LaLiga ♂ · Link stały · Historia klubu
Celta
Co to jest?
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
VNVND ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wszystkie rozgrywki mecze bez zwycięstwa: 6 na wyjeździe mecze bez porażki: 4 u siebie mecze bez gola: 2
po porażce 0-3 z Vallecano · 2 Z, 2 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (7 strzelone, 4 stracone)
Zmiany miejsca w tabeliCo to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Co to jest?
9. miejsce po 11. kolejce · najlepsze 8., najgorsze 17. · Porównaj z inną drużyną →
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Celta
Atak · gole na mecz: 1,10 (1,80 u siebie, 0,30 na wyjeździe) · 10,2 strzałów na mecz, 39% celnych · bez gola w 44% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta
Obrona · stracone na mecz: 0,80 (1,20 u siebie, 0,30 na wyjeździe) · 44% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 15, czerwone: 1
Dyscyplina · faule na mecz: 11,7 · spalone na mecz: 2,2 · żółte: 1,90 i czerwone kartki: 0,20 na mecz (fiches de match, mecze: 51)
Bramkarz · I. Radu rotacja · obrony: 7, 70% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,50 · ocena 7,2
Trener · Claudio Giraldez od 01/07/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: 3-4-3, défense à trois centraux · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 31e et la 45e minute
Forma (API-Football): DLLDDDWDW
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Celta
- Kontuzja A. Nunez · Pachwina nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja B. Iglesias · Łydka nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja C. Starfelt · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja J. El Abdellaoui · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja M. Roman · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: P. Duran (Łydka)
Composition probable — 3-4-3Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Romania | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,0 |
| 2026-27 | Celta | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Celta | 12 | 0 | 0 | — | — | 2 | 6,7 |
| 2024-25 | Venezia | 15 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,0 |
| 2024-25 | Bournemouth | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Inter | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2023-24 | Bournemouth | 13 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,1 |
| 2023-24 | Inter | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Javier Rodríguez Galiano| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Celta | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
| 2026-27 | Spain | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Celta | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Celta | 37 | 3 | 2 | 37 | — | 7 | 6,9 |
| 2023-24 | Celta B | 36 | 3 | 0 | — | — | 7 | — |
| 2023-24 | Celta | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Marcos Alonso Mendoza| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Celta | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Celta | 11 | 0 | 0 | 9 | — | 2 | 7,0 |
| 2024-25 | Celta | 31 | 3 (3 z karnych) | 0 | 31 | — | 10 2 | 7,1 |
| 2024-25 | Barcelona | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Celta | 21 | 0 | 0 | 7 | — | 0 | 7,1 |
| 2023-24 | Barcelona | 5 | 0 | 0 | 7 | — | 0 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Javier Rueda García| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Celta | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 2,9 |
| 2025-26 | Celta | 1 | 0 | 0 | — | — | 1 | 6,2 |
| 2024-25 | Albacete | 31 | 4 | 1 | 23 | — | 7 | 7,1 |
| 2024-25 | Celta | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Celta B | 32 | 2 | 0 | — | — | 4 1 | — |
| 2023-24 | Celta | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Sergio Carreira Vilariño| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Celta | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Celta | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Celta | 23 | 0 | 4 | 19 | — | 1 | 6,9 |
| 2024-25 | Elche | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Elche | 20 | 0 | 1 | 13 | — | 1 | 6,9 |
| 2023-24 | Celta | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Villarreal | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Hugo Álvarez Antúnez| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Celta | 2 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Celta | 3 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Celta | 34 | 4 | 3 | 25 | — | 6 | 6,8 |
| 2023-24 | Celta B | 27 | 6 | 0 | — | — | 2 | — |
| 2023-24 | Celta | 15 | 1 | 1 | 9 | — | 1 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Aleix Febas Pérez| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Celta | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Elche | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | Elche | 37 | 1 | 0 | 29 | — | 9 | 7,1 |
| 2023-24 | Elche | 42 | 0 | 2 | 29 | — | 4 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
H. Burcio| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Celta B | 4 | 0 | 0 | 7 | — | 0 | 6,7 |
| 2026-27 | Celta | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Celta | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ferran Jutglà Blanch| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Celta | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,4 |
| 2025-26 | Celta | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Club Brugge | 38 | 7 | 3 | 16 | — | 2 | 7,0 |
| 2023-24 | Club Brugge | 35 | 8 | 0 | — | — | 1 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Iago Aspas Juncal| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,4 |
| 2025-26 | 2 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,1 |
| 2024-25 | 30 | 10 (5 z karnych) | 5 | 16 | — | 5 | 7,3 |
| 2023-24 | 35 | 9 (3 z karnych) | 10 | 19 | — | 6 1 | 7,5 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Williot Theo Swedberg| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Celta | 2 | 0 | 1 | 5 | — | 2 | 6,8 |
| 2026-27 | Sweden | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Celta | 2 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Celta | 33 | 4 | 5 | 21 | — | 1 | 6,7 |
| 2023-24 | Celta | 31 | 5 | 0 | 6 | — | 1 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (22/10/2026) zachowanych.
