | 7 | — | 1 | 6,6 |
| 2024-25 | 36 | 2 | 0 | — | — | 4 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Nicola Rauti| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Vicenza | 6 | 1 | 2 | 5 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | Vicenza | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Vicenza | 37 | 8 | 0 | — | — | 8 | — |
| 2024-25 | Torino | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Sudtirol | 24 | 1 | 1 | 27 | — | 4 | 6,7 |
| 2023-24 | Torino | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Claudio Morra| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 5 | 1 | 0 | 4 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | 36 | 13 | 0 | — | — | 1 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (23/10/2026) zachowanych.
TransferyCo to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Co to jest?
Przyjścia 42
- 02/09/2026 F. BagheriaFabrizio Bagheria
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Modena 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Modena 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Modena - 31/08/2026 A. BellemoAlessandro Bellemo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Vicenza 4 0 0 3 — 1 6,4 2026-27 Sampdoria 1 0 0 2 — 0 6,9 2025-26 Spezia 11 0 1 9 — 3 6,6 2025-26 Sampdoria 1 0 0 2 — 0 7,3 2024-25 Sampdoria 22 1 1 24 — 6 6,8 2024-25 Como 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Como 36 3 2 53 — 6 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Sampdoria - 31/08/2026 A. PapettiAndrea Papetti
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Vicenza 2 0 0 4 — 1 6,2 2025-26 Reggiana 26 0 0 22 — 7 1 6,7 2024-25 Reggiana 32 0 1 14 — 1 6,8 2024-25 Brescia 17 0 1 14 — 2 6,8 2023-24 Brescia 34 1 1 28 — 4 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Reggiana - 31/08/2026 S. MerkajSilvio Merkaj
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Vicenza 5 1 1 9 — 0 6,7 2026-27 Sudtirol 2 1 0 5 — 2 6,9 2025-26 Sudtirol — 0 0 — — — — 2024-25 Sudtirol 29 5 2 51 — 9 6,7 2023-24 Sudtirol 30 4 2 35 — 5 6,7 2023-24 Virtus Entella 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Sudtirol - 30/08/2026 A. BellemoAlessandro Bellemo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Vicenza 4 0 0 3 — 1 6,4 2026-27 Sampdoria 1 0 0 2 — 0 6,9 2025-26 Spezia 11 0 1 9 — 3 6,6 2025-26 Sampdoria 1 0 0 2 — 0 7,3 2024-25 Sampdoria 22 1 1 24 — 6 6,8 2024-25 Como 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Como 36 3 2 53 — 6 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Sampdoria - 30/08/2026 A. PapettiAndrea Papetti
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Vicenza 2 0 0 4 — 1 6,2 2025-26 Reggiana 26 0 0 22 — 7 1 6,7 2024-25 Reggiana 32 0 1 14 — 1 6,8 2024-25 Brescia 17 0 1 14 — 2 6,8 2023-24 Brescia 34 1 1 28 — 4 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Reggiana - 30/08/2026 S. MerkajSilvio Merkaj
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Vicenza 5 1 1 9 — 0 6,7 2026-27 Sudtirol 2 1 0 5 — 2 6,9 2025-26 Sudtirol — 0 0 — — — — 2024-25 Sudtirol 29 5 2 51 — 9 6,7 2023-24 Sudtirol 30 4 2 35 — 5 6,7 2023-24 Virtus Entella 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Sudtirol - 27/08/2026 E. TantalocchiElia Tantalocchi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Vicenza 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Sampdoria 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Sampdoria — 0 0 — — — — 2023-24 Sampdoria 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Sampdoria - 26/08/2026 E. TantalocchiElia Tantalocchi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Vicenza 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Sampdoria 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Sampdoria — 0 0 — — — — 2023-24 Sampdoria 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Sampdoria - 22/07/2026 M. ValotiMattia Valoti
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Vicenza 6 0 1 7 — 2 6,8 2025-26 Spezia 16 4 (1 z karnych) 3 29 — 3 1 7,3 2025-26 Cremonese 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Cremonese 15 3 1 7 — 3 6,7 2024-25 Monza 5 0 0 2 — 1 6,5 2023-24 Pisa 33 10 (3 z karnych) 3 34 — 5 7,2 2023-24 Monza 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Spezia - 14/07/2026 F. TsadjoutFrank Cédric Tsadjout
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Pescara 6 0 0 5 — 0 6,5 2025-26 Cremonese — 0 0 — — — — 2024-25 Frosinone 15 0 0 — — 5 6,9 2024-25 Cremonese 3 0 0 — — 0 6,9 2023-24 Cremonese 25 2 2 35 — 2 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Cremonese - 13/07/2026 F. TsadjoutFrank Cédric Tsadjout
