AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Ligue des nations ♂ · Link stały · Historia klubu

Czech Republic

7mecze (1 sezon(y) w bazie)
0 %zwycięstwa
0,57gole strzelone / mecz
—Elo ClubElo
Co to jest?
L'Elo est une note de niveau (comme aux échecs) : elle monte quand une équipe bat plus forte qu'elle, baisse quand elle perd contre plus faible. Autour de 1 500 : niveau moyen européen ; 1 800 et plus : les tout meilleurs clubs. Comparable d'un pays à l'autre.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

DDDDD ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Wszystkie rozgrywki mecze bez zwycięstwa: 7 porażki z rzędu: 5 mecze bez zwycięstwa: 4 u siebie porażki z rzędu: 3 u siebie porażki z rzędu: 3 na wyjeździe
po porażce 0-3 z England · 0 Z, 0 R, 5 P w ostatnich 5 meczach (2 strzelone, 13 stracone)

Porównaj z inną drużyną →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Czech Republic

Atak · gole na mecz: 0,57 · 7,9 strzałów na mecz, 25% celnych

Obrona · stracone na mecz: 2,29

Dyscyplina · faule na mecz: 11,7 · spalone na mecz: 2,2 · żółte: 1,30 i czerwone kartki: 0,50 na mecz (fiches de match, mecze: 7)

Bramkarz · M. Kovár

Trener · Santi od 01/10/2026 · prowadzone kluby: 5 od 2018
System: attaque en difficulté

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Czech Republic

Brak znanych nieobecności na dzień 25/10/2026.

Composition probable — 3-4-3
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Matěj Kovář 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 1 M. KovárJiří Sláma 2026-27: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 7 J. SlamaRobin Hranáč 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 4 R. HranácVladimír Coufal Czechia · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,9 Czech Republic · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,9 Hoffenheim · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Hoffenheim · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 West Ham · 2024-25: mecze 22, gole 0, asysty 0, faule 22, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,6 West Ham · 2023-24: mecze 36, gole 0, asysty 7, faule 32, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,8 5 V. CoufalLukáš Ambros 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 13 L. AmbrosMatěj Radosta 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,0 18 M. RadostaLukáš Červ 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 12 L. CervAdam Karabec 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 9 A. KarabecOndřej Lingr 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 5,9 20 O. LingrAdam Hložek 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 9 A. HlozekPavel Šulc 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,9 7 P. Sulc
Matěj Kovář
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Czechia200——06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jiří Sláma
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Czechia4105—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Robin Hranáč
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Czechia3006—06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Vladimír Coufal
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Czechia2002—07,9
2026-27Czech Republic2002—07,9
2026-27Hoffenheim1001—07,2
2025-26Hoffenheim1002—06,6
2024-25West Ham220022—56,6
2023-24West Ham360732—66,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lukáš Ambros
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Czechia4004—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Matěj Radosta
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Czechia4003—06,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lukáš Červ
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Czechia2011—07,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Adam Karabec
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Czechia210——07,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ondřej Lingr
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Czechia3004—15,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Adam Hložek
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Czechia3004—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pavel Šulc
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Czechia211——07,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Transfery
Co to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.

Transfery nie zostały jeszcze pobrane: pojawiają się przy kolejnych pobraniach, po kilka drużyn naraz.

W prasie
Co to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.

Najbliższe mecze

Ostatnie mecze

DataMeczWynik
06/10/2026England – Czechia3 – 0
03/10/2026Spain – Czechia3 – 1
29/09/2026Czechia – England0 – 2
26/09/2026Czechia – Croatia1 – 2
25/06/2026Czechia – Mexico0 – 3
18/06/2026Czechia – South Africa1 – 1
12/06/2026South Korea – Czechia2 – 1

Występy zawodników
Co to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.