TransferyCo to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Co to jest?
Przyjścia 39
- 31/08/2026 S. CáceresSebastián Enzo Cáceres Ramos
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 0 — 0 0,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Club America - 30/08/2026 S. CáceresSebastián Enzo Cáceres Ramos
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 0 — 0 0,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Club America - 24/08/2026 C. DriouechCouhaib Driouech
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Celta 2 0 0 2 — 0 6,6 2025-26 PSV Eindhoven 1 0 0 — — 0 — 2024-25 PSV Eindhoven 26 2 1 1 — 0 6,9 2024-25 Excelsior — 0 0 — — — — 2023-24 Excelsior 26 6 7 30 — 4 7,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od PSV Eindhoven - 23/08/2026 C. DriouechCouhaib Driouech
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Celta 2 0 0 2 — 0 6,6 2025-26 PSV Eindhoven 1 0 0 — — 0 — 2024-25 PSV Eindhoven 26 2 1 1 — 0 6,9 2024-25 Excelsior — 0 0 — — — — 2023-24 Excelsior 26 6 7 30 — 4 7,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od PSV Eindhoven - 06/08/2026 A. BayındırAltay Bayındır
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Turkey 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Celta 0 0 0 0 — 0 0,0 2026-27 Türkiye 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Fenerbahce 2 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Manchester United - 04/08/2026 Vladimir SilvaVladimir Silva
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Celta B 3 0 0 1 — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Pacos Ferreira - 03/08/2026 H. CuencaHugo Francisco Cuenca Martínez
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Celta B 7 0 1 4 — 1 6,8 2025-26 Genoa 1 0 0 — — 0 6,2 2025-26 Burgos 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Genoa 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Genoa - 02/08/2026 A. FayeAbdoulaye Faye
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Celta 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Lorient 2 0 0 1 — 1 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Bayer Leverkusen - 30/06/2026 Aleix FebasAleix Febas Pérez
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Celta 2 0 0 0 — 0 6,3 2025-26 Elche 1 0 0 1 — 0 6,2 2024-25 Elche 37 1 0 29 — 9 7,1 2023-24 Elche 42 0 2 29 — 4 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Elche - 30/06/2026 B. SomuahBernard Sarppong Somuah
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Celta B 6 2 0 4 — 0 6,7 2024-25 Celta B 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Asante Kotoko - 30/06/2026 Javi GalánJavier Galán Gil
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Celta 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Ath Madrid 1 0 1 2 — 0 7,2 2025-26 Osasuna 1 0 0 5 — 0 6,3 2024-25 Ath Madrid 25 0 3 38 — 8 6,8 2024-25 Sociedad — 0 0 — — — — 2023-24 Sociedad 14 0 0 1 — 3 6,8 2023-24 Ath Madrid 5 0 0 1 — 1 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Osasuna - 29/06/2026 Carles PérezCarles Pérez Sayol
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Girona 7 2 1 13 — 1 7,1 2025-26 Aris 22 1 2 30 — 4 6,8 2025-26 Aris Thessalonikis 22 1 2 30 — 4 6,8 2024-25 Getafe 38 3 0 44 — 2 6,6 2024-25 Celta 0 0 0 44 — 0 6,6 2023-24 Celta 29 1 1 15 — 3 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Aris - 29/06/2026 Carlos DotorCarlos Dotor González
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Malaga 8 1 0 9 — 1 6,9 2025-26 Malaga 38 1 4 52 — 7 1 6,7 2024-25 Sp Gijon 13 2 0 6 — 1 6,7 2024-25 Oviedo 6 0 0 6 — 1 6,7 2024-25 Celta 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Celta 17 0 0 13 — 2 6,6 2023-24 Real Madrid 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Malaga - 29/06/2026 Damián RodríguezDamián Rodríguez Sousa
