AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Serie B ♂ · sob. 28 lis 2026 · 15:00

Arezzo – Pisa

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Arezzo NVDDN od najstarszego do najnowszego

10/10/2026dom.Cremonese Serie B ♂0 – 0N
18/10/2026wyj.Sampdoria Serie B ♂2 – 1V
24/10/2026dom.Benevento Serie B ♂0 – 3D
28/10/2026wyj.Carrarese Serie B ♂1 – 2D
01/11/2026dom.Ascoli Serie B ♂0 – 0N

Pisa VVNND od najstarszego do najnowszego

10/10/2026wyj.Vicenza Serie B ♂3 – 0V
17/10/2026dom.Cremonese Serie B ♂3 – 1V
25/10/2026wyj.Verona Serie B ♂1 – 1N
28/10/2026dom.Palermo Serie B ♂3 – 3N
01/11/2026wyj.Avellino Serie B ♂0 – 2D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Arezzo mecze bez zwycięstwa: 7 u siebie mecze bez zwycięstwa: 3
po remisie 0-0 z Ascoli · 1 Z, 2 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (3 strzelone, 6 stracone)

Pisa mecze bez zwycięstwa: 3
po porażce 0-2 z Avellino · 2 Z, 2 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (10 strzelone, 7 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Arezzo

Atak · gole na mecz: 1,10 (1,00 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 12,6 strzałów na mecz, 24% celnych · bez gola w 29% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 46-60. minuta

Obrona · stracone na mecz: 2,00 (2,30 u siebie, 1,80 na wyjeździe) · 29% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 11, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 11,9 · spalone na mecz: 1,8 · żółte: 1,40 i czerwone kartki: 0,20 na mecz (fiches de match, mecze: 8)

Bramkarz · A. Nunziante rotacja · obrony: 2, 67% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,90 · ocena 6,9

Trener · Cristian Bucchi od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 4-4-2 · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (także 4-3-3 ×2, 4-1-4-1 ×2)

Forma (API-Football): WLLWLDW

Pisa

Atak · gole na mecz: 2,00 (1,50 u siebie, 2,70 na wyjeździe) · 14,9 strzałów na mecz, 37% celnych · bez gola w 14% meczów · karne: 0 wykorzystane, niewykorzystane: 1 · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,30 (1,80 u siebie, 0,70 na wyjeździe) · 29% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 15, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 14,1 · spalone na mecz: 1,0 · żółte: 2,10 i czerwone kartki: 0,10 na mecz (fiches de match, mecze: 17)

Bramkarz · S. Scuffet rotacja · obrony: 4, 57% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 3,00 · ocena 6,7

Trener · P. Bianco od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 6 od 2017
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 4-3-3 ×3)

Forma (API-Football): LWWLDWW

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Arezzo

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Pisa

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 12,9 dla Arezzo, 10,1 dla Pisa · Oczekiwane żółte kartki: 3,5 · Oczekiwane spalone: 3,6

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
A. CerriAlberto Cerri
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Arezzo60014—16,4
2025-26Cesena163323—37,1
2025-26Como1001—06,5
2024-25Salernitana183 (1 z karnych)022—37,0
2024-25Como5003—06,3
2023-24Empoli121015—26,6
2023-24Como0009—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Arezzo2,430,2025 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: S. MoreoStefano Moreo

SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272000—06,6
2025-26100——06,9
2024-25286645—27,2
2023-24354229—46,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), F. PittarelloFilippo Maria Pittarello
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Pisa1000—05,5
2025-26Catanzaro100——06,6
2024-25Catanzaro362042—66,7
2024-25Cittadella—00————
2023-24Cittadella356369—56,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,5 na mecz), M. TramoniMattéo Tramoni
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271001—03,7
2025-262001—16,6
2024-252312315—07,3
2023-248316—07,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,5 na mecz), A. CerriAlberto Cerri
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Arezzo60014—16,4
2025-26Cesena163323—37,1
2025-26Como1001—06,5
2024-25Salernitana183 (1 z karnych)022—37,0
2024-25Como5003—06,3
2023-24Empoli121015—26,6
2023-24Como0009—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,5 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Arezzo

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
71 P. CianciPietro Cianci
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Arezzo62 (1 z karnych)14—05,8
2024-25Ternana34120——7—
2023-24Catanzaro000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

14 %210,5557 %
9 A. CerriAlberto Cerri
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Arezzo60014—16,4
2025-26Cesena163323—37,1
2025-26Como1001—06,5
2024-25Salernitana183 (1 z karnych)022—37,0
2024-25Como5003—06,3
2023-24Empoli121015—26,6
2023-24Como0009—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %000,0032 %
90 M. ConcettiMattia Concetti
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2024-25100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %00—60 %
11 L. MancusoLeonardo Mancuso
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Arezzo4100—07,0
2025-26Mantova100——06,7
2024-25Mantova3010 (2 z karnych)121—36,9
2024-25Monza—00————
2023-24Palermo284322—16,7
2023-24Monza—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %100,9615 %

