Primeira Liga ♂ · niedz. 08 lis 2026 · 19:00
Guimaraes – Porto
Aktualność informacji 4 do sprawdzenia
- Prognoza obliczona : 11 godz. temu
- Kadra Guimaraes : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Guimaraes : 24/10/2026 do sprawdzenia
- Kadra Porto : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Porto : 23/10/2026 do sprawdzenia
Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.
PrawdopodobieństwaCo to jest?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.
Co to jest?
Oczekiwany wynik 0 – 1 (16 %) · oczekiwane gole 0,68 – 1,70 Co to jest?
Co to jest?
Jak to czytać: na 10 takich meczów Porto wygrałaby około 6, a pozostałych 4 nie.
Dwie opinie 1 · N · 2 Co to jest?
≈ Niewielka różnica (6 pkt) przy zwycięstwo Porto: nic niepokojącego, ale warto o tym pamiętać.
⚖ Ostatni bezpośredni mecz był wyrównany: Guimaraes 0 – 1 Porto (18/01/2026), wygrany jedną bramką.
Źródło: cotes du marché · obliczono 06/11/2026. Tu nie ma kursów: kursy i sygnały są w panel konta.
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
Guimaraes DNDVN od najstarszego do najnowszego
| 12/09/2026 | wyj. | Academico Viseu Primeira Liga ♂ | 1 – 2 | D |
| 20/09/2026 | dom. | Moreirense Primeira Liga ♂ | 1 – 1 | N |
| 11/10/2026 | wyj. | Benfica Primeira Liga ♂ | 0 – 2 | D |
| 23/10/2026 | dom. | Maritimo Primeira Liga ♂ | 5 – 0 | V |
| 02/11/2026 | wyj. | Gil Vicente Primeira Liga ♂ | 0 – 0 | N |
Porto VVVVV od najstarszego do najnowszego
| 12/09/2026 | wyj. | Casa Pia Primeira Liga ♂ | 4 – 1 | V |
| 20/09/2026 | dom. | Benfica Primeira Liga ♂ | 3 – 1 | V |
| 10/10/2026 | wyj. | Maritimo Primeira Liga ♂ | 2 – 1 | V |
| 24/10/2026 | wyj. | Gil Vicente Primeira Liga ♂ | 1 – 0 | V |
| 31/10/2026 | dom. | Estoril Primeira Liga ♂ | 4 – 0 | V |
Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Guimaraes mecze bez zwycięstwa: 8 na wyjeździe mecze bez porażki: 4 u siebie mecze bez straty gola: 2
po remisie 0-0 z Gil Vicente · 1 Z, 2 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (7 strzelone, 5 stracone)
Porto mecze z rzędu z golem: 20 zwycięstwa z rzędu: 11 mecze bez porażki: 10 u siebie zwycięstwa z rzędu: 8 u siebie zwycięstwa z rzędu: 5 na wyjeździe mecze bez straty gola: 2
po zwycięstwie 4-0 z Estoril · 5 Z, 0 R, 0 P w ostatnich 5 meczach (14 strzelone, 3 stracone)
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Guimaraes
Atak · gole na mecz: 1,15
Obrona · stracone na mecz: 1,35
Bramkarz · J. Fernandes
Trener · Gil Lameiras od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 2 od 2025
System: équilibre entre attaque et défense
Porto
Atak · gole na mecz: 2,50 (2,30 u siebie, 2,80 na wyjeździe) · 15,6 strzałów na mecz, 37% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 3 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta
Obrona · stracone na mecz: 0,50 (0,50 u siebie, 0,50 na wyjeździe) · 50% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 8, czerwone: 0
Dyscyplina · faule na mecz: 14,6 · spalone na mecz: 2,3 · żółte: 2,10 i czerwone kartki: 0,20 na mecz (fiches de match, mecze: 18)
Bramkarz · J. Afonso rotacja · obrony: 0 · ocena 0,0
Trener · F. Farioli od 01/06/2025 · prowadzone kluby: 4 od 2021
System: 4-3-3, trois attaquants · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 31e et la 45e minute
Forma (API-Football): WWWWWWWW
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Guimaraes
Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.
Porto
Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.
Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: J. Bednarek (Czerwona kartka), D. Prpic (Off the roster), Gabriel Mec (Off the roster), V. Sousa (Noga), William Gomes (Kostka)
SędziaCo to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Co to jest?
Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).
Ryzyko dyscyplinarneCo to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Co to jest?
Oczekiwane faule: 11,1 dla Guimaraes, 11,1 dla Porto · Oczekiwane żółte kartki: 3,6 · Oczekiwane spalone: 4,9
Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.
