Eredivisie ♂ · Link stały · Historia klubu
Utrecht
Co to jest?
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
DVVND ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wszystkie rozgrywki mecze z rzędu z golem: 4 mecze bez porażki: 3 u siebie
po porażce 2-4 z Telstar · 2 Z, 1 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (8 strzelone, 12 stracone)
Zmiany miejsca w tabeliCo to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Co to jest?
12. miejsce po 11. kolejce · najlepsze 11., najgorsze 17. · Porównaj z inną drużyną →
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Utrecht
Atak · gole na mecz: 1,80 (2,00 u siebie, 1,60 na wyjeździe) · 15,1 strzałów na mecz, 34% celnych · bez gola w 11% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta
Obrona · stracone na mecz: 2,90 (3,50 u siebie, 2,40 na wyjeździe) · 0% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 19, czerwone: 0
Dyscyplina · faule na mecz: 12,0 · spalone na mecz: 1,2 · żółte: 1,60 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 56)
Bramkarz · V. Barkas · obrony: 29, 62% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 2,57 · ocena 5,9
Trener · Anthony Correia od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 3-4-3, défense à trois centraux · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 5-4-1 ×2, 4-3-3 ×1)
Forma (API-Football): LLDLDWLWW
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Utrecht
- Kontuzja A. Engwanda · Mięsień dwugłowy uda nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja A. Stepanov · Kostka nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja K. Paredes · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja M. Jonathans · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja N. Ohio · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja V. Jensen · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Composition probable — 4-2-3-1Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Siebe Horemans| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Utrecht | 9 | 0 | 0 | 8 | — | 2 | 6,4 |
| 2025-26 | Utrecht | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | Utrecht | 31 | 1 | 4 | 12 | — | 1 | 7,1 |
| 2023-24 | Excelsior | 3 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 7,1 |
| 2023-24 | Utrecht | — | 0 | 4 | 25 | — | — | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Matisse Didden| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Utrecht | 7 | 2 | 0 | 12 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Utrecht | 1 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 7,2 |
| 2024-25 | Utrecht | 29 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,7 |
| 2023-24 | Genk | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Utrecht | — | 0 | 0 | 2 | — | — | 6,5 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Nikolas Panagiotou| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Utrecht | 5 | 0 | 0 | 8 | — | 2 | 6,4 |
| 2026-27 | Omonia Nicosia | 4 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7,1 |
| 2026-27 | Cyprus | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Guus Offerhaus| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Utrecht | 5 | 0 | 0 | 6 | — | 2 | 4,5 |
| 2025-26 | Telstar | 5 | 2 | 0 | 2 | — | 1 | 7,5 |
| 2024-25 | Telstar | 36 | 1 | 3 | 38 | — | 5 | 6,9 |
| 2023-24 | Telstar | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Arthur Zagré| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Utrecht | 9 | 0 | 2 | 15 | — | 2 | 6,6 |
| 2025-26 | Excelsior | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Excelsior | 30 | 2 | 3 | 32 | — | 5 | 7,1 |
| 2024-25 | FC Sion | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Excelsior | 28 | 1 | 5 | 25 | — | 6 1 | 6,8 |
| 2023-24 | FC Sion | 12 | 0 | 0 | — | — | 1 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Niklas Brøndsted Vesterlund Nielsen| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 0 | 2 | 8 | — | 0 | 6,4 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | 15 | 1 | 2 | 4 | — | 1 | 6,8 |
| 2023-24 | 10 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Joris van Overeem| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Utrecht | 5 | 0 | 0 | 9 | — | 1 | 6,5 |
| 2025-26 | Heerenveen | 4 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Oualid Agougil| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Utrecht | 2 | 0 | 1 | 0 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Utrecht | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Ajax | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Davy van den Berg| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Utrecht | 9 | 0 | 2 | 7 | — | 2 | 6,7 |
| 2025-26 | Utrecht | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,5 |
| 2025-26 | Luton | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Zwolle | 32 | 4 | 3 | 29 | — | 5 | 7,0 |
| 2023-24 | Zwolle | 30 | 5 | 2 | 40 | — | 7 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Dani de Wit| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Utrecht | 9 | 2 | 1 | 15 | — | 2 | 6,8 |
| 2025-26 | Utrecht | 2 | 1 | 0 | 9 | — | 1 | 7,4 |
| 2024-25 | Bochum | 33 | 2 | 1 | 24 | — | 1 | 6,6 |
| 2024-25 | AZ Alkmaar | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | AZ Alkmaar | 32 | 10 (1 z karnych) | 3 | 68 | — | 7 1 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 9 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.
