AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Ligue des Champions ♂ · Link stały · Historia klubu

Sp Lisbon

3mecze (1 sezon(y) w bazie)
67 %zwycięstwa
2,33gole strzelone / mecz
1796Elo ClubElo
Co to jest?
L'Elo est une note de niveau (comme aux échecs) : elle monte quand une équipe bat plus forte qu'elle, baisse quand elle perd contre plus faible. Autour de 1 500 : niveau moyen européen ; 1 800 et plus : les tout meilleurs clubs. Comparable d'un pays à l'autre.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

VVD ostatnie mecze (3), od najstarszego do najnowszego

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Wszystkie rozgrywki brak serii (dwa takie same wyniki z rzędu)
po porażce 2-3 z LASK · 2 Z, 0 R, 1 P w ostatnich 3 meczach (7 strzelone, 4 stracone)

Zmiany miejsca w tabeli
Co to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.

148121620242832364044485256606468727680848891 J1J3 1. kolejka (09/09/2026): 38. miejsce, 3 pkt2. kolejka (13/10/2026): 26. miejsce, 6 pkt3. kolejka (21/10/2026): 36. miejsce, 6 pkt

36. miejsce po 3. kolejce · najlepsze 26., najgorsze 38. · Porównaj z inną drużyną →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Sp Lisbon

Atak · gole na mecz: 2,50 (2,50 u siebie, 2,50 na wyjeździe) · 11,3 strzałów na mecz, 41% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 2 wykorzystane · najlepszy okres: 0-15. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,10 (1,30 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 25% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 61-75. minuty · żółte: 19, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 11,7 · spalone na mecz: 2,0 · żółte: 1,30 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 3)

Bramkarz · Rui Silva · obrony: 16, 73% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,75 · ocena 6,9

Trener · Rui Borges od 01/12/2024 · prowadzone kluby: 9 od 2017
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (także 4-3-3 ×1)

Forma (API-Football): DWWWWDDW

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Sp Lisbon

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: N. Santos (Kolano), R. Zalazar (Udo), Z. Debast (Kontuzja)

