Jupiler Pro League ♂ · Link stały · Historia klubu
Antwerp
Co to jest?
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
DDDVD ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wszystkie rozgrywki porażki z rzędu: 4 na wyjeździe
po porażce 1-2 z Cercle Brugge · 1 Z, 0 R, 4 P w ostatnich 5 meczach (6 strzelone, 12 stracone)
Zmiany miejsca w tabeliCo to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Co to jest?
11. miejsce po 10. kolejce · najlepsze 2., najgorsze 13. · Porównaj z inną drużyną →
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Antwerp
Atak · gole na mecz: 1,50 (1,80 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 13,3 strzałów na mecz, 32% celnych · bez gola w 25% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta
Obrona · stracone na mecz: 2,50 (2,80 u siebie, 2,30 na wyjeździe) · 13% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 16, czerwone: 2
Dyscyplina · faule na mecz: 12,8 · spalone na mecz: 2,5 · żółte: 1,80 i czerwone kartki: 0,50 na mecz (fiches de match, mecze: 46)
Bramkarz · T. Nozawa · obrony: 31, 61% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 2,50 · ocena 7,2
Trener · Marvin Compper od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 4-4-2 · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 4-2-3-1 ×3)
Forma (API-Football): WWDLLLLL
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Antwerp
Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.
Composition probable — 4-2-3-1Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | 30 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Rein Van Helden| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Antwerp | 6 | 1 | 0 | 7 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | St Truiden | 21 | 1 | 0 | 16 | — | 2 1 | 7,0 |
| 2025-26 | Antwerp | 8 | 1 | 0 | 5 | — | 0 | 7,1 |
| 2024-25 | St Truiden | 32 | 1 | 1 | 38 | — | 8 | 6,9 |
| 2023-24 | St Truiden | 36 | 0 | 0 | — | — | 7 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Semm Renders| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 4 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,5 |
| 2025-26 | 12 | 0 | 0 | 11 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | 31 | 0 | 1 | 8 | — | 2 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Daam Wonnebald Foulon| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Antwerp | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Antwerp | 33 | 0 | 4 | 41 | — | 5 1 | 6,8 |
| 2024-25 | Mechelen | 20 | 3 | 3 | 12 | — | 3 | 7,0 |
| 2023-24 | Antwerp | 37 | 2 | 1 | 34 | — | 8 | 6,7 |
| 2023-24 | Mechelen | 20 | 3 | 3 | 12 | — | 3 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Yuto Tsunashima| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 0 | 0 | 11 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | 34 | 1 | 0 | 47 | — | 6 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Thibo Somers| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Antwerp | 7 | 0 | 2 | 4 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Antwerp | 32 | 4 | 2 | 24 | — | 3 | 6,9 |
| 2024-25 | Antwerp | 36 | 7 | 2 | 38 | — | 3 | 7,0 |
| 2024-25 | Cercle Brugge | 36 | 6 | 2 | 38 | — | 3 | 7,0 |
| 2023-24 | Antwerp | 36 | 7 | 2 | 38 | — | 3 | 7,0 |
| 2023-24 | Cercle Brugge | 35 | 7 | 0 | — | — | 5 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Arthur Denis Vermeeren| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Antwerp | 4 | 0 | 0 | 5 | — | 2 | 6,5 |
| 2026-27 | RB Leipzig | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Marseille | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | RB Leipzig | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | RB Leipzig | 32 | 0 | 2 | 22 | — | 7 | 6,6 |
| 2024-25 | Ath Madrid | 0 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 |
| 2023-24 | Antwerp | 21 | 1 | 0 | — | — | 2 | — |
