AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Ligue des nations ♂ · Link stały · Historia klubu

Slovenia

4mecze (1 sezon(y) w bazie)
50 %zwycięstwa
1,25gole strzelone / mecz
—Elo ClubElo
Co to jest?
L'Elo est une note de niveau (comme aux échecs) : elle monte quand une équipe bat plus forte qu'elle, baisse quand elle perd contre plus faible. Autour de 1 500 : niveau moyen européen ; 1 800 et plus : les tout meilleurs clubs. Comparable d'un pays à l'autre.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

NVDV ostatnie mecze (4), od najstarszego do najnowszego

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Wszystkie rozgrywki brak serii (dwa takie same wyniki z rzędu)
po zwycięstwie 2-1 z Scotland · 2 Z, 1 R, 1 P w ostatnich 4 meczach (5 strzelone, 3 stracone)

Zmiany miejsca w tabeli
Co to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.

14812162024283236404448525660646872 J1J4 1. kolejka (26/09/2026): 49. miejsce, 1 pkt2. kolejka (29/09/2026): 30. miejsce, 4 pkt3. kolejka (03/10/2026): 42. miejsce, 4 pkt4. kolejka (06/10/2026): 31. miejsce, 7 pkt

31. miejsce po 4. kolejce · najlepsze 30., najgorsze 49. · Porównaj z inną drużyną →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Slovenia

Atak · gole na mecz: 1,25 · 10,0 strzałów na mecz, 30% celnych

Obrona · stracone na mecz: 0,75

Dyscyplina · faule na mecz: 13,5 · spalone na mecz: 1,5 · żółte: 3,30 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 4)

Bramkarz · Žan-Luk Leban

Trener · B. Cesar od 01/10/2026 · prowadzone kluby: 3 od 2021
System: bloc bas et solide, peu de buts encaissés

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Slovenia

Brak znanych nieobecności na dzień 25/10/2026.

Composition probable — 4-4-2
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Jan Oblak Slovenia · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Ath Madrid · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Ath Madrid · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,9 Ath Madrid · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Ath Madrid · 2023-24: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 1 J. OblakErik Janža Slovenia · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,5 Gornik Zabrze · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Gornik Zabrze · 2025-26: mecze 32, gole 4, asysty 2, faule 19, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,2 Gornik Zabrze · 2024-25: mecze 24, gole 1, asysty 7, faule 15, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,5 Gornik Zabrze · 2023-24: mecze 22, gole 0, asysty 4, faule 24, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 7,1 13 E. JanžaJaka Bijol Slovenia · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,5 Leeds · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Leeds · 2025-26: mecze 35, gole 3, asysty 2, faule 29, spalone —, żółte kartki 10, ocena 7,0 Udinese · 2024-25: mecze 34, gole 1, asysty 0, faule 49, spalone —, żółte kartki 13, czerwone: 1, ocena 6,9 Udinese · 2023-24: mecze 24, gole 0, asysty 0, faule 28, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 6 J. BijolŽan Karničnik 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 2 Ž. KarničnikDavid Brekalo 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 23 D. BrekaloDanijel Šturm Slavia Praha · 2026-27: mecze 10, gole 1, asysty 2, faule 11, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Slovenia · 2026-27: mecze 4, gole 1, asysty 2, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 15 D. ŠturmAdam Gnezda Čerin Panathinaikos · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Slovenia · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Panathinaikos · 2025-26: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Panathinaikos · 2024-25: mecze 17, gole 1, asysty 0, faule 20, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Panathinaikos · 2023-24: mecze 26, gole 3, asysty 0, faule 31, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 22 A. ČerinAljoša Matko 2026-27: mecze 4, gole 2, asysty 2, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 20 A. MatkoMark Zabukovnik 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 4 M. ZabukovnikŽan Vipotnik Slovenia · 2026-27: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Swansea City AFC · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Swansea City AFC · 2025-26: mecze 4, gole 2, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Swansea City AFC · 2024-25: mecze 46, gole 7, asysty 0, faule 21, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Bordeaux · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Bordeaux · 2023-24: mecze 37, gole 10, asysty 3, faule 20, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 18 Z. VipotnikŽan Celar 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 11 Ž. Celar
Jan Oblak
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Slovenia500——0—
2026-27Ath Madrid100——06,2
2025-26Ath Madrid100——05,9
2024-25Ath Madrid000——0—
2023-24Ath Madrid300——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Erik Janža
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Slovenia4004—26,5
2026-27Gornik Zabrze1012—16,9
2025-26Gornik Zabrze324219—37,2
2024-25Gornik Zabrze241715—27,5
2023-24Gornik Zabrze220424—6 17,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jaka Bijol
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Slovenia4003—17,5
2026-27Leeds1000—06,6
2025-26Leeds353229—107,0
2024-25Udinese341049—13 16,9
2023-24Udinese240028—47,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Žan Karničnik
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-274004—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