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Pescara 6 0 0 5 — 0 6,5 2025-26 Cremonese — 0 0 — — — — 2024-25 Frosinone 15 0 0 — — 5 6,9 2024-25 Cremonese 3 0 0 — — 0 6,9 2023-24 Cremonese 25 2 2 35 — 2 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Cremonese - 10/07/2026 N. BrighentiNicolò Brighenti
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Vicenza 4 0 0 6 — 2 6,7 2025-26 Catanzaro 1 0 0 1 — 0 7,2 2024-25 Catanzaro 33 0 1 39 — 10 7,0 2023-24 Catanzaro 32 1 0 35 — 9 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Catanzaro - 09/07/2026 N. BrighentiNicolò Brighenti
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Vicenza 4 0 0 6 — 2 6,7 2025-26 Catanzaro 1 0 0 1 — 0 7,2 2024-25 Catanzaro 33 0 1 39 — 10 7,0 2023-24 Catanzaro 32 1 0 35 — 9 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Catanzaro - 07/07/2026 R. MarchizzaRiccardo Marchizza
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Vicenza 5 0 0 1 — 0 6,7 2025-26 Frosinone 1 0 0 2 — 0 6,9 2024-25 Frosinone 22 1 3 11 — 3 6,9 2023-24 Frosinone 13 0 4 6 — 1 6,6 2023-24 Sassuolo — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Frosinone - 02/07/2026 G. MonciniGabriele Moncini
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Vicenza 6 1 0 5 — 1 6,6 2025-26 Bari 1 0 0 1 — 0 6,2 2024-25 Brescia 24 5 (1 z karnych) 1 13 — 2 1 6,8 2024-25 Bari 22 5 (1 z karnych) 1 13 — 2 6,8 2023-24 Brescia 35 11 (2 z karnych) 2 24 — 3 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Bari - 30/06/2026 N. RautiNicola Rauti
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Vicenza 6 1 2 5 — 1 6,8 2025-26 Vicenza 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Vicenza 37 8 0 — — 8 — 2024-25 Torino — 0 0 — — — — 2023-24 Sudtirol 24 1 1 27 — 4 6,7 2023-24 Torino — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Torino - 30/06/2026 T. CorazzaTommaso Corazza
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Vicenza 5 2 1 3 — 1 7,2 2025-26 Pescara 15 3 2 8 — 1 6,8 2025-26 Cesena 12 2 0 7 — 1 6,9 2025-26 Bologna 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Salernitana 13 1 3 10 — 1 7,2 2024-25 Bologna 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Bologna 9 0 0 1 — 1 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Bologna - 29/06/2026 L. ZamparoLuca Zamparo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 Vicenza 19 2 0 — — 4 — 2023-24 Padova 19 1 0 — — 1 — 2023-24 Virtus Entella 18 2 0 — — 5 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Alcione - 29/06/2026 G. BusatoGiovanni Busato
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 1 1 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Imperia - 29/06/2026 R. MarchizzaRiccardo Marchizza
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Vicenza 5 0 0 1 — 0 6,7 2025-26 Frosinone 1 0 0 2 — 0 6,9 2024-25 Frosinone 22 1 3 11 — 3 6,9 2023-24 Frosinone 13 0 4 6 — 1 6,6 2023-24 Sassuolo — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Frosinone - 29/06/2026 A. ZorziAlessandro Zorzi
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Clodiense - 29/06/2026 F. BagheriaFabrizio Bagheria
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Modena 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Modena 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Modena - 29/06/2026 S. CesterStefano Cester
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 4 0 0 — — 1 — 2023-24 — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Giugliano - 14/01/2026 D. CappellettiDaniel Cappelletti
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2023-24 — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Trento
Odejścia 48
- 03/09/2026 Federico ToninFederico Tonin
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer do Altavilla - 31/08/2026 M. BassoMattia Basso
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 — — 0 — 2025-26 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Sandona - 31/08/2026 M. CavionMichele Cavion
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Vicenza 2 0 0 1 — 0 6,2 2024-25 Vicenza 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Carrarese 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Vicenza 33 1 0 — — 4 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Reggiana - 31/08/2026 S. MassoloSamuele Massolo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sampdoria 0 0 0 0 — 0 0,0 2026-27 Vicenza 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Vicenza 1 0 0 — — 0 7,3 2024-25 Vicenza 1 0 0 — — 0 — 2023-24 Vicenza 3 0 0 — — 0 — 2023-24 Palermo 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Sampdoria - 30/08/2026 M. CavionMichele Cavion
