Primeira Liga ♂ · Link stały · Historia klubu
Porto
Co to jest?
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
VVVVV ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wszystkie rozgrywki mecze z rzędu z golem: 36 mecze bez porażki: 25 u siebie zwycięstwa z rzędu: 11 zwycięstwa z rzędu: 8 u siebie zwycięstwa z rzędu: 5 na wyjeździe mecze bez straty gola: 2
po zwycięstwie 4-0 z Estoril · 5 Z, 0 R, 0 P w ostatnich 5 meczach (14 strzelone, 3 stracone)
Zmiany miejsca w tabeliCo to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Co to jest?
1. miejsce po 10. kolejce · najlepsze 1., najgorsze 2. · Porównaj z inną drużyną →
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Porto
Atak · gole na mecz: 2,50 (2,30 u siebie, 2,80 na wyjeździe) · 14,6 strzałów na mecz, 37% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 3 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta
Obrona · stracone na mecz: 0,50 (0,50 u siebie, 0,50 na wyjeździe) · 50% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 8, czerwone: 0
Dyscyplina · faule na mecz: 14,1 · spalone na mecz: 2,1 · żółte: 2,20 i czerwone kartki: 0,40 na mecz (fiches de match, mecze: 48)
Bramkarz · J. Afonso rotacja · obrony: 0 · ocena 0,0
Trener · F. Farioli od 01/06/2025 · prowadzone kluby: 4 od 2021
System: 4-3-3, trois attaquants · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 31e et la 45e minute
Forma (API-Football): WWWWWWWW
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Porto
Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.
Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: J. Bednarek (Czerwona kartka), D. Prpic (Off the roster), Gabriel Mec (Off the roster), V. Sousa (Noga), William Gomes (Kostka)
Composition probable — 4-3-3Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Portugal | 5 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,4 |
| 2026-27 | Porto | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Porto | 32 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,0 |
| 2025-26 | Gil Vicente | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Gil Vicente | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Porto | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Porto | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Alberto Oliveira Baio| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Porto | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Porto | 29 | 1 | 8 | 60 | — | 7 | 7,0 |
| 2025-26 | Juventus | 4 | 0 | 2 | 7 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Vitória SC | 10 | 0 | 2 | 11 | — | 0 | 7,1 |
| 2024-25 | Juventus | 9 | 0 | 1 | 8 | — | 3 | 6,8 |
| 2023-24 | Guimaraes | 1 | 2 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Vitória SC | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jan Kacper Bednarek| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Poland | 2 | 0 | 0 | 7 | — | 0 | 7,1 |
| 2026-27 | Porto | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Porto | 6 | 0 | 0 | 13 | — | 2 | 7,3 |
| 2024-25 | Southampton | 30 | 2 | 0 | 31 | — | 7 | 7,0 |
| 2023-24 | Southampton | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jakub Piotr Kiwior| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Poland | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7,9 |
| 2026-27 | Porto | 1 | 0 | 0 | — | — | 1 | — |
| 2025-26 | Arsenal | 5 | 0 | 2 | 1 | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | Porto | 5 | 0 | 2 | 1 | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Arsenal | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Arsenal | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Pablo Paulino Rosario| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Porto | 1 | 0 | 0 | — | — | 1 | — |
| 2025-26 | Porto | 22 | 2 | 1 | 22 | — | 6 | 7,0 |
| 2025-26 | Nice | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Nice | 29 | 3 (1 z karnych) | 1 | 24 | — | 6 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Nice | 30 | 0 | 0 | 18 | — | 4 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Gabriel Veiga Novas| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Porto | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Porto | 12 | 1 | 1 | 9 | — | 1 | 7,0 |