David Brekalo
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-274006—07,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Danijel Šturm
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Slavia Praha101211—26,8
2026-27Slovenia4123—07,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Adam Gnezda Čerin
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Panathinaikos4004—16,7
2026-27Slovenia4004—16,6
2025-26Panathinaikos10007—26,7
2024-25Panathinaikos171020—26,9
2023-24Panathinaikos263031—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Aljoša Matko
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-274222—17,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mark Zabukovnik
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-274004—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Žan Vipotnik
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Slovenia4103—16,9
2026-27Swansea City AFC100——06,5
2025-26Swansea City AFC4201—06,9
2024-25Swansea City AFC467 (1 z karnych)021—16,7
2024-25Bordeaux—00————
2023-24Bordeaux3710320—06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Žan Celar
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273002—16,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (06/10/2026) zachowanych.

Transfery
Co to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.

Transfery nie zostały jeszcze pobrane: pojawiają się przy kolejnych pobraniach, po kilka drużyn naraz.

W prasie
Co to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.

Najbliższe mecze

Ostatnie mecze

DataMeczWynik
06/10/2026Scotland – Slovenia1 – 2
03/10/2026Switzerland – Slovenia2 – 1
29/09/2026Slovenia – FYR Macedonia2 – 0
26/09/2026Slovenia – Scotland0 – 0

Występy zawodników
Co to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.