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Vicenza 2 0 0 1 — 0 6,2 2024-25 Vicenza 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Carrarese 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Vicenza 33 1 0 — — 4 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Reggiana - 30/08/2026 S. MassoloSamuele Massolo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sampdoria 0 0 0 0 — 0 0,0 2026-27 Vicenza 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Vicenza 1 0 0 — — 0 7,3 2024-25 Vicenza 1 0 0 — — 0 — 2023-24 Vicenza 3 0 0 — — 0 — 2023-24 Palermo 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Sampdoria - 25/08/2026 E. BroggianE. Broggian
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Como U20 - 16/08/2026 M. VitaleMattia Vitale
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 2 0 0 1 — 0 5,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Salernitana - 15/08/2026 M. VitaleMattia Vitale
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 2 0 0 1 — 0 5,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Salernitana - 19/07/2026 F. BenassaiFrancesco Benassai
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 2 0 0 — — 0 6,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Trento - 18/07/2026 F. BenassaiFrancesco Benassai
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 2 0 0 — — 0 6,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Trento - 14/07/2026 M. GolinMattia Golin
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Giana Erminio - 13/07/2026 D. CappellettiDaniel Cappelletti
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2023-24 — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Treviso - 09/07/2026 L. StradiottoL. Stradiotto
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer do Altavilla - 08/07/2026 G. BusatoGiovanni Busato
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 1 1 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Tau Altopascio - 07/07/2026 S. CesterStefano Cester
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 4 0 0 — — 1 — 2023-24 — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Folgore Caratese - 06/07/2026 S. CesterStefano Cester
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 4 0 0 — — 1 — 2023-24 — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Folgore Caratese - 02/07/2026 A. ZorziAlessandro Zorzi
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Caldiero Terme - 30/06/2026 L. ZamparoLuca Zamparo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 Vicenza 19 2 0 — — 4 — 2023-24 Padova 19 1 0 — — 1 — 2023-24 Virtus Entella 18 2 0 — — 5 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Alcione - 29/06/2026 M. GolinMattia Golin
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Giana Erminio - 29/06/2026 A. CapelloAlessandro Capello
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Vicenza 2 0 0 — — 0 6,2 2024-25 Arezzo 16 0 0 — — 3 — 2024-25 Carrarese 11 0 0 6 — 1 6,7 2023-24 Carrarese 35 8 0 — — 4 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Arezzo - 29/06/2026 A. TribuzziAlessio Tribuzzi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Vicenza 2 0 0 — — 0 7,2 2024-25 Avellino 15 1 0 — — 0 2 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Avellino - 29/06/2026 D. CappellettiDaniel Cappelletti
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2023-24 — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Cappelletti Daniele - 29/06/2026 D. StücklerDavid Stückler
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Cremonese 1 1 0 4 — 0 7,3 2025-26 Vicenza 2 0 0 1 — 0 6,6 2024-25 Cremonese 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Cremonese — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Cremonese - 29/06/2026 N. RautiNicola Rauti
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Vicenza 6 1 2 5 — 1 6,8 2025-26 Vicenza 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Vicenza 37 8 0 — — 8 — 2024-25 Torino — 0 0 — — — — 2023-24 Sudtirol 24 1 1 27 — 4 6,7 2023-24 Torino — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Torino
Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 24/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.
