Süper Lig ♂ · Link stały · Historia klubu
Samsunspor
Co to jest?
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
DDDDD ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wszystkie rozgrywki porażki z rzędu: 8 mecze bez zwycięstwa: 5 u siebie porażki z rzędu: 4 u siebie porażki z rzędu: 4 na wyjeździe
po porażce 2-5 z Buyuksehyr · 0 Z, 0 R, 5 P w ostatnich 5 meczach (4 strzelone, 15 stracone)
Zmiany miejsca w tabeliCo to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Co to jest?
17. miejsce po 10. kolejce · najlepsze 2., najgorsze 17. · Porównaj z inną drużyną →
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Samsunspor
Atak · gole na mecz: 0,90 (1,00 u siebie, 0,80 na wyjeździe) · 12,8 strzałów na mecz, 32% celnych · bez gola w 50% meczów · karne: 1 wykorzystane, niewykorzystane: 1 · najlepszy okres: 31-45. minuta
Obrona · stracone na mecz: 2,40 (3,30 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 13% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 8, czerwone: 0
Dyscyplina · faule na mecz: 13,7 · spalone na mecz: 2,0 · żółte: 2,20 i czerwone kartki: 0,40 na mecz (fiches de match, mecze: 48)
Bramkarz · O. Kocuk · obrony: 33, 67% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 2,00 · ocena 6,6
Trener · Thorsten Fink od 01/08/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: 4-3-3, trois attaquants · attaque en difficulté · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (także 4-2-3-1 ×3, 4-4-2 ×1)
Forma (API-Football): DWLLLLLL
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Samsunspor
- Zawieszenie Afonso Sousa · Czerwona kartka w ostatnim meczu (Samsunspor – Amedspor) prawdopodobne zawieszenie 24/10/2026
- Kontuzja C. Yuksel · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja F. Kaya · Inactive nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja J. Assoumou · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Composition probable — 3-5-2Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Samsunspor | 8 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2026-27 | Türkiye | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2026-27 | Turkey | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2025-26 | Samsunspor | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Samsunspor | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Galatasaray | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Samsunspor | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Logi Tómasson| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Samsunspor | 8 | 1 | 0 | 15 | — | 2 | 6,3 |
| 2026-27 | Iceland | 4 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Samsunspor | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jordan Mendes Correia| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Rodez | 9 | 0 | 1 | 24 | — | 2 | 6,7 |
| 2026-27 | Samsunspor | 8 | 1 | 1 | 11 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Rodez | 30 | 0 | 2 | 57 | — | 8 | 6,8 |
| 2025-26 | Samsunspor | 27 | 0 | 1 | 20 | — | 4 1 | 6,6 |
| 2025-26 | Alverca | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | FC Basel 1893 | 29 | 1 | 1 | 23 | — | 7 | 7,0 |
| 2024-25 | Guingamp | 14 | 2 | 1 | 5 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Sp Braga | 4 | 0 | 0 | 7 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | SC Braga | 4 | 0 | 0 | 7 | — | 0 | 6,5 |
| 2023-24 | Sp Braga | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | SC Braga | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Laval | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Gabriele Guarino| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Samsunspor | 6 | 0 | 0 | 7 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Empoli | 1 | 0 | 0 | 7 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Carrarese | 16 | 2 | 0 | 18 | — | 4 | 6,8 |
| 2024-25 | Empoli | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Modena | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Empoli | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Elliot William Watt| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Samsunspor | 5 | 0 | 0 | 8 | — | 2 | 6,9 |