TransferyCo to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Co to jest?
Przyjścia 43
- 10/09/2026 S. PadtSergio Vincenzo Roberto Padt
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 1 0 0 0 — 0 3,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Ludogorets - 05/09/2026 S. PadtSergio Vincenzo Roberto Padt
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 1 0 0 0 — 0 3,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Ludogorets - 01/09/2026 N. PanagiotouNikolas Panagiotou
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Utrecht 5 0 0 8 — 2 6,4 2026-27 Omonia Nicosia 4 1 0 1 — 0 7,1 2026-27 Cyprus 1 0 0 1 — 0 7,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Omonia Nicosia - 31/08/2026 J. MedićJakov Medić
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Utrecht 3 0 0 0 — 0 4,1 2025-26 Norwich 1 0 0 — — 1 6,5 2025-26 Ajax 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Bochum 33 1 0 10 — 2 6,8 2024-25 Ajax 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Ajax 6 1 0 2 — 1 6,7 2023-24 St Pauli 1 0 0 — — 0 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Norwich - 31/08/2026 N. AmrabatNoureddine Amrabat
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Utrecht 1 0 0 1 — 0 3,4 2024-25 Hull 10 0 1 11 — 0 6,5 2024-25 AEK 0 0 0 — — 0 — 2023-24 AEK 1 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Wydad AC - 31/08/2026 N. PanagiotouNikolas Panagiotou
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Utrecht 5 0 0 8 — 2 6,4 2026-27 Omonia Nicosia 4 1 0 1 — 0 7,1 2026-27 Cyprus 1 0 0 1 — 0 7,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Omonia Nicosia - 30/08/2026 N. AmrabatNoureddine Amrabat
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Utrecht 1 0 0 1 — 0 3,4 2024-25 Hull 10 0 1 11 — 0 6,5 2024-25 AEK 0 0 0 — — 0 — 2023-24 AEK 1 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Wydad AC - 27/08/2026 S. van DuijnSem van Duijn
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Utrecht 6 0 0 5 — 0 6,5 2026-27 AZ Alkmaar 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Telstar 2 0 0 3 — 0 6,6 2025-26 AZ Alkmaar 0 0 0 — — 0 — 2024-25 AZ Alkmaar 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od AZ Alkmaar - 19/08/2026 M. BroholmMarius Sivertsen Broholm
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Utrecht 4 0 0 5 — 1 6,7 2025-26 Lille 3 0 0 1 — 0 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Lille - 19/07/2026 J. van OvereemJoris van Overeem
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Utrecht 5 0 0 9 — 1 6,5 2025-26 Heerenveen 4 0 0 3 — 0 7,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Heerenveen - 18/07/2026 J. van OvereemJoris van Overeem
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Utrecht 5 0 0 9 — 1 6,5 2025-26 Heerenveen 4 0 0 3 — 0 7,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Heerenveen - 10/07/2026 A. ZagréArthur Zagré
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Utrecht 9 0 2 15 — 2 6,6 2025-26 Excelsior 1 0 0 2 — 0 6,9 2024-25 Excelsior 30 2 3 32 — 5 7,1 2024-25 FC Sion 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Excelsior 28 1 5 25 — 6 1 6,8 2023-24 FC Sion 12 0 0 — — 1 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Excelsior - 30/06/2026 F. PohlF. Pohl
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Utrecht 2 0 0 3 — 1 4,2 2025-26 Leverkusen 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Bayer Leverkusen - 30/06/2026 Ángel AlarcónÁngel Alarcón Galiot
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Utrecht 9 3 0 8 — 0 6,8 2025-26 Utrecht 14 3 3 4 — 0 7,1 2025-26 Porto 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Barcelona 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Barcelona 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od FC Porto - 30/06/2026 G. OfferhausGuus Offerhaus