Composition probable — 4-3-3
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Kaique Pereira Azarias Sp Lisbon · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 Nacional · 2025-26: mecze 28, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 Farense · 2024-25: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Farense · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 30 KaiqueGonçalo Bernardo Inácio Sp Lisbon · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,3 Portugal · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sp Lisbon · 2025-26: mecze 29, gole 2, asysty 3, faule 21, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 7,5 Sp Lisbon · 2024-25: mecze 28, gole 3, asysty 2, faule 27, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,3 Sp Lisbon · 2023-24: mecze 32, gole 1, asysty 0, faule 32, spalone —, żółte kartki 8, czerwone: 1, ocena 7,1 25 G. InácioIván Fresneda Corraliza Sp Lisbon · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 1, faule 12, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Spain · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,3 Sp Lisbon · 2025-26: mecze 23, gole 1, asysty 0, faule 20, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,7 Sp Lisbon · 2024-25: mecze 18, gole 3, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Valladolid · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sp Lisbon · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 22 I. FresnedaMaximiliano Javier Araújo Vilches 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 2, faule 7, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 2025-26: mecze 28, gole 5, asysty 4, faule 44, spalone —, żółte kartki 9, czerwone: 1, ocena 6,9 2024-25: mecze 34, gole 3, asysty 3, faule 45, spalone —, żółte kartki 5, czerwone: 1, ocena 6,9 20 M. AraújoEduardo Filipe Quaresma Vieira Coimbra Simões 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 2025-26: mecze 15, gole 2, asysty 1, faule 14, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,3 2024-25: mecze 20, gole 1, asysty 0, faule 20, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 2023-24: mecze 20, gole 1, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 72 E. QuaresmaSergi Altimira Clavell Sp Lisbon · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,4 Betis · 2025-26: mecze 24, gole 1, asysty 2, faule 14, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Betis · 2024-25: mecze 32, gole 0, asysty 1, faule 35, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Getafe · 2023-24: mecze 35, gole 1, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Betis · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 5 S. AltimiraIssa Doumbia Sp Lisbon · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Italy · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,1 Venezia · 2025-26: mecze 29, gole 7, asysty 5, faule 36, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Venezia · 2024-25: mecze 24, gole 0, asysty 0, faule 18, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Alanyaspor · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 77 I. DoumbiaJoão Pedro Arnauth Barrocas Simões 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,4 2025-26: mecze 17, gole 0, asysty 1, faule 24, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 2024-25: mecze 14, gole 1, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 8 J. SimõesGeny Cipriano Catamo 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 4, faule 7, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 2025-26: mecze 28, gole 6, asysty 2, faule 18, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 2024-25: mecze 30, gole 5, asysty 2, faule 12, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 2023-24: mecze 27, gole 5, asysty 3, faule 18, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 10 G. CatamoLuis Javier Suárez Charris Sp Lisbon · 2026-27: mecze 8, gole 7, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,3 Sp Lisbon · 2025-26: mecze 32, gole 28, asysty 6, faule 43, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,4 Almeria · 2024-25: mecze 40, gole 25, asysty 8, faule 50, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,4 Sp Lisbon · 2024-25: mecze 5, gole 3, asysty 2, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Almeria · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 97 L. SuárezNestory Irankunda Sp Lisbon · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Watford · 2025-26: mecze 39, gole 4, asysty 4, faule 40, spalone —, żółte kartki 12, czerwone: 1, ocena 6,8 Grasshoppers · 2024-25: mecze 19, gole 1, asysty 3, faule 17, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 19 N. Irankunda
Kaique Pereira Azarias
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sp Lisbon0000—00,0
2025-26Nacional2800——37,1
2024-25Farense600——17,0
2023-24Farense—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Gonçalo Bernardo Inácio
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sp Lisbon7106—26,3
2026-27Portugal300——0—
2025-26Sp Lisbon292321—4 17,5
2024-25Sp Lisbon283227—67,3
2023-24Sp Lisbon321032—8 17,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Iván Fresneda Corraliza
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sp Lisbon80112—16,9
2026-27Spain1002—03,3
2025-26Sp Lisbon231020—66,7
2024-25Sp Lisbon183013—26,8
2023-24Valladolid000——0—
2023-24Sp Lisbon000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Maximiliano Javier Araújo Vilches
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277127—26,9
2025-26285444—9 16,9
2024-25343345—5 16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Eduardo Filipe Quaresma Vieira Coimbra Simões
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275005—27,1
2025-26152114—27,3
2024-25201020—27,0
2023-24201012—27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sergi Altimira Clavell
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sp Lisbon81012—27,4
2025-26Betis241214—37,0
2024-25Betis320135—46,9
2023-24Getafe35108—16,7
2023-24Betis000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Issa Doumbia
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sp Lisbon8018—06,9
2026-27Italy2000—06,1
2025-26Venezia297536—37,0
2024-25Venezia240018—06,6
2023-24Alanyaspor100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

João Pedro Arnauth Barrocas Simões
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271000—03,4
2025-26170124—26,6
2024-2514109—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Geny Cipriano Catamo
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278147—37,0
2025-26286218—17,1
2024-25305212—37,1
2023-24275318—27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Luis Javier Suárez Charris
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sp Lisbon87 (2 z karnych)17—47,3
2025-26Sp Lisbon3228 (4 z karnych)643—77,4
2024-25Almeria4025 (8 z karnych)850—87,4
2024-25Sp Lisbon53 (1 z karnych)28—07,1
2023-24Almeria000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Nestory Irankunda
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sp Lisbon6012—16,8
2025-26Watford394440—12 16,8
2024-25Grasshoppers191317—56,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 11 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (21/10/2026) zachowanych.

Transfery
Co to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.

Transfery nie zostały jeszcze pobrane: pojawiają się przy kolejnych pobraniach, po kilka drużyn naraz.

W prasie
Co to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.

Najbliższe mecze

Ostatnie mecze

DataMeczWynik
21/10/2026Sp Lisbon – LASK2 – 3
13/10/2026Lens – Sp Lisbon0 – 2
09/09/2026Sp Lisbon – Galatasaray3 – 1

Występy zawodników
Co to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.

