Serie B ♂ · Link stały · Historia klubu
Arezzo
Co to jest?
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
NVDDN ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wszystkie rozgrywki mecze bez zwycięstwa: 7 u siebie mecze bez zwycięstwa: 3
po remisie 0-0 z Ascoli · 1 Z, 2 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (3 strzelone, 6 stracone)
Zmiany miejsca w tabeliCo to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Co to jest?
14. miejsce po 10. kolejce · najlepsze 2., najgorsze 15. · Porównaj z inną drużyną →
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Arezzo
Atak · gole na mecz: 1,10 (1,00 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 12,6 strzałów na mecz, 24% celnych · bez gola w 29% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 46-60. minuta
Obrona · stracone na mecz: 2,00 (2,30 u siebie, 1,80 na wyjeździe) · 29% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 11, czerwone: 1
Dyscyplina · faule na mecz: 11,9 · spalone na mecz: 1,8 · żółte: 1,40 i czerwone kartki: 0,20 na mecz (fiches de match, mecze: 8)
Bramkarz · A. Nunziante rotacja · obrony: 2, 67% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,90 · ocena 6,9
Trener · Cristian Bucchi od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 4-4-2 · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (także 4-3-3 ×2, 4-1-4-1 ×2)
Forma (API-Football): WLLWLDW
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Arezzo
Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.
Composition probable — 4-1-4-1Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Arezzo | 2 | 0 | 0 | — | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Udinese | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Benevento | 31 | 0 | 0 | — | — | 2 | — |
| 2023-24 | Benevento | 0 | 0 | 0 | — | — | 1 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Alessandro Renzi| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Arezzo | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Arezzo | 35 | 1 | 0 | — | — | 4 | — |
| 2024-25 | Empoli | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Arezzo | 21 | 0 | 0 | — | — | 4 | — |
| 2023-24 | Empoli | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Samuele Righetti| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,5 |
| 2024-25 | 33 | 0 | 0 | — | — | 4 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Matteo Gilli| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | 19 | 1 | 0 | — | — | 2 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Mauro Coppolaro| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Arezzo | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Carrarese | 17 | 0 | 0 | 12 | — | 3 | 6,9 |
| 2023-24 | Carrarese | 34 | 0 | 0 | — | — | 8 1 | — |
| 2023-24 | Modena | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Artur Ioniţă| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Arezzo | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Moldova | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Lecco | 15 | 2 | 0 | — | — | 3 | — |
| 2024-25 | Pisa | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Lecco | 33 | 4 | 4 | 52 | — | 3 | 6,8 |
| 2023-24 | Modena | 0 | 0 | 4 | 52 | — | 0 | 6,8 |
| 2023-24 | Pisa | 0 | 0 | 4 | 52 | — | 0 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Camillo Tavernelli| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Arezzo | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Arezzo | 37 | 7 | 0 | — | — | 5 | — |
| 2023-24 | Cittadella | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Alessandro Arena| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Arezzo | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2026-27 | Roma | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Carrarese | 3 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,6 |
| 2025-26 | Roma | 1 | 1 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Pisa | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Pisa | 30 | 2 (1 z karnych) | 1 | 7 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Pescara | 4 | 1 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Pisa | 34 | 2 | 1 | 9 | — | 3 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Mattia Sala| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Arezzo | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Pisa | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Pisa | 5 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Luca Chierico| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | 21 | 2 | 0 | — | — | 1 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Alberto Cerri| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Arezzo | 6 | 0 | 0 | 14 | — | 1 | 6,4 |
| 2025-26 | Cesena | 16 | 3 | 3 | 23 | — | 3 | 7,1 |
| 2025-26 | Como | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Salernitana | 18 | 3 (1 z karnych) | 0 | 22 | — | 3 | 7,0 |
| 2024-25 | Como | 5 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,3 |
| 2023-24 | Empoli | 12 | 1 | 0 | 15 | — | 2 | 6,6 |
| 2023-24 | Como | 0 | 0 | 0 | 9 | — | 0 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 11 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.
TransferyCo to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Co to jest?
