Bundesliga ♂ · Link stały · Historia klubu
Ein Frankfurt
Co to jest?
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
NDVDV ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wszystkie rozgrywki mecze bez porażki: 3 u siebie
po zwycięstwie 3-1 z Hamburg · 2 Z, 1 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (6 strzelone, 10 stracone)
Zmiany miejsca w tabeliCo to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Co to jest?
8. miejsce po 8. kolejce · najlepsze 6., najgorsze 13. · Porównaj z inną drużyną →
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Ein Frankfurt
Atak · gole na mecz: 1,70 (1,30 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 12,2 strzałów na mecz, 38% celnych · bez gola w 17% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 0-15. minuta
Obrona · stracone na mecz: 2,70 (2,00 u siebie, 3,30 na wyjeździe) · 17% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 14, czerwone: 0
Dyscyplina · faule na mecz: 10,3 · spalone na mecz: 1,6 · żółte: 1,90 i czerwone kartki: 0,40 na mecz (fiches de match, mecze: 53)
Bramkarz · N. Atubolu · obrony: 28, 74% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,67 · ocena 7,2
Trener · Adi Hutter od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 4-4-2 · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (także 3-4-2-1 ×2)
Forma (API-Football): DLWDLW
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Ein Frankfurt
- Kontuzja J. Ngankam · Mięsień dwugłowy uda nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja M. Pimpong · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Composition probable — 4-4-2Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Ein Frankfurt | 6 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,2 |
| 2026-27 | Germany | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Freiburg | 15 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Freiburg | 28 | 0 | 0 | — | — | 2 | 7,2 |
| 2023-24 | Freiburg | 34 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Robin Leon Koch| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Ein Frankfurt | 6 | 0 | 1 | 3 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Ein Frankfurt | 2 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 8,3 |
| 2024-25 | Ein Frankfurt | 30 | 3 | 0 | 24 | — | 3 | 7,1 |
| 2023-24 | Ein Frankfurt | 31 | 2 | 0 | 20 | — | 10 | 6,9 |
| 2023-24 | Leeds | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Lilian Brassier| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Ein Frankfurt | 5 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 7,0 |
| 2025-26 | Rennes | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Rennes | 14 | 1 | 0 | 7 | — | 1 | 6,4 |
| 2024-25 | Marseille | 12 | 0 | 0 | 7 | — | 3 | 6,4 |
| 2024-25 | Brest | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Brest | 30 | 3 | 0 | 34 | — | 10 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Elias Baum| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Ein Frankfurt | 6 | 0 | 1 | 5 | — | 1 | 6,3 |
| 2025-26 | Ein Frankfurt | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Elversberg | 33 | 3 | 5 | 24 | — | 5 | 7,2 |
| 2023-24 | Ein Frankfurt | 4 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Nathan Michael Collins| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Rep. Of Ireland | 3 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7,4 |
| 2026-27 | Ein Frankfurt | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,4 |
| 2026-27 | Brentford | 1 | 2 | 0 | 1 | — | 0 | 9,7 |
| 2025-26 | Brentford | 4 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Ein Frankfurt | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 7,9 |
| 2024-25 | Brentford | 38 | 2 | 3 | 29 | — | 5 | 7,2 |
| 2024-25 | Ein Frankfurt | 31 | 1 | 1 | 26 | — | 4 | 6,8 |