Napastnicy najczęściej na spalonym: Borja SainzBorja Sainz Eguskiza M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Porto 1 0 0 — — 0 — 2025-26 Porto 2 1 0 2 — 0 7,1 2024-25 Norwich 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Norwich 35 6 2 34 — 4 2 6,7 Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Guimaraes 1 0 0 — — 0 — 2025-26 Guimaraes 11 2 0 — — 1 — 2025-26 Vitória SC 1 0 0 — — 0 6,3 Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Vitória SC 15 0 0 10 — 3 1 6,4 2025-26 Guimaraes 5 0 0 — — 0 — 2024-25 CS Marítimo 4 0 0 4 — 0 6,7 2024-25 Maritimo 4 0 0 4 — 0 6,7 2023-24 Cultural Leonesa 18 0 0 — — 1 —
Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.
Prawdopodobni strzelcyCo to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Co to jest?
Guimaraes
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 89 Thibault HelouinThibault Helouin Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | 2 % | 0 | 0 | — | 60 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 62 Fernando SilvaFernando Silva Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | 2 % | 0 | 0 | — | 60 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22 Fabio BlancoFabio Blanco Gómez
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 2 % | 0 | 0 | — | 60 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 97 R. CarreraR. Carrera Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | 2 % | 0 | 0 | — | 60 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14 Rodrigo DuarteRodrigo Silva Duarte
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 2 % | 0 | 0 | — | 60 % |
Porto
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18 N. PérezPatricio Nehuén Pérez
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 4 % | 1 | 0 | 0,61 | 24 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
97 Gabriel VeronGabriel Veron Fonseca de Souza
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 3 % | 0 | 0 | — | 60 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29 S. GiménezSantiago Tomás Giménez
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 2 % | 1 | 0 | 2,09 | 15 % |
Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.
Przewidywane składyCo to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
Guimaraes — 4-3-3
Trener : Gil Lameiras od 01/08/2026 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Gil Vicente | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Konyaspor | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Konyaspor | 34 | 0 | 8 | 28 | — | 3 | 7,1 |
| 2024-25 | Guimaraes | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Konyaspor | 37 | 5 (1 z karnych) | 7 | 16 | — | 1 | 7,4 |
| 2023-24 | Guimaraes | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Andre Oliveira| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | Guimaraes | 16 | 0 | 0 | — | — | 4 | — |
| 2025-26 | Vitória SC | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Francisco Dias| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Vitória SC | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2025-26 | Guimaraes | 11 | 0 | 0 | — | — | 3 1 | — |
| 2025-26 | Vitória SC | 2 | 0 | 0 | — | — | 1 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Gonçalo da Silva Braga| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-25 | 26 | 0 | 0 | — | — | 6 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
J. SampaioBrak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
A. MeirelesBrak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
F. Silva| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | CS Marítimo | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2026-27 | Maritimo | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
R. Cunha| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | SC Braga | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Sp Braga | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ejike Julius Opara| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Guimaraes | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Guimaraes | 11 | 2 | 0 | — | — | 1 | — |
| 2025-26 | Vitória SC | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
B. Tendeng WelleBrak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Fabio Blanco Gómez| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | Vitória SC | 15 | 0 | 0 | 10 | — | 3 1 | 6,4 |
| 2025-26 | Guimaraes | 5 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | CS Marítimo | 4 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Maritimo | 4 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,7 |
| 2023-24 | Cultural Leonesa | 18 | 0 | 0 | — | — | 1 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (znane pozycje, bez minut na boisku). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.
Porto — 4-3-3
Trener : F. Farioli od 01/06/2025 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Portugal | 5 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,4 |
| 2026-27 | Porto | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Porto | 32 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,0 |
| 2025-26 | Gil Vicente | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Gil Vicente | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Porto | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Porto | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Alberto Oliveira Baio| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Porto | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Porto | 29 | 1 | 8 | 60 | — | 7 | 7,0 |
| 2025-26 | Juventus | 4 | 0 | 2 | 7 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Vitória SC | 10 | 0 | 2 | 11 | — | 0 | 7,1 |
| 2024-25 | Juventus | 9 | 0 | 1 | 8 | — | 3 | 6,8 |
| 2023-24 | Guimaraes | 1 | 2 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Vitória SC | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jan Kacper Bednarek| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Poland | 2 | 0 | 0 | 7 | — | 0 | 7,1 |