#ZawodnikPozycjaWiekMeczeW podstawowym składzieMinutyGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcenaStatus
13E. JanžaErik Janža
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Slovenia4004—26,5
2026-27Gornik Zabrze1012—16,9
2025-26Gornik Zabrze324219—37,2
2024-25Gornik Zabrze241715—27,5
2023-24Gornik Zabrze220424—6 17,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca3244360004—26,5podstawowy skład
6J. BijolJaka Bijol
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Slovenia4003—17,5
2026-27Leeds1000—06,6
2025-26Leeds353229—107,0
2024-25Udinese341049—13 16,9
2023-24Udinese240028—47,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca2644360003—17,5podstawowy skład
2Ž. KarničnikŽan Karničnik
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-274004—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca3144360004—16,7podstawowy skład
15D. ŠturmDanijel Šturm
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Slavia Praha101211—26,8
2026-27Slovenia4123—07,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2644359123—07,2podstawowy skład
23D. BrekaloDavid Brekalo
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-274006—07,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca2743299006—07,3podstawowy skład
22A. ČerinAdam Gnezda Čerin
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Panathinaikos4004—16,7
2026-27Slovenia4004—16,6
2025-26Panathinaikos10007—26,7
2024-25Panathinaikos171020—26,9
2023-24Panathinaikos263031—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2643281004—16,6podstawowy skład
20A. MatkoAljoša Matko
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-274222—17,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2543262222—17,3podstawowy skład
18Z. VipotnikŽan Vipotnik
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Slovenia4103—16,9
2026-27Swansea City AFC100——06,5
2025-26Swansea City AFC4201—06,9
2024-25Swansea City AFC467 (1 z karnych)021—16,7
2024-25Bordeaux—00————
2023-24Bordeaux3710320—06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik2343244103—16,9podstawowy skład
21V. DrkušićVanja Drkušić
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273002—15,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca2633194002—15,3podstawowy skład
4Mark ZabukovnikMark Zabukovnik
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-274004—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2542225004—16,6rotacja
17D. ZecDavid Zec
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Slovenia4006—26,6
2026-27Holstein Kiel1001—07,5
2025-26Holstein Kiel4002—27,0
2024-25Holstein Kiel182021—56,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca2542215006—26,6rotacja
8S. LovrićSandi Lovrić
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Slovenia3105—15,4
2026-27Udinese000——0—
2025-26Verona8005—16,9
2025-26Udinese3002—06,9
2024-25Udinese362353—56,8
2023-24Udinese291325—1 16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2732145105—15,4rotacja
9T. BegićTjaš Begić
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sampdoria7102—06,9
2026-27Slovenia2012—04,4
2025-26Sampdoria193019—46,9
2025-26Parma000——0—
2024-25Frosinone221010—46,8
2024-25Parma000——0—
2023-24Parma8015—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik222197012—04,4rotacja
10T. ElšnikTimi Max Elšnik
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Slovenia2002—04,5
2026-27Red Star Belgrade1101—07,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik272173002—04,5rotacja
11Žan CelarŽan Celar
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273002—16,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik273042002—16,3rotacja
5S. KuzmićSrđan Kuzmić
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Viborg6003—06,8
2026-27Slovenia1000—06,3
2026-27Lorient0000—00,0
2025-26Viborg321012—26,6
2024-25Viborg281217—36,8
2023-24Viborg321012—26,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca21101000—06,3rezerwowy
19T. HorvatTomi Horvat
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bristol City5002—06,5
2026-27Slovenia1000—00,0
2025-26Sturm Graz100——17,9
2025-26Bristol City100——06,6
2024-25Sturm Graz324 (1 z karnych)820—17,2
2023-24Sturm Graz317520—07,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik26101000—00rezerwowy
12M. VidovšekMatevž Vidovšek
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-270000—00,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bramkarz26000000—00niewykorzystany
14T. SvetlinTamar Svetlin
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Korona Kielce1001—06,3
2026-27Slovenia0000—00,0
2025-26Korona Kielce331127—57,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik24000000—00niewykorzystany
16Žan-Luk LebanŽan-Luk Leban
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27NK Celje600——07,1
2026-27Celje2000—07,4
2026-27Slovenia000——0—
2024-25Everton000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bramkarz2300—00——0—niewykorzystany
1J. OblakJan Oblak
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Slovenia500——0—
2026-27Ath Madrid100——06,2
2025-26Ath Madrid100——05,9
2024-25Ath Madrid000——0—
2023-24Ath Madrid300——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bramkarz335——00——0—
9A. ŠporarAndraž Šporar
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27ŠK Slovan Bratislava500——06,5
2026-27Slovenia301——0—
2025-26Alanyaspor2004—06,6
2024-25Alanyaspor103 (1 z karnych)09—06,9
2024-25Panathinaikos000——0—
2023-24Panathinaikos227 (2 z karnych)114—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik323——01——0—

Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.

Kadra na dzień 25/10/2026 · API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 4

Odeszli w trakcie sezonu 8

Zawodnicy, którzy grali w Slovenia w tym sezonie i nie są już w kadrze: ich liczby zdobyte tutaj zostają tutaj, te z nowego klubu są na jego stronie.

ZawodnikPozycjaMeczeW podstawowym składzieMinutyGoleAsystyOcena
M. RatnikObrońca33180006,9
P. StojanovićPomocnik1162006,5
B. VerbičPomocnik2128006,3
J. BalkovecObrońca1016003,4
Adrian ZeljkovićPomocnik10—00—
S. SešlarPomocnik11—00—
I. VekičBramkarz1——00—
E. SoklerNapastnik10—00—

Historia bezpośrednich meczów

Wszystkie mecze Slovenia przeciwko:

Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13