AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Jupiler Pro League ♂ · niedz. 27 gru 2026 · 18:30

Gent – Antwerp

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Gent NVVVD od najstarszego do najnowszego

13/09/2026wyj.Genk Jupiler Pro League ♂1 – 1N
18/09/2026dom.Standard Jupiler Pro League ♂2 – 1V
10/10/2026wyj.Waregem Jupiler Pro League ♂2 – 0V
25/10/2026dom.Anderlecht Jupiler Pro League ♂4 – 0V
01/11/2026wyj.Lommel SK Jupiler Pro League ♂0 – 2D

Antwerp DDDVD od najstarszego do najnowszego

13/09/2026wyj.Club Brugge Jupiler Pro League ♂1 – 3D
20/09/2026dom.St. Gilloise Jupiler Pro League ♂0 – 2D
11/10/2026wyj.Westerlo Jupiler Pro League ♂1 – 5D
24/10/2026dom.Charleroi Jupiler Pro League ♂3 – 0V
01/11/2026wyj.Cercle Brugge Jupiler Pro League ♂1 – 2D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Gent mecze bez porażki: 7 u siebie zwycięstwa z rzędu: 5 u siebie
po porażce 0-2 z Lommel SK · 3 Z, 1 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (9 strzelone, 4 stracone)

Antwerp porażki z rzędu: 4 na wyjeździe
po porażce 1-2 z Cercle Brugge · 1 Z, 0 R, 4 P w ostatnich 5 meczach (6 strzelone, 12 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Gent

Atak · gole na mecz: 1,90 (1,80 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 11,1 strzałów na mecz, 34% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 0,50 (0,50 u siebie, 0,50 na wyjeździe) · 50% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 12, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 9,9 · spalone na mecz: 1,8 · żółte: 1,90 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 16)

Bramkarz · D. Roef · obrony: 22, 85% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,50 · ocena 7,2

Trener · I. Leko od 01/07/2025 · prowadzone kluby: 9 od 2014
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 4-2-3-1 ×1)

Forma (API-Football): WWWWWDWW

Antwerp

Atak · gole na mecz: 1,50 (1,80 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 14,6 strzałów na mecz, 29% celnych · bez gola w 25% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 2,50 (2,80 u siebie, 2,30 na wyjeździe) · 13% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 16, czerwone: 2

Dyscyplina · faule na mecz: 13,6 · spalone na mecz: 2,4 · żółte: 1,90 i czerwone kartki: 0,80 na mecz (fiches de match, mecze: 17)

Bramkarz · T. Nozawa · obrony: 31, 61% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 2,50 · ocena 7,2

Trener · Marvin Compper od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 4-4-2 · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 4-2-3-1 ×3)

Forma (API-Football): WWDLLLLL

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Gent

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Antwerp

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 10,2 dla Gent, 12,4 dla Antwerp · Oczekiwane żółte kartki: 3,1 · Oczekiwane spalone: 4,7

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: M. SonkoMomodou Lamin Sonko

SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278212—17,2
2025-2628027—26,6
2024-2536217—06,7
2023-2436217—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), J. Y. Vergara OrtegaJ. Y. Vergara Ortega
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277307—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), Kyrell WilsonKyrell Wilson
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Gent4003—16,5
2025-26Falkirk283134—46,6
2024-25Swansea320——0—
2024-25Swansea City AFC000——0—
2023-24Swansea100——0—
2023-24Swansea City AFC000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), M. FreyMichael Frey
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Antwerp84 (1 z karnych)010—16,9
2025-26QPR13008—06,4
2025-26Grasshoppers110——1—
2024-25QPR298 (1 z karnych)146—66,8
2023-24QPR9107—06,8
2023-24Schalke 04000——0—
2023-24Antwerp—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Gent

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
47 J. Y. Vergara OrtegaJ. Y. Vergara Ortega
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277307—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

19 %300,5166 %
11 M. SonkoMomodou Lamin Sonko
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278212—17,2
2025-2628027—26,6
2024-2536217—06,7
2023-2436217—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

18 %210,2883 %
20 Tiago AraújoTiago Filipe Alves Araújo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Gent8225—17,5
2025-26Gent331418—86,9
2024-25Gent240110—26,6
2024-25Estoril000——0—
2023-24Estoril292113—4 16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