Pisa

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
23 T. MarrasTommaso Simone Marras
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Pisa110——09,5
2025-26Mantova000——0—
2024-25Monza—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %101,0024 %
42 B. BettazziB. Bettazzi
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2025-261001—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %00—60 %
32 S. MoreoStefano Moreo
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272000—06,6
2025-26100——06,9
2024-25286645—27,2
2023-24354229—46,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %000,0024 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Arezzo — 4-1-4-1

Trener : Cristian Bucchi od 01/08/2026 · odczyt z 23/10/2026

Alessandro Nunziante Arezzo · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Udinese · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Benevento · 2024-25: mecze 31, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2 Benevento · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 14 A. NunzianteAlessandro Renzi Arezzo · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Arezzo · 2024-25: mecze 35, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 4 Empoli · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Arezzo · 2023-24: mecze 21, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 4 Empoli · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 6 A. RenziSamuele Righetti 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 2024-25: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 4 37 S. RighettiMatteo Gilli 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 2024-25: mecze 19, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2 13 M. GilliMauro Coppolaro Arezzo · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Carrarese · 2024-25: mecze 17, gole 0, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Carrarese · 2023-24: mecze 34, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 8, czerwone: 1 Modena · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 4 M. CoppolaroArtur Ioniţă Arezzo · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Moldova · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lecco · 2024-25: mecze 15, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 3 Pisa · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lecco · 2023-24: mecze 33, gole 4, asysty 4, faule 52, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Modena · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 4, faule 52, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Pisa · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 4, faule 52, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 17 A. IoniţăCamillo Tavernelli Arezzo · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Arezzo · 2024-25: mecze 37, gole 7, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 5 Cittadella · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 21 C. TavernelliAlessandro Arena Arezzo · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Roma · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Carrarese · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Roma · 2025-26: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Pisa · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Pisa · 2024-25: mecze 30, gole 2, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Pescara · 2024-25: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Pisa · 2023-24: mecze 34, gole 2, asysty 1, faule 9, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 30 A. ArenaMattia Sala Arezzo · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Pisa · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Pisa · 2023-24: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 16 M. SalaLuca Chierico 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 2024-25: mecze 21, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 24 L. ChiericoAlberto Cerri Arezzo · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 Cesena · 2025-26: mecze 16, gole 3, asysty 3, faule 23, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 Como · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Salernitana · 2024-25: mecze 18, gole 3, asysty 0, faule 22, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Como · 2024-25: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Empoli · 2023-24: mecze 12, gole 1, asysty 0, faule 15, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 Como · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 9 A. Cerri
Alessandro Nunziante
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Arezzo200——16,9
2025-26Udinese000——0—
2024-25Benevento3100——2—
2023-24Benevento000——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Alessandro Renzi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Arezzo2001—06,3
2024-25Arezzo3510——4—
2024-25Empoli—00————
2023-24Arezzo2100——4—
2023-24Empoli—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Samuele Righetti
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272001—16,5
2024-253300——4—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Matteo Gilli
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27200——06,6
2024-251910——2—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mauro Coppolaro
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Arezzo100——07,3
2024-25Carrarese170012—36,9
2023-24Carrarese3400——8 1—
2023-24Modena000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Artur Ioniţă
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Arezzo2001—06,9
2026-27Moldova000——0—
2024-25Lecco1520——3—
2024-25Pisa—00————
2023-24Lecco334452—36,8
2023-24Modena00452—06,8
2023-24Pisa00452—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Camillo Tavernelli
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Arezzo200——06,6
2024-25Arezzo3770——5—
2023-24Cittadella—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Alessandro Arena
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Arezzo200——07,3
2026-27Roma000——0—
2025-26Carrarese3005—16,6
2025-26Roma110——07,0
2025-26Pisa—00————
2024-25Pisa302 (1 z karnych)17—06,8
2024-25Pescara410——0—
2023-24Pisa34219—36,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mattia Sala
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Arezzo200——07,0
2024-25Pisa—00————
2023-24Pisa500——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Luca Chierico
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27200——06,3
2024-252120——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Alberto Cerri
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Arezzo60014—16,4
2025-26Cesena163323—37,1
2025-26Como1001—06,5
2024-25Salernitana183 (1 z karnych)022—37,0
2024-25Como5003—06,3
2023-24Empoli121015—26,6
2023-24Como0009—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 11 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.