#ZawodnikPozycjaWiekMeczeW podstawowym składzieMinutyGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcenaStatus
1Rui SilvaRui Tiago Dantas da Silva
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sp Lisbon8000—06,9
2026-27Benfica6000—00,0
2026-27Portugal000——0—
2025-26Sp Lisbon3100——47,1
2024-25Sp Lisbon1700——26,8
2024-25Betis000——0—
2023-24Betis28002—47,1
2023-24Alverca2000——2—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bramkarz3288720000—06,9podstawowy skład
5Sergi AltimiraSergi Altimira Clavell
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sp Lisbon81012—27,4
2025-26Betis241214—37,0
2024-25Betis320135—46,9
2023-24Getafe35108—16,7
2023-24Betis000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik24887171012—27,4podstawowy skład
77I. DoumbiaIssa Doumbia
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sp Lisbon8018—06,9
2026-27Italy2000—06,1
2025-26Venezia297536—37,0
2024-25Venezia240018—06,6
2023-24Alanyaspor100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2288668018—06,9podstawowy skład
10Geny CatamoGeny Cipriano Catamo
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278147—37,0
2025-26286218—17,1
2024-25305212—37,1
2023-24275318—27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik2588599147—37podstawowy skład
25Gonçalo InácioGonçalo Bernardo Inácio
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sp Lisbon7106—26,3
2026-27Portugal300——0—
2025-26Sp Lisbon292321—4 17,5
2024-25Sp Lisbon283227—67,3
2023-24Sp Lisbon321032—8 17,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca2477630106—26,3podstawowy skład
22Iván FresnedaIván Fresneda Corraliza
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sp Lisbon80112—16,9
2026-27Spain1002—03,3
2025-26Sp Lisbon231020—66,7
2024-25Sp Lisbon183013—26,8
2023-24Valladolid000——0—
2023-24Sp Lisbon000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca21865650112—16,9podstawowy skład
17R. ZalazarRodrigo Zalazar Martínez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sp Lisbon8210—07,1
2025-26Sp Braga2816 (10 z karnych)517—67,3
2025-26SC Braga2816 (10 z karnych)517—67,3
2024-25Sp Braga194 (1 z karnych)621—47,4
2024-25SC Braga194 (1 z karnych)621—47,4
2023-24SC Braga100——0—
2023-24Sp Braga100——0—
2023-24Schalke 04000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2786534210—07,1podstawowy skład
20M. AraújoMaximiliano Javier Araújo Vilches
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277127—26,9
2025-26285444—9 16,9
2024-25343345—5 16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca2676560127—26,9podstawowy skład
58Flávio GonçalvesFlávio Ferreira Gonçalves
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277315—16,2
2025-26000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik1976425315—16,2podstawowy skład
97L. SuárezLuis Javier Suárez Charris
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sp Lisbon87 (2 z karnych)17—47,3
2025-26Sp Lisbon3228 (4 z karnych)643—77,4
2024-25Almeria4025 (8 z karnych)850—87,4
2024-25Sp Lisbon53 (1 z karnych)28—07,1
2023-24Almeria000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik2885488717—47,3podstawowy skład
6Z. DebastZeno Koen Debast
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Belgium600——0—
2026-27Sp Lisbon5005—0 17,2
2025-26Sp Lisbon160214—27,1
2024-25Sp Lisbon310328—37,1
2024-25Anderlecht—00————
2023-24Anderlecht100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca2255399005—0 17,2podstawowy skład
7F. IoannidisFotis Ioannidis
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sp Lisbon7226—06,9
2026-27Greece401——2—
2025-26Sp Lisbon13305—06,8
2025-26Panathinaikos—00————
2024-25Panathinaikos166 (3 z karnych)118—4 16,9
2023-24Panathinaikos2210 (3 z karnych)524—37,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik2673273226—06,9podstawowy skład
72Eduardo QuaresmaEduardo Filipe Quaresma Vieira Coimbra Simões
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275005—27,1
2025-26152114—27,3
2024-25201020—27,0
2023-24201012—27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca2453318005—27,1podstawowy skład
13G. VagiannidisGeorgios Vagiannidis
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sp Lisbon4005—04,4
2026-27Greece401——0—
2025-26Sp Lisbon210424—36,9
2025-26Panathinaikos1003—2 15,9
2024-25Panathinaikos171125—17,0
2023-24Panathinaikos200121—36,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca2443231005—04,4podstawowy skład
19N. IrankundaNestory Irankunda
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sp Lisbon6012—16,8
2025-26Watford394440—12 16,8
2024-25Grasshoppers191317—56,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik2062205012—16,8rotacja
31Luis GuilhermeLuis Guilherme Lira dos Santos
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sp Lisbon6000—05,8
2025-26Sp Lisbon13104—06,9
2025-26West Ham500——06,4
2024-25West Ham000——0—
2023-24West Ham—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik2061170000—05,8rotacja
4S. AndersenSilas Sinan Erhen Thorup Andersen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sp Lisbon6002—05,4
2024-25Utrecht000——0—
2023-24Utrecht100——06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2261154002—05,4rotacja
55Ibrahima BaIbrahima Ba
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sp Lisbon1000—07,4
2025-26Famalicao211117—47,1
2024-25Famalicao2002—06,7
2023-24Valenciennes000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca211190000—07,4rezerwowy
50Rodrigo DiasRodrigo Miguel Amores Dias
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271002—02,3
2025-26000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca211190002—02,3rezerwowy
28J. DerryJesse Derry
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sp Lisbon3000—13,3
2025-26Chelsea100——06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik193027000—13,3rotacja
21Pedro LimaPedro Lima Barros
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sp Lisbon2001—06,5
2026-27Wolves1002—07,3
2025-26AVS254 (1 z karnych)229—46,7
2025-26Wolves9005—06,6
2025-26Porto000——0—
2024-25Wolves3001—06,9
2024-25Norwich—00————
2023-24Norwich000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik23206001—06,5rotacja
9Rafael Ferreira NelRafael Ferreira Nel
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271001—03,2
2025-266102—06,8
2024-25000——0—
2023-24—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik211015001—03,2rezerwowy
8João SimõesJoão Pedro Arnauth Barrocas Simões
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271000—03,4
2025-26170124—26,6
2024-2514109—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik191012000—03,4rezerwowy
73Eduardo FelicíssimoEduardo Manuel de Freitas Monteiro Ferreira F
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-270000—00,0
2025-26000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik19000000—00niewykorzystany
30KaiqueKaique Pereira Azarias
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sp Lisbon0000—00,0
2025-26Nacional2800——37,1
2024-25Farense600——17,0
2023-24Farense—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bramkarz23000000—00niewykorzystany
41Diego CallaiDiego Callai Silva
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27000——0—
2025-26000——0—
2024-25000——0—
2023-24000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bramkarz2200—00——0—niewykorzystany
18M. ZekriMoncef Zekri
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Mechelen1003—05,9
2026-27Sp Lisbon000——0—
2025-26Mechelen160012—16,6
2024-25Mechelen300——06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca1700—00——0—niewykorzystany
88BiduBidu