W prasieCo to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Co to jest?
- Vavassori, l'emulo di Inzaghi esalta il Palermo Corriere dello Sport · pon. 00:06
- Dove vedere Palermo-Vicenza in tv? Dazn o Prime Video, orario Corriere dello Sport · niedz. 11:25 · Skład
- Il Palermo è una macchina da gol: tutte le qualità della fase offensiva Corriere dello Sport · pt. 10:35
- Colpaccio del Vicenza a Empoli: Rauti e Pellizzari firmano il primo successo in trasferta Corriere dello Sport · pt. 22:21
- Dove vedere Empoli-Vicenza in tv? Dazn o Prime Video, orario Corriere dello Sport · pt. 10:43
- L'Empoli ipoteca il futuro col nuovo “Castellani" Corriere dello Sport · śr. 16:31
- Beffa Benevento: il Vicenza recupera nel finale. Pari dell'Ascoli contro l'Empoli, il Pisa batte la Cremonese Corriere dello Sport · sob. 16:56
- Dove vedere Benevento-Vicenza in tv? Dazn o Sky, orario Corriere dello Sport · sob. 10:58 · Skład
- Mbappé e il siparietto con il figlio di Alessio Cerci: c'è un motivo se bighellonava con Koné Corriere dello Sport · czw. 11:43
Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.
Najbliższe mecze
Cremonese 321 29N 392 Serie B ♂ · sob. 15:00 Ascoli
Vicenza 461 27N 272 Serie B ♂ · wt. 15:00 Vicenza
Carrarese nadchodzące Serie B ♂ · sob. 15:00 Vicenza
Cesena nadchodzące Serie B ♂ · sob. 15:00 Padova
Vicenza nadchodzące Serie B ♂ · wt. 15:00 Vicenza
Mantova nadchodzące Serie B ♂ · sob. 15:00 Sampdoria
Vicenza nadchodzące Serie B ♂ · sob. 15:00 Vicenza
Sudtirol nadchodzące
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 01/11/2026 | Palermo – Vicenza | 3 – 1 |
| 27/10/2026 | Vicenza – Modena | 1 – 2 |
| 23/10/2026 | Empoli – Vicenza | 0 – 2 |
| 17/10/2026 | Benevento – Vicenza | 2 – 2 |
| 10/10/2026 | Vicenza – Pisa | 0 – 3 |
| 20/09/2026 | Verona – Vicenza | 2 – 1 |
| 12/09/2026 | Vicenza – Juve Stabia | 1 – 1 |
| 06/09/2026 | Virtus Entella – Vicenza | 2 – 2 |
| 29/08/2026 | Avellino – Vicenza | 3 – 0 |
| 21/08/2026 | Vicenza – Catanzaro | 3 – 2 |
| 06/05/2022 | Alessandria – Vicenza | 0 – 1 |
| 30/04/2022 | Vicenza – Lecce | 2 – 1 |
| 25/04/2022 | Como – Vicenza | 0 – 2 |
| 18/04/2022 | Vicenza – Perugia | 1 – 2 |
| 10/04/2022 | Benevento – Vicenza | 1 – 0 |
Występy zawodnikówCo to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Co to jest?