| 2023-24 | Celta | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Victor Mow Froholdt| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Denmark | 8 | 1 | 2 | — | — | 1 | — |
| 2026-27 | Porto | 1 | 1 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Porto | 34 | 6 | 6 | 39 | — | 2 | 6,9 |
| 2025-26 | FC Copenhagen | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,9 |
| 2024-25 | FC Copenhagen | 29 | 3 | 2 | 16 | — | 4 | 7,1 |
| 2023-24 | FC Copenhagen | 5 | 1 | 1 | 2 | — | 0 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Seko Mohamed Fofana| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Porto | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 4,5 |
| 2026-27 | Annecy | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,5 |
| 2026-27 | Lecce | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Grazer AK | 15 | 0 | 0 | 13 | — | 0 1 | 6,4 |
| 2025-26 | Porto | 12 | 3 | 0 | 2 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Rennes | 12 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Lecce | 5 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Rennes | 16 | 1 | 1 | 9 | — | 3 | 6,8 |
| 2024-25 | Grazer AK | 14 | 0 | 0 | 26 | — | 6 | 6,7 |
| 2024-25 | Leverkusen | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | For Sittard | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Bordeaux | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | For Sittard | 11 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 6,7 |
| 2023-24 | Lens | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Leverkusen | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Nurnberg | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
André Miguel Valente da Silva| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Porto | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Elche | 30 | 10 (3 z karnych) | 0 | 24 | — | 3 | 6,8 |
| 2024-25 | RB Leipzig | 8 | 1 (1 z karnych) | 2 | — | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Werder Bremen | 7 | 1 (1 z karnych) | 0 | 4 | — | 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Sociedad | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Vitória SC | 22 | 10 | 2 | 20 | — | 3 | 7,2 |
| 2023-24 | RB Leipzig | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Sociedad | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Borja Sainz Eguskiza| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Porto | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Porto | 2 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 7,1 |
| 2024-25 | Norwich | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Norwich | 35 | 6 | 2 | 34 | — | 4 2 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Eduardo Gabriel Aquino Cossa| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 1 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | 33 | 4 | 6 | 22 | — | 2 | 7,0 |
| 2024-25 | 31 | 3 | 2 | 28 | — | 4 | 6,9 |
| 2023-24 | 34 | 4 | 6 | 24 | — | 4 1 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.
TransferyCo to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Co to jest?
Przyjścia 51
- 29/09/2026 C. SmallingChristopher Lloyd Smalling
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Porto 0 0 0 0 — 0 0,0 2024-25 Roma 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Roma 8 0 0 1 — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Al-Fayha - 01/09/2026 Gabriel MecGabriel Ferreira de Carvalho
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 0 — 0 0,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Gremio - 31/08/2026 Gabriel MecGabriel Ferreira de Carvalho
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 0 — 0 0,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Gremio - 30/08/2026 S. GiménezSantiago Tomás Giménez
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Porto 2 1 (1 z karnych) 0 1 — 0 4,7 2025-26 Milan 1 2 0 2 — 0 8,2 2024-25 Milan 14 5 2 11 — 3 1 6,6 2024-25 Feyenoord 5 5 (1 z karnych) 1 2 — 1 7,4 2023-24 Feyenoord 1 2 1 — — 1 9,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od AC Milan - 30/08/2026 SouzaJoão Victor de Souza Menezes
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Porto 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Tottenham 4 0 0 3 — 1 6,4 2023-24 Besiktas 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Tottenham - 25/08/2026 S. FofanaSeko Mohamed Fofana