| 2023-24 | Ath Madrid | 5 | 0 | 0 | 7 | — | 2 | 6,4 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Bahmed Deuff| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Nantes | 3 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,4 |
| 2026-27 | Antwerp | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,5 |
| 2025-26 | Nantes | 2 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
X. Dierckx| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 0 | 1 | 8 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | 19 | 1 | 0 | 19 | — | 3 | 6,4 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Malick Martin Fofana| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Antwerp | 8 | 0 | 0 | 8 | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Lyon | 2 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7,3 |
| 2026-27 | Sunderland | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,7 |
| 2026-27 | Belgium | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2026-27 | Kortrijk | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Lyon | 4 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Antwerp | 2 | 1 | 0 | — | — | 0 | 7,5 |
| 2024-25 | Lyon | 29 | 5 | 4 | 13 | — | 2 | 7,0 |
| 2024-25 | Amiens | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Gent | 19 | 2 | 0 | — | — | 1 | — |
| 2023-24 | Lyon | 17 | 3 | 0 | 3 | — | 0 | 6,8 |
| 2023-24 | Buyuksehyr | 2 | 0 | 0 | — | — | 1 | — |
| 2023-24 | Amiens | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Samsunspor | 0 | 2 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ibrahim Salah| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Antwerp | 7 | 1 | 0 | 5 | — | 0 | 6,7 |
| 2026-27 | FC Basel 1893 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Rennes | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | FC Basel 1893 | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Brest | 12 | 1 | 1 | 6 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Rennes | 0 | 0 | 1 | 6 | — | 0 | 6,7 |
| 2023-24 | Rennes | 23 | 4 | 1 | 10 | — | 3 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 8 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.
TransferyCo to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Co to jest?
Przyjścia 37
- 02/09/2026 B. DeuffBahmed Deuff
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Nantes 3 0 0 5 — 1 6,4 2026-27 Antwerp 2 0 0 3 — 1 6,5 2025-26 Nantes 2 1 0 1 — 0 7,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Nantes - 02/09/2026 A. VermeerenArthur Denis Vermeeren
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Antwerp 4 0 0 5 — 2 6,5 2026-27 RB Leipzig 1 0 0 — — 0 6,6 2025-26 Marseille 1 0 0 — — 0 6,3 2025-26 RB Leipzig — 0 0 — — — — 2024-25 RB Leipzig 32 0 2 22 — 7 6,6 2024-25 Ath Madrid 0 0 0 2 — 0 6,6 2023-24 Antwerp 21 1 0 — — 2 — 2023-24 Ath Madrid 5 0 0 7 — 2 6,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od RB Leipzig - 31/08/2026 Álvaro Cortés MoyanoÁlvaro Cortés Moyano
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Antwerp 4 0 0 9 — 1 7,3 2026-27 Barcelona 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Barcelona 1 0 0 — — 0 7,7 2024-25 Barcelona 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Barcelona - 30/08/2026 Álvaro Cortés MoyanoÁlvaro Cortés Moyano
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Antwerp 4 0 0 9 — 1 7,3 2026-27 Barcelona 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Barcelona 1 0 0 — — 0 7,7 2024-25 Barcelona 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Barcelona - 26/08/2026 M. BenítezMauricio Leonel Benítez
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 4 0 0 1 — 0 1 6,9 2025-26 27 3 0 14 — 4 6,9 2024-25 10 0 0 5 — 1 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Boca Juniors - 25/08/2026 M. BenítezMauricio Leonel Benítez