| 2025-26 | Motherwell | 3 | 0 | 1 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | St Johnstone | 8 | 2 | 1 | 8 | — | 3 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Tanguy Coulibaly| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Samsunspor | 3 | 1 | 0 | 9 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Samsunspor | 13 | 2 | 0 | 29 | — | 4 | 6,8 |
| 2025-26 | Montpellier | 4 | 1 | 0 | 8 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Montpellier | 25 | 3 | 0 | 45 | — | 4 2 | 6,7 |
| 2023-24 | Montpellier | 16 | 1 | 0 | 12 | — | 2 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Emre Kılınç| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Samsunspor | 8 | 1 | 1 | 10 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Samsunspor | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Samsunspor | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Samsunspor | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Galatasaray | 0 | 0 | 4 | 36 | — | 0 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Yalçın Kayan| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Samsunspor | 8 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Samsunspor | 14 | 0 | 3 | 19 | — | 5 | 6,8 |
| 2025-26 | Eyupspor | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Eyupspor | 17 | 0 | 0 | 21 | — | 4 | 6,8 |
| 2024-25 | Goztep | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Goztep | 10 | 3 (1 z karnych) | 1 | 9 | — | 1 | 7,4 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Samed Onur| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Samsunspor | 6 | 0 | 0 | 7 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Genclerbirligi | 25 | 0 | 1 | 14 | — | 3 | 6,7 |
| 2024-25 | Genclerbirligi | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Genclerbirligi | — | 0 | 0 | 1 | — | — | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Mohamed Lamine Bayo| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Samsunspor | 4 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Lille | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Antwerp | 13 | 1 | 2 | 6 | — | 1 | 6,6 |
| 2024-25 | Le Havre | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Lille | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Le Havre | 22 | 5 (2 z karnych) | 1 | 14 | — | 4 | 6,8 |
| 2023-24 | Lille | 0 | 0 (2 z karnych) | 1 | 14 | — | 0 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Saikuba Jarju| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 0 | 2 | 13 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 6 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.
TransferyCo to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Co to jest?
Przyjścia 55
- 03/09/2026 M. BayoMohamed Lamine Bayo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Samsunspor 4 0 0 4 — 0 6,6 2025-26 Lille — 0 0 — — — — 2024-25 Antwerp 13 1 2 6 — 1 6,6 2024-25 Le Havre — 0 0 — — — — 2024-25 Lille 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Le Havre 22 5 (2 z karnych) 1 14 — 4 6,8 2023-24 Lille 0 0 (2 z karnych) 1 14 — 0 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Lille - 03/09/2026 S. ErakovićStrahinja Eraković
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Samsunspor 4 0 0 1 — 0 6,6 2026-27 Red Star Belgrade 3 0 0 1 — 2 7,1 2026-27 Serbia 3 0 0 — — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Zenit - 02/09/2026 M. BayoMohamed Lamine Bayo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Samsunspor 4 0 0 4 — 0 6,6 2025-26 Lille — 0 0 — — — — 2024-25 Antwerp 13 1 2 6 — 1 6,6 2024-25 Le Havre — 0 0 — — — — 2024-25 Lille 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Le Havre 22 5 (2 z karnych) 1 14 — 4 6,8 2023-24 Lille 0 0 (2 z karnych) 1 14 — 0 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Lille - 23/08/2026 O. ØhlenschlægerOskar Øhlenschlæger
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 2 0 0 1 — 0 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Fredrikstad - 22/08/2026 O. ØhlenschlægerOskar Øhlenschlæger
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 2 0 0 1 — 0 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Fredrikstad - 10/08/2026 G. GuarinoGabriele Guarino
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Samsunspor 6 0 0 7 — 0 6,5 2025-26 Empoli 1 0 0 7 — 0 6,7 2024-25 Carrarese 16 2 0 18 — 4 6,8 2024-25 Empoli 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Modena — 0 0 — — — — 2023-24 Empoli 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Empoli - 09/08/2026 G. GuarinoGabriele Guarino