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Porto 2 0 0 0 — 0 4,5 2026-27 Annecy 2 0 0 2 — 0 6,5 2026-27 Lecce 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Grazer AK 15 0 0 13 — 0 1 6,4 2025-26 Porto 12 3 0 2 — 1 6,9 2025-26 Rennes 12 1 0 3 — 0 6,9 2025-26 Lecce 5 0 0 3 — 0 6,3 2024-25 Rennes 16 1 1 9 — 3 6,8 2024-25 Grazer AK 14 0 0 26 — 6 6,7 2024-25 Leverkusen 0 0 0 — — 0 — 2024-25 For Sittard — 0 0 — — — — 2024-25 Bordeaux — 0 0 — — — — 2023-24 For Sittard 11 0 0 6 — 0 6,7 2023-24 Lens — 0 0 — — — — 2023-24 Leverkusen — 0 0 — — — — 2023-24 Nurnberg 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Rennes - 19/07/2026 Cardoso VarelaCardoso Varela
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny od Dinamo Zagreb - 19/07/2026 Hwang In-BeomIn-Beom Hwang
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Porto 1 0 0 — — 0 — 2025-26 Feyenoord 1 0 1 1 — 0 7,0 2024-25 Feyenoord 21 3 2 17 — 5 7,1 2023-24 Olympiakos 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Feyenoord - 18/07/2026 Hwang In-BeomIn-Beom Hwang
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Porto 1 0 0 — — 0 — 2025-26 Feyenoord 1 0 1 1 — 0 7,0 2024-25 Feyenoord 21 3 2 17 — 5 7,1 2023-24 Olympiakos 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Feyenoord - 30/06/2026 André SilvaAndré Miguel Valente da Silva
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Porto 1 0 0 — — 0 — 2025-26 Elche 30 10 (3 z karnych) 0 24 — 3 6,8 2024-25 RB Leipzig 8 1 (1 z karnych) 2 — — 0 6,8 2024-25 Werder Bremen 7 1 (1 z karnych) 0 4 — 1 6,7 2024-25 Sociedad — 0 0 — — — — 2023-24 Vitória SC 22 10 2 20 — 3 7,2 2023-24 RB Leipzig 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Sociedad 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Elche - 30/06/2026 Eirik GranaasEirik Granaas
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer od Fredrikstad - 30/06/2026 J. AfonsoJoão de Oliveira Afonso
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Porto 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Santa Clara 2 0 0 — — 0 7,6 2024-25 Santa Clara 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Santa Clara — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Santa Clara - 30/06/2026 J. KiwiorJakub Piotr Kiwior
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Poland 2 0 0 3 — 0 7,9 2026-27 Porto 1 0 0 — — 1 — 2025-26 Arsenal 5 0 2 1 — 0 7,3 2025-26 Porto 5 0 2 1 — 0 7,3 2024-25 Arsenal 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Arsenal 1 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Arsenal - 30/06/2026 Luís GomesLuís Domingos Vieira Barata Gomes
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od FC Porto B - 29/06/2026 S. EustáquioStephen Antunes Eustáquio
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Swansea City AFC 6 1 1 2 — 0 7,0 2026-27 Porto 1 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Porto 8 0 0 4 — 0 6,7 2024-25 Porto 30 0 0 36 — 7 6,9 2023-24 Porto 28 2 2 31 — 3 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Los Angeles FC - 29/06/2026 SamuelSamuel Samuel
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Rio Ave 1 0 0 — — 0 6,5 2026-27 Gil Vicente 0 0 0 0 — 0 0,0 2024-25 Porto 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Porto 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Al Okhdood - 29/06/2026 Ángel AlarcónÁngel Alarcón Galiot
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Utrecht 9 3 0 8 — 0 6,8 2025-26 Utrecht 14 3 3 4 — 0 7,1 2025-26 Porto 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Barcelona 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Barcelona 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Utrecht - 29/06/2026 D. NamasoDaniel Namaso Edi-Mesumbe Loader
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Auxerre 7 3 (1 z karnych) 2 10 — 0 7,1 2025-26 Auxerre 30 3 3 64 — 9 6,7 2025-26 Porto 4 1 0 10 — 0 7,1 2024-25 Porto 29 3 (1 z karnych) 1 22 — 3 6,7 2023-24 Porto 16 1 2 8 — 1 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Auxerre - 29/06/2026 Gabriel VeronGabriel Veron Fonseca de Souza