| # | Zawodnik | Pozycja | Wiek | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena | Status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 | R. GagnoRiccardo Gagno
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 28 | 7 | 7 | 630 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,1 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | G. CuomoGiuseppe Cuomo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 27 | 6 | 6 | 471 | 1 | 0 | 9 | — | 1 | 6,9 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 29 | L. ZontaLoris Zonta
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 28 | 7 | 5 | 458 | 0 | 0 | 7 | — | 1 | 6,6 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 26 | G. PellizzariGiulio Pellizzari
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 19 | 6 | 5 | 452 | 0 | 0 | 10 | — | 1 | 6,4 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 32 | F. CostaFilippo Costa
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 30 | 6 | 5 | 380 | 0 | 1 | 3 | — | 1 | 6,6 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | R. MarchizzaRiccardo Marchizza
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 27 | 5 | 5 | 450 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | S. MerkajSilvio Merkaj
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 28 | 5 | 5 | 416 | 1 | 1 | 9 | — | 0 | 6,7 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | M. CarraroMarco Carraro
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 27 | 5 | 5 | 332 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 5,5 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | L. CaferriLorenzo Caferri
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 26 | 7 | 4 | 405 | 1 | 2 | 9 | — | 1 | 6,9 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | Filippo AlessioFilippo Alessio
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 21 | 6 | 4 | 308 | 0 | 0 | 7 | — | 1 | 6,7 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | G. MonciniGabriele Moncini
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 29 | 6 | 4 | 281 | 1 | 0 | 5 | — | 1 | 6,6 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | N. BrighentiNicolò Brighenti
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 36 | 4 | 4 | 337 | 0 | 0 | 6 | — | 2 | 6,7 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | M. ValotiMattia Valoti
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 32 | 6 | 3 | 325 | 0 | 1 | 7 | — | 2 | 6,8 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | M. LeverbeMaxime Jean Roberto Leverbe
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 28 | 4 | 3 | 243 | 0 | 0 | 8 | — | 1 | 4,9 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | T. SandonThomas Sandon
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 22 | 3 | 3 | 270 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 5 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | T. CorazzaTommaso Corazza
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 21 | 5 | 2 | 243 | 2 | 1 | 3 | — | 1 | 7,2 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 99 | A. PietrelliAlessandro Pietrelli
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 22 | 5 | 2 | 159 | 1 | 0 | 4 | — | 0 | 5,6 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | A. BellemoAlessandro Bellemo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 30 | 4 | 2 | 171 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,4 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | N. RautiNicola Rauti
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 25 | 6 | 1 | 222 | 1 | 2 | 5 | — | 1 | 6,8 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | C. MorraClaudio Morra
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 30 | 5 | 1 | 198 | 1 | 0 | 4 | — | 0 | 6,9 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 66 | A. PapettiAndrea Papetti
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 23 | 2 | 1 | 111 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,2 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 44 | R. TalaricoRaul Talarico
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 23 | 2 | 0 | 76 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 4,3 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 68 | E. TantalocchiElia Tantalocchi
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | M. VescoviMatteo Vescovi
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 77 | A. RadaArmand Rada
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 26 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 78 | F. BagheriaFabrizio Bagheria
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 24 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | G. BianchiGiacomo Bianchi
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.
Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 10
Historia bezpośrednich meczów
Wszystkie mecze Vicenza przeciwko:
- Arezzo
- Ascoli
- Avellino
- Benevento
- Carrarese
- Catanzaro
- Cesena
- Cremonese
- Empoli
- Juve Stabia
- Mantova
- Modena
- Padova
- Palermo
- Pisa
- Sampdoria
- Sudtirol
- Verona
- Virtus Entella
Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.