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Utrecht 5 0 0 6 — 2 4,5 2025-26 Telstar 5 2 0 2 — 1 7,5 2024-25 Telstar 36 1 3 38 — 5 6,9 2023-24 Telstar 2 0 0 3 — 0 7,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Telstar - 30/06/2026 J. SchuldesJ. Schuldes
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od RB Leipzig - 30/06/2026 K. ParedesKevin Alexander Paredes
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Utrecht 3 0 0 2 — 0 6,8 2025-26 Wolfsburg 24 1 3 4 — 2 6,8 2024-25 Wolfsburg 5 0 1 1 — 1 6,8 2023-24 Wolfsburg 28 3 0 11 — 4 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od VfL Wolfsburg - 30/06/2026 E. C. OwenE. C. Owen
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Utrecht 1 0 0 0 — 0 2,2 2025-26 Leverkusen 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Bayer Leverkusen - 29/06/2026 A. ZagréArthur Zagré
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Utrecht 9 0 2 15 — 2 6,6 2025-26 Excelsior 1 0 0 2 — 0 6,9 2024-25 Excelsior 30 2 3 32 — 5 7,1 2024-25 FC Sion 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Excelsior 28 1 5 25 — 6 1 6,8 2023-24 FC Sion 12 0 0 — — 1 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Excelsior - 29/06/2026 D. van den BergDavy van den Berg
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Utrecht 9 0 2 7 — 2 6,7 2025-26 Utrecht 3 0 0 1 — 1 6,5 2025-26 Luton 2 0 0 — — 0 6,7 2024-25 Zwolle 32 4 3 29 — 5 7,0 2023-24 Zwolle 30 5 2 40 — 7 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Luton - 29/06/2026 G. OfferhausGuus Offerhaus
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Utrecht 5 0 0 6 — 2 4,5 2025-26 Telstar 5 2 0 2 — 1 7,5 2024-25 Telstar 36 1 3 38 — 5 6,9 2023-24 Telstar 2 0 0 3 — 0 7,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Telstar - 29/06/2026 Gustav Arcos SundqvistGustav Arcos Sundqvist
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie od Sparta Rotterdam - 29/06/2026 J. van de HaarJesse van de Haar
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Beveren 6 0 0 3 — 0 6,5 2024-25 Utrecht — 0 0 — — — — 2023-24 Utrecht 1 0 0 1 — 0 6,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od SK Beveren - 29/06/2026 M. JonathansMiliano Jonathans
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Excelsior 9 2 0 5 — 1 6,8 2025-26 Utrecht 1 0 0 1 — 0 6,9 2024-25 Utrecht 12 0 0 4 — 0 6,7 2024-25 Vitesse 1 0 0 1 — 0 6,5 2023-24 Vitesse 6 0 0 1 — 0 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Excelsior - 29/06/2026 N. Ogidi NwankwoNeville Ogidi Nwankwo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Utrecht 3 0 0 0 — 0 0,0 2026-27 Telstar 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Telstar 4 0 0 — — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Telstar
Odejścia 60
- 24/09/2026 L. EdhartLynden Edhart
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 — 0 0 — — — — 2023-24 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Dila - 03/09/2026 C. BozdoğanCan Bozdoğan
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Rizespor 2 0 1 — — 0 6,8 2025-26 Utrecht 2 0 0 4 — 0 7,3 2024-25 Utrecht 9 1 1 8 — 2 6,7 2023-24 Utrecht 33 3 1 31 — 4 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Rizespor - 02/09/2026 C. BozdoğanCan Bozdoğan
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Rizespor 2 0 1 — — 0 6,8 2025-26 Utrecht 2 0 0 4 — 0 7,3 2024-25 Utrecht 9 1 1 8 — 2 6,7 2023-24 Utrecht 33 3 1 31 — 4 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Rizespor - 02/09/2026 Zidane IqbalZidane Aamar Iqbal
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 2 0 0 1 — 0 6,8 2025-26 2 0 0 1 — 0 6,8 2024-25 23 1 0 9 — 3 7,0 2023-24 18 0 0 8 — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Dundee Utd - 01/09/2026 Zidane IqbalZidane Aamar Iqbal
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 2 0 0 1 — 0 6,8 2025-26 2 0 0 1 — 0 6,8 2024-25 23 1 0 9 — 3 7,0 2023-24 18 0 0 8 — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Dundee Utd - 31/08/2026 M. BrouwerMichael Brouwer