| 2023-24 | Brentford | 32 | 1 | 1 | 12 | — | 3 | 6,9 |
| 2023-24 | Ein Frankfurt | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2023-24 | Dortmund | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Raphael Onyedika Nwadike| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Ein Frankfurt | 6 | 0 | 0 | 11 | — | 4 | 6,5 |
| 2025-26 | Club Brugge | 33 | 1 | 1 | 46 | — | 4 1 | 6,9 |
| 2024-25 | Club Brugge | 33 | 1 | 1 | 46 | — | 4 1 | 6,9 |
| 2023-24 | Club Brugge | 33 | 1 | 1 | 46 | — | 4 1 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ritsu Dōan| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Ein Frankfurt | 5 | 0 | 1 | 3 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Ein Frankfurt | 2 | 2 | 0 | 1 | — | 0 | 8,0 |
| 2024-25 | Freiburg | 34 | 10 | 7 | 27 | — | 2 | 7,2 |
| 2024-25 | Ein Frankfurt | 34 | 10 | 7 | 27 | — | 2 | 7,2 |
| 2023-24 | Freiburg | 30 | 7 | 2 | 26 | — | 2 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Noël Aséko Nkili| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Ein Frankfurt | 4 | 0 | 1 | 4 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Hannover | 1 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 7,0 |
| 2024-25 | Hannover | 5 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Farès Chaïbi| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Ein Frankfurt | 4 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Ein Frankfurt | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,3 |
| 2024-25 | Ein Frankfurt | 30 | 1 | 3 | 5 | — | 2 | 6,8 |
| 2023-24 | Ein Frankfurt | 28 | 2 | 4 | 14 | — | 2 | 7,1 |
| 2023-24 | Toulouse | 2 | 0 | 1 | 1 | — | 1 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jonathan Michael Burkardt| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Ein Frankfurt | 6 | 3 | 1 | 1 | — | 0 | 7,1 |
| 2026-27 | Germany | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,2 |
| 2025-26 | Ein Frankfurt | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | Mainz | 29 | 18 (2 z karnych) | 2 | 23 | — | 0 | 7,2 |
| 2023-24 | Mainz | 21 | 8 (1 z karnych) | 2 | 19 | — | 2 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Younes Ebnoutalib| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Ein Frankfurt | 6 | 5 | 1 | 3 | — | 1 | 7,3 |
| 2026-27 | Germany | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,4 |
| 2025-26 | Ein Frankfurt | 5 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 6,4 |
| 2025-26 | Elversberg | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | Elversberg | 14 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,4 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 11 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.
TransferyCo to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Co to jest?
Przyjścia 40
- 30/08/2026 L. BrassierLilian Brassier
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Ein Frankfurt 5 0 0 4 — 1 7,0 2025-26 Rennes 3 0 0 2 — 0 6,9 2024-25 Rennes 14 1 0 7 — 1 6,4 2024-25 Marseille 12 0 0 7 — 3 6,4 2024-25 Brest — 0 0 — — — — 2023-24 Brest 30 3 0 34 — 10 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Rennes - 29/08/2026 L. BrassierLilian Brassier
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Ein Frankfurt 5 0 0 4 — 1 7,0 2025-26 Rennes 3 0 0 2 — 0 6,9 2024-25 Rennes 14 1 0 7 — 1 6,4 2024-25 Marseille 12 0 0 7 — 3 6,4 2024-25 Brest — 0 0 — — — — 2023-24 Brest 30 3 0 34 — 10 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Rennes - 27/08/2026 N. AtuboluNoah Atubolu
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Ein Frankfurt 6 0 0 0 — 0 7,2 2026-27 Germany 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Freiburg 15 0 0 — — 0 7,3 2024-25 Freiburg 28 0 0 — — 2 7,2 2023-24 Freiburg 34 0 0 — — 0 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od SC Freiburg - 01/08/2026 R. OnyedikaRaphael Onyedika Nwadike