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 4 0 0 1 — 0 1 6,9 2025-26 27 3 0 14 — 4 6,9 2024-25 10 0 0 5 — 1 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Boca Juniors - 04/08/2026 S. PorozoSnayder Vladimir Porozo Caicedo
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 6 2 0 4 — 2 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Aucas - 03/08/2026 I. SalahIbrahim Salah
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Antwerp 7 1 0 5 — 0 6,7 2026-27 FC Basel 1893 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Rennes 2 0 0 — — 0 6,5 2025-26 FC Basel 1893 — 0 0 — — — — 2024-25 Brest 12 1 1 6 — 0 6,7 2024-25 Rennes 0 0 1 6 — 0 6,7 2023-24 Rennes 23 4 1 10 — 3 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od FC Basel 1893 - 03/08/2026 S. PorozoSnayder Vladimir Porozo Caicedo
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 6 2 0 4 — 2 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Aucas - 29/07/2026 M. FreyMichael Frey
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Antwerp 8 4 (1 z karnych) 0 10 — 1 6,9 2025-26 QPR 13 0 0 8 — 0 6,4 2025-26 Grasshoppers 1 1 0 — — 1 — 2024-25 QPR 29 8 (1 z karnych) 1 46 — 6 6,8 2023-24 QPR 9 1 0 7 — 0 6,8 2023-24 Schalke 04 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Antwerp — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Grasshoppers - 28/07/2026 M. BusiMaxime Busi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Antwerp 5 0 0 5 — 2 6,7 2025-26 Reims 2 0 0 1 — 0 7,3 2024-25 NAC Breda 13 0 0 11 — 0 6,8 2024-25 Reims 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Reims 5 0 0 1 — 1 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Reims - 27/07/2026 M. BusiMaxime Busi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Antwerp 5 0 0 5 — 2 6,7 2025-26 Reims 2 0 0 1 — 0 7,3 2024-25 NAC Breda 13 0 0 11 — 0 6,8 2024-25 Reims 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Reims 5 0 0 1 — 1 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Reims - 30/06/2026 Carlos MejiaCarlos Mejia
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 5 0 1 2 — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Kustosija - 30/06/2026 Koki AndoKoki Ando
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer od Mito Hollyhock - 30/06/2026 Luis NarhLuis Narh
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 7 0 0 4 — 0 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Nania - 29/06/2026 Carlos MejiaCarlos Mejia
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 5 0 1 2 — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Kustosija - 29/06/2026 Koki AndoKoki Ando
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer od Mito Hollyhock - 29/06/2026 M. FreyMichael Frey
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Antwerp 8 4 (1 z karnych) 0 10 — 1 6,9 2025-26 QPR 13 0 0 8 — 0 6,4 2025-26 Grasshoppers 1 1 0 — — 1 — 2024-25 QPR 29 8 (1 z karnych) 1 46 — 6 6,8 2023-24 QPR 9 1 0 7 — 0 6,8 2023-24 Schalke 04 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Antwerp — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Grasshoppers - 17/05/2026 M. FofanaMalick Martin Fofana
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Antwerp 8 0 0 8 — 0 6,9 2026-27 Lyon 2 1 0 1 — 0 7,3 2026-27 Sunderland 1 0 0 0 — 0 6,7 2026-27 Belgium 1 0 0 — — 0 6,5 2026-27 Kortrijk 0 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Lyon 4 0 0 1 — 0 6,9 2025-26 Antwerp 2 1 0 — — 0 7,5 2024-25 Lyon 29 5 4 13 — 2 7,0 2024-25 Amiens 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Gent 19 2 0 — — 1 — 2023-24 Lyon 17 3 0 3 — 0 6,8 2023-24 Buyuksehyr 2 0 0 — — 1 — 2023-24 Amiens 1 0 0 — — 0 — 2023-24 Samsunspor 0 2 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Antwerp - 08/04/2026 Jeff GodelaineJeff Godelaine