Pisa — 4-3-3

Trener : P. Bianco od 01/08/2026 · odczyt z 23/10/2026

Alessandro Confente Juve Stabia · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Pisa · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 Juve Stabia · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Vicenza · 2024-25: mecze 37, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2 Vicenza · 2023-24: mecze 43, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 4 98 A. ConfenteAndrea Primasso 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,9 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 13 A. PrimassoSamuele Angori Pisa · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,9 Pisa · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Pisa · 2024-25: mecze 30, gole 2, asysty 3, faule 15, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 Empoli · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Empoli · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Reggiana · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 3 S. AngoriArturo Calabresi 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 2024-25: mecze 30, gole 0, asysty 1, faule 13, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 2023-24: mecze 30, gole 2, asysty 1, faule 36, spalone —, żółte kartki 7, czerwone: 1, ocena 6,7 33 A. CalabresiAntonio Aldo Caracciolo 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 2024-25: mecze 35, gole 2, asysty 0, faule 37, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,1 2023-24: mecze 24, gole 2, asysty 0, faule 28, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,8 4 A. CaraccioloMehdi Pascal Marcel Léris Pisa · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Pisa · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Pisa · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Stoke · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Stoke City · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Stoke City · 2023-24: mecze 30, gole 2, asysty 2, faule 34, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 Stoke · 2023-24: mecze 30, gole 2, asysty 2, faule 34, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 Sampdoria · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 7 M. LérisSimone Zanon Pisa · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Carrarese · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Carrarese · 2024-25: mecze 27, gole 0, asysty 4, faule 23, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Carrarese · 2023-24: mecze 44, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 5 72 S. ZanonGiuseppe Leone Pisa · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,5 Juve Stabia · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Juve Stabia · 2024-25: mecze 33, gole 0, asysty 2, faule 13, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 Juve Stabia · 2023-24: mecze 38, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 9 55 G. LeoneStefano Moreo 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 2024-25: mecze 28, gole 6, asysty 6, faule 45, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,2 2023-24: mecze 35, gole 4, asysty 2, faule 29, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 32 S. MoreoMattéo Tramoni 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,7 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 2024-25: mecze 23, gole 12, asysty 3, faule 15, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 2023-24: mecze 8, gole 3, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 10 M. TramoniFilippo Maria Pittarello Pisa · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,5 Catanzaro · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Catanzaro · 2024-25: mecze 36, gole 2, asysty 0, faule 42, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,7 Cittadella · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Cittadella · 2023-24: mecze 35, gole 6, asysty 3, faule 69, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 8 F. Pittarello
Alessandro Confente
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Juve Stabia000——0—
2026-27Pisa0000—00,0
2025-26Juve Stabia100——06,5
2024-25Vicenza3700——2—
2023-24Vicenza4300——4—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Andrea Primasso
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271000—05,9
2024-25000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Samuele Angori
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Pisa1000—05,9
2025-26Pisa200——07,2
2024-25Pisa302315—27,1
2024-25Empoli000——0—
2023-24Empoli000——0—
2023-24Reggiana—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Arturo Calabresi
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-270000—00,0
2025-261005—16,3
2024-25300113—46,8
2023-24302136—7 16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Antonio Aldo Caracciolo
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272001—06,7
2025-261002—07,2
2024-25352037—87,1
2023-24242028—76,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mehdi Pascal Marcel Léris
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Pisa2010—06,7
2025-26Pisa100——06,5
2024-25Pisa4007—06,5
2024-25Stoke000——0—
2024-25Stoke City000——0—
2023-24Stoke City302234—56,8
2023-24Stoke302234—56,8
2023-24Sampdoria000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Simone Zanon
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Pisa2002—06,3
2025-26Carrarese1002—06,9
2024-25Carrarese270423—26,9
2023-24Carrarese4420——5—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Giuseppe Leone
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Pisa1001—03,5
2025-26Juve Stabia100——07,2
2024-25Juve Stabia330213—47,0
2023-24Juve Stabia3820——9—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Stefano Moreo
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272000—06,6
2025-26100——06,9
2024-25286645—27,2
2023-24354229—46,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mattéo Tramoni
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271001—03,7
2025-262001—16,6
2024-252312315—07,3
2023-248316—07,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Filippo Maria Pittarello
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Pisa1000—05,5
2025-26Catanzaro100——06,6
2024-25Catanzaro362042—66,7
2024-25Cittadella—00————
2023-24Cittadella356369—56,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (17/10/2026) zachowanych.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

Brak niedawnych bezpośrednich meczów w danych.

Pełna historia Arezzo – Pisa →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13