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Samsunspor 6 0 0 7 — 0 6,5 2025-26 Empoli 1 0 0 7 — 0 6,7 2024-25 Carrarese 16 2 0 18 — 4 6,8 2024-25 Empoli 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Modena — 0 0 — — — — 2023-24 Empoli 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Empoli - 07/08/2026 I. DrapińskiIgor Drapiński
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Piast Gliwice 2 0 0 4 — 1 6,3 2026-27 Samsunspor 1 0 0 1 — 0 6,9 2025-26 Piast Gliwice 27 2 3 32 — 7 6,8 2024-25 Piast Gliwice 28 0 0 36 — 6 6,6 2024-25 Wisla Plock — 0 0 — — — — 2023-24 Wisla Plock 13 0 0 — — 2 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Piast Gliwice - 06/08/2026 I. DrapińskiIgor Drapiński
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Piast Gliwice 2 0 0 4 — 1 6,3 2026-27 Samsunspor 1 0 0 1 — 0 6,9 2025-26 Piast Gliwice 27 2 3 32 — 7 6,8 2024-25 Piast Gliwice 28 0 0 36 — 6 6,6 2024-25 Wisla Plock — 0 0 — — — — 2023-24 Wisla Plock 13 0 0 — — 2 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Piast Gliwice - 31/07/2026 Y. SekongoYirigue Foungognan Sekongo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Samsunspor 8 0 0 4 — 0 6,4 2025-26 Dunkerque 1 0 0 — — 0 6,7 2024-25 Dunkerque 29 1 1 28 — 2 1 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Dunkerque - 30/07/2026 Y. SekongoYirigue Foungognan Sekongo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Samsunspor 8 0 0 4 — 0 6,4 2025-26 Dunkerque 1 0 0 — — 0 6,7 2024-25 Dunkerque 29 1 1 28 — 2 1 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Dunkerque - 17/07/2026 E. WattElliot William Watt
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Samsunspor 5 0 0 8 — 2 6,9 2025-26 Motherwell 3 0 1 — — 0 7,0 2024-25 St Johnstone 8 2 1 8 — 3 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Motherwell - 16/07/2026 E. WattElliot William Watt
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Samsunspor 5 0 0 8 — 2 6,9 2025-26 Motherwell 3 0 1 — — 0 7,0 2024-25 St Johnstone 8 2 1 8 — 3 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Motherwell - 10/07/2026 Cheick DiabateCheick Diabate
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny od Samsunspor - 02/07/2026 S. OnurSamed Onur
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Samsunspor 6 0 0 7 — 1 6,7 2025-26 Genclerbirligi 25 0 1 14 — 3 6,7 2024-25 Genclerbirligi 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Genclerbirligi — 0 0 1 — — 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Gençlerbirliği S.K. - 30/06/2026 B. BayazıtBilal Bayazıt
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Samsunspor 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Kayserispor 28 0 0 2 — 5 7,1 2024-25 Kayserispor 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Kayserispor 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Kayserispor - 30/06/2026 F. KayaFatih Kaya
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Samsunspor 4 1 1 2 — 0 6,9 2024-25 St Truiden — 0 0 — — — — 2023-24 St Truiden 23 16 (2 z karnych) 0 36 — 4 7,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od SV Wehen - 29/06/2026 F. KayaFatih Kaya
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Samsunspor 4 1 1 2 — 0 6,9 2024-25 St Truiden — 0 0 — — — — 2023-24 St Truiden 23 16 (2 z karnych) 0 36 — 4 7,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od SV Wehen - 29/06/2026 H. TanHaluk Mustafa Tan
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 1 0 0 — — 0 — 2025-26 — 0 0 — — — — 2024-25 11 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Elazığspor - 29/06/2026 M. ÖzbaskıcıMuhammet Ali Özbaskıcı
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 — 0 0 — — — — 2024-25 2 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Sarıyer - 29/06/2026 R. OmorowaEfosa Richie Omorowa
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 Excelsior 31 10 (3 z karnych) 1 24 — 4 6,7 2023-24 Excelsior 22 2 2 7 — 1 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Olympiakos - 29/06/2026 S. OnurSamed Onur