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Napastnik18—————————
7C. GrombahiChris Grombahi
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2025-26100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik17—————————
38D. GueyeD. Gueye
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2025-26Leganes1001—07,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca19—————————
99Francisco SilvaFrancisco Diogo Pereira Silva
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2025-26—00————
2024-25000——0—
2023-24000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bramkarz20—————————
10Gabriel SilvaGabriel Silva Vieira
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27SC Braga7003—17,0
2026-27Sp Braga7003—17,0
2025-26Santa Clara286 (1 z karnych)040—46,8
2024-25Santa Clara336 (1 z karnych)345—27,1
2024-25Sp Lisbon000——0—
2023-24Santa Clara2230——2—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik19—————————
78Mauro CoutoMauro Meireles Couto
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2025-26000——0—
2024-25000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik20—————————
11Nuno SantosNuno Miguel Valente Santos
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2025-26Vitória SC5013—06,6
2025-26Sp Lisbon401——06,7
2024-25Vitória SC333426—46,9
2024-25Sp Lisbon317516—57,3
2023-24Sp Lisbon3151013—57,4
2023-24Vitória SC000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca31—————————
2Salvador BlopaSalvador Blopa
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2025-263012—26,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca19—————————

Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.

Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 3

Historia bezpośrednich meczów

Wszystkie mecze Sp Lisbon przeciwko:

Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13