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Cadiz 8 0 0 7 — 3 6,1 2025-26 Santander 1 0 0 2 — 1 6,2 2025-26 Celta 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Celta 36 0 0 13 — 3 6,8 2023-24 Celta B 31 1 0 — — 8 — 2023-24 Celta 9 0 2 4 — 1 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Racing Santander - 29/06/2026 Hugo BustoHugo Busto
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie od UD Ourense - 29/06/2026 Javi GalánJavier Galán Gil
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Celta 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Ath Madrid 1 0 1 2 — 0 7,2 2025-26 Osasuna 1 0 0 5 — 0 6,3 2024-25 Ath Madrid 25 0 3 38 — 8 6,8 2024-25 Sociedad — 0 0 — — — — 2023-24 Sociedad 14 0 0 1 — 3 6,8 2023-24 Ath Madrid 5 0 0 1 — 1 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Osasuna - 29/06/2026 Manu SánchezManuel Sánchez de la Peña
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Levante 9 0 0 7 — 0 6,8 2025-26 AD Ceuta FC 5 1 0 2 — 0 6,4 2025-26 Levante 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Alaves 35 1 0 56 — 6 1 6,7 2024-25 Gornik Zabrze 10 1 0 4 — 1 6,8 2024-25 Levante 5 0 0 5 — 2 6,8 2024-25 Celta 0 0 0 56 — 0 6,7 2023-24 Celta 37 0 5 21 — 3 6,8 2023-24 Castellon 36 8 0 — — 4 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Levante - 29/06/2026 Unai NúñezUnai Núñez Gestoso
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Celta 4 0 0 9 — 0 6,7 2025-26 Valencia 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Verona — 0 0 — — — — 2024-25 Celta 33 0 0 10 — 4 7,0 2024-25 Ath Bilbao 10 0 0 10 — 4 7,0 2023-24 Celta 38 1 0 37 — 4 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Valencia - 01/02/2026 Álvaro NúñezÁlvaro Núñez Cobo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Celta 2 0 0 1 — 0 6,5 2025-26 Elche 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Celta 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Elche 40 2 6 26 — 4 7,1 2023-24 Amorebieta 41 2 2 32 — 8 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Elche - 01/02/2026 M. VecinoMatías Vecino Falero
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Lazio 34 2 0 27 — 6 6,8 2025-26 Celta 6 0 0 11 — 2 6,5 2024-25 Lazio 23 2 3 20 — 7 6,8 2023-24 Lazio 31 6 1 32 — 8 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Lazio - 25/01/2026 Fer LópezFernando López González
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Wolves 2 1 0 1 — 0 8,0 2025-26 Celta 6 1 0 9 — 1 6,7 2025-26 Wolves 2 0 0 2 — 0 6,6 2024-25 Celta 20 2 0 13 — 2 6,8 2024-25 Celta B 17 4 0 — — 2 — 2023-24 Celta B 33 7 0 — — 1 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Wolves - 22/01/2026 Unai NúñezUnai Núñez Gestoso
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Celta 4 0 0 9 — 0 6,7 2025-26 Valencia 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Verona — 0 0 — — — — 2024-25 Celta 33 0 0 10 — 4 7,0 2024-25 Ath Bilbao 10 0 0 10 — 4 7,0 2023-24 Celta 38 1 0 37 — 4 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Verona - 30/12/2025 L. de la TorreLucas Daniel de la Torre
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 4 0 0 1 — 0 6,2 2023-24 33 1 4 40 — 4 1 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od San Diego FC - 30/12/2025 T. AllendeTadeo Allende
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 9 0 0 — — 1 — 2023-24 10 1 0 2 — 1 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Miami - 20/11/2025 A. ArcosA. Arcos
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 1 0 0 1 — 0 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Celta Vigo
Odejścia 64
- 03/09/2026 I. ServerI. Server
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer do Felgueiras 1932 - 02/09/2026 I. ServerI. Server
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer do Felgueiras 1932 - 02/09/2026 Carles PérezCarles Pérez Sayol