Przyjścia 59
- 24/09/2026 G. FerrariGian Marco Ferrari
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Arezzo 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Salernitana 34 3 1 26 — 4 7,0 2023-24 Sassuolo 31 1 0 25 — 4 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Dubai United - 31/08/2026 L. MancusoLeonardo Mancuso
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Arezzo 4 1 0 0 — 0 7,0 2025-26 Mantova 1 0 0 — — 0 6,7 2024-25 Mantova 30 10 (2 z karnych) 1 21 — 3 6,9 2024-25 Monza — 0 0 — — — — 2023-24 Palermo 28 4 3 22 — 1 6,7 2023-24 Monza — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Mantova - 31/08/2026 M. OlivieriMarco Olivieri
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Arezzo 2 0 0 2 — 0 6,8 2025-26 Cesena 26 1 2 20 — 3 6,5 2024-25 Juventus — 0 0 — — — — 2023-24 Venezia 23 1 1 8 — 1 6,4 2023-24 Juventus — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Cesena - 30/08/2026 L. MancusoLeonardo Mancuso
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Arezzo 4 1 0 0 — 0 7,0 2025-26 Mantova 1 0 0 — — 0 6,7 2024-25 Mantova 30 10 (2 z karnych) 1 21 — 3 6,9 2024-25 Monza — 0 0 — — — — 2023-24 Palermo 28 4 3 22 — 1 6,7 2023-24 Monza — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Mantova - 25/08/2026 D. ManciniDavide Mancini
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Arezzo 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Panathinaikos 4 0 0 2 — 0 6,6 2025-26 Sudtirol 4 0 0 2 — 1 6,5 2024-25 Panathinaikos 18 0 0 4 — 1 6,8 2023-24 Panathinaikos 30 2 4 25 — 3 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Campobasso FC - 24/08/2026 D. ManciniDavide Mancini
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Arezzo 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Panathinaikos 4 0 0 2 — 0 6,6 2025-26 Sudtirol 4 0 0 2 — 1 6,5 2024-25 Panathinaikos 18 0 0 4 — 1 6,8 2023-24 Panathinaikos 30 2 4 25 — 3 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Campobasso FC - 11/08/2026 Gennaro IaccarinoGennaro Iaccarino
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Arezzo 1 0 0 1 — 1 6,6 2024-25 Napoli 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Napoli - 04/08/2026 K. LeoneK. Leone
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie od Sassuolo - 28/07/2026 A. CagnanoAndrea Cagnano
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Arezzo 1 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Pescara 12 1 1 18 — 4 6,9 2025-26 Avellino 8 0 0 5 — 3 6,7 2024-25 Avellino 14 1 0 — — 5 — 2024-25 Sudtirol 3 0 0 2 — 2 7,0 2023-24 Sudtirol 22 0 0 19 — 4 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Avellino - 16/07/2026 A. ManesA. Manes
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Imolese - 16/07/2026 P. MoreschiniP. Moreschini
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny od Juve Stabia - 12/07/2026 Mattia SalaMattia Sala
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Arezzo 2 0 0 — — 0 7,0 2024-25 Pisa — 0 0 — — — — 2023-24 Pisa 5 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Pisa - 09/07/2026 A. CerriAlberto Cerri
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Arezzo 6 0 0 14 — 1 6,4 2025-26 Cesena 16 3 3 23 — 3 7,1 2025-26 Como 1 0 0 1 — 0 6,5 2024-25 Salernitana 18 3 (1 z karnych) 0 22 — 3 7,0 2024-25 Como 5 0 0 3 — 0 6,3 2023-24 Empoli 12 1 0 15 — 2 6,6 2023-24 Como 0 0 0 9 — 0 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Cesena - 08/07/2026 Gianmarco CiprianiGianmarco Cipriani
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 1 0 0 — — 0 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Arezzo - 06/07/2026 J. IllanesJulián Illanes Minucci
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Arezzo 2 0 0 3 — 0 7,3 2025-26 Carrarese 1 0 0 2 — 0 6,7 2024-25 Carrarese 30 1 0 34 — 9 2 6,9 2023-24 Carrarese 37 1 0 — — 18 1 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Carrarese - 05/07/2026 J. IllanesJulián Illanes Minucci
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Arezzo 2 0 0 3 — 0 7,3 2025-26 Carrarese 1 0 0 2 — 0 6,7 2024-25 Carrarese 30 1 0 34 — 9 2 6,9 2023-24 Carrarese 37 1 0 — — 18 1 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Carrarese - 05/07/2026 M. MenaM. Mena