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 1 0 0 — — 0 6,5 2025-26 1 0 0 — — 0 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Antwerp - 23/01/2026 R. Van HeldenRein Van Helden
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Antwerp 6 1 0 7 — 0 6,9 2025-26 St Truiden 21 1 0 16 — 2 1 7,0 2025-26 Antwerp 8 1 0 5 — 0 7,1 2024-25 St Truiden 32 1 1 38 — 8 6,9 2023-24 St Truiden 36 0 0 — — 7 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od St. Truiden - 22/01/2026 R. Van HeldenRein Van Helden
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Antwerp 6 1 0 7 — 0 6,9 2025-26 St Truiden 21 1 0 16 — 2 1 7,0 2025-26 Antwerp 8 1 0 5 — 0 7,1 2024-25 St Truiden 32 1 1 38 — 8 6,9 2023-24 St Truiden 36 0 0 — — 7 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od St. Truiden - 18/10/2025 N. Brock-MadsenNicolai Brock-Madsen
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2023-24 FC Fredericia — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Randers FC - 08/09/2025 Mahamadou DiawaraMahamadou Diawara
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Red Star 2 0 0 10 — 1 6,1 2025-26 Antwerp 8 0 0 10 — 1 6,6 2025-26 Lyon — 0 0 — — — — 2024-25 Le Havre 15 0 1 15 — 0 6,8 2024-25 Lyon 2 0 1 15 — 0 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Lyon - 07/09/2025 Jules AhokaJules Ahoka
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Antwerp 2 0 1 7 — 0 7,4 2026-27 Sunderland 1 0 0 1 — 0 7,2 2025-26 Antwerp 2 0 0 — — 0 7,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Antwerp
Odejścia 47
- 02/09/2026 David Gabriel JesusDavid Gabriel Jesus
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 8 0 0 2 — 1 6,5 2024-25 1 0 0 — — 0 6,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do SKN ST. Polten - 02/09/2026 G. HairemansGeoffry Hairemans
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Antwerp 2 0 0 1 — 0 6,7 2025-26 Antwerp 4 0 0 1 — 0 6,4 2024-25 Mechelen 31 2 2 14 — 1 7,0 2023-24 Mechelen 38 6 0 — — 2 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Sporting Hasselt - 01/09/2026 A. VerstraetenAndreas Verstraeten
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 16 0 1 7 — 3 6,7 2024-25 27 0 0 9 — 1 6,4 2023-24 — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do VVV Venlo - 01/09/2026 G. HairemansGeoffry Hairemans
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Antwerp 2 0 0 1 — 0 6,7 2025-26 Antwerp 4 0 0 1 — 0 6,4 2024-25 Mechelen 31 2 2 14 — 1 7,0 2023-24 Mechelen 38 6 0 — — 2 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Sporting Hasselt - 31/08/2026 A. ValenciaAnthony Lenín Valencia Bajaña
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 3 3 0 3 — 1 7,8 2025-26 23 4 2 16 — 3 6,9 2024-25 25 2 1 13 — 3 6,9 2023-24 25 2 1 13 — 3 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Flamengo - 30/08/2026 A. ValenciaAnthony Lenín Valencia Bajaña
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 3 3 0 3 — 1 7,8 2025-26 23 4 2 16 — 3 6,9 2024-25 25 2 1 13 — 3 6,9 2023-24 25 2 1 13 — 3 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Flamengo - 26/08/2026 G. VandeplasGerard Vandeplas
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 1 0 0 — — 0 6,9 2025-26 19 0 0 11 — 0 6,4 2024-25 18 0 0 — — 0 6,5 2023-24 — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Dender - 23/08/2026 Jules AhokaJules Ahoka
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Antwerp 2 0 1 7 — 0 7,4 2026-27 Sunderland 1 0 0 1 — 0 7,2 2025-26 Antwerp 2 0 0 — — 0 7,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Sunderland - 22/08/2026 Jules AhokaJules Ahoka
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Antwerp 2 0 1 7 — 0 7,4 2026-27 Sunderland 1 0 0 1 — 0 7,2 2025-26 Antwerp 2 0 0 — — 0 7,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Sunderland - 31/07/2026 Milo HoremansMilo Horemans