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Ein Frankfurt 6 0 0 11 — 4 6,5 2025-26 Club Brugge 33 1 1 46 — 4 1 6,9 2024-25 Club Brugge 33 1 1 46 — 4 1 6,9 2023-24 Club Brugge 33 1 1 46 — 4 1 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Club Brugge KV - 31/07/2026 R. OnyedikaRaphael Onyedika Nwadike
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Ein Frankfurt 6 0 0 11 — 4 6,5 2025-26 Club Brugge 33 1 1 46 — 4 1 6,9 2024-25 Club Brugge 33 1 1 46 — 4 1 6,9 2023-24 Club Brugge 33 1 1 46 — 4 1 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Club Brugge KV - 27/07/2026 OtávioOtávio Ataide da Silva
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Paris FC 4 0 0 3 — 1 6,8 2026-27 Ein Frankfurt 1 0 0 2 — 1 3,2 2025-26 Paris FC 23 1 0 24 — 6 1 6,9 2025-26 Porto 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Porto 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Famalicao 17 2 0 19 — 4 7,3 2023-24 Porto 12 0 1 13 — 3 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Estrela - 26/07/2026 OtávioOtávio Ataide da Silva
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Paris FC 4 0 0 3 — 1 6,8 2026-27 Ein Frankfurt 1 0 0 2 — 1 3,2 2025-26 Paris FC 23 1 0 24 — 6 1 6,9 2025-26 Porto 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Porto 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Famalicao 17 2 0 19 — 4 7,3 2023-24 Porto 12 0 1 13 — 3 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Estrela - 17/07/2026 N. Aséko NkiliNoël Aséko Nkili
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Ein Frankfurt 4 0 1 4 — 0 6,5 2025-26 Hannover 1 0 0 4 — 1 7,0 2024-25 Hannover 5 0 0 — — 0 6,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Bayern München - 16/07/2026 N. Aséko NkiliNoël Aséko Nkili
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Ein Frankfurt 4 0 1 4 — 0 6,5 2025-26 Hannover 1 0 0 4 — 1 7,0 2024-25 Hannover 5 0 0 — — 0 6,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Bayern München - 30/06/2026 J. EtseJ. Etse
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Ulm 2 0 0 0 — 0 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od SSV Ulm 1846 - 30/06/2026 M. PimpongM. Pimpong
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Ein Frankfurt 2 0 0 1 — 0 6,2 2025-26 FC Midtjylland 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od FC Midtjylland - 30/06/2026 N. FutkeuNoel Futkeu
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Elversberg 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Greuther Furth 1 0 0 3 — 0 6,3 2024-25 Greuther Furth 34 11 1 14 — 4 6,8 2023-24 Ein Frankfurt 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od SpVgg Greuther Fürth - 29/06/2026 E. WahiSepe Elye Wahi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Nice 6 2 0 1 — 2 6,8 2025-26 Nice 4 2 (1 z karnych) 1 8 — 0 7,1 2025-26 Ein Frankfurt 1 1 1 — — 0 8,3 2024-25 Marseille 15 3 (1 z karnych) 1 17 — 1 6,5 2024-25 Ein Frankfurt 11 0 0 2 — 1 6,5 2024-25 Lens 0 0 (1 z karnych) 1 17 — 0 6,5 2023-24 Lens 27 9 (1 z karnych) 3 20 — 9 6,7 2023-24 Montpellier 1 0 (1 z karnych) 3 20 — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Nice - 29/06/2026 H. SmolčićHrvoje Smolčić
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Corum 8 0 0 5 — 0 7,1 2025-26 Kocaelispor 1 0 0 — — 0 — 2025-26 Ein Frankfurt — 0 0 — — — — 2024-25 LASK 24 3 0 16 — 5 7,1 2023-24 Ein Frankfurt 11 1 0 3 — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Kocaelispor - 29/06/2026 J. Dina EbimbeÉric Junior Dina Ebimbe
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Schalke 04 1 0 0 — — 0 6,2 2025-26 Brest 27 5 0 22 — 3 6,6 2025-26 Ein Frankfurt — 0 0 — — — — 2024-25 Ein Frankfurt 9 0 1 10 — 0 6,7 2023-24 Ein Frankfurt 31 5 3 49 — 5 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Stade Brestois 29 - 29/06/2026 J. EtseJ. Etse