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Nacional 13 1 0 12 — 2 6,7 2024-25 Porto 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Porto 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Nacional - 29/06/2026 Iván JaimeIván Jaime Pajuelo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Las Palmas 8 2 2 8 — 3 6,8 2025-26 Porto — 0 0 — — — — 2024-25 Porto 9 2 2 4 — 1 7,0 2024-25 Valencia 9 0 0 8 — 0 6,7 2023-24 Famalicao 23 1 0 7 — 0 6,9 2023-24 Porto 21 1 0 7 — 0 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od CF Montreal - 29/06/2026 Vasco SousaVasco José Cardoso Sousa
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Moreirense 9 1 0 15 — 2 1 6,6 2025-26 Porto 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Porto 20 0 0 13 — 1 6,7 2023-24 Porto — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Moreirense - 14/05/2026 Bernardo LimaBernardo Pinto Lima
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 1 0 0 — — 0 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od FC Porto - 01/02/2026 S. FofanaSeko Mohamed Fofana
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Porto 2 0 0 0 — 0 4,5 2026-27 Annecy 2 0 0 2 — 0 6,5 2026-27 Lecce 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Grazer AK 15 0 0 13 — 0 1 6,4 2025-26 Porto 12 3 0 2 — 1 6,9 2025-26 Rennes 12 1 0 3 — 0 6,9 2025-26 Lecce 5 0 0 3 — 0 6,3 2024-25 Rennes 16 1 1 9 — 3 6,8 2024-25 Grazer AK 14 0 0 26 — 6 6,7 2024-25 Leverkusen 0 0 0 — — 0 — 2024-25 For Sittard — 0 0 — — — — 2024-25 Bordeaux — 0 0 — — — — 2023-24 For Sittard 11 0 0 6 — 0 6,7 2023-24 Lens — 0 0 — — — — 2023-24 Leverkusen — 0 0 — — — — 2023-24 Nurnberg 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Rennes - 29/01/2026 T. MoffiTeremas Igobor Moffi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Hamburg 6 1 0 2 — 0 6,5 2025-26 Nice 10 2 0 2 — 0 6,5 2025-26 Porto 9 1 1 6 — 2 6,4 2024-25 Nice 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Nice 30 11 (3 z karnych) 2 32 — 4 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Nice - 06/01/2026 O. PietuszewskiOskar Pietuszewski
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Porto 2 1 0 1 — 1 7,0 2026-27 Poland 2 0 0 — — 0 — 2025-26 Porto 16 3 2 15 — 2 7,0 2025-26 Jagiellonia 9 2 1 11 — 0 7,0 2024-25 Jagiellonia 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Jagiellonia
Odejścia 67
- 12/09/2026 Dennis KonneyDennis Konney
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer do Spartak Trnava - 11/09/2026 Dennis KonneyDennis Konney
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer do Spartak Trnava - 04/09/2026 Y. KaramohYann Dorgelès Isaac Karamoh
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sampdoria 2 0 0 — — 0 6,4 2025-26 Porto 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Torino 29 0 1 12 — 2 6,5 2024-25 Montpellier — 0 0 — — — — 2023-24 Montpellier 12 1 0 7 — 1 6,5 2023-24 Torino 10 0 0 2 — 0 6,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Sampdoria - 31/08/2026 D. GülDeniz Daniel Gül
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Galatasaray 5 0 0 12 — 1 6,4 2026-27 Türkiye 2 0 0 2 — 0 6,3 2026-27 Turkey 2 0 0 2 — 0 6,3 2026-27 Porto 1 0 0 — — 0 — 2025-26 Porto 4 0 0 4 — 1 6,5 2024-25 Porto 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Galatasaray - 30/08/2026 D. GülDeniz Daniel Gül
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Galatasaray 5 0 0 12 — 1 6,4 2026-27 Türkiye 2 0 0 2 — 0 6,3 2026-27 Turkey 2 0 0 2 — 0 6,3 2026-27 Porto 1 0 0 — — 0 — 2025-26 Porto 4 0 0 4 — 1 6,5 2024-25 Porto 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Galatasaray - 26/08/2026 Diogo FernandesDiogo Dias Fernandes
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Amarante - 26/08/2026 S. EustáquioStephen Antunes Eustáquio
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Swansea City AFC 6 1 1 2 — 0 7,0 2026-27 Porto 1 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Porto 8 0 0 4 — 0 6,7 2024-25 Porto 30 0 0 36 — 7 6,9 2023-24 Porto 28 2 2 31 — 3 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Swansea - 25/08/2026 Tiago AndradeTiago Alves Pinto Andrade
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Moreirense 6 1 1 2 — 0 7,3 2026-27 Porto 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Porto 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Moreirense - 25/08/2026 S. EustáquioStephen Antunes Eustáquio