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do FC OSS - 30/07/2026 Milo HoremansMilo Horemans
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do FC OSS - 29/07/2026 G. KerkGyrano Emilio Kerk
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Erzurumspor 5 0 0 6 — 0 6,6 2025-26 Antwerp 27 3 4 28 — 4 6,8 2024-25 Antwerp 39 7 4 58 — 5 6,8 2023-24 Antwerp 33 3 0 — — 5 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Erzurumspor FK - 28/07/2026 V. JanssenVincent Janssen
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 3 2 0 — — 1 — 2024-25 31 9 6 46 — 9 7,3 2023-24 35 11 5 — — 9 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Portland Timbers - 21/07/2026 K. KouyatéBoubakar Dit Kiki Kouyaté
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Antwerp 24 1 0 27 — 6 6,9 2024-25 Montpellier 11 0 0 15 — 5 6,7 2023-24 Montpellier 23 0 2 35 — 5 1 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Al Khaleej Saihat - 15/07/2026 D. PraetDennis Pierre Jacques Albert Praet
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mechelen 8 0 0 10 — 1 6,9 2025-26 Antwerp 31 0 0 28 — 3 1 6,9 2024-25 Antwerp 25 0 0 19 — 0 6,9 2024-25 Leicester — 0 0 — — — — 2023-24 Leicester 17 0 1 5 — 0 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do KV Mechelen - 30/06/2026 K. CorbanieKobe Corbanie
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mechelen 2 0 1 2 — 0 6,6 2025-26 Antwerp 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Antwerp 33 0 0 12 — 2 6,7 2023-24 Antwerp 33 0 0 12 — 2 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do KV Mechelen - 30/06/2026 K. KouyatéBoubakar Dit Kiki Kouyaté
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Antwerp 24 1 0 27 — 6 6,9 2024-25 Montpellier 11 0 0 15 — 5 6,7 2023-24 Montpellier 23 0 2 35 — 5 1 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Al Khaleej Saihat - 30/06/2026 Z. Van Den BoschZeno Van Den Bosch
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Union Berlin 1 1 0 1 — 1 7,9 2025-26 Antwerp 35 0 1 46 — 7 6,9 2024-25 Antwerp 37 1 0 38 — 4 7,0 2023-24 Antwerp 37 1 0 38 — 4 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Union Berlin - 29/06/2026 A. AzizA. Aziz
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Aziz Abdel - 29/06/2026 Arouna KoneArouna Kone
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Kone Arouna - 29/06/2026 B. EngelsBjörn Lionel Engels
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 — 0 0 — — — — 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Engels Bjorn - 29/06/2026 D. PraetDennis Pierre Jacques Albert Praet
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mechelen 8 0 0 10 — 1 6,9 2025-26 Antwerp 31 0 0 28 — 3 1 6,9 2024-25 Antwerp 25 0 0 19 — 0 6,9 2024-25 Leicester — 0 0 — — — — 2023-24 Leicester 17 0 1 5 — 0 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Praet Dennis - 29/06/2026 G. BijlGlenn Bijl
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 11 0 0 15 — 1 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Bijl Glenn - 29/06/2026 G. KerkGyrano Emilio Kerk
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Erzurumspor 5 0 0 6 — 0 6,6 2025-26 Antwerp 27 3 4 28 — 4 6,8 2024-25 Antwerp 39 7 4 58 — 5 6,8 2023-24 Antwerp 33 3 0 — — 5 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Kerk Gyrano - 29/06/2026 I. BabadiIsaac Achmed Koroma Junior Babadi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sparta Rotterdam 5 1 2 2 — 1 6,9 2025-26 PSV Eindhoven 32 5 4 8 — 2 6,9 2025-26 Antwerp 17 0 0 4 — 1 6,6 2024-25 PSV Eindhoven 24 1 0 2 — 0 7,1 2023-24 PSV Eindhoven 16 1 0 4 — 1 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do PSV Eindhoven
Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 25/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.
W prasieCo to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Co to jest?