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sparta Rotterdam 5 0 0 0 — 0 6,1 2026-27 Utrecht 1 0 0 — — 0 6,6 2025-26 Utrecht 1 0 0 — — 0 7,3 2024-25 Utrecht 33 0 0 — — 0 7,2 2024-25 Heracles — 0 0 — — — — 2023-24 Heracles 34 0 1 — — 0 7,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Sparta Rotterdam - 30/08/2026 M. BrouwerMichael Brouwer
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sparta Rotterdam 5 0 0 0 — 0 6,1 2026-27 Utrecht 1 0 0 — — 0 6,6 2025-26 Utrecht 1 0 0 — — 0 7,3 2024-25 Utrecht 33 0 0 — — 0 7,2 2024-25 Heracles — 0 0 — — — — 2023-24 Heracles 34 0 1 — — 0 7,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Sparta Rotterdam - 29/08/2026 D. MinDavid Min
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Bielefeld 4 0 0 6 — 1 6,4 2026-27 Arminia Bielefeld 3 0 0 6 — 0 6,4 2026-27 Utrecht 2 0 0 4 — 0 6,5 2025-26 Utrecht 8 0 0 5 — 0 6,5 2024-25 Utrecht 34 3 0 26 — 2 6,7 2023-24 Waalwijk 29 10 (1 z karnych) 1 21 — 3 7,0 2023-24 Utrecht — 0 (1 z karnych) 1 21 — — 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Arminia Bielefeld - 21/08/2026 M. EerdhuijzenMike Eerdhuijzen
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mechelen 5 0 0 4 — 1 7,1 2026-27 Utrecht 2 0 0 3 — 0 6,2 2025-26 Utrecht 1 0 0 2 — 0 7,6 2024-25 Utrecht 32 1 0 17 — 7 1 7,2 2024-25 Sparta Rotterdam 32 1 0 17 — 7 1 7,2 2023-24 Sparta Rotterdam 20 1 0 9 — 1 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do KV Mechelen - 20/08/2026 M. EerdhuijzenMike Eerdhuijzen
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mechelen 5 0 0 4 — 1 7,1 2026-27 Utrecht 2 0 0 3 — 0 6,2 2025-26 Utrecht 1 0 0 2 — 0 7,6 2024-25 Utrecht 32 1 0 17 — 7 1 7,2 2024-25 Sparta Rotterdam 32 1 0 17 — 7 1 7,2 2023-24 Sparta Rotterdam 20 1 0 9 — 1 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do KV Mechelen - 17/08/2026 Emeka AdeileEmeka Adeile
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 2 0 0 1 — 0 5,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Burton Albion - 30/07/2026 R. El ArguiouiRafik El Arguioui
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Cambuur 9 4 0 9 — 1 7,1 2025-26 Utrecht 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Utrecht 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Cambuur - 26/07/2026 Miguel RodríguezMiguel Rodríguez Vidal
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Alaves 3 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Utrecht 2 0 0 1 — 0 6,8 2024-25 Utrecht 22 7 3 17 — 5 7,2 2024-25 Celta — 0 0 — — — — 2023-24 Celta 15 0 0 16 — 2 6,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Alaves - 25/07/2026 Miguel RodríguezMiguel Rodríguez Vidal
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Alaves 3 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Utrecht 2 0 0 1 — 0 6,8 2024-25 Utrecht 22 7 3 17 — 5 7,2 2024-25 Celta — 0 0 — — — — 2023-24 Celta 15 0 0 16 — 2 6,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Alaves - 21/07/2026 S. El KarouaniSouffian El Karouani
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Benfica 2 0 1 2 — 1 7,0 2025-26 Utrecht 2 0 0 4 — 2 7,1 2024-25 Utrecht 34 2 8 43 — 3 7,3 2023-24 Utrecht 31 0 3 32 — 5 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Al-Qadisiyah FC - 20/07/2026 E. DemircanEmirhan Demircan
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Telstar 6 0 0 3 — 0 6,7 2025-26 Utrecht 1 1 0 1 — 0 7,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Telstar - 20/07/2026 S. El KarouaniSouffian El Karouani
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Benfica 2 0 1 2 — 1 7,0 2025-26 Utrecht 2 0 0 4 — 2 7,1 2024-25 Utrecht 34 2 8 43 — 3 7,3 2023-24 Utrecht 31 0 3 32 — 5 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Al-Qadisiyah FC - 16/07/2026 N. ViereckNeal Roëll Viereck