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Swansea City AFC 6 1 1 2 — 0 7,0 2026-27 Porto 1 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Porto 8 0 0 4 — 0 6,7 2024-25 Porto 30 0 0 36 — 7 6,9 2023-24 Porto 28 2 2 31 — 3 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Swansea - 24/08/2026 Tiago AndradeTiago Alves Pinto Andrade
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Moreirense 6 1 1 2 — 0 7,3 2026-27 Porto 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Porto 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Moreirense - 19/08/2026 Iván JaimeIván Jaime Pajuelo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Las Palmas 8 2 2 8 — 3 6,8 2025-26 Porto — 0 0 — — — — 2024-25 Porto 9 2 2 4 — 1 7,0 2024-25 Valencia 9 0 0 8 — 0 6,7 2023-24 Famalicao 23 1 0 7 — 0 6,9 2023-24 Porto 21 1 0 7 — 0 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Las Palmas - 18/08/2026 G. SousaG. Sousa
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie do Kocaelispor - 18/08/2026 Rodrigo MoraRodrigo Mora de Carvalho
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Roma 5 1 0 — — 0 6,9 2026-27 Porto 1 0 0 0 — 0 7,1 2025-26 Porto 1 0 0 3 — 0 6,3 2024-25 Porto 23 10 4 15 — 3 7,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do AS Roma - 17/08/2026 Rodrigo MoraRodrigo Mora de Carvalho
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Roma 5 1 0 — — 0 6,9 2026-27 Porto 1 0 0 0 — 0 7,1 2025-26 Porto 1 0 0 3 — 0 6,3 2024-25 Porto 23 10 4 15 — 3 7,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do AS Roma - 12/08/2026 Gabriel BrásGabriel Costa Brás
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Nijmegen 1 0 0 2 — 0 3,5 2025-26 Porto 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Porto 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Porto 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do NEC Nijmegen - 10/08/2026 SamuelSamuel Samuel
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Rio Ave 1 0 0 — — 0 6,5 2026-27 Gil Vicente 0 0 0 0 — 0 0,0 2024-25 Porto 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Porto 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do GIL Vicente - 09/08/2026 SamuelSamuel Samuel
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Rio Ave 1 0 0 — — 0 6,5 2026-27 Gil Vicente 0 0 0 0 — 0 0,0 2024-25 Porto 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Porto 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do GIL Vicente - 21/07/2026 Domingos AndradeDomingos Paulo Andrade
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Botafogo - 20/07/2026 Domingos AndradeDomingos Paulo Andrade
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Botafogo - 19/07/2026 Cardoso VarelaCardoso Varela
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer do FC Porto B - 30/06/2026 Ángel AlarcónÁngel Alarcón Galiot
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Utrecht 9 3 0 8 — 0 6,8 2025-26 Utrecht 14 3 3 4 — 0 7,1 2025-26 Porto 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Barcelona 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Barcelona 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Utrecht - 30/06/2026 D. NamasoDaniel Namaso Edi-Mesumbe Loader
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Auxerre 7 3 (1 z karnych) 2 10 — 0 7,1 2025-26 Auxerre 30 3 3 64 — 9 6,7 2025-26 Porto 4 1 0 10 — 0 7,1 2024-25 Porto 29 3 (1 z karnych) 1 22 — 3 6,7 2023-24 Porto 16 1 2 8 — 1 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Auxerre - 30/06/2026 Thiago SilvaThiago Emiliano da Silva
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Porto 8 0 0 2 — 0 7,1 2024-25 Chelsea — 0 0 — — — — 2023-24 Chelsea 1 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Fluminense - 29/06/2026 João Pedro Moreira TeixeiraJoão Pedro Moreira Teixeira
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 0 0 0 — — 0 — 2024-25 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Teixeira Joao - 29/06/2026 L. de JongLuuk de Jong
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Porto 4 1 0 3 — 1 6,7 2024-25 PSV Eindhoven 0 0 0 — — 0 — 2023-24 PSV Eindhoven 1 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do de Jong Luuk
Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 25/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.