17 %220,2583 %
16 C. BurgessChristian Albert Elliot Burgess
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Gent8101—07,5
2026-27Swansea City AFC1001—17,3
2025-26St. Gilloise375033—117,1
2025-26Swansea City AFC4203—17,2
2024-25St. Gilloise311227—97,2
2024-25Swansea City AFC1012—16,9
2024-25Ipswich1012—16,9
2023-24Ipswich392110—37,1
2023-24St. Gilloise311227—97,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %100,1383 %
75 I. CisseIbrahim Cisse
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Charleroi7013—16,8
2026-27Gent6304—1 16,9
2026-27Nancy1000—07,2
2025-26Gent12108—16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %301,5932 %

Antwerp

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
9 M. FreyMichael Frey
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Antwerp84 (1 z karnych)010—16,9
2025-26QPR13008—06,4
2025-26Grasshoppers110——1—
2024-25QPR298 (1 z karnych)146—66,8
2023-24QPR9107—06,8
2023-24Schalke 04000——0—
2023-24Antwerp—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

29 %400,6075 %
7 I. SalahIbrahim Salah
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Antwerp7105—06,7
2026-27FC Basel 1893000——0—
2025-26Rennes200——06,5
2025-26FC Basel 1893—00————
2024-25Brest12116—06,7
2024-25Rennes0016—06,7
2023-24Rennes234110—36,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %100,2357 %
20 R. Van HeldenRein Van Helden
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Antwerp6107—06,9
2025-26St Truiden211016—2 17,0
2025-26Antwerp8105—07,1
2024-25St Truiden321138—86,9
2023-24St Truiden3600——7—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %100,1766 %
33 S. PorozoSnayder Vladimir Porozo Caicedo
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-276204—26,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %200,8324 %
27 E. TuypensEran Tuypens
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275112—06,9
2025-260004—16,5
2024-25—00————
2023-24000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %110,2949 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Gent — 4-3-3

Trener : I. Leko od 01/07/2025 · odczyt z 23/10/2026

Davy Roef 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 2025-26: mecze 41, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 2024-25: mecze 26, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,5 2023-24: mecze 26, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,5 33 D. RoefSiebe Van der Heyden Gent · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 Gent · 2025-26: mecze 36, gole 2, asysty 1, faule 51, spalone —, żółte kartki 11, ocena 6,8 St Pauli · 2024-25: mecze 13, gole 1, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,6 Mallorca · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Mallorca · 2023-24: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 6,6 St. Gilloise · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 44 S. Van der HeydenChristian Albert Elliot Burgess Gent · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Swansea City AFC · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 St. Gilloise · 2025-26: mecze 37, gole 5, asysty 0, faule 33, spalone —, żółte kartki 11, ocena 7,1 Swansea City AFC · 2025-26: mecze 4, gole 2, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 St. Gilloise · 2024-25: mecze 31, gole 1, asysty 2, faule 27, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,2 Swansea City AFC · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Ipswich · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Ipswich · 2023-24: mecze 39, gole 2, asysty 1, faule 10, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 St. Gilloise · 2023-24: mecze 31, gole 1, asysty 2, faule 27, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,2 16 C. BurgessMouhamed El Bachir Ngom Gent · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Grasshoppers · 2025-26: mecze 16, gole 0, asysty 1, faule 13, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 5 M. NgomMaksim Paskotši Gent · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Estonia · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 Gent · 2025-26: mecze 22, gole 4, asysty 1, faule 24, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Grasshoppers · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,2 Grasshoppers · 2024-25: mecze 31, gole 1, asysty 0, faule 27, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 Grasshoppers · 2023-24: mecze 31, gole 0, asysty 0, faule 29, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 Tottenham · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 3 M. PaskotšiTiago Filipe Alves Araújo Gent · 2026-27: mecze 8, gole 2, asysty 2, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,5 Gent · 2025-26: mecze 33, gole 