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Tenerife 2 0 0 2 — 0 4,4 2025-26 Utrecht 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Tenerife - 05/07/2026 S. HallerSébastien Romain Teddy Haller
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Utrecht 1 0 0 1 — 1 6,9 2024-25 Utrecht 16 4 1 19 — 0 7,1 2024-25 Leganes 8 0 0 4 — 0 6,5 2024-25 Dortmund 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Dortmund 14 0 1 8 — 2 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Sanfrecce Hiroshima - 30/06/2026 Gustav Arcos SundqvistGustav Arcos Sundqvist
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer do Sparta Rotterdam II - 30/06/2026 J. van de HaarJesse van de Haar
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Beveren 6 0 0 3 — 0 6,5 2024-25 Utrecht — 0 0 — — — — 2023-24 Utrecht 1 0 0 1 — 0 6,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Waalwijk - 30/06/2026 M. van der HoornMike Adrianus Wilhelmus van der Hoorn
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 2 0 0 2 — 0 6,3 2024-25 31 3 2 23 — 6 7,2 2023-24 22 1 0 26 — 5 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do AEK Larnaca - 30/06/2026 N. ViergeverNick Viergever
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Zwolle 9 1 0 5 — 0 6,5 2025-26 Utrecht 1 0 0 1 — 0 6,3 2024-25 Utrecht 33 3 1 19 — 2 1 7,0 2023-24 Utrecht 27 2 0 12 — 2 1 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do PEC Zwolle - 30/06/2026 S. El KarouaniSouffian El Karouani
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Benfica 2 0 1 2 — 1 7,0 2025-26 Utrecht 2 0 0 4 — 2 7,1 2024-25 Utrecht 34 2 8 43 — 3 7,3 2023-24 Utrecht 31 0 3 32 — 5 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Al-Qadisiyah FC - 30/06/2026 T. de GraaffTom de Graaff
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Zwolle 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Utrecht 5 0 0 — — 0 7,2 2025-26 Zwolle 2 0 0 — — 0 6,6 2024-25 Utrecht 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Ajax 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do PEC Zwolle
Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 24/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.
W prasieCo to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Co to jest?
- Caixotes do lixo a voar e muita confusão: vitória do Utrecht na Taça da Holanda termina da pior maneira Record · pt. 10:21
- Live hören: VfB Stuttgart gegen Jong FC Utrecht - Bundesliga Sportschau · pt. 20:15
- Ángel Alarcón: doblete de auténtico crack Mundo Deportivo · pon. 09:01
Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.
Najbliższe mecze
Nijmegen 391 25N 362 Eredivisie ♂ · sob. 18:45 Utrecht
Cambuur 501 22N 282 Eredivisie ♂ · niedz. 12:15 Den Haag
Utrecht nadchodzące Eredivisie ♂ · niedz. 14:30 Ajax
Utrecht nadchodzące Eredivisie ♂ · sob. 16:30 Utrecht
For Sittard nadchodzące Eredivisie ♂ · sob. 21:00 Utrecht
Heerenveen nadchodzące Eredivisie ♂ · sob. 18:45 Zwolle
Utrecht nadchodzące Eredivisie ♂ · niedz. 12:15 Utrecht
Twente nadchodzące
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 01/11/2026 | Telstar – Utrecht | 4 – 2 |
| 24/10/2026 | Utrecht – Zwolle | 1 – 1 |
| 18/10/2026 | Twente – Utrecht | 1 – 2 |
| 11/10/2026 | Utrecht – Willem II | 3 – 1 |
| 20/09/2026 | Feyenoord – Utrecht | 5 – 0 |
| 13/09/2026 | Excelsior – Utrecht | 1 – 2 |
| 08/09/2026 | Utrecht – Go Ahead Eagles | 3 – 3 |
| 30/08/2026 | Utrecht – PSV Eindhoven | 1 – 6 |
| 22/08/2026 | Sparta Rotterdam – Utrecht | 3 – 3 |
| 15/08/2026 | Utrecht – AZ Alkmaar | 1 – 4 |
| 09/08/2026 | Groningen – Utrecht | 2 – 1 |
| 17/05/2026 | Utrecht – For Sittard | 2 – 0 |
| 10/05/2026 | Ajax – Utrecht | 1 – 2 |
| 02/05/2026 | Utrecht – NAC Breda | 2 – 0 |
| 26/04/2026 | Excelsior – Utrecht | 5 – 0 |
Występy zawodnikówCo to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Co to jest?