W prasieCo to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Co to jest?
- Martin Turk evitou descalabro com o FC Porto e pode manter-se na baliza do Estoril Record · pt. 22:13
- Sócios do V. Guimarães aprovam contas de 2025/26 e chumbam proposta de auditoria financeira à SAD Record · pt. 19:35
- Vânia Duarte assegura ambição do FC Porto: «Seja qual for a competição e o adversário, queremos entrar para ganhar» Record · pt. 15:42
- Técnico de equipamentos do FC Porto suspenso por 30 dias por gesto obsceno Record · pt. 15:35 · Zawieszenie
- FC Porto esgota bilhetes para o Feyenoord Record · pt. 13:34
- Quatro nacionalidades, uma vida de mudanças e a equipa principal do Sporting como destino desejado: a história de William Lodmell Record · pt. 12:28
- Pietuszewski dado com apto para o jogo em Guimarães Record · pt. 10:52
- Lohann Doucet convocado para a seleção da Burkina Faso Record · pt. 10:30
- FC Porto revela reação de Alberto Costa à primeira convocatória para a Seleção Nacional Record · pt. 10:17
- V. Guimarães procura quebrar enguiço caseiro frente ao FC Porto Record · pt. 03:18
- Pilhas de Gabri Veiga com energia extra: versão 2026/27 dura mais e prolonga impacto em campo Record · pt. 00:05 · Transfer
- FC Porto fica mais perto da fase de grupos da Liga dos Campeões feminina de voleibol Record · czw. 19:22
Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.
Najbliższe mecze
Porto 181 24N 582 Primeira Liga ♂ · niedz. 14:00 Guimaraes
Porto 191 24N 572 Primeira Liga ♂ · niedz. 16:30 Porto
Sp Lisbon nadchodzące Primeira Liga ♂ · niedz. 12:00 Santa Clara
Porto nadchodzące Primeira Liga ♂ · niedz. 12:00 Porto
Estrela nadchodzące Primeira Liga ♂ · niedz. 12:00 Famalicao
Porto nadchodzące Primeira Liga ♂ · niedz. 12:00 Porto
Nacional nadchodzące Primeira Liga ♂ · niedz. 12:00 Sp Braga
Porto nadchodzące
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 31/10/2026 | Porto – Estoril | 4 – 0 |
| 24/10/2026 | Gil Vicente – Porto | 0 – 1 |
| 10/10/2026 | Maritimo – Porto | 1 – 2 |
| 20/09/2026 | Porto – Benfica | 3 – 1 |
| 12/09/2026 | Casa Pia – Porto | 1 – 4 |
| 04/09/2026 | Porto – Moreirense | 2 – 1 |
| 29/08/2026 | Academico Viseu – Porto | 0 – 3 |
| 23/08/2026 | Porto – Arouca | 2 – 0 |
| 15/08/2026 | Rio Ave – Porto | 0 – 2 |
| 09/08/2026 | Porto – Alverca | 2 – 0 |
| 16/05/2026 | Porto – Santa Clara | 1 – 0 |
| 10/05/2026 | AVS – Porto | 3 – 1 |
| 02/05/2026 | Porto – Alverca | 1 – 0 |
| 26/04/2026 | Estrela – Porto | 1 – 2 |
| 19/04/2026 | Porto – Tondela | 2 – 0 |
Występy zawodnikówCo to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Co to jest?