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Samsunspor 6 0 0 7 — 1 6,7 2025-26 Genclerbirligi 25 0 1 14 — 3 6,7 2024-25 Genclerbirligi 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Genclerbirligi — 0 0 1 — — 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Gençlerbirliği S.K. - 29/06/2026 T. TosunTaha Tosun
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Yeni Orduspor - 29/06/2026 A. MujaArbnor Muja
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 St Truiden 2 0 0 — — 0 6,9 2025-26 St Truiden 2 0 0 — — 0 — 2025-26 Samsunspor 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Samsunspor 1 0 0 — — 0 — 2023-24 Antwerp 23 5 3 — — 3 — 2023-24 Samsunspor 13 1 0 4 — 0 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od St. Truiden - 29/06/2026 A. PazarAlper Efe Pazar
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 — 0 0 — — — — 2024-25 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Menemen FK
Odejścia 63
- 03/09/2026 T. BorevkovićToni Borevković
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Samsunspor 3 0 0 1 — 1 6,7 2026-27 Vitória SC 3 1 0 2 — 2 6,6 2025-26 Samsunspor 18 1 0 16 — 2 6,6 2025-26 Vitória SC 1 0 0 — — 0 5,9 2024-25 Vitória SC 27 0 0 24 — 7 7,1 2023-24 Vitória SC 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Vitória SC - 03/09/2026 Tahsin Bülbül Tahsin Bülbül
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie do Şanlıurfaspor - 03/09/2026 Badra Diabbate AliBadra Diabbate Ali
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 2 0 0 — — 0 6,8 2025-26 1 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Al-Qadisiyah FC - 03/09/2026 E. CeesayEbrima Ceesay
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 1 0 0 2 — 0 6,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Sivasspor - 02/09/2026 Badra Diabbate AliBadra Diabbate Ali
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 2 0 0 — — 0 6,8 2025-26 1 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Al-Qadisiyah FC - 02/09/2026 Cheick DiabateCheick Diabate
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie do Rudes - 02/09/2026 Eyup DegirmenciEyüp Değirmenci
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 — — 0 — 2025-26 1 0 0 — — 0 — 2024-25 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Yeşilyurt Belediyespor - 27/08/2026 R. OmorowaEfosa Richie Omorowa
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 Excelsior 31 10 (3 z karnych) 1 24 — 4 6,7 2023-24 Excelsior 22 2 2 7 — 1 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Jong Utrecht - 26/08/2026 A. MakoumbouAntoine Makoumbou
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sampdoria 6 0 0 2 — 1 6,8 2026-27 Samsunspor 1 0 0 — — 0 6,2 2025-26 Samsunspor 1 0 0 — — 0 1 — 2024-25 Cagliari 33 0 3 27 — 4 1 6,6 2023-24 Cagliari 32 1 0 28 — 5 2 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Sampdoria - 25/08/2026 E. KorogluE. Koroglu
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie do Zonguldak Kömürspor - 16/08/2026 C. NdiayePape Cherif Ndiaye
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 PAOK 2 0 0 — — 0 6,7 2026-27 FC Lugano 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Samsunspor 23 7 1 35 — 3 6,7 2025-26 FC Lugano — 0 0 — — — — 2024-25 FC Lugano 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Ad. Demirspor 10 2 (1 z karnych) 1 10 — 2 6,9 2023-24 FC Lugano — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do PAOK - 13/08/2026 A. MujaArbnor Muja
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 St Truiden 2 0 0 — — 0 6,9 2025-26 St Truiden 2 0 0 — — 0 — 2025-26 Samsunspor 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Samsunspor 1 0 0 — — 0 — 2023-24 Antwerp 23 5 3 — — 3 — 2023-24 Samsunspor 13 1 0 4 — 0 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do St. Truiden - 12/08/2026 A. MujaArbnor Muja
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 St Truiden 2 0 0 — — 0 6,9 2025-26 St Truiden 2 0 0 — — 0 — 2025-26 Samsunspor 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Samsunspor 1 0 0 — — 0 — 2023-24 Antwerp 23 5 3 — — 3 — 2023-24 Samsunspor 13 1 0 4 — 0 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do St. Truiden - 10/08/2026 Ľ. ŠatkaĽubomír Šatka