- Chatzialexiou-Nachfolger: Frey wird Nürnbergs neuer Sportchef Sportschau · śr. 18:47
- Frey: "Es war nie mein Ziel, diesen Posten zu übernehmen" kicker · śr. 17:39
- Chatzialexiou-Nachfolger: Frey wird Nürnbergs neuer Sportchef Sportschau · śr. 17:24
- Pädagoge und Ex-Profi: Frey wird Nachfolger von Chatzialexiou kicker · śr. 10:30
- Mo Salah vai receber nacionalidade turca Record · wt. 21:29
- Pedro Caixinha assume comando do Cercle Brugge Record · pon. 23:16
- Barcola: People are starting to understand me better - but I'm not Mo Salah Sky Sports · pon. 11:40
- FCN: Beste Chancen für Frey als Chatzialexiou-Nachfolger kicker · niedz. 22:29 · Transfer
- Kiels Keeper wird gegen die TSG zum Helden Sportschau · czw. 00:12
- Rothenhagen wird zum Kieler Helden: Störche schalten die TSG im Elfmeterschießen aus kicker · śr. 23:48
- "Die Fans hatten uns das nicht zugetraut": EM-Helden von 96 feiern Jubiläum kicker · pon. 22:05
- Lieberknecht ist "ein bisschen schockiert": Yardimci wird zum tragischen Helden kicker · sob. 23:50 · Kontuzja
Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.
Najbliższe mecze
Lommel SK 501 25N 262 Jupiler Pro League ♂ · sob. 20:45 Waregem
Antwerp 371 27N 372 Jupiler Pro League ♂ · niedz. 16:00 Antwerp
Anderlecht nadchodzące Jupiler Pro League ♂ · sob. 18:15 RAAL La Louviere
Antwerp nadchodzące Jupiler Pro League ♂ · pt. 20:45 Antwerp
Oud-Heverlee Leuven nadchodzące Jupiler Pro League ♂ · niedz. 18:30 Gent
Antwerp nadchodzące Jupiler Pro League ♂ · sob. 20:45 Antwerp
Mechelen nadchodzące Jupiler Pro League ♂ · sob. 17:00 Charleroi
Antwerp nadchodzące
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 01/11/2026 | Cercle Brugge – Antwerp | 2 – 1 |
| 24/10/2026 | Antwerp – Charleroi | 3 – 0 |
| 11/10/2026 | Westerlo – Antwerp | 5 – 1 |
| 20/09/2026 | Antwerp – St. Gilloise | 0 – 2 |
| 13/09/2026 | Club Brugge – Antwerp | 3 – 1 |
| 05/09/2026 | Standard – Antwerp | 1 – 0 |
| 30/08/2026 | Antwerp – St Truiden | 1 – 4 |
| 22/08/2026 | Antwerp – Genk | 4 – 4 |
| 15/08/2026 | Kortrijk – Antwerp | 0 – 3 |
| 09/08/2026 | Antwerp – Beveren | 2 – 1 |
| 23/05/2026 | Antwerp – Westerlo | 2 – 0 |
| 19/05/2026 | Genk – Antwerp | 0 – 0 |
| 15/05/2026 | Oud-Heverlee Leuven – Antwerp | 3 – 0 |
| 10/05/2026 | Antwerp – Charleroi | 0 – 1 |
| 03/05/2026 | Antwerp – Standard | 0 – 5 |
Występy zawodnikówCo to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Co to jest?