1, asysty 4, faule 18, spalone —, żółte kartki 8, ocena 6,9 Gent · 2024-25: mecze 24, gole 0, asysty 1, faule 10, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 Estoril · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Estoril · 2023-24: mecze 29, gole 2, asysty 1, faule 13, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 6,8 20 T. AraújoMathias Delorge-Knieper Gent · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Gent · 2025-26: mecze 20, gole 0, asysty 3, faule 14, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Gent · 2024-25: mecze 36, gole 1, asysty 3, faule 34, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 St Truiden · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 3, faule 34, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 St Truiden · 2023-24: mecze 40, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 6 Gent · 2023-24: mecze 36, gole 1, asysty 3, faule 34, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 17 M. Delorge-KnieperLeonardo Adelino da Silva Lopes Gent · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Gent · 2025-26: mecze 37, gole 1, asysty 1, faule 22, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Gent · 2024-25: mecze 17, gole 0, asysty 1, faule 21, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 6,8 Cercle Brugge · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Cercle Brugge · 2023-24: mecze 17, gole 0, asysty 1, faule 21, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 6,8 22 L. LopesMomodou Lamin Sonko 2026-27: mecze 8, gole 2, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 2025-26: mecze 28, gole 0, asysty 2, faule 7, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 2024-25: mecze 36, gole 2, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 2023-24: mecze 36, gole 2, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 11 M. SonkoJ. Y. Vergara Ortega 2026-27: mecze 7, gole 3, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 47 J. Y. Vergara OrtegaKyrell Wilson Gent · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Falkirk · 2025-26: mecze 28, gole 3, asysty 1, faule 34, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,6 Swansea · 2024-25: mecze 3, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Swansea City AFC · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Swansea · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Swansea City AFC · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 14 K. Wilson
Davy Roef
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27800——07,2
2025-264100——07,3
2024-252600——17,5
2023-242600——17,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Siebe Van der Heyden
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Gent8016—37,1
2025-26Gent362151—116,8
2024-25St Pauli131016—36,6
2024-25Mallorca2002—06,6
2023-24Mallorca6008—2 16,6
2023-24St. Gilloise000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Christian Albert Elliot Burgess
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Gent8101—07,5
2026-27Swansea City AFC1001—17,3
2025-26St. Gilloise375033—117,1
2025-26Swansea City AFC4203—17,2
2024-25St. Gilloise311227—97,2
2024-25Swansea City AFC1012—16,9
2024-25Ipswich1012—16,9
2023-24Ipswich392110—37,1
2023-24St. Gilloise311227—97,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mouhamed El Bachir Ngom
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Gent70013—07,0
2025-26Grasshoppers160113—56,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Maksim Paskotši
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Gent4002—07,0
2026-27Estonia210——07,4
2025-26Gent224124—16,9
2025-26Grasshoppers2101—27,2
2024-25Grasshoppers311027—46,8
2023-24Grasshoppers310029—36,7
2023-24Tottenham000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tiago Filipe Alves Araújo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Gent8225—17,5
2025-26Gent331418—86,9
2024-25Gent240110—26,6
2024-25Estoril000——0—
2023-24Estoril292113—4 16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mathias Delorge-Knieper
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Gent8003—17,1
2025-26Gent200314—17,0
2024-25Gent361334—37,0
2024-25St Truiden00334—07,0
2023-24St Truiden4010——6—
2023-24Gent361334—37,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Leonardo Adelino da Silva Lopes
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Gent8009—26,8
2025-26Gent371122—36,8
2024-25Gent170121—6 16,8
2024-25Cercle Brugge—00————
2023-24Cercle Brugge170121—6 16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Momodou Lamin Sonko
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278212—17,2
2025-2628027—26,6
2024-2536217—06,7
2023-2436217—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