| # | Zawodnik | Pozycja | Wiek | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 74 | Francisco MouraFrancisco Sampaio de Moura
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 26 | 4 | 3 | 265 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 5,3 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | N. PérezPatricio Nehuén Pérez
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 26 | 5 | 1 | 147 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 7,3 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 29 | S. GiménezSantiago Tomás Giménez
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 24 | 2 | 0 | 43 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 4,7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | SamuFábio Samuel Amorim da Silva
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 22 | 2 | 0 | 34 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,4 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 77 | O. PietuszewskiOskar Pietuszewski
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 18 | 2 | 0 | 21 | 1 | 0 | 1 | — | 1 | 7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 42 | S. FofanaSeko Mohamed Fofana
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 31 | 2 | 0 | 19 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 4,5 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | AndorinhaJoão Paulo Santos da Costa
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | C. SmallingChristopher Lloyd Smalling
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 36 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | Cláudio RamosCláudio Pires Morais Ramos
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 34 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | D. PrpićDominik Prpić
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | Duarte CunhaDuarte Cunha
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 37 | Gabriel MecGabriel Ferreira de Carvalho
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 50 | J. AfonsoJoão de Oliveira Afonso
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 92 | João Pedro Moreira TeixeiraJoão Pedro Moreira Teixeira
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | SouzaJoão Victor de Souza Menezes
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | T. SilvaTiago Silva
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | E. FerreiraEduardo Ferreira
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 17 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 64 | Luís GomesLuís Domingos Vieira Barata Gomes
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 21 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | A. VarelaAlan Gonzalo Varela
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 25 | 1 | — | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | Alberto BaioAlberto Oliveira Baio
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 22 | 1 | — | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | André SilvaAndré Miguel Valente da Silva
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 30 | 1 | — | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | Borja SainzBorja Sainz Eguskiza
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 25 | 1 | — | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 99 | Diogo CostaDiogo Meireles da Costa
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 26 | 1 | — | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | Gabri VeigaGabriel Veiga Novas
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 24 | 1 | — | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | Hwang In-BeomIn-Beom Hwang
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 29 | 1 | — | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | J. BednarekJan Kacper Bednarek
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 30 | 1 | — | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | J. KiwiorJakub Piotr Kiwior
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 26 | 1 | — | — | 0 | 0 | — | — | 1 | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 52 | Martim FernandesMartim Moreira Moutinho Fernandes
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 20 | 1 | — | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | P. RosarioPablo Paulino Rosario
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 29 | 1 | — | — | 0 | 0 | — | — | 1 | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | Pepê AquinoEduardo Gabriel Aquino Cossa
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 29 | 1 | — | — | 0 | 1 | — | — | 0 | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | Victor Mow FroholdtVictor Mow Froholdt
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 20 | 1 | — | — | 1 | 0 | — | — | 0 | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | WilliamWilliam Gomes Carvalho Santos
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 20 | 1 | — | — | 0 | 0 | — | — | 1 | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | Z. SanusiZaidu Sanusi
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 29 | 1 | — | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 97 | Gabriel VeronGabriel Veron Fonseca de Souza
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 23 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 91 | Gonçalo RibeiroGonçalo Miguel Azevedo Ribeiro
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 20 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 56 | KauêKauê Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Pomocnik | 21 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 55 | Y. PereiraY. Pereira Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Obrońca | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.
Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 10
Odeszli w trakcie sezonu 3
Zawodnicy, którzy grali w Porto w tym sezonie i nie są już w kadrze: ich liczby zdobyte tutaj zostają tutaj, te z nowego klubu są na jego stronie.
| Zawodnik | Pozycja | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rodrigo Mora | Pomocnik | 1 | 0 | 15 | 0 | 0 | 7,1 |
| S. Eustáquio | Pomocnik | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0,0 |
| D. Gül | Napastnik | 1 | — | — | 0 | 0 | — |
Historia bezpośrednich meczów
Wszystkie mecze Porto przeciwko:
- Academico Viseu
- Alverca
- Arouca
- Benfica
- Casa Pia
- Estoril
- Estrela
- Famalicao
- Gil Vicente
- Guimaraes
- Maritimo
- Moreirense
- Nacional
- Rio Ave
- Santa Clara
- SC Braga
- Sp Braga
- Sp Lisbon
- Sporting Clube de Portugal
- Vitória SC
Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.