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Omonia Nicosia 2 0 0 0 — 0 3,5 2026-27 Slovakia 1 0 0 0 — 0 6,2 2025-26 Samsunspor 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Samsunspor 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Samsunspor 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Omonia Nicosia - 02/08/2026 Deniz ŞekerDeniz Seker
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Goztepe U19 - 27/07/2026 C. HolseCarl Johan Holse Justesen
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 1 0 0 — — 0 — 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do St. Louis City - 27/07/2026 Elano YegenElano Yegen
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do FC Bocholt - 27/07/2026 Z. YavruZeki Yavru
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 1 0 0 — — 0 — 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Bursaspor - 26/07/2026 C. HolseCarl Johan Holse Justesen
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 1 0 0 — — 0 — 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do St. Louis City - 23/07/2026 M. ÖzbaskıcıMuhammet Ali Özbaskıcı
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 — 0 0 — — — — 2024-25 2 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Sakaryaspor - 18/07/2026 R. van DrongelenRick van Drongelen
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Panathinaikos 6 0 0 5 — 0 7,3 2025-26 Samsunspor 2 0 0 — — 1 — 2024-25 Samsunspor 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Samsunspor 30 3 0 37 — 6 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Panathinaikos - 13/07/2026 S. GönülSoner Gönül
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 1 0 0 — — 0 — 2024-25 25 0 0 7 — 2 6,6 2023-24 24 0 1 27 — 2 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Iğdır FK - 02/07/2026 Franck AtoenFranck Leroy Atoen
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Dunkerque 4 0 0 2 — 1 6,5 2025-26 Samsunspor 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Dunkerque - 29/06/2026 İ. Eğribayatİrfan Can Eğribayat
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Genclerbirligi 8 0 0 1 — 1 7,7 2025-26 Fenerbahce 3 0 0 — — 0 6,3 2025-26 Samsunspor 3 0 0 — — 0 6,9 2024-25 Fenerbahce 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Fenerbahce 1 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Fenerbahçe - 29/06/2026 Ľ. ŠatkaĽubomír Šatka
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Omonia Nicosia 2 0 0 0 — 0 3,5 2026-27 Slovakia 1 0 0 0 — 0 6,2 2025-26 Samsunspor 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Samsunspor 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Samsunspor 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Satka Lubomir
Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 25/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.
W prasieCo to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Co to jest?
- Alban Lafont revit en Turquie avec le phénomène Amedspor Foot Mercato · pt. 21:01 · Skład
- Nach nur acht Monaten: Fink nicht mehr Trainer von Samsunspor kicker · pon. 18:30
Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.
Najbliższe mecze
Samsunspor 741 16N 102 Süper Lig ♂ · sob. 14:00 Samsunspor
Genclerbirligi nadchodzące Süper Lig ♂ · niedz. 14:00 Besiktas
Samsunspor nadchodzące Süper Lig ♂ · sob. 14:00 Alanyaspor
Samsunspor nadchodzące Süper Lig ♂ · niedz. 14:00 Samsunspor
Gaziantep nadchodzące Süper Lig ♂ · niedz. 13:00 Eyupspor
Samsunspor nadchodzące Süper Lig ♂ · niedz. 13:00 Goztep
Samsunspor nadchodzące Süper Lig ♂ · niedz. 13:00 Samsunspor
Rizespor nadchodzące
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 01/11/2026 | Buyuksehyr – Samsunspor | 5 – 2 |
| 24/10/2026 | Samsunspor – Amedspor | 1 – 2 |
| 18/10/2026 | Kasimpasa – Samsunspor | 4 – 1 |
| 10/10/2026 | Samsunspor – Trabzonspor | 0 – 3 |
| 20/09/2026 | Erzurumspor – Samsunspor | 1 – 0 |
| 12/09/2026 | Samsunspor – Corum | 1 – 5 |
| 06/09/2026 | Kocaelispor – Samsunspor | 1 – 0 |
| 30/08/2026 | Samsunspor – Fenerbahce | 0 – 2 |
| 22/08/2026 | Rizespor – Samsunspor | 0 – 2 |
| 17/08/2026 | Samsunspor – Goztep | 3 – 3 |
| 16/05/2026 | Samsunspor – Goztep | 3 – 0 |
| 09/05/2026 | Buyuksehyr – Samsunspor | 3 – 0 |
| 02/05/2026 | Samsunspor – Galatasaray | 4 – 1 |
| 27/04/2026 | Alanyaspor – Samsunspor | 2 – 3 |
| 19/04/2026 | Samsunspor – Besiktas | 2 – 1 |
Występy zawodnikówCo to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Co to jest?