#ZawodnikPozycjaWiekMeczeW podstawowym składzieMinutyGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcenaStatus
7Jiri SlamaJiří Sláma
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Czechia4105—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca2744331105—06,5podstawowy skład
13Lukas AmbrosLukáš Ambros
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Czechia4004—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2243215004—06,6podstawowy skład
4R. HranácRobin Hranáč
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Czechia3006—06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca2533270006—06,3podstawowy skład
18Matej RadostaMatěj Radosta
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Czechia4003—06,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2542198003—06rotacja
20Ondrej LingrOndřej Lingr
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Czechia3004—15,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik2732181004—15,9rotacja
9A. HlozekAdam Hložek
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Czechia3004—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik2332157004—06,7rotacja
1M. KovárMatěj Kovář
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Czechia200——06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bramkarz252218000——06,8rotacja
5V. CoufalVladimír Coufal
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Czechia2002—07,9
2026-27Czech Republic2002—07,9
2026-27Hoffenheim1001—07,2
2025-26Hoffenheim1002—06,6
2024-25West Ham220022—56,6
2023-24West Ham360732—66,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca3422170002—07,9rotacja
7P. SulcPavel Šulc
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Czechia211——07,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik252214811——07,9rotacja
12L. CervLukáš Červ
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Czechia2011—07,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2422125011—07,6rotacja
9Adam KarabecAdam Karabec
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Czechia210——07,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik232211810——07,1rotacja
19Roman MacekRoman Macek
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Czechia3003—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik293189003—06,7rotacja
14Martin VitikMartin Vitík
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Czechia2003—16,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca232198003—16,2rotacja
23Antonin KinskyAntonín Kinský
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Czechia1000—13,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bramkarz231190000—13,9rezerwowy
22Michal SáčekMichal Sáček
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Czechia1000—03,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca301190000—03,2rezerwowy
6S. ChaloupekŠtěpán Chaloupek
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Czechia1001—05,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca221190001—05,9rezerwowy
21Alex KrálAlex Král
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Czechia2001—06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik282055001—06,9rotacja
3Ondrej ZmrzlyOndřej Zmrzlý
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Czechia2001—06,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca272035001—06,4rotacja
17Pavel BuchaPavel Bucha
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Czechia1000—03,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik281017000—03,1rezerwowy
12Martin ŠubertMartin Šubert
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Czechia1000—03,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik241016000—03,2rezerwowy
11Vaclav SejkVáclav Sejk
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Czechia1000—03,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik241013000—03,3rezerwowy
2Ondrej KricfalusiOndřej Kričfaluši
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Czechia1000—05,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca22106000—05,9rezerwowy
8M. SadílekMichal Sadílek
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Slavia Praha101310—17,4
2026-27Czech Republic100——06,7
2026-27Czechia100——06,7
2024-25Twente6016—07,0
2023-24Twente000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2610300——06,7rezerwowy
16L. HornícekLukáš Horníček
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Czechia000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bramkarz2300—00——0—niewykorzystany

Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.

Kadra na dzień 25/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 4

Odeszli w trakcie sezonu 39

Zawodnicy, którzy grali w Czech Republic w tym sezonie i nie są już w kadrze: ich liczby zdobyte tutaj zostają tutaj, te z nowego klubu są na jego stronie.

ZawodnikPozycjaMeczeW podstawowym składzieMinutyGoleAsystyOcena
T. SoučekPomocnik22180007,6
L. KrejčíObrońca22180007,8
L. KrejčíObrońca22180007,8
T. SoučekPomocnik22180007,6
V. ČernýPomocnik22159118,5
V. ČernýPomocnik22159118,5
D. ZimaObrońca21157007,1
D. ZimaObrońca21157007,1
P. SchickNapastnik22152308,3
P. SchickNapastnik22152308,3
A. SojkaPomocnik32149016,7
A. SojkaPomocnik32149016,7
J. ZelenýObrońca22136017,3
J. ZelenýObrońca22136017,3
R. NaderiNapastnik21123006,5
L. ProvodPomocnik21119017,6
L. ProvodPomocnik21119017,6
T. ChorýNapastnik1190006,3
T. ChorýNapastnik1190006,3
D. VišinskýPomocnik1156006,6
D. VišinskýPomocnik1156006,6
V. DaridaPomocnik1155006,9
V. DaridaPomocnik1155006,9
D. JurásekObrońca1044007,2
D. JurásekObrońca1044007,2
J. KlimentNapastnik1028107,3
J. KlimentNapastnik1028107,3
T. HolešObrońca1123006,9
T. HolešObrońca1123006,9
M. ChytilNapastnik1013006,5
M. ChytilNapastnik1013006,5
J. KuchtaNapastnik1011006,7
J. KuchtaNapastnik1011006,7
D. VašulínNapastnik1010006,3
M. ŠínPomocnik1010006,3
M. ŠínPomocnik1010006,3
D. DouděraPomocnik1010006,2
D. VašulínNapastnik1010003,4
D. DouděraPomocnik1010006,2

Historia bezpośrednich meczów

Wszystkie mecze Czech Republic przeciwko:

Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13