| # | Zawodnik | Pozycja | Wiek | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 41 | T. NozawaTaishi Brandon Nozawa
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 23 | 8 | 8 | 720 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 7,2 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | M. FreyMichael Frey
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 31 | 8 | 7 | 600 | 4 | 0 | 10 | — | 1 | 6,9 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | X. DierckxX. Dierckx
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 16 | 8 | 7 | 550 | 0 | 1 | 8 | — | 0 | 6,5 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | T. SomersThibo Somers
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 26 | 7 | 7 | 615 | 0 | 2 | 4 | — | 0 | 6,7 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | Y. TsunashimaYuto Tsunashima
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 25 | 7 | 6 | 553 | 0 | 0 | 11 | — | 1 | 6,8 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | R. Van HeldenRein Van Helden
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 23 | 6 | 6 | 540 | 1 | 0 | 7 | — | 0 | 6,9 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | M. FofanaMalick Martin Fofana
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 18 | 8 | 5 | 427 | 0 | 0 | 8 | — | 0 | 6,9 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | I. SalahIbrahim Salah
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 24 | 7 | 5 | 395 | 1 | 0 | 5 | — | 0 | 6,7 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | C. ScottChristopher Gavin Scott
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 23 | 6 | 4 | 358 | 0 | 1 | 5 | — | 1 | 6,7 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | E. TuypensEran Tuypens
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 20 | 5 | 4 | 307 | 1 | 1 | 2 | — | 0 | 6,9 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 48 | A. VermeerenArthur Denis Vermeeren
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 20 | 4 | 4 | 360 | 0 | 0 | 5 | — | 2 | 6,5 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | Álvaro Cortés MoyanoÁlvaro Cortés Moyano
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 20 | 4 | 4 | 360 | 0 | 0 | 9 | — | 1 | 7,3 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | S. RendersSemm Renders
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 18 | 4 | 4 | 275 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,5 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 44 | M. BusiMaxime Busi
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 26 | 5 | 3 | 306 | 0 | 0 | 5 | — | 2 | 6,7 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | Luca SchelfhoutLuca Schelfhout
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 18 | 5 | 3 | 251 | 0 | 0 | 6 | — | 2 | 6,9 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 99 | Luis NarhLuis Narh
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 18 | 7 | 2 | 167 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,5 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | B. DeuffBahmed Deuff
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 19 | 2 | 2 | 129 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,5 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | S. PorozoSnayder Vladimir Porozo Caicedo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 18 | 6 | 1 | 216 | 2 | 0 | 4 | — | 2 | 6,7 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | M. BenítezMauricio Leonel Benítez
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 21 | 4 | 1 | 107 | 0 | 0 | 1 | — | 0 1 | 6,9 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | D. FoulonDaam Wonnebald Foulon
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 26 | 1 | 1 | 84 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 80 | Carlos MejiaCarlos Mejia
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 18 | 5 | 0 | 157 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 6,7 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | F. AdekamiFarouck Adekami
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 19 | 1 | 0 | 12 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | L. Van GelderL. Van Gelder
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 16 | 1 | 0 | 12 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 29 | Jeff GodelaineJeff Godelaine
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 18 | 1 | 0 | 9 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 81 | N. DevalckeneerNiels Devalckeneer
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 21 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | M. O'rinboyevMuhammadali O'rinboyev
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 20 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 43 | Y. HamdaouiYoussef Hamdaoui
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | Y. ThoelenYannick Thoelen
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 35 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.
Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 10
Odeszli w trakcie sezonu 4
Zawodnicy, którzy grali w Antwerp w tym sezonie i nie są już w kadrze: ich liczby zdobyte tutaj zostają tutaj, te z nowego klubu są na jego stronie.
| Zawodnik | Pozycja | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jules Ahoka | Pomocnik | 2 | 2 | 180 | 0 | 1 | 7,4 |
| A. Valencia | Napastnik | 3 | 2 | 139 | 3 | 0 | 7,8 |
| G. Hairemans | Pomocnik | 2 | 0 | 25 | 0 | 0 | 6,7 |
| G. Vandeplas | Napastnik | 1 | 0 | 24 | 0 | 0 | 6,9 |
Historia bezpośrednich meczów
Wszystkie mecze Antwerp przeciwko:
- Anderlecht
- Beveren
- Cercle Brugge
- Charleroi
- Club Brugge
- Genk
- Gent
- Kortrijk
- Lommel SK
- Mechelen
- Oud-Heverlee Leuven
- RAAL La Louviere
- St Truiden
- St. Gilloise
- Standard
- Waregem
- Westerlo
Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.