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Girona 7 2 1 13 — 1 7,1 2025-26 Aris 22 1 2 30 — 4 6,8 2025-26 Aris Thessalonikis 22 1 2 30 — 4 6,8 2024-25 Getafe 38 3 0 44 — 2 6,6 2024-25 Celta 0 0 0 44 — 0 6,6 2023-24 Celta 29 1 1 15 — 3 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Girona - 31/08/2026 Marc VidalMarc Vicente Vidal Girona
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sabadell 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Celta — 0 0 — — — — 2024-25 Celta B 26 0 0 — — 1 — 2024-25 Celta 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Andorra — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Sabadell - 30/08/2026 Carles PérezCarles Pérez Sayol
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Girona 7 2 1 13 — 1 7,1 2025-26 Aris 22 1 2 30 — 4 6,8 2025-26 Aris Thessalonikis 22 1 2 30 — 4 6,8 2024-25 Getafe 38 3 0 44 — 2 6,6 2024-25 Celta 0 0 0 44 — 0 6,6 2023-24 Celta 29 1 1 15 — 3 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Perez Carles - 23/08/2026 C. ArceoC. Arceo
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie do UD Ourense - 21/08/2026 M. RistićMihailo Ristić
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Red Star Belgrade 1 0 0 1 — 0 6,5 2025-26 Celta 5 0 0 — — 0 6,7 2024-25 Celta 10 0 1 8 — 1 6,5 2023-24 Celta 12 0 0 12 — 2 6,7 2023-24 Benfica 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do FK Crvena Zvezda - 20/08/2026 M. VecinoMatías Vecino Falero
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Lazio 34 2 0 27 — 6 6,8 2025-26 Celta 6 0 0 11 — 2 6,5 2024-25 Lazio 23 2 3 20 — 7 6,8 2023-24 Lazio 31 6 1 32 — 8 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Vecino Matias - 20/08/2026 Manu FernándezManuel Fernández Arroyo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Cadiz 6 0 0 3 — 1 7,0 2025-26 Celta 2 0 0 — — 0 6,9 2024-25 Celta B 30 1 0 — — 4 1 — 2023-24 Celta B 34 0 0 — — 3 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Cadiz - 11/08/2026 Hugo BustoHugo Busto
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Albacete - 10/08/2026 Carlos DomínguezCarlos Domínguez Cáceres
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Oviedo 8 4 0 6 — 5 7,2 2025-26 Celta 2 0 0 2 — 1 7,2 2024-25 Celta 37 0 0 8 — 1 6,9 2023-24 Celta 37 0 0 15 — 2 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Oviedo - 10/08/2026 Hugo BustoHugo Busto
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer do Albacete II - 05/08/2026 Unai NúñezUnai Núñez Gestoso
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Celta 4 0 0 9 — 0 6,7 2025-26 Valencia 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Verona — 0 0 — — — — 2024-25 Celta 33 0 0 10 — 4 7,0 2024-25 Ath Bilbao 10 0 0 10 — 4 7,0 2023-24 Celta 38 1 0 37 — 4 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Espanyol - 04/08/2026 VicenteVicente
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Trofense - 03/08/2026 VicenteVicente
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Trofense - 31/07/2026 Damián RodríguezDamián Rodríguez Sousa
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Cadiz 8 0 0 7 — 3 6,1 2025-26 Santander 1 0 0 2 — 1 6,2 2025-26 Celta 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Celta 36 0 0 13 — 3 6,8 2023-24 Celta B 31 1 0 — — 8 — 2023-24 Celta 9 0 2 4 — 1 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Cadiz - 31/07/2026 H. PerezH. Perez
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Santander 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Racing Santander - 30/07/2026 H. PerezH. Perez
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Santander 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Racing Santander - 19/07/2026 Hugo SoteloHugo Sotelo Gómez
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Levante 4 0 0 2 — 1 5,0 2025-26 Celta 3 0 0 5 — 0 6,3 2024-25 Celta 36 0 0 19 — 5 6,8 2023-24 Celta 37 0 1 16 — 1 6,8 2023-24 Celta B 1 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Levante - 17/07/2026 F. CerviFranco Emanuel Cervi