| # | Zawodnik | Pozycja | Wiek | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | L. TómassonLogi Tómasson
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 25 | 8 | 8 | 720 | 1 | 0 | 15 | — | 2 | 6,3 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | O. KocukOkan Kocuk
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 30 | 8 | 8 | 720 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | J. MendesJordan Mendes Correia
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 23 | 8 | 8 | 708 | 1 | 1 | 11 | — | 0 | 6,6 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | E. KılınçEmre Kılınç
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 31 | 8 | 8 | 675 | 1 | 1 | 10 | — | 1 | 6,7 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | C. YükselCelil Yüksel
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. kontuzjowany | Pomocnik | 28 | 7 | 7 | 562 | 1 | 0 | 9 | — | 0 | 7,2 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | Y. KayanYalçın Kayan
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 27 | 8 | 6 | 527 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,6 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | Saikuba JarjuSaikuba Jarju
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 18 | 7 | 6 | 460 | 0 | 2 | 13 | — | 0 | 6,5 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 34 | G. GuarinoGabriele Guarino
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 21 | 6 | 6 | 540 | 0 | 0 | 7 | — | 0 | 6,5 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | E. WattElliot William Watt
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 25 | 5 | 5 | 402 | 0 | 0 | 8 | — | 2 | 6,9 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | S. OnurSamed Onur
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 23 | 6 | 3 | 260 | 0 | 0 | 7 | — | 1 | 6,7 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | Y. ÇiftYunus Emre Çift
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 22 | 5 | 3 | 305 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,5 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | M. BayoMohamed Lamine Bayo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 27 | 4 | 3 | 292 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,6 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 42 | Y. SekongoYirigue Foungognan Sekongo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 21 | 8 | 2 | 288 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,4 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | S. ErakovićStrahinja Eraković
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 24 | 4 | 2 | 202 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | F. KayaFatih Kaya
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. kontuzjowany | Napastnik | 26 | 4 | 2 | 170 | 1 | 1 | 2 | — | 0 | 6,9 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | T. CoulibalyTanguy Coulibaly
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 24 | 3 | 2 | 198 | 1 | 0 | 9 | — | 0 | 6,5 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | O. ØhlenschlægerOskar Øhlenschlæger
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 21 | 2 | 1 | 93 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 77 | Afonso SousaAfonso Gamelas de Pinho Sousa
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 26 | 3 | 0 | 80 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,6 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | E. TavşanElayis Tavşan
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 24 | 2 | 0 | 31 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | E. AlbakEnes Albak
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 20 | 1 | 0 | 21 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | I. DrapińskiIgor Drapiński
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 21 | 1 | 0 | 13 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 29 | H. TanHaluk Mustafa Tan
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 20 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | B. BayazıtBilal Bayazıt
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 26 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | Efe ÜstünEfe Yiğit Üstün
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 17 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 96 | B. ÇetinBedirhan Çetin
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 48 | Efe Berat TöruzEfe Berat Töruz
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 47 | K. AssoumouKouadou Jaures Assoumou
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 23 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.
Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 10
Odeszli w trakcie sezonu 5
Zawodnicy, którzy grali w Samsunspor w tym sezonie i nie są już w kadrze: ich liczby zdobyte tutaj zostają tutaj, te z nowego klubu są na jego stronie.
| Zawodnik | Pozycja | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| T. Borevković | Obrońca | 3 | 3 | 225 | 0 | 0 | 6,7 |
| M. Mouandilmadji | Napastnik | 2 | 2 | 180 | 1 | 0 | 6,8 |
| Badra Diabbate Ali | Obrońca | 2 | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,8 |
| A. Makoumbou | Pomocnik | 1 | 1 | 70 | 0 | 0 | 6,2 |
| Tahsin Bülbül | Pomocnik | 2 | 0 | 16 | 0 | 0 | 6,5 |
Historia bezpośrednich meczów
Wszystkie mecze Samsunspor przeciwko:
- Alanyaspor
- Amedspor
- Besiktas
- Buyuksehyr
- Corum
- Erzurumspor
- Eyupspor
- Fenerbahce
- Galatasaray
- Gaziantep
- Genclerbirligi
- Goztep
- Kasimpasa
- Kocaelispor
- Konyaspor
- Rizespor
- Trabzonspor
Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.