| 2026-27 | Porto | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Porto | 6 | 0 | 0 | 13 | — | 2 | 7,3 |
| 2024-25 | Southampton | 30 | 2 | 0 | 31 | — | 7 | 7,0 |
| 2023-24 | Southampton | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jakub Piotr Kiwior| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Poland | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7,9 |
| 2026-27 | Porto | 1 | 0 | 0 | — | — | 1 | — |
| 2025-26 | Arsenal | 5 | 0 | 2 | 1 | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | Porto | 5 | 0 | 2 | 1 | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Arsenal | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Arsenal | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Pablo Paulino Rosario| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Porto | 1 | 0 | 0 | — | — | 1 | — |
| 2025-26 | Porto | 22 | 2 | 1 | 22 | — | 6 | 7,0 |
| 2025-26 | Nice | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Nice | 29 | 3 (1 z karnych) | 1 | 24 | — | 6 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Nice | 30 | 0 | 0 | 18 | — | 4 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Gabriel Veiga Novas| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Porto | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Porto | 12 | 1 | 1 | 9 | — | 1 | 7,0 |
| 2023-24 | Celta | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Victor Mow Froholdt| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Denmark | 8 | 1 | 2 | — | — | 1 | — |
| 2026-27 | Porto | 1 | 1 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Porto | 34 | 6 | 6 | 39 | — | 2 | 6,9 |
| 2025-26 | FC Copenhagen | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,9 |
| 2024-25 | FC Copenhagen | 29 | 3 | 2 | 16 | — | 4 | 7,1 |
| 2023-24 | FC Copenhagen | 5 | 1 | 1 | 2 | — | 0 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Seko Mohamed Fofana| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Porto | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 4,5 |
| 2026-27 | Annecy | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,5 |
| 2026-27 | Lecce | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Grazer AK | 15 | 0 | 0 | 13 | — | 0 1 | 6,4 |
| 2025-26 | Rennes | 12 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Porto | 12 | 3 | 0 | 2 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Lecce | 5 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Rennes | 16 | 1 | 1 | 9 | — | 3 | 6,8 |
| 2024-25 | Grazer AK | 14 | 0 | 0 | 26 | — | 6 | 6,7 |
| 2024-25 | Bordeaux | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | For Sittard | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Leverkusen | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | For Sittard | 11 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 6,7 |
| 2023-24 | Lens | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Leverkusen | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Nurnberg | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
André Miguel Valente da Silva| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Porto | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Elche | 30 | 10 (3 z karnych) | 0 | 24 | — | 3 | 6,8 |
| 2024-25 | RB Leipzig | 8 | 1 (1 z karnych) | 2 | — | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Werder Bremen | 7 | 1 (1 z karnych) | 0 | 4 | — | 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Sociedad | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Vitória SC | 22 | 10 | 2 | 20 | — | 3 | 7,2 |
| 2023-24 | RB Leipzig | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Sociedad | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Borja Sainz Eguskiza| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Porto | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Porto | 2 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 7,1 |
| 2024-25 | Norwich | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Norwich | 35 | 6 | 2 | 34 | — | 4 2 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Eduardo Gabriel Aquino Cossa| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 1 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | 33 | 4 | 6 | 22 | — | 2 | 7,0 |
| 2024-25 | 31 | 3 | 2 | 28 | — | 4 | 6,9 |
| 2023-24 | 34 | 4 | 6 | 24 | — | 4 1 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.
Bezpośrednie meczeCo to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Co to jest?
bezpośrednie mecze: 6 · gole: Guimaraes 4, Porto 11 · obie drużyny strzelają w 50 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 67 %
| Data | Mecz | Wynik | Zwycięzca |
|---|---|---|---|
| 18/01/2026 | Guimaraes – Porto Primeira Liga ♂ | 0 – 1 | Porto |
| 11/08/2025 | Porto – Guimaraes Primeira Liga ♂ | 3 – 0 | Porto |
| 24/02/2025 | Porto – Guimaraes Primeira Liga ♂ | 1 – 1 | remis |
| 21/09/2024 | Guimaraes – Porto Primeira Liga ♂ | 0 – 3 | Porto |
| 07/04/2024 | Porto – Guimaraes Primeira Liga ♂ | 1 – 2 | Guimaraes |
| 11/11/2023 | Guimaraes – Porto Primeira Liga ♂ | 1 – 2 | Porto |
Od najnowszych do najstarszych.
Pełna historia Guimaraes – Porto →
W prasieCo to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Co to jest?
- Sócios do V. Guimarães aprovam contas de 2025/26 e chumbam proposta de auditoria financeira à SAD Record · sob. 00:35
- Vânia Duarte assegura ambição do FC Porto: «Seja qual for a competição e o adversário, queremos entrar para ganhar» Record · pt. 20:42
- Técnico de equipamentos do FC Porto suspenso por 30 dias por gesto obsceno Record · pt. 20:35 · Zawieszenie
- Pietuszewski dado com apto para o jogo em Guimarães Record · pt. 15:52
- V. Guimarães procura quebrar enguiço caseiro frente ao FC Porto Record · pt. 08:18
- FC Porto fica mais perto da fase de grupos da Liga dos Campeões feminina de voleibol Record · pt. 00:22
- FC Porto esgota bilhetes para o jogo em casa do V. Guimarães Record · czw. 20:45
Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.
Transmisja TVCo to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Co to jest?
Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.