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — 2024-25 7 0 0 4 — 1 6,6 2023-24 17 0 1 6 — 2 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Rosario Central - 16/07/2026 F. CerviFranco Emanuel Cervi
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — 2024-25 7 0 0 4 — 1 6,6 2023-24 17 0 1 6 — 2 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Rosario Central - 15/07/2026 D. de la IglesiaD. de la Iglesia
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Mirandes - 08/07/2026 Óscar MinguezaÓscar Mingueza García
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Crystal Palace 1 0 1 1 — 0 7,6 2025-26 Celta 2 0 1 1 — 0 7,4 2024-25 Celta 34 4 6 24 — 6 1 7,1 2023-24 Celta 38 2 2 21 — 4 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Crystal Palace - 07/07/2026 Jaime VázquezJaime Vázquez Cuervo-Arango
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 Celta B 7 0 0 — — 0 — 2024-25 Oviedo 5 0 0 7 — 2 6,3 2023-24 Oviedo 1 0 0 2 — 0 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Cultural Leonesa - 06/07/2026 Jaime VázquezJaime Vázquez Cuervo-Arango
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 Celta B 7 0 0 — — 0 — 2024-25 Oviedo 5 0 0 7 — 2 6,3 2023-24 Oviedo 1 0 0 2 — 0 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Cultural Leonesa
Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 25/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.
W prasieCo to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Co to jest?
- El Burgos recela de la visita del Celta Fortuna AS · sob. 01:55
- Mingueza y el Celta se extrañan mutuamente AS · pt. 22:38
- Hugo Sotelo y su vuelta a Vigo: "Es una semana especial para mí" Mundo Deportivo · pt. 17:06
- Giráldez: "Lo más justo es que hubiésemos ganado" Mundo Deportivo · pt. 02:00
- Resumen y goles del Celta de Vigo vs Royale Union SG, jornada 9 de la Europa League AS · pt. 01:33
- Koffi desespera al Celta AS · pt. 01:26
- Celta 1 - Union Saint-Gilloise 2: resumen, goles y resultado AS · pt. 01:11
- Celta - U. Saint-Gilloise, en imágenes Mundo Deportivo · pt. 01:02
- 1-2: El Celta vuelve a encallarse y se complica su camino europeo Mundo Deportivo · pt. 00:55
- El Levante prevé generar 22 millones y reducir su deuda en más de 35 antes del 30 de junio de 2027 Marca · pt. 00:04
- Celta de Vigo - U. Saint-Gilloise, en directo | Resultado, resumen, goles del partido de la Europa League, en vivo Mundo Deportivo · czw. 22:00
- Oficial: Javi Rodríguez renueva hasta 2029 Mundo Deportivo · czw. 12:44
Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.
Najbliższe mecze
Levante 521 25N 232 LaLiga ♂ · sob. 23:00 Real Madrid
Celta 791 14N 82 LaLiga ♂ · niedz. 19:00 Celta
Villarreal nadchodzące LaLiga ♂ · niedz. 19:00 Barcelona
Celta nadchodzące LaLiga ♂ · niedz. 19:00 Espanol
Celta nadchodzące LaLiga ♂ · niedz. 19:00 Celta
Ath Madrid nadchodzące LaLiga ♂ · niedz. 19:00 Celta
La Coruna nadchodzące LaLiga ♂ · niedz. 19:00 Sevilla
Celta nadchodzące
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 31/10/2026 | Vallecano – Celta | 3 – 0 |
| 25/10/2026 | Celta – Betis | 0 – 0 |
| 18/10/2026 | Celta – Alaves | 2 – 1 |
| 11/10/2026 | Elche – Celta | 0 – 0 |
| 19/09/2026 | Celta – Santander | 5 – 0 |
| 13/09/2026 | Celta – Malaga | 1 – 1 |
| 07/09/2026 | Getafe – Celta | 1 – 1 |
| 03/09/2026 | Sociedad – Celta | 0 – 0 |
| 30/08/2026 | Celta – Ath Bilbao | 0 – 2 |
| 27/08/2026 | Celta – Osasuna | 1 – 2 |
| 22/08/2026 | Valencia – Celta | 0 – 0 |
| 23/05/2026 | Celta – Sevilla | 1 – 0 |
| 17/05/2026 | Ath Bilbao – Celta | 1 – 1 |
| 12/05/2026 | Celta – Levante | 2 – 3 |
| 09/05/2026 | Ath Madrid – Celta | 0 – 1 |
Występy zawodnikówCo to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Co to jest?