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Arezzo 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Parma 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Parma - 30/06/2026 A. ArenaAlessandro Arena
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Arezzo 2 0 0 — — 0 7,3 2026-27 Roma 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Carrarese 3 0 0 5 — 1 6,6 2025-26 Roma 1 1 0 — — 0 7,0 2025-26 Pisa — 0 0 — — — — 2024-25 Pisa 30 2 (1 z karnych) 1 7 — 0 6,8 2024-25 Pescara 4 1 0 — — 0 — 2023-24 Pisa 34 2 1 9 — 3 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Pisa - 30/06/2026 A. NunzianteAlessandro Nunziante
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Arezzo 2 0 0 — — 1 6,9 2025-26 Udinese 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Benevento 31 0 0 — — 2 — 2023-24 Benevento 0 0 0 — — 1 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Udinese - 30/06/2026 A. SeculinAndrea Seculin
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Arezzo 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Reggiana 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Modena 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Modena 34 0 0 1 — 2 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Reggiana - 29/06/2026 A. CapelloAlessandro Capello
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Vicenza 2 0 0 — — 0 6,2 2024-25 Arezzo 16 0 0 — — 3 — 2024-25 Carrarese 11 0 0 6 — 1 6,7 2023-24 Carrarese 35 8 0 — — 4 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Vicenza Virtus - 29/06/2026 D. CostantiniDaniele Costantini
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Atletico Lodigiani - 29/06/2026 E. SaniE. Sani
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie od Atletico Lodigiani - 29/06/2026 F. PulciniF. Pulcini
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie od Atletico Lodigiani - 29/06/2026 F. SerbanF. Serban
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Atletico Lodigiani
Odejścia 50
- 08/10/2026 F. TitoFabio Tito
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 Ternana 34 0 0 — — 5 — 2024-25 Avellino — 0 0 — — — — 2023-24 Avellino 26 1 0 — — 4 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Barletta - 31/08/2026 M. CasarosaMatias Emilio Casarosa
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Pisa — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Audace Cerignola - 31/08/2026 M. RavasioMario Ravasio
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 Cittadella 21 1 3 30 — 3 6,6 2024-25 Arezzo 14 4 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Foggia - 31/08/2026 Muhamed DjamancaMuhamed Serifo Varela Djamanca
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Arezzo 2 0 0 2 — 0 5,7 2024-25 Reggiana — 0 0 — — — — 2023-24 Reggiana 25 0 1 19 — 1 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Salernitana - 31/08/2026 P. MoreschiniP. Moreschini
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie do Atletico Lodigiani - 31/08/2026 S. SussiS. Sussi
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie do Montevarchi Calcio - 30/08/2026 F. TitoFabio Tito
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 Ternana 34 0 0 — — 5 — 2024-25 Avellino — 0 0 — — — — 2023-24 Avellino 26 1 0 — — 4 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Tito Fabio - 30/08/2026 M. CasarosaMatias Emilio Casarosa
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Pisa — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Audace Cerignola - 28/08/2026 A. CapelloAlessandro Capello
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Vicenza 2 0 0 — — 0 6,2 2024-25 Arezzo 16 0 0 — — 3 — 2024-25 Carrarese 11 0 0 6 — 1 6,7 2023-24 Carrarese 35 8 0 — — 4 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Lecco - 25/08/2026 L. CocciaLorenzo Coccia
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 26 1 0 — — 6 — 2023-24 22 0 0 — — 3 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Campobasso FC - 24/08/2026 L. CocciaLorenzo Coccia
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 26 1 0 — — 6 — 2023-24 22 0 0 — — 3 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Campobasso FC - 17/08/2026 M. CortesiM. Cortesi
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Perugia - 16/07/2026 F. PerrottaF. Perrotta
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Sambenedettese - 09/07/2026 M. DamianiMattia Damiani