J. Y. Vergara Ortega
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277307—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Kyrell Wilson
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Gent4003—16,5
2025-26Falkirk283134—46,6
2024-25Swansea320——0—
2024-25Swansea City AFC000——0—
2023-24Swansea100——0—
2023-24Swansea City AFC000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Antwerp — 4-3-3

Trener : Marvin Compper od 01/08/2026 · odczyt z 23/10/2026

Taishi Brandon Nozawa 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 2025-26: mecze 30, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 41 T. NozawaYuto Tsunashima 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 2025-26: mecze 34, gole 1, asysty 0, faule 47, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,8 4 Y. TsunashimaRein Van Helden Antwerp · 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 St Truiden · 2025-26: mecze 21, gole 1, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 7,0 Antwerp · 2025-26: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 St Truiden · 2024-25: mecze 32, gole 1, asysty 1, faule 38, spalone —, żółte kartki 8, ocena 6,9 St Truiden · 2023-24: mecze 36, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 7 20 R. Van HeldenEran Tuypens 2026-27: mecze 5, gole 1, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 27 E. TuypensÁlvaro Cortés Moyano Antwerp · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 Barcelona · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Barcelona · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,7 Barcelona · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 3 Á. Cortés MoyanoX. Dierckx 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 2025-26: mecze 19, gole 1, asysty 0, faule 19, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,4 14 X. DierckxThibo Somers Antwerp · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 2, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Antwerp · 2025-26: mecze 32, gole 4, asysty 2, faule 24, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Cercle Brugge · 2024-25: mecze 36, gole 6, asysty 2, faule 38, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Antwerp · 2024-25: mecze 36, gole 7, asysty 2, faule 38, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Antwerp · 2023-24: mecze 36, gole 7, asysty 2, faule 38, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Cercle Brugge · 2023-24: mecze 35, gole 7, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 5 24 T. SomersM. Fofana Antwerp · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Lyon · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Sunderland · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Belgium · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Kortrijk · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Lyon · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Antwerp · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Lyon · 2024-25: mecze 29, gole 5, asysty 4, faule 13, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Amiens · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Gent · 2023-24: mecze 19, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 Lyon · 2023-24: mecze 17, gole 3, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Buyuksehyr · 2023-24: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 Amiens · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Samsunspor · 2023-24: mecze 0, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 25 M. FofanaMichael Frey Antwerp · 2026-27: mecze 8, gole 4, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 QPR · 2025-26: mecze 13, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Grasshoppers · 2025-26: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 QPR · 2024-25: mecze 29, gole 8, asysty 1, faule 46, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,8 QPR · 2023-24: mecze 9, gole 1, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Schalke 04 · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Antwerp · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 9 M. FreyIbrahim Salah Antwerp · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 FC Basel 1893 · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Rennes · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 FC Basel 1893 · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Brest · 2024-25: mecze 12, gole 1, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Rennes · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Rennes · 2023-24: mecze 23, gole 4, asysty 1, faule 10, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 7 I. SalahLuis Narh 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 99 L. Narh
Taishi Brandon Nozawa
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278011—07,2
2025-263000——17,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Yuto Tsunashima
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2770011—16,8
2025-26341047—66,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Rein Van Helden
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Antwerp6107—06,9
2025-26St Truiden211016—2 17,0
2025-26Antwerp8105—07,1
2024-25St Truiden321138—86,9
2023-24St Truiden3600——7—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Eran Tuypens
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275112—06,9
2025-260004—16,5
2024-25—00————
2023-24000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Álvaro Cortés Moyano
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Antwerp4009—17,3
2026-27Barcelona000——0—
2025-26Barcelona100——07,7
2024-25Barcelona000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

X. Dierckx
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278018—06,5
2025-26191019—36,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Thibo Somers
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Antwerp7024—06,7
2025-26Antwerp324224—36,9
2024-25Cercle Brugge366238—37,0
2024-25Antwerp367238—37,0
2023-24Antwerp367238—37,0
2023-24Cercle Brugge3570——5—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Malick Martin Fofana
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Antwerp8008—06,9
2026-27Lyon2101—07,3
2026-27Sunderland1000—06,7
2026-27Belgium100——06,5
2026-27Kortrijk000——06,9
2025-26Lyon4001—06,9
2025-26Antwerp210——07,5
2024-25Lyon295413—27,0
2024-25Amiens000——0—
2023-24Gent1920——1—
2023-24Lyon17303—06,8
2023-24Buyuksehyr200——1—
2023-24Amiens100——0—
2023-24Samsunspor020——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Michael Frey
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Antwerp84 (1 z karnych)010—16,9
2025-26QPR13008—06,4
2025-26Grasshoppers110——1—
2024-25QPR298 (1 z karnych)146—66,8
2023-24QPR9107—06,8
2023-24Schalke 04000——0—
2023-24Antwerp—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ibrahim Salah
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Antwerp7105—06,7
2026-27FC Basel 1893000——0—
2025-26Rennes200——06,5
2025-26FC Basel 1893—00————
2024-25Brest12116—06,7
2024-25Rennes0016—06,7
2023-24Rennes234110—36,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Luis Narh
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277004—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

3zwycięstwa Gent
1remis(y)
2zwycięstwa Antwerp
2,0gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Gent 5, Antwerp 7 · obie drużyny strzelają w 33 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 33 % · żółte: 4,8, czerwone: 0,7 na mecz (raporty: 6) · sędziowie: L. D'hondt ×2, N. Verboomen ×2, N. Laforge

Strzelcy w tych meczach : T. Chery Antwerp, 4 · G. Kerk Antwerp, 3 · N. Fadiga Gent, 2 · A. Valencia Antwerp, 1 · M. Samoise Gent, 1 · M. Skoras Gent, 1

DataMeczWynikZwycięzca
14/12/2025Gent – Antwerp Jupiler Pro League ♂0 – 2Antwerp
14/09/2025Antwerp – Gent Jupiler Pro League ♂1 – 2Gent
11/05/2025Gent – Antwerp Jupiler Pro League ♂0 – 3Antwerp
13/04/2025Antwerp – Gent Jupiler Pro League ♂0 – 1Gent
09/03/2025Antwerp – Gent Jupiler Pro League ♂0 – 1Gent
01/09/2024Gent – Antwerp Jupiler Pro League ♂1 – 1remis

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Gent – Antwerp →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13