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Ulm 2 0 0 0 — 0 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od SSV Ulm 1846 - 29/06/2026 J. NgankamNgankam Jessic Gaïtan Ngankam
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Wolfsberger AC 8 1 0 10 — 2 6,6 2025-26 Ein Frankfurt 3 0 0 4 — 0 6,3 2024-25 Hannover 27 4 (1 z karnych) 1 40 — 7 6,8 2023-24 Ein Frankfurt 15 0 0 11 — 2 6,4 2023-24 Mainz 7 0 0 11 — 0 1 6,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Wolfsberger AC - 29/06/2026 K. InanogluKaan İnanoğlu
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Dynamo Dresden 1 1 1 — — 0 7,0 2026-27 Dresden 1 1 1 — — 0 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od FC 08 Homburg - 29/06/2026 N. NkounkouNiels Patrick Nkounkou
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Nice 5 0 0 8 — 1 7,0 2025-26 Torino 2 0 0 1 — 0 6,9 2025-26 Ein Frankfurt 1 0 0 1 — 0 8,9 2024-25 Ein Frankfurt 27 0 0 5 — 1 6,7 2023-24 Ein Frankfurt 29 3 2 27 — 4 6,8 2023-24 St Etienne 1 0 0 — — 0 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Torino - 29/06/2026 Noah Dávid Gabriel FenyöNoah Dávid Gabriel Fenyö
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 — 0 0 — — — — 2024-25 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Ujpest - 29/06/2026 S. SimoniSimon Simoni
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 FC Luzern 3 0 0 1 — 0 5,4 2026-27 Albania 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Kaiserslautern 2 0 0 — — 1 6,6 2024-25 Kaiserslautern 17 0 0 — — 0 7,0 2024-25 Ein Frankfurt 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Ein Frankfurt 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od 1. FC Kaiserslautern - 06/01/2026 A. KalimuendoArnaud Kalimuendo-Muinga
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Nott'm Forest 1 0 0 1 — 0 6,3 2025-26 Ein Frankfurt 19 6 1 9 — 4 6,8 2025-26 Nott'm Forest 1 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Rennes — 0 0 — — — — 2024-25 Rennes 33 17 (5 z karnych) 3 29 — 2 7,0 2023-24 Rennes 30 10 (2 z karnych) 1 28 — 6 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Nottingham Forest - 01/01/2026 A. AmaimouniA. Amaimouni
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 4 0 0 2 — 0 4,5 2025-26 17 2 3 8 — 1 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od 1899 Hoffenheim - 31/12/2025 K. KosugiKeita Kosugi
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 6 0 0 8 — 1 6,4 2025-26 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Djurgardens IF - 31/12/2025 L. ArrhovPaul Love Arrhov
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 2 0 0 0 — 0 4,1 2025-26 5 0 0 2 — 1 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od IF Brommapojkarna
Odejścia 56
- 23/09/2026 M. DahoudMahmoud Dahoud
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Ein Frankfurt 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Ein Frankfurt 25 1 1 10 — 2 6,8 2024-25 Brighton 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Brighton 17 0 1 6 — 1 1 6,7 2023-24 Stuttgart 13 1 0 — — 0 6,7 2023-24 Dortmund 1 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Dubai United - 31/08/2026 H. LarssonHugo Emanuel Larsson
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sweden 3 0 0 1 — 0 6,7 2026-27 Fulham 1 0 0 0 — 0 6,4 2025-26 Ein Frankfurt 2 0 1 — — 0 7,1 2024-25 Ein Frankfurt 33 3 1 21 — 2 6,9 2023-24 Ein Frankfurt 29 2 1 16 — 1 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Fulham - 31/08/2026 J. BahoyaJean-Mattéo Bahoya Négoce