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 12 0 0 — — 3 — 2023-24 29 0 0 — — 9 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Grosseto - 07/07/2026 G. VenturiG. Venturi
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Ravenna - 06/07/2026 G. VenturiG. Venturi
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Ravenna - 30/06/2026 F. PerrottaF. Perrotta
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Sambenedettese - 29/06/2026 A. ArenaAlessandro Arena
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Arezzo 2 0 0 — — 0 7,3 2026-27 Roma 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Carrarese 3 0 0 5 — 1 6,6 2025-26 Roma 1 1 0 — — 0 7,0 2025-26 Pisa — 0 0 — — — — 2024-25 Pisa 30 2 (1 z karnych) 1 7 — 0 6,8 2024-25 Pescara 4 1 0 — — 0 — 2023-24 Pisa 34 2 1 9 — 3 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Pisa - 29/06/2026 F. PerrottaF. Perrotta
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Perrotta Francesco - 29/06/2026 G. Di ChiaraGianluca Di Chiara
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Catanzaro 1 0 0 — — 0 7,6 2024-25 Frosinone 4 0 0 2 — 1 6,3 2024-25 Parma 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Parma 25 0 1 8 — 5 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Di Chiara Gianluca - 29/06/2026 G. VenturiG. Venturi
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Venturi Giacomo - 29/06/2026 Gennaro IaccarinoGennaro Iaccarino
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Arezzo 1 0 0 1 — 1 6,6 2024-25 Napoli 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Napoli - 29/06/2026 S. RighettiSamuele Righetti
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 2 0 0 1 — 1 6,5 2024-25 33 0 0 — — 4 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Righetti Samuele - 02/02/2026 J. DeziJacopo Dezi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 Arezzo 12 0 0 — — 1 — 2023-24 Padova 24 2 0 — — 3 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Dezi Jocopo - 31/01/2026 M. MeliMarco Meli
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 Juve Stabia 33 0 0 13 — 2 6,5 2023-24 Juve Stabia 27 4 0 — — 3 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Juve Stabia
Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 25/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.
W prasieCo to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Co to jest?
- La Real señala a la sala VOR y su revisión por el error del penalti de San Mamés Marca · śr. 19:16 · Sędziowanie
- Dove vedere Arezzo-Benevento in tv? Dazn o Prime Video, orario Corriere dello Sport · sob. 12:45
- Crisi senza fine per la Sampdoria: esonerato Corradi, ora è ufficiale Corriere dello Sport · pon. 20:29
- L'Avellino indenne a Cesena, la Sampdoria cade ancora: colpo dell'Arezzo al Ferraris Corriere dello Sport · niedz. 21:37
- Dove vedere Sampdoria-Arezzo in tv? Sky o Dazn Corriere dello Sport · niedz. 11:49
- Torre, Sala y Fuentes sostienen Son Moix AS · niedz. 20:30
- La Lazio senza campionato sfida l'Arezzo: perché sono arrivate ottime indicazioni per Gattuso Corriere dello Sport · niedz. 16:59
Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.
Najbliższe mecze
Arezzo 531 26N 212 Serie B ♂ · sob. 15:00 Arezzo
Padova 401 28N 322 Serie B ♂ · wt. 15:00 Mantova
Arezzo nadchodzące Serie B ♂ · sob. 15:00 Arezzo
Pisa nadchodzące Serie B ♂ · sob. 15:00 Modena
Arezzo nadchodzące Serie B ♂ · wt. 15:00 Arezzo
Cesena nadchodzące Serie B ♂ · sob. 15:00 Virtus Entella
Arezzo nadchodzące Serie B ♂ · sob. 15:00 Catanzaro
Arezzo nadchodzące
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 01/11/2026 | Arezzo – Ascoli | 0 – 0 |
| 28/10/2026 | Carrarese – Arezzo | 2 – 1 |
| 24/10/2026 | Arezzo – Benevento | 0 – 3 |
| 18/10/2026 | Sampdoria – Arezzo | 1 – 2 |
| 10/10/2026 | Arezzo – Cremonese | 0 – 0 |
| 20/09/2026 | Arezzo – Sudtirol | 1 – 4 |
| 11/09/2026 | Empoli – Arezzo | 0 – 1 |
| 06/09/2026 | Verona – Arezzo | 5 – 0 |
| 30/08/2026 | Arezzo – Palermo | 2 – 3 |
| 22/08/2026 | Avellino – Arezzo | 1 – 2 |
| 10/06/2007 | Treviso – Arezzo | 1 – 3 |
| 03/06/2007 | Arezzo – Modena | 0 – 0 |
| 26/05/2007 | Rimini – Arezzo | 0 – 2 |
| 19/05/2007 | Arezzo – Juventus | 1 – 5 |
| 12/05/2007 | Crotone – Arezzo | 1 – 2 |
Występy zawodnikówCo to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Co to jest?