| # | Zawodnik | Pozycja | Wiek | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena | Status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20 | D. de WitDani de Wit
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 27 | 9 | 9 | 775 | 2 | 1 | 15 | — | 2 | 6,8 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 92 | A. ZagréArthur Zagré
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 24 | 9 | 9 | 742 | 0 | 2 | 15 | — | 2 | 6,6 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | S. HoremansSiebe Horemans
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 27 | 9 | 9 | 725 | 0 | 0 | 8 | — | 2 | 6,4 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | Ángel AlarcónÁngel Alarcón Galiot
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 22 | 9 | 8 | 592 | 3 | 0 | 8 | — | 0 | 6,8 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | N. VesterlundNiklas Brøndsted Vesterlund Nielsen
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 26 | 8 | 8 | 655 | 0 | 2 | 8 | — | 0 | 6,4 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | Y. CathlineYoann Cathline
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 23 | 9 | 7 | 564 | 2 | 2 | 8 | — | 1 | 7 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | V. BarkasVasilis Cornelius Barkas
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 31 | 7 | 7 | 630 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 5,9 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | M. DiddenMatisse Didden
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 24 | 7 | 6 | 564 | 2 | 0 | 12 | — | 0 | 6,7 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | Artem StepanovArtem Stepanov
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. kontuzjowany | Napastnik | 18 | 6 | 6 | 436 | 5 | 0 | 8 | — | 2 | 7 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 34 | D. van den BergDavy van den Berg
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 25 | 9 | 5 | 463 | 0 | 2 | 7 | — | 2 | 6,7 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | N. PanagiotouNikolas Panagiotou
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 25 | 5 | 5 | 450 | 0 | 0 | 8 | — | 2 | 6,4 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | J. van OvereemJoris van Overeem
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 31 | 5 | 3 | 338 | 0 | 0 | 9 | — | 1 | 6,5 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | G. OfferhausGuus Offerhaus
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 24 | 5 | 3 | 274 | 0 | 0 | 6 | — | 2 | 4,5 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | A. BlakeAdrian Blake
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 20 | 9 | 2 | 276 | 2 | 1 | 8 | — | 0 | 6,9 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | N. Ogidi NwankwoNeville Ogidi Nwankwo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 23 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 38 | O. AgougilOualid Agougil
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 20 | 2 | 2 | 149 | 0 | 1 | 0 | — | 0 | 7 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | F. PohlF. Pohl
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 18 | 2 | 2 | 124 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 4,2 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 80 | M. BroholmMarius Sivertsen Broholm
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 21 | 4 | 1 | 184 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,7 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | S. PadtSergio Vincenzo Roberto Padt
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 35 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,9 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | S. van DuijnSem van Duijn
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 21 | 6 | 0 | 127 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,5 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | K. ParedesKevin Alexander Paredes
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. kontuzjowany | Pomocnik | 22 | 3 | 0 | 75 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,8 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 32 | P. KloosterboerPer Kloosterboer
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 20 | 3 | 0 | 74 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 4,6 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | J. MedićJakov Medić
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 27 | 3 | 0 | 51 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 4,1 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 39 | N. AmrabatNoureddine Amrabat
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 38 | 1 | 0 | 23 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 3,4 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 47 | E. C. OwenE. C. Owen
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 18 | 1 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 2,2 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | K. GadellaaKevin Gadellaa
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 31 | M. EppinkMees Eppink
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | J. SchuldesJ. Schuldes
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 18 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | Viggo PlantingaViggo Plantinga
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 17 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | A. EngwandaAlonzo Tim Engwanda-Ongena
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. kontuzjowany | Pomocnik | 22 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.
Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 11
Odeszli w trakcie sezonu 5
Zawodnicy, którzy grali w Utrecht w tym sezonie i nie są już w kadrze: ich liczby zdobyte tutaj zostają tutaj, te z nowego klubu są na jego stronie.
| Zawodnik | Pozycja | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| N. Nwankwo | Obrońca | 0 | 0 | 172 | 0 | 0 | 6,0 |
| M. Eerdhuijzen | Obrońca | 2 | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,2 |
| M. Brouwer | Bramkarz | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |
| D. Min | Napastnik | 2 | 1 | 79 | 0 | 0 | 6,5 |
| Zidane Iqbal | Pomocnik | 2 | 0 | 57 | 0 | 0 | 6,8 |
Historia bezpośrednich meczów
Wszystkie mecze Utrecht przeciwko:
- ADO Den Haag
- Ajax
- AZ Alkmaar
- Cambuur
- Den Haag
- Excelsior
- Feyenoord
- For Sittard
- Go Ahead Eagles
- Groningen
- Heerenveen
- Nijmegen
- PSV Eindhoven
- Sparta Rotterdam
- Telstar
- Twente
- Willem II
- Zwolle
Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.