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Leeds 0 0 0 0 — 0 0,0 2026-27 Ein Frankfurt 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Ein Frankfurt 2 1 0 — — 0 7,0 2024-25 Ein Frankfurt 28 2 3 9 — 3 6,9 2023-24 Angers 19 5 2 9 — 4 6,9 2023-24 Ein Frankfurt 8 0 0 1 — 0 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Leeds - 31/08/2026 N. NkounkouNiels Patrick Nkounkou
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Nice 5 0 0 8 — 1 7,0 2025-26 Torino 2 0 0 1 — 0 6,9 2025-26 Ein Frankfurt 1 0 0 1 — 0 8,9 2024-25 Ein Frankfurt 27 0 0 5 — 1 6,7 2023-24 Ein Frankfurt 29 3 2 27 — 4 6,8 2023-24 St Etienne 1 0 0 — — 0 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Nice - 29/08/2026 A. TheateArthur Nicolas Theate
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Bologna 4 0 0 2 — 1 6,7 2026-27 Belgium 3 0 0 1 — 0 6,9 2025-26 Ein Frankfurt 1 0 0 — — 0 7,2 2024-25 Ein Frankfurt 31 0 0 14 — 4 7,1 2024-25 Rennes 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Rennes 28 2 0 16 — 4 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Bologna - 28/08/2026 M. ZettererMichael Zetterer
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Leeds 1 0 0 0 — 0 5,8 2025-26 Werder Bremen 1 0 0 — — 0 7,3 2025-26 Ein Frankfurt 1 0 0 — — 0 6,2 2024-25 Ein Frankfurt 34 0 0 — — 2 7,0 2024-25 Werder Bremen 34 0 0 — — 2 7,0 2023-24 Werder Bremen 27 0 0 — — 2 7,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Leeds - 27/08/2026 M. ZettererMichael Zetterer
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Leeds 1 0 0 0 — 0 5,8 2025-26 Werder Bremen 1 0 0 — — 0 7,3 2025-26 Ein Frankfurt 1 0 0 — — 0 6,2 2024-25 Ein Frankfurt 34 0 0 — — 2 7,0 2024-25 Werder Bremen 34 0 0 — — 2 7,0 2023-24 Werder Bremen 27 0 0 — — 2 7,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Leeds - 26/08/2026 J. AwusiJ. Awusi
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do FK Sarajevo - 25/08/2026 J. AwusiJ. Awusi
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do FK Sarajevo - 23/08/2026 E. WahiSepe Elye Wahi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Nice 6 2 0 1 — 2 6,8 2025-26 Nice 4 2 (1 z karnych) 1 8 — 0 7,1 2025-26 Ein Frankfurt 1 1 1 — — 0 8,3 2024-25 Marseille 15 3 (1 z karnych) 1 17 — 1 6,5 2024-25 Ein Frankfurt 11 0 0 2 — 1 6,5 2024-25 Lens 0 0 (1 z karnych) 1 17 — 0 6,5 2023-24 Lens 27 9 (1 z karnych) 3 20 — 9 6,7 2023-24 Montpellier 1 0 (1 z karnych) 3 20 — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Nice - 20/08/2026 E. SkhiriEllyes Joris Skhiri
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 FC Koln 1 0 0 — — 0 6,3 2025-26 Ein Frankfurt 1 0 0 — — 0 6,7 2024-25 Ein Frankfurt 32 1 1 21 — 6 6,8 2023-24 Ein Frankfurt 27 2 2 15 — 1 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do 1. FC Köln - 19/08/2026 E. SkhiriEllyes Joris Skhiri
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 FC Koln 1 0 0 — — 0 6,3 2025-26 Ein Frankfurt 1 0 0 — — 0 6,7 2024-25 Ein Frankfurt 32 1 1 21 — 6 6,8 2023-24 Ein Frankfurt 27 2 2 15 — 1 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do 1. FC Köln - 16/08/2026 M. BatshuayiMichy Batshuayi-Atunga
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Ein Frankfurt 2 0 0 — — 1 6,5 2024-25 Ein Frankfurt 10 3 0 6 — 2 6,7 2024-25 Fenerbahce 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Galatasaray 0 3 0 — — 0 — 2023-24 Fenerbahce 1 0 0 — — 0 — 2023-24 Galatasaray — 0 (4 z karnych) 1 8 — — 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Abha - 15/08/2026 M. BatshuayiMichy Batshuayi-Atunga
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Ein Frankfurt 2 0 0 — — 1 6,5 2024-25 Ein Frankfurt 10 3 0 6 — 2 6,7 2024-25 Fenerbahce 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Galatasaray 0 3 0 — — 0 — 2023-24 Fenerbahce 1 0 0 — — 0 — 2023-24 Galatasaray — 0 (4 z karnych) 1 8 — — 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Abha - 14/08/2026 N. FutkeuNoel Futkeu