| # | Zawodnik | Pozycja | Wiek | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 71 | P. CianciPietro Cianci
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 29 | 6 | 5 | 328 | 2 | 1 | 4 | — | 0 | 5,8 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | A. CerriAlberto Cerri
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 29 | 6 | 2 | 255 | 0 | 0 | 14 | — | 1 | 6,4 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 99 | M. OlivieriMarco Olivieri
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 26 | 2 | 2 | 134 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,8 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | A. IoniţăArtur Ioniţă
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 35 | 2 | 2 | 100 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | A. NunzianteAlessandro Nunziante
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 18 | 2 | 2 | 100 | 0 | 0 | — | — | 1 | 6,9 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | A. RenziAlessandro Renzi
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 21 | 2 | 2 | 100 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | C. TavernelliCamillo Tavernelli
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 26 | 2 | 2 | 100 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | J. IllanesJulián Illanes Minucci
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 28 | 2 | 2 | 100 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7,3 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | A. ArenaAlessandro Arena
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 25 | 2 | 2 | 74 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | Mattia SalaMattia Sala
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 20 | 2 | 2 | 74 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | L. ChiericoLuca Chierico
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 24 | 2 | 2 | 60 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 37 | S. RighettiSamuele Righetti
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 24 | 2 | 2 | 60 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,5 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | M. GilliMatteo Gilli
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 28 | 2 | 2 | 52 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | L. MancusoLeonardo Mancuso
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 33 | 4 | 0 | 94 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | S. MawuliShaka Mawuli Eklu
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 27 | 2 | 0 | 26 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | M. CoppolaroMauro Coppolaro
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 28 | 1 | 0 | 48 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 32 | A. CagnanoAndrea Cagnano
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 27 | 1 | 0 | 40 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 78 | Gennaro IaccarinoGennaro Iaccarino
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 22 | 1 | 0 | 40 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,6 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 29 | Gianmarco CiprianiGianmarco Cipriani
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 18 | 1 | 0 | 26 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | M. VivianiMattia Viviani
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 25 | 1 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 47 | A. ManesA. Manes
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 20 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 90 | A. SeculinAndrea Seculin
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 35 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | D. ManciniDavide Mancini
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 20 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | E. PattarelloEmiliano Pattarello
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 26 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | F. SerbanF. Serban
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 18 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 67 | G. FerrariGian Marco Ferrari
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 33 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | M. ChiosaMarco Chiosa
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 32 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | M. MenaM. Mena
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 19 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | A. GalliAmoris Galli
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 26 | F. De ColFilippo De Col
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 32 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | K. LeoneK. Leone Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Pomocnik | 20 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | L. TrombiniLuca Trombini
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 24 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 90 | M. ConcettiMattia Concetti
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.
Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 10
Odeszli w trakcie sezonu 1
Zawodnicy, którzy grali w Arezzo w tym sezonie i nie są już w kadrze: ich liczby zdobyte tutaj zostają tutaj, te z nowego klubu są na jego stronie.
| Zawodnik | Pozycja | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Muhamed Djamanca | Napastnik | 2 | 1 | 100 | 0 | 0 | 5,7 |
Historia bezpośrednich meczów
Wszystkie mecze Arezzo przeciwko:
- Ascoli
- Avellino
- Benevento
- Carrarese
- Catanzaro
- Cesena
- Cremonese
- Empoli
- Juve Stabia
- Mantova
- Modena
- Padova
- Palermo
- Pisa
- Sampdoria
- Sudtirol
- Verona
- Vicenza
- Virtus Entella
Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.