AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Ligue des nations ♂ · Link stały · Historia klubu

Luxembourg

4mecze (1 sezon(y) w bazie)
25 %zwycięstwa
0,50gole strzelone / mecz
—Elo ClubElo
Co to jest?
L'Elo est une note de niveau (comme aux échecs) : elle monte quand une équipe bat plus forte qu'elle, baisse quand elle perd contre plus faible. Autour de 1 500 : niveau moyen européen ; 1 800 et plus : les tout meilleurs clubs. Comparable d'un pays à l'autre.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

VDDD ostatnie mecze (4), od najstarszego do najnowszego

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Wszystkie rozgrywki porażki z rzędu: 3 mecze bez gola: 3
po porażce 0-2 z Bulgaria · 1 Z, 0 R, 3 P w ostatnich 4 meczach (2 strzelone, 7 stracone)

Zmiany miejsca w tabeli
Co to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.

14812162024283236404448525660646872 J1J4 1. kolejka (26/09/2026): 29. miejsce, 3 pkt2. kolejka (29/09/2026): 45. miejsce, 3 pkt3. kolejka (03/10/2026): 54. miejsce, 3 pkt4. kolejka (06/10/2026): 56. miejsce, 3 pkt

56. miejsce po 4. kolejce · najlepsze 29., najgorsze 56. · Porównaj z inną drużyną →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Luxembourg

Atak · gole na mecz: 0,50 · 11,5 strzałów na mecz, 37% celnych

Obrona · stracone na mecz: 1,75

Dyscyplina · faule na mecz: 13,8 · spalone na mecz: 2,0 · żółte: 2,80 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 4)

Bramkarz · A. Moris

Trener · J. Strasser od 01/03/2025 · prowadzone kluby: 6 od 2011
System: attaque en difficulté

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Luxembourg

Brak znanych nieobecności na dzień 25/10/2026.

Composition probable — 4-2-3-1
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Anthony Christian Moris Luxembourg · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 St. Gilloise · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 St. Gilloise · 2024-25: mecze 40, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,2 St. Gilloise · 2023-24: mecze 39, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1 1 A. MorisDirk Delfin Carlson 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 13 D. CarlsonFlorian Bohnert Luxembourg · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Bastia · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Bastia · 2024-25: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule 17, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Bastia · 2023-24: mecze 34, gole 1, asysty 2, faule 27, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 4 F. BohnertVahid Selimović Luxembourg · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 FC Iberia 1999 · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 5 V. SelimovićEric Veiga Luxembourg · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 AVS · 2024-25: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 AVS · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 14 E. VeigaJoao Tomas de Sousa Moreira Cruz 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 6 J. de Sousa Moreira CruzVincent Thill 2026-27: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 11 V. ThillH. Kadamani Metz · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,6 Luxembourg · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 17 H. KadamaniE. de Pina Duarte dos Santos 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,9 8 E. de Pina Duarte dos SantosAiman Dardari Luxembourg · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Greuther Furth · 2025-26: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Augsburg · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 7 A. DardariJayson Videira Pereira 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 9 J. Videira Pereira
Anthony Christian Moris
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Luxembourg4000—07,1
2025-26St. Gilloise201——07,6
2024-25St. Gilloise4000——27,2
2023-24St. Gilloise3900——2 1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Dirk Delfin Carlson
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-274005—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Florian Bohnert
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Luxembourg4005—06,3
2025-26Bastia2001—06,4
2024-25Bastia330017—36,9
2023-24Bastia341227—36,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Vahid Selimović
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Luxembourg2002—17,2
2026-27FC Iberia 19991001—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Eric Veiga
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Luxembourg100——0—
2024-25AVS9008—16,4
2023-24AVS000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Joao Tomas de Sousa Moreira Cruz
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-274003—16,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Vincent Thill
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-274106—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

H. Kadamani
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Metz5002—05,6
2026-27Luxembourg4006—06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

E. de Pina Duarte dos Santos
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273001—05,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Aiman Dardari
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Luxembourg4004—06,6
2025-26Greuther Furth600——06,7
2025-26Augsburg3001—16,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jayson Videira Pereira
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-274003—06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (06/10/2026) zachowanych.

Transfery
Co to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.

Transfery nie zostały jeszcze pobrane: pojawiają się przy kolejnych pobraniach, po kilka drużyn naraz.

W prasie
Co to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.

Najbliższe mecze

Ostatnie mecze

DataMeczWynik
06/10/2026Luxembourg – Bulgaria0 – 2
03/10/2026Estonia – Luxembourg1 – 0
29/09/2026Luxembourg – Iceland0 – 3
26/09/2026Bulgaria – Luxembourg1 – 2

Występy zawodników
Co to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.