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Elversberg 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Greuther Furth 1 0 0 3 — 0 6,3 2024-25 Greuther Furth 34 11 1 14 — 4 6,8 2023-24 Ein Frankfurt 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do SV Elversberg - 11/08/2026 K. Oteng-MensahK. Oteng-Mensah
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Iraklis — 0 0 — — — — 2026-27 St Etienne — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Jong PSV U21 - 10/08/2026 K. Oteng-MensahK. Oteng-Mensah
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Iraklis — 0 0 — — — — 2026-27 St Etienne — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Jong PSV U21 - 06/08/2026 J. Dina EbimbeÉric Junior Dina Ebimbe
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Schalke 04 1 0 0 — — 0 6,2 2025-26 Brest 27 5 0 22 — 3 6,6 2025-26 Ein Frankfurt — 0 0 — — — — 2024-25 Ein Frankfurt 9 0 1 10 — 0 6,7 2023-24 Ein Frankfurt 31 5 3 49 — 5 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do FC Schalke 04 - 05/08/2026 J. Dina EbimbeÉric Junior Dina Ebimbe
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Schalke 04 1 0 0 — — 0 6,2 2025-26 Brest 27 5 0 22 — 3 6,6 2025-26 Ein Frankfurt — 0 0 — — — — 2024-25 Ein Frankfurt 9 0 1 10 — 0 6,7 2023-24 Ein Frankfurt 31 5 3 49 — 5 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do FC Schalke 04 - 20/07/2026 S. SimoniSimon Simoni
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 FC Luzern 3 0 0 1 — 0 5,4 2026-27 Albania 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Kaiserslautern 2 0 0 — — 1 6,6 2024-25 Kaiserslautern 17 0 0 — — 0 7,0 2024-25 Ein Frankfurt 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Ein Frankfurt 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do FC Luzern - 19/07/2026 S. SimoniSimon Simoni
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 FC Luzern 3 0 0 1 — 0 5,4 2026-27 Albania 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Kaiserslautern 2 0 0 — — 1 6,6 2024-25 Kaiserslautern 17 0 0 — — 0 7,0 2024-25 Ein Frankfurt 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Ein Frankfurt 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do FC Luzern - 15/07/2026 A. AmendaAurèle Florian Amenda
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Coventry 2 0 0 1 — 0 6,3 2026-27 Switzerland 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Ein Frankfurt 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Ein Frankfurt 8 0 0 3 — 1 6,7 2024-25 Young Boys — 0 0 — — — — 2023-24 Young Boys 4 0 0 9 — 1 6,6 2023-24 Ein Frankfurt — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Coventry - 14/07/2026 A. AmendaAurèle Florian Amenda
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Coventry 2 0 0 1 — 0 6,3 2026-27 Switzerland 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Ein Frankfurt 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Ein Frankfurt 8 0 0 3 — 1 6,7 2024-25 Young Boys — 0 0 — — — — 2023-24 Young Boys 4 0 0 9 — 1 6,6 2023-24 Ein Frankfurt — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Coventry - 02/07/2026 N. BrownNathaniel Brown
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Germany 3 1 1 4 — 0 7,4 2025-26 Ein Frankfurt 1 0 0 1 — 0 8,3 2024-25 Ein Frankfurt 26 3 6 15 — 2 7,2 2023-24 Nurnberg 3 0 1 4 — 0 6,8 2023-24 Ein Frankfurt — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Bayern München - 01/07/2026 N. BrownNathaniel Brown
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Germany 3 1 1 4 — 0 7,4 2025-26 Ein Frankfurt 1 0 0 1 — 0 8,3 2024-25 Ein Frankfurt 26 3 6 15 — 2 7,2 2023-24 Nurnberg 3 0 1 4 — 0 6,8 2023-24 Ein Frankfurt — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Bayern München
Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 24/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.