| # | Zawodnik | Pozycja | Wiek | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 39 | J. El AbdellaouiJones El Abdellaoui
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. kontuzjowany | Napastnik | 19 | 3 | 2 | 153 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,3 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | I. RaduIonuț Andrei Radu
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 28 | 2 | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,2 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | Javi RodríguezJavier Rodríguez Galiano
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 22 | 2 | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | Marcos AlonsoMarcos Alonso Mendoza
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 35 | 2 | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,9 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | Sergio CarreiraSergio Carreira Vilariño
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 25 | 2 | 2 | 180 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,5 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | Ferran JutglàFerran Jutglà Blanch
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 26 | 2 | 2 | 131 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,4 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | Hugo ÁlvarezHugo Álvarez Antúnez
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 22 | 2 | 1 | 103 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | W. SwedbergWilliot Theo Swedberg
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 21 | 2 | 1 | 96 | 0 | 1 | 5 | — | 2 | 6,8 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | Aleix FebasAleix Febas Pérez
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 29 | 2 | 1 | 93 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,3 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | H. BurcioH. Burcio
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 18 | 2 | 1 | 87 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | C. DriouechCouhaib Driouech
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 23 | 2 | 1 | 84 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | Álvaro NúñezÁlvaro Núñez Cobo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. kontuzjowany | Obrońca | 25 | 2 | 1 | 82 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | C. StarfeltCarl Anders Theodor Starfelt
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. kontuzjowany | Obrońca | 30 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,1 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | I. MoribaMoriba Kourouma Kourouma
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 22 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 3,3 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | Miguel RománMiguel Román González
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. kontuzjowany | Pomocnik | 23 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,6 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | Yoel LagoYoel Lago Amil
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 21 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 3,2 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | Javi RuedaJavier Rueda García
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 23 | 1 | 1 | 85 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 2,9 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | Pablo DuránPablo Durán Fernández
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 24 | 1 | 1 | 72 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,4 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | Hugo GonzálezHugo González Sotos
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 22 | 2 | 0 | 39 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,4 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | Iago AspasIago Aspas Juncal
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 38 | 1 | 0 | 15 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,4 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | Borja IglesiasBorja Iglesias Quintás
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. kontuzjowany | Napastnik | 32 | 1 | 0 | 13 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | A. BayındırAltay Bayındır
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 27 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | A. FayeAbdoulaye Faye
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | Andrés AntañónAndrés Antañón
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 31 | Ángel ArcosÁngel Arcos Cadilla
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 35 | G. MillerG. Miller
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | Javi GalánJavier Galán Gil
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 31 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | S. CáceresSebastián Enzo Cáceres Ramos
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | Iván VillarIván Villar Martínez
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 28 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | K. RibesK. Ribes
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 21 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | Coke CarrilloJorge Carrillo Balea
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 23 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | H. CuencaHugo Francisco Cuenca Martínez
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 20 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | Joel LópezJoel López Salguero
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 23 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | O. MarcosO. Marcos
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.
Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 11
Historia bezpośrednich meczów
Wszystkie mecze Celta przeciwko:
- Alaves
- Ath Bilbao
- Ath Madrid
- Barcelona
- Betis
- Elche
- Espanol
- Getafe
- La Coruna
- Levante
- Malaga
- Osasuna
- Real Madrid
- Santander
- Sevilla
- Sociedad
- Valencia
- Vallecano
- Villarreal
Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.