#ZawodnikPozycjaWiekMeczeW podstawowym składzieMinutyGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcenaStatus
13D. CarlsonDirk Delfin Carlson
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-274005—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca2744360005—26,9podstawowy skład
4F. BohnertFlorian Bohnert
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Luxembourg4005—06,3
2025-26Bastia2001—06,4
2024-25Bastia330017—36,9
2023-24Bastia341227—36,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca2844353005—06,3podstawowy skład
6J. de Sousa Moreira CruzJoao Tomas de Sousa Moreira Cruz
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-274003—16,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2044322003—16,3podstawowy skład
1A. MorisAnthony Christian Moris
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Luxembourg4000—07,1
2025-26St. Gilloise201——07,6
2024-25St. Gilloise4000——27,2
2023-24St. Gilloise3900——2 1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bramkarz3544315000—07,1podstawowy skład
11V. ThillVincent Thill
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-274106—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2644297106—06,7podstawowy skład
7Aiman DardariAiman Dardari
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Luxembourg4004—06,6
2025-26Greuther Furth600——06,7
2025-26Augsburg3001—16,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2043280004—06,6podstawowy skład
17H. KadamaniH. Kadamani
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Metz5002—05,6
2026-27Luxembourg4006—06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik1643277006—06,2podstawowy skład
3E. MahmutovićEnes Mahmutović
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Luxembourg3005—26,5
2025-26NAC Breda1001—06,3
2024-25NAC Breda330011—0 16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca2833263005—26,5podstawowy skład
9Jayson Videira PereiraJayson Videira Pereira
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-274003—06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik2042174003—06,3rotacja
15Omar NatamiOmar Natami
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273002—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik2732194002—16,6rotacja
8E. de Pina Duarte dos SantosE. de Pina Duarte dos Santos
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273001—05,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik163245001—05,9rotacja
5V. SelimovićVahid Selimović
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Luxembourg2002—17,2
2026-27FC Iberia 19991001—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca2822180002—17,2rotacja
18L. JansLaurent Jans
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Beveren7002—06,6
2026-27Luxembourg2001—06,7
2025-26Beveren310117—37,0
2024-25Beveren311523—47,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca3322105001—06,7rotacja
19M. OlesenMathias Flaga Olesen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sonderjyske4035—07,4
2026-27Luxembourg4002—16,4
2025-26Grazer AK151114—26,8
2025-26Greuther Furth2102—17,6
2024-25Greuther Furth29009—16,6
2024-25FC Koln18009—16,6
2024-25Yverdon Sport—00————
2023-24Yverdon Sport170110—06,6
2023-24FC Koln6003—16,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2441136002—16,4rotacja
10D. SinaniDanel Sinani
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Luxembourg1001—06,2
2026-27Sampdoria100——06,3
2025-26St Pauli3005—06,6
2024-25St Pauli332125—36,9
2023-24St Pauli7103—26,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik281145001—06,2rezerwowy
10Timothé RupilTimothé Rupil
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-274003—06,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik244099003—06,4rotacja
21S. ThillSébastien Thill
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Luxembourg3000—06,6
2023-24Hansa Rostock000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik323051000—06,6rotacja
22Marvin MartinsMarvin Martins Santos da Graça
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271000—03,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca311075000—03,1rezerwowy
12T. Pereira CardosoTiago Pereira Cardoso
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Luxembourg1000—05,5
2025-26M'gladbach000——0—
2024-25M'gladbach1100——07,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bramkarz191045000—05,5rezerwowy
2E. DžogovićEldin Džogović
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Magdeburg1001—06,7
2026-27Luxembourg1001—13,2
2025-26Magdeburg000——0—
2024-25Magdeburg000——0—
2023-24Magdeburg100——06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca221011001—13,2rezerwowy
20M. GoncalvesM. Goncalves
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271000—00,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik21101000—00rezerwowy
23L. FoxLucas Fox
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-270000—00,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bramkarz25000000—00niewykorzystany
16L. BarreiroLeandro Barreiro Martins
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Benfica6001—23,3
2026-27Luxembourg600——2—
2025-26Benfica4205—07,3
2024-25Benfica334348—56,9
2023-24Mainz314157—87,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik266——00——2—
14E. VeigaEric Veiga
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Luxembourg100——0—
2024-25AVS9008—16,4
2023-24AVS000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca291——00——0—
—Olivier ThillOlivier Thill

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Pomocnik29—————————

Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.

Kadra na dzień 25/10/2026 · API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 4

Odeszli w trakcie sezonu 6

Zawodnicy, którzy grali w Luxembourg w tym sezonie i nie są już w kadrze: ich liczby zdobyte tutaj zostają tutaj, te z nowego klubu są na jego stronie.

ZawodnikPozycjaMeczeW podstawowym składzieMinutyGoleAsystyOcena
S. KoračObrońca2294006,6
C. MartinsPomocnik2294006,3
M. PintoObrońca0067006,2
A. CurciNapastnik108006,7
D. DuartePomocnik108006,6
E. MuratovićNapastnik10—00—

Historia bezpośrednich meczów

Wszystkie mecze Luxembourg przeciwko:

Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13