W prasieCo to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Co to jest?
- Wolfsburg schüttelt Frankfurt ab Sportschau · pt. 22:08
- Jetzt live - Wolfsburg mit Vorteilen in Frankfurt Sportschau · pt. 20:02
- Eintracht Frankfurt gegen VfL Wolfsburg Sportschau · pt. 19:33
- Hütter von Ebnoutalib beeindruckt: "Überrascht von der Entwicklung" kicker · czw. 16:10
- Bremst Hütter den Ilicevic-Hype? "Macht doch einfach nur Freude" kicker · czw. 16:09
- Mercato : Francfort veut faire revenir Arnaud Kalimuendo, peu utilisé par Nottingham Forest L'Équipe · czw. 15:20 · Transfer
- El Eintracht de Frankfurt se interesa por Buba Sangaré Marca · czw. 13:58
- "Der Mann wird ja auch alt ...": Freude auf den "Götze-Gipfel" in Paderborn kicker · śr. 16:44
- Zeitgenaue Ansetzung im DFB-Pokal-Achtelfinale: Frankfurt gegen Dortmund live im Ersten Sportschau · śr. 14:00
- Wie löst Hütter das "Luxusproblem" in der SGE-Offensive? kicker · śr. 13:08
- João Geraldo eliminado na primeira ronda do WTT Champions de Frankfurt Record · wt. 20:43
- Ancien défenseur de Brest et de l'OM, Lilian Brassier opte pour le Togo L'Équipe · wt. 15:52
Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.
Najbliższe mecze
Ein Frankfurt 311 25N 442 Bundesliga ♂ · sob. 15:30 Ein Frankfurt
Hoffenheim 401 24N 362 Bundesliga ♂ · sob. 18:30 Stuttgart
Ein Frankfurt 621 21N 182 Bundesliga ♂ · sob. 15:30 Ein Frankfurt
Werder Bremen nadchodzące Bundesliga ♂ · sob. 15:30 M'gladbach
Ein Frankfurt nadchodzące Bundesliga ♂ · sob. 15:30 Leverkusen
Ein Frankfurt nadchodzące Bundesliga ♂ · sob. 15:30 Ein Frankfurt
Schalke 04 nadchodzące Bundesliga ♂ · wt. 20:30 Elversberg
Ein Frankfurt nadchodzące
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 01/11/2026 | Ein Frankfurt – Hamburg | 3 – 1 |
| 24/10/2026 | Dortmund – Ein Frankfurt | 1 – 0 |
| 16/10/2026 | Ein Frankfurt – FC Koln | 1 – 0 |
| 10/10/2026 | RB Leipzig – Ein Frankfurt | 6 – 0 |
| 19/09/2026 | Ein Frankfurt – Freiburg | 2 – 2 |
| 12/09/2026 | Mainz – Ein Frankfurt | 1 – 3 |
| 06/09/2026 | Ein Frankfurt – Augsburg | 1 – 4 |
| 29/08/2026 | Union Berlin – Ein Frankfurt | 3 – 3 |
| 16/05/2026 | Ein Frankfurt – Stuttgart | 2 – 2 |
| 08/05/2026 | Dortmund – Ein Frankfurt | 3 – 2 |
| 02/05/2026 | Ein Frankfurt – Hamburg | 1 – 2 |
| 25/04/2026 | Augsburg – Ein Frankfurt | 1 – 1 |
| 18/04/2026 | Ein Frankfurt – RB Leipzig | 1 – 3 |
| 11/04/2026 | Wolfsburg – Ein Frankfurt | 1 – 2 |
| 05/04/2026 | Ein Frankfurt – FC Koln | 2 – 2 |
Występy zawodnikówCo to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Co to jest?
| # | Zawodnik | Pozycja | Wiek | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | N. AtuboluNoah Atubolu
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 23 | 6 | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,2 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | R. OnyedikaRaphael Onyedika Nwadike
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 24 | 6 | 6 | 540 | 0 | 0 | 11 | — | 4 | 6,5 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 26 | K. KosugiKeita Kosugi
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 19 | 6 | 6 | 495 | 0 | 0 | 8 | — | 1 | 6,4 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | R. KochRobin Leon Koch
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 29 | 6 | 6 | 495 | 0 | 1 | 3 | — | 0 | 6,9 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | J. BurkardtJonathan Michael Burkardt
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 25 | 6 | 6 | 491 | 3 | 1 | 1 | — | 0 | 7,1 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | L. BrassierLilian Brassier
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 26 | 5 | 5 | 450 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 7 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 42 | C. UzunCan Yılmaz Uzun
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 20 | 5 | 5 | 414 | 2 | 0 | 2 | — | 0 | 6,1 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | R. DōanRitsu Dōan
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 27 | 5 | 5 | 401 | 0 | 1 | 3 | — | 0 | 6,8 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | Y. EbnoutalibYounes Ebnoutalib
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 22 | 6 | 4 | 416 | 5 | 1 | 3 | — | 1 | 7,3 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | Elias BaumElias Baum
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 20 | 6 | 4 | 360 | 0 | 1 | 5 | — | 1 | 6,3 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | N. Aséko NkiliNoël Aséko Nkili
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 20 | 4 | 3 | 196 | 0 | 1 | 4 | — | 0 | 6,5 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | F. ChaïbiFarès Chaïbi
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 23 | 4 | 2 | 218 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,5 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | M. GötzeMario Götze
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 33 | 4 | 2 | 172 | 0 | 1 | 6 | — | 2 | 5,3 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 34 | N. CollinsNathan Michael Collins
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 21 | 3 | 2 | 190 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,4 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 37 | J. MaluzeJ. Maluze
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 21 | 2 | 2 | 180 | 0 | 1 | 0 | — | 1 | 5 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 29 | A. AmaimouniA. Amaimouni
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 20 | 4 | 1 | 104 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 4,5 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | A. KnauffAnsgar Knauff
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 23 | 3 | 1 | 138 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,5 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | O. HøjlundOscar Winther Højlund
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 20 | 2 | 0 | 56 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 4,3 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 31 | L. ArrhovPaul Love Arrhov
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 17 | 2 | 0 | 28 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 4,1 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 35 | M. PimpongM. Pimpong
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. kontuzjowany | Napastnik | 18 | 2 | 0 | 27 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,2 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | T. ChandlerTimothy Chandler
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 35 | 2 | 0 | 24 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 2,1 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | OtávioOtávio Ataide da Silva
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 20 | 1 | 0 | 10 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 3,2 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 40 | Kauã SantosKauã Morais Vieira dos Santos
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 39 | A. SiljevicAmil Siljevic
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 18 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | E. İşEba Bekir İş
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 53 | J. EtseJ. Etse
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | J. GrahlJens Grahl
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 37 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | M. DillsMarvin Dills
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 18 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | Metehan YildirimMetehan Yildirim Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Pomocnik | 20 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.
Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 8
Historia bezpośrednich meczów
Wszystkie mecze Ein Frankfurt przeciwko:
- Augsburg
- Bayern Munich
- Dortmund
- Elversberg
- FC Koln
- Freiburg
- Hamburg
- Hoffenheim
- Leverkusen
- M'gladbach
- Mainz
- Paderborn
- RB Leipzig
- Schalke 04
- Stuttgart
- Union Berlin